Uitslagenlijst Beko Jutberg Trail

Dieren - Zaterdag 15 februari 2020

MAN7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ali Farhaan Aboli
Groenlo
28:13
28:13
2
Erik Delpeut
Arnhem
29:50
29:48
3
Melchior van de Pol
Apeldoorn
29:57
29:56
4
Chris Frencken
Veluwelopers
30:16
30:15
5
Luca Greven
Doetinchem
31:21
31:19
6
Wouter Egas
Amersfoort
31:57
31:56
7
Thijn van Elburg
De Liemers
32:42
32:39
8
Alexander Schrader
Spankeren
33:11
33:10
9
Gert-Jan Versteeg
Eerbeek
33:15
33:08
10
Marco van Zeijst
Eerbeek
34:05
34:01
11
Lars-Erik Gruben
Apeldoorn
34:14
33:43
12
Arnoud Lammers
Zwolle
34:58
34:52
13
L Hendriksen
Brummen
35:03
34:56
14
Servaas Bougie
Laag-Soeren
35:39
35:35
15
Mark van Kastel
Duiven
35:50
35:45
16
Arno Lodders
Huissen
36:27
36:20
17
Andy Neyman
Nijmegen
37:37
37:20
18
Harald Nuij
Rozendaal
38:42
38:20
19
Martin van der Made
Velp Gld
40:00
39:10
20
Alwin Hendriksen
Doetinchem
40:11
39:35
21
Jeroen Vossers
Varsseveld
40:27
39:39
22
Marc van Veldhuizen
Ede Gld
40:56
40:39
23
Bas Kraaijvanger
Gelre
41:58
41:50
24
Henk Koolstra
Dieren
41:58
41:00
25
Niels Hoorneman
Dieren
42:02
41:58
26
Sven Vos
Rotterdam
42:02
41:48
27
Jan van Dinther
Rotterdam
42:03
41:50
28
Ward van Mieghem
Deventer
42:08
41:39
29
Han Meiberg
Diemen
42:13
41:16
30
Sake Zijlstra
Rotterdam
42:22
41:44
31
Ben Hofenk
Warnsveld
42:28
41:54
32
Frank van Braak
Varsseveld
42:30
41:38
33
Mika Anneveldt
Doetinchem
42:37
41:27
34
Jasper Zeilstra
Eerbeek
42:42
42:36
35
Werner Rutjes
Lent
42:43
42:06
36
Starnummer 773
42:44
42:12
37
Bram Gras
Duiven
43:09
43:03
38
Jeffrey Folkers
Hoenderloo
43:22
43:04
39
Rik Limbeek
Dieren
43:41
42:56
40
Johannes Goossen
FRoS
43:51
43:14
41
Bas Giskes
De Steeg
43:52
42:54
42
Andries Grul
Laag-Soeren
44:07
43:19
43
Rudi Berends
Varsseveld
45:12
44:19
44
Johan Lukkes
Heerenveen
45:19
45:09
45
Eric de Haan
Diemen
45:41
44:30
46
Ramon Kessen
Diemen
45:50
44:37
47
Ronald Voerman
Dieren
46:43
46:12
48
Frans Boddé
Arnehm
46:49
46:17
49
Arjan Otte
Oosterbeek
47:10
46:01
50
Jeroen Kooistra
Elst Gld
47:12
46:08
51
Jeroen ter Mate
Warnsveld
47:55
46:58
52
Wouter van Genuchten
Rotterdam Atletiek
48:24
47:40
53
Dirk Simonis
Dieren
49:58
49:01
54
Sjek Floor
Eerbeek
50:14
49:58
55
Damian de Koningh
Zutphen
51:26
50:44
56
Johan Schrader
Spankeren
51:30
51:19
57
Steef van Alphen
Nederland
51:37
51:28
58
Brian van de Graaf
Apeldoorn
51:46
51:12
59
Peter Hafkamp
Arnhem
52:02
50:54
60
Robin Bos
Arnhem
52:27
51:52
61
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
52:47
52:11
62
Johan Kramers
Gelre
53:01
52:09
63
Thijmen Straatman
Bemmel
54:35
53:32
64
Wout van der Starre
Gelre
54:36
53:53
65
Sven Tito
Heteren
55:01
54:59
66
Steven Tito
Heteren
55:01
54:59
67
Rik Vanlaer
GVAC
1:02:17
1:01:19
68
Jim Dieterman
GVAC
1:02:18
1:01:18
VROU7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Tonden
30:39
30:38
2
Heleen Moes
Triathlon
33:37
33:34
3
Sibrecht Bouwstra
Groesbeek
39:56
39:43
4
Nienke Hendriksen
Utrecht
40:11
39:36
5
Bianca Schroven-Keizer
Eerbeek
40:54
40:23
6
Anouk Venhorst
Dieren
41:56
40:33
7
Kyra de Baan
Mijnsheerenland
42:16
42:01
8
Marian Reinders
Hanzesport
43:00
42:05
9
Karin Naaijkens
Velp Gld
43:39
43:32
10
Barbara Koren
Hanzesport
43:39
42:44
11
Larisa Brinkhoff-Lentjes
Arnhem
43:43
42:56
12
Kim Tonen
De Steeg
43:52
42:54
13
Stephanie Schaduw
Apeldoorn
44:42
44:10
14
Kyra Jurriens
Rozendaal
44:51
44:05
15
Wiljanneke Dwars
Veluwelopers
45:15
44:20
16
Erna Couperus
Athlos
45:30
44:57
17
Gerdie de Jong
Rotterdam
46:00
45:34
18
Samantha van Arem
Varsseveld
46:32
45:41
19
Laska Hurenkamp
Eerbeek
46:35
46:08
20
Eline Wesselink
Eerbeek
46:36
46:07
21
Lia Elbertsen
Hanzesport
47:19
46:26
22
Petra Groeneweg
Dieren
47:45
47:01
23
Lisalotte van der Tas
Dieren
47:48
46:47
