Uitslagenlijst Groenhovenloop

Gouda - Zondag 2 februari 2020

M2011, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
7:17
2
Lynn Braakman
Nieuwerkerk ad IJssel
8:25
3
Rowena Uittenboogaard
BS
10:10
J2011, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Oussoren
BS
6:38
2
Timo van Gastel
Gouda
6:57
3
Kai van Gastel
Gouda
7:06
4
Ruben Moerings
7:07
5
Abdelrahman Said
BS
8:31
6
Dean Koetsier
BS
9:27
M2010, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Liebrechts
7:50
2
Yalou Wools
Gouda
8:25
J2010, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Oostra
6:29
2
Thijmen Keers
6:29
3
Jari Goudena
Oudewater
6:30
4
Sydney Epping
Bodegraven
6:30
M2009, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bibi de Geest
Waddinxveen
6:20
2
Emma Wissing
6:58
3
Donna van Dijk
Oudewater
8:43
J2009, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Keers
5:50
2
Luca van Buren
6:06
3
James Wissing
7:34
4
Thijs Booij
8:41
5
Dave Zappeij
8:42
M0708, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Liebrechts
6:55
J0708, 1500M 2007-2011
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Goudena
Oudewater
5:52
2
Sam Vreugdenhil
Zoetermeer
6:15
3
Faas Helderman
Gouda
7:21
M2012, 400M 2012
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Braamhaar
Gouda
1:36
2
Sanne Moelker
1:40
3
Caitlynn Epping
Bodegraven
1:58
4
Lot Jansen
Gouda
1:59
5
Alicia van leeuwen
Gouda
2:04
J2012, 400M 2012
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaja van Buren
1:31
2
Quinten Somers
BS
1:33
3
Davy Hageman
Gouda
1:40
4
Maikel Zappeij
1:50
5
Bram Boekbinder
BS
1:51
6
Joris Boland
BS
1:55
M2013, 400M 2013
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin Dekema
Gouda
1:38
2
Myla van Buren
1:40
3
Alicia Spaas
2:01
4
Femke van der Meer
2:31
5
Tara Prins
2:45
J2013, 400M 2013
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaro Wools
Gouda
1:37
2
Bomba Bomba
1:45
3
Luc van Gastel
Gouda
1:49
4
Sebastiaan de Ruiter
1:54
5
Simon Boland
BS
2:25
M1416, 400M 2014-'16 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thalia Bartels
Nijmegen
2:00
2
Charley Koornneef
Waddinxveen
2:07
3
Ilana Nawara
's-Gravenhage
2:21
4
Anne-Moon van Slingerlandt
2:22
5
Isabella de Ruiter
2:30
6
Rosalie Boer
Waddinxveen
2:32
7
Lotte Tempelaars
2:40
8
Floor Boekelaar
2:51
9
Maud Dekema
Gouda
2:52
10
Noa Somers
BS
3:05
11
Pip van der Laan
Gouda
3:10
12
Jente van Leeuwen
Gouda
3:24
J1416, 400M 2014-'16 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Braamhaar
Gouda
2:00
2
Florian Kuijpers
Gouda
2:09
3
Mike Straub
2:10
4
Kyano Hageman
Gouda
2:18
5
Jamie de Geest
2:18
6
Vico Liebrechts
2:20
7
Jim Vreugdenhil
Zoetermeer
2:23
8
Tim de Groot
Gouda
2:24
9
Pim Boekbinder
BS
2:27
10
Sef Otten
Sliedrecht
2:29
11
Kjeld Opgenoort
2:33
12
Milo van Eeuwijk
Gouda
2:35
13
Sybren van der Meer
2:54
14
Tony Bartels
Nijmegen
3:13
15
Mats van Veldhoven
3:22
16
Olivier Nawara
's-Gravenhage
3:26
17
Gijs Tempelaars
3:35
5V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinde van Es
18:05
2
Sophie de Graaf
19:04
3
Sanne Mooldijk
19:04
4
Leonie Krebbers
21:35
5
