Uitslagenlijst BosbokkenTrail

Westenschouwen - Zondag 23 februari 2020

MAN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Pleijte
Vlissingen
59:49
2
Yunis abu Stitan
Delta Sport
1:00:29
3
Edwin Bos
Barneveld
1:04:49
4
Mitchell Teeuw
Dordrecht
1:05:42
5
Erik Simon Strijk
Roosendaal
1:06:22
6
Henk Bos
Barneveld
1:08:32
7
Sven Vermeulen
Vlissingen
1:09:56
8
Krispijn de Jonge
Delta Sport
1:11:04
9
Edwin van Alphen
Dynamica
1:14:36
10
René Jakobsen
Dynamica
1:16:32
11
Jan van Dongen
Burgh-Haamstede
1:18:41
12
Henk Lous
Dynamica
1:18:56
13
Rutger Brunink
Elburg
1:19:04
14
Piet van Mourik
Delta Sport
1:19:34
15
Hans Stoutjesdijk
Zierikzee
1:19:37
16
Steef Berrevoets
Delta Sport
1:19:42
17
Peter van Welt
Delta Sport
1:20:31
18
Ron huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:21:06
19
Arjan van Westenbrugge
Ouwerkerk
1:22:24
20
Arjan van Adrichem
Steenbergen
1:22:27
21
Paul van Meer
Grijpskerke
1:22:49
22
Alex van Mourik
Zierikzee
1:22:50
23
Siebren Groen
Zwolle
1:23:54
24
Bas Daalmans
Goes
1:24:08
25
Rian vd Broeke
Vlissingen
1:24:31
26
Nick Paulusse
Oost Souburg
1:24:56
27
Robin van Welt
Oost-Souburg
1:25:20
28
Bob van Gent
Heinkenszand
1:26:29
29
Marcel Engel
Delta Sport
1:26:42
30
Jurjen Swiers
Vlissingen
1:27:18
31
Jacco van der Poel
Heenvliet
1:28:07
32
Theo Engel
Delta Sport
1:28:29
33
Martin Kempe
Bruinisse
1:29:10
34
Dennis de mare
Vlissingen
1:29:54
35
Nous Davidse
Middelburg
1:29:57
36
Maurice zwart
Helmond
1:29:59
37
Paul van der Leij
Hellevoetsluis
1:30:39
38
Dennis van der linden
Vlissingen
1:31:05
39
André Meijers
AV '56
1:31:09
40
Ron verhaar
Klaaswaal
1:31:16
41
Arno Obbink
Burgh Haamstede
1:31:50
42
Bart Lauwers
Helmond
1:32:00
43
Co de Feijter
Delta Sport
1:32:03
44
Wim van dijke
Vlissingen
1:32:21
45
Jaap Flikweert
Delta Sport
1:32:34
46
Arco Melissant
Delta Sport
1:32:39
47
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
1:32:49
48
GertJan Ludikhuize
Middelburg
1:33:00
49
Michael Lenzen
Weurt
1:33:08
50
Andy de la Combé
Vlissingen
1:34:02
51
Bram Verwijs
Flakkee
1:34:44
52
Patrick Knijnenburg
Zierikzee
1:35:40
53
André van den Hooven
Oost-Souburg
1:36:35
54
Chris Harinck
'sGravenpolder
1:37:32
55
Geert van Nispen
Nijmegen
1:38:03
56
Martin Lugtenburg
Flakkee
1:38:24
57
Jeroen Hogenbirk
Sliedrecht
1:38:37
58
Gert kik
Oosterland
1:39:03
59
Leon de Munnik
Delta Sport
1:39:06
60
René Everts
Middelburg
1:39:43
61
Evert Koks
Bornem
1:39:54
62
Mahinder Chikoeri
Rotterdam
1:40:02
63
Jules van den Doel
Delta Sport
1:40:19
64
Jon van Caspel
Dynamica
1:40:23
65
Frans van Noort
Naaldwijk
1:40:28
66
Jesse Veenis
Schiedam
1:40:33
67
Sebastiaan vander der Wal
Poortvliet
1:40:57
68
Erik Kleine
Voorburg
1:40:59
69
