Uitslagenlijst Parnassia Groep Cross

Castricum - Zondag 1 maart 2020

JPMC, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Kaandorp
12:46
2
Niels Termes
Castricum
14:19
3
Manuel Berroa Mateo
Castricum
14:31
4
Krijn Boogaard
Castricum
15:09
5
Maxwell Berroa Mateo
Castricum
15:24
6
Boele van Spanje
16:13
7
Stan van Ballegooie
17:14
8
Noah Schilder
17:14
9
Sybe inja
Castricum
22:39
JPAB, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten Out
12:21
2
Noah Beentjes
AV Castricum
12:23
3
Wout Wieringa
Castricum
12:41
4
Boaz Korf
AV Castricum
14:05
5
Stijn Hierck
15:49
6
Vinn Schilder
AV Castricum
16:45
JJCD, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joppe van der Eijden
AV Castricum
16:33
MPMC, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Weenen
Castricum
15:48
2
Isa van Wolferen
Castricum
22:53
3
Fleur Bekker
AV Castricum
22:53
MPAB, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yfke Hoffschult
AV Castricum
13:17
2
Fien Boogaard
13:38
3
Inge Termes
Castricum
16:17
MJCD, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Kleverlaan
AV Castricum
10:57
2
Eline Booms
AV Castricum
14:22
3
Bente van Spanje
16:28
4
Lotte Kronenberg
AV Castricum
27:22
MRECR, 2.5 KM RECREA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guido Kaandorp
12:46
2
Luis Berroa Mateo
Castricum
16:06
3
Rob van der Eijden
16:33
4
Koen van Spanje
AV Castricum
16:34
5
Erik van Dam
AV Castricum
25:27
VRECR, 2.5 KM RECREA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruth Spijker
AV Castricum
11:03
2
Brenda Calis
Lycurgus
12:52
3
Nora Klaassen
15:49
4
Noor Tromp
16:18
5
Petra Zomerdijk
18:24
6
Inge klaassen
Castricum
22:39
7
Mireille Baker
AV Castricum
24:00
MRECR, 4.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten van Delft
Hollandia
16:07
2
Kees Vrolijk
AV Castricum
17:02
3
Thycho Cornet
AV Castricum
19:34
4
Dave Gena
Heerhugowaard
22:32
5
Farid karam
Purmerend
22:48
6
Jaap Maks
24:06
7
Jan Nuijens
Heiloo
24:15
8
Otto Houtenbos
24:43
9
Maarten Moolenschot
Purmerend
30:50
10
Sander van der Vlugt
Parnassia Groep
31:10
11
Harry Eggenhuizen
Parnassia Groep
31:10
12
Remco Sterk
Parnassia Groep
31:11
13
Peter Bartels
Atos
31:41
14
Lesley Norton
Parnassia Groep
38:56
VRECR, 4.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Klanker
Phanos
21:00
2
MJ van der Star
Castricum
25:01
3
Jolanda van der Star
Amsterdam
25:12
4
Naomi Verheijen
26:09
5
Wendy Klut
Akersloot
26:09
6
Tessa Maks
26:41
7
Dievera Martens
Parnassia Groep
26:42
8
Annette IJzer
AV Castricum
27:18
9
Erna Denneman
27:28
10
Paula el Hassani
28:51
11
Janine Kalverla
AV Castricum
28:51
12
Joa Stolk
Parnassia Groep
31:13
13
Kim Schuitemaker
Parnassia Groep
31:43
14
Karen Reuver
32:24
15
Julia Horneman-Bak
Krommenie
34:33
16
Mascha Kroone
Parnassia Groep
35:55
M16, 4.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rowan Dekker
AV Castricum
17:00
2
Jurre Maks
24:04
3
Jip Houtenbos
DEM
24:42
4
Sven Schilder
25:21
V16, 4.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Maks
26:41
MREC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Wokke
Hylas
37:48
2
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
38:34
3
Alex Schermer
AV Castricum
38:35
4
Andre Hilberts
AV Castricum
38:41
5
Vincent Docter
39:18
6
Elmer van Osch
AV Castricum
39:36
7
Marcel Termes
Loopgroep Aart Stigter
40:35
8
Koen van Spanje
AV Castricum
41:36
9
Rob Martens
Tata Steel
41:45
10
Erik Stam
AV Castricum
41:54
11
Yossip Brandjes
DEM
42:39
12
Jacco van den Brink
Tata Steel
42:42
13
Egon van der Peet
Hylas
42:46
14
Martijn van Leeuwen
Castricum
43:16
15
Gijs van der Meer
Castricum
43:33
16
Lars van der Velle
43:39
17
