Uitslagenlijst De zwaarste 10 van Zeeland

Burgh-Haamstede - Zaterdag 15 februari 2020

M10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Harmes
Middelburg
36:03
2
Marco van Etten
Rotterdam
36:23
3
Niels Baljet
Rotterdam
36:40
4
Eric Wolfert
Sommelsdijk
38:06
5
Martijn de Kok
Heinkenszand
38:20
6
Stefan Schrier
Vlissingen
38:40
7
Koen Stockbroekx
Rotterdam
38:54
8
Steven Schless
Rotterdam
39:29
9
Ruud Hoosemans
Vlissingen
39:43
10
Joeri Versluis
Dynamica
39:55
11
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
40:53
12
Philip van der Weijde
Rotterdam
41:04
13
Arjo Verhage
Dynamica
41:13
14
Matthew Harvey
Rotterdam
41:26
15
Rens de Ridder
Arnemuiden
41:51
16
Erik van Middelkoop
Den Dolder
42:11
17
Edwin de la Ruelle
Koewacht
42:30
18
Yann Sinke
AV '56
42:34
19
Maarten van Veen
Rotterdam
42:39
20
Ramon van de Grift
Kamperland
42:44
21
Krispijn de Jonge
Delta Sport
42:53
22
John Slabbekoorn
Kapelle
43:01
23
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
43:16
24
Bart Heshof
Steenbergen Nb
43:28
25
Michel van den Bos
Delta Sport
43:54
26
Erwin Koens
Rotterdam
43:58
27
Rens Nagtegaal
Rotterdam
44:38
28
Martijn de Vries
Runderground
44:48
29
Sjoerd Boerdijk
Bergharen
45:39
30
Joost Blokland
Amsterdam
45:42
31
Bart van Noorden
Yerseke
45:46
32
Michael van Duren
Nederland
45:48
33
Jan Willem Florie
Vlissingen
45:54
34
Pieter Goud
Oostdijk
46:01
35
Jacob Holwerda
Zierikzee
46:05
36
Aart Van de Velde
Noordgouwe
46:25
37
Steef Berrevoets
Delta Sport
46:38
38
Ron Huizer
Spijkenisse
47:08
39
Henk Lous
Dynamica
47:11
40
Patrick Onderdijk
Serooskerke Walcheren
47:12
41
Patrick giljam
Delta Sport
47:26
42
Bart de Visser
Serooskerke
47:54
43
Rini Verwijs
Delta Sport
47:56
44
Bram Verhage
Dynamica
48:01
45
Mart Goudzwaard
Haarlemmermeer
48:03
46
Sjef Goris
Middelburg
48:05
47
Michiel van Vossen
Dirksland
48:15
48
Teun Zeegers
Rotterdam
48:34
49
Piet van Mourik
Delta Sport
48:40
50
Martin Pruijsers
Middelburg
48:42
51
Geert Moek
Zuidwolde Dr
48:44
52
Peter Slits
Sluis
48:47
53
Jan Tromp
Tholen
48:51
54
Jan Heshof
Steenbergen Nb
48:52
55
Cor de Ridder
Arnemuiden
49:13
56
Gerard de Nooijer
Oost-Souburg
49:24
57
Edwin Schoe
Middelburg
49:34
58
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
49:37
59
Jan van Gent
Oud Beyerland
49:44
60
Leon Vermeulen
Wemeldinge
49:47
61
Erwin van Beljouw
Kloosterzande
50:00
62
Peter Noordijke
Goes
50:03
63
Henk Leeftink
Dynamica
50:06
64
Steven Oostindie
Nijensleek
50:32
65
Leo Dalebout
Dynamica
50:33
66
Sjaak Brouwer
Vlissingen
50:36
67
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
50:42
68
Andre Meijers
Hoedekenskerke
51:08
69
Erwin Lems
Delta Sport
51:15
70
Marcel Engel
Delta Sport
51:22
71
Cor Kloet
Haamstede
51:33
72
Bas Daalmans
Goes
51:40
73
Marco Olivier
Vlissingen
51:43
74
Bram Kotvis
Delta Sport
51:57
75
Maurice Steketee
Middelburg
52:01
76
Alex Van mourik
Zierikzee
52:05
77
Werner Berkhout