24
Lois Wubben
's-Gravenhage
48:12
47:54
25
Anne Wildeman
Rotterdam
48:24
47:40
26
Magda Buijs
Gelre
48:26
47:27
27
Merle Thomasson
Dieren
48:48
47:56
28
Angelique van Dongen
Herpen
49:02
48:28
29
Monique Grotenhuis
Gelre
50:13
49:27
30
Rineke Brunsveld
Gelre
50:13
49:34
31
Marry Hooijer
Zwolle
50:26
50:06
32
Joke Kardol
Veluwelopers
50:37
50:27
33
Ingrid Spitsbaard
Dieren
51:14
50:38
34
Julia de Koningh
Hall
51:27
50:44
35
Leone Nijman
Hoog-Keppel
51:34
50:56
36
Wanda Heimensen
Hanzesport
51:40
50:46
37
Evelyn Straatman
Doetinchem
51:41
50:45
38
Astrid Sprink
Utrecht
51:42
51:08
39
Marjolijn Witteveen
Utrecht
51:42
51:08
40
Gerrianne van Woudenberg
Arnhem
51:46
51:15
41
Petra Rademaker
Gelre
52:06
51:23
42
Esmee Bos
Apeldoorn
52:27
51:56
43
Birgit Remmerswaal
Huissen
52:45
51:39
44
Kristel van den Bosch
Huissen
52:45
51:40
45
Charola Bentschap Knook
's-Gravenhage
52:52
52:35
46
Sjoerdtje de Boer
Climax
52:54
52:41
47
Jorien Mebelder
Doetinchem
52:59
52:03
48
Sandra De Vreugd
AV '34
53:08
52:27
49
Chanel van Lierop
's-Gravenhage
53:11
52:52
50
Anna Tito
Heteren
53:36
53:34
51
Annemarie de Wild
Veluwelopers
53:39
53:22
52
Andrea Burgerjon-Kil
Utrecht
54:07
53:31
53
Marloes Peters
Duiven
54:25
53:47
54
Mirjam van der Veen
DE LOPER
54:33
53:39
55
Tess Priester
Bemmel
54:35
53:32
56
Marian Geling
Ellecom
54:36
53:56
57
Irene Smit
Isala '96
54:47
54:36
58
Marijke van der Veeken
Gelre
54:57
54:05
59
Petra Bouwman
Ellecom
55:47
55:26
60
Debbie Neyman
Nijmegen
57:59
57:40
61
Gillian de Koning
Waarder
1:03:14
1:02:11
62
Monique Mussies
Gelre
1:07:35
1:06:28
MAN1, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Kats
Daventria
59:28
59:27
2
Jurgen Claassen
Groesbeek
1:01:40
1:01:38
3
Koos Leeuw
Deventer
1:02:59
1:02:58
4
Edward Molenaar
AV Gouda
1:05:18
1:05:16
5
Rob Woestenenk
Malden
1:06:28
1:06:26
6
Koen Schalkwijk
Phanos
1:06:45
1:06:42
7
Daan Robeerst
Amersfoort
1:09:21
1:09:19
8
Zika
Apeldoorn
1:10:10
1:10:09
9
Marco Leeverink
Horror
1:10:32
1:10:28
10
Ward van Roy
Arendonk
1:11:03
1:11:02
11
Gerrit Markink
Ciko '66
1:11:52
1:11:45
12
Bas Woestenenk
AVA '70
1:12:09
1:12:01
13
Tjeerd Dijkstra
Duiven
1:14:23
1:14:01
14
Arjen van Druten
Oosterbeek
1:14:51
1:13:58
15
Hans Nas
Zeddam
1:16:14
1:16:12
16
Stephan Lüth
Bocholt
1:16:49
1:16:39
17
Martin van Boheemen
Daventria
1:17:03
1:16:58
18
Menke van Deth
Rozendaal
1:18:15
1:18:07
19
Rob Helming
Atletico '73
1:18:31
1:18:26
20
Roy Arendsen
Doesburg
1:19:18
1:19:02
21
Niek Hietbrink
Zutphen
1:19:18
1:19:13
22
Dave Jansen
Zelhem
1:20:06
1:19:33
23
Sjoerd Visscher
Velp Gld
1:20:20
1:19:55
24
Robert van der Meulen
Isala '96
1:20:47
1:20:38
25
Martijn Van Giels
Uden
1:20:57
1:20:45
26
Mario Mies
Loopvereniging Nijmegen-Noord
1:21:26
1:21:22
27
Aljan de Boer
Utrecht
1:21:50
1:21:08
28
Carlo Dijkman
Didam
1:22:13
1:21:44
29
Michel Piet
Hengelo Ov
1:22:16
1:22:00
30
Rik Bolwijn
Zelhem
1:22:22
1:21:50
31
Huub Kolkman
Apeldoorn
1:22:30
1:21:28
32
Wouter Noorlander
Zevenaar
1:22:35
1:22:11
33
Roy Siemes
Gendringen
1:23:59
1:23:50
34
Jan Willem Bakker
Bemmel
1:24:17
1:23:47
35
Disslexy van Dalfsen
Utrecht
1:24:43
1:24:01
36
Joris Berben
Velp Gld
1:25:09
1:24:47
37
Rocky Holland
Oldenzaal
1:25:16
1:25:16
38
Cas van Zweeden
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:25:39
1:25:28
39
Bas Sanders
Bergeijk
1:26:11
1:26:06
40
Stefan van Hameren
Woerden
1:26:12
1:26:09
41
Michael van Roy
Bergeijk
1:26:14
1:26:09
42
Marco Bos
Gendringen
1:26:27
1:26:17
43
Richard Sopjes
Loenen Gld
1:26:41
1:26:21
44
Klaas Peters
Loopvereniging Nijmegen-Noord
1:27:17
1:26:21
45
Michiel van der Hoeven
Loopvereniging Nijmegen-Noord
1:27:19
1:26:23
46
Lars Aarts
Zwolle
1:27:58
1:27:51
47
Tom Coopmans
Utrecht
1:28:10
1:27:58
48
Simon Paar
Bocholt