Andre Kramer
Yerseke
1:41:34
70
Hans Suilen
Sommelsdijk
1:41:36
71
Huib deurloo
Middelburg
1:41:44
72
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:41:47
73
Eric Legemaate
Delta Sport
1:41:52
74
Kobus Botman
Dynamica
1:41:54
75
Ron van Vliet
Vlissingen
1:42:13
76
Richard de Vlaam
Delta Sport
1:42:46
77
Bart Vanden Bosch
Holsbeek
1:43:01
78
Ronald Nuijten
Dordrecht
1:43:04
79
Bart Fraiponts
Bergen op Zoom
1:43:11
80
Ruud de Breij
Zwijndrecht
1:43:36
81
Joep Jol
Brouwershaven
1:44:17
82
Rainier Zweep
Kamperland
1:44:38
83
Frank van Boxtel
Dynamica
1:45:01
84
Piet Jobse
Koudekerke
1:45:48
85
John Pleijte
Vlissingen
1:47:49
86
Michiel Hollander
Arnhem
1:48:02
87
Matthieu van IJserloo
Middelburg
1:48:31
88
JanMark Crans
Oostvoorne
1:51:28
89
Andre van Meerkerk
Kloetinge
1:51:45
90
Martin Loeve
Noordwelle
1:53:22
91
Andre Brusse
Fortuna
1:54:32
92
Dick Anholts
Dedemsvaart
1:54:54
93
Adrie van Bavel
Delta Sport
1:56:03
94
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
1:58:17
95
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:58:32
96
Bram Bruijnes
Goes
1:59:04
97
Sander van Doorn
Veldhoven
2:01:17
98
Henk Ehbel
Steenbergen Nb
2:03:40
VROUW, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma van Mourik
Delta Sport
1:19:30
2
Renate de Reus
Vlissingen
1:31:20
3
Inge Marchand
Burgh Haamstede
1:31:47
4
Annet van de Kreke
Dynamica
1:32:36
5
Arma Kleinepier
Middelburg
1:33:13
6
Maaike van Vliet
Den Haag
1:37:05
7
Nienke Bergmans
Voorburg
1:37:08
8
Anne Statema
Steenbergen Nb
1:37:16
9
Mirjam Kloet
Arnemuiden
1:40:15
10
Mariska De Kroo
Nieuw- en Sint Joosland
1:40:16
11
Daisy Kruimink
Brielle
1:40:32
12
Renata Goudzwaard
Zierikzee
1:40:51
13
Karlijn Padmos
Nieuwerkerk
1:40:53
14
Miranda Zomer
Burgh-Haamstede
1:40:55
15
Edith de Bruin
Lekkerkerk
1:41:31
16
Mirjam Tuls
Lekkerkerk
1:41:49
17
Hilleke Booij
Rotterdam
1:41:50
18
Danielle Mook
Burgh Haamstede
1:42:28
19
Joke Jacobs
Kessel-Lo
1:43:00
20
Mariska Bomhof
Nw en St Joosland
1:43:12
21
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
1:43:21
22
Jacqueline Kafoe-Quist
Delta Sport
1:43:24
23
Janneke Ruitenbeek
Brouwershaven
1:44:19
24
Mariette van Vliet
Vlissingen
1:44:36
25
Gerry Trimpe
Middelburg
1:46:04
26
Sylvia Glerum-witkam
Delta Sport
1:46:35
27
Annette de bot
THOR
1:47:27
28
Ernesta Verburg
Dreischor
1:47:40
29
Daniella Evers
Middelburg
1:47:48
30
Corine Poot
Arnhem
1:48:05
31
Lian Zorge
Zierikzee
1:48:37
32
Miranda Kwakkelaar
Middelburg
1:50:42
33
Lianne wijsman
Delta Sport
1:51:17
34
Esther Oldenburger
Brielle
1:51:40
35
Katinka Schotanus
Kloetinge
1:51:47
36
Heleen van der Linden
PAC
1:52:04
37
Cora Verheij
Abbenbroek
1:54:22
38
Connie Huibregtse
Delta Sport
