Uitslagenlijst Netl NK Cross

Noordoostpolder - Zondag 1 maart 2020

MSEN, NK MANNEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Schutte
Leiden Atletiek
32:08
2
Stan Niesten
DEM
32:40
3
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
32:48
4
Tom Hendrikse
AAC '61
32:53
5
Tim Pleijte
Dynamica
33:31
6
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
33:33
7
Job IJtsma
HAC '63
33:57
8
Frank Futselaar
De Liemers
34:21
9
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
34:29
10
Zac Freudenburg
AV '23
34:38
11
Bas Hollegien
NOP
34:44
12
Wouter Heinrich
Phanos
34:58
13
Koen van Dijk
Triathlon
35:06
14
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
35:08
15
Jorim Scheele
Atletiek Maastricht
35:14
16
Geart Jorritsma
Lichtlopen
35:22
17
Ricardo Floris
Atletiek Maastricht
35:25
18
Ties van den Hurk
NSAV 't Haasje
35:28
19
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
35:32
20
Mark te Brake
AVA '70
35:46
21
Luc Velzeboer
Almere '81
35:51
22
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
35:54
23
Dominic Bersee
Olympus '70
35:58
24
Constant Huiszoon
Triathlon
36:05
25
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
36:15
26
Cornť Timmer
AV Aalsmeer
36:28
27
Jan Berkhout
Leiden Atletiek
36:48
28
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
36:49
29
Joep van der Zanden
Pallas '67
37:30
30
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
37:46
31
Niels Kerkhof
Triathlon
37:59
32
Alex Smeets
Caesar
38:07
33
Pieter Bakx
Rotterdam Atletiek
38:25
34
Thomas Straathof
NOP
38:33
35
Remco Akse
BB lopers
38:35
36
Vincent Tas
Ilion
39:04
37
Jurrian van der Valk
Leiden Atletiek
39:31
38
Thijs van Aalten
Kronos
39:44
39
Jeroen Woltinge
NOP
41:09
40
Imro van Soest
Hellas
41:16
41
Niels van Hoorn
BB lopers
41:24
42
Jordi Dommerholt
AV Heerenveen
42:23
43
Tom van Tellingen
HAC '63
42:43
VSEN, NK VROUWEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
29:28
2
Ruth van der Meijden
Cifla
30:08
3
Jasmijn Bakker
Triathlon
30:13
4
Lotte van der Pol
Loopgroep PK
30:20
5
Jacelyn Gruppen
Groningen Atletiek
30:45
6
Bo Ummels
Unitas
31:25
7
Marijke de Visser
Cifla
31:41
8
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
31:53
9
Lotte Krause
AKU
32:45
10
Marije Peters
Cifla
33:16
11
Tess Boekema
Phanos
33:22
12
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
33:33
13
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
33:49
14
Silke Jonkman
Vitalis
34:01
15
Ilse Langevoort
Cialfo
40:34
MKORT, NK MANNEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mahadi Abdi Ali
Unitas
7:58
2
Lars Gerritsen
Passaat
8:07
3
Kevin Viezee
AAC
8:12
4
Jeroen Bakker
Atletiek Maastricht
8:15
5
Cas Lutz
AAC
8:17
6
Ralf Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
8:19
7
Niels te Pas
LAAC Twente
8:21
8
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
8:22
9
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
8:24
10
Edwin Sjerps
SAV
8:25
11
Thomas Lewis
Phanos
8:26
12
Samuel Chapple
Olympus '70
8:30
13
Gian Oerlemans
NSAV 't Haasje
8:36
14