1:28:56
1:28:47
49
Kees-Jan van Dongen
Herpen
1:29:33
1:28:59
50
Maarten Smid
Arnhem
1:29:53
1:29:37
51
Jeroen Spek
Sliedrecht
1:30:07
1:29:31
52
Fabio Schrijver
Zutphen
1:30:23
1:29:31
53
John van der Pouw Kraan
Utrecht
1:30:34
1:29:52
54
Eric Groenwold
Hanzesport
1:30:40
1:30:31
55
Giel Stapelbroek
Arnhem
1:30:41
1:29:58
56
Hans Marsman
Dieren
1:31:25
1:31:21
57
Gerrit Dijkerman
Nijmegen
1:32:33
1:31:55
58
Jan Kohlmann
Zevenaar
1:32:35
1:32:24
59
Marco den Hertog
Dieren
1:32:41
1:31:50
60
Ikenna Ogbajie
's-Gravenhage
1:32:53
1:31:39
61
Dennis Langelaan
Diemen
1:33:20
1:32:19
62
Albert van Wingaarden
Vianen Ut
1:33:23
1:32:23
63
Henk Bergman
Zutphen
1:33:36
1:32:25
64
Hans Jansen
Dieren
1:33:44
1:32:55
65
Daniel Polders
Wageningen
1:33:58
1:32:51
66
Rene Boxem
Argo
1:34:06
1:34:01
67
Kees van Oostwaard
Runners Club Woerden
1:34:07
1:33:52
68
Sander Buitinga
Enschede
1:34:46
1:34:00
69
Tom Terlouw
Zutphen
1:34:59
1:34:09
70
Jorn van Logtestijn
's-Hertogenbosch
1:35:04
1:34:35
71
Arno Schoenaker
Doetinchem
1:35:32
1:34:56
72
Rob Wolferen
Eindhoven
1:36:07
1:35:51
73
Richard Vels
Argo
1:36:48
1:36:10
74
René Wenting
AVA '70
1:36:49
1:36:25
75
Johan Wessels
Arnhem
1:37:09
1:36:56
76
Marc Vlierman
Zoelen
1:37:35
1:37:01
77
Gerbert van Moerkerk
Bemmel
1:38:06
1:37:38
78
Dirk Kuipers
Nijmegen
1:38:10
1:37:08
79
Theo Braam
Argo
1:38:12
1:37:36
80
Patrick Rödel
Velp Gld
1:38:23
1:37:10
81
Wybren Tjeerdsma
Zwolle
1:38:24
1:37:59
82
Richard Melenhorst
Gorssel
1:38:27
1:37:42
83
Evert van Nieuwenhuizen
the Hague Road Runners
1:38:54
1:37:38
84
Lokham
Zwolle
1:39:40
1:39:25
85
Martijn Sidler
AV '34
1:39:43
1:39:18
86
Peter Verhagen
Voorburg
1:39:45
1:38:29
87
Andries Akkerman
Utrecht
1:39:55
1:39:00
88
Maurice Kommer
Heerde
1:40:37
1:40:13
89
Dennis Hofman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:40:48
1:40:02
90
Joran Welling
Utrecht
1:41:20
1:40:19
91
Jos Nabuurs
Arnhem
1:41:44
1:41:03
92
Rogier Monné
Veenendaal
1:42:06
1:41:34
93
Theo Mussies
Gelre
1:42:31
1:41:25
94
Tariq Nazzal
Rijswijk Zh
1:43:04
1:41:56
95
Joost Keizer
Apeldoorn
1:43:05
1:42:47
96
Jeroen Verheul
Arnhem
1:43:49
1:42:49
97
Ramses Grothausen
Arnhem
1:44:28
1:43:37
98
Jan Henk Heilersig
Atletico '73
1:44:32
1:43:27
99
Hylke Akkerman
Rosmalen
1:44:57
1:44:02
100
George Smallenbroek
's-Gravenhage
1:45:00
1:44:06
101
Willem Schaap
Katwijk Zh
1:46:03
1:44:50
102
Erik Bekking
1:46:55
1:45:47
103
René Wiggers
Westervoort
1:47:11
1:46:49
104
Henjo Hoeksma
Ede Gld
1:47:17
1:46:19
105
Rick van Ewijk
Zevenaar
1:47:17
1:46:20
106
Emiel ten Berge
Apeldoorn
1:49:24
1:48:52
107
Arthur van Rooijen
Runners Club Woerden
1:51:27
1:50:19
108
Rik van Genderen
Doesburg
1:52:25
1:51:17
109
Ruben Naafs
Doetinchem
1:57:03
1:55:53
110
Bas IJdel
Doetinchem
1:57:04
1:55:53
111
Christiaan van Dam
Gendt
1:57:29
1:57:00
112
Niek Lubbers
Nijmegen
1:59:00
1:58:20
113
Joel Janssen
Arnhem
1:59:16
1:58:37
114
Alexander Verhulst
Gelre
2:06:26
2:05:10
115
John Wagter
Andijk
2:10:30
2:09:26
VROU1, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma van Kampen
Daventria
1:15:39
1:15:34
2
Mandy Beukers
Clytoneus
1:16:28
1:16:26
3
Renee Ligteringen
Loopgroep Aart Stigter
1:16:54
1:16:51
4
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:22:32
1:22:23
5
Welmoed Meindertsma
Nederlandse Triathlonbond
1:25:55
1:25:44
6
Karen Oud
Amsterdam
1:29:24
1:29:17
7
Hilde Köpp
Didam
1:30:44
1:30:30
8
Hilda Brak
Clytoneus
1:31:38
1:31:18
9
Elke Schemmann
Utrecht
1:32:04
1:31:16
10
Sietske van der Meer
Hanzesport
1:32:42
1:32:34
11
Sarah Reijenga-Sinay
Hanzesport
1:32:43
1:32:20
12
Marina Boverhoff
Doorwerth
1:32:50
1:32:24
13
Jacqueline Zweeden
Runners Club Woerden
1:33:24
1:33:12
14
Diane Bombeld
Runners Club Woerden
1:34:11
1:33:57
15
