Uitslagenlijst Atledo Cross

Dongen - Zondag 2 februari 2020

JPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Crutzen
Sprint
4:21
2
Lucas Ernst
Scorpio
4:22
3
Thijs Rijnen
Scorpio
4:36
4
Bram van Aert
Sprint
4:43
5
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
4:48
6
Jop Spijkers
Attila
4:51
7
Pepijn Michielsen
Gloria
4:55
8
Siem Bolenius
ACW '66
4:58
9
Jonas Jespers
Gloria
5:02
10
Tjeerd Bronkhorst
Scorpio
5:04
11
Job Dekkers
Sprint
5:23
12
Dion van Beek
Fortuna
5:40
13
Raf van Rijen
Scorpio
5:48
14
Siem Horsten
Atledo
5:50
MPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
4:39
2
Marta Leussink
Sprint
4:54
3
Carlijn IJpelaar
ACW '66
4:59
4
Milou Stabel
Gloria
5:07
5
Olivia van den Berg
Sprint
5:08
6
Lenthe Goethals
Spiridon
5:16
7
Iris Claessen
ACW '66
5:26
8
Maud Buschman
Spiridon
5:46
9
Lila Ozga
Atledo
5:48
10
Noortje Benschop
Scorpio
5:49
11
Sophie Buschman
6:01
12
Janne van den Brandt
Gloria
6:04
13
Hannah van den Elshout
Scorpio
6:04
JPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
4:13
2
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:15
3
Ilian Strooper
Attila
4:22
4
Willem de Jong
Atledo
4:28
5
Bjarne Goethals
Spiridon
4:30
6
Lander Jansens
Gloria
4:33
7
Pepijn Baars
Sprint
4:34
8
Stijn Dielemans
Sprint
4:42
9
Brim Devue
Gloria
5:01
10
Thijs Keetels
Scorpio
5:01
11
Siem Van Tetering
Scorpio
5:05
12
Jelle Jansen
Atledo
5:09
13
Teun van der Kaaij
Atledo
5:22
14
Matthijs van Roessel
Atledo
5:24
15
Sem Beerens
Atledo
5:25
MPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
4:28
2
Linde Heeren
Sprint
4:30
3
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:36
4
Evi Heeren
Sprint
4:36
5
Linde van den Bos
Tilburg Road Runners
4:49
6
Annika Jespers
Gloria
4:55
7
Fleur de Jong
Atledo
5:35
8
Suncke de Rijcke
Scorpio
5:35
9
Femke Broeders
Atledo
5:42
10
Fleur Claessen
ACW '66
5:47
11
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
5:51
MPA, PUPILLEN A MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
4:05
2
Elin de Koeijer
Attila
4:09
3
Amber Jansens
Gloria
4:13
4
Femke de Weerdt
Sprint
4:13
5
Tessa van Drunen
Attila
4:34
6
Milou van Nigtevegt
Attila
4:37
7
Roos Marijnissen
Sprint
4:40
8
Lisa Gielen
Scorpio
4:41
9
Anouk Rutjes
Atledo
4:44
10
Floor Eelkema
Scorpio
4:45
11
Amy van Beek
Attila
4:52
12
Luna Muskens
Attila
4:53
13
Jitte Stabel
Gloria
4:57
14
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
4:59
15
Sanna Becx
Tilburg Road Runners
5:00
16
Mirthe van den Broek
Gloria
5:00
17
Jip de Wijs
Sprint
5:05
18
Anne van Berkel
Attila
5:05
19
Saar van Holland
Attila
5:24
20
Jasmijn Kools
Gloria
5:24
21
Norah van Well
Scorpio
5:25
22
Gicelia Neto
Scorpio
5:26
23
Loïs Martens
Sprint
5:34
JPA, PUPILLEN A JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Gitz
Attila
3:42
2
Len Horvers
Tilburg Road Runners
3:51
3
Daimy van Beek
Fortuna
3:52
4
Thom Pelkmans
Sprint
3:58
5
Iker Kuijs
DAK
3:59
6
Stan Struyfs
Gloria
4:04
7
Finn Hoek
Scorpio
4:11
8
Max Crutzen
Sprint
4:12
9
Gijs Winnubst
Spiridon
4:18
10
