Uitslagenlijst 3e Cross Regio Zuid

Zeewolde - Zaterdag 8 februari 2020

JJA, JJA - 5000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Oron
Hellas
20:42
2
Yafet Yewhanes
Triathlon
21:27
3
Yordi Druijff
Triathlon
22:08
4
Faas van der Ven
Triathlon
22:25
5
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
22:29
6
Thijs Straten
Hellas
22:44
7
Lennert Oosterbaan
Altis
23:19
8
Tycho Schijf
Triathlon
23:49
9
Wessel Terpstra
BAV
24:18
10
Floran Groot
BAV
24:25
11
Ivo van der Harst
Altis
25:14
12
Tim IJsseldijk
Altis
27:28
JJB, JJB - 5000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarik van de Mast
Altis
20:56
2
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
20:57
3
Anton van Triest
Clytoneus
21:31
4
Oscar Meijer
Altis
21:59
5
Roy van Meurs
Atverni
22:19
6
Erik Cana
Spirit Lelystad
22:40
7
Dat de Kiefte
Phoenix
22:57
8
Joppe Bakker
Clytoneus
23:08
9
Guido Groenescheij
Hellas
23:15
10
Martijn Timmerman
Clytoneus
23:18
11
Pier van der Ploeg
Triathlon
23:35
12
Pim Zeeman
Hellas
23:38
13
Jorg Bomas
Altis
23:43
14
Bo Wierts
BAV
23:58
15
Thomas Schols
Atverni
24:06
16
Eric Glas
Spirit Lelystad
24:09
17
Jelle Swaanen
Altis
24:14
18
Laurens van Hofslot
Triathlon
24:33
19
Finn van Wordragen
Altis
25:15
20
Bjorn Boss
Atverni
25:22
21
Luc Nederpel
Atverni
25:29
22
Gijs Broere
Triathlon
25:36
23
Sem Kleijne
Fit
25:52
24
Koen Overbeek
Altis
26:43
25
Emile van der Veer
Altis
26:57
26
Jort Mol Lous
BAV
27:29
27
Ignace König
Altis
28:15
28
Jeroen Visser
Atverni
28:26
29
Bart Huizinga
Altis
28:28
MJA, MJA - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ines van den Berg
U-Track
14:29
2
Gabriela Riebeek
Almere '81
14:38
3
Maureen van Solinge
U-Track
15:00
4
Maud Kaarsgaren
Fit
15:01
5
Noor Schepers
Altis
15:39
6
Emma van de Beek
BAV
16:07
MJB, MJB - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn de Bie
Atverni
13:55
2
Luna Zimnik
Clytoneus
14:00
3
Myrthe Vernooij
Altis
14:04
4
Marlot Groeneweg
Altis
14:07
5
Britt Jager
Altis
14:49
6
Christine de Waal
Hellas
15:20
7
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
15:31
8
Marit Jansons
Triathlon
16:18
9
Lena Broere
Triathlon
16:24
10
Fenna Assendorp
Spirit Lelystad
16:28
11
Estelle Hurts
Atverni
17:56
12
Kaixin Tensen
Triathlon
18:25
13
Milou van Bekkum
Pijnenburg
18:46
JJC, JJC - 3500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo Van Hoorn
Altis
14:12
2
Juan Zijderlaan
Atverni
14:37
3
Lars Molenkamp
Almere '81
15:33
4
Benjamin Post
Altis
15:57
5
Rhune van Doorn
Triathlon
16:08
6
Thom van der Leest
Altis
16:28
7
Bas Noordhoek
Atverni
16:36
8
Harm Welleweerd
Atverni
16:40
9
Ryan van Oudheusden
Hellas
16:41
10
Arvid Jansons
Altis
16:49
11
Rick Snijder
Triathlon
17:10
12
Rogier Groeneweg
Altis
17:26
13
Teun Meijer
Hellas
17:27
14
Bruno Stoon
U-Track
17:28
15
Levi Relyveld
Atverni
17:40
16
Gijs Bomer
Hellas
18:00
17
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
18:07
18
Ivo Rots
Altis
18:09
19
Jesse van de Beek
BAV
18:14
20
Ilja van Ekkendonk