Ellen de Ruiter
Vlaardingen
1:34:39
1:34:04
16
Lara Catshoek
Amsterdam
1:34:57
1:34:04
17
Manon van de Haar
Apeldoorn
1:36:07
1:35:41
18
Kirsten Hop- Suijker
Eerbeek
1:37:07
1:36:54
19
Caroline Kwee
Utrecht
1:37:12
1:36:23
20
Sylvia Bergsneider
Eerbeek
1:37:19
1:36:31
21
Monica Gorska
Oosterbeek
1:38:06
1:37:17
22
Nicole Kroon
Atletico '73
1:38:16
1:38:04
23
Karin Greven
Doetinchem
1:38:46
1:38:14
24
Margreeth van Dorssen
Arnhem
1:38:51
1:37:38
25
Caro de Boer
Rijswijk Zh
1:38:51
1:37:44
26
Monique Klok
the Hague Road Runners
1:38:54
1:37:39
27
Tineke Lautenbach
AV Heerenveen
1:39:15
1:39:07
28
Mijke Sasso
Zwolle
1:39:28
1:38:40
29
Monique Schutte
Huissen
1:39:31
1:39:03
30
Peep Oude Vrielink
Deventer
1:39:39
1:39:19
31
Swaan Blaauw
Zwolle
1:39:40
1:39:18
32
Marian Seetz
Runners Club Woerden
1:39:49
1:39:35
33
Luus Stoop
Hanzesport
1:39:49
1:39:26
34
Monika Hoekstra
Warnsveld
1:40:05
1:40:02
35
Jante Alberts
Ciko '66
1:40:15
1:40:09
36
Lisette Dijkman
Didam
1:40:18
1:39:49
37
Anne Hieltjes
Didam
1:40:33
1:40:19
38
Monique Witteveen
Heerde
1:40:37
1:40:13
39
Gabriëlle de Vries
Baarn
1:40:41
1:40:13
40
Marta Wota
Baarn
1:40:41
1:40:14
41
Ria Leeverink-Berends
Friesland
1:40:50
1:40:29
42
Els Mourits
Rozendaal
1:41:44
1:41:03
43
Ellie Weijde
Huissen
1:41:46
1:41:18
44
Franciska Tekle
Hengelo Ov
1:41:53
1:41:37
45
Carolina van Polen
Veluwelopers
1:42:21
1:42:17
46
Sharon Jeths
Apeldoorn
1:43:04
1:42:46
47
Annemiek De Graaf
Arnhem
1:43:49
1:42:49
48
Rian Kleef
Velp
1:43:54
1:42:42
49
Lieke Huisman-de Ruiter
Velp Gld
1:44:19
1:43:07
50
Nume Groenewegen
Arnhem
1:44:27
1:43:37
51
Dorine Weijkamp
Atletico '73
1:44:33
1:43:27
52
Ellen Boele
Nederland
1:45:00
1:44:06
53
Janneke Roeten
AV '34
1:45:01
1:44:22
54
Alma Frederiks
ActiveRunning
1:45:04
1:44:43
55
Brenda Zandsteeg
Dieren
1:45:07
1:44:47
56
Jacqueline Biesterbos
Twello
1:46:00
1:44:55
57
Danielle van den Brink
Zwolle
1:46:23
1:45:57
58
Inge Vos
Oosterbeek
1:46:52
1:46:00
59
Lydia van den Brink
Nieuwegein
1:48:42
1:48:16
60
Joyce Buiten - Pots
Rijssen
1:48:43
1:48:16
61
Carolien Neijenhuis
Millingen aan de Rijn
1:51:25
1:51:09
62
Anne-Marie Wingels
Millingen aan de Rijn
1:51:25
1:51:10
63
Carin van der Kolk
More Ways to Move
1:51:27
1:51:14
64
Esther van der Linde
Voorst gem Voorst
1:52:58
1:52:21
65
Berlinda Dijkma
Voorst gem Voorst
1:52:58
1:52:21
66
Rianne Jansen
Atletico '73
1:52:59
1:51:53
67
Adelheid Kolkman
LVG
1:54:07
1:53:29
68
Petra Kooij
Gameren
1:54:30
1:53:40
69
Anita Schreuder
AV '34
1:55:12
1:54:28
70
Janet Kleijer
Gelre
1:55:26
1:54:21
71
Ida Weiss
LVG
1:55:31
1:55:31
72
Inge Wijnen
LVG
1:55:31
1:54:52
73
Helma Koenders
Bemmel
1:57:28
1:56:58
74
Gerda Damen
Bemmel
1:57:28
1:56:59
75
Charlotte Jacobs
Arnhem
1:58:20
1:58:16
76
Grace Micka
Naaldwijk
2:00:20
1:59:33
77
Irene van Diermen
Utrecht
2:00:38
1:59:27
78
Amy van der Luit
Doesburg
2:01:07
2:00:45
79
Tineke van der Luit
Oegstgeest
2:01:07
2:00:45
80
Miranda Arendsen
Veluwelopers
2:01:26
2:00:17
81
Karin van Ettinger
Runners Club Woerden
2:02:05
2:00:57
82
Wendy van der Meijde
Rheden
2:05:24
2:04:10
83
Andrea Wielens
Apeldoorn
2:06:43
2:06:13
84
Connie Hoekstra
Hengelo Ov
2:07:24
2:06:18
85
Jenny Baltes
Andijk
2:14:14
2:13:10
86
Erica Beens
Rheden
2:14:39
2:13:25
MAN2, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen van Dijk
Amersfoort
1:27:59
1:27:58
2
Wim Ritsema
Dieren
1:30:42
1:30:42
3
Tomas Prysmantas
Swifterbant
1:31:30
1:31:28
4
Ron Simmelink
Brummen
1:33:27
1:33:14
5
Peter Mijsberg
Eerde
1:33:47
1:33:47
6
Jean-Pierre Hoeboer
De Keien
1:33:58
1:33:58
7
Viktor Eurlings
Heerlen
1:35:05
1:35:02
8
Kasper Ritsema
Gelre
1:36:01
1:36:00
9
Rene Roelofs
Angeren
1:36:38
1:36:24
10
Roland Kuiper
Haarlem
1:41:40
1:41:35
11
Maarten van Leeningen