Luuk Wagenaar
Phanos
8:37
15
Erik Leusink
HAC '63
8:37
16
Twan Pormes
DOKEV
8:38
17
Zeb Beelen
Leiden Atletiek
8:40
18
Ludo Van Nieuwenhuizen
AAC
8:41
19
Robin Ruijter
Prins Hendrik
8:41
20
Mart Nijhuis
Marathon Pim Mulier
8:42
21
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
8:46
22
Joeri Slagter
TAS '82
8:49
23
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
8:49
24
Wouter Verstraate
GonzŠlez Running Team
8:51
25
Marco van Erp
Leiden Atletiek
8:52
26
Jippe Lasschuijt
AV '34
8:52
27
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
8:53
28
Benjamin Manuel
Rotterdam Atletiek
8:56
29
Abdi Hassan
Cifla
8:56
30
Van den Hoogen
Prins Hendrik
8:56
31
Kamiel Jacobs
NSAV 't Haasje
8:57
32
Milan van der Meer
NSAV 't Haasje
9:00
33
Mitchell Franken
Spado
9:02
34
Jeroen Engels
Prins Hendrik
9:04
35
Ephrem Been
HAC '63
9:06
36
Maarten van Doornik
Tartlťtos
9:08
37
Wouter Olthof
Vitalis
9:09
38
William van Eeken
ACO Van Elderen
9:10
39
Archie Hall [BM]
U-Track
9:10
40
Bram Rouwen
BB lopers
9:10
41
Jelle van der Schoot
U-Track
9:12
42
Bart van Adrichem
HAC '63
9:13
43
Koen Grandiek
AV Castricum
9:15
44
Ralf Looze
Phanos
9:16
45
Maarten van Dijk
HAC '63
9:18
46
JaÔr van Winkel
Prins Hendrik
9:18
47
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
9:19
48
Pepijn Oron
Hellas
9:19
49
Manolito Musters
AAC '61
9:20
50
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
9:28
51
Leon ten Klooster
PEC 1910
9:34
52
Casper van der Luijt
Leiden Atletiek
9:36
53
Rico Kleine
HAC '63
9:40
54
Jeen Nauta
Start '78
9:42
55
Jurian Onderdijk
De Gemzen
9:47
56
Sjors Kampen
Groningen Atletiek
9:57
57
Niels Kok
PEC 1910
9:58
58
Jelle de Roon
Prins Hendrik
10:02
59
David Prins
PEC 1910
10:12
VKORT, NK VROUWEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
8:59
2
Jetske van Kampen
Groningen Atletiek
9:10
3
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
9:17
4
Kristel van den Berg
Fortuna
9:25
5
Dagmar Smid
Prins Hendrik
9:31
6
Bregje Sloot
De Liemers
9:32
7
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
9:32
8
Sarah Peerik
Hanzesport
9:39
9
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
9:41
10
Julia Samuelsson [BM]
Nijmegen
9:43
11
Jennifer Gulikers
Unitas
9:44
12
Iris Velting
HAC '63
9:47
13
Laura Hoogers
NSAV 't Haasje
9:52
14
Lieke Marijnen
Leiden Atletiek
9:57
15
Sharon Trienes
Unitas
10:01
16
Mariska Tjeerdsma
AV '56
10:04
17
Eline Langeveld
Zaanland
10:05
18
Emma Kok
Phanos
10:15
19
Christine Bosch
GAC Hilversum
10:18
20
Mariska Poel
DEM
10:23
21
Lianne van Es
Leiden Atletiek
10:30
22
IJke Mourits
Phanos
10:40
23
Lisa de Ruiter
Rotterdam Atletiek
10:43
24
Iris van Driest
Flevo Delta
10:47
25
Annet Fledderus
Groningen Atletiek
10:49
26
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
10:52
27
Lindsey Faken
Energie
10:57
28
Tabitha Bruin
Hellas
11:17
29
Jasmijn Gielen
Caesar
11:23
30
Jolanda Regout
PEC 1910
11:57
31
Laura Prins
HAC '63
12:00
M U20, MANNEN U20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Fokkenrood
Scorpio
27:45
2
Ilias El Khattabi