Janneke van Schijndel
23:29
6
Julie Plante
's-Gravenhage
23:38
7
Lisette Zuidam
24:36
8
Yvette Straub
27:31
9
Anneriet Kremers
Gouda
27:39
10
Jose de Wegel
28:22
11
Anita van Duijn
28:23
12
Varsha Balradj
Gouda
29:17
13
Marleen Verbruggen
Gouda
29:26
14
Ceciel Thijs
31:33
15
Anke Margreet Dijkman
31:33
16
Elise le Noble
Linschoten
33:24
17
Lotte Klene
Gouda
36:46
18
Mieke Croonen
39:46
5M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aimane Benchellal
15:19
2
Wouter Visseer
16:21
3
Oussama Abarki
17:19
4
Mark Naaijer
17:50
5
Jasper van Haaster
18:02
6
Matthijs Riemens
Vlaardingen
18:14
7
Koen Vereijken
18:49
8
Jan-Willem Meijerink
18:51
9
Tom Bongers
Amsterdam
19:24
10
Michiel Baltussen
Utrecht
19:32
11
Boris Berkhout
Amsterdam
20:00
12
Koen de Vreede
20:01
13
Noud Akkermans
Gouda
20:14
14
Marc de Boer
21:02
15
Sjors van Mourik
21:28
16
Ruben Keers
21:36
17
Patrick Bouwer
22:13
18
Maurice Moons
Waddinxveen
22:18
19
Marco de kruijf
Harmelen
22:53
20
Evert de Beleir
23:02
21
Jeroen Michiels
Woerden
23:50
22
Bas Donk
24:04
23
Benjamin Mortijn
24:19
24
Casper Boekelaar
24:22
25
Arnold Crans
25:08
26
Kimo Grashuis
25:08
27
John Gang
Hollandsche Rading
25:16
28
Noam Michiels
Woerden
25:48
29
Jan Cornelis Wolff
Gouda
25:54
30
Martin de Haan
26:14
31
Raymon Epping
Bodegraven
26:16
32
Rene Roos
Mokveld
26:20
33
Rubin Michiels
Woerden
27:23
34
Frans Kengen
29:00
35
Rick van Duijn
30:02
36
Bert Kengen
30:06
37
Wim Sonnemans
31:01
38
J. Grotenhuis
31:25
39
Loek Ota
Bergambacht
32:45
40
Theo Heukels
42:56
10V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danielle Ammerlaan
39:37
2
Leonie Stooker
Gouda
44:11
3
Ingrid Vanhorick
44:48
4
Erika Van Tielen
Schilde
45:39
5
Nienke Hoogland
Alphen aan den Rijn
46:14
6
Annemarie dekema de Rek
Gouda
47:11
7
Maria Pardueles
47:48
8
Kim Van Hout
Amsterdam
48:28
9
Mirte May
Mokveld
49:29
10
D Hennen
54:00
11
Adriana Guatame
Delft
54:07
12
Deliaan van der Vaart
54:26
13
Lyssa Akkerman
Hilversum
55:22
14
Hanna Smallenbroek
56:06
15
Baukje de Jong-van Riesen
56:41
16
Astrid Koster
56:47
17
Lisanne Dekker
56:49
18
Annet Korevaar
57:13
19
Marieke van Bemden
Reeuwijk
57:16
20
Jenny Verstegen
Reeuwijk
57:21
21
Arja van Beveren
Bodegraven
57:22
22
Crista Donker
Nieuwerkerk ad IJssel
57:27
23
Guda Treur
57:44
24
Maria Schmeets
Gouda
57:55
25
Esther Bieshaar v Wijk
58:33
26
Anneke Yi
Breda
58:52
27
Sterre de Groot
Landsmeer
58:53
28
Lesley White
59:07
29
Marian Dijkstra
1:00:39
30
Corry Houdijk
1:00:44
31
Karin Bezemer
Gouda
1:00:52
32
Floortje Schmeets
Gouda
1:01:36
33
Lonneke van der Kraan
Gouda
1:01:54
34
Martine Vecht
Gouda
1:03:07
35
Iris Tunderman
Breda
1:07:11
36
Liesbeth van der Zon
Gouda
1:07:55
37
Angelique Nihot
Moordrecht
1:10:12
10M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Riedijk
34:55
2
Cosmo van Berkel
Gouda
35:31
3
Lars van der Meulen
Utrecht
36:14
4
Wouter van Catz
37:07
5
Anton Kool
38:45
6
Jasper Veldman
38:51
7
Lynyrd de Wit
39:24
8
Jeroen Sonnemans
39:31
9
Ruben Frijns
Delft
39:32
10
Wouter Been
39:35
11
Niels Ota
Rotterdam
40:30
12
Soufyan Lemmouy
Gouda
41:08
13