Hanzesport
1:41:50
1:41:48
12
Geert Immerzeel
Son en Breugel
1:42:01
1:41:58
13
Henk Dolle
Molenhoek Lb
1:42:30
1:42:27
14
Roderick van Eijl
Rotterdam
1:43:06
1:42:24
15
Hielke Vogelzang
Amersfoort
1:43:11
1:43:03
16
Johan De Reus
Didam
1:43:58
1:43:18
17
Vincent Brom
Eerbeek
1:44:53
1:44:49
18
Roel Tijdhof
De Lutte
1:45:52
1:45:44
19
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
1:46:13
1:46:03
20
Pascal Mokkink
Lichtenvoorde
1:46:22
1:45:53
21
Ivo Groot Koerkamp
Brummen
1:46:37
1:46:24
22
Roy Mulder
Oosterbeek
1:46:55
1:46:36
23
Frank Roos
AVA '70
1:46:56
1:46:00
24
Jaap Fransen
Ciko '66
1:47:25
1:47:07
25
Tim Luten
Pesse
1:47:57
1:47:18
26
Jan van Tol
Alphen aan den Rijn
1:48:29
1:48:16
27
Herman Couperus
Athlos
1:48:46
1:48:39
28
Rudi de Vries
Varsseveld
1:49:01
1:48:51
29
Sierdjan Koster
Groningen
1:50:07
1:49:32
30
Mark Sticker
Dinxperlo
1:50:35
1:50:31
31
Hans Bosch
Gelre
1:50:56
1:50:36
32
Patrick Diependaal
Runners Club Woerden
1:51:18
1:50:35
33
Ralph Nederlof
De Heurne
1:51:43
1:51:10
34
Ron Boerkamp
Arnhem
1:51:45
1:51:24
35
Rutger Thung
Vlaardingen
1:52:26
1:52:25
36
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:52:57
1:52:40
37
Willem Van Zantvoort
Elst Gld
1:53:07
1:53:00
38
Tom Wopereis
Lichtenvoorde
1:53:18
1:53:06
39
Ronald Smidts
Elst Gld
1:53:54
1:53:38
40
Sybren de Lange
Flevo Delta
1:54:24
1:54:13
41
Van Middelkoop
Dieren
1:54:50
1:54:05
42
Rafa Sierra
Dinxperlo
1:55:49
1:55:17
43
Mark Kraaijeveld
Passaat
1:56:17
1:56:09
44
Matthijs Kooy
Heiloo
1:56:19
1:55:58
45
Marco van Riel
Zwolle
1:56:31
1:56:16
46
Jan Kuiper
AVV
1:56:36
1:56:29
47
Pia Greeff
Amsterdam
1:57:08
1:55:54
48
Francois du Plessis
Amsterdam
1:57:08
1:55:55
49
Maarten Bleumers
Hilversum
1:57:17
1:56:51
50
John Stehouwer
Passaat
1:57:22
1:56:28
51
Koen Couperus
Athlos
1:57:25
1:57:18
52
Marc de Bruijn
Woerden
1:57:33
1:56:50
53
Mike Wesselink
Zutphen
1:57:45
1:57:42
54
Tom van der Meer
Beuningen Gld
1:58:03
1:57:51
55
Chris Doornhof
Gorinchem
1:58:21
1:57:05
56
Bert Vrieze
Nederlandse Triathlonbond
1:59:43
1:59:32
57
Xavier Looijmans
Doetinchem
2:00:12
1:59:31
58
Igor Brandts
De Liemers
2:00:17
1:59:36
59
Freek Wilkens
Groningen
2:00:40
2:00:02
60
Theo Schermers
Typhoon
2:00:42
2:00:37
61
Oscar Mathijssen
Diemen
2:01:17
2:00:28
62
Hans van den Brink
Arnhem
2:01:34
2:01:14
63
Hugo Stuurman
Pannerden
2:02:10
2:01:21
64
Martin Smit
Leiden
2:02:25
2:02:19
65
Berthold Ponsteen
Diemen
2:02:33
2:01:53
66
Dennis Heijmen
Haalderen
2:02:51
2:02:12
67
Ad Schalkwijk
Runners Club Woerden
2:03:04
2:02:30
68
Frank Huisman
Dieren
2:03:27
2:02:47
69
Chris Meij
Dieren
2:04:22
2:03:42
70
Koene Boverhoff
Doorwerth
2:04:27
2:03:35
71
Caron Riggeling
Huissen
2:04:37
2:04:14
72
Frans Groenendijk
Gorinchem
2:04:57
2:03:39
73
Peter Connolly
Arnhem
2:05:04
2:04:17
74
Gido Kraayenbrink
AVA '70
2:05:07
2:04:07
75
Jos van Dongen
Dieren
2:05:27
2:04:43
76
Rogier Vermeegen
Tilburg
2:05:37
2:05:08
77
Maarten ten Barge
AVA '70
2:05:39
2:04:40
78
Wim Brinkman
AVA '70
2:05:40
2:04:40
79
Peter Willemsen
Oosterbeek
2:05:41
2:05:22
80
Cornelis Feiter
Heelsum
2:05:46
2:05:25
81
Ton Fransen
Westervoort
2:05:47
2:05:28
82
Ronald Harleman
Veluwe
2:05:54
2:05:49
83
Marcel Koeslag
Elst Gld
2:05:58
2:05:51
84
Bob van Steenwijk
Gouda
2:07:01
2:06:25
85
Tonny Baten
AVA '70
2:07:32
2:06:35
86
Geert Wevers
AVA '70
2:08:06
2:07:02
87
Jelmer Vierstra
Woerden
2:09:20
2:08:37
88
Sjoerd Schippers
Woerden
2:09:22
2:08:39
89
Mark Aalbers
Aalten
2:09:23
2:08:42
90
Marco Klumpenhouwer
Aalten
2:09:23
2:08:42
91
Walter Vaags
AVA '70
2:09:40
2:08:39
92
Henkjan Wieberdink
AVA '70
2:09:40
2:08:42
93
Maarten Zwart
Wolfheze
2:09:40
2:09:22
94
Nico Boom
Runners Club Woerden
2:10:00
2:09:25
95
Arjen van der Woude
Huissen
2:10:06
