Uitslagenlijst Netl NK Cross

Noordoostpolder - Zaterdag 29 februari 2020

M50, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
29:09
2
Nico Altorf
NSL
29:19
3
Abdelhamid Mohammadi
AV '23
30:15
4
Michiel Otten
Leiden Atletiek
30:32
5
Pip Tesselaar
Hera
30:42
6
Christian Bakker
Cifla
31:16
7
Jan Zijderlaan
Avantri
31:39
8
Arjen Driesen
NOP
31:57
9
Mark Westerhof
Nederlandse Triathlonbond
32:14
10
Ron Legemaate
Ilion
32:51
11
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
33:08
12
Frans Jorna
Hellas
33:44
13
Roel van der Steege
Isala '96
34:05
14
Maurice Mulder
NOP
35:07
15
Eugene Olgers
NOP
35:24
16
Rien Janse
NOP
35:58
17
Ronnie Krul
BB lopers
38:29
M55, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Jillissen
Cifla
31:43
2
Henri Veldman
AV Heerenveen
32:00
3
Martijn Hiensch
Phanos
32:12
4
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
32:22
5
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
32:43
6
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
32:52
7
Rob van de Graaf
Loopgroep PK
33:12
8
Bart Claessens
Caesar
33:14
9
Hans Pater
Hera
33:21
10
Willem de Ruijter
Altis
33:21
11
Robert Reitsema
Isala '96
33:38
12
Wim Ritsema
Gelre
34:04
13
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
34:07
14
Henk Wolf
Spirit Lelystad
34:22
15
Fred Smit
Hera
35:00
16
Frank Boon
SAV
37:47
17
Jebbe Westerbeek
Start '78
42:51
M60, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
33:11
2
Wim Kuijpers
Altena Road Runners
33:30
3
Jos Ruijter
NOP
35:21
4
Arno Škrabanja
Caesar
36:05
5
Wil Pepels
Caesar
36:11
6
Theo Boekema
BB lopers
36:28
7
Jaap Vlaming
NOP
37:20
8
Pieter Jan Vlaming
NOP
37:37
9
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
38:39
10
Roelof Sondaar
De Sprinter
41:23
11
Gerard van de Bovenkamp
avVN
44:35
M65, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs van den Hurk
avVN
35:23
2
Gerard Wouters
Spiridon
35:45
3
Oscar Smit
avVN
35:50
4
Jan Kreuk
SAV
36:27
5
Jan Ruijter
NOP
37:29
6
Toon Verkerk
avVN
39:29
7
Leo van Leeuwen
AV '40
41:19
M70, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Stolwijk
Altis
35:39
2
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
40:35
3
Peter Nuyens
AV Edam
41:36
4
Ruud Nieuwenhuis
AV Badhoevedorp
44:44
V35, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertine de Vries
MarathonPlus
32:30
2
Saskia van Vugt
Nederlandse Triathlonbond
32:50
3
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
33:31
4
Jacolien Ruizendaal
NOP
34:34
5
Linda Ooms
Hanzesport
34:35
6
Gerja Zielman
BB lopers
35:26
7
Lieve Tollet [BM]
BB lopers
35:40
8
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
37:11
9
Corien van der Bijl
Veluwe
37:29
10
Angelique van Ommen-Wiekens
De Gemzen
40:04
V40, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
35:04
2
Maureen Houtman
De Gemzen
36:56
3
Erna van Es-Keen
De Gemzen
37:37
4
Hannelore Van der Spek
De Sprinter
38:35
5
Annemiek Dekker
NOP
38:40
6
Krista van Os
BB lopers
39:45
V45, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
32:18
2
Saskia Schutte
Cialfo
36:27
3
Claudia van Tellingen
BB lopers
39:09
V50, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
34:29
2
Petra Hasper
De Sprinter
35:31
3
Annet Bultman
De Gemzen
36:11
4
Agnes Olgers
NOP
39:53
5
Annet Buitenhuis
De Gemzen
45:13
6
Ria van Weezep
Spirit Lelystad
48:16
M35, NK MASTERS M35-
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Emmen
BB lopers
29:09
2
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
29:16
3
Willard Bredewold
BB lopers
29:19
4
Wynfrith Meijwes
