Uitslagenlijst 3e cross regio 1-5, poule M

Monnickendam - Zaterdag 8 februari 2020

JA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel Heil
AV Aalsmeer
18:18
2
Shai Walhain
Phanos
18:47
3
Milan Biesheuvel
AV Aalsmeer
20:18
4
Jimi Bakare
AV Monnickendam
22:14
JB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre Brouwer
GAC Hilversum
17:45
2
Yohannes Hiensch
Phanos
17:46
3
Jente Faber
GAC Hilversum
18:51
4
Eyoël Hiensch
Phanos
19:39
5
Alessio Rimedia
Atos
20:09
6
Romano Guellai
Atos
21:00
7
Wouter Voorn
AKU
21:11
8
Sjoerd Zuijderduin
AKU
21:13
9
Wolf van Strijen
AKU
23:00
10
Lucas Gonzales Neyzen
AV Monnickendam
23:03
MA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zosia Bulhak
Startbaan
11:59
2
Marinka Heijm
AV Monnickendam
14:20
3
Esther Pronk
AV Monnickendam
14:35
4
Renee Zwijnenburg
AV Aalsmeer
15:00
5
Margriet Hilhorst
Zuidwal
15:25
MB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Misha Pier
AV '23
12:09
2
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
12:20
3
Melissa Steenbakker
Atos
12:34
4
Marit van Wijk
Haarlemmermeer
12:39
5
Lotte Zethof
AV Aalsmeer
12:46
6
Maria Kuipers
Phanos
13:20
7
Sietske de Bruin
AV Aalsmeer
14:06
8
Faye Traube
AAC
15:48
9
Marloes Bos
Zuidwal
15:54
10
Manon Posthumus
Zuidwal
16:36
11
Imke Schaap
Zuidwal
18:37
12
Marijn Kaars
AV Monnickendam
19:00
JC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tadde Assefa
AAC
13:12
2
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
13:17
3
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
13:24
4
Ben Smallbone
GAC Hilversum
13:25
5
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
13:37
6
Daniel Winkels
AV Aalsmeer
13:39
7
Ischa Sachs
AV '23
13:50
8
Riemer Kerkstra
AV '23
13:55
9
Taeke Roukema
AV '23
13:58
10
Friso Bruins
GAC Hilversum
14:05
11
Finn de Keizer
GAC Hilversum
14:21
12
Florian Overtoom
Phanos
14:23
13
Tijs Hollander
GAC Hilversum
14:28
14
Taeke Verbree
AAC
14:36
15
Jefta van der Feen
AAC
14:55
16
Bastiaan Nube
AAC
15:00
17
Mink Hageman
Atos
15:03
18
Ids Kok
Phanos
15:03
19
Wietse Pruijmboom
Tempo
15:18
20
Teun Kalis
AV '23
15:25
21
Pablito Poye
AAC
15:27
22
Danilo Barnabe
Zaanland
15:28
23
Friso Koedijk
Phanos
15:32
24
Emil de Graaf
Phanos
15:40
25
Douwe Raat
AV Monnickendam
15:52
26
Taeke Mulder
Phanos
15:58
27
Henrik van den Akker
AAC
16:07
28
Marnix Molenaar
AV '23
16:47
29
Olav Ewoldt
AAC
16:59
30
Jaro Titsing
AV Monnickendam
17:12
31
Peter Idema
AKU
17:44
MC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Guellai
Atos
7:44
2
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
7:48
3
Fanny den Uyl
Startbaan
8:19
4
Pam de Kruif
AV '23
8:21
5
Tess van Zuilen
Phanos
8:21
6
Cecilia Kuipers