Altis
18:24
21
Boris Hermsen
Atverni
18:26
22
Sjoerd van Solinge
U-Track
18:44
23
Wytze de Jong
Fit
18:53
24
Remy Vink
Altis
18:54
25
Sven Huijnen
Altis
19:21
26
Tim Niezink
Pijnenburg
19:25
27
Mats Medema
Altis
19:31
28
Jacob van Alstein
Fit
19:35
29
Stijn Beverwijk
Triathlon
19:37
30
Jan Pieter de Waal
Hellas
20:43
31
Jarno de Jong
Spirit Lelystad
21:03
32
Jan Spekman
Hellas
21:08
33
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
21:09
34
Rasmus van Werkhoven
AV Zeewolde
21:10
35
Balder Groen
Spirit Lelystad
21:18
36
Joran Pijl
Altis
21:31
37
Marten Krikken
Pijnenburg
21:49
38
Marijn Keswiel
Pijnenburg
22:04
39
Julian Kriek
AV Zeewolde
22:15
40
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
22:23
41
Thorsten Huinink
Spirit Lelystad
23:15
42
Tjade Smelt
AV Zeewolde
24:48
43
Merlijn van Urk
Altis
25:48
MJC, MJC - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
8:11
2
Emma Landman
Triathlon
8:15
3
Loes Kempe
Altis
8:17
4
Selina Franken
AV Zeewolde
8:20
5
Maartje Rinsema
Altis
8:58
6
Noor ter Rahe
Atverni
9:07
7
Anniek van Triest
Clytoneus
9:14
8
Zoë Hoogveld
U-Track
9:19
9
Rosalie Schouten
Almere '81
9:26
10
Jelke Steenbeek
Altis
9:27
11
Laia Bruggink
Phoenix
9:31
12
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
9:32
13
Nora Stemerding
Triathlon
9:33
14
Olivie van der Linden
Hellas
9:35
15
Indy Kortman
Altis
9:40
16
Emily Verhoef
Pijnenburg
9:42
17
Bo Engel
Spirit Lelystad
9:43
18
Floor Bomer
Hellas
9:46
19
Isa van Sintemaartensdijk
Altis
9:50
20
Abigail Noruwa
Altis
9:54
21
Britt van Westerlaak
Altis
9:54
22
Ireen Stoter
Triathlon
9:55
23
Dajo Borgonjen
U-Track
9:57
24
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
10:02
25
Sterre de Jonge
BAV
10:03
26
Tessa Klein Holte
Fit
10:19
27
Berber Schaap
AV Zeewolde
10:22
28
Karlijn Rinsma
Altis
10:25
29
Elieke Kars
AV Zeewolde
10:26
30
Elena Slagt
Altis
10:29
31
Marieke Visser
Atverni
10:31
32
Anoek van Hal
Hellas
10:33
33
Ereza Plochg
Triathlon
10:37
34
Fiep Janssen
U-Track
10:39
35
Bente Wiggers
Fit
11:07
36
Famke Fonken
Pijnenburg
11:11
37
Robin Van De Grijp
Altis
11:20
38
Lieke Reyn
Fit
11:30
39
Valérie Dorland
Altis
11:33
40
Lieke Bakker
Triathlon
11:36
41
Imme Kleijne
Fit
11:44
42
Janna Luijk
Fit
11:51
43
Noawende Kok
Altis
12:19
44
Maureen Baartmans
Altis
12:56
JJD2, JJD2 - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
8:24
2
William van Triest
Clytoneus
8:31
3
Sybe van Dijk
U-Track
8:31
4
Thijs Kempe
Altis
8:45
5
Noah Schoonhoven
Atverni
8:56
6
Sam Beens
Hellas
9:00
7
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
9:00
8
Emanuel van der Linden
AV Zeewolde
9:01
9
Martijn van Doorn
Altis
9:09
10
Jochem Klein
Altis
9:10
11
Arvin Bronder
Altis
9:22
12
Benjamin Götte
Triathlon
9:26
13
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
9:27
14
Fynn Jacops
AV Zeewolde
9:34
15
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
9:35
16
Tim Verhagen
Hellas
9:44
17
Bram Goossens
Atverni
9:50
18
Lukas van der Linde
Fit
10:01
