Uitslagenlijst Finale jeugdcross regio 1-5

Castricum - Zaterdag 7 maart 2020

J JA, JONGENS JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duncan Steenbakker
AV Castricum
17:37
2
Djoao Lobles
Noordkop
17:58
3
Jesse Scheltema
AV Castricum
18:17
4
Yordi Druijff
Triathlon
18:40
5
Pepijn Oron
Hellas
18:55
6
Angelo Visser
AV Edam
19:43
7
Piet van Vuuren
DEM
19:44
8
Jelle Miedema
Phanos
20:15
9
Jelle Timmerman
Clytoneus
20:27
10
Faas van der Ven
Triathlon
20:40
11
Jelle Hooijberg
AV Edam
20:55
12
Yafet Yewhanes
Triathlon
21:06
13
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
21:12
14
Thijs Straten
Hellas
21:19
15
Shai Walhain
Phanos
21:21
J JB, JONGENS JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Wild
Hellas
18:00
2
Jurre Brouwer
GAC
18:40
3
Yohannes Hiensch
Phanos
18:43
4
Twan Deumers
Lycurgus
19:15
5
Max van Liempdt
Almere '81
19:21
6
Jarik van de Mast
Altis
19:22
7
Stijn Verheij
U-Track
19:32
8
Ioann Lobles
Noordkop
19:34
9
Sven Druijff
Triathlon
19:39
10
Toon van Vuuren
AV Castricum
19:47
11
EyoŽl Hiensch
Phanos
19:52
12
Fedor Musil
Phanos
20:05
13
Anton van Triest
Clytoneus
20:11
14
Milo Dekker
AV Castricum
20:18
15
Aike van der Lei
AV Edam
20:19
16
Wesley Steenbakker
AV Castricum
20:27
17
Iker Bruggink
Phoenix
20:34
18
Oscar Meijer
Altis
20:35
19
Jasper Kooter
AAC
20:35
20
Jonah Broer
Triathlon
21:01
21
Jente Faber
GAC
21:05
22
Rowan Dekker
AV Castricum
21:06
23
Lukas Renaud
GAC
21:36
24
Jelle Swaanen
Altis
21:36
25
Guido Groenescheij
Hellas
21:42
26
Joppe Bakker
Clytoneus
21:46
27
Jorg Bomas
Altis
21:46
28
Rutger Schim van der Loeff
Phanos
21:47
29
Kai Deumers
AV Castricum
21:47
30
Martijn Timmerman
Clytoneus
21:47
31
Alessio Rimedia
Atos
21:48
32
Romano Guellai
Atos
21:48
33
Roy van Meurs
Atverni
21:57
34
Dat de Kiefte
Phoenix
22:03
35
Pier van der Ploeg
Triathlon
22:22
36
Leo Papandreou Lazos
GAC
22:46
37
Mika van der Lei
AV Edam
22:52
M JA, MEISJES JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Verdonck
AV Edam
11:46
2
Zosia Bulhak
Startbaan
11:55
3
Anne Geytenbeek
U-Track
12:01
4
Meike Hartog
Zaanland
12:27
5
Ines van den Berg
U-Track
12:34
6
Maud Kaarsgaren
Fit
13:25
7
Gabriela Riebeek
Almere '81
13:32
8
Noor Schepers
Altis
13:46
9
Naomi Doves
Zuidwal
14:55
10
Margriet Hilhorst
Zuidwal
16:24
M JB, MEISJES JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fee Mok
SAV
11:25
2
Laura van Langen
SAV
11:35
3
Misha Pier
AV '23
11:48
4
Carlijn de Bie
Atverni
12:02
5
Fee Eising
Lycurgus
12:09
6
Luna Zimnik
Clytoneus
12:22
7
Juul Schuit
AV Castricum
12:27
8
Myrthe Vernooij
Altis
12:31
9
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
12:34
10
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
12:34
11
Marit van Wijk
Haarlemmermeer
12:34
12
Melissa Steenbakker
Atos
12:56
13
Pipp Pauzenga
AV Castricum
12:57
14
Tessa van Herp
Lycurgus
13:10
15
Arwen de Wit
NEA Volharding
13:16
16
Maria Kuipers
Phanos
13:24
17
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
13:54
18
Lena Broere
Triathlon
14:14
19
Marit Jansons
Triathlon
14:36
20
Christine de Waal
Hellas
15:16
21
Marloes Bos
Zuidwal
15:53
22
Renske Idzenga
Zuidwal
15:57
J JC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo van Hoorn
Altis
12:39
2
Juan Zijderlaan
Atverni
12:56
3
Luca Dooper
Tempo
13:26
4
Nathan Houwaard
Triathlon
13:28
5
Vasco Mosselman
SAV
13:37
6
Lars Molenkamp
Almere '81
13:52
7
Benjamin Post
Altis
13:53
8
Ben Smallbone
GAC
13:53
9
Rhune van Doorn
Triathlon
13:54
10
Tadde Assefa
AAC
14:03
11
Sem Verkaart
AV Castricum
14:08
12
Gijs van der Kolk
Trias
14:15
13
Timo Koenen
Lycurgus
14:19
14
Jippe van Drogenbroek
GAC
14:24
15
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
14:31
16
Niels Hulsman
Altis
14:35
17
Ischa Sachs
AV'23
14:35
18
Arvid Jansons
Altis
14:37
19
Finn de Keizer
GAC
14:38
20
Teun Meijer
Hellas
14:41
21
Finn Castricum
Lycurgus
14:44
22
Daniel Winkels
AV Aalsmeer
14:47
23
Joris IJzinga
Altis
14:50
24
Thijs ten Bruggencate
Hera
14:52
25
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
14:54
26
Ymme van Komen
Hollandia
14:54
27
Taeke Verbree
AAC
14:57
28
Bas Noordhoek
Atverni
14:59
29
Sil van den Berg
NOVA
15:02
30
Riemer Kerkstra
AV'23
15:02
31
Harm Welleweerd
Atverni
15:06
32
Finn van Ek
Hellas
15:08
33
Jip van der Kieft
Altis
15:18
34
Marijn van der Harst
Altis
15:21
35
Friso Bruins
GAC
15:27
36
Jasper Haakman
Trias
15:30
37
Jefta van der Feen
AAC
15:32
38
Rogier Groeneweg