Phanos
8:35
7
Jiske Terpstra
Tempo
8:36
8
Mette Smithuis
AV Aalsmeer
8:44
9
Nina Croockewit
Phanos
8:50
10
Sterre van Wayenburg
Startbaan
8:50
11
Marijne Repelaer van Driel
Phanos
8:52
12
Rosan de Jong
AAC
8:55
13
Veronique van Weldam
Phanos
8:55
14
Sacha Reichman
Zuidwal
8:55
15
Mette Lakeman
AAC
8:56
16
Jet Commandeur
DEM
8:58
17
Nora van Seventer
Phanos
9:09
18
Tess Verwer
AV Monnickendam
9:11
19
Mara Bouma
Phanos
9:17
20
Cynthia Dradenya
AAC
9:20
21
Nhima Camara
AV Monnickendam
9:26
22
Lana Boshuizen
Atos
9:36
23
Lisa Brandt
AV Monnickendam
10:04
24
Celine Visser
AV Monnickendam
10:12
25
Janne Wever
AV '23
10:24
26
Kyra Bonte
AV Monnickendam
10:27
27
Ayana Heijm
AV Monnickendam
10:27
28
Tessa Westland
Zuidwal
10:58
29
Rebecca Tromp
Tempo
12:05
JD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rink Rewijk
AV Aalsmeer
7:24
2
Ermias van Delft
Zaanland
7:28
3
Ruben Lagas
GAC Hilversum
7:30
4
Liam Jongejan
Phanos
7:36
5
Jesse Bosch
Tempo
7:48
6
Hugo Post
Phanos
7:59
7
Mik Commandeur
DEM
7:59
8
Tobias Pierik
Startbaan
8:02
9
Vincent Bezemer
Zuidwal
8:06
10
Iver van Strijen
AKU
8:19
11
Marijn Walstra
GAC Hilversum
8:23
12
Robin den Engelse
AV '23
8:27
13
Thijs Oppewal
Zaanland
8:31
14
Koen Bader
GAC Hilversum
8:36
15
Pepijn Koot
Zuidwal
8:43
16
Koen Tijhaar
Startbaan
8:44
17
Bjorn Post
Startbaan
8:46
18
Tim van der Knaap
GAC Hilversum
8:47
19
Thomas Heijm
AV Monnickendam
8:56
20
Yuri van den Berg
Zuidwal
8:58
21
Steven Waasdorp
Startbaan
9:02
22
Ot Geelen
Zuidwal
9:03
23
Niels Bitter
GAC Hilversum
9:06
24
Guus van Reijsen
Startbaan
9:21
25
Rosco Jak
AV Aalsmeer
9:31
26
Thijmen Koot
Zuidwal
9:40
27
Otis Notenboom
Zuidwal
9:47
28
Zafir Ali
Atos
9:52
29
Youssri Reffas
AAC
9:58
JD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mantel
AV '23
7:38
2
Yme van der Krieke
AV '23
7:50
3
Harry Smallbone
GAC Hilversum
7:56
4
Riley Groenbast
Feniks
8:05
5
Marciano Verzijden
Startbaan
8:10
6
Pieter Vermeij
Phanos
8:15
7
Manuel Pattiwaël van Westerloo
Startbaan
8:19
8
Tim Steenbakker
Atos
8:21
9
Gijs Schuur
AV '23
8:25
10
Marouane el Hani
AAC
8:25
11
Storm Muilwijk
Zuidwal
8:27
12
Thomar Neidig
GAC Hilversum
8:27
13
Tristan Hartkamp
Phanos
8:32
14
David Spits
Atos
8:35
15
Ferro Kastelijns
Phanos
8:42
16
Stef Wijbenga
Startbaan
8:44
17
Mats Bax
Startbaan
8:46
18
Olaf Werkman
AV '23
8:51
19
Jari Oud
Phanos
8:54
20
Noah Ulrich
AV '23
8:57
21
Kas Commandeur
DEM
9:21
22
Matthijs Schrijvers
Tempo
9:26
23
Noud van Fulpen
Phanos
9:31
24
Casper Dinkelaar
AV '23
9:42
25
Niels Hagen
Zuidwal
9:52
26
Haijo Endedijk
Phanos
9:56
27
Tijl Konings
AV '23
10:04
28
Thijs Vasen
Zaanland
10:23
29
Kaj Godlieb
Zuidwal
12:59
MD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt de Graaf