Haag Atletiek
29:21
5
Wesley Kloosterboer
AV '34
29:54
6
Falco Olivier
BB lopers
29:55
7
Harm-Jan Martens
HAC '63
30:20
8
Ruben Postma
Athlos
30:38
9
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
30:52
10
Erik Slomp
BB lopers
31:09
11
Wouter Visser
Rotterdam Atletiek
31:38
12
Jacob Snoek
NOP
32:34
13
Hugo Jongejan
NOP
36:25
14
Wiebe Ypinga
NOP
37:11
M40, NK MASTERS M35-
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
28:11
2
Erik Driesen
NOP
28:31
3
Michiel Löschner
Triathlon
29:22
4
Bas Mekking
Cialfo
29:50
5
Ard Vlooswijk
AV '34
30:01
6
Ruud van der Wal
AV '34
30:05
7
Erwin Akkerman
HAC '63
30:29
8
Tjeerd Popkema
NOP
31:12
9
Ron Koster
Atletiek Helden
31:41
10
Bart van den Haak
GAC Hilversum
32:39
11
Jan Sinke
NOP
32:39
12
Ivo Lustenhouwer
Pallas '67
32:45
13
Mark Hakbijl
BB lopers
33:02
14
Jeroen Thalen
HAC '63
33:07
15
Jan Loosman
NOP
33:33
16
Bas van Summeren
De Keien
33:40
17
Albert Pieter Venema
De Sprinter
34:03
18
Erik Rozeboom
BB lopers
37:11
19
Erwin Kreule
BB lopers
38:12
M45, NK MASTERS M35-
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetendal
Horror
29:37
2
Marco Debets
Caesar
30:12
3
Patrick Smit
Pallas '67
30:34
4
Dirk Wijnalda
Hellas
30:44
5
Van der Boom
Loopgroep PK
31:17
6
Foppe van der Heide
Impala
31:19
7
Marcel Doornekamp
Athlos
31:50
8
Tycho Schol
Pallas '67
32:22
9
André Korpelshoek
NSL
32:57
10
Ralph van Dijk
Nederlandse Triathlonbond
33:25
11
Frankwin Mussche
BB lopers
33:27
12
Jean-Pierre Hoeboer
De Keien
33:54
13
Wim Wolf
Cialfo
34:01
14
Murk Falkena
Flevo Delta
34:46
15
Paco Lamadrid
Haag Atletiek
34:50
16
Harald van Gils
Loopgroep Aart Stigter
35:13
17
Anjo Simonse
NOP
35:54
18
Tjerk Dijkstra
NOP
35:58
19
Maikel Mardjan
AV '34
43:40
MRECR, RECREANT 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Schie
31:54
2
Remco van der Veeken
35:10
3
Joop Dekker
35:33
4
Jeroen van Schie
36:41
5
Jaap Mulders
36:50
6
Gerard Henselmans
37:24
7
Najib Koraichi
38:18
8
Rob Kruis
39:40
9
Cees Masteling
46:15
10
Addy Peters
47:20
VRECR, RECREANT 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel de Jong
37:03
2
Gerdi Wicherson
41:35
3
Christien Breukink
41:38
4
Jolanda Akkermans
42:03
5
Yfke Platje
42:14
6
Priscilla Freke
43:23
7
Jolien Scholtens
45:35
8
Johan de Lange
48:17
9
Ans de Lange
49:13
MRECR, RECREANT 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Munsterman
33:41
2
John de Jong
34:05
3
Wim Kuis
40:00
4
Cor vd Berg
40:16
VRECR, RECREANT 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaliza Roozendaal
35:22
MRECR, RECREANT 4,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tomas Platje
24:36
2
Wout Kuis
31:33
VRECR, RECREANT 4,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris-Marije van Veldhuijsen
27:25
2
Carolien van Veldhuijsen
27:25
3
Anna Heemskerk
27:35
4
Annette Hazenberg
28:14
5
Manon Snellink
28:55
MRECR, RECREANT 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vels
13:40
2
Tim Kuis
21:36
VRECR, RECREANT 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone Schuitemaker
16:03
2
Ingrid Draaistra
19:16
3
Jaqueline Bols-Boes
20:18
4
Jeske de Haan
20:19
5
Margot Bouma
20:44
6
Miranda de Wolff
21:23
7
Sonja Muller
21:30
8
Geertje Hokwerda
23:16
9
Christa Kuis
24:49
MRECR, RECREANT 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel van Veldhuijsen
10:24
2
Jaco van Veldhuijsen
10:57
3
Friso van Veldhuijsen
10:57
VRECR, RECREANT 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefke van Veldhuijsen
10:25
2
Bernadette de Boer
15:23
www.uitslagen.nl
29-02-2020 16:51