Uitslagenlijst Nederheide Commanderije Cross

Milheeze - Zondag 16 februari 2020

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
30:42
2
Christoph Lohse
Oberhausen
30:58
3
Erik Van Rijsewijk
Stevensbeek
31:06
4
Patryk Tukaszeuski
't Jasper Sport
32:20
5
Sjors Thielen
ATV Venray
32:26
6
Rick Hendriks
Oss '78
32:53
7
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:10
8
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
33:43
9
Joost Bovee
ATV Venray
33:45
10
Rens Simons
Venloop Running Team
33:51
11
Jurjen Knarren
AVON
35:59
12
Joris van Els
ATV Venray
36:49
13
Jarvin Vrijssen
Meijel
37:13
14
Richard Bergs
Atletiek Leudal
37:13
15
Nick van den Eng
Eindhoven Atletiek
37:57
16
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
38:03
17
Daniel Drummen
't Jasper Sport
38:25
18
Peter vd Heuvel
Bakel
38:35
19
Jurian van der Loop
Oss '78
39:00
20
Luuk Brummans
Meijel
39:02
21
Martijn van der Putten
GAC Gemert
39:13
22
Harm van der Heijden
Gemert
43:03
23
Martijn van der Wijst
Veghel
43:05
24
Rob Janssen
Milheeze
43:24
25
Ward Rademakers
Gemert
43:43
26
Toth Gabor
Someren
50:12
27
Leon van den Akker
Milheeze
58:36
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
34:17
2
Ronald Langenhuizen
Swift
34:49
3
Bas van Summeren
De Keien
35:07
4
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:26
5
Bart van Mierlo
Someren
40:09
6
Bjorn Koelink
Nuenen
40:12
7
Pieter Egelmeers
Deurne
40:46
8
Eddy Geboers
't Jasper Sport
41:47
9
Anton Michels
Deurne
41:52
10
Radek Winiarski
't Jasper Sport
44:26
11
Stefan van den Hoogen
Gemert
45:06
12
Manuel Eikens
AVON
45:32
13
Sander Dinghs
Venlo
47:24
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Achterberg
Nederlandse Triathlonbond
35:03
2
Tadesse woldemsekel
ATV Venray
35:46
3
Edwin Kok
GAC Gemert
35:50
4
Angelo Jansen
GVAC
36:41
5
Stefan van Mierlo
Asten
37:40
6
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
38:10
7
Jos Adriaens
AV Weert
39:08
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:20
9
Christ Korsten
GAC Gemert
40:09
10
Hans Steijaert
HAC
41:35
11
Koen van der Aa
Gemert
42:00
12
Karl van Daal
Venray
42:10
13
Mark de Vries
Helmond
44:04
14
Stefan Rus
Ommel
47:54
15
Richard Hendrix
Tegelen
48:10
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Thielen
Lopersgroep Deurne
35:19
2
Dorus Jaspers
Gemert
36:22
3
Rene Jacobs
Someren
36:46
4
Jos de Groot
GAC Gemert
38:16
5
Ronald Dielissen
Tegelen
40:10
6
Frans Hool
AVON
40:18
7
Ton Rijkers
De Keien
40:43
8
Peter Verbruggen
GAC Gemert
44:37
9
Marcel Jansen
't Jasper Sport
45:53
10
Guido Kluijtmans
Generaal Michaelis
46:08
11
Gordon Whyte
Gemert
48:11
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Claessens
Caesar
37:16
2
Wim Setz
Geldrop
37:44
3
Carlo Buijs
GVAC
38:07
4
Frans Deenen
ATV Venray
39:14
5
Willemjan van Golstein Brouwers
't Jasper Sport
39:31
6
John Kocken
HAC
39:49
7
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
41:05
8
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
41:06
9
Hans Peeters
Atletiek Helden
42:51
10
Maurice Zwart
Helmond
43:42
11
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
46:06
12
Jos Schepers
GAC Gemert
50:47
13
Cor Terheijden
Lopersgroep Deurne
51:24
14
Rene Bos
Eindhoven
51:36
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
37:16
2
Jaap Stijlaart
Triathlon
38:23
3
Jan Oehlen
Cifla
39:01
4
Nico Verstraten
Atletiek Helden
39:36
5
Theo Van Der Loop
De Keien
39:51
6
Ad Meeuws
't Jasper Sport
45:35
7