19
Guus Boorsma
Altis
10:02
20
Idse van der Schoot
U-Track
10:03
21
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
10:05
22
Mike Middelkoop
Triathlon
10:10
23
Yuri Vink
Phoenix
10:11
24
Roemer de Jong
Triathlon
10:13
25
Job Frieswijk
AV Zeewolde
10:40
26
Satria Jansen
Triathlon
10:41
27
Navajo Nahumury
Altis
10:43
28
Jesse Cools
Altis
10:45
29
Diogo van den Berg
Atverni
10:47
30
Quinn Jager
Pijnenburg
10:57
31
Sape van der Woude
Hellas
11:00
32
Timo Kieft
Pijnenburg
11:02
33
Wessel Meskers
Almere '81
11:17
34
Bart Jansen
Altis
11:27
35
Ruben Laziev
Atverni
11:33
36
Jens Werner
Triathlon
11:37
37
Noah Matszat
Altis
11:42
38
Rico Osnabrugge
Phoenix
11:43
39
Kingston Schuld
Altis
11:49
40
Joran Scholten
Spirit Lelystad
11:50
41
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
11:56
JJD1, JJD1 - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Wijnalda
Hellas
8:04
2
Dim Petrusma
Altis
8:41
3
Floris Van de Ven
Hellas
8:46
4
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
8:59
5
Tim van de Burgwal
Altis
9:03
6
Eric Posthumus
U-Track
9:06
7
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
9:06
8
Jitte Ydema
Pijnenburg
9:08
9
Lars Beijk
Phoenix
9:11
10
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
9:12
11
Luuk van Burgsteden
Triathlon
9:14
12
Roan Straathof
Atverni
9:17
13
Mike van de Vooren
Hellas
9:17
14
Sven van Gelder
Triathlon
9:20
15
Twan Goudena
Clytoneus
9:22
16
Tijn van der Grijp
Altis
9:35
17
Marijn de Vries
Clytoneus
9:38
18
Daniël van der Leest
Altis
9:39
19
Peter Klaver
AV Nijkerk
9:40
20
Jonathan Bokhorst
Altis
9:49
21
Hidde de Jong
Fit
9:49
22
Hielke van den Kieboom
Fit
9:49
23
Bjorn Klein
AV Zeewolde
9:57
24
Rembrandt Pool
U-Track
9:58
25
Jaron Hamoen
AV Zeewolde
10:03
26
Niels Karel
Altis
10:04
27
Koen Van Kats
Hellas
10:05
28
Noam Michiels
Clytoneus
10:06
29
Pierre Verhoosel
Triathlon
10:06
30
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
10:07
31
Thijmen Hatzmann
BAV
10:08
32
Natan Hommel
AV Zeewolde
10:08
33
Matthias de Waal
Hellas
10:09
34
Daniel Kuipers
Atverni
10:09
35
Pieter van der Zee
Hellas
10:10
36
Floris van Baar
Atverni
10:11
37
Mart van Kippersluis
Pijnenburg
10:18
38
Noah Beens
Triathlon
10:19
39
Jeppe Meesters
Altis
10:22
40
Tristan Pothof
Spirit Lelystad
10:24
41
Danilo Roest
Pijnenburg
10:29
42
Bilal Bounjoum
BAV
10:31
43
Daniël Jansen
Pijnenburg
10:36
44
Thijs Berkhof
Triathlon
10:37
45
Tom Westdijk
Altis
10:42
46
Stijn Kroeze
Altis
10:53
47
Hugo Sliedrecht
Triathlon
11:05
48
Finn Hart
AV Zeewolde
11:19
49
Alain Tourne
Triathlon
11:34
50
Efraim Copinga
Hellas
11:35
51
Luca Krijger
AV Zeewolde
11:50
52
Jesse van Braak
AV Zeewolde
11:54
53
Ivo Schöls
Triathlon
12:44
54
Maarten Muller
AV Zeewolde
14:39
MJD2, MJD2 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Atverni
6:56
2
Maud te Pas
Atverni
7:09
3
Lara van 't Klooster
Triathlon
7:33
4
Mette Hippe
Altis
7:38
5
Jackie Vissers
Hellas
7:43
6
Hannah Vos
Fit
7:44
7
Marit Elkerbout
Altis
7:46
8