2:09:43
96
Ronald Bottema
Runners Club Woerden
2:10:57
2:10:10
97
Johan Thomas
Driebergen-Rijsenburg
2:11:15
2:10:50
98
Tim Kämper
Duiven
2:12:11
2:12:03
99
Michael Lenzen
Weurt
2:12:30
2:11:29
100
Gertjan Jobse
Gelre
2:13:05
2:11:55
101
Mitchel Noijen
Eindhoven
2:13:25
2:12:52
102
Roland Giesbers
Arnhem
2:13:49
2:12:38
103
Alexander Blokland
Gorinchem
2:14:05
2:12:45
104
Dennis Heijnen
Gorinchem
2:14:05
2:12:49
105
Ton de Koning
Runners Club Woerden
2:14:22
2:13:43
106
Raphaël Petersen
Elst Gld
2:14:27
2:13:29
107
Werner Baars
Arnhem
2:15:41
2:14:46
108
Peter Domincus
Huissen
2:15:54
2:15:31
109
Ronald Verweij
IJsselstein Ut
2:16:01
2:15:34
110
Robbert Ester
IJsselstein Ut
2:16:01
2:15:34
111
Jip Wassink
Velp Gld
2:17:36
2:16:27
112
Lex Stokhof
Runners Club Woerden
2:19:12
2:18:22
113
J W Schlotter
Zeewolde
2:19:35
2:19:05
114
Leo Nauta
Pallas '67
2:21:25
2:21:09
115
Dik Stam
Runners Club Woerden
2:21:39
2:20:53
116
Theo Stronks
AVA '70
2:21:47
2:20:51
117
Maarten van Leeuwen
Doetinchem
2:21:49
2:21:04
118
Michiel van Duijvendijk
Oosterbeek
2:22:03
2:21:42
119
Wietse Westerhuis
Arnhem
2:23:34
2:23:26
120
Miguel Rodriguez
Amsterdam
2:23:59
2:23:05
121
Boris Rieken
Arnhem
2:24:03
2:23:01
122
Eddy Wulfsen
Apeldoorn
2:24:12
2:23:11
123
Rob vd Luit
Oegstgeest
2:24:26
1:39:05
124
Marco van Vemden
Didam
2:24:47
2:24:04
125
Christiaan Wolters
Arnhem
2:25:22
2:25:15
126
Immandt Francis
Wandelgem
2:26:11
2:26:02
127
Gordon Abraham
Ciko '66
2:26:54
2:26:27
128
Mark Pellikaan
Extrarunners Gorinchem
2:27:54
2:26:39
129
Matthias van Halem
Gorinchem
2:27:55
2:26:35
130
Rens van Hal
Papendrecht
2:28:56
2:27:50
131
Berend Bakker
Passaat
2:28:56
2:27:52
132
Hans van der Meulen
Nederland
2:29:01
2:28:10
133
Stijn Vandamme
Wandelgem
2:30:13
2:30:07
134
Anton Kersten
Woerden
2:30:51
2:30:03
135
Gerrit Buitenhuis
Kampen
2:34:15
2:33:58
136
Walter van Ulden
's-Gravenhage
2:34:18
2:33:28
137
Fred Janssen
Dolichos
2:45:08
2:43:58
138
Chris Stip
Hendrik Ido Ambact
3:08:59
3:07:47
139
Herman Broekhuis
Algemene Bathmense SV
3:12:59
3:12:31
VROU2, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sarah-Lynn Reuver
Zwolle
1:49:18
1:49:12
2
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:52:02
1:51:45
3
Rianne Kremers
Gorinchem
1:52:29
1:52:24
4
Merel van den Eshof
Zoeterwoude
1:55:45
1:55:24
5
Lotte Woittiez
More Ways to Move
1:56:30
1:56:27
6
Danthé Vrieze
Zelhelm
1:59:42
1:59:32
7
Erica Veneman
Apeldoorn
2:03:12
2:02:59
8
Petra Scholtens
Elst Ut
2:04:34
2:04:30
9
Alice Harrems
Typhoon
2:09:13
2:09:08
10
Ans Zwartkruis
Veluwelopers
2:09:13
2:09:03
11
Monique Gertsen
Angeren
2:09:13
2:08:52
12
Ilse Kerpel
Aerdt
2:09:18
2:08:08
13
Marloes Wensink
Aalten
2:09:40
2:08:41
14
Rita Zwiers
Runners Club Woerden
2:10:00
2:09:16
15
Dorien Van Kesteren
Huissen
2:11:27
2:11:05
16
Marleen Dominicns
Huissen
2:12:24
2:12:03
17
Laura Blijleven
Zoeterwoude
2:13:52
2:13:10
18
Annie Claassen
Loopgroep PK
2:14:34
2:13:28
19
Tamara Verhagen
Argo
2:15:35
2:14:28
20
Trees van Bohemen
Nijmegen
2:15:41
2:14:34
21
Anita Bouwmeister
Huissen
2:15:54
2:15:32
22
Mirthe van Erp
Apeldoorn
2:15:58
2:15:25
23
Rody Aldenhoven
Woerden
2:16:38
2:15:51
24
Carla Nanninga
Gorinchem
2:18:16
2:18:11
25
Tessa Waterberg
Duiven
2:18:28
2:17:57
26
Eliska de Winter
Velp Gld
2:20:33
2:19:27
27
Iris Van Heesch
Enschede
2:22:22
2:21:47
28
Dianne Boevenbrink
AV '34
2:23:37
2:22:46
29
Bianca Dooper-Bosman
Brummen
2:23:44
2:22:37
30
Tamara van Vemden
Didam
2:24:47
2:24:04
31
Hedwig Pijnenburg
Clytoneus
2:24:58
2:24:34
32
Femy Hesp
AV Zeewolde
2:27:02
2:26:33
33
Sylvia Vermeulen
Extrarunners Gorinchem
2:27:54
2:26:37
34
Corrine Verschoor
Gorinchem
2:27:54
2:26:37
35
Lien Cornelli
Wandelgem
2:30:12
2:30:03
36
Vicky Wandels
Wandelgem