Ouwerkerk
52:11
78
Arno van Prooijen
Rotterdam
52:14
79
John Berk
Biezelinge
52:21
80
Rob van Zanten
Rijswijk
52:23
81
Bas Schiettekatte
Zierikzee
52:46
82
Ronnie Krocke
Oost Souburg
53:05
83
Huib Deurloo
Middelburg
53:08
84
Remco Kapteijn
Kapelle
53:13
85
Stef Kapteijn
Kapelle
53:14
86
Norbert Veringmeier
Den Hoorn
53:21
87
Piet Ovaa
Meliskerke
53:22
88
Arthur van Aartsen
Middelburg
53:39
89
Gert Zweedijk
Zierikzee
53:44
90
Norbert de Mol
Kapelle
53:52
91
Erwin Schell
Zierikzee
54:03
92
Rene Goetheer
Wolphaartsdijk
54:07
93
Jan Bostelaar
Dynamica
54:09
94
Theo Engel
Delta Sport
54:27
95
Saloman van Belzen
Vlissingen
54:36
96
Jeffrey Carol
Middelburg
54:37
97
Peter Bil
Middelburg
54:39
98
Michel Meeuwse
Vlissingen
54:42
99
Tomas Steur
Middelburg
55:01
100
Eddy van Oort
Delft
55:03
101
Martin van der Schee
Zierikzee
55:25
102
Martijn Ruissen
Wolphaartsdijk
55:35
103
Co de Feijter
Delta Sport
55:41
104
Martin Geluk
Kattendijke
55:48
105
Winston van Gemd
Rotterdam
55:58
106
Danny Nouse
Kamperland
56:04
107
Richard de Vlaam
Delta Sport
56:06
108
Ludolf Reijntjes
Zierikzee
56:08
109
Niek Wieland
Axel
56:14
110
Mark Giljam
Bruinisse
56:59
111
Pieter Mol
Dordrecht
57:01
112
Mark van zon
Dordrecht
57:04
113
Harm Boer
Kloetinge
57:08
114
Jordy Kloet
Haamstede
57:14
115
Johan Stouten
Burgh-Haamstede
57:27
116
Adriaan Lodder
Flakkee
57:40
117
Leon de Munnik
Delta Sport
57:45
118
John Guequierre
Dynamica
57:47
119
Kees v.d. Heijden
Dynamica
57:49
120
Henry van Klinken
Delta Sport
58:01
121
Gertjan van de Sluis
Delta Sport
58:17
122
Bram van Eenennaam
Nw en St Joosland
58:35
123
Joris Nijssen
Kloetinge
58:37
124
Diederick Stoel
Amsterdam
58:48
125
Jules van den Doel
Delta Sport
59:23
126
Joost Sanderse
's-Heer Hendrikskinderen
59:55
127
Van den Bosch
Delta Sport
1:00:06
128
Lennard van Splunter
Goes
1:00:10
129
Kurt Dingemans
Bergen op Zoom
1:00:37
130
Kobus Botman
Dynamica
1:00:53
131
Eric de Bruin
Rockanje
1:01:45
132
Imo Jongepier
Nw en St Joosland
1:01:47
133
Roel van Elzakker
Hoogerheide
1:01:50
134
Ruben Colijn
Delta Sport
1:01:53
135
Arthur Stijns
Dynamica
1:01:55
136
Martin Loeve
Noordwelle
1:02:14
137
Kees Legemaate
Bergh-Haamstede
1:02:18
138
Jeroen Hooijer
Vlissingen
1:03:29
139
Adrie van bavel
Delta Sport
1:04:12
140
Tijl Kuystermans
Kalmthout
1:04:15
141
Rien De Wilde
AV '56
1:04:35
142
Sjoerd Luteyn
Zierikzee
1:07:23
143
Frits Burger
Zierikzee
1:09:00
144
Theo Simons
Middelburg
1:09:10
145
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
1:11:23
146
Henk Ehbel
Steenbergen Nb
1:16:34
147
Ivo Verheyen
Zandvliet
1:17:51
V10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monica Sanderse
Dynamica
42:51
2
Kristy Timmers
Rotterdam
43:37
3
Amber Bongertman
roosendaal
46:56
4
Emma van Mourik
Delta Sport
48:45
5
Angela Buijck
Middelburg
49:11
6
Arinka Bongertman
Roosendaal
51:00
7
Nathalie Slabbekoorn
Kapelle
51:12
8
Sophie Wooldrik
