Uitslagenlijst Beers Hellegat Cross

Willemstad - Zondag 16 februari 2020

J-12, KIDS CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentijn Agterberg
Mijnsheerenland
4:21
M-12, KIDS CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Agterberg
Mijnsheerenland
5:34
2
Lynn van den Houwen
Rotterdam
5:54
3
Mila van Hulst
Spijkenisse
5:56
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Hordijk
Oud-Beijerland
24:04
2
Thijs Anchelon
Oud-Beijerland
25:57
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Georgia van Hulst
Spijkenisse
28:16
2
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
28:35
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
34:55
2
Jacco de Vos
Rotterdam
39:18
3
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
39:51
4
Jeroen Mimpen
Rotterdam
40:04
5
Jan van Gent
Oud-Beijerland
41:36
6
Jan Selten
Numansdorp
44:38
7
Marcel de Koning
Barendrecht
46:05
8
Robert-Jan Gebuis
Poortugaal
49:19
9
Rutger Agterberg
Mijnsheerenland
51:31
VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Muijzer
Puttershoek
45:16
2
Dieuwertje de Vos
Spijkenisse
50:38
3
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
55:36
4
Minke van de Kamp
Dordrecht
56:00
5
Ada in 't Veld
Heinenoord
59:17
6
Anne Vos
Utrecht
1:00:11
7
Jacqueline Smit
Oud-Beijerland
1:00:56
8
Laura Krikke
Vierpolders
1:01:24
9
Wanida Nusairam
Puttershoek
1:02:27
MAN, 5KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard den Hollander
Hendrik-Ido-Ambacht
16:39
2
Jorden van Luxemburg
Utrecht
16:46
3
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
17:57
4
Van Hulst
Spijkenisse
19:08
5
Raf Malais
Oud-Beijerland
19:37
6
Douwe van Hartingsveldt
Oud-Beijerland
20:05
7
Hans Blom
Numansdorp
21:23
8
Wouter Schipper
Spijkenisse
21:42
9
Maarten Schipper
Spijkenisse
23:03
10
Tim van der Horst
Cothen
23:33
11
Dirk Schipper
Spijkenisse
28:02
12
John Beijeman
Rotterdam
32:20
VROUW, 5KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Oud-Beijerland
21:10
2
Puck Malais
Oud-Beijerland
22:06
3
Isa Ooms
Barendrecht
23:45
4
Jolijn Bosch
Barendrecht
24:02
5
Tessa van der Veer
Oud-Beijerland
24:42
6
Anne Blom
Rotterdam
26:16
7
Marisca Zoon
Barendrecht
26:34
8
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
27:39
9
Rianne Bekkers
Goudswaard
27:51
10
Cindy van den Houwen
Rotterdam
28:15
11
Neeltje van Gerven
Sommelsdijk
28:44
12
Ingeborg Malais
Oud-Beijerland
33:38
MAN, 10KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
31:51
2
Robin Robart
Strijensas
37:29
3
Vincent de Groot
Rotterdam
44:57
4
Jeroen de Vos
Stad aan 't Haringvliet
45:48
5
Patrick van Leeuwen
Zuid-Beijerland
45:53
6
Cees van Es
Oud-Beijerland
46:10
7
Harry Gerritse
's-Gravendeel
46:38
8
John Bestebreur
Nieuw-Beijerland
48:54
9
Jan Vos
Zuid-Beijerland
49:16
10
Thomas Kafoe
Puttershoek
50:49
11
Kees Boender
Nieuw-Beijerland
52:26
12
Rob van Dijk
Mijnsheerenland
53:01
13
Sander Goossens
Dordrecht
1:01:30
VROUW, 10KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen in 't Veld
Heinenoord
42:17
2
Suzanne Wolvers
Dirksland
50:06
3
Piket
Roosendaal
54:06
4
Shirley Vliegenthart
Stad aan 't Haringvliet
1:01:41
www.uitslagen.nl
16-02-2020 16:21