Hidde Brugman
43:44
18
Eric de graaf
Bergen Nh
43:47
19
Ard Dekker
43:55
20
Job de Man
AV Castricum
44:04
21
Wahed Hosseini
Tata Steel
44:17
22
Jeroen van Beeck
Tata Steel
44:36
23
Wytze van Giffen
Alkmaar
44:46
24
Arjan Brakenhoff
Tata Steel
45:07
25
Martijn Stoop
Castricum
45:18
26
Mark Hattink
Tata Steel
45:57
27
Martien Haverkamp
Castricum
46:19
28
Floris van den Driesche
AV Castricum
46:44
29
Bram Sluijter
Rotterdam
47:01
30
Martin Bracke
Tata Steel
47:03
31
Cor Termes
AV Castricum
47:06
32
Dani Pufflijk
Zaanland
47:10
33
Richard Brouwer
Trias
47:11
34
Bert Houtenbos
47:11
35
Nico van Wijngaarden
47:15
36
Albert Termes
AV Castricum
47:16
37
Sander Admiraal
Castricum
47:34
38
Huub Bonte
AV Monnickendam
49:04
39
Wissam Aljobory
49:13
40
Remco Zwart
Tata Steel
49:15
41
Ramon van Weenen
49:20
42
Jan van der Peet
AV Monnickendam
49:22
43
Nik Stam
Beverwijk
49:31
44
John Oudejans
AV Castricum
50:15
45
Wim Revers
50:16
46
Jacob de Maar
50:20
47
Rob Sluijter
Uitgeest
50:27
48
Ruud Riskman
Tata Steel
50:50
49
Jan Punt
Atos
51:02
50
Robbert Polak
AV Castricum
51:15
51
Eric Frankfort
AV Castricum
51:23
52
Peter Hijma
Castricum
51:50
53
Marco van Beek
51:53
54
Jan Willem Oosterveld
Lycurgus
51:59
55
Mark Kuijs
AV Castricum
52:12
56
Dirk Hooft
Castricum
53:48
57
Ton Plug
Tata Steel
54:09
58
Jacco Verhulst
AV Castricum
55:06
59
Frank Jan Borst
AV Castricum
55:21
60
Iain Taylor
AV Castricum
55:22
61
Nico Zomerdijk
Limmen
55:48
62
Han Stiekema
Heemskerk
55:52
63
Eduard van der Linde
Monnickendam
55:58
64
Harmen Derlagen
Zaandam
57:02
65
Patrick Kingma
57:42
66
Maarten Duineveld
IJmuiden
58:08
67
Erman van Ballegooie
Heemskerk
58:20
68
Guus de Loos
58:25
69
Erik van Dam
AV Castricum
58:46
70
Jan Nijssen
Suomi
59:21
71
Johan Wullink
Tata Steel
1:00:06
72
Alex Derksen
Beverwijk
1:02:01
73
Ruben Pufflijk
Zaanland
1:03:03
74
Peter Castricum
Parnassia Groep
1:03:09
75
Rikus Beemster
AV Monnickendam
1:03:28
76
Ari Smit
AV Castricum
1:05:40
77
Koos van Leeuwen
Tata Steel
1:10:29
78
Koes Plat
Parnassia Groep
1:11:21
79
Cees Bakker
Castricum
1:11:32
80
Bas Brendel
Parnassia Groep
1:14:05
81
Ron Brendel
Parnassia Groep
1:14:05
82
Siva PothiReddy
Tata Steel
1:25:23
VREC, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cheryl Konijn
AV Castricum
45:23
2
Lindsay van der Meer
AV Castricum
46:31
3
Eileen Groenland
AV Castricum
47:10
4
Mellani Goezinnen
NEA Volharding
47:11
5
Saskia Goldebeld
50:00
6
Gabrielle Groenevelt
AV Castricum
50:44
7
Carolien ter Maat
Tata Steel
50:49
8
Marnette Visser
Running Holland
51:04
9
Marja de Wildt
Heemskerk
52:44
10
Ingrid Kauw
Castricum
52:47
11
Mariska Bouwer
Trias
52:48
12
Ria Stam
AV Castricum
53:12
13
Leonie van der Meer
54:12
14
Liesbeth Beunder
Tata Steel
54:36
15
Sandra van beek
Castricum
54:56
16
Yvonne Poel
Limmen
55:26
17
Caroline den bakker
AV Castricum
56:02
18
Wendy van der Maarel
AV Castricum
56:39
19
Charlotte Veldt
56:39
20
Josien van Zomeren
Tata Steel
58:11
21
Marjolein Mulder
Tata Steel
58:35
22
Doortje Kap
58:51
23
Karin Mahieu
AV Castricum
58:53
24
Judith Groot
Castricum
59:19
25
Greetje poel
Castricum
59:31
26
Martine Joosten
Tata Steel
59:46
27
Tamara Veenendaal
59:52
28
Marjolein Derks
Alkmaar
1:00:32
29
Christel Admiraal
1:02:50
30
Ellen Pufflijk
Zaanland
1:03:05
31
Margriet Kooijman
AV Castricum
1:03:10
32
Esther Schelvis
Tata Steel
1:03:24
33
Tracy Andringa
Beverwijk
1:04:40
34
Madelon Seignette
AV Castricum
1:05:40
35
Paula Vrolijk
AV Castricum
1:05:40
36
Jacomien Snel
1:07:55
37
Christel van der Kas
Parnassia Groep
1:11:11
38
Erika Vrijburg
Castricum
1:20:47
39
Shalu Munjal
Tata Steel
1:25:23
www.uitslagen.nl
08-03-2020 18:49