Uitslagenlijst Zwemloop Roosendaal

Roosendaal - Zondag 8 maart 2020

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Baeyens
Wechelderzande
46:07
2
Arno Lambrecht
Kuurne
46:24
3
Sander d'Hont
FusionTEAMnl
49:34
4
Emile Manni
ESWTV Squadra Veloce
51:05
5
Jorn Van Bergen
Meer
51:13
6
Ivan Timmers
Eindhoven
54:06
7
Hein van Uffelen
Oost-Souburg
57:14
8
Cas Lasaroms
TV Weert
57:37
9
Jurgen Danen
Toga
58:55
10
Tom Eames
Hellas
1:00:49
11
Kaey van Rij
Vlaardingen
1:00:54
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
Roosendaal
53:03
2
Jef Boger
Oisterwijk
55:09
3
Eelco van Duijvenbode
Huijbergen
59:19
4
Seb Couvreur
Brecht
1:00:37
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
53:29
2
Willem de Voogd
Rijnmond
56:11
3
Arjen Teijn
TVS '90
57:57
4
Marc Oonincx
TVB
1:00:15
5
Carlo Lodiers
Nispen
1:27:06
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Bergen op Zoom
1:05:16
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte De Vet
Wuustwezel
54:02
2
Marleen van Roessel
TVB
56:25
3
Annelotte van Dieren
Dordrecht
1:01:48
4
Selena Poole
Vlissingen
1:04:01
5
Ilona Rullens
Rotterdam
1:04:06
6
Linda Vink
Axel
1:04:24
7
Samantha van Aert
TVB
1:07:02
8
Maartje van Gestel
Breda
1:07:23
9
Eva van Hoek
adsv Dynamica
1:07:49
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia van Dun
Breda
1:02:10
2
Kitty van der wegen
Roosendaal
1:24:19
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
1:05:09
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens van Beek
Elst Gld
23:44
2
Brandon Groeneveld
Papendrecht
24:20
3
Senne Renders
Wuustwezel
25:49
4
Sem Lazaroms
Toga
26:00
5
Robin Schols
Dordrecht
27:04
6
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
27:40
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
VZC
23:02
2
Tim Manders
De Langstraat
25:31
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Van Looveren
Wuustwezel
23:15
2
Koen Hijman
De Dolfijn
23:19
3
Steven Eyckmans
Ekeren
24:18
4
Björn van Vliet
Dordrecht
24:51
5
Tim Kemp
dstv Aloha
28:27
6
Seppe Herremans
Ekeren
32:29
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard den Hollander
Hendrik-Ido-Ambacht
24:54
2
Albert de Vries
Dordrecht
28:07
3
Franky Van Langenhove
Kalmthout
28:48
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Braem
Hoevenen
28:45
2
Jan Boonman
Kapelle
38:01
3
Eric Wandel
TVB
41:41
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Schrauwen
Roosendaal
36:11
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
25:42
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine Kocken
Tri Team Kijani
29:01
2
Lotte Bakx
TVB
30:05
3
Sigrid Peeters
Werchter
31:57
4
Tamara Winnemuller
TVB
32:15
5
Laura Kooijman
TVB
32:54
6
Ingrid van den Wijngaard
Oosterhout Nb
34:52
7
Yara Roels
Breda
36:38
8
Tanja Spinhoven
Ironmanagers Nederland
37:19
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
30:14
2
Esther de Koning
Heinkenszand
31:38
3
Kitty Los-Korenhof
Dordrecht
34:45
4
Marjan Smit
Breda
35:04
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexandra Ruijters
Rotterdam
39:40
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie van Kleven
Vlissingen
42:38
H0, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sepp Van de Cloot
Sint-Lenaarts
16:11
2
Siebe Scheipers
Wuustwezel
16:35
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Preben Fleerackers
Brecht
12:58
2
Dylan Groeneveld
Papendrecht
13:07
3
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
13:23
4
Olivier Klaver
Essen
13:41
5
Stijn Koole
Zoutelande
14:04
6
Kasper Koopman
adsv Dynamica
17:24
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celine Vrints
Brecht
14:59
2
Elien Cools
Wuustwezel
19:03
3
Indy Engelsma
TVB
21:08
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Dammer
TVB
6:58
2
Boaz Kommer
TVB
7:28
3
Stef Van den Broeck
Kapellen
7:32
4
Tijs Van de Mieroop
SCHOTEN (Belgie)
8:56
5
Raf Bouwman
Breda
8:57
6
Matthis van der Horst
Essen
10:55
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coline van den Barselaar
Middelburg
6:45
2
Sophie van de Waart
's-Heerenhoek
7:00
3
Lisa Koole
Zoutelande
7:06
4
Jolien van der Horst
Essen
7:24
5
Liva van de Riet
TVB
9:46
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers & Jan-Julius van Dijke
Rosmalen
25:39
2
Anouk Ruijters & Robert Janssens
Rotterdam
31:29
www.uitslagen.nl
08-03-2020 17:01