Rotterdam
52:36
9
Selma van Staveren
Rotterdam
52:43
10
Elianne Touw
Oostkapelle
52:54
11
Dorien Schaap
Amsterdam
53:11
12
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
57:10
13
Jantine Simons-Tuk
Voorne Atletiek
58:39
14
Petra Verhulst
Dynamica
59:18
15
Anne Statema
Steenbergen
59:29
16
Jacqueline Lodder
Flakkee
59:48
17
Sonja Jansen
Den Hoorn
1:00:02
18
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
1:00:08
19
Rosette Verkaart
Vlissingen
1:00:18
20
Yvonne van der Weele
's-Heer Hendrikskinderen
1:00:43
21
Ciska Rob-Butter
Delta Sport
1:00:56
22
Louise De Pooter
Middelburg'
1:01:07
23
Karen Willemsen
Utrecht
1:01:59
24
Sylvia Glerum-witkam
Delta Sport
1:02:16
25
Rianda van der Linden
Kockengen
1:02:22
26
Danielle Elenbaas
Goes
1:02:35
27
Marianne Koster
Borssele
1:03:15
28
Lilo Henke
Delft
1:03:44
29
Christl Rozendaal
Kapelle
1:04:28
30
Lianne Wijsman
Zierikzee
1:05:15
31
Katja de groes
Vrouwenpolder
1:06:07
32
Jeanine Colijn
Delta Sport
1:06:12
33
Karina de Bruin
Rockanje
1:06:13
34
Esther Verkerk
Brielle
1:07:45
35
Pim Couwenbergh
Zierikzee
1:08:08
36
Lena Kleingeld
Dynamica
1:11:00
37
Lynn Smith
Bergen op Zoom
1:11:28
38
Marleen Hozee
Vlissingen
1:11:29
39
Saskia Voorham
Hellevoetsluis
1:12:27
40
Krista Voorham
Delta Sport
1:12:28
41
Melanie van Belzen
Rotterdam
1:14:04
42
Loes Rojer
Rotterdam
1:14:05
M6, 6.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van de Woestijne
Zoutelande
28:18
2
Jasper Zuidhof
AV '56
28:24
3
Jaco Kleinjan
Goes
30:23
4
Lourens Meeuwsen
Loopgroep Aart Stigter
30:25
5
Guus van Beljouw
Kloosterzande
34:29
6
Laurens Meeuwsen
Krabbendijke
37:16
7
Edwin Vermast
Goes
37:43
8
Ron Dellebeke
Dynamica
39:19
9
Jakobus Meulenberg
AV '56
40:57
10
Alex Andeweg
Rijen
42:04
11
Lennard van gilst
Schore
42:38
12
Jan Ennik
Kloetinge
44:58
13
Johan Dekker
Middelburg
45:20
14
Walter van Splunter
Stellendam
47:18
15
Robert Bongertman
Roosendaal
53:24
16
Leo Spoor
Goudswaard
53:33
17
Ed van der Maas
Spijkenisse
55:32
V6, 6.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Andeweg
Spiridon
38:10
2
Jeannette Teunis
Serooskerke
40:06
3
Madeleine Rommers
Middelburg
40:40
4
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
42:42
5
Heleen van der Linden
PAC
44:36
6
Janine Hanse
Zierikzee
45:14
7
Jacqueline van Hoijen-Verdurmen
Kloosterzande
47:06
8
Sandra Andeweg
Rijen
47:45
9
Regina Verhage
Aagtekerke
47:58
10
Mara verhulst
Delta Sport
49:01
11
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
49:52
12
Renée van de Velde
Noordgouwe
49:54
13
Carla Zegers
Koewacht
50:14
14
Deborah van Toledo
's Heer Abtskerke
50:15
15
Gon Voorham Zuidwijk
Hellevoetsluis
51:06
16
Bettina Berrevoets
Delta Sport
51:28
17
Lenie van Kleven
avVN
51:38
18
Petra van Beljouw
Kloosterzande
53:46
19
Noelle junier
Veldhoven
55:09
20
Bella junier
Veldhoven
55:22
21
Margo Clasener
Brouwershaven
1:01:23
www.uitslagen.nl
15-02-2020 20:09