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
46:29
8
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
46:38
9
Jos Thielen
Wanssum
49:46
10
Teun swinkels
Bakel
50:23
11
Toon Bekkers
GAC Gemert
52:32
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Tegelen
35:56
2
Magda Winiarska
't Jasper Sport
39:55
3
Evelien Mertens
AV Weert
40:07
4
Eefje Melssen
GAC Gemert
41:38
5
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
42:28
6
Demi Boerekamp
Someren
42:56
7
Miriam Rademakers
Gemert
43:42
8
Ruthje Heinrichs
Tegelen
48:10
9
Ilse van den Akker
Milheeze
58:35
V45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Nijhoving
GAC Gemert
38:43
2
Natalia Fokina
GAC Gemert
45:50
3
Francien Lenssen
GAC Gemert
46:28
4
Mascha Schelling
Nuenen
46:47
5
Magda Doumpas
't Jasper Sport
50:14
6
Willemien Gijsbers
Deurne
51:22
7
Mireille van Schijndel
GAC Gemert
52:32
MSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
15:30
2
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
15:44
3
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:49
4
Wout van Paassen
Deurne
16:34
5
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
16:45
6
Pieter Loeffen
Oss '78
16:50
7
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:37
8
Borg Sahin
HAC
17:50
9
Stijn Verbruggen
NSAV 't Haasje
20:09
M45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eduard Wanten
Swift
18:09
2
Rudiger Hebeck
Schwalmtal
18:19
3
Jordan Van Lee
GAC Gemert
18:24
4
Jos de Groot
GAC Gemert
19:31
5
Bernie Nagel
't Jasper Sport
20:55
6
Peter van Dijk
Helenaveen
21:13
7
Ruud Langstraat
ATH
21:42
8
Piet Jaspers
't Jasper Sport
22:46
9
Martijn Stigter
GAC Gemert
23:21
10
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
23:33
11
Tinus Meulenbroeks
GAC Gemert
27:42
12
Cor Melis
GAC Gemert
27:56
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa Bevers
Asterix
17:55
2
Imke van Gog
Ospel
18:18
3
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
18:26
4
Jill Bernitz
Oberhausen
18:34
5
Cindy van der Avoort
GAC Gemert
19:09
6
Joske van Schijndel
Prins Hendrik
19:39
7
Rowie Janssen
ATV Venray
20:47
8
Karolina Saczyk
Helmond
23:32
9
Nicky Arnoldussen
HAC
23:53
10
Lysanne Straten
ATV Venray
23:57
11
Jenny van den Heuvel
Swift
25:16
12
Lieke van Gemert - Wolfs
GAC Gemert
27:30
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mechtild Dackus-Panhuysen
Atletiek Maastricht
18:58
2
Myrthe Meex
Achilles-Top
21:02
3
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
21:12
4
Inge van Veggel
GAC Gemert
21:31
5
Mireille Bierings
Deurne
24:39
6
Michelle Starren
GAC Gemert
25:15
7
Malgorzata ML Furmanek
Helmond
26:15
8
Hanneke Maas
Bakel
26:47
9
Mariëlle Bevers
GAC Gemert
27:57
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
19:56
2
Nicole Loeve
HAC
20:59
3
Judith de Bruin
Atletiek Helden
21:40
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
22:05
5
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
22:54
6
Anke Van Hout
Deurne
26:12
7
Bianca Klerkx
ATV Venray
27:16
8
Marion Loeffen
Oss
27:17
9
Annelies Vullings
Lottum
27:38
10
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
29:12
11
Tineke van Mullekom
Deurne
29:14
JJUNA, JONGENS AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael woldemsekel
ATV Venray
15:07
2
Daan Hendrikx
Scopias
16:16
3
Awet Habteab
HAC
16:34
4
Tom honings
Lopersgroep Deurne
17:13
5
Davy Schoeber
HAC
17:31
6
Martijn Jansen
Scopias
18:16
7
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