DEM
5:57
2
Eleanor Musil
Phanos
6:00
3
Fiene Rosendaal
DEM
6:04
4
Maud Bleijs
GAC Hilversum
6:06
5
Jet de Jong
AV '23
6:21
6
Rosa Leusink
Startbaan
6:23
7
Laura Herrebrugh
Phanos
6:33
8
Maxime Zschuschen
Startbaan
6:34
9
Lisemijn van den Bosch
Phanos
6:35
10
Ilse Johannes
AAC
6:37
11
Kaitlyn Groot
AV '23
6:39
12
Sylke Faber
GAC Hilversum
6:40
13
Jasmijn Ketelaar
Zuidwal
6:41
14
Djuna Gersen
Startbaan
6:41
15
Daisy Hendriks
Feniks
6:42
16
Nikita Bons
Atos
6:44
17
Juliette Repelaer van Driel
Phanos
6:45
18
Marit Vermeij
Phanos
6:46
19
Angély Middel
Phanos
6:53
20
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
6:57
21
Doris Thomas
AV '23
6:59
22
Yke Kalis
AV '23
7:01
23
Madelief Rave
AAC
7:08
24
Sterre van Ewijk
AV '23
7:11
25
Linde de Vries
AV '23
7:20
26
Marthe van der Meer
AV '23
7:21
27
Jasmijn Karels
AV '23
7:22
28
Julie Meulenbroek
Zuidwal
7:34
29
Kyra Barneveld
Zuidwal
7:55
30
Lieke Snip
Phanos
8:04
MD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV '23
5:48
2
Anna Bilstra
GAC Hilversum
6:20
3
Emma Siblesz
AV '23
6:31
4
Feline Fennema
AV '23
6:35
5
Maren van Bommel
Feniks
6:35
6
Frederiek van Wetten
Startbaan
6:37
7
Evelien van Doorne
AV '23
6:39
8
Evelien van Vilsteren
Startbaan
6:41
9
Annephine Slütter
GAC Hilversum
6:44
10
Joena van Oordt
AV '23
6:45
11
Mirthe Knibbe
Zuidwal
6:46
12
Clara Boor
AAC
6:49
13
Léonie Couzy
AAC
6:50
14
Sara Pietersen
Startbaan
6:52
15
Sam Bergsma
AV Aalsmeer
6:54
16
Isabel Poel
Phanos
6:55
17
Livia van Weldam
Phanos
6:57
18
Tess Kuijer
Zuidwal
6:57
19
Elin van Dijken
AKU
6:58
20
Emma van Geer
Phanos
7:00
21
Lena Imoula
AV '23
7:04
22
Lotte Westland
Zuidwal
7:04
23
Mare van Etten
Zaanland
7:11
24
Senna Ponsen
Startbaan
7:11
25
Lieke Dobma
Feniks
7:16
26
Larissa Visser
Zuidwal
7:17
27
Jente Meertens
GAC Hilversum
7:18
28
Roos Koedijk
Phanos
7:20
29
Melissa Lijnsvelt
Tempo
7:21
30
Ilse van Hoek
AV Monnickendam
7:26
31
Lotte Konijn
Zuidwal
7:27
32
Bo Van Hille
Zuidwal
7:31
33
Lilly Huntink
Tempo
7:40
34
Tess Nijland
AV '23
7:42
35
Junia Roelevink
Startbaan
8:05
36
Izabelle Bosman
AKU
8:41
37
Sigrid Schaap
Zuidwal
8:44
38
Dunya Brantenaar
Zaanland
8:48
39
Tessa Meijers
Atletiek Abcoude
9:03
40
Sara Barendse
Zaanland
10:23
JPD, JONGENS PUP MIN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Hofmijster
AKU
3:15
2
Madé Oldenhof
GAC Hilversum
3:37
3
Logan Kroon
AV Monnickendam
3:38
4
Hugo Hulleman
Atletiek Abcoude
3:39
5
Rayan Veening
AV '23
3:45
6
Siem Verlaan
AKU
3:48
7
Job Galenkamp
GAC Hilversum
3:51
8
Ayden Brommer
Zuidwal
3:57
9
Lasse Schuurman
AV '23
3:58
10
Kai Waal
Zaanland
4:02
11
Toby Clinton
Phanos
4:05
12
Moos Molenaar
Atletiek Abcoude
4:07