Denise Kliphuis
Fit
7:54
9
Anne-Ruth de Bruijne
Hellas
7:54
10
Ella Haaksman
Hellas
7:55
11
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
7:56
12
Sophie Blom
Spirit Lelystad
7:58
13
Madelief van Leur
Altis
8:02
14
Anna Braeken - Kristensen
Altis
8:08
15
Mara Schouw
Pijnenburg
8:12
16
Femke Verkerk
Atverni
8:13
17
Fenna van der Kooij
Altis
8:14
18
Faisa Nicolaas
Altis
8:16
19
Hannah van Boven
Phoenix
8:31
20
Nynke Glas
Spirit Lelystad
8:38
21
Danna Mossink
Altis
8:42
22
Robin de Bruin
Altis
8:43
23
Jinte Jonker
Triathlon
8:46
24
Iris Loonstra
Hellas
8:49
25
Jolie Minnée
Triathlon
8:53
26
Rebecca van Pagée
AV Zeewolde
8:57
27
Jaira Okeke
Almere '81
8:58
28
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
8:59
29
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
9:06
30
Hanne Pinxterhuis
Hellas
9:07
31
Asanay Malik
Altis
9:09
32
Bente Rutten
Altis
9:17
33
Esmee Kramer
Pijnenburg
9:26
34
Dilara Oktay
Pijnenburg
9:38
35
Carmen Lijzenga
Triathlon
9:40
36
Famke Willems
Altis
9:42
37
Ana van der Sande
Altis
9:44
MJD1, MJD1 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyanthe Nwokolo
Hellas
7:20
2
Noortje Zwaal
Altis
7:33
3
Sophie de Haan
U-Track
7:38
4
Roos Verblauw
Altis
7:47
5
Donna Lokhorst
Altis
7:57
6
Noa Schut
Altis
8:01
7
Romy Bendanon
Triathlon
8:01
8
Ronja van Oostenbrugge
Fit
8:03
9
Roos van Oostveen
Altis
8:17
10
Fé van der Weij
Altis
8:19
11
Lieke Smit
Atverni
8:21
12
Yfke van der Meer
Altis
8:23
13
Vere Ingram
Fit
8:24
14
Femi van Buuren
Phoenix
8:25
15
Mette Wiggers
Triathlon
8:30
16
Iris van Eerde
AV Zeewolde
8:33
17
Giulia Invernizzi
Hellas
8:36
18
Eva Wagemakers
Altis
8:39
19
Philippa Faase
Fit
8:40
20
Meinou de Jong
Triathlon
8:42
21
Aimeé Pillen
Pijnenburg
8:47
22
Marlou Pronk
BAV
8:49
23
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
8:51
24
Noëll Visser
Phoenix
9:06
25
June Besuyen
Altis
9:19
26
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
9:19
27
Karlijn Mossink
Altis
9:20
28
Sanne Spierenburg
Hellas
9:25
29
Dominique Poelhekke
AV Zeewolde
9:30
30
Mayke van Lieshout
Triathlon
9:41
31
Salomé Thevenard
Altis
9:43
32
Fenna Miedema
Altis
9:47
33
Lois Rijnders
Altis
9:49
34
Rosalie Kriek
AV Zeewolde
9:50
35
Norah Schoen
Triathlon
10:20
36
Mila Schaap
Triathlon
10:31
37
Jorieke van Duinen
BAV
10:33
38
Zosia Rasker
Triathlon
10:35
39
Anouk Bakker
Triathlon
10:38
40
Neala Don
Altis
10:42
41
Julia Vastenburg
AV Nijkerk
11:26
JMINI, MINI-J - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Schaik
AV Zeewolde
5:00
2
Harmen Muller
Altis
5:09
3
Jip van Leur
Altis
5:17
4
Iza Verkruissen
Triathlon
5:21
5
Naud van Borselen
AV Zeewolde
5:23
6
Kevin Juffer
AV Zeewolde
5:26
7
Sten de Raad
Pijnenburg
5:42
8
Luuk Jochems
Altis
5:43
9
Maximilian Kok
Pijnenburg
5:46
10
Jake Brink
AV Zeewolde
5:49
11
Teun Hofman
Altis
5:51
12
Cedric Hennequin
Triathlon
6:00
13
Fabe Minkhorst
AV Zeewolde
6:04
14
Melle de Jong
Altis
6:06
15
Tieme van Leeuwen
Triathlon
6:25
16
Simon van Wijk
Altis
7:07
17