Riemer van Son
Scorpio
4:20
11
Nick van Paalen
ACW '66
4:26
12
Jens Van Tetering
Scorpio
4:29
13
Jasper Dolmans
Sprint
4:34
14
Tim Pelka
Atledo
4:35
15
Radek Ozga
Atledo
4:35
16
Paul van Gorp
Attila
4:36
17
Milan Bavius
Atledo
4:36
18
Gijs Versteden
Attila
4:37
19
Rens Gulickx
Gloria
4:38
20
Siebe Van der Lee
Atledo
4:38
21
Fynn Bermingham
Sprint
4:40
22
Simon Coomans
Attila
4:41
23
Julian Smulders
Attila
4:43
24
Lukas Kegler
Sprint
4:43
25
Mylo Brethouwer
Scorpio
4:43
26
Timme Weterings
Attila
4:44
27
Ramon Derks
Atledo
4:48
28
Tyn van Beers
Sprint
4:49
29
Chun Dreher
Sprint
4:49
30
Jort Griep
Scorpio
4:52
31
Tim van Sas
Gloria
4:53
32
Tieme Imbens
Attila
4:54
33
Ties Versluis
Atledo
4:54
34
Pieter Kuijsters
Attila
5:02
35
Ferre Florijn
Scorpio
5:16
36
Tristan Maartens
ACW '66
5:18
37
Goof Schoormans
Atledo
5:19
38
Armin Ehrismann
Spiridon
5:32
39
Jasper Broeders
Atledo
5:56
40
Fenn Oerlemans
Atledo
6:01
41
Rembrandt Noordanus
Atledo
6:09
42
Niels Thielemans
Gloria
6:30
MJD, JUNIOREN D MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Feline Willemen
Sprint
3:43
2
Jill Paulus
Scorpio
3:47
3
Djayla Hoek
Sprint
3:55
4
Freke van Eil
Gloria
4:00
5
Nieke Westerveen
Atledo
4:02
6
Fenna Winkel
Sprint
4:09
7
Emma Gitz
Attila
4:10
8
Meike van den Broek
Gloria
4:15
9
Heleen van Tilburg
Sprint
4:18
10
Puck van Gils
Sprint
4:21
11
Lien de Boer
ACW '66
4:24
12
Elien Smits
DAK
4:25
13
Nienke Mol
Sprint
4:27
14
Josje van Straalen
Attila
4:28
15
Noor Faas
Sprint
4:29
16
Eva Rosendahl
Sprint
4:29
17
Eva Den Boer
Atledo
4:29
18
Mila Pullens
ACW '66
4:36
19
Ziva Devue
Gloria
4:43
20
Elin Becx
Tilburg Road Runners
4:43
21
Imke Geenen
Gloria
4:44
22
Meike Koeman
Scorpio
4:44
23
Ghislaine Schalk
Spiridon
4:52
24
Inge Winnubst
Spiridon
4:58
25
Maud van Groeninge
Attila
5:00
26
Renée Kramer
Atledo
5:04
M16+, SPECIALS LOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Reniers
Scorpio
3:41
2
Lars Van Ravenstein
ACW '66
3:52
3
Sven van den Hout
Sprint
3:58
4
Rick Standaert
ACW '66
4:04
5
Jordan Beute
Sprint
4:08
6
Roy Kroesen
Tilburg Road Runners
4:32
7
Sjoerd van den Hengel
Scorpio
4:32
8
Sander Graumans
Sprint
4:45
9
Jesse Reniers
Scorpio
5:04
10
Hans van den Broek
ACW '66
5:36
11
Tom Schoeters
Gloria
5:39
12
Thomas Brokx
Scorpio
6:32
V16+, SPECIALS LOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ymke van Helfteren
Attila
5:30
2
Denise Verheijen
Gloria
6:27
3
Melissa Verheijen
Gloria
8:25
M16-, SPECIALS LOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Vink
ACW '66
3:43
2
Thomas de Laat
Attila
4:51
JJD, JUNIOREN D JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris Griep
Scorpio
7:31
2
Dirk Lorkeers
Sprint
7:45
3
Nawfal Farhouni
Sprint
7:54
4
Thijmen Kegler
Sprint
7:56
5
Loek Graafmans
Spiridon
8:08
6
Nathan Baars
Sprint
8:09
7
Lars Bloemers
Sprint
8:29
8
Juul van Eil
Gloria
8:36
9
Ewart van Son
Scorpio
8:37
10
Niels Kunnen
Attila
8:38
11
Jelle Kreeft
Spiridon
8:39
12
Dario Ehrismann
Spiridon
8:40
13
Huub Kuyvenhoven
Sprint
9:12
14
Noah Baars
Sprint
9:20
15
