Uitslagenlijst Crossloop Havelterberg

Havelte - Zaterdag 22 februari 2020

MAN, CROSS 500MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaniek Versfeld
De Sprinter
2:35
2
Marc Eggink
Zuidveen
2:36
3
Koen de Vries
Isala '96
2:45
4
Brian Pastoor
Hasselt
2:49
5
Jip Seinen
ACO Van Elderen
2:56
6
Thijs van der Sluis
Zwolle
3:15
7
Silvijn Smit
Groningen Atletiek
3:19
8
Jort de Weerd
Ommen
3:24
9
Jesper Stobbe
NOP
4:11
10
Bas Van Klaveren
Darp
4:28
11
Stenn Veijer
Zwolle
4:33
12
Björn Booij
Sneek
5:14
13
Jord Booij
Sneek
6:32
14
Aiden Eissen
Wapserveen
7:20
VROUW, CROSS 500MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernice Ritsema
AV Heerenveen
3:19
2
Puck Seinen
ACO Van Elderen
3:24
3
Benthe Dijkstra
Koekange
3:24
4
Liz Meijer
ACO Van Elderen
3:39
5
Marit Overbeek
Darp
4:28
6
Linde Hoogeveen
Boornbergum
4:32
7
Jaylin Kok
Wapserveen
4:51
8
Sandra Haveman
Wapserveen
4:51
MAN, CROSS 1000MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
4:39
2
Nout Meijer
ACO Van Elderen
5:09
3
Tijn de Boet
De Sprinter
5:13
4
Jefta Pierik
Hasselt
5:14
5
Daan van der Sluis
PEC 1910
5:18
6
Daniël Haveman
Wapserveen
5:32
7
Max Beekenkamp
De Sprinter
5:39
8
Sidney Lijkendijk
De Sprinter
5:42
9
Tim van Klaveren
Darp
5:47
10
Kasper Overbeek
Darp
6:15
11
Erben Overbeek
Darp
8:05
12
Wesley Tuin
Wapserveen
8:20
13
Aaron de Wit
Wapserveen
8:53
VROUW, CROSS 1000MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Versfeld
De Sprinter
4:46
2
Liselot Smit
Groningen Atletiek
4:48
3
Inez Spijker
Groningen Atletiek
4:51
4
Claudette Ritsema
AV Heerenveen
4:51
5
Solene Ritsema
AV Heerenveen
5:11
6
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
5:19
7
Elsemarijn Grasmeijer
De Sprinter
5:37
8
Mare Grendel
De Sprinter
5:59
9
Anouk van der Niet
De Sprinter
6:20
10
Feline Oosterhof
Darp
6:55
MAN, CROSS 2000MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van de Belt
De Sprinter
8:56
2
Mikel Berenst
Vroomshoop
9:07
3
Maxim Hoeve
DOS
10:28
4
Rens Koster
Ruinerwold
10:28
5
Brian Wevers
De Sprinter
14:42
VROUW, CROSS 2000MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marielle Lensen
HAC '63
11:30
2
Vera Maes
Meppel
13:48
MAN, CROSS 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter van den Akker
ATC '75
18:34
2
Erik Leusink
HAC '63
18:47
3
Mads Meijer
De Sprinter
18:49
4
Gert-Jan Stevens
HAC '63
19:09
5
Luuk Molenaar
Groningen
20:39
6
Rikjan Bathoorn
Groningen Atletiek
21:14
7
Johan Hoogeveen
Impala
21:17
8
Nick van der Weide
Elim
21:26
9
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
22:09
10
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
22:43
11
Rick Smit
Meppel
22:50
12
Anne Marsman
ACO Van Elderen
22:58
13
Joey Verheule
Loopgroep Run-Inn Utrecht
24:08
14
Roelof Schra
Staphorst
24:18
15
Bertram Steringa
De Sprinter
24:25
16
Caleb Hoogeveen
Hoogeveen
24:25
17
Vincent Bakker
Surhuisterveen
24:33
18
Steven van der Niet
Meppel
24:37
19
Scott Hoogeveen
Hoogeveen
25:27
20
Robert Burn
Thirsk
25:32
21
Jodi Hoogeveen
Hoogeveen
25:48
22
Maarten Groeneveld
Garnwerd
26:22
23
Michiel Kooreman
Amsterdam
26:44
24