Rotterdam Atletiek
27:56
3
Djoao Lobles
Noordkop
28:09
4
Mojalefa Kloprogge
U-Track
28:36
5
Bezuayehu Petersen
AV '56
28:38
6
Noah Baltus
SAV
28:38
7
Sander van Elk
Leiden Atletiek
28:54
8
Stan Schipperen
Scorpio
28:59
9
Peer Voesenek
Scorpio
28:59
10
Jort Benz
Scorpio
29:17
11
Duncan Steenbakker
AV Castricum
29:23
12
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
29:23
13
Tijmen Bouw
AV '34
29:24
14
Lars Laros
Scorpio
29:33
15
Tijn van Zijl
KAV Holland
29:48
16
Jonatan Venema
Start '78
30:14
17
Kjell de Groot
Flevo Delta
30:20
18
Jesse Scheltema
AV Castricum
30:20
19
Lucas van der Linden
Spiridon
30:26
20
Gjalt Panjer
Veluwe
30:42
21
Michiel Wellink
AVA '70
30:51
22
Rob Nijssen
Hylas
30:54
23
Niels Buitenhuis
Daventria
30:58
24
Kibrom Hadgu Kiflai
PEC 1910
31:03
25
Wessel Heil
AV Aalsmeer
31:16
26
Matthijs Buijsen
Caesar
31:20
27
DaniŽl van Ginkel
Leiden Atletiek
31:22
28
Friso Lyppens
Haag Atletiek
31:35
29
Yordi Druijff
Triathlon
31:40
30
Thijs Zoon
Flevo Delta
31:45
31
Stefan de Vries
Start '78
32:01
32
Per Velraeds
Caesar
32:18
33
Nick Kerkhof
HAC '63
32:27
34
Soufian Koraichi
Caesar
32:55
35
Tjalling Galema
GAC Hilversum
33:08
36
Jarno Jansen
PEC 1910
33:09
37
Daan Veenhuizen
PEC 1910
33:09
38
Tim de Mooij
Leiden Atletiek
33:30
39
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
33:37
40
Gijs van de Wetering
De Gemzen
34:03
41
Vincent Perquin
Leiden Atletiek
34:20
42
Salle Wieringa
Leiden Atletiek
34:53
43
Jurre Soons
Caesar
35:05
44
Thomas Gonggrijp
Atletico '73
36:47
45
DaniŽl Huis in t Veld
Start '78
37:26
V U20, VROUWEN U20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
23:07
2
Renee Sijbesma
Eindhoven Atletiek
23:23
3
Vera de Vries
Horror
23:50
4
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
24:33
5
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
24:44
6
Anna Eikendal
Ciko '66
24:57
7
Zoe van Dijk
Nederlandse Triathlonbond
26:10
8
Anne Geijtenbeek
U-Track
26:10
9
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
26:42
10
Femke Panjer
AV '34
27:06
11
Frouke Benz
Scorpio
28:46
12
Robin Beijer
AV '40
29:03
13
Sanne Niestijl
AAC '61
29:26
14
Nikki Van Gool
Gloria
31:47
M U18, MANNEN U18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Wild
Hellas
21:00
2
Mads Meijer
De Sprinter
21:00
3
Wouter van den Akker
ATC '75
21:11
4
Stefan Nillessen
Cifla
21:25
5
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
21:57
6
Thomas Reining
PEC 1910
22:07
7
Pablo van Hoorn
Altis
22:32
8
Niels Peeters
Venloop Running Team
22:37
9
Ernson van den Bos
Scorpio
22:39
10
Yohannes Hiensch
Phanos
22:59
11
Mischa Hermans
Unitas
23:06
12
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
23:13
13
Twan Deumers
Lycurgus
23:16
14
Rens van Beek
Cifla
23:17
15
Bram van Druten
Olympus '70
23:17
16
William Knol
U-Track
23:22
17
Douwe Bentsink
Archeus
23:23
18
Wouter de Roo
HAC '63
23:26
19
Max Swabedissen
AV Rijssen
23:40
20
Bas Stam
Rotterdam Atletiek
23:43
21
Tim Schussel
Nijmegen Atletiek
23:49
22
Steyn Potuit
Scorpio
23:52
23
Jarik van de Mast
