Uitslagenlijst 4e cross crosscompetitie

Kraggenburg - Zaterdag 8 februari 2020

MPUPC, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoe de Haas
PEC 1910
4:54
2
Asmahan Essabani
Athlos
5:04
3
Nona Smit
Flevo Delta
5:10
4
Carma Durieux
PEC 1910
5:27
5
Fleur Wijnands
Athlos
5:42
6
Roos de Munnik
NOP
5:44
7
Anni Vosselman
Cialfo
5:51
8
Jamila Thielman
Isala '96
6:20
9
Fem Hilberink
Flevo Delta
6:37
10
Lize Lindeboom
Athlos
6:53
11
Soumaya Bellali
Athlos
6:55
JPUPC, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs den Besten
Athlos
4:43
2
Victor Duits
Athlos
4:48
3
Siemen Ribberink
Athlos
4:48
4
Thomas van der Weerd
Isala '96
4:51
5
Thijs Burgman
PEC 1910
4:55
6
Levi Broeksema
Athlos
5:18
7
Jorik Splinter
Cialfo
5:20
8
Guus van der Valk
Cialfo
5:36
9
Tim Kuis
NOP
5:37
10
Jesper Wieten
Isala '96
5:39
11
Florian Wierbos
Athlos
5:44
12
Brent Vos
Cialfo
5:51
13
Thomas Rankenberg
Athlos
6:00
14
Jesper Stobbe
NOP
6:03
15
Alan Doorneweerd
Isala '96
6:55
MPUPB, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Schoonhoven
De Gemzen
4:40
2
Merel Geursen
Athlos
4:49
3
Lisette Veldkamp
Cialfo
4:50
4
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
4:51
5
Saline Waninge
De Sprinter
4:56
6
Suze de Groot
PEC 1910
4:57
7
Valerie de Vries
PEC 1910
5:01
8
Hanna Singerling
Cialfo
5:02
9
Fenna Beket
Athlos
5:03
10
Fleur Wubbeling
PEC 1910
5:04
11
Arinya van 't Ende
Isala '96
5:20
12
Renske de Groot
NOP
5:22
13
Los Wisse
NOP
5:38
14
Thyrza van Tongeren
Cialfo
6:41
15
Rosa van den Buijs
De Gemzen
7:19
16
Julia Kaal
De Gemzen
7:40
JPUPB, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Delano Thielman
PEC 1910
4:19
2
Pepijn van Putten
Isala '96
4:21
3
Federico Talen
Flevo Delta
4:26
4
Tim Goetheer
NOP
4:29
5
Job Everaars
PEC 1910
4:30
6
Jesse Koornstra
Athlos
4:50
7
Sem Eenkhoorn
Isala '96
5:04
8
Alain Luxembourg
Athlos
5:07
9
Timo Huijsmans
Athlos
5:08
10
Floris Rankenberg
Athlos
5:16
11
Levi Westerhof
NOP
5:18
12
Wout Kuis
NOP
5:24
13
Brenn Doorneweerd
Isala '96
5:35
14
Robin de Vos
Athlos
5:36
15
Sem Rijlaarsdam
Athlos
5:42
16
Senn Diender
Isala '96
5:51
17
Yaro de Kleine
Isala '96
5:59
18
Friso van Veldhuijsen
NOP
6:09
MPA1, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Bankole
Athlos
4:31
2
Imke van Loon
PEC 1910
4:43
3
Demi Huijsmans
Athlos
4:57
4
Fenne Korstanje
Athlos
5:04
5
Tessel van der Valk
Cialfo
5:18
6
Evelien Abbink
PEC 1910
5:23
7
Fleur Bastiaannet
Cialfo
5:24
8
Naomi Withaar
PEC 1910
5:25
9
Nora Kruize
PEC 1910
5:52
10
Robbin Scholtz
Athlos
5:53
11
Noa de Haas
PEC 1910
5:54
12
Asiya Bellali
Athlos
6:00
MPA2, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magali Kanis
De Gemzen
4:23
2
Marlijn ter Maat
PEC 1910
4:32
3
Lise Singerling
Cialfo
4:51
4
Jenneke Heere
Cialfo
4:52
5
Fay prins
De Gemzen
4:58
6
Marli Anne van Rossum
Cialfo
4:59
7
Emma Everaars
PEC 1910
5:01
8
Amber Veldkamp
Cialfo
5:07
9
Mara Schreuder
Athlos
5:08
10
Janne van den Buijs
De Gemzen
5:24
11
Eva ter Haar
NOP
5:37
12
Lotte Doorneweert
Isala '96
5:43
JPA1, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Metsemakers
PEC 1910
4:12
2
Tibo Pierik
Athlos
4:14
3
Koen de Vries
Isala '96
4:15
4
Lars van Dalfsen
NOP
4:30
5
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:31
6
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:36