18:25
8
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
19:34
JJUNB, JONGENS AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Nagel
't Jasper Sport
17:22
2
Van der Zanden
HAC
17:38
3
Mike van Wouwe
ATH
17:45
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
17:48
5
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
18:43
6
Kars Reijnen
HAC
19:35
7
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
20:14
8
Gijs van Lieshout
HAC
20:44
9
Bart Manders
GAC Gemert
21:15
10
Stef Langendonk
HAC
21:36
11
Jesper Pluijm
GAC Gemert
22:25
12
Stijn Gerritsen
AV Weert
23:52
MJUNA, MEISJES AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
13:23
2
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:44
MJUNB, MEISJES AB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:24
2
Lynn van Ham
Achilles-Top
12:35
3
Emma Bijnen
HAC
12:47
4
Anna Coerver
STB
13:04
5
Iris Verheij
Prins Hendrik
13:18
6
Fenne Claassens
Helmond
14:23
7
Maud Seuren
AV Weert
18:51
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
11:16
2
Rik Janissen
Venloop Running Team
11:23
3
Julian van Rens
ATV Venray
11:28
4
Loek Moons
Budel
11:40
5
Gijs van de Ven
GAC Gemert
11:50
6
Finn Janssen
Atletiek Helden
12:37
7
Tijn Bruins
ATV Venray
12:39
8
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
12:42
9
John Linders
Lopersgroep Deurne
12:52
10
Luc van Ham
Achilles-Top
13:00
11
Guus van Riel
Atletiek Helden
13:10
12
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
13:18
13
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
14:18
14
Joris Besselinck
GAC Gemert
14:28
15
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
17:22
16
Lucas van Berlo
GAC Gemert
17:43
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze Gipmans
Venloop Running Team
8:28
2
Eva Kok
GAC Gemert
8:36
3
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:04
4
Laurie santegoeds
GAC Gemert
9:15
5
Mirre Vissers
Atletiek Helden
9:44
6
Sanne Michiels
ATH
9:48
7
Erin Janssen
ATV Venray
10:11
8
Valerie Chu
AV Weert
10:12
9
Eef Classens
ATV Venray
10:20
10
Nora Ceresa
ATV Venray
10:32
11
Britt Achten
ATV Venray
10:39
12
Floor Vulders - Jochems
GAC Gemert
10:45
13
Meike Janssen
AV Weert
10:50
14
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
14:00
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:20
2
Max Hutjens
Venloop Running Team
8:30
3
Jorg Klomp
ATH
8:52
4
Gijs Deckers
Swift
8:59
5
Mads Verhofstadt
HAC
9:12
6
Fergus Tabor
HAC
9:21
7
Splinter Ikkink
Geldrop Runners
9:22
8
Bas Verheijen
AV Weert
9:37
9
Guido Janssen
ATV Venray
9:46
10
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
9:53
11
Nils van Leipsig
Swift
9:55
12
Rens Heygele
HAC
9:57
13
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
10:14
14
Gilles Hermans
Atletiek Helden
10:17
15
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
10:19
16
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:26
17
Raf Wolters
Swift
10:29
18
Ties van de Werken
AV Weert
10:34
19
Lennard Besselinck
GAC Gemert
11:08
20
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
11:19
21
Jordy Keijsers
Budel
12:02
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
5:15
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:33
3
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:46
4
Sofie van Wouwe
ATH
5:54
5
Félice Lensen
Cifla
6:05
6
Layla van Berkel
HAC
6:12
7
Sara van Ham
Achilles-Top
6:13
8
Merel Teeuwen
Scopias
6:13
9
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:15