Altis
23:53
24
Ivar Meesen
Rotterdam Atletiek
24:03
25
Stach van der Windt
KAV Holland
24:03
26
Seb Wals
Lycurgus
24:03
27
Ruben van Groenewoud
Unitas
24:05
28
Stijn Verheij
U-Track
24:16
29
Lenny Hermans
Unitas
24:30
30
Jip Janissen
Venloop Running Team
24:36
31
EyoŽl Hiensch
Phanos
24:42
32
Filip Hofstede
PEC 1910
24:43
33
Milo Dekker
AV Castricum
24:45
34
Toon van Vuuren
AV Castricum
24:46
35
Wouter Steenstra
Ciko '66
24:58
36
Farhaan Abdi Ali
Hanzesport
25:05
37
Sven Druijff
Triathlon
25:18
38
Oscar Meijer
Altis
25:19
39
Ioann Lobles
Noordkop
25:21
40
Jasper van Wezel
Cifla
25:23
41
Milan Veenstra
TION
25:38
42
Wesley Steenbakker
AV Castricum
25:45
43
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
25:46
44
Twan Buijs
Haag Atletiek
25:55
45
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
26:08
46
Luke Hiddink
Archeus
26:13
47
Duncan Mulder
PEC 1910
26:34
48
Kai Deumers
AV Castricum
27:23
V U18, VROUWEN U18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
16:18
2
Tamar Veltman
Almere '81
16:35
3
Bridget Konings
Ciko '66
16:44
4
Fee Mok
SAV
17:02
5
Laura van Langen
SAV
17:05
6
Bieke Schipperen
Scorpio
17:10
7
Tessa Harbrink
PEC 1910
17:32
8
Joanne Lehr
PEC 1910
17:48
9
Carlijn de Bie
Atverni
18:05
10
Lora Poposka [BM]
Rotterdam Atletiek
18:29
11
Anne de Jong
Atledo
18:33
12
Elin Slagt
AAC '61
18:35
13
Suze de Vries
Horror
18:52
14
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
18:57
15
Juul Schuit
AV Castricum
19:09
16
Sativa Wenker
Ciko '66
19:25
17
Mare Frauenfelder
Cifla
19:39
18
Pipp Pauzenga
AV Castricum
25:41
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
11:02
2
Juan Zijderlaan
Atverni
11:12
3
Jaap Zoon
Flevo Delta
11:21
4
Sam Van der Werf
Horror
11:26
5
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
11:49
6
Luca Dooper
Tempo
11:52
7
Mick Wolvekamp
Unitas
11:53
8
Ids Peenstra
PEC 1910
11:54
9
Mees Schneider
Fortius
11:58
10
Lans Timmermans
Prins Hendrik
12:05
11
Mika van Mierlo
PEC 1910
12:09
12
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
12:09
13
Benjamin Post
Altis
12:10
14
Vasco Mosselman
SAV
12:11
15
Bram Schumacher
Energie
12:14
16
Ben Smallbone
GAC Hilversum
12:24
17
Julien Jansen
PEC 1910
12:28
18
Timo Klomp
ATH
12:35
19
Thom van der Leest
Altis
12:43
20
Daan van Dessel
DJA
12:46
21
Rik Janissen
Venloop Running Team
12:55
22
Olivier van Benthem
PEC 1910
12:57
23
Finn de Keizer
GAC Hilversum
12:58
24
Sem Verkaart
AV Castricum
13:03
25
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
13:06
26
Matthijs Onink
NOP
13:10
27
Lukas Smit
PEC 1910
13:13
28
Thijs ter Maat
PEC 1910
13:15
29
Bas Noordhoek
Atverni
13:26
30
Dani Martens
TION
13:27
31
Joris van Dam
PEC 1910
13:27
32
Tom de Jong
Caesar
13:27
33
Wesley Van Huijksloot
SAV
14:01
34
Ilja van Ekkendonk
Altis
14:02
35
Olaf Souren
PEC 1910
14:02
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:41
2
Emma Landman
Triathlon
7:46
3
Evi Falkena
Flevo Delta
7:51
4
Layana Chrafih
PAC
7:54
5
Selina Franken
AV Zeewolde
7:56
6
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