7
Sam Panman
PEC 1910
4:38
8
Querijn Wierbos
Athlos
4:40
9
Niels Selhorst
PEC 1910
4:42
10
Joris Wever
Athlos
4:49
11
Fenn Steur
PEC 1910
4:52
12
Jacuin Bart
PEC 1910
4:54
13
Youday Heule
NOP
4:55
14
Mees Hameetman
NOP
5:01
15
Ayoub Essabani
Athlos
5:08
16
Mats Brouwer
De Gemzen
5:16
17
Louran Veldhuis
Cialfo
5:24
18
Samuel Terwisscha van Scheltinga
NOP
5:52
19
Jelte van de Velde
NOP
6:05
JPA2, 1000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Jager
Athlos
4:08
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:11
3
Sjoerd van der Steege
Isala '96
4:18
4
Roan Dreuning
PEC 1910
4:21
5
Daan vd Sluis
PEC 1910
4:23
6
Milo ter Mors
Athlos
4:31
7
Levi Wielstra
NOP
4:45
8
Stan van Dalfsen
NOP
4:47
9
Timo Westerhof
NOP
4:49
10
Cas Sanders
PEC 1910
4:52
11
Thijmen Hiemstra
Cialfo
4:53
12
Timo Goedhart
Athlos
4:54
13
Wymar van Tongeren
Cialfo
4:59
14
Lucas Stolte
NOP
5:03
15
Gerrit Wensink
De Gemzen
5:50
MJD1, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zo van Gils
PAC
8:32
2
Marit Versfeld
De Sprinter
8:57
3
Nomi Blankvoort
De Gemzen
9:01
4
Feline van der Wildt
PEC 1910
9:10
5
Elise Martens
HAC '63
9:13
6
Mente Kommer
De Gemzen
9:39
7
Ella Marie Kurzman
Flevo Delta
9:47
8
Carlijn Scholte
Athlos
9:54
9
Chamena Hoekman
Isala '96
10:02
10
Sofie Vos
PEC 1910
10:10
11
Brecht van der Haar
Isala '96
10:17
12
Sannah de Vries
PEC 1910
10:21
13
Flore Kroes
De Gemzen
10:22
14
Los Schuurman
Isala '96
10:43
15
Rene Blok
De Gemzen
10:50
16
Evi Vosselman
Cialfo
11:02
17
Brenda Wensink
De Gemzen
11:08
18
Sanne Kobus
NOP
11:11
19
Silke van den Berg
Athlos
11:51
20
Carice van Arken
De Gemzen
12:07
21
Fenna Thijs
Athlos
12:18
MJD2, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Ciko '66
7:43
2
Tynke Wielstra
NOP
9:05
3
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
9:06
4
Jaira Gooijer
PEC 1910
9:11
5
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
9:12
6
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
9:43
7
Yvon Grimme
NOP
10:12
8
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
10:16
9
Sarah Schippers
Athlos
10:28
10
Merel van der Haar
De Gemzen
10:29
JJD1, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Winter
PAC
7:39
2
Alexander Naasz
Ciko '66
8:21
3
Simon vd Pol
PEC 1910
8:27
4
Luuk Selhorst
PEC 1910
8:28
5
Lars Hansman
Isala '96
8:37
6
Giel Scholte
Athlos
8:44
7
Tomas Platje
NOP
8:46
8
Luuk Labots
PEC 1910
8:49
9
Patrick Duiveman
Isala '96
9:17
10
Kas Meuleman
Isala '96
9:43
11
Joshua Broeksema
Athlos
9:45
12
Anas Essabani
Athlos
9:48
13
Teine Bonnema
Cialfo
10:08
14
Fabian Onink
NOP
10:15
15
Ryan Oldenburg
NOP
10:37
JJD2, 2000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tristan de Haan
PEC 1910
8:12
2
Twan van der Weiden
Athlos
8:18
3
Merijn Sol
Flevo Delta
8:19
4
Christian Kleermaker
Athlos
8:21
5
Jesper Pauw
PEC 1910
8:22
6
Daan van gils
PAC
8:41
7
Nick Jacobs
Athlos
8:41
8
Josse Kampen
Isala '96
8:49
9
Tycho Vader
NOP
9:12
10
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
9:13
11
Izak Venema
Start '78
9:30
12
Dennis Alberts
Cialfo
9:59
13
Joey Faassen
Flevo Delta
10:18
14
Noach Singerling
Cialfo
10:28
15
Jelle Pars
Athlos
10:41
VSEN, 2500M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
9:32
2
Bregje Sloot