Pelle Verschure
ACW '66
9:25
16
Wilbert van den Burg
Spiridon
9:26
17
Yuri Derks
Atledo
9:35
18
Finn Mertens
Scorpio
9:38
19
Noah Paunussa
Scorpio
9:49
20
Tygo van Dongen
ACW '66
9:58
21
Nils Vink
Scorpio
10:22
22
Mark Franken
Sprint
10:34
23
Tim de Wijs
Spiridon
10:40
24
Jurre Verschure
Atledo
10:44
MJC, JUNIOREN C MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
7:26
2
Lotte Griep
Scorpio
7:36
3
Danica Willemen
Atledo
7:45
4
Nienke Blom
Sprint
8:24
5
Anouk Andeweg
Spiridon
8:29
6
Silkie Graafmans
Spiridon
8:36
7
Vera van den Burg
Spiridon
8:38
8
Anne Smits
DAK
8:40
9
Jade Pullens
ACW '66
9:01
10
Valerie Bruurmijn
Gloria
9:22
11
Femke Gijzen
Sprint
9:35
12
Meike van Ravenstein
ACW '66
9:38
13
Bente Maartens
ACW '66
9:59
KORTM, KORTE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benno Snepvangers
Atledo
7:25
KORTV, KORTE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
8:15
2
Janske Lambregts
Sprint
9:25
3
Xanthe Wientjens
Spiridon
10:27
JJC, JUNIOREN C JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Smits
DAK
10:56
2
Vic Stuyfs
Gloria
11:24
3
Vigo Maljaars
Scorpio
11:25
4
Kamiel Watzeels
Attila
11:27
5
Lennart de Vries
Scorpio
11:41
6
Mathijs Vermeulen
Attila
11:45
7
Michiel Gulickx
Gloria
13:40
8
Milan van Rooij
Attila
15:07
MJB, JUNIOREN B MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
11:46
2
Bridget van Rooij
Attila
15:24
3
Danique Schalk
Spiridon
15:24
MJA, JUNIOREN A MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hanning
Spiridon
13:00
2
Nikki van Gool
Gloria
14:09
3
Jeske van Laar
Attila
15:54
VSEN, LANGE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imana Truyers
Leuven
20:33
2
Marjon van Oudenaarden
De Langstraat
21:47
3
Nikki Bagchus
DAK
23:51
4
Bente Smagge
Attila
24:39
5
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
25:35
6
Shinouk Wientjens
Spiridon
25:37
7
Veronique van der Hijden
Spiridon
25:59
8
Sanne Louer
Attila
26:28
9
Esmay van de Laar
Attila
27:07
10
Marijke Dijkstra
Spiridon
28:04
V35, LANGE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van den Broek
De Langstraat
22:32
2
Paddy Herijgers
DJA
22:51
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
25:22
4
Marloes de Jong
Atledo
27:18
5
Linda Hazenberg
Atledo
28:25
6
Karin van Ham
Atledo
30:38
7
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
33:05
V45, LANGE CROSS VRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
De Langstraat
23:44
2
Monique van Beurden
Spiridon
24:20
3
Ingrid van Asselt
Achil '87
25:07
4
Marie-Louise Smagge
Attila
26:56
5
Meriam Janssen
Atledo
28:48
6
Margriet ter Horst
Atledo
37:10
T1860, 1860M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Wouters
Atledo
10:32
2
Frank Wouters
Atledo
10:32
T3670, 3670M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frits van der Velden
12:13
2
Harry Verkuil
19:26
3
Anita Reuvers
Atledo
22:42
4
Maaike Meeuwis - de Wit
Kaatsheuvel
23:21
T5500, 5500M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
23:20
2
Sylvana van der Hijden
Oosterhout Nb
29:26
3