Thijs van Biljouw
Utrecht
41:20
14
Leon Hoogeveen
42:16
15
Rens Van
Delft
42:48
16
Sanne van Zanten
Mokveld
42:59
17
Hans Overbeek
Polsbroek
43:09
18
Aschwin van Westendorp
Utrecht
43:24
19
Edwin Hoogenboom
44:04
20
Alex van Klink
Gouda
44:57
21
Cor Heijstek
45:06
22
Albert Roskam
Opijnen
45:10
23
Bart van der Velpen
Zeist
45:29
24
Kees de Rijk
Krimpen aan de Lek
45:40
25
Bastiaan Verhoef
Waddinxveen
47:03
26
Arnaud Satter
Maarssen
47:08
27
Tristan Schonis
Breda
47:26
28
Tony Anders
Mokveld
47:27
29
Jos Koeleman
47:55
30
Rick Verhagen
48:19
31
Joris Barendrecht
Gouda
48:42
32
Johan Burggraaf
Opijnen
48:56
33
Michael van Eeuwijk
Gouda
49:12
34
Henk Emmerzaal
49:15
35
Jarrot May
Mokveld
49:30
36
Patrick Nootebos
Mokveld
49:45
37
Frank Spaas
Mokveld
49:48
38
Bas van Schooten
Gouda
49:54
39
Bas vd Krogt
50:21
40
Joost Schoondermark
Oegstgeest
51:00
41
Ben Moore
Nieuwer ter Aa
51:16
42
Nico Hartog
51:33
43
Arjan Lejour
Gouda
52:06
44
Wessel Zweers
Gouda
52:31
45
Maarten Houwer
53:33
46
Thomas Koetsier
53:44
47
Jeroen Bommelé
Gouda
53:47
48
Hugo Nootebos
Mokveld
53:56
49
Pascal Landsmeer
54:02
50
Robbert Oudendijk
54:09
51
P. Hennen
54:10
52
Erwin van Dongen
54:22
53
Mathieu Dekker
54:23
54
Leo Koot
54:25
55
Marnix Breevoort
Blaricum
54:46
56
D. Stijnman
55:02
57
Enzio Veraart
Huizen
55:18
58
Mark Akkerman
Hilversum
55:45
59
Jeroen de Haan
56:03
60
Rob Korevaar
56:14
61
Peter Pijnacker
56:30
62
Hans van Lubeck
56:37
63
B Dekker
56:39
64
Nico van Kippersluis
56:40
65
Loek Dijkstra
56:54
66
John Cabout
56:55
67
Theo van Dijk
57:48
68
Erwin van Bergen
58:41
69
Siebe de vries
Stolwijk
59:49
70
Chen Lo
1:00:34
71
Peter de Haan
Gouda
1:00:44
72
Wilfred vd Hoogen
1:00:57
73
Hans vd Water
1:00:57
74
Koen van Halen
Utrecht
1:01:12
75
Ad Ooms
1:01:26
76
Paul Westerhout
Rotterdam
1:01:35
77
Hans van Velzen
1:02:59
78
Samuel van der Spek
Rotterdam
1:06:43
79
Gerard van Dijk
Oudewater
1:06:50
80
Balthazar Onderwaater
Breda
1:06:57
81
Peter de Valois
Zoetermeer
1:09:06
21V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Perey
1:29:26
2
Aniek Honsbeek
Wassenaar
1:29:26
3
Angelique Wammes-Bouman
Amersfoort
1:32:12
4
Patou Vellekoop
Amsterdam
1:32:43
5
Marion Gerssen
1:40:19
6
Karin Vermeulen
Gouda
1:40:49
7
Agnes Nieburg
Hilversum
1:42:46
8
Annemarie Meijers
Gouda
1:49:09
9
L. Meershoek
1:50:22
10
Esther Wierks
Reeuwijk
1:55:53
11
Monique Kempff
Capelle aan den IJssel
1:58:04
12
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:58:44
13
Saskia Putter
2:00:18
14
Sam Boorsma
2:00:21
15
E.Z. Fernandes
2:00:31
16
Ilse Korink
Utrecht
2:00:46
17
Carolien Dirkzwager
's-Gravenhage
2:00:55
18
Dorine van Basten
2:01:09
19
Ernesta Verburg
Dreischor
2:03:49
20
Christelle Cayol
Sint Michiels
2:04:59
21
Petra Hamm-van Bodegraven
Gouda
2:05:09
22
Tinka Lansbergen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:12:14
23
Jacqueline Guicherit
's-Gravenhage
2:14:12
24
Linny Vergauwen
Schoten
2:16:14
25
Karin Van den Bos
Reeuwijk
2:23:20
26
Saskia Boeve
Reeuwijk
2:23:36
27
Else Hofstede
Gouda
2:23:38
21M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guido Stolle