Nick van Amerongen
BAV
7:59
MMINI, MINI-M - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaloe Gerlings
Pijnenburg
5:25
2
Nine van Gorkum
Altis
5:41
3
Emma Gerbrands
Phoenix
5:45
4
Maud Gustin
Altis
5:56
5
Benthe Walen
Pijnenburg
6:07
6
Jette Sprangers
Pijnenburg
6:08
7
Esmee Langbroek
Triathlon
6:37
JPC, JPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
4:23
2
Floris Smulders
AV Zeewolde
4:31
3
Mats van Esschoten
Atverni
4:34
4
Noah van Kuijk
Almere '81
4:39
5
Pim Hamburger
Hellas
4:41
6
Chris van Amerongen
BAV
4:44
7
Julyan Eccles
Altis
4:47
8
Manu Arts
Hellas
4:49
9
Daniel Verweij
AV Zeewolde
4:51
10
Finn van der Flier
BAV
4:57
11
Melle van der Harst
BAV
4:59
12
Tiemen Ingram
Fit
5:02
13
Tijn van Gent
Triathlon
5:10
14
Arthur Verhaak
Altis
5:11
15
Tom Cools
Altis
5:12
16
Boaz Bosveld
AV Zeewolde
5:16
17
Feiko Born
BAV
5:17
18
Lars Mulder
Altis
5:18
19
Dorian Bijlsma
AV Zeewolde
5:19
20
Bas van Arkel
Pijnenburg
5:20
21
Myles Facey
Pijnenburg
5:22
22
Jens van den Hoven
Altis
5:24
23
Joaz Proos
Pijnenburg
5:26
24
Niels Bachas
Altis
5:35
25
Desley van Tol
AV Zeewolde
5:36
26
Dylan van Barlingen
Altis
5:39
27
Lasse van den Akker
Pijnenburg
5:41
28
Terre Hofland
Pijnenburg
5:42
29
Zeid Al Ahmad
Altis
5:44
30
Mees Klarenbeek
Fit
5:52
31
Kyan Blaauw
AV Zeewolde
5:54
32
Daan Wittekamp
Altis
5:55
33
Elano Quispel
BAV
5:57
34
Otte de Kok
Triathlon
6:00
35
Sallah Ouahamdi
AV Zeewolde
6:02
36
Basten Mellink
Fit
6:04
37
Sirius Bouwens
Triathlon
6:07
38
Surya Jansen
Triathlon
6:11
39
Max Hesseling
Triathlon
6:22
40
Olof van der Zee
Triathlon
6:25
MPC, MPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smit
BAV
4:38
2
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
4:45
3
Flore van Keulen
Clytoneus
4:47
4
Majorie van Wegen
Fit
4:55
5
Meike Rodenhuis
Altis
5:00
6
Jeslyn de Graaf
Atverni
5:02
7
Anne Kooistra
Altis
5:10
8
Chiara Lotto
Atverni
5:12
9
Jolien Langstraat
AV Zeewolde
5:14
10
Pippa Dijkman
Altis
5:23
11
Romy van Gerven
Pijnenburg
5:24
12
Manar Ouakili
Altis
5:25
13
Naomi Holterhues
Altis
5:26
14
Sanne Boogaard
Phoenix
5:27
15
Yenthe Minkhorst
AV Zeewolde
5:28
16
Guusje Smeeing
Pijnenburg
5:29
17
Lieke Smedema
Pijnenburg
5:34
18
Iza Hart
AV Zeewolde
5:36
19
Emelie van Nifterik
AV Nijkerk
5:37
20
Fabiënne van Duijn
Altis
5:51
21
Anniek Verburgh
Altis
6:03
22
Myrthe Zwiers
AV Zeewolde
6:07
23
Alexandra Dorst
Altis
6:08
24
Jayda Richards
Altis
6:12
25
Sara de Putter
Altis
6:14
JPB, JPB - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
5:05
2
Jelger Boorsma
Altis
5:09
3
Florian Jellesma
Pijnenburg
5:32
4
Lars Epema
Altis
5:38
5
Harm de Leeuw
Triathlon
5:41
6
Milo Valk
Atverni
5:44
7
Thomas Pasker
Altis
5:45
8
Siem Kastelein
Clytoneus
5:47
9
Dhedde van Doorn
Triathlon
5:48
10
Tymen Wouterse
BAV
5:49
11
Menno Walgemoed
Altis
5:50
12
Kai van Zijtveld
Altis
5:54
13
Jesse Fonken
BAV
5:55
14
Nick Dekker
BAV
5:57
15
Liam Brandwagt
AV Zeewolde
6:02
16
Alex van 't Wout
Altis
6:02
17
Floris Otto
Clytoneus
6:05
18