Altis
15:35
39
Tijs Hollander
GAC
15:36
40
Ilja van Ekkendonk
Altis
15:38
41
Mats Medema
Altis
15:38
42
Wesley van Huijksloot
SAV
15:42
43
Levi Relyveld
Atverni
15:52
44
Monne Sutorius
AV'23
15:57
45
Gijs Bomer
Hellas
15:58
46
Damian Paap
Lycurgus
16:01
47
Boris Hermsen
Atverni
16:05
48
Bastiaan Nube
AAC
16:12
49
Sicco Deurloo
Hollandia
16:15
50
Sven Schilder
AV Castricum
16:15
51
Wytze de Jong
Fit
16:21
52
Rick Snijder
Triathlon
16:32
53
Sven van Gelderen
Lycurgus
16:49
54
Ryan van Oudheusden
Hellas
16:57
55
Laurence Hoek
SAV
17:00
56
Stijn Beverwijk
Triathlon
17:06
57
Jacob van Alstein
Fit
17:12
58
Alec Deumers
AV Castricum
17:36
59
Owen Prins
AV Castricum
17:45
60
Ruben Kok
Hera
17:46
M JC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:03
2
Sien van Vuuren
AV Castricum
7:07
3
Emma Landman
Triathlon
7:09
4
Selina Franken
Zeewolde Atletiek
7:13
5
Loes Kempe
Altis
7:21
6
Meike Rozemeijer
Hera
7:30
7
Carmen Guellai
Atos
7:36
8
Lara van den Broek
Phoenix
7:45
9
Danielle Grijpink
Tempo
7:48
10
Robine Hooiveld
SAV
7:48
11
Marlotte Vliese
AV Castricum
7:54
12
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
7:57
13
Noor ter Rahe
Atverni
8:01
14
Anniek van Triest
Clytoneus
8:05
15
Emily Verhoef
Pijnenburg
8:09
16
Iris Kleverlaan
AV Castricum
8:09
17
Pam de Kruif
AV '23
8:10
18
Debora van Langen
SAV
8:14
19
Maartje Rinsema
Altis
8:14
20
Nienke Mast
Nea Volharding
8:15
21
Rosalie Schouten
Almere '81
8:17
22
Tess van Zuilen
Phanos
8:17
23
Fanny den Uyl
Startbaan
8:19
24
Jiske Terpstra
Tempo
8:22
25
Nora Stemerding
Triathlon
8:23
26
Abigail Noruwa
Altis
8:26
27
ZoŽ Hoogveld
U-Track
8:28
28
Marit Brand
Hylas
8:32
29
Lexie Romme
AKU
8:33
30
Laia Bruggink
Phoenix
8:35
31
Sophie Roos
Hollandia
8:37
32
Cecilia Kuipers
Phanos
8:37
33
Gwinn Steens
NOVA
8:38
34
Sascha Kroon
Lycurgus
8:38
35
Sanne Geurtsen
Hellas
8:39
36
Manar Mohammadi
AAC
8:41
37
Sterre van Wayenburg
Startbaan
8:43
38
Olivie van der Linden
Hellas
8:45
39
Floor Bomer
Hellas
8:45
40
Resa Witte
Trias
8:45
41
Indy Kortman
Altis
8:46
42
Anna Ingen-Housz
U-Track
8:46
43
Mette Smithuis
AV Aalsmeer
8:46
44
Brenda de Vos
Nea Volharding
8:47
45
Franka Holland
AV Castricum
8:48
46
Berber Schaap
Zeewolde Atletiek
8:51
47
Jelke Steenbeek
Altis
8:52
48
Laura Babucci
Nea Volharding
8:53
49
Elin Buitenhuis
Zeewolde Atletiek
8:54
50
Jet Commandeur
DEM
8:55
51
Marijne Repelaer van Driel
Phanos
8:59
52
Willemijn Leiner
U-Track
9:00
53
Nina Croockewit
Phanos
9:00
54
Noelle Veraart
Lycurgus
9:04
55
Mette Lakeman
AAC
9:07
56
Britt Duinmeijer
AV Castricum
9:09
57
Elieke Kars
Zeewolde Atletiek
9:14
58
Rosan de Jong
AAC
9:19
59
Sofie Klein Willink
Triathlon
9:24
60
Erzsi Diehl
Lycurgus
9:26
61
Lindsey van der Plas
Lycurgus
9:38
J JD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ermias van Delft
Zaanland
7:11
2
Rink Rewijk
AV Aalsmeer
7:13
3
Sepp Schulte
AV Castricum
7:16
4
William van Triest
Clytoneus
7:17
5
Quirijn Pastoor
Zeewolde Atletiek
7:27
6
Ruben Lagas
GAC
7:28
7
Sybe van Dijk
U-Track
7:29
8
Lars Dekkers
Lycurgus
7:33
9
Noah Schoonhoven
Atverni
7:40
10
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
7:42
11
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
7:45
12
Tobias Pierik
Startbaan
7:47
13
Nassim el Kasmioui
Lycurgus
7:50
14
Thijs Kempe
Altis
7:52
15
Jochem Klein
Altis
7:55
16
Thijmen van der Burg
Hera
7:56
17
Hugo Post
Phanos
7:57
18
Mik Commandeur
DEM
7:59
19
Sam Beens
Hellas
8:01
20
Narino Renfurm
SAV
8:01
21
Iver van Strijen
AKU
8:02
22
Guus van Reijsen
Startbaan
8:04
23
Ruben Lahat
Trias
8:06
24
Mostafa Al-Bayati
Nea Volharding
8:06
25
Jesse Bosch
Tempo
8:06
26
Emanuel van der Linden
Zeewolde Atletiek
8:07
27
Rowan de Wit
Nea Volharding
8:11
28
Robin den Engelse
AV '23
8:14
29
Marijn Walstra
GAC
8:15
30
Thijs Oppewal
Zaanland
8:16
31
Benjamin GŲtte
Triathlon
8:18
32
Jaouad Boussakout
Phoenix
8:19
33
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
8:19
34
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
8:19
35
Mike Osendarp
AV Castricum
8:24
36
Jelle Rol
Nea Volharding
8:26
37
Martijn van Doorn
Altis
8:26
38
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
8:26
39
Koen Tijhaar
Startbaan
8:27
40
Vincent Bezemer
Zuidwal
8:28
41
Ruben Immerzeel
Phoenix
8:28
42
Fynn Jacops
Zeewolde Atletiek
8:29
43
Cas Battem
Hera
8:30
44
Mats Kruijer
Hylas
8:30
45
Koen Kaijen
AKU
8:36
46
Arvin dennis Bronder
Altis
8:37
47
Steven Waasdorp