2:30:13
2:30:03
37
Anneke de Jong
Amsterdam
2:30:37
2:29:49
38
Lianne Woning-Penninkhof
Kampen
2:34:15
2:33:58
39
Kim den Hertog
's-Gravenhage
2:34:17
2:33:27
40
Jeanine van de Riet
Passaat
2:34:44
2:33:40
41
Miranda Bieleveld
Passaat
2:34:44
2:33:39
42
Miranda Konniger
Neede
2:34:54
2:34:32
43
Wanda van Dijk
Neede
2:34:54
2:34:32
44
Marinda Gores
Doesburg
2:38:00
2:37:07
45
Sylvia Hoppenbrouwers
Eindhoven Atletiek
2:40:57
2:39:49
46
Judy Cornelis
Eindhoven Atletiek
2:41:09
2:40:01
47
Céline Vanhommerig
Geldrop
2:41:26
2:40:24
48
Nicolette Steegeling
avVN
2:44:08
2:43:01
49
Natasja Giesbers
Elst Gld
2:45:08
2:43:57
50
Esther de Vlieger
Oosterbeek
2:48:59
2:48:31
51
Sandra de Leeuw
Hendrik Ambacht
3:04:43
3:03:31
MAN, 30.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Kallenberg
Cifla
2:09:19
2:09:18
2
Rudy Kaptein
Barneveld
2:12:54
2:12:53
3
Robert Mijwaart
Triathlon
2:16:29
2:16:27
4
Jos van den Brink
Kootwijkerbroek
2:17:56
2:17:54
5
Henjo de Looper
AV Zeewolde
2:18:23
2:17:54
6
Marcel Bakker
HAC '63
2:18:34
2:18:03
7
Rudy van der Wijk
Beilen
2:18:34
2:18:03
8
Alwin Penninkhof
Isala '96
2:19:56
2:19:54
9
Martijn van der Hardt
Laren
2:20:22
2:20:20
10
Jesse ter Mate
Deventer
2:20:54
2:20:53
11
Sandor Bron
AV Gouda
2:21:03
2:20:56
12
Remco Wietsma
Zwolle
2:21:43
2:21:41
13
Ignas Dümmer
AAC '61
2:21:59
2:21:58
14
Herwin Hasewinkel
Zwolle
2:23:26
2:23:23
15
Jeroen Schroer
Tiel
2:23:42
2:23:36
16
Pepijn de Bruyn
Helmond
2:24:55
2:24:03
17
Frans Cruijssen
Hellas
2:25:35
2:25:05
18
Jan-Hilbert vd Wetering
Heerde
2:28:12
2:27:00
19
Sander Rutte
Gouda
2:31:22
2:31:18
20
Jan van Stigt
Altena Road Runners
2:31:28
2:31:26
21
Carel Lueb
Wehl
2:31:48
2:31:32
22
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
2:32:53
2:32:51
23
Bendiks Westerink
Heteren
2:33:08
2:32:45
24
Niels Duteweert
Deventer
2:33:12
2:32:58
25
Fokko Ebbens
Diemen
2:33:22
2:32:37
26
Hielke Bos
Driebergen-Rijsenburg
2:34:33
2:33:33
27
Krijn Christiaansen
NSL
2:34:58
2:34:20
28
Ronald van Noordenburg
Escharen
2:35:04
2:35:03
29
Jeroen Kingman
Altis
2:35:22
2:35:11
30
Erik van der Korput
Dieren
2:35:41
2:35:41
31
Herrald Aaldering
Argo
2:36:13
2:35:21
32
Eelco Hiltermann
Amsterdam
2:36:42
2:36:40
33
Martin Vervoorn
Amersfoort
2:37:06
2:37:03
34
Gert-Jan Rozendaal
Passaat
2:37:33
2:37:18
35
Pim Jacobs
Rheden
2:37:49
2:37:38
36
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
2:37:51
2:37:46
37
Ricardo Boerkamp
Zutphen
2:38:05
2:38:00
38
Moma Marrabou
Atos
2:39:10
2:38:52
39
Jaap Westerbeek
Passaat
2:40:08
2:39:56
40
Arjel de Vries
Hanzesport
2:41:22
2:40:54
41
Joep van Huijstee
Cialfo
2:41:40
2:41:07
42
Willem van de Wetering
Lexmond
2:41:42
2:41:18
43
Hans Dekker
Driebergen-Rijsenburg
2:41:51
2:41:25
44
Sjoerd Brouwer
the Hague Road Runners
2:42:36
2:42:06
45
Cees Hartmans
Passaat
2:42:41
2:42:34
46
Cas Robeerst
Eindhoven
2:42:45
2:42:21
47
Bob van Oosten
Steenderen
2:43:29
2:43:13
48
Theo de Boer
Zevenhoven
2:43:45
2:43:29
49
Driss Abbassi
Arnhem
2:46:01
2:45:33
50
Bram Stams
Budel
2:46:02
2:45:37
51
Maarten Ranke
Enschede
2:46:35
2:45:59
52
Atur Kuipers
Mijdrecht
2:47:11
2:46:57
53
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
2:48:11
2:47:59
54
Jan Sanders
Lelystad
2:48:25
2:48:06
55
Elmer Hartkamp
Veluwe
2:51:34
2:50:55
56
René van Bennekom
Papendrecht
2:52:42
2:51:47
57
Mark Meinema
Doetinchem
2:52:58
2:52:07
58
Bart Dankloff
the Hague Road Runners
2:54:55
2:54:28
59
Erik Wolf
's-Gravenhage
2:56:40
2:55:44
60
Daan Flapper
Diemen
2:56:41
2:55:58
61
Theo Hendriksen
Haaksbergen
2:56:55
2:56:11
62
Iwan te Brake
Arnhem
2:56:55
2:56:11
63
Johan Zeilstra
Diemen
2:56:57
2:56:13
64
Mark van Houten
Boksum
2:57:09
2:57:00
65
Jildert Boersma
Scharnegoutum
2:57:09
2:57:00
66
Gerwin Mimpen
Passaat