Fedde van der Meer
AV Nijkerk
6:08
19
Cirino Invernizzi
Hellas
6:09
20
Jurre Bot
Pijnenburg
6:10
21
Auke Binnekamp
Altis
6:14
22
Robin Koopman
AV Nijkerk
6:15
23
Lasse Faber
Altis
6:15
24
Dito Jansen
Triathlon
6:16
25
Sam Prinsen
Altis
6:17
26
Melle Dolstra
Pijnenburg
6:22
27
Joep Hofman
Altis
6:22
28
Fedde van Nieuwenhuizen
Pijnenburg
6:25
29
Marijn Berfelo
Altis
6:33
30
Gijs Wagemakers
Altis
6:33
31
Dex Berghuis
Triathlon
6:34
32
Tygo Spendel
Altis
6:38
33
Niels Bakker
Triathlon
6:45
34
Levi van Ginkel
Pijnenburg
6:48
35
Renzo Schouw
Pijnenburg
6:52
36
Yoram Fishatsion
BAV
6:53
37
Floris de Hoop
Pijnenburg
6:54
38
Levi Peters
Triathlon
6:59
39
Hugo van Wijk
Altis
7:05
40
Nathan Zwiers
AV Zeewolde
7:20
41
Luca van de Biezen
AV Zeewolde
7:57
MPB, MPB - 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wende Geurtsen
Pijnenburg
5:43
2
June van Hooijdonk
Hellas
5:45
3
Rinke Scholten
Triathlon
5:52
4
Lana Eccles
Altis
5:53
5
Zee de Kiefte
Phoenix
5:55
6
Lynn van den Berg
Atverni
6:05
7
Noortje Boswinkel
Triathlon
6:06
8
Victoria Buijs
Pijnenburg
6:07
9
Isa Didden
Clytoneus
6:12
10
Doutze Gielbert
Altis
6:13
11
Amber Gottschalk
Hellas
6:15
12
Milou Steffen
AV Zeewolde
6:19
13
Catolijne van den Berg
Almere '81
6:19
14
Faye Kennedy
Almere '81
6:20
15
Anna Gijsbers
Fit
6:21
16
Sari van de Pol
Hellas
6:21
17
Juliet Mateman
Triathlon
6:22
18
Liz van Diepen
Triathlon
6:23
19
Sammie Postma
Altis
6:23
20
Elise Singels
Hellas
6:24
21
Eva Muller
Hellas
6:34
22
Luna Meinten
AV Zeewolde
6:35
23
Annabel van Schagen
Pijnenburg
6:36
24
Julia Pronk
Atverni
6:36
25
Philein Buitenhuis
AV Zeewolde
6:38
26
Famke Landman
Triathlon
6:39
27
Benthe van Veen
Pijnenburg
6:40
28
Amber Hendrikx
Triathlon
6:41
29
Floortje Uittenbogaard
Clytoneus
6:41
30
Quirine Winkel
U-Track
6:44
31
Irene Riesenkamp
Altis
6:48
32
Maud Langendijk
AV Zeewolde
6:50
33
Christel van der Haar
AV Zeewolde
6:51
34
Lize Veldkamp
Triathlon
6:52
35
Floor van Geest
Altis
7:03
36
Fay van Eijkelenburg
Altis
7:08
37
Lisanne Staal
AV Zeewolde
7:16
38
Bente Wertien
AV Zeewolde
7:28
39
Femke Jongema
AV Zeewolde
7:32
40
Feline Poelhekke
AV Zeewolde
7:34
41
Isa Gustin
Altis
7:39
42
Féline Tourné
Triathlon
7:45
43
Sienna Bosma
Pijnenburg
7:51
JPA1, JPA1 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Atverni
7:29
2
Casper Holterhues
Altis
7:37
3
Sedic Wanders
Almere '81
7:42
4
Luuk Loonstra
Hellas
7:51
5
Ole van der Grinten
Altis
7:53
6
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
7:58
7
Luuk van Meerveld
Altis
8:03
8
Luc Poissonier
Phoenix
8:06
9
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
8:09
10
Daan Dirksen
AV Nijkerk
8:10
11
Lucas Hendrickx
Triathlon
8:11
12
Thijs van Amerongen
BAV
8:12
13
Bas Nobel
Clytoneus
8:14
14
Nils Beijk
Phoenix
8:17
15
Elan van de Pol
Hellas
8:20
16
Simon Broek
Triathlon
8:24
17
Martijn Kok
BAV
8:26
18
Lucas Hoek
BAV
8:29
19
Rubin Michiels
Clytoneus
8:31
20
Siem van den Akker
Pijnenburg
8:31
21
Sebastian Redel
Altis
8:39
22