1:54:55
39
Jacqueline Meijers
AV '56
1:55:07
40
Josien van Waarde
Middelburg
1:55:52
41
Liesbet Peeters
Kasterlee
1:56:02
42
Marianne zwart
Helmond
1:56:41
43
Mariëlle Lauwers
Helmond
1:56:43
44
Ieke de Jonge
's-Gravenhage
1:57:48
45
Joke van Paassen
Rockanje
1:58:00
46
Mireille van der Veer
Brielle
1:58:02
47
Sylvia Verkaart
Kapelle
1:58:33
48
Lenneke Ruijsink
AV '56
1:59:06
49
Nicole Ehbel
Steenbergen Nb
1:59:16
50
Laila Heshof
Steenbergen Nb
1:59:18
51
Marleen Verboom
Delta Sport
1:59:20
52
Mandy Bootsma
Strijen
2:00:16
53
Debora Hampel- van Kapel
Oud-Vossemeer
2:01:24
54
Janneke van Westen
Sint Philipsland
2:01:29
55
Petra van den Doel
Zierikzee
2:02:41
56
Jolanda ter Steege
Dinteloord
2:03:42
57
Marleen Hozee
Vlissingen
2:03:52
58
Cynthia Janse
Delta Sport
2:03:54
59
Esther Brouwer
Vlissingen
2:04:46
60
Regine Boogert
Middelburg
2:04:48
61
Miriam Bijl
Zuid-Beijerland
2:04:51
62
Mariel Kers
Dordrecht
2:18:43
63
Pippi Langkous
Scharendijke
2:23:26
64
Monique Coppejans
Nieuwdorp Zld
2:33:34
MAN, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Blommaert
Middelburg
2:14:57
2
Jeroen Bergmans
Voorburg
2:16:42
3
Rene Kuijs
Rotterdam
2:17:23
4
Wim van Sparrentak
Dynamica
2:17:52
5
Paul Jansen
De Lier
2:25:29
6
Michel van den Bos
Delta Sport
2:26:59
7
Jacco de Broekert
Koudekerke
2:28:27
8
Gert Van der Vinden
Dynamica
2:28:32
9
Marius Besuijen
AV '56
2:29:42
10
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
2:31:51
11
Bas Groothedde
Delta Sport
2:32:17
12
Rob Riedijk
Rotterdam
2:32:19
13
Frank Houweling
Goes
2:35:15
14
Michel Bouwman
Delta Sport
2:36:38
15
Benny Thuy
Sint Jansteen
2:38:33
16
Mart Goudzwaard
Haarlemmermeer
2:39:32
17
Vincent Tuls
Avantri
2:40:36
18
Dennis Thuy
Eindhoven
2:41:38
19
Barry van der Stel
Zierikzee
2:43:55
20
Dennis Stoutjesdijk
Rotterdam
2:44:20
21
Erwin van der Linde
Vlissingen
2:44:34
22
Arie Franke
Leidschendam
2:45:08
23
Jan-Willem Florie
Vlissingen
2:45:40
24
Marcel Kieboom
Delta Sport
2:48:09
25
Leo Dalebout
Dynamica
2:49:28
26
Ewald Provoost
Biggekerke
2:49:51
27
Marcel Sommeijer
Dynamica
2:50:08
28
Jan Heshof
Steenbergen Nb
2:50:14
29
Gerben Soethaert
Scheldesport
2:51:02
30
Robbie Jobse
Koudekerke
2:51:30
31
Frank Jobse
Rotterdam
2:51:34
32
Marc de Groote
Middelburg
2:52:18
33
Remco vd Velden
Schiedam
2:52:34
34
Johan Lorier
Vlissingen
2:52:44
35
Frans Dekker
Maasdijk
2:53:13
36
Leon Vermeulen
Wemeldinge
2:53:15
37
Rene Kruis
Rotterdam
2:53:55
38
Rini Verwijs
Delta Sport
2:56:16
39
Bas Anemaet
Laag-Soeren
2:56:59
40
Leon Kloet
Arnemuiden
2:57:18
41
Niels Veldman
Tholen
2:57:57
42
Peter Kappert
's-Gravenhage
2:58:43
43
Erik Strabbing
Rotterdam
3:01:51
44
Bart Veelers
Rotterdam
3:01:53
45
Frank Kooijman