2:57:33
2:57:17
67
Gerrit Bouhuis
Diemen
2:58:23
2:57:23
68
Docus Engwerda
Arnhem
2:59:01
2:58:25
69
Robert Kuntz
Passaat
2:59:13
2:58:15
70
Peter de Graaf
the Hague Road Runners
3:00:08
2:59:43
71
George Immink
Best
3:00:09
2:59:01
72
Peter Boer
Passaat
3:00:11
2:59:15
73
Nico Dwidjono
Diemen
3:00:53
3:00:08
74
Jan Haasnoot
Katwijk Zh
3:01:22
3:00:34
75
Johan Plomp
Numansdorp
3:03:58
3:03:49
76
Ruud Huisman
Passaat
3:04:43
3:03:43
77
Hans Post
Zutphen
3:04:45
3:03:59
78
Joost Dekkers
Boxtel
3:04:55
3:04:02
79
Bernard Houweling
Rotterdam
3:05:27
3:04:30
80
Peter Ebbers
Aalten
3:05:51
3:05:09
81
Jeroen Meier
Zutphen
3:06:00
3:05:54
82
Robert Lezwijn
Utrecht
3:06:03
3:05:45
83
Thomas Nieuwenhuijzen
Westervoort
3:08:10
3:07:52
84
Frank Deenen
Westervoort
3:08:11
3:07:52
85
Lútsen Wijma
Oudega gem Smallingerlnd
3:08:19
3:07:29
86
Henrique Di Lorenzo
Oegstgeest
3:09:30
3:08:26
87
Twan Belgers
Cifla
3:10:32
3:10:16
88
Franc Tollenaar
Heerde
3:13:33
3:13:02
89
Jeroen Pas
Arnhem
3:13:34
3:12:58
90
Sander Langenberg
Passaat
3:13:53
3:12:53
91
Raimund Hiller
Renkum
3:15:04
3:15:04
92
Jody Kevenaar
Arnhem
3:15:09
3:15:09
93
Robin De Gruiter
Beuningen Gld
3:15:34
3:14:59
94
John Peter Kuntz
Passaat
3:15:47
3:14:47
95
BertJan Nijhuis
Avanti-Wilskracht
3:15:51
3:15:03
96
Jans Berghuis
HAC '63
3:16:56
3:16:24
97
Ruurd Gietema
Rotterdam
3:17:33
3:16:56
98
Joost de Keijzer
Rotterdam
3:17:33
3:16:56
99
Theo van Bergen
Argo
3:18:51
3:17:40
100
Roy Hebben
Veluwelopers
3:19:45
3:18:52
101
Peer Maas
De Keien
3:20:59
3:20:23
102
Peter Boers
Rotterdam
3:21:29
3:20:16
103
Bonnie Kevenaar
Veluwelopers
3:21:38
3:20:43
104
Christiaan Verhoeven
Passaat
3:23:28
3:22:30
105
Sjoerd Spieker
Delden
3:24:06
3:23:57
106
Chris Boutsma
Papendrecht
3:25:04
3:24:01
107
Ruud Bakker
Nieuw-Vennep
3:25:15
3:25:00
108
Robert-Jan van der Zee
Passaat
3:27:29
3:26:23
109
Barrie Span
Loerbeek
3:27:57
3:26:47
110
Marcel van Eck
Passaat
3:28:03
3:26:58
111
Cor van der Hoek
Veluwelopers
3:28:58
3:28:06
112
Jo Kortooms
Passaat
3:30:28
3:29:25
113
Mark Grim
Druten
3:30:28
3:29:16
114
Wesley van Rijn
Passaat
3:30:29
3:29:23
115
Fedde Bloemhof
Itens
3:32:46
3:32:19
116
Henk Blik
Enschede
3:38:13
3:37:59
VROUW, 30.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Andringa
Marrum
2:27:41
2:27:37
2
Karin van der Giessen
Elst Ut
2:31:48
2:31:45
3
Jos Schubert
Huissen
2:38:05
2:38:02
4
Joleen Schrier
Schiedam
2:42:44
2:42:20
5
Quirine Renleo
Rotterdam
2:43:54
2:43:31
6
Manon Dirksen
Apeldoorn
2:56:10
2:55:38
7
Annemarie Smits
Leersum
2:59:47
2:59:43
8
Lydia Klessens
Friesland
3:01:10
3:00:20
9
Margien Storm van Leeuwen
Zutphen
3:04:45
3:03:59
10
Anita ter Hofte
Hanzesport
3:04:59
3:04:31
11
Adrie Feenstra
Warnsveld
3:06:00
3:05:54
12
Eline van den Berg
Hoenderloo
3:07:36
3:07:16
13
Nicollette Ibink
Zelhem
3:08:26
3:07:37
14
Vera Meinen
Aalten
3:11:29
3:10:47
15
Mariken Weijs
Utrecht
3:12:13
3:11:11
16
Jolanda Bak-Hendriks
Algemene Bathmense SV
3:12:59
3:12:33
17
Janny Thomassen
Vaassen
3:18:22
3:17:46
18
Nicole Verstappen
De Keien
3:18:22
3:17:46
19
Petra Wagemans
De Keien
3:21:00
3:20:24
20
Stella van Utrecht
Doetinchem
3:21:08
3:20:39
21
Corina Arentsen
Gelre
3:21:23
3:20:43
22
Christa Karels
Rotterdam
3:21:29
3:20:16
23
Bertina Gerritsen
Barneveld
3:21:41
3:21:09
24
Marijke Bekkema
Itens
3:24:31
3:24:05
25
Natasja Vermeer
Dieren
3:26:01
3:24:47
26
Judy van de Wetering
Liempde
3:26:14
3:25:21
27
Anja Broere
Passaat
3:30:27
3:29:23
28
Marion van Eck
Passaat
3:30:28
3:29:23
29
Mariella Scalia
Passaat
3:30:28
3:29:25
30
Marion Dijksma
Gorinchem
3:32:00
3:31:06
31
Ildiko Baars
Arnhem
3:32:04
3:31:09
32
Marie-Louise Span
Loerbeek
3:34:30
3:33:20
33
Meriam van Haren
Didam
3:41:38
3:41:28
www.uitslagen.nl
18-02-2020 12:43