13
Ate Truijens
GAC Hilversum
4:12
14
Mats van Manen
AKU
4:12
15
Elijah Reemnet
Feniks
4:12
16
Wessel Hessing
GAC Hilversum
4:13
17
Thomas van der Gugten
GAC Hilversum
4:13
18
Fabio Kastelijns
Phanos
4:13
19
Roman Senster
GAC Hilversum
4:18
20
Ties Drooger
Zuidwal
4:24
21
Stan Holst
Zaanland
4:26
22
Sylvan Leijerzapf
Startbaan
4:28
23
Joel van Dijk
Atletiek Abcoude
4:28
24
Adam Ahalak
Zuidwal
4:29
25
Luuk van den Brink
Zuidwal
4:33
26
Hidde Castelijn
GAC Hilversum
4:35
27
Joey Nillesen
Zaanland
4:37
28
Ardjuna Elderenbosch
AAC
4:38
29
Jonah Marshall
GAC Hilversum
4:39
30
Silver Krumeich
Atos
4:46
31
Tobias de Witt
Atletiek Abcoude
4:50
MPD, MEISJES PUP MIN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Livia SIblesz
AV '23
14:05
2
Ema Hromadkova
Startbaan
14:05
3
Olivia Biemond
AV '23
14:09
4
Willemijn ter Veer
Startbaan
14:15
5
Mila White
GAC Hilversum
14:21
6
Rowan van Kempen
AKU
14:29
7
Anouk Huitema
AV '23
14:34
8
Ana-Sofia Huijzer
GAC Hilversum
14:38
9
Olivia Vilches Post
AV Monnickendam
14:41
10
Emily van Bemmel
Startbaan
14:45
11
Rosa de Groot
Startbaan
14:45
12
Louisa Visser
GAC Hilversum
14:47
13
Merthe Euser
Startbaan
14:51
14
Marthe van der Heijden
GAC Hilversum
14:53
15
Tirza van den Berg
GAC Hilversum
14:54
16
Emmy Prins
Phanos
14:55
17
Amy Langereis
Startbaan
14:58
18
Kayah Colle
Atletiek Abcoude
15:36
19
Amélie Staphorst
Startbaan
15:39
20
Lene van Zanen
AV '23
15:40
JPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Hulleman
Atletiek Abcoude
4:12
2
Milan Baas
Zuidwal
4:25
3
Sten Verdegaal
AV '23
4:28
4
Louis Teng
Startbaan
4:30
5
Pieke van der Blom
GAC Hilversum
4:33
6
Lode Prins
Phanos
4:34
7
Roel Verlaan
AKU
4:37
8
Jip Houtenbos
DEM
4:37
9
Rjay Oboh
Atos
4:40
10
Julian Gewargis
Startbaan
4:44
11
Teike Stoffele
Phanos
4:45
12
Justin de Witt
Atletiek Abcoude
4:45
13
Vince de Wit
DEM
4:48
14
Bodhi Weemaes
GAC Hilversum
4:49
15
Geertjan van de Wetering
GAC Hilversum
4:52
16
Sven van Wijk
Zuidwal
4:53
17
Daan Zieck
GAC Hilversum
4:57
18
Mees Moen
GAC Hilversum
4:58
19
Milo Bruijns
GAC Hilversum
4:59
20
Mylo de Koningh
Zaanland
5:00
21
Eelco Mooij
GAC Hilversum
5:01
22
Matthias Kammer
GAC Hilversum
5:01
23
Maurits Bak
AV '23
5:02
24
Eloy Hageman
AV Aalsmeer
5:03
25
Rens Weijers
Zuidwal
5:04
26
Stellan Kroezen
Atletiek Abcoude
5:05
27
Stijn ten Kate
Zuidwal
5:08
28
Otto Karsijns
GAC Hilversum
5:08
29
Karel Huizinga
Atletiek Abcoude
5:10
30
Felix de Gou
Tempo
5:10
31
Jitse van der Wal
Atos
5:14
32
Thijn Kortleve
GAC Hilversum
5:17
33
Michael Woering
GAC Hilversum
5:19
34
Dex Blokker
Phanos
5:19
35
Jesper Tjapko Leijerzapf
Startbaan
5:20
36
Lars Bitter
GAC Hilversum
5:21
37
Ben van Geldere
AV '23
5:21
38
