Uitslagenlijst 29e MARESIA Cross Duathlon (Run-ATB-Run)

Waalwijk - Zondag 16 februari 2020

D00, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lova la Grand
CDTG
22:13
H08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sep van Rooij
Arendonk
19:35
2
Mark Brok
TLV De Langstraat
20:04
3
Milan Smelt
CDTG
20:21
4
Tijn van der Krabben
TLV De Langstraat
20:57
5
Jop Spijkers
Road Runners
21:06
6
Brent Carlier
CDTG
21:55
7
Bruce Rombouts
TLV De Langstraat
24:06
D10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Aerts
CDTG
39:18
H10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Xander Lemmens
CDTG
29:58
2
Cas van Rooij
Arendonk
30:58
3
Jayson Pot
TLV De Langstraat
33:54
4
Mick van Tetering
TLV De Langstraat
35:52
5
Tiego Woering
TLV De Langstraat
48:23
6
Siem van de Westelaken
TLV De Langstraat
48:23
D12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
CDTG
28:34
2
Lynn Kleijn
CDTG
29:06
H12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees Alting
Oisterwijk
28:15
2
Lars Beijk
CDTG
28:29
3
Duro Schrijver
Gorinchem
29:38
4
Jelle Dekkers
Waalwijk
30:44
5
Ruben van Geenen
TLV De Langstraat
31:14
6
Maurits Berckmans
Odijk
33:12
7
Willem Noort
Kerkwijk
36:12
8
Stijn van de Vleuten
TLV De Langstraat
38:08
D14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Freij
TVS '90
45:05
H14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Noort
Kerkwijk
35:05
2
Wout Mertens
Turnhout
37:46
D16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Oudeman
TriCan
59:45
2
Soo Yin van Noorloos
TLV De Langstraat
1:04:27
H16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kai van Den Brink
TriCan
52:22
2
Jelle De Rouck
Steenokkerzeel
1:05:11
3
Levi Schrijver
Gorinchem
1:12:14
D18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim van 't Verlaat
TVS '90
55:59
2
Willemijn Fuite
TLV De Langstraat
58:06
H18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Feenstra
TriCan
51:24
2
Martijn Smits
TLV De Langstraat
52:50
3
Jeroen van der Zee
TVS '90
55:34
4
Tim Manders
TLV De Langstraat
57:14
5
Koen van Maaren
Doorn
1:08:43
RECR, RBR KORT REC.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Beijk
Utrechtse H Triatlon Team
51:02
2
Dennis van Aspert
Drunen
57:32
3
Pierre Sijmens
Bosschenhoofd
59:32
4
Maikel Rombouts
TLV De Langstraat
1:01:22
5
Jeroen de Graaf
's-Hertogenbosch
1:02:50
6
Marcel Muskens
TLV De Langstraat
1:03:07
7
Dennis Stekelenburg
Vught
1:04:12
8
Hester Lingsma
CDTG
1:06:34
9
Paulina Twornicki
Wateringen
1:07:08
10
Koen Berendsen
Nuland
1:07:53
11
Lindsey van Uden
Ironmanagers Nederland
1:08:11
12
Lonneke Hooymans
Vinkel
1:09:15
13
Eske Lombarts
TLV De Langstraat
1:10:04
14
Linda Beijk
Utrechtse H Triatlon Team
1:11:46
15
Kees Akershoek
NTB
1:14:31
16
Laura van der Waal
Dordrecht
1:27:40
DUO R, RBR K REC. DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DUO Wouter & Maike
KNWU
1:05:51
D20, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diede DIederiks
EDO Sport
1:51:57
2
Sophie van der Most
MSTV Ferro Mosea
1:56:54
3
Claudia Striekwold
Fusion Team
2:04:15
4
Hanneke van Breugel
Siosport
2:08:21
5
Lizet Wolters
av Clytoneus
2:19:21
6
Loes Janssen
Reusel
2:29:55
7
Paulien Verhoef
Renkum
2:33:38
H20, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Akershoek
Fusion Team
1:37:10
2
Lander Sels
BEL
1:38:24
3
Joep Staps
TZC / Vahalis
1:38:52
4
Rody Kroon
Unltd
1:39:56
5
Pol Nabben
NTB
1:40:41
6
Arvid van Wesenbeeck
Kalmthout
1:41:09
7
Christiaan Solleveld
Unltd
1:41:31
8
Patrick Dekkers
Fusion Team
1:41:42
9
Joeri Deleebeeck
Tremelo
1:42:27
10
Cis Bens
BEL
1:42:39
11
Chris Steenbakker
Tri Team Kijani
1:46:10
12
Stef Anthonissen
CDTG
1:46:43
13
Olivier Symoens