10
Lieke van Rengs
ATV Venray
6:22
11
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:41
12
Mahalet woldemesekel
ATV Venray
6:44
13
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:45
14
Sofie Soer
AV Weert
7:06
15
Carlijn Rijntjes
AV Weert
7:16
16
Fiene van de Werken
AV Weert
7:28
17
Lieke Hoogers
Lopersgroep Deurne
7:48
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eef Wijkmans
Astylos
5:33
2
Joris Lensen
Cifla
5:36
3
Timo wassenberg
Unitas
5:37
4
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
5:39
5
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
5:56
6
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:01
7
Ravi Classen
Scopias
6:04
8
Alain Ritten
Achilles-Top
6:05
9
Áron Szilágyi
AV Weert
6:10
10
Lars Custers
HAC
6:12
11
Joep van Casteren
ATH
6:12
12
Noud Kessels
Scopias
6:15
13
Jarne Reijnen
HAC
6:18
14
Rick Koppelmans
Mariahout
6:19
15
Justen de Vries
GAC Gemert
6:23
16
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:28
17
Mike van Tilburg
HAC
6:31
18
Kevin Kersten
ATH
6:33
19
Tim Michiels
ATH
6:33
20
Menno van Schijndel
GAC Gemert
6:35
21
Twan ten Have
Scopias
6:36
22
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:46
23
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:47
24
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
6:47
25
Luuk Schreurs
Scopias
6:53
26
Sem Vissers
Scopias
6:53
27
Casper Rekmans
AV Weert
6:54
28
Justin Smirk
HAC
7:04
29
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
7:13
30
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:15
31
Jens Pasmans
Geldrop
7:16
32
Luke Hesen
't Jasper Sport
7:16
33
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
7:24
34
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
7:39
35
Jan Aardenburg
Unitas
7:41
36
Sjoerd Janssen
Scopias
7:42
37
Ties Hartjes
AV Weert
8:00
38
Stijn de Riet
ATV Venray
8:10
39
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
8:12
40
Swen Mossaddaq
AV Weert
8:21
41
Tobias de Smit
't Jasper Sport
8:22
42
Eef Kirkels
AV Weert
8:33
43
Ralph van de Liefvoort
ATV Venray
11:40
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
5:52
2
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:04
3
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:10
4
Lieve Derks
ATH
6:22
5
Hedwig Tabor
HAC
6:27
6
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
6:28
7
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:31
8
Eline Kandelaars
HAC
6:34
9
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:35
10
Luna Scheepers
ATH
6:39
11
Anna van Woezik
Tegelen
6:50
12
Maud Heygele
HAC
6:52
13
Ayla Cool
Scopias
6:53
14
Roos van Houts
't Jasper Sport
6:54
15
Laura Verhallen
Lopersgroep Deurne
6:54
16
Silke Hartjes
AV Weert
7:02
17
Marijke Schraets
Scopias
7:08
18
Lisa Schrama
GAC Gemert
7:12
19
Ranomi Rijntjes
AV Weert
7:14
20
Imke Wijnen
AV Weert
7:15
21
Karlijn Sukel
HAC
7:21
22
Michelle Haenen
Scopias
7:21
23
Rian Janssen
Scopias
7:27
24
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
7:28
25
Puk Geerts
GAC Gemert
7:31
26
Annika Dackus
Maastricht
7:44
27
Lara Peeters
Atletiek Helden
8:34
28
Pien Janssen
Atletiek Helden
9:17
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Kusters
Scopias
2:53
2
Aron Kovacs-Borbas
ATH
2:54
3
Tim de Kok
GVAC
2:55
4
Jari Kelders
DES
2:58
5
Floris Prins
HAC
3:03
6
Lins Kiggen
AV Weert
3:07
7
Lars Geraats
Atletiek Leudal
3:07
8
Bram Rekmans
AV Weert
3:07
9
Koen Verheijen
AV Weert
3:12
10
Luuk Maas