Guus van de Burgwal
Altis
8:45
23
Simon van Valkengoed
AV Nijkerk
8:45
24
Giel Hompes
BAV
8:46
25
Roan Nieuwenhuijsen
Altis
8:47
26
Olivier Zwaal
Altis
8:48
27
Teun Hompes
BAV
8:50
28
Nino Magliozzi
Clytoneus
8:53
29
Jari Goudena
Clytoneus
8:54
30
Vriend Allom
Triathlon
8:56
31
Rens Boogaard
Phoenix
8:57
32
Koen van Diepen
Clytoneus
8:58
33
Ole Hakkeling
BAV
9:05
34
Raphaël Jansen
Pijnenburg
9:10
35
Thom Straub
Phoenix
9:12
36
Melle Hagmolen of ten Have
Pijnenburg
9:17
37
Chris Dijkerman
Almere '81
9:18
38
Nout Kroeze
Altis
9:19
39
Jonas Rijkenberg
Hellas
9:20
40
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
9:23
41
Bram Hiemstra
Spirit Lelystad
9:24
42
Bas Vastenburg
AV Nijkerk
9:26
43
Boris van der Zee
Triathlon
9:28
44
Jayden Blaauw
AV Zeewolde
9:33
45
Jakob van Dijk
Triathlon
9:38
46
Sven Gerlings
Pijnenburg
9:48
47
Akram Pinard
Altis
9:50
48
Samuel Sengal
BAV
9:53
49
Desmond Boel
Atverni
10:00
50
Yoel Fishatsion
BAV
10:02
51
Declan Voorn
AV Zeewolde
10:14
52
Anouar Ouahamdi
AV Zeewolde
10:24
53
Thorsten Bouwens
Triathlon
10:27
MPA1, MPA1 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alana Dijkman
Altis
7:51
2
Livia Damhuis
Atverni
7:56
3
Myrte Straathof
Atverni
8:03
4
Elske Dunnink
Altis
8:05
5
Zoey Fonken
Altis
8:08
6
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
8:15
7
Nune Olde Dubbelink
Altis
8:18
8
Julia Hoogendoorn
Clytoneus
8:19
9
Stella Paulusma
Triathlon
8:28
10
Aarna Thakare
Atverni
8:30
11
Puck van Bladel
Triathlon
8:33
12
Itske van der Ploeg
Triathlon
8:34
13
Tessa van Panhuis
AV Nijkerk
8:40
14
Laure Steenis
Spirit Lelystad
8:48
15
Carina Pastoor
AV Zeewolde
8:52
16
Marije Kars
AV Zeewolde
8:52
17
Nora van Aalst
Clytoneus
8:56
18
Moyra Tissingh
Pijnenburg
8:57
19
Sacha Walgers
Pijnenburg
9:05
20
Luce van der Lee
Pijnenburg
9:08
21
Hinde Wunderink
BAV
9:12
22
Linde de Rooy
Triathlon
9:15
23
Darlene Krijtenburg
Altis
9:19
24
Louise Oosterhuis
AV Zeewolde
9:24
25
Jayda Verhaar
Pijnenburg
9:25
26
Eline van Duinen
BAV
9:28
27
Jet van Oostenbrugge
Fit
9:34
28
Melissa van Duijn
Altis
9:38
29
Hanne van der Meer
Altis
9:39
30
Eva Buitenkamp
Altis
9:42
31
Lisa Verblauw
Altis
9:42
32
Suze Kennedy
Almere '81
9:47
33
Iris Kooistra
Altis
9:56
34
Indy Ruitenberg
AV Zeewolde
10:05
35
Isabelle Snijder
Triathlon
10:08
36
Keeva Don
Altis
10:10
37
Danique van Braak
AV Zeewolde
10:15
38
Eleanore Joosse
Altis
10:20
39
Hiske Eshuis
Triathlon
10:35
40
Babette Winkel
U-Track
10:42
41
Daphne Hogervorst
BAV
10:46
42
Fleur van Gorkum
Altis
10:52
43
Sofie van Drie
BAV
10:55
JPA2, JPA2 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
7:04
2
Gijs Merckx
Almere '81
7:36
3
Guus Lemmens
U-Track
7:38
4
Zeki Mihci
BAV
7:41
5
Pelle de Raad
Altis
7:44
6
Teun Westein
Phoenix
7:46
7
Finn Speckmann
Altis
7:50
8
Joek Boonstra
BAV
7:54
9
Samuel Post
Altis
7:56
10
Sven Dekker
Clytoneus
7:57
11
Niels Dusoswa
Atverni
7:58
12
Jesse Nieuwenhuisen
Almere '81
7:59
13
Sem Evers
Almere '81
8:00
14
Janowa Weide
U-Track
8:00
15