Startbaan
8:44
48
Mike Middelkoop
Triathlon
8:46
49
Koen Bader
GAC
8:47
50
Pepijn Koot
Zuidwal
8:47
51
Tim Posthuma de Boer
Hylas
8:52
52
Niels Bitter
GAC
8:56
53
Roemer de Jong
Triathlon
8:59
54
Kyan van der Wiele
Hera
8:59
55
Guus Boorsma
Altis
8:59
56
Lukas van der Linde
Fit
9:00
57
Jelle van der Heijden
Altis
9:00
58
Yuri Vink
Phoenix
9:09
59
Lasse Opdam
AV Castricum
9:13
60
Ot Geelen
Zuidwal
9:16
61
Yuri van den Berg
Zuidwal
9:33
62
Ivan Nillesen
Nea Volharding
9:36
63
Ilmar Schramp
AV Castricum
9:52
64
Ties Oosting
Trias
9:56
65
Gijs Hartog
Lycurgus
10:20
66
Jochem van den Berg
Zeewolde Atletiek
11:16
J JD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mantel
AV'23
7:20
2
Fimme de Vries
Hera
7:25
3
Biek Komen
Hylas
7:25
4
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
7:28
5
Dim Petrusma
Altis
7:30
6
Arend Wijnalda
Hellas
7:31
7
Tijs Witte
Trias
7:36
8
Boet van Hove
Trias
7:42
9
Marciano Verzijden
Startbaan
7:47
10
Floris van de Ven
Hellas
7:47
11
Yme van der Krieke
AV'23
7:53
12
Harry Smallbone
GAC Hilversum
7:55
13
Riley Groenbast
Feniks
8:01
14
Pieter Vermeij
Phanos
8:04
15
Jelle Horsley
Tempo
8:04
16
Tim van de Burgwal
Altis
8:05
17
Roan Straathof
Atverni
8:07
18
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
8:08
19
Jitte Ydema
Pijnenburg
8:10
20
Storm Muilwijk
Zuidwal
8:13
21
Ayman Kwyasse
AV'23
8:14
22
Marouane el Hani
AAC
8:15
23
Twan Goudena
Clytoneus
8:18
24
Thom Mulder
Noordkop
8:19
25
Chris de Jong
Pijnenburg
8:20
26
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
8:20
27
Luuk van Burgsteden
Triathlon
8:22
28
Tim Steenbakker
Atos
8:23
29
Manuel PattiwaŽl van Westerloo
Startbaan
8:25
30
Tristan Hartkamp
Phanos
8:26
31
Tijn van de Grijp
Altis
8:26
32
Kai Grillo
AAC
8:30
33
Bandi Leijen
AV Castricum
8:30
34
Mike van de Vooren
Hellas
8:32
35
Ivar Kalf
Lycurgus
8:33
36
Gijs Schuur
AV'23
8:33
37
Boaz Shor
Phanos
8:34
38
Sven van Gelder
Triathlon
8:35
39
Marijn de Vries
Clytoneus
8:35
40
DaniŽl van der Leest
Altis
8:36
41
Gillion van den Bosch
Lycurgus
8:37
42
Ferro Kastelijns
Phanos
8:41
43
Bodey van Oosten
Lycurgus
8:43
44
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
8:44
45
Manuel Cronie
Trias
8:44
46
Koen van Kats
Hellas
8:46
47
Florian Meijer
Trias
8:48
48
Hielke van den Kieboom
Fit
8:49
49
Pierre Verhoosel
Triathlon
8:50
50
Jonathan Bokhorst
Altis
8:51
51
Stef Wijbenga
Startbaan
8:54
52
Mats Bax
Startbaan
9:01
53
Jeepe Daas
Lycurgus
9:10
54
Niels Karel
Altis
9:16
55
Sven Mulder
Hylas
9:20
56
Danilo Roest
Pijnenburg
9:21
57
Tim Gortzak
NEA Volharding
9:22
58
Imme de Reuver
AV Castricum
9:24
59
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
9:25
60
Noah Beens
Triathlon
9:25
61
Jan Nijssen
Hylas
9:31
62
Kees Kruijer
NOVA
9:33
63
Thijs Ruiter
AAC
9:45
64
Ids Elderenbosch
AAC
10:20
65
Koen Spelbos
AV Castricum
10:33
M JD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Atverni
5:37
2
Britt de Graaf
DEM
5:48
3
Maud te Pas
Atverni
5:49
4
Mette Hippe
Altis
5:59
5
Lisa Sevenhuijsen
Hylas
6:00
6
Fiene Rosendaal
DEM
6:04
7
Jackie Vissers
Hellas
6:07
8
Liz Jonk
AV Edam
6:09
9
Ella Klumpenhouwer
SAV
6:14
10
Eleanor Musil
Phanos
6:18
11
Olivia Musil
Phanos
6:21
12
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:22
13
Anne-Ruth de Bruijne
Hellas
6:24
14
Lotte Happe
Hera
6:28
15
Hannah Vos
Fit
6:29
16
Maud Bleijs
GAC
6:29
17
Lisemijn van den Bosch
Phanos
6:29
18
Laura Herrebrugh
Phanos
6:29
19
Kaitlyn Groot
AV'23
6:29
20
Lynn van Vlaanderen
AV Edam
6:32
21
Marit Elkerbout
Altis
6:33
22
Ella Haaksman
Hellas
6:35
23
Mara Schouw
Pijnenburg
6:35
24
Fenna van der Kooij
Altis
6:36
25
Madelief van Leur
Altis
6:39
26
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
6:39
27
Jet de Jong
AV'23
6:39
28
Maxime Zschuschen
Startbaan
6:40
29
Sarah van Exel
Hylas
6:44
30
Marit Vermeij
Phanos
6:45
31
Sylke Faber
GAC
6:45
32
Ilse Johannes
AAC
6:46
33
Sophie Blom
Spirit Lelystad
6:49
34
Djuna Gersen
Startbaan
6:51
35
Faisa Nicolaas
Altis
6:51
36
Babette Bosse
Lycurgus
6:52
37
Danne Mossink
Altis
7:00
38
Jinte Jonker
Triathlon
7:01
39
Doris Thomas
AV'23
7:05
40
Jolie Minnťe
Triathlon
7:09
41
Hannah Rebel
Zuidwal
7:09
42
Lois Hooiveld
SAV
7:10
43
Nynke Glas
Spirit Lelystad
7:11
44
Inte van Kralingen
GAC
7:12
45
Jasmien van der Kolk
Trias
7:15
46
Lara van Vuuren
Lycurgus
7:22
47
Hanne Pinxterhuis
Hellas
7:29
48
Femke Verkerk
Atverni
7:32
49
Carmen Lijzenga
Triathlon
8:21