De Liemers
9:43
3
Anke Zonderland
Groningen Atletiek
10:13
4
Do Krol
AV '34
10:16
5
Merel Wevers
Kronos
11:07
6
Ilse Langevoort
Cialfo
11:21
7
Angelique van Ommen-Wiekens
De Gemzen
11:38
8
Jolanda Regout
PEC 1910
11:54
9
Karin Hijmans
Flevo Delta
12:24
10
Simone Schuitemaker
NOP
12:26
11
Linda Pielman
ACO Van Elderen
12:27
12
Benthe Tiegelaar
Groningen Atletiek
12:58
13
Bonnette van den Berg
NOP
13:05
14
Celeste den Besten
De Gemzen
13:06
V40, 2500M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Zoon
Flevo Delta
12:48
2
Marieke Sol
Flevo Delta
13:33
3
Renate Kroes
De Gemzen
14:29
4
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
14:33
5
Stephanie Falkena
Flevo Delta
15:37
MSEN, 2500M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
HAC '63
8:28
2
Raimo Westerhof
Athlos
8:40
3
Sander Kloosterziel
PEC 1910
8:46
4
Bas Mekking
Cialfo
8:47
5
Lars van Surksum
PEC 1910
8:58
6
Bram Rouwen
BB lopers
9:04
7
Jurrin ten Hoeve
Daventria
9:10
8
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:17
9
Jurian Onderdijk
De Gemzen
9:28
10
Olav Koning
Athlos
9:30
11
Stefan Breet
Flevo Delta
9:54
12
Kjell Raaijmakers
Athlos
10:03
13
Giel Meijer
PEC 1910
10:26
14
Stefan Reurink
De Gemzen
11:16
15
Tom Bloemberg
Flevo Delta
11:23
16
Jim van Emmerik
Cialfo
11:53
M40, 2500M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Murk Falkena
Flevo Delta
10:06
2
Remco de Vries
PEC 1910
10:12
3
Aalt Wensink
De Gemzen
10:19
4
Gerard Kroes
De Gemzen
10:36
5
Janko van Arken
De Gemzen
10:51
6
Marcel van den Bosch
De Gemzen
11:39
7
Harry Veldkamp
Cialfo
12:11
8
Erik Scholte
Flevo Delta
13:01
9
Harjan ter Haar
NOP
13:20
MJC, 3000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
12:21
2
Nora Assink
ACO Van Elderen
12:36
3
Josefine Ulfman
Pallas '67
13:02
4
Anniek Draaistra
NOP
13:13
5
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
13:30
6
Fien Molenberg
Athlos
13:33
7
Manon van der Zwaard
NOP
13:46
8
Elodie van Arken
De Gemzen
14:00
9
Luena Spijkerboer
Cialfo
14:01
10
Sara Meijer
PEC 1910
14:03
11
Indy Broersma
Athlos
14:09
12
Naomi Gooijer
PEC 1910
14:11
13
Kim Remijn
Flevo Delta
14:22
14
Vera Kruis
NOP
14:39
15
Emma Posthouwer
Athlos
15:05
16
Esmee Vis
De Gemzen
15:07
17
Carolien Remijn
Athlos
15:10
18
Julia Fahner
Isala '96
16:20
19
Eva Middelkamp
Athlos
16:38
JJC, 3500 M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Zoon
Flevo Delta
13:11
2
Ids Peenstra
PEC 1910
13:30
3
Mika van Mierlo
Isala '96
13:45
4
Bram Nusmeier
Athlos
13:55
5
Olivier van Benthem
PEC 1910
14:03
6
Thijs van der Maaten
Athlos
14:28
7
Thijs ter Maat
PEC 1910
14:30
8
Boyd Steur
PEC 1910
14:45
9
Matthijs Onink
NOP
14:46
10
Lukas Smit
PEC 1910
15:03
11
Joris van Dam
PEC 1910
15:05
12
Maikel Potkamp
De Gemzen
15:27
13
Luuk van der Maaten
Athlos
15:31
14
Floris Remijn
Athlos
15:32
15
Daan Scholte
Athlos
15:34
16
Cas Kanis
Isala '96
15:46
17
Olaf Souren
PEC 1910
15:47
18
Isas Prinsen
NOP
16:33
19
Tygo Schuurkamp
Athlos
16:58
20
Mike Keizer
Athlos
17:13
21
Ruben Jacobs
Athlos
17:32
22
Coen Bloemberg
Flevo Delta
18:05
23
Hendrik Olthuis
De Gemzen
18:12
24
Yordi van Ommen
De Gemzen
19:11
25
Ruben Scholte
Flevo Delta
19:43
26
Maarten Scholte
Flevo Delta
21:29
MJB, 3500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bridget Konings