7:57
7
Femke Yska
Horror
8:00
8
Merel Veltman
Almere '81
8:04
9
Sien van Vuuren
AV Castricum
8:12
10
Roos de Jong
Atledo
8:14
11
Meike Rozemeijer
Hera
8:15
12
Nora Assink
ACO Van Elderen
8:17
13
Lotte Griep
Scorpio
8:23
14
Yzara van der Born
AAV '36
8:24
15
Tess Jaarsma
Horror
8:27
16
Froukje Mons
Energie
8:28
17
Ancia van den Bos
THOR
8:31
18
Noor ter Rahe
Atverni
8:31
19
Chiara van Sambeek
AV '40
8:35
20
Indy Lagarde
Loopgroep Aart Stigter
8:40
21
Laura Boers
AV Rijssen
8:42
22
Marlotte Vliese
AV Castricum
8:43
23
Anniek Draaistra
NOP
8:44
24
Isis Levels
Scopias
8:48
25
Manon van der Zwaard
NOP
8:50
26
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
8:51
27
Lidewij Boddeke
Hellas
8:51
28
Celine Spinder
Marathon Pim Mulier
8:55
29
Josefine Ulfman
Pallas '67
8:55
30
Anouk Boomaerts
DJA
9:02
31
Nila Knoester
Sparta
9:07
32
Sara Meijer
PEC 1910
9:15
33
Roshwita Holstein
Sparta
9:16
34
Maite van Wezel
Nijmegen Atletiek
9:21
35
Franka Holland
AV Castricum
9:22
36
Nora Stemerding
Triathlon
9:27
37
Jasmijn Bakker
Sparta
9:30
38
Elodie van Arken
De Gemzen
9:33
39
Lisan Stijnen
Caesar
9:35
40
Vera Kruis
NOP
9:36
41
Anne Maryse Fluit
Atverni
9:37
42
Elizah Tammel
Atletico '73
9:50
43
Cynthia Huis in t Veld
AV Castricum
9:55
44
Sanne Michiels
ATH
10:00
45
Jade Pullens
ACW '66
10:03
46
Fleur Mulder
Atletico '73
10:43
47
Britt Duinmeijer
AV Castricum
11:02
48
Bente Maartens
ACW '66
11:31
49
Lisa Rougoor
Atletico '73
11:49
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey de Kok
Haarlemmermeer
7:42
2
Stan Winter
PAC
7:46
3
Arend Wijnalda
Hellas
7:51
4
Max Hutjens
Venloop Running Team
8:02
5
Milan van Holsteijn
AV '40
8:02
6
Sam van Keulen
Nijmegen Atletiek
8:11
7
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:18
8
Runar Slinkman
AV Rijssen
8:21
9
Max Preijer
SAV
8:25
10
Liam Jongejan
Phanos
8:26
11
Nainoa Koolman
Nijmegen Atletiek
8:27
12
Harry Smallbone
GAC Hilversum
8:32
13
Dim Petrusma
Altis
8:34
14
Tristan de Haan
PEC 1910
8:35
15
Quinten de Vos
PAC
8:35
16
Karsten Debets
Caesar
8:37
17
Jiri Heppener
Horror
8:37
18
Boris Griep
Scorpio
8:37
19
Senna Huisman
Nijmegen Atletiek
8:38
20
Jorg Klomp
ATH
8:42
21
Alexander Naasz
Ciko '66
8:42
22
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
8:43
23
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
8:43
24
Noah Schoonhoven
Atverni
8:44
25
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:48
26
Josse Kampen
Isala '96
8:48
27
Jelle van Loon
PEC 1910
8:48
28
Jesper Pauw
PEC 1910
8:49
29
Elihle Tersteeg
Nijmegen Atletiek
8:51
30
Thijs Kempe
Altis
8:52
31
Luuk Selhorst
PEC 1910
8:53
32
Davey Ouwehand
Leiden Atletiek
8:58
33
Ruben Eefting
HAC '63
8:58
34
Christian Kleermaker
Athlos
9:04
35
Giel Scholte
Athlos
9:18
36
Luuk Labots
PEC 1910
9:20
37
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
9:27
38
Twan van der Weiden
Athlos
9:47
39
Mike Van de Vooren
Hellas
10:01
40
Fabian Onink
NOP
10:24
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Ciko '66
5:46
2
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