Gouda
1:14:04
2
Jaco van Buren
1:16:59
3
Luuk sluyter
Rotterdam
1:18:09
4
Jorgen verstralen
Stolwijk
1:18:55
5
Oscar Sebec
1:20:03
6
Volkan Bugur
Rotterdam
1:21:25
7
Marc Wissing
Gouda
1:22:12
8
Arnout Brouwers
1:23:29
9
Joost van Beijsterveld
Dongen
1:24:26
10
Indigo Tjan
Utrecht
1:25:29
11
Bart Gerrits
1:25:39
12
Sander Wools
Gouda
1:26:13
13
Marc Mansens
1:26:19
14
Nick Lansbergen
Hendrik-Ido-Ambacht
1:26:23
15
Niels van Buren
1:26:44
16
Pieter Platteel
1:26:52
17
Pepijn Tiktak
Amsterdam
1:28:12
18
Arjen Brinkmann
1:28:22
19
Martijn van der Vis
Wageningen
1:28:29
20
Pepijn van der Wiel
Gouda
1:30:10
21
Marinus Boer
Waddinxveen
1:30:27
22
Raymond Steenvoorden
Noordwijk Zh
1:30:53
23
Rob van Eijk
Woerden
1:31:07
24
Milan de Reede
Capelle aan den IJssel
1:31:08
25
Jan Biemans
Utrecht
1:32:24
26
Koos van de Wijngaard
Oegstgeest
1:32:45
27
Frans van Zuilen
1:32:52
28
Geert Moelker
Gouda
1:32:55
29
Sigfried Janzing
Rotterdam
1:36:16
30
Louis Belges
1:36:41
31
Corne Kortlever
Bergambacht
1:36:58
32
Paul Veldhuis
Gouda
1:37:31
33
Rob Buijtendijk
Schiedam
1:37:45
34
Thijs De Mos
De Meern
1:38:44
35
Willem-Jan Nuis
Mokveld
1:39:28
36
Bob Dekema de Rek
Gouda
1:39:41
37
Erik den Boer
1:40:03
38
Evert Dijkslag
Linschoten
1:40:43
39
Marco de Bruin
1:41:09
40
Przemek Nawara
1:43:07
41
Jan Hoogenboom
1:43:21
42
Mike Schoonderwoerd
1:43:32
43
Justus Dokter
Gouda
1:43:54
44
Bert van der Meer
1:44:01
45
Abel Huisman
Leiden
1:44:05
46
Hans Erkelens
Capelle aan den IJssel
1:44:29
47
Lionel Nieburg
Hilversum
1:44:33
48
Jochem Rijpma
Amsterdam
1:44:48
49
Jens Sauer
Amsterdam
1:45:03
50
Christopher Webb
Amsterdam
1:45:03
51
Ian Correlje
1:45:05
52
Richard Moons
Waddinxveen
1:45:12
53
Frank Verburg
Amsterdam
1:45:20
54
Harm Jorna
Gouda
1:45:53
55
Wim Verkleij
1:45:54
56
Servaas Grul
Odijk
1:46:23
57
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
1:47:18
58
Jaap Zwetsloot
Rotterdam
1:48:36
59
Andre Blok
1:48:54
60
Jaap van Rotterdam
Gouda
1:49:01
61
Sander van der Meer
1:49:06
62
Philip van Dongen
1:49:11
63
Alex van der Werf
Reeuwijk
1:49:37
64
Raymond van Wichen
Gouda
1:50:48
65
Edi Vording
Amsterdam
1:51:43
66
Ward de Vries
1:52:30
67
Bart Bezembinder
Gouda
1:52:38
68
Mark Spaargaren
Capelle aan den IJssel
1:52:51
69
Abdelwahid El Mahi
Gouda
1:54:42
70
Jaap van Dam
Papendrecht
1:54:50
71
Marco Lingen
Ouderkerk aan den IJssel
1:56:21
72
Marnix Otten
Sliedrecht
1:56:33
73
Nick Mok
Leiden
1:58:02
74
Jeffrey derkx
Hendrik-Ido-Ambacht
1:59:30
75
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
1:59:33
76
Jasper Alderliesten
Hendrik-Ido-Ambacht
2:00:20
77
Theo Aanen
2:00:44
78
Sander Werkhoven
2:01:09
79
Alexander de Water
2:01:37
80
Frank Koemans
2:03:11
81
Marcel Huygens
Zwijndrecht
2:03:16
82
Marco Boer
Rotterdam
2:04:36
83
Hans Gheldof
Sint Michiels
2:04:59
84
Maarten van de Braak
Barendrecht
2:09:48
85
Dick Hut
2:12:12
86
Hans van der Elburg
Gouda
2:12:31
87
René Boot
Krimpen aan den IJssel
2:13:58
88
Ronald Klaasse
Waddinxveen
2:15:20
89
Richard piening
Spijkenisse
2:23:53
90
D Teguh
2:24:48
www.uitslagen.nl
04-02-2020 22:04