M JD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV'23
5:46
2
Sterre Kuipers
AV Edam
6:01
3
Fiene Jonk
AV Edam
6:02
4
Dyanthe Nwokolo
Hellas
6:06
5
Noortje Zwaal
Altis
6:12
6
Roos Verblauw
Altis
6:18
7
Donna Lokhorst
Altis
6:22
8
Anna Bilstra
GAC
6:23
9
Mayla Veraart
Lycurgus
6:33
10
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:34
11
Eliane Meurs
NEA Volharding
6:34
12
Lara van Wijk
AAC
6:35
13
Amy Tijmstra
Hylas
6:36
14
Saar Koper
Phanos
6:37
15
Romy Bendanon
Triathlon
6:37
16
Nora de Rijk
AV Edam
6:38
17
Emma Siblesz
AV'23
6:40
18
Linde Zijlstra
Altis
6:42
19
Jonna Brommer
Hylas
6:42
20
ZoŽ Hoebe
Trias
6:42
21
Vere Ingram
Fit
6:43
22
Maren van Bommel
Feniks
6:43
23
Joena van Oordt
AV'23
6:45
24
Frederiek van Wetten
Startbaan
6:46
25
Mette Wiggers
Triathlon
6:46
26
Jade Broer
Triathlon
6:46
27
Janet de Leeuw
Lycurgus
6:46
28
Noa Schut
Altis
6:47
29
Sara Pietersen
Startbaan
6:48
30
Clara Boor
AAC
6:49
31
Myrthe Knibbe
Zuidwal
6:50
32
Sija Sikkema
U-Track
6:51
33
Feline Fennema
AV'23
6:53
34
Ronja van Oostenbrugge
Fit
6:55
35
Yfke van der Meer
Altis
6:56
36
June Besuyen
Altis
6:56
37
Isabel Poel
Phanos
6:57
38
Annephine SlŁtter
GAC
6:57
39
Lťonie Couzy
AAC
6:58
40
Livia van Weldam
Phanos
6:58
41
Emma Beentjes
Lycurgus
6:59
42
Mies Boon
Lycurgus
7:00
43
Elin van Dijken
AKU
7:00
44
Suze Anna Molenaar
NOVA
7:00
45
Emma van Geer
Phanos
7:01
46
Roos van Oostveen
Altis
7:02
47
Fť van der Weij
Altis
7:03
48
Marijn van der Kroon
GAC
7:04
49
Saar Warger
AV Edam
7:06
50
Evelien van Vilsteren
Startbaan
7:06
51
Lieke Smit
Atverni
7:06
52
Nora Oosterling
GAC
7:08
53
Anouk Rummens
Hera
7:12
54
Iris van Eerde
AV Zeewolde
7:13
55
Lieve Keppel
NOVA
7:13
56
Tess Kuger
Zuidwal
7:14
57
Eva Wagemakers
Altis
7:16
58
Femi van Buuren
Phoenix
7:17
59
Marlou Pronk
BAV
7:21
60
Senna Ponsen
Startbaan
7:21
61
Renske Versteeg
Pijnenburg
7:22
62
Sam Bergsma
AV Aalsmeer
7:22
63
Bloem Berkhout
Hera
7:33
64
Philippa Faase
Fit
7:35
65
Tess Munts
Hera
7:35
66
Sanne Spierenburg
Hellas
7:39
67
Amy Louisa Bakker
Hylas
7:44
68
Aimeť Pillen
Pijnenburg
8:05
JMINI, JONGENS MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Hofmijster
AKU
3:40
2
Rayan Veening
AV'23
3:54
3
Boyd Lankreijer
BAV
3:54
4
Terrence Raydon Smal
Hera
4:00
5
Sam Kraak
Noordkop
4:00
6
Harmen Muller
Altis
4:07
7
Thijs van Schaik
Zeewolde Atletiek
4:09
8
Logan Kroon
AV Monnickendam
4:09
9
Naud van Borselen
Zeewolde Atletiek
4:14
10
Kevin Juffer
Zeewolde Atletiek
4:16
11
Siem Verlaan
AKU
4:17
12
Valentin Kleijn
AV'23
4:18
13
Tom de Ruijter
AV Castricum
4:18
14
Job Galenkamp
GAC
4:18
15
Hugo Hulleman
Atletiek Abcoude
4:20
16
Noam NDOH MVONDO
Hera
4:24
17
Juliano Jamal - de Vries
Clytoneus
4:25
18
Manuel Berroa Mateo
AV Castricum
4:26
19
Jip van Leur
Altis
4:27
20
Moos Bramer
Altis
4:29
21
Jent de Reuver
AV Castricum
4:31
22
Ravi Yong
Hylas
4:31
23
Kai de Waal
Zaanland
4:34
24
Maxwell Berroa Mateo
AV Castricum
4:34
25
Stijn Stevens
Zuidwal
4:34
26
Ayden Brommer
Zuidwal
4:36
27
Ate Truijens
GAC
4:37
28
Casper Snel
GAC
4:37
29
Sten de Raad
Pijnenburg
4:38
30
Mats van Manen
AKU
4:40
31
Luuk Jochems
Altis
4:41
32
Lasse Schuurman
AV'23
4:41
33
Madť Oldenhof
GAC
4:44
34
Joel van Dijk
Atletiek Abcoude
5:11
35
Tobias de Witt
Atletiek Abcoude
5:17
MMINI, MEISJES MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Livia SIblesz
AV'23
4:03
2
Ema Hromadkova
Startbaan
4:07
3
Mila White
GAC Hilversum
4:15
4
Jaloe Gerling
Pijnenburg
4:17
5
Emma Gerbrands
Phoenix
4:23
6
Anouk Huitema
AV'23
4:24
7
Willemijn ter Veer
Startbaan
4:25
8
Thyrsa Smit
Lycurgus
4:29
9
Julia Schipper
ARO '88
4:33
10
Silke Pickhard
Lycurgus
4:38
11
Liv Kay
Lycurgus
4:41
12
Rowan van Kempen
AKU
4:43
13
Lena Marinus
AV'23
4:45
14
Benthe Walen
Pijnenburg
4:48
15
Lindsy Bottelier
Lycurgus
4:49
16
Merthe Euser
Startbaan
4:51
17
Maud Gustin
Altis
4:55
18
Elif Karakoc
Altis
4:59
19
Ana-Sofia Huijzer
GAC Hilversum
5:01
20
Nine van Gorkum
Altis
5:22
J PC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Versteeg
Zeewolde Atletiek
4:28
2
Samuel Hulleman
Atletiek Abcoude
4:29
3
Wout de Haan
Zuidwal
4:36
4
Noah van Kuijk
Almere '81
4:38
5
Hugo de Beurs
Lycurgus
4:45
6
Julian Gewargis
Startbaan
4:53
7
Lars Pouw
Lycurgus
4:54
8
Julyan Eccles
Altis
4:55
9
Brettley Onos
SAV
4:55
10
Bram Mulder
Noordkop
4:56
11
Sten Verdegaal
AV'23
4:59
12
Milan Baas
Zuidwal
5:00
13
Daniel Verweij
Zeewolde Atletiek
5:00
14
Roel Verlaan
AKU
5:01
15