5:57
3
Pippa Chadwick
AV '40
6:01
4
Maud de Jong
AV '23
6:07
5
Evie de Roos
Atverni
6:11
6
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:22
7
Maud te Pas
Atverni
6:28
8
Vienna Janssen
Cifla
6:33
9
Selena de Jong
AV '40
6:34
10
Roos Stroet
Haarlemmermeer
6:34
11
Jillian Eken
Nijmegen Atletiek
6:35
12
Sofie van Wouwe
ATH
6:37
13
Alyn Venhuizen
Nijmegen Atletiek
6:37
14
Ninthe Koks
AV '34
6:37
15
Luanna Vergeer
Spado
6:39
16
Jill Paulus
Scorpio
6:41
17
Zoey De Vries
Impala
6:47
18
Marlou Huijssoon
Atletics Nijverdal
6:48
19
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:48
20
Jackie Vissers
Hellas
6:50
21
Maud Bleijs
GAC Hilversum
6:51
22
Marit Versfeld
De Sprinter
6:53
23
Aaliyah Azerki
Haag Atletiek
6:54
24
Jolein Huijssoon
Atletics Nijverdal
6:55
25
Anna Groothuis
U-Track
6:57
26
Lilly van Bunge
Sparta
6:57
27
Dianthe Scherphof
AV Rijssen
6:59
28
Emma de Jong
Atverni
7:01
29
Disahnur ÷zata
Sparta
7:01
30
Aila Derks
AV '40
7:02
31
Tess Homan
AV '40
7:02
32
Liselot Smit
Groningen Atletiek
7:09
33
Ella Haaksman
Hellas
7:09
34
Elise Martens
HAC '63
7:17
35
Kiira van Dijk
Leiden Atletiek
7:19
36
Romy Bendanon
Triathlon
7:23
37
Sofie Vos
PEC 1910
7:24
38
Feline van der Wildt
PEC 1910
7:28
39
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
7:29
40
Benthe Salemink
Atletico '73
7:34
41
Yvon Grimme
NOP
7:48
42
Carlijn Scholte
Athlos
7:54
43
Chamena Hoekman
Isala '96
8:06
44
Carice van Arken
De Gemzen
9:27
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Per Bakker
PEC 1910
5:57
2
Ramon Vaandrager
PAC
6:03
3
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
6:09
4
Noud Assinck
Start '78
6:19
5
Yaniek Versfeld
De Sprinter
6:24
6
Robin Bogaard
AV '23
6:32
7
Samuel Post
Altis
6:38
8
Milan Jager
Athlos
6:38
9
Pelle de Raad
Altis
6:39
10
Kris Nijzink
AV Rijssen
6:41
11
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
6:43
12
Finn Speckmann
Altis
6:48
13
Luuk van Meerveld
Altis
6:56
14
Sebastiaan van Huijstee
Leiden Atletiek
7:02
15
Daan van der Sluis
PEC 1910
7:04
16
Tibo Pierik
Athlos
7:22
17
Roan Dreuning
PEC 1910
7:25
18
Jort Griep
Scorpio
7:40
19
Menno Tolen
Altis
8:01
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van Steenpaal
Atverni
6:43
2
Alana Dijkman
Altis
6:46
3
Liz Schoonhoven
Atverni
6:49
4
Ize Diepman
ACO Van Elderen
7:12
5
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
7:29
6
Isis Neijland
Atletico '73
7:33
7
Marlijn ter Maat
PEC 1910
7:37
8
Liselotte Fluit
Atverni
7:54
9
Emma Everaars
PEC 1910
7:58
10
Fay Prins
De Gemzen
9:01
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Haeften
AV '40
4:26
2
Guus Straathof
Creil
4:33
3
Federico Talen
Flevo Delta
4:34
4
Tim Goetheer
NOP
4:35
5
Sjoerd Potuit
Energie
4:44
6
Jari Kelders
DES
5:12
7
Job Everaars
PEC 1910
5:18
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Jong
AV '23
4:41
2
Iva Prins
De Gemzen
4:55
3
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
4:58
4
Saline Waninge
De Sprinter
5:05
5
Renske de Groot
NOP
5:37
www.uitslagen.nl
01-03-2020 17:19