Pepijn Keppel
Phoenix
8:05
16
Pepijn Wagenaar
Almere '81
8:06
17
Kyano Lankreijer
BAV
8:08
18
Daan Beeks
Altis
8:11
19
Matthias Maasse
AV Zeewolde
8:12
20
Aron van kempen
Clytoneus
8:15
21
Tim Pieneman
Pijnenburg
8:15
22
Hugo van Rens
BAV
8:17
23
Robin Versteeg
AV Zeewolde
8:18
24
Matías Fontes Wentink
Triathlon
8:21
25
Jasper van Eck
Atverni
8:22
26
Damian Verweij
AV Zeewolde
8:23
27
Ivar Vink
Phoenix
8:25
28
Lode Sanders
Phoenix
8:27
29
Thomas Pronk
Atverni
8:33
30
Lars van der Spek
Fit
8:34
31
Nils Medema
Altis
8:37
32
Jens van de Wetering
Triathlon
8:45
33
Yuri Ris
Hellas
8:49
34
Hielke van Gelder
Altis
8:52
35
Tycho Pureveen
Pijnenburg
8:53
36
Lucas van Lien
AV Zeewolde
8:58
37
Wessel Siezen
Fit
8:59
38
Luke Uyleman
Altis
9:00
39
David Louwe Kooijmans
Altis
9:02
40
Claudio Schiavon
Almere '81
9:04
41
Casper Slagt
Altis
9:05
42
Timme Bussemaker
Pijnenburg
9:06
43
Jasper van Boven
Phoenix
9:06
44
Menno Tolen
Altis
9:08
45
Kai Balk
AV Nijkerk
9:11
46
Mels van Stratum
Triathlon
9:13
47
Oscar Overbeek
Fit
9:14
48
Tygo Pothoven
Pijnenburg
9:16
49
Bouke Streefland
Pijnenburg
9:19
50
Sjoerd van Schaick
Hellas
9:24
51
Liu Spijker
Triathlon
9:27
52
Maarten Koop
Altis
9:36
53
Alex Dijkhuizen
Triathlon
9:40
54
Julian Krist
AV Zeewolde
9:47
55
Damian Scholten
Triathlon
9:55
56
Ruben Baartmans
Altis
9:57
57
Lars Rijksen
Pijnenburg
10:03
58
Oscar Jongema
AV Zeewolde
10:05
59
Silas van Wierst
AV Zeewolde
10:09
60
Mees Blijenberg
Triathlon
10:24
61
David van Dijk
Triathlon
10:28
62
Sep van Diepen
Triathlon
10:41
63
Wouter Kooij
AV Zeewolde
10:58
64
Onno Hoekstra
Triathlon
11:27
65
Tobias Hilhorst
Triathlon
11:27
66
Thijs van Doren
Almere '81
11:44
MPA2, MPA2 - 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Schoonhoven
Atverni
7:43
2
Aniek Grezel
Hellas
7:59
3
Carlijn Kannegieter
Altis
8:00
4
Babette van Oijen
AV Zeewolde
8:01
5
Wies Schmitz
Almere '81
8:02
6
Alexandra Koenis
Almere '81
8:03
7
Nola van der Loos
Hellas
8:08
8
Laura Duits
Pijnenburg
8:09
9
Noena van den Berg
Almere '81
8:11
10
Anniek Mateman
Triathlon
8:12
11
Dot Pouw
BAV
8:17
12
Lenne Meyer
Spirit Lelystad
8:18
13
Solene de Haan
Atverni
8:20
14
Ivana Marzec
Pijnenburg
8:22
15
Cato Hompes
BAV
8:25
16
Zahra deVries
Spirit Lelystad
8:25
17
Fiene van Maanen
Pijnenburg
8:35
18
Lucia van der Linden
Almere '81
8:36
19
Britte Wijnberger
Pijnenburg
8:39
20
Jette de Jonge
BAV
8:41
21
Roos Kempe
Altis
8:57
22
Bodine Roza
Altis
9:01
23
Roos Liefhebber
AV Zeewolde
9:09
24
Kate van Heusden
Altis
9:16
25
Ella Cools
Altis
9:29
26
Lauren van der Haar
AV Zeewolde
9:31
27
Thiebe van Doorn
Triathlon
9:34
28
Anouk van Nifterik
AV Nijkerk
9:37
29
Cato Klein Willink
Triathlon
9:42
30
Fé Legall Melendez
Pijnenburg
9:47
31
Lies Vogelzang
Triathlon
9:48
32
Juna van Sonderen
Altis
9:49
33
Caithlyn van der Wiel
Altis
9:51
34
Cato Willems
Altis
10:10
35
Esmee van Arkel
Altis
10:11
36
Fenna van der Voorn
AV Zeewolde
10:48
37
Bente van Schalkwijk
Altis
11:10
www.uitslagen.nl
09-02-2020 10:32