Bing Yong
Hylas
5:02
16
Jip Houtenbos
DEM
5:02
17
Aeden Maan
Lycurgus
5:03
18
Lode Prins
Phanos
5:03
19
Mats van Esschoten
Atverni
5:06
20
Otis Imeson
AV Castricum
5:07
21
Sandor Abrahamse
Triathlon
5:07
22
Pieke van der Blom
GAC
5:12
23
Chris van Amerongen
BAV
5:12
24
Gillis Willems
Hylas
5:12
25
Arthur Verhaak
Altis
5:12
26
Tijn van Gent
Triathlon
5:13
27
Vince de Wit
DEM
5:13
28
Louis Teng
Startbaan
5:16
29
Bodhi Weemaes
GAC
5:17
30
Mylo de Koningh
Zaanland
5:19
31
Melle van der Harst
BAV
5:20
32
Finn van der Flier
BAV
5:21
33
Milo Bruijns
GAC
5:21
34
Tiemen Ingram
Fit
5:22
35
Robin Stuur
Triathlon
5:23
36
Seth van Mullum
AV Wieringermeer
5:24
37
Stijn ten Kate
Zuidwal
5:25
38
Levi van Wonderen
NOVA
5:26
39
Mees Moen
GAC
5:26
40
Daan Zieck
GAC
5:26
41
Bodhi Welzijn
Hollandia
5:27
42
Sven van Wijk
Zuidwal
5:27
43
Rjay Oboh
Atos
5:28
44
Ben van Geldere
AV'23
5:29
45
Feiko Born
BAV
5:30
46
Yano Oude Reimer
Hera
5:30
47
Thymen Tijsterman
Lycurgus
5:31
48
Milo Talen
AV Wieringermeer
5:31
49
Mikai Temme
Hollandia
5:33
50
Joris Verhoeven
Triathlon
5:35
51
Justin de Witt
Atletiek Abcoude
5:36
52
Bas van Arkel
Pijnenburg
5:38
53
Mark Strang van Hees
Pijnenburg
5:39
54
Djaleesh Anwar-Ali
Trias
5:40
55
Stellan Kroezen
Atletiek Abcoude
5:40
56
Eelco Mooij
GAC
5:42
57
Karel Huizinga
Atletiek Abcoude
5:43
58
Tom van Geel
DOKEV
5:45
59
Boaz Bosveld
Zeewolde Atletiek
5:45
60
Tom Cools
Altis
5:45
61
Ruben van Rijn
Hera
5:46
62
Jens van den Hoven
Altis
5:48
63
Felix Milikowski
AV'23
5:49
64
Jesper Tjapko Leijerzapf
Startbaan
5:50
65
Joaz Proos
Pijnenburg
5:52
66
Sam Dingerdis
Trias
6:16
67
Dennis Booden
AV Wieringermeer
6:27
68
Finn van het Kaar
Startbaan
6:32
M PC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amelie Brouwer
Spirit Lelystad
4:57
2
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
4:57
3
Flore van Keulen
Clytoneus
4:57
4
Bente Smit
BAV
5:07
5
Sofie Walstra
GAC
5:10
6
Fay Bergfeld
AV Castricum
5:11
7
Linne Vis
AV Aalsmeer
5:13
8
Lianne Cornelissen
GAC
5:15
9
Sanne Nederlof
AV Castricum
5:20
10
Naomi Kok
SAV
5:25
11
Lisa Lukasiak
Hera
5:26
12
Jeslyn de Graaf
Atverni
5:26
13
Igonť van Nunen
GAC
5:26
14
Emmelie de Groot
Startbaan
5:27
15
Lienne Bleijenburg
Zuidwal
5:31
16
Klara Grabowska
GAC
5:33
17
Meike Rodenhuis
Altis
5:37
18
Elin Keizer
Atos
5:37
19
Zazza Groenbast
Feniks
5:39
20
Robin Korenhof
AAC
5:42
21
Linn de Lange
GAC
5:42
22
Hannah Holkamp
Lycurgus
5:42
23
FabiŽnne van Duijn
Altis
5:44
24
Fae Tuijn
AV Castricum
5:46
25
Preciosa Kartopawiro
Phanos
5:46
26
Roos Bekker
AV Castricum
5:48
27
Fienne Overtoom
Hera
5:48
28
Romy van Gerven
Pijnenburg
5:49
29
Anna Hoogendijk
SAV
5:49
30
Pippa Dijkman
Altis
5:49
31
Chiara Lotto
Atverni
5:50
32
Evi Schoen
AKU
5:50
33
Demi Manshanden
ARO '88
5:50
34
Jordan Samuel
Hera
5:51
35
Emelie PattiwaŽl van Westerloo
Startbaan
5:54
36
Iris Drupsteen
GAC
5:55
37
Anne Kooistra
Altis
5:56
38
Kaat de Vries
AV Aalsmeer
5:57
39
Resa van Muijden
AV'23
5:58
40
Saar Tukker
AV'23
5:59
41
Rosemijn Huizenga
Hera
5:59
42
Lieke Smedema
Pijnenburg
6:02
43
Zohra de Best
AV'23
6:04
44
Lotte Vis
AV Aalsmeer
6:05
45
Rena Aljobory
Lycurgus
6:09
46
Lianne Blaauw
Atletiek Abcoude
6:14
47
Elin Rotthier
Hylas
6:24
48
Nika Lakerveld
Startbaan
6:25
49
Annemijn Schlebaum
AV'23
6:28
50
Elena Vos
Trias
6:28
J PB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faas Thoes
Trias
5:12
2
Eneas Verbakel
Pijnenburg
5:13
3
Tibe Smit
Trias
5:17
4
Jelger Boorsma
Altis
5:17
5
Jayden Vredenburg
Atverni
5:26
6
Nathan Griffioen
AV '23
5:28
7
Milo Valk
Atverni
5:29
8
Emmanuel Kwofie
GAC
5:31
9
Quinten Orij
Hylas
5:32
10
Bas Aarnoutse
Tempo
5:32
11
Thomas van Kleef
Zaanland
5:33
12
Toby Gildemacher
Atos
5:34
13
Jesse Fonken
BAV
5:34
14
Florian Jellesma
Pijnenburg
5:35
15
Kyan Maan
Lycurgus
5:36
16
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
5:36
17
Jaro Koper
DEM
5:37
18
Lars Epema
Altis
5:38
19
Mees Olie
Lycurgus
5:40
20
Luuk van Manen
AKU
5:42
21
Luuk Geven
Hylas
5:43
22
Menno Walgemoed
Altis
5:44
23
Thomas Pasker
Altis
5:45
24
Xabi Valencia
Altis
5:45
25
Tymen Wouterse
BAV
5:48
26
Jip de Ruijter
AV Castricum
5:48
27
Stijn de Jager
Feniks
5:49
28
Thimo Huszar
Phanos
5:49
29
Mink Nijlant
Phanos
5:50
30
Bram Groskamp
Hylas
5:51
31
Tom Oorthuizen
AV Castricum
5:51
32
Dhedde van Doorn
Triathlon
5:51
33
Abel Thelen
Atos
5:53
34
Iven Ligthart
NOVA
5:55
35
Tom Zantinge
Feniks
5:56
36
Sam Prinsen
Altis