Reggy Ketting Olivier
Atledo
32:06
4
Ton Kemmeren
Atledo
33:37
5
Marianne van der Velden
Atledo
34:20
T7300, 7300M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter in 't Groen
Eindhoven
30:52
2
Anton Rombouts
Atledo
32:22
3
Ton Kuijpers
32:38
4
Kees Pijnenburg
Atledo
33:12
5
Esther Saarloos
Rilland
33:13
6
Leon Martens
33:28
7
Bart Kokx
Atledo
35:39
8
Jan Kooijman
Atledo
35:40
9
Bas van Gils
36:36
10
Jolanda in 't Groen
Waspik
37:12
11
Thomas Bernard
Atledo
37:23
12
Rinette Kamp
Sprang-Capelle
37:42
13
Karel de Hooge
Dordrecht
39:40
14
Rob Noordanus
Atledo
40:16
15
Frans Kleemans
Atledo
42:15
16
Jacqueline Post
Atledo
43:11
17
Linda Kooijman
Atledo
44:39
18
Erica Westerhoven
Atledo
46:44
JJB, JUNIOREN B JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steyn Potuit
Scorpio
13:19
2
Joost Winkel
Sprint
13:53
3
Milan Watzeels
Attila
14:10
4
Martijn Gulickx
Gloria
15:13
5
Colin Bressers
Atledo
15:20
6
Remko van den Hout
Attila
15:37
7
Guus Guikink
Sprint
15:55
8
Matthijs Slangen
Attila
16:12
9
Timo Timmermans
Gloria
16:24
10
Jaap Rodermond
Sprint
16:54
JJA, JUNIOREN A JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas van der Linden
Spiridon
19:05
2
Brik van Dusseldorp
Atledo
19:18
3
Casper Slangen
Attila
20:43
4
Ian de Juncker
Attila
21:20
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hassan Mahamed
Attila
32:48
2
Lars Schellekens
Attila
33:03
3
Nick Jansen
DJA
33:32
4
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
35:50
5
Jorg Schellekens
Attila
36:36
6
Remco Bonten
Atledo
38:41
M35, MANNEN 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Admiraal
Atledo
33:46
2
Marc Hoogeveen
36:25
3
Joel Geurts
Sprint
36:32
4
Marcel Scherrenburg
Attila
37:42
5
Paul van der Wouw
41:01
6
Jeroen Farla
Atledo
41:16
7
Patriek Bruurs
Spiridon
41:46
8
Harry Biemans
41:49
9
Frank Ydema
Energie
43:45
10
Mark Putter
Tempo
48:45
M45, MANNEN 45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
26:01
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
28:14
3
Jack van Avendonk
Attila
29:51
4
Louis van den Dungen
Spiridon
30:00
5
Bart van Loon
Attila
30:36
6
Harry Beekmans
DAK
32:10
7
Ronny Stabel
Gloria
32:18
8
Gijs Kloek
Sprint
32:33
9
Erwin Gulickx
Gloria
33:54
10
Toine van Gils
Atledo
37:29
11
Hans Lodewijks
Atledo
37:53
12
Diederik van Hees
THOR
38:11
13
Martie Reuvers
Atledo
38:33
14
Alex van Krevelen
Atledo
38:59
15
Richard de Jong
Atledo
39:29
16
Tonny Baalmans
Atledo
42:50
17
Frank van Ginneken
Atledo
45:50
M55, MANNEN 55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
29:43
2
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
31:02
3
John Marijnissen
Sprint
31:19
4
Johan Flipsen
Atledo
32:58
5
Ron Breij
Achil '87
34:44
6
Peter Kramer
Atledo
35:21
7
Johan Jacobs
Atledo
36:04
8
Peter Pelsma
THOR
38:01
M65, MANNEN 65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Loopgroep GoRun
32:07
2
Ad Kieboom
Scorpio
34:47
3
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
36:38
4
Jan van Liempt
Atledo
40:31
www.uitslagen.nl
03-02-2020 17:22