Felix Milikowski
AV '23
5:22
39
Lucas Ruijs
GAC Hilversum
5:26
40
Ilias Akhnikh
AAC
5:27
41
Jelle Koopmans
GAC Hilversum
5:30
42
Otis Cramer
GAC Hilversum
5:31
43
Milo Brunekleef
Tempo
5:34
44
Kick Verhaal
Zaanland
5:34
45
Ibe Ambaum
GAC Hilversum
5:35
46
Finn van het Kaar
Startbaan
5:35
47
Julius Doelman
GAC Hilversum
5:36
MPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linne Vis
AV Aalsmeer
4:40
2
Sofie Walstra
GAC Hilversum
4:44
3
Lianne Cornelissen
GAC Hilversum
4:45
4
Emmelie de Groot
Startbaan
4:56
5
Lienne Bleijenburg
Zuidwal
4:57
6
Klara Grabowska
GAC Hilversum
4:59
7
Preciosa Kartopawiro
Phanos
5:01
8
Marika de Jong
AAC
5:02
9
Elin Keizer
Atos
5:03
10
Irene Schnizer
Atos
5:04
11
Igoné van Nunen
GAC Hilversum
5:05
12
Emelie Pattiwaël van Westerloo
Startbaan
5:06
13
Robin Korenhof
AAC
5:07
14
Linn de Lange
GAC Hilversum
5:07
15
Zazza Groenbast
Feniks
5:07
16
Lianne Blaauw
Atletiek Abcoude
5:17
17
Saar Tukker
AV '23
5:21
18
Iris Drupsteen
GAC Hilversum
5:24
19
Resa van Muijden
AV '23
5:27
20
Kaat de Vries
AV Aalsmeer
5:32
21
Lotte Vis
AV Aalsmeer
5:32
22
Melody Kooiman
GAC Hilversum
5:38
23
Lobke van Duren
GAC Hilversum
5:42
24
Zohra de Best
AV '23
5:44
25
Elise Souisa
AV '23
5:44
26
Eva Barendse
Zaanland
5:45
27
Lise van de Hoef
Tempo
5:46
28
Inge de Vries
Zaanland
5:50
29
Tessa Fokker
Tempo
5:53
30
Rosa Hussaarts
Zaanland
5:53
31
Lieke Nederhof
AV Monnickendam
5:58
32
Fiene Wierenga
GAC Hilversum
6:00
33
Annemijn Schlebaum
AV '23
6:04
34
Nika Lakerveld
Startbaan
6:39
JPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Kleef
Zaanland
5:25
2
Jaro Koper
DEM
5:28
3
Toby Gildemacher
Atos
5:34
4
Thimo Huszar
Phanos
5:39
5
Mink Nijlant
Phanos
5:40
6
Nathan Griffioen
AV '23
5:41
7
Stijn de Jager
Feniks
5:42
8
Roy Bakker
DEM
5:46
9
Ive Engel
Suomi
5:46
10
Abel Thelen
Atos
5:46
11
Luuk van Manen
AKU
5:48
12
Tom Zantinge
Feniks
5:55
13
Siem de Vries
Phanos
5:57
14
Hidde Oldenhof
GAC Hilversum
5:59
15
Ruben Bekebrede
Zaanland
5:59
16
Merlijn van Meurs
DEM
5:59
17
Peter Balabanov
Startbaan
5:59
18
Pepijn Kortlandt
Startbaan
6:01
19
Lou de Vries
GAC Hilversum
6:03
20
Arsh Sahu
GAC Hilversum
6:04
21
Stijn van Harn
GAC Hilversum
6:06
22
Koen Brantenaar
Zaanland
6:08
23
Mels Hogervorst
GAC Hilversum
6:09
24
Fedja Sutorius
AV '23
6:10
25
Faisal Daku
Atos
6:14
26
Jip ter Smitten
GAC Hilversum
6:20
27
Siem Elderenbosch
AAC
6:22
28
Pim Maas
AV '23
6:23
29
Luuk Zeeman
Tempo
6:24
30
Daan de Boer
Zuidwal
6:25
31
Ties Tentij
GAC Hilversum
6:25
32
Dani Holst
Zaanland
6:26
33
Eddie Clinton
Phanos
6:28
34
Thijmen Dijkstra
GAC Hilversum
6:29
35
Timmetje Huidig
Atos
6:31
36
Caspar Oskam
AV '23
6:35
37
Olivier Sluis
Zaanland
6:35
38