5:57
37
Kai van Zijtveld
Altis
5:58
38
Siem Kastelein
Clytoneus
5:59
39
Steve Ligthart
NOVA
6:00
40
Hugo van Leeuwen
Atverni
6:02
41
Siem Elderenbosch
AAC
6:03
42
Pepijn Kortlandt
Startbaan
6:03
43
Merlijn van Meurs
DEM
6:04
44
Siem Elbertsen
DOKEV
6:05
45
Roy Bakker
DEM
6:07
46
Fedja Sutorius
AV '23
6:07
47
Jari de Wolf
Hylas
6:11
48
Auke Binnekamp
Altis
6:12
49
Max Geldof
Lycurgus
6:14
50
Fedde van der Meer
AV Nijkerk
6:15
51
Koen Brantenaar
Zaanland
6:15
52
Jip ter Smitten
GAC
6:16
53
Peter Balabanov
Startbaan
6:17
54
Dani Holst
Zaanland
6:17
55
Siem de Vries
Phanos
6:18
56
Jurre Bot
Pijnenburg
6:19
57
Luke Feeke
AV Castricum
6:19
58
DaniŽl van Veldhuizen
Pijnenburg
6:19
59
Luuk Zeeman
Tempo
6:20
60
Ruben Bekebrede
Zaanland
6:21
61
Dex Zonneveld
AV Castricum
6:21
62
Yannick Jansen
Hylas
6:21
63
Wout Overwater
Lycurgus
6:22
64
Stijn van Harn
GAC
6:26
65
Alex van 't Wout
Altis
6:27
66
Hidde Oldenhof
GAC
6:27
67
Rylan Stins
DEM
6:31
68
Floris Otto
Clytoneus
6:33
69
Lou de Vries
GAC
6:34
70
Jasper Castricum
Hera
6:40
71
Eddie Clinton
Phanos
6:45
72
Yoram Fishatsion
BAV
6:45
73
Robin van Elswijk
Trias
6:51
M PB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chiara Bernard
AV'23
5:10
2
Benthe de Jong
AV'23
5:23
3
Eva Wysny
Phanos
5:32
4
Jade Kamps
Hylas
5:36
5
June van Hooijdonk
Hellas
5:39
6
Yuna Brouwer
Hera
5:42
7
Olivie Mensing van Charante
AV'23
5:47
8
Meike Rothuizen
Altis
5:50
9
Anna Keeman
SAV
5:51
10
Pueblita Renfurm
SAV
5:53
11
Wende Geurtsen
Pijnenburg
5:53
12
Eline Oppewal
Zaanland
5:56
13
Julia Boekhout
Lycurgus
5:58
14
Amina Kacen
Phanos
5:58
15
Rinke Scholten
Triathlon
5:58
16
Meis Ottenheijm
GAC
5:59
17
Fien Klein
AV Edam
6:02
18
Zee de Kiefte
Phoenix
6:02
19
Lynn Hoogendijk
SAV
6:03
20
Nout SlŁtter
GAC
6:04
21
Ronja Schuurman
AV'23
6:04
22
Sibel Timucin
Startbaan
6:06
23
Evelien ter Veer
Startbaan
6:07
24
Sari van de Pol
Hellas
6:07
25
Evy van der Steen
Trias
6:07
26
Febe Nap
GAC
6:11
27
Robin Stolwijk
AV Edam
6:12
28
Isa Didden
Clytoneus
6:12
29
Fenna Karregat
AV Edam
6:13
30
Zoe Pletinckx
Lycurgus
6:14
31
Catolijne van den Berg
Almere '81
6:14
32
Ziva Lansdaal
Startbaan
6:16
33
Carlotte Zwart
Tempo
6:16
34
Hanne Cents
GAC
6:17
35
Liz van Diepen
Triathlon
6:18
36
Maartje de Haan
NEA Volharding
6:19
37
Femm Bruin
NOVA
6:20
38
Yfke Hoffschult
AV Castricum
6:20
39
Naomi Tol
AV Edam
6:22
40
Victoria Buijs
Pijnenburg
6:22
41
Juliet Mateman
Triathlon
6:23
42
Rosalie Brown
Phanos
6:24
43
Joy van Dijk
AKU
6:24
44
Lynn van den Berg
Atverni
6:25
45
Lauren Gerritsen
Startbaan
6:25
46
Charlotte Roeland
AV'23
6:25
47
Faye Kennedy
Almere '81
6:26
48
Mia Braun
Phanos
6:26
49
Milou Steffen
AV Zeewolde
6:27
50
Mila Knijn
AV'23
6:27
51
Doutze Gielbert
Altis
6:27
52
Elise Singels
Hellas
6:28
53
Famke Landman
Triathlon
6:29
54
Saar Gnodde
GAC
6:29
55
Fileine Kawohl
Startbaan
6:30
56
Benthe van Veen
Pijnenburg
6:30
57
Jalou Leek
AV Castricum
6:31
58
Lotte de Graaf
DEM
6:31
59
Jasmine de Haas
SAV
6:32
60
Nyah Mckeown
Lycurgus
6:32
61
Daphne Molenaar
Hollandia
6:33
62
Quirine Winkel
U-Track
6:36
63
Lana Eccles
Altis
6:37
64
Anna Kras
AV Edam
6:41
65
Suus Hogenboom
AKU
6:42
66
Philein Buitenhuis
AV Zeewolde
6:43
67
Zinzi Stoker
AV'23
6:43
68
Emma Thomson
AV Castricum
6:44
69
Sylke Hidding
Hylas
6:44
70
Annabel van Schagen
Pijnenburg
6:46
71
Liz Bast
Altis
6:51
72
Sammie Postma
Altis
6:57
73
Bregje Veerhuis
AKU
6:57
74
Vada den Haas
Lycurgus
7:09
J PA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Bogaard
AV'23
5:56
2
Juul Loos
Phanos
6:01
3
Tim van den Heuvel
Atverni
6:04
4
Casper Holterhues
Altis
6:07
5
Mats Poppenk
Trias
6:12
6
Finn Bakker
AV'23
6:15
7
Luuk Loonstra
Hellas
6:20
8
Leon den Ouden
Startbaan
6:21
9
Duco Verhoeven
Atos
6:22
10
Ole van der Grinten
Altis
6:24
11
Ilja Wiederspahn
Phanos
6:25
12
Thymo Duijn
Trias
6:28
13
Luuk van Meerveld
Altis
6:33
14
Laurens Bijlard
GAC
6:34
15
Stan Happe
Hera
6:37
16
Friso Leunk
Fit
6:38
17
Tijn van Pruissen
Hylas
6:38
18
Simon Broek
Triathlon
6:39
19
Idse Blum
Phanos
6:40
20
Jochem Colle
Atletiek Abcoude
6:40
21
Casper Kole
Phanos
6:41
22
Czarek Colle
Atletiek Abcoude
6:41
23
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
6:42
24
Tygo van Rijn
Hera
6:43
25
Thijs van Amerongen
BAV
6:43
26
Milan Schouten
NOVA
6:44
27
Hidde van Zanen
AV'23
6:45
28
Elan van de Pol
Hellas
6:46
29
Mattia Kastelijns
Phanos
6:47
30
Stijn van Oppens
Nea Volharding
6:48
31
Luc Poissonnier