Teije Venema
Almere
26:58
25
Tjeu Sanders
Groningen
27:01
26
Joop Dekker
Kraggenburg
27:14
27
Michel van Hout
Emmeloord
27:14
28
Wouter van den Brink
Vledderveen Dr
27:25
29
Alfred Ubels
Steggerda
27:34
30
Jos Zweistra
Meppel
27:42
31
Bas Maes
De Sprinter
28:43
32
Cor Kogelvis
's-Gravenpolder
28:43
33
Adwin Peeks
Meppel
29:03
34
Carlos Veijer
Zwolle
29:05
35
Bas de Vries
Kampen
29:09
36
Martijn van Wijhe
Meppel
29:54
37
Ruben Houweling
Meppel
30:17
38
Sandor Houweling
Meppel
30:17
39
Erwin Heidinga
Zwolle
30:31
40
Roelof Kwint
Meppel
30:34
41
Geert van Wijhe
Meppel
30:49
42
Joan Marsman
Zwartsluis
31:28
43
Mans Veldsink
Dedemsvaart
31:33
44
Henny Berends
Spurt '88
32:16
45
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
32:41
46
Tim van Klaveren
Darp
33:20
47
Remco de Haan
Vledder
33:33
48
Jan Witte
Meppel
33:37
49
Anne Bartelds
Start '78
34:11
50
Benjamin Grasmeijer
De Sprinter
34:11
51
Bart Grasmeijer
De Sprinter
34:14
52
Imre Heidinga
Zwolle
34:24
53
Peter Steenbergen
Hoogeveen
35:47
54
Jurre Fennema
Tuk
37:40
VROUW, CROSS 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
22:57
2
Maureen Van Driest
Swifterbant
24:19
3
Iris van Driest
Flevo Delta
24:41
4
Karin Hijmans
Flevo Delta
27:37
5
Priscilla Freke
NOP
28:09
6
Janine Venema
Almere
28:39
7
Linda Van Driest
Swifterbant
30:09
8
Jalisa Rozendal
Kraggenburg
30:38
9
Jessica Oosterhuis
Wanneperveen
31:23
10
Diana Brinkman
De Sprinter
31:27
11
Odette de Jong
Zwolle
32:01
12
Helma Bloemert
Staphorst
32:41
13
Chantal Winters
Meppel
33:07
14
Mieke Sellis
Staphorst
33:21
15
Janneke Booij
Sneek
34:08
16
Jolanda Wagenaar Zomer
Ruinerwold
34:24
17
Berlinda de Boer
Darp
34:40
18
Simone Visscher
Darp
34:50
19
Anneke Mooy
De Sprinter
34:58
20
Janny Kooiker
Rouveen
35:03
21
Immy Voet
Zwolle
35:04
22
Erika Oosting
Dedemsvaart
35:33
23
Gerda Oosting
Groningen
36:17
24
Tessel Hillenius
Amsterdam
36:32
25
Susan de Vos
Havelte
36:42
26
Aaf Luning -Kraan
Ruinen
38:50
27
Joke ‘t Hart
IJhorst
39:23
28
Christine Burn
Thirsk
41:10
29
Janette Fennema
Tuk
41:27
30
Hennie Schans
Darp
41:55
31
Elisabeth Bijker
Steenwijk
46:30
32
Janneke Post
Meppel
46:30
MAN, CROSS 8.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Hollegien
NOP
26:51
2
Joep Emmen
BB lopers
27:52
3
Erik Driesen
NOP
28:12
4
Falco Olivier
BB lopers
28:32
5
Luc Beuckens
NOP
28:56
6
Erwin Akkerman
HAC '63
29:09
7
Erik Slomp
BB lopers
29:15
8
Martijn Dijkstra
Hoogeveen
29:24
9
Harm-Jan Martens
HAC '63
29:29
10
Jurian Glas
Loopgroep Aart Stigter
29:40
11
Merwin Dollison
SV Veendam
29:47
12
Jacco Langerak
Nederlandse Triathlonbond
29:57
13
Henri Harmsen
Impala
30:00
14
Folkert Visser
Impala
30:02
15
Foppe van der Heide
Impala
30:36
16
Remco Akse
BB lopers
30:44
17
Tjeerd Popkema
NOP
30:58
18
Thomas Straathof
NOP
31:03
19
Victor Bastiaansen
Start '78
31:44
20
Evert Moes
Beilen
31:49
21
Sander Hoogeveen
HAC '63
31:53
22
Henk-Jan Dolsma
HAC '63
32:01
23
Jeroen Thalen
HAC '63
32:09
24
Aard van der Vinne
HAC '63
32:30
25
Marten Conradie
Horror
32:58
26
Gert Versteeg
BB lopers
33:43
27
Erik Dambrink
De Sprinter
33:59
28