Idse van der Tang
AAC
6:36
39
Kaj Werkman
AV '23
6:37
40
Gijs van Kordenoordt
Zaanland
6:37
41
Mika Kelder
GAC Hilversum
6:42
42
Friso Kiel
GAC Hilversum
6:44
43
Donato Russo
GAC Hilversum
6:45
44
Brent Wierenga
GAC Hilversum
6:46
45
Fedde Veldmeijer
GAC Hilversum
6:49
46
Abhav Sahu
GAC Hilversum
6:51
47
Dante Orth
Atletiek Abcoude
6:56
48
Nathan Scheele
AAC
6:58
49
Neil Willemse
Phanos
7:01
50
Sepp Kanis
Phanos
7:01
51
Ruben Zijerveld
AKU
7:06
52
Caed Steba
GAC Hilversum
7:06
53
Thom Hoppenbrouwers
GAC Hilversum
7:06
MPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Jong
AV '23
5:23
2
Chiara Bernard
AV '23
5:24
3
Eva Wysny
Phanos
5:43
4
Olivie Mensing van Charante
AV '23
5:51
5
Hanne Cents
GAC Hilversum
5:57
6
Eline Oppewal
Zaanland
6:02
7
Evelien ter Veer
Startbaan
6:05
8
Carlotte Zwart
Tempo
6:10
9
Febe Nap
GAC Hilversum
6:11
10
Meis Ottenheijm
GAC Hilversum
6:13
11
Salyshia Reemnet
Feniks
6:14
12
Ronja Schuurman
AV '23
6:15
13
Mila Knijn
AV '23
6:16
14
Amorella Dos Santos
Startbaan
6:18
15
Suus Hogenboom
AKU
6:20
16
Bregje Veerhuis
AKU
6:21
17
Joy van Dijk
AKU
6:24
18
Lauren Gerritsen
Startbaan
6:26
19
Lotte de Graaf
DEM
6:26
20
Saar Gnodde
GAC Hilversum
6:27
21
Linne de Jong
Tempo
6:30
22
Charlotte Roeland
AV '23
6:30
23
Elanor Oost
Tempo
6:34
24
Fileine Kawohl
Startbaan
6:36
25
Stella de Wit
Tempo
6:37
26
Pascalle Reurings
AV Aalsmeer
6:38
27
Mia Braun
Phanos
6:39
28
Zinzi Stoker
AV '23
6:39
29
Dille de Gooijer
GAC Hilversum
6:40
30
Nout Slütter
GAC Hilversum
6:41
31
Lena Thomissen
AV '23
6:44
32
Melody Nillesen
Zaanland
6:47
33
Sarah Huitema
AV '23
6:50
34
Ynte Terpstra
Tempo
6:52
35
Isa Gerrits
GAC Hilversum
6:53
36
Franka Beekmann
Tempo
6:58
37
Noor Beumer
Startbaan
7:01
38
Quahneah van den Bos
GAC Hilversum
7:04
39
Lena Wijte
Zaanland
7:09
40
Daye Meijer
Phanos
7:11
41
Megan Firth
GAC Hilversum
7:12
42
Myrthe Bijlsma
GAC Hilversum
7:13
43
Roos Cuppen
AV '23
7:17
44
Laura van der Groep
Atos
7:20
45
Elin O'Hora
GAC Hilversum
7:27
46
Luna Renard
AV '23
7:30
47
Jasmijn Eindhoven
GAC Hilversum
7:44
48
Mille Heylen
GAC Hilversum
7:45
JPA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Bogaard
AV '23
6:02
2
Duco Verhoeven
Atos
6:03
3
Juul Loos
Phanos
6:06
4
Leon den Ouden
Startbaan
6:25
5
Laurens Bijlard
GAC Hilversum
6:26
6
Ilja Wiederspahn
Phanos
6:28
7
Jochem Colle
Atletiek Abcoude
6:28
8
Finn Bakker
AV '23
6:28
9
Czarek Colle
Atletiek Abcoude
6:33
10
Milan Franco
Startbaan
6:37
11
Idse Blum
Phanos
6:38
12
Xavian Mammen
Startbaan
6:40
13
Stan Kriek
Zuidwal
6:41
14
Casper Kole
Phanos
6:53
15
Mattia Kastelijns
Phanos
6:59
16
Willem Velsink
Zuidwal
7:00
17
Jaïr Stoel
Zaanland
7:02
18
Quint van der Knaap
GAC Hilversum