Phoenix
6:48
32
Thijs Schoen
AKU
6:49
33
Mees de Jong
GAC
6:50
34
Bram Ket
Hellas
6:50
35
Martijn Kok
BAV
6:52
36
Robin van den Berg
GAC
6:55
37
Toon Meerman
Atos
6:56
38
Milan Franco
Startbaan
6:56
39
Bas Nobel
Clytoneus
6:56
40
Xavian Mammen
Startbaan
6:56
41
Rutger Vloo
Triathlon
6:57
42
Elroy Onos
SAV
6:58
43
Cian Mc Glone
AV Castricum
6:58
44
Daan Dirksen
AV Nijkerk
6:58
45
Matthias Tuinman
Hylas
6:59
46
Kevin Konijn
Nea Volharding
7:00
47
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
7:00
48
Sebastian Redel
Altis
7:00
49
Daniel Hall
Zuidwal
7:01
50
Stan Kriek
Zuidwal
7:01
51
Nino Magliozzi
Clytoneus
7:02
52
Floris van den Berg
Altis
7:02
53
Hylke Moeskops
Hylas
7:03
54
Dante Cronie
Trias
7:04
55
Roan Nieuwenhuijsen
Altis
7:04
56
Willem Velsink
Zuidwal
7:05
57
Koen Niessink
Lycurgus
7:05
58
Aaron Jong
SAV
7:07
59
Sverre Brink
Startbaan
7:07
60
Dmitry Mitya Strakhov
Startbaan
7:09
61
Lucas Hoek
BAV
7:10
62
Ruben Tjipjes
Lycurgus
7:11
63
Siem van den Akker
Pijnenburg
7:12
64
Julian Veerman
Phanos
7:13
65
JaÔr Stoel
Zaanland
7:14
66
Sedic Wanders
Almere '81
7:15
67
Jari Goudena
Clytoneus
7:15
68
Twan Tesselaar
Hylas
7:16
69
Thijs de Vries
Trias
7:18
70
Kamil Marťchal
Nea Volharding
7:22
71
Jay van Kempen
AKU
7:22
72
Koen Maas
AV'23
7:28
73
Rubin Michiels
Clytoneus
7:29
74
Thom Straub
Phoenix
7:32
75
Gijs Visser
Hera
7:35
76
Vriend Allom
Triathlon
7:37
77
Olivier Zwaal
Altis
7:37
78
Merijn Senster
GAC
7:38
79
Guus van de Burgwal
Altis
7:38
80
Jort Keeman
SAV
7:39
81
Mats Elsensohn
Trias
7:40
82
Brent Holwerda
Triathlon
7:40
83
Alex Bakker
Nea Volharding
7:41
84
Kyan Swart
Lycurgus
8:43
M PA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
6:02
2
Orla White
GAC
6:08
3
ZoŽy Fonken
Altis
6:15
4
Maartje Rol
NEA Volharding
6:24
5
Youssra Errachidi
AAC
6:28
6
Livia Damhuis
Atverni
6:30
7
Juliet Jonk
AV Edam
6:32
8
Elske Dunnink
Altis
6:34
9
Veere Willems
Phanos
6:35
10
Gioia Pierik
Startbaan
6:36
11
Myrte Straathof
Atverni
6:37
12
Hanna Karsijns
GAC
6:39
13
Alana Dijkman
Altis
6:43
14
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
6:43
15
Lisa Slijkerman
NOVA
6:48
16
Jasmijn Edelbroek
GAC
6:49
17
Franca Koutstaal
GAC
6:54
18
Julia Hoogendoorn
Clytoneus
6:55
19
Indy van den Berg
NOVA
6:55
20
Sterre Rotthier
Hylas
6:55
21
Nune Olde Dubbelink
Altis
6:55
22
Elin Bernhard
AV Castricum
6:56
23
Julia Wouda
GAC
6:58
24
Maya Bijron
NEA Volharding
7:00
25
Laure Steenis
Spirit Lelystad
7:00
26
Laura Wiering
AV'23
7:00
27
Caro Gardenier
Zuidwal
7:02
28
Leena van Dijk
U-Track
7:03
29
Laurine Siblesz
AV'23
7:05
30
Ilse Boumans
Hera
7:05
31
Yinthe Smit
Lycurgus
7:07
32
Itske van der Ploeg
Triathlon
7:07
33
Kris de Haan
AV'23
7:07
34
Isis Bons
Atos
7:08
35
Liv Marshall
GAC
7:09
36
Anne Vlaar
Hollandia
7:11
37
Puck van Bladel
Triathlon
7:14
38
Mara Visch
Atos
7:19
39
Emmanuella Armani
AKU
7:19
40
Lenthe van Ewijk
AV'23
7:20
41
Janey Nienhuis
AKU
7:20
42
Eva den Adel
Lycurgus
7:21
43
Nora van Aalst
Clytoneus
7:22
44
Maud van der Meer
GAC
7:24
45
Sofia Kes
DEM
7:25
46
Jasmijn Kloek
AV Castricum
7:26
47
Tessa van Panhuis
AV Nijkerk
7:26
48
Darlene Krijtenburg
Altis
7:28
49
Resa den Haas
Lycurgus
7:28
50
Linde de Rooy
Triathlon
7:30
51
Pien Koenen
Lycurgus
7:31
52
Aarna Thakare
Atverni
7:31
53
Emely Bronder
Altis
7:32
54
Carina Pastoor
AV Zeewolde
7:34
55
Ruby O'Hora
GAC
7:37
56
Hinde Wunderink
BAV
7:38
57
Kim de Greeuw
Hollandia
7:38
58
Luce van der Lee
Pijnenburg
7:39
59
Nina Wenners
SAV
7:40
60
Mara Tijsterman
Lycurgus
7:43
61
Lena Driessen
Pijnenburg
7:43
62
Sanna van Snellenberg
Hollandia
7:45
63
Sanne Castricum
Hera
7:46
64
Carlijn Bruinsma
Startbaan
7:47
65
Neva Berkhof
Hollandia
7:48
66
Moyra Tissingh
Pijnenburg
7:50
67
Mare Houbiers
Atos
7:52
68
Romy van Wonderen
NOVA
7:58
69
Eva Sevenhuijsen
Hylas
8:05
70
Karlijn Kramer
Hera
8:49
71
Teresa Lukasiak
Hera
8:51
72
Femke Feddema
Hylas
8:59
73
Lynn Langereis
Startbaan
9:31
J PA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
5:40
2
Florian Rijks
Trias
5:43
3
Florian van den Bosch
Phanos
5:46
4
Zeb Tesselaar
Hera
5:48
5
Tije Jillings
Hera
5:55
6
Kay Kosters
Hylas
5:55
7
Espen van der Welle
NOVA
6:05
8
Sven Boshuizen
Atos
6:06
9
Gijs Merckx
Almere'81
6:10
10
Teun Westein
Phoenix
6:11
11
Sofian el Kaddouri
AAC
6:11
12
Mathijs Ippel
Wieringermeer
6:11
13
Lean Rouwhorst
AAC
6:12
14
Pelle de Raad
Altis
6:14
15
Jarit Kershof
Startbaan
6:20
16
Pieter Huneker