Ciko '66
14:14
2
Tessa Harbrink
PEC 1910
14:27
3
Joanne Lehr
PEC 1910
14:51
4
Iris Bredewolt
Cialfo
14:53
5
Lieke Geerling
Athlos
15:15
6
Lisa Zoon
Flevo Delta
18:45
7
Sannah Wolf
Cialfo
19:05
MJA, 3500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Ruitenberg
PEC 1910
15:25
2
Femke Osinga
Flevo Delta
18:19
3
Emma van Emmerik
Cialfo
19:00
4
Kirsten Wierda
NOP
19:34
JJB, 6000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip Hofstede
PEC 1910
24:12
2
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
24:16
3
Duncan Mulder
PEC 1910
24:49
4
Daniel Kleermaker
Athlos
25:48
5
Niek ter Haar
NOP
26:39
6
Tom ter Haar
NOP
27:37
7
Bram van Maare
Athlos
27:58
8
Lucas Karenbeld
Athlos
29:05
9
Job Doornhof
Athlos
30:08
JJA, 6000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
21:12
2
Jonatan Venema
NOP
21:13
3
Kibrom Hadgu Kiflai
PEC 1910
21:26
4
Ruben Talstra
Impala
21:54
5
Niels Buitenhuis
Daventria
22:25
6
David Koning
Athlos
22:42
7
Thijs Zoon
Flevo Delta
22:47
8
Jarno Jansen
PEC 1910
23:23
9
Gijs van de Wetering
De Gemzen
23:31
10
Lex Hther
Athlos
24:42
11
Arthur Jonker
NOP
25:43
12
Daan Veenhuizen
PEC 1910
26:12
13
Paulo henselmans
PEC 1910
26:31
14
Bastiaan Jong
Cialfo
28:34
VSEN, 8000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieve Tollet
BB lopers
34:25
2
Gerja Zielman
BB lopers
34:56
3
Iris Van Driest
Flevo Delta
36:28
4
Jantina Loosman
NOP
36:45
5
Tiny de vries
NOP
37:13
6
Priscilla Freke
NOP
41:21
V40, 8000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
36:01
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
37:40
3
Annemiek Dekker
NOP
38:05
4
Krista van Os
BB lopers
38:58
5
Antine Sytsma
De Gemzen
45:26
6
Ylona Wolf
Cialfo
48:45
V50, 8000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Bultman
De Gemzen
36:03
2
Agnes Olgers
NOP
39:58
3
Lianne van de Guchte
NOP
41:33
4
Annet Buitenhuis
De Gemzen
45:11
M50, 8000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Driesen
NOP
31:56
2
Wim Ritsema
Gelre
32:37
3
Roel van der Steege
Isala '96
33:29
4
Cees Boeve
De Gemzen
34:24
5
Eugene Olgers
NOP
34:42
6
Maurice mulder
NOP
34:45
7
Rien Janse
NOP
35:08
8
Jos Ruijter
NOP
35:52
9
Jaap Vlaming
NOP
36:10
10
Pieter jan vlaming
NOP
36:36
11
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
37:37
12
Jan Ruijter
NOP
38:21
13
Anne Stobbe
NOP
43:32
MSEN, 10.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Hollegien
NOP
34:41
2
Joep Emmen
BB lopers
35:35
3
Ruben Postma
Athlos
37:11
4
Harm-Jan Martens
HAC '63
37:39
5
Thomas Straathof
NOP
38:18
6
Jacob Snoek
NOP
39:42
7
Gert Versteeg
BB lopers
40:26
8
Thijs Krukkert
Vitalis
42:26
9
Matthijn ten Doeschot
BB lopers
42:56
10
Job van Iersel
BB lopers
43:44
11
Timo Hacquebord
Isala '96
46:25
12
Hugo Jongejan
NOP
46:35
M40, 10.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
35:36
2
Jan sinke
NOP
39:04
3
Marcel Doornekamp
Athlos
39:41
4
Albert Pieter Venema
De Sprinter
41:03
5
Frankwin Mussche
BB lopers
41:05
6
Jan loosman
NOP
41:14
7
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
42:30
8
Wim Wolf
Cialfo
42:51
9
Jan Blaauw
De Gemzen
45:05
10
Anjo Simonse
NOP
45:07
11
Jaap Vermaas
NOP
45:34
12
Erik Rozeboom
BB lopers
46:02
13
Jaap van Dieren
Isala '96
49:10
14
Frank Stobbe
NOP
49:43
www.uitslagen.nl
09-02-2020 16:39