7:02
19
Toon Meerman
Atos
7:03
20
Dmitry Mitya Strakhov
Startbaan
7:03
21
Sverre Brink
Startbaan
7:04
22
Hidde van Zanen
AV '23
7:09
23
Julian Veerman
Phanos
7:13
24
Jay van Kempen
AKU
7:16
25
Merijn Senster
GAC Hilversum
7:17
26
Waldemar Baumann
Startbaan
7:23
27
Max Rijs
AAC
7:25
28
Wobbe Appelman
Phanos
7:27
29
Koen Maas
AV '23
7:30
30
Ruben Sint
Startbaan
7:30
31
Jack Wagschal
Phanos
7:34
32
Tijn Jorritsma
AV '23
7:35
33
Tim Bultman
GAC Hilversum
7:35
34
Joep Wilhelmus
GAC Hilversum
7:35
35
Guus Steen
Zaanland
7:37
36
Derek Truijens
GAC Hilversum
7:42
37
Justin Heeres
AV Monnickendam
7:43
38
Kay Wood
Zuidwal
7:45
39
Tim Taanman
AKU
7:46
40
Stijn van der Gugten
GAC Hilversum
7:49
41
Tim de Jonge
Phanos
7:52
42
Flynn Moor
Startbaan
7:53
43
Marnix Mooij
GAC Hilversum
7:58
44
Pim Boerman
Zuidwal
8:06
45
Joppe Teeuwissen
Zuidwal
8:06
46
Sebastiaan van der Schinkel
AKU
8:18
47
Max Haverkamp
Startbaan
8:22
48
Pablo Vilches Post
AV Monnickendam
8:24
49
Tijmen Heeres
AV Monnickendam
8:58
50
Dean Uitvlugt
AAC
9:05
MPA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Orla White
GAC Hilversum
6:16
2
Hanna Karsijns
GAC Hilversum
6:31
3
Gioia Pierik
Startbaan
6:35
4
Veere Willems
Phanos
6:38
5
Isis Bons
Atos
6:40
6
Mara Visch
Atos
6:42
7
Jasmijn Edelbroek
GAC Hilversum
6:42
8
Julia Wouda
GAC Hilversum
6:46
9
Youssra Errachidi
AAC
6:49
10
Franca Koutstaal
GAC Hilversum
6:50
11
Maud van der Meer
GAC Hilversum
6:54
12
Liv Marshall
GAC Hilversum
6:55
13
Laura Wiering
AV '23
6:57
14
Laurine Siblesz
AV '23
6:59
15
Ariane Gnodde
GAC Hilversum
7:12
16
Noortje Jonkman
Tempo
7:14
17
Lusie van der Wal
Atos
7:16
18
Sofia Kes
DEM
7:20
19
Emmanuella Armani
AKU
7:23
20
Kris de Haan
AV '23
7:28
21
Lenthe van Ewijk
AV '23
7:31
22
Stine Bouman
AV '23
7:34
23
Tara Miedema
GAC Hilversum
7:34
24
Ruby O'Hora
GAC Hilversum
7:35
25
Julia Moné
Startbaan
7:38
26
Britt Heutink
Zuidwal
7:40
27
Mare Houbiers
Atos
7:40
28
Carlijn Bruinsma
Startbaan
7:44
29
Roos Hogervorst
GAC Hilversum
8:03
30
Anouk de Vries
Zaanland
8:03
31
Tess de Boer
Zuidwal
8:06
32
Elynn Barneveld
Zuidwal
8:06
33
Fiene den Hertog
Zaanland
8:07
34
Rosalie Schrijvers
Tempo
8:13
35
Nora Nait el Ghazi
AAC
8:14
36
Lynn Langereis
Startbaan
8:23
37
Noa Bruijns
GAC Hilversum
8:26
38
Phileine Obèr
GAC Hilversum
8:29
39
Ilse Fokker
Tempo
8:49
40
Julie van den Berg
GAC Hilversum
9:28
41
Ava van Rooy
GAC Hilversum
9:31
JPA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van den Bosch
Phanos
5:52
2
Sofian el Kaddouri
AAC
6:00
3
Sven Boshuizen
Atos
6:06
4
Timo Limonard
AAC
6:22
5
Jimi Cramer
GAC Hilversum
6:24
6
Daantje Scheele
AV '23
6:28
7
Lars van Wijk
Zuidwal
6:29
8
Quint van Wengen
Zuidwal
6:30
9