U-Track
6:20
17
Samuel Post
Altis
6:22
18
Sam Pronk
NOVA
6:23
19
Tendai Aarts
AV'23
6:24
20
Timo Limonard
AAC
6:25
21
Daantje Scheele
AV'23
6:26
22
YaÔr van der Feen
AAC
6:28
23
Finn Speckmann
Altis
6:29
24
Thomas Quik
Zuidwal
6:30
25
Timo Hensen
Hylas
6:31
26
Joek Boonstra
BAV
6:31
27
Jimi Cramer
GAC
6:31
28
Dex Kay
Lycurgus
6:34
29
Mark Westra
AKU
6:35
30
Luke van Diemen
AV'23
6:35
31
Sil Kramer
Hera
6:35
32
Zeki Mihci
BAV
6:37
33
Nick Wahlen
AKU
6:38
34
Matthias Maasse
Zeewolde Atletiek
6:39
35
Noah Beentjes
AV Castricum
6:39
36
Guus Lemmens
U-Track
6:42
37
Sven de Haas
SAV
6:43
38
Pepijn Wagenaar
Almere'81
6:43
39
Sven Dekker
Clytoneus
6:43
40
Tijn van de Hoef
Tempo
6:44
41
Tom Brouwer
Trias
6:45
42
Rick van Harn
GAC
6:46
43
Kjell Berends
BAV
6:46
44
Luuk Zwanenburg
Hylas
6:47
45
Jitte Kooij
Hylas
6:48
46
Jesse Francke
AAC
6:48
47
Damian Verweij
Zeewolde Atletiek
6:50
48
Sem Evers
Almere'81
6:50
49
Sem Hovinga
AV'23
6:51
50
Jens van de Wetering
Triathlon
6:51
51
Pepijn Keppel
Phoenix
6:52
52
Dmitri Sabados
Hera
6:52
53
Geyers Kleverlaan
AV'23
6:53
54
Jari Knaapen
AV Castricum
6:54
55
Mees Schuurmans
Startbaan
6:54
56
Aron van Kempen
Clytoneus
6:55
57
Thijn van der Woude
TAS '82
6:55
58
Lode Sanders
Phoenix
6:56
59
Luuk Mulder
NOVA
6:56
60
Gideon Sachs
AV'23
6:56
61
Lars van der Spek
Fit
7:01
62
Wout Wieringa
AV Castricum
7:02
63
Taygel Bolsman
Phanos
7:04
64
Kyano Lankreijer
BAV
7:05
65
Tim Pieneman
Pijnenburg
7:07
66
Yuri Ris
Hellas
7:10
67
Ryan Waasdorp
Startbaan
7:10
68
Thomas Pronk
Atverni
7:10
69
Niels Dusoswa
Atverni
7:11
70
Gijs Kant
Lycurgus
7:11
71
Bram Thomas Rondema
Startbaan
7:12
72
Max Dec
AAC
7:12
73
Jasper van Eck
Atverni
7:12
74
Duuk Voogel
AV Monnickendam
7:14
75
Yves Verbockhaven
Phanos
7:15
76
MatŪas Fontes Wentink
Triathlon
7:16
77
Flint Woolfitt
GAC
7:17
78
Hugo van Rens
BAV
7:20
79
Kyano Weemaes
GAC
7:20
80
Jasper Konijn
NOVA
7:27
81
Hielke van Gelder
Altis
7:29
82
Yassine Anwar-Ali
Trias
7:31
83
Sol Kempenk
Trias
7:36
84
Ivar Vink
Phoenix
7:37
85
Julian Krist
Zeewolde Atletiek
7:43
86
Valentin Vooren
Phanos
7:45
M PA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna van Wijk
Lycurgus
6:00
2
Esmee Kriger
AKU
6:12
3
Britt Molenaar
Lycurgus
6:20
4
Aniek Grezel
Hellas
6:20
5
Liz Schoonhoven
Atverni
6:22
6
Irina Kovorova
Phanos
6:22
7
Jinthe van Loon
GAC
6:29
8
Gigi Martens
AV Castricum
6:31
9
Wies Schmitz
Almere'81
6:31
10
Dot Pouw
BAV
6:32
11
Noena van den Berg
Almere'81
6:32
12
Tess de Weger
Lycurgus
6:36
13
Elke Woerdeman
GAC
6:39
14
Alexandra Koenis
Almere'81
6:40
15
Eva Boumans
Hera
6:43
16
Lauren Timucin
Startbaan
6:45
17
Femke Hidding
Hylas
6:47
18
Carina Mensing van Charante
AV'23
6:47
19
Anniek Mateman
Triathlon
6:47
20
Liv Kriek
Tempo
6:48
21
Senna Gewargis
Startbaan
6:49
22
Lieke Kamping
NEA Volharding
6:51
23
Laura Duits
Pijnenburg
6:51
24
Robin de Cock
Hellas
6:54
25
Malou JÝrgensen
AV Edam
6:55
26
Evy Roose
Hellas
6:55
27
Nola van der Loos
Hellas
6:55
28
Bodine Roza
Altis
6:57
29
Eva Snoek
Wieringermeer
6:58
30
Sophie de Haas
SAV
6:59
31
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
7:00
32
Emma Bayens
Tempo
7:00
33
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
7:01
34
Romy Duineveld
NOVA
7:02
35
Cheyenne van den Bos
GAC
7:06
36
Manisha Landvreugd
Atos
7:06
37
Yara Karregat
AV Edam
7:08
38
Carlijn Kannegieter
Altis
7:10
39
Selina Claassen
Atos
7:10
40
Sarah Smit
AV Edam
7:10
41
Solene de Haan
Atverni
7:11
42
Fiene van Maanen
Pijnenburg
7:12
43
Elles Neeft
AV Castricum
7:12
44
Izzie Verdegaal
AV'23
7:13
45
Florine Renooij
Lycurgus
7:13
46
Dana Hogenboom
AKU
7:14
47
Isabella de Bruin
GAC
7:15
48
Mare Blum
Phanos
7:15
49
Jill Bruin
NOVA
7:16
50
Kris Hoogeland
Hylas
7:17
51
Lucia van der Linden
Almere'81
7:18
52
Fien Plak
NOVA
7:19
53
Leila Smits
Noordkop
7:23
54
Ella Cools
Altis
7:24
55
Noor Sachs
AV'23
7:24
56
Fleur Hofmijster
AKU
7:25
57
Marlou Smorenburg
AKU
7:26
58
Suus Kruijer
NOVA
7:28
59
Esmay van Wonderen
NOVA
7:30
60
Amelie Vermeer
AV'23
7:31
61
Froukje Verhoeve
AV Edam
7:36
62
Anouk Verhaal
Zaanland
7:39
63
Pien de Vries
AV Aalsmeer
7:42
64
Emma Ketel
Lycurgus
7:47
65
Carice Gerritsen
Startbaan
7:49
66
Lotte Winter
BAV
8:17
67
Izabel Arends
AV'23
8:18
68
Elin Binkhorst
AV Castricum
8:31
69
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
8:31
70
Maartje Wit
AV Castricum
8:37
71
Senne Doeland
Pijnenburg
8:38
www.uitslagen.nl
08-03-2020 12:49