Karel Edens
Groningen
34:05
29
Erwin Kreule
BB lopers
34:13
30
Martin Nijboer
Rouveen
34:14
31
Michel Wierbos
Nieuwleusen
34:23
32
Theo Bolks
Rouveen
34:28
33
Harmen Veerman
Rouveen
34:43
34
Niek Veerman
Rouveen
34:53
35
Geert Zweers
Steenwijk
35:14
36
Rik Evenboer
Zwolle
35:29
37
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
35:43
38
Marcel de Ruiter
BB lopers
35:45
39
Harold Jan Ten Kate
De Sprinter
35:48
40
Marcel Oosterhuis
Wanneperveen
36:06
41
Tijs Huisman
Steenwijk
36:15
42
Hugo Jongejan
NOP
36:23
43
Nico Venema
Steenwijkerwold
36:27
44
Erik Maes
De Sprinter
36:35
45
Karel Prins
HAC '63
36:53
46
William Oord
Meppel
37:16
47
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
37:18
48
Remco Broekhuijsen
Zwolle
37:19
49
Ronnie Krul
BB lopers
37:33
50
HarmJan Haak
Zwolle
37:35
51
Stephan Vis
Emmeloord
38:07
52
David Pereboom
De Sprinter
38:15
53
Willem Koning
AAC '61
38:18
54
Nanne Streekstra
Arnhem
38:24
55
Andres Faber
AV Heerenveen
38:38
56
Jeroen Feenstra
Hasselt
38:46
57
Mario Zijlstra
Meppel
38:56
58
Bort Hartog
Nijeveen
39:38
59
Kevin Koobs
Zwolle
39:44
60
Jan Bert Stevens
Meppel
39:51
61
Dick Metselaar
De Sprinter
39:55
62
Johan Kommerij
NOP
40:08
63
Frank Stobbe
NOP
40:23
64
Robin Leunk
Steenwijk
40:26
65
Marcus Rietveld
Zwolle
40:33
66
Jan Stolker
Start '78
40:39
67
Mark Lohues
Dalen
41:03
68
Anno Brandsema
Beilen
41:05
69
Johan Brandsma
Zwolle
41:09
70
Henk Salomons
Emmeloord
41:38
71
Roelof Sondaar
De Sprinter
41:39
72
Ronald ten Klooster
Zwartsluis
42:11
73
Gert van Es
Darp
42:13
74
Anne Stobbe
NOP
42:15
75
Michel Wenting
Meppel
42:49
76
John de Jongh
NOP
43:01
77
Jannes de Vries
Tollebeek
43:04
78
Martinus Bennen
Bovensmilde
43:25
79
Erwin Homan
Lemmer
43:39
80
Dennis Bakker
Meppel
43:49
81
Marco Bosma
Start '78
44:08
82
Jebbe Westerbeek
Start '78
44:09
83
Frank van de Belt
Meppel
44:38
84
Jeroen Overbeek
Darp
45:27
85
Hans Vis
NOP
45:39
86
Sjoerd Koelmans
De Sprinter
46:41
87
Gerrie Spin
Assen
47:21
88
Bart Volkers
De Sprinter
49:41
89
Ben Kok
Kampen
50:50
90
Henri Fredriks
De Sprinter
51:39
91
Harm Brinkman
Zuidwolde Dr
51:52
92
Martin Pool
Start '78
52:11
93
Rob Eikelboom
De Sprinter
53:53
VROUW, CROSS 8.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corien Jansen
De Sprinter
34:39
2
Petra Hasper
De Sprinter
35:09
3
Saskia Schutte
Cialfo
35:29
4
Martine Bruinsma
Groningen
36:09
5
Henriette Pepels
Beilen
37:48
6
Sandra Medendorp
HAC '63
38:24
7
Stefanie Bouma-Dolsma
HAC '63
39:21
8
Jolanda Akkermans
Marknesse
40:25
9
Jantina ten Napel
Meppel
40:27
10
Carola van Dijk
Kampen
41:26
11
Bertine Engelsman
De Gemzen
42:27
12
Gerdi Wicherson
NOP
42:35
13
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
47:04
14
Natasja Scholten Mooiweer
Kampen
47:23
15
Ingrid Krooneman
Groningen
47:33
16
Anita Vleer
LSV Invictus
51:00
17
Linda Eikenaar
Zwolle
52:27
18
Willemien Weits
Nieuwleusen
53:23
19
Carlien Hendrickx
NOP
56:00
andere wedstrijden van AV de Sprinter:
- 4 van Meppel
- Munnikenslagloop Rouveen
- Meppel City Run
- ReestRun
- Hunebedloop Havelte
www.uitslagen.nl
22-02-2020 23:45