Thomas Quik
Zuidwal
6:30
10
Yaïr van der Feen
AAC
6:35
11
Jarit Kershof
Startbaan
6:36
12
Luke van Diemen
AV '23
6:38
13
Felix Zwaal
AV '23
6:40
14
Sem Hovinga
AV '23
6:44
15
Duuk Voogel
AV Monnickendam
6:47
16
Rick van Harn
GAC Hilversum
6:47
17
Mark Westra
AKU
6:48
18
Lean Rouwhorst
AAC
6:49
19
Tijn van de Hoef
Tempo
6:50
20
Nick Wahlen
AKU
6:50
21
Mees Schuurmans
Startbaan
6:52
22
Jesse Francke
AAC
6:54
23
Max Dec
AAC
6:55
24
Gideon Sachs
AV '23
6:59
25
Flint Woolfitt
GAC Hilversum
7:03
26
Bram Thomas Rondema
Startbaan
7:07
27
Ryan Waasdorp
Startbaan
7:08
28
Thijs Koopman
DEM
7:10
29
Florian Middendorp
GAC Hilversum
7:11
30
Geyers Kleverlaan
AV '23
7:17
31
Robbin Jansma
AV Monnickendam
7:18
32
Ruben-Jay Krumeich
Atos
7:20
33
Elijah Parker
AAC
7:25
34
Yves Verbockhaven
Phanos
7:26
35
Siem van Kordenoordt
Zaanland
7:32
36
Finn Sier
AAC
7:37
37
Jens Molenaar
Zaanland
7:38
38
Valentin Vooren
Phanos
7:39
39
Kas Wijbenga
Startbaan
7:40
40
Mika Okx
Tempo
7:41
41
Tijn Nijman
AV Monnickendam
7:52
42
Justin Maas
Tempo
8:00
43
Miguel Ranzijn
Tempo
8:01
44
Shae Riedewald
Feniks
8:06
45
Tijl Sillevis
Zuidwal
8:13
46
Ilian Kuiper
AKU
8:15
47
Thijs Barendse
Zaanland
8:26
48
Pepijn van Nunen
GAC Hilversum
8:28
49
Ismaïl Assbai
AAC
8:35
50
Biko de Best
AV '23
9:19
MPA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Kriger
AKU
6:06
2
Lucy Estella de Kruif
AV '23
6:17
3
Irina Kovorova
Phanos
6:26
4
Lauren Timucin
Startbaan
6:27
5
Jinthe van Loon
GAC Hilversum
6:27
6
Elke Woerdeman
GAC Hilversum
6:31
7
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
6:46
8
Manisha Landvreugd
Atos
6:47
9
Carina Mensing van Charante
AV '23
6:49
10
Emma Bayens
Tempo
6:52
11
Mare Blum
Phanos
6:52
12
Izzie Verdegaal
AV '23
6:54
13
Selina Claassen
Atos
6:55
14
Senna Gewargis
Startbaan
6:58
15
Fleur Hofmijster
AKU
7:03
16
Amelie Vermeer
AV '23
7:08
17
Noor Sachs
AV '23
7:09
18
Dana Hogenboom
AKU
7:13
19
Isabella de Bruin
GAC Hilversum
7:14
20
Anouk Verhaal
Zaanland
7:15
21
Aicha Kacen
Phanos
7:21
22
Merle Brocks
GAC Hilversum
7:22
23
Lotte Vermeulen
Zaanland
7:22
24
Caitlin Wismeijer
Startbaan
7:29
25
Pien de Vries
AV Aalsmeer
7:34
26
Marlou Smorenberg
AKU
7:38
27
Linn Smithuis
AV Aalsmeer
7:43
28
Hannah Kruijmer
Zuidwal
7:52
29
Danique Roest
Zuidwal
7:53
30
Vera van Westerloo
AV '23
7:54
31
Pippe Jansen van der Geest
AV '23
8:00
32
Tess Wendels
Startbaan
8:01
33
Betty van der Meer
AV '23
8:02
34
Elke Wijbenga
Startbaan
8:15
35
Mette Jongkind
Suomi
8:19
36
Ymke Kuiper
Atos
8:38
37
Tess Boxma
Atos
8:44
38
Rawia Ali
Atos
8:51
39
Heleni van den Berg
AV '23
8:54
40
Nienke van Manen
AKU
8:58
41
Jasmijn van Ginkel
Startbaan
9:11
www.uitslagen.nl
12-02-2020 17:25