Zele
1:47:13
14
Paul Wolters
Berkel-Enschot
1:51:28
15
Eli Smeyers
Geel
1:51:40
16
Stijn van Opstal
Oud Turnhout
1:53:32
17
Stein Schoonvliet
Oud Turnhout
1:55:07
18
Rob Maas
CDTG
1:55:21
19
Leenart van Eck
Zuilichem
1:56:11
20
Martijn van Gemerden
Rijnmond
1:57:57
21
Jos Meijer
Utrecht
1:58:25
22
Willem Adriaans
Triotters
2:00:56
23
Philip van Zanten
TZC / Vahalis
2:01:09
24
Dick van Delft
TLV De Langstraat
2:01:28
25
Willem Versteden
Eindhoven
2:02:45
26
Wouter de Wit
's-Hertogenbosch
2:04:38
27
Yvo Bijzen
Vlijmen
2:05:40
28
Bastin van Alten
De Punderman
2:06:42
29
Jan Peeters
Lille
2:15:53
30
Ruud Van den Borne
CDTG
2:22:22
D40, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
CDTG
2:00:13
2
Annelies van der Zwart
Animo Sportpsychologie
2:02:02
3
Leonie Rijk
Unltd
2:10:47
4
Meriam Janssen
Dongen
2:34:48
H40, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie de Jong
NTB
1:42:51
2
Davy Paeshuyse
Arendonk
1:46:30
3
Bart Meeuwssen
Retie
1:47:21
4
Wim Van Looveren
CDTG
1:49:54
5
Marco Jansen
Trioss
1:50:22
6
Pascal Valentijn
Ter Aar
1:50:38
7
Sebastiaan Holleman
Fusion Team
1:53:23
8
Jeroen Wolters
Nijmegen
1:54:30
9
Kenneth Alting
Taxandria Atletiek
1:54:49
10
Tom Bijns
Geel
1:54:50
11
John van Heeswijk
Drunen
1:56:56
12
Richard de Laat
CDTG
1:57:28
13
François Nooten
CDTG
2:01:57
14
Kim Pinxteren
Baarle Hertog
2:02:48
15
Eelco Noort
NTB
2:05:24
16
Berend-Jan Bel
CDTG
2:05:26
17
Ruben van Duren
TVH
2:07:23
18
Dave De Rouck
Steenokkerzeel
2:07:33
19
Peter van Rijn
Gilze
2:08:30
20
Bas van der Hijden
Triotters
2:09:51
21
Ronny Stabel
BEL
2:10:00
22
Joost Heijn
Utrechtse H Triatlon Team
2:10:24
23
Stefan Smelt
Drunen
2:10:56
24
Geoffrey van der Maat
NTB
2:12:18
25
Ronny Tuinstra
Berendrecht
2:17:07
26
Ferry Weijters
CDTG
2:18:13
27
Gerard Weterman
Huis ter Heide Ut
2:18:43
28
Ronnie Verboven
Berkel-Enschot
2:23:42
29
Gijs Cuppen
Triotters
2:24:17
30
Henri Klijn
Drunen
2:26:30
D50+, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Kloet-Huybers
Trip
2:32:07
H50, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Van Herck
Retie
1:47:44
2
Armand vd Smissen
TLV De Langstraat
1:48:12
3
Hans van Delft
NTB
1:53:24
4
Mark Kleinloog
TLV De Langstraat
1:56:15
5
Leon Aleman
NTB
1:56:48
6
Rob Brekelmans
NTB
1:57:07
7
Arthur Turk
CDTG
2:01:21
8
Frank Harperink
Triotters
2:01:38
9
Dirk Baert
Wingene
2:04:10
10
Pieter Moelker
Kloetinge
2:06:29
11
Marcel Makaloey
Unltd
2:09:40
12
Marcel Traas
TLV De Langstraat
2:09:46
13
Ton van Empel
De Punderman
2:13:03
14
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
2:16:17
15
Ronald van Steeg
Rijnmond
2:17:15
16
Rob van der Helm
Esch
2:17:36
17
Jan van Soest
Trip
2:18:32
18
Irvin van der Waal
Dordrecht
2:18:35
19
Vincent van den Elsen
Taxandria Atletiek
2:19:54
20
Jakobus Meulenberg
CDTG
2:35:21
21
Tjerk Copier
NTB
2:38:32
H60+, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Hengeveld
Trip
2:13:45
2
Hens Koreman
Dongen
2:18:16
3
Gerard van Wissen
TVHW
2:21:43
DUO W, RBR WEDST. DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DUO Frank + Hans van den Heuvel
Wuustwezel
1:45:05
2
DUO Cas en Wessel
Weert
1:47:06
3
DUO Pieter Cappon
TVB
1:48:43
4
DUO Max van Helmond
TLV De Langstraat
1:48:56
5
DUO Dennis van den Bosch
Vught
1:52:08
6
DUO Martijn Spijkers & Rudy Romme
Tilburg
1:54:10
7
DUO Gert Beyers
Kapellen
1:54:53
8
DUO Nina Muskens & Gerben
AU
2:01:00
9
DUO Jette Swinkels
's-Gravenhage
2:02:50
10
DUO Erik van der Lee
Drunen
2:05:13
11
DUO Dorien Kramer & Toine van Gils
Dongen
2:13:55
12
DUO Bert Lemmens
TLV De Langstraat
2:17:14
13
DUO Marielle en Joost
TLV De Langstraat
2:18:34
http://www.tvwaalwijk.nl
www.uitslagen.nl
16-02-2020 16:58