't Jasper Sport
3:17
11
Thijn Hilgers
AV Weert
3:19
12
Dries Janssen
Scopias
3:31
13
Siem van de Wetering
GAC Gemert
3:42
14
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
3:49
15
Joris Bauer
Scopias
3:51
16
Jort van den Hoef
ATV Venray
3:52
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
2:56
2
Lotte Van Havere
Swift
3:00
3
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
3:01
4
Daphne Klomp
Scopias
3:03
5
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
3:07
6
Fenne Hurkens
GAC Gemert
3:08
7
Robin van den bogaard
HAC
3:10
8
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
3:10
9
Maud Jansen
GAC Gemert
3:10
10
Anna Wilms
HAC
3:11
11
Arden Veldman
Achilles-Top
3:11
12
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
3:16
13
Birgit van Summeren
Uden
3:17
14
Carmél Schouenberg
Scopias
3:17
15
Nikki Ermers
GAC Gemert
3:17
16
Anouk Mewiss
Scopias
3:18
17
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
3:20
18
Saar de Koning
Bakel
3:24
19
Lonne Ploegmakers
GAC Gemert
3:27
20
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
3:30
21
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
3:32
22
Noor Ploegmakers
GAC Gemert
3:39
23
Lynn Starren
GAC Gemert
3:40
24
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
3:40
25
Lisa Meulendijks
Lopersgroep Deurne
3:41
26
Fenna Linssen
Scopias
3:41
27
Lune Verhofstadt
HAC
3:42
28
Sterre Venhorst
Scopias
3:47
JPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
3:02
2
Jur Van Boekholdt
Scopias
3:03
3
Stef Lensen
Nijmegen Atletiek
3:08
4
Jord Custers
HAC
3:14
5
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
3:19
6
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
3:31
7
Raven Huijts
Unitas
3:32
8
Kevin Mossaddaq
AV Weert
3:33
9
Danny Jenniskens
ATV Venray
3:36
10
Stef Paulus
ATV Venray
3:41
11
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
3:45
12
Noud Janssen
Scopias
3:46
13
Marcus Buseyi
ATH
3:52
14
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
4:15
15
Pepijn van de Laar
ATV Venray
4:21
MPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
2:58
2
Nouk Helmink
Scopias
3:11
3
Pleun van Woezik
Scopias
3:13
4
Fien Houben
Atletiek Helden
3:15
5
Feliene Derijk
Scopias
3:15
6
Imke van den Berg
GAC Gemert
3:23
7
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
3:24
8
Anna Dinghs
Venlo
3:29
9
Quinty Coumans
Atletiek Helden
3:34
10
Alix Ermers
GAC Gemert
3:35
11
Keet van der Zanden
Lierop
3:36
12
Nina Kersten
ATH
3:36
13
Hanne Kandelaars
HAC
3:39
14
Jolé Marijnissen
Achilles-Top
3:40
15
Amber Bevers
GAC Gemert
3:44
16
Evelien Dackus
Maastricht
3:57
17
Luna Claessens
ATV Venray
4:19
JPUPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Smetsers
Scopias
2:59
2
Jor van den Munckhof
Scopias
3:02
3
Dex Scheepers
ATH
3:10
4
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
3:18
5
Bram Geraats
Atletiek Leudal
3:25
6
Daan Verhallen
Deurne
3:25
7
Remi van de Valk
Deurne
3:35
8
Erik Weerts
Overloon
3:37
9
Skyler van der Velden
GAC Gemert
3:59
10
Enne Dinghs
Venlo
4:24
11
Cos Schalk
Overloon
4:27
12
Willem Schalk
Overloon
4:36
13
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
4:49
14
Jelle Fortuin
Sevenum
4:51
MPUPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Geraats
Atletiek Leudal
3:27
2
Tess wassenberg
Unitas
3:30
3
Daniek Grommen
Atletiek Helden
3:53
4
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:09
5
Jasmijn Dackus
Maastricht
4:13
www.uitslagen.nl
17-02-2020 18:41