's-Gravenhage
3:02:13
46
De Vries
Malden
3:02:15
47
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
3:02:21
48
Rene zwart
Bruinisse
3:03:09
49
Maarten van Kaam
Yerseke
3:03:44
50
Ronald Nieuwenstein
PAC
3:03:45
51
Arjan van Strien
Middelharnis
3:04:06
52
Frenk van der Vliet
De Koplopers
3:06:06
53
Ties van Elst
De Koplopers
3:06:07
54
Sven Buhmann
Kloosterzande
3:06:50
55
Danny Dijke
Oost-Souburg
3:07:02
56
Rob van der Beijl
Delta Sport
3:07:55
57
Peter vd heuvel
Delta Sport
3:07:58
58
André Pruijssers
Lekkerkerk
3:08:22
59
Danny van den Heuvel
Barendrecht
3:08:32
60
Bas Schiettekatte
Zierikzee
3:09:07
61
Han Smit
Rotterdam
3:09:52
62
John van de Watering
Bergen op Zoom
3:10:06
63
Marko Verkaart
Vlissingen
3:10:24
64
Wessel Meel
Zevenbergen
3:10:56
65
Ron Dijkhuizen
Zoetermeer
3:11:33
66
Gunther Aerts
Kasterlee
3:12:22
67
Rayman Ruber
Hellevoetsluis
3:13:24
68
Harry Smit
Burgh-Haamstede
3:13:31
69
KeesJan Verstrate
Middelburg
3:14:08
70
Kees v.d. Heijden
Dynamica
3:14:10
71
Jean-Pierre Maas
Vlissingen
3:15:01
72
Jan Bostelaar
Dynamica
3:15:55
73
Lennard van Splunter
Goes
3:17:11
74
Anthony van den Berge
Vlissingen
3:24:46
75
Eric de Voogd vd Straaten
Vlissingen
3:24:47
76
Jakobus Meulenberg
AV '56
3:25:41
77
Sven Mertens
Beerse
3:26:04
78
Hans Corbijn
Oostkapelle
3:26:40
79
Johan Struijs
Fortuna
3:26:49
80
Tom van de Voorde
RK HAV
3:27:00
81
Martin van der Schee
Zierikzee
3:27:44
82
Hans den Boer
Nieuwdorp Zld
3:35:17
83
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
3:37:05
84
Andre Lous
Westkapelle
3:40:22
85
Richard Koops
Domburg
3:40:25
86
Paul de Wit
Spado
3:42:24
87
Corné Klijn
Taxandria Atletiek
3:42:34
88
Michel Meeuwse
Vlissingen
3:47:31
89
Ruud Sprong
Vlissingen
3:47:38
90
Maico Salimans
Dinteloord
3:55:02
91
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
3:56:01
92
Rudy Vande Velde
Wachtebeke
3:57:43
VROUW, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Ton
Wissenkerke
2:33:55
2
Martine Lust
Brielle
2:54:39
3
Margot Thuy
U-Track
2:57:07
4
Selena Temmerman
Stekene
3:02:09
5
Isabelle Heemskerk
Rotterdam
3:08:47
6
Ingrid Koene
AV '56
3:14:45
7
Esther van Sluijs-kole
AV '56
3:17:07
8
Carolien van Dijck
Lekkerkerk
3:18:55
9
Jael v.d. Oever
Vlissingen
3:24:50
10
Ellen vd Maagdenberg
Fortuna
3:26:46
11
Jorien van den Doel
Fortuna
3:26:48
12
Nicole Serrarens
Sint Jansteen
3:29:36
13
Hester De Broekert
Koudekerke
3:35:57
14
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
3:37:05
15
Domina Lous
Westkapelle
3:40:21
16
Mirjam de Meij
Burgh-Haamstede
3:40:27
17
Marjan de Schipper
Dynamica
3:42:25
18
Rosanne Akkermans
THOR
3:44:41
19
Nicole Akkermans
Amsterdam
3:44:42
www.uitslagen.nl
24-02-2020 10:46