Uitslagenlijst RunX Zaanlandcross

Zaandam - Zondag 2 februari 2020

JPUP, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dex Kay
Lycurgus
3:45
2
Quinten Orij
Hylas
3:51
3
Tijs van Etten
DEM
4:00
4
Dion Lauret
Broek op Langedijk
4:07
5
Hidde Welboren
DEM
4:15
6
Tom Ettes
Heemstede
4:17
7
Roy Bakker
DEM
4:20
8
Jordy Bottelier
Lycurgus
4:26
9
Brendan Langelaan
Hoofddorp
4:29
10
Stijn van Etten
DEM
4:34
11
Yde Hannema
AV Haarlem
4:36
12
Brend Vloon
Zaanland
4:45
13
Bram Ettes
Heemstede
4:45
14
Ezra Wals
Zaandam
6:10
15
Oliver van Beekhuizen
Zaandam
6:23
16
Kick Verhaal
Zaanland
6:24
MPUP, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmée Kriger
AKU
3:39
2
Aimée Rood
Uitgeest
4:02
3
Cassidy Hilgerink
Heerhugowaard
4:11
4
Anouk Verhaal
Zaanland
4:25
5
Lotte Vermeulen
Zaanland
4:28
6
Iris Satink
KAV Holland
4:44
7
Emi Satink
Heemstede
4:45
8
Mara Bleeker
DEM
4:49
9
Liv Kay
Lycurgus
4:58
10
Mila van de Logt
Hollandia
5:02
11
Lindsy Bottelier
Lycurgus
6:22
12
Marise Krom
DEM
6:24
13
Nova Lauret
Broek op Langedijk
6:27
14
Femke Hosselet
Hoofddorp
6:45
JJC/D, 4KM CD JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Bleeker
DEM
15:48
2
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
16:06
3
Finn Castricum
Lycurgus
16:14
4
Riemer Kerkstra
AV '23
16:16
5
Ischa Sachs
AV '23
16:17
6
Timo Koenen
Lycurgus
16:22
7
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
16:57
8
Rens Denneman
DEM
18:08
9
Jeepé Daas
Lycurgus
18:31
10
Jelte Welboren
DEM
18:46
11
Mik Commandeur
DEM
19:23
12
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
20:00
13
Aodhan Wadey
NEA Volharding
20:23
MJC/D, 4KM CD JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
17:24
2
Eveline Krom
DEM
20:44
JJA/B, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wals
Lycurgus
14:52
2
Sietse van der Pal
Zaanland
15:01
3
Toon van Vuuren
AV Castricum
15:05
4
Piet van Vuuren
DEM
15:28
5
Sjoerd Neirynck
DEM
18:03
MJA/B, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sien van Vuuren
AV Castricum
16:30
2
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
17:01
VRECR, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlotte Vliese
AV Castricum
16:52
MRECR, 4 KM AB JUN+NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Youri Konings
Zaanland
19:37
2
Arjan van Diepen
Zaanland
21:42
3
Jeroen Glebbeek
Zaanland
27:50
VSEN, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaanland
24:18
2
Emma Kok
Phanos
24:58
3
Roxanne Gal
Haarlem
29:37
4
Nadine Luckett
Haarlem
29:57
5
Scarlet Beeks
Zaandam
35:53
6
Marcelle van der Putten
Zaandam
37:50
V35+, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lineke Kroon
KAV Holland
26:00
2
Manta Bosse
Zaandam
31:55
3
Sonja van der Poel
Zaanland
33:58
4
Astrid Commandeur
DEM
34:28
5
Eveline de Koning
Roelofarendsveen
36:59
6
Joyce de Roo
Zaanland
38:00
7
Harriët van der Meer
Oude Wetering
41:20
8
Linda Klingeler
Heemskerk
43:19
V45+, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Valent
Loopgroep Aart Stigter
27:02
2
Ilonka Betjes-Langeberg
Lycurgus
27:08
3
Judith van Hesselingen
DEM
32:00
4
Gesina van der Kolk
Haarlem
35:02
5
Ineke Kosse
Phanos
35:11
6
Jacqueline Louwe-Zijlstra
Zaanland
37:17
7
Wilma Jonker
Zaanland
39:48
8
Esther Boekelaan
Suomi
40:58
MRECR, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent van de Logt
Zaandam
28:02
2
Jeroen Ulle
Zaandam
30:27
HSEN, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Awet Haille
Beverwijk
30:21
2
Ward van den Boorn
Amsterdam
30:48
3
Jacques Tuijp
Edam
31:03
4
Herman Brouwer
KAV Holland
31:25
5
Jurriën Hoffer
Haarlem
31:44
6
Johan Prins
NSL
32:28
7
Tim Frijters
Running Holland
34:40
8
Jasper Smidt
Atos
35:59
9
Kris Laan
Amsterdam
38:06
10
Björn van Bodegom
Zaandam
41:22
11
Floris Houter
Zaandam
46:56
H35+, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
28:03
2
Norbert Vis
Phanos
30:30
3
Ernst van Beekhuizen
Zaanland
32:02
4
Gerben Broens
AAC
33:30
5
Harmen Wielens
Haarlem
33:37
6
Jorrit Tol
Atos
33:56
7
Bas Thijssen
Zaanland
33:57
8
Danny Wals
Zaandam
35:59
9
Bas Commandeur
Beverwijk
37:29
10
Mark Scheijde
Zaanland
37:40
11
Bram Cuppen
Haarlem
40:34
12
Marc van Bakel
Haarlem
43:43
H45+, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
32:08
2
Cyril Mica
Nederlandse Triathlonbond
32:32
3
Rens de Bok
Running Holland vereniging
33:01
4
Dennis van der Lans
NSL
33:52
5
Jeroen Kalf
Lycurgus
33:53
6
Bas de Bruin
Nederlandse Triathlonbond
34:16
7
Sjaak Betjes
Lycurgus
37:02
8
Martin Geerders
Atos
37:41
9
Richard Warmerdam
Haarlem
37:54
10
Johan Denneman
DEM
38:16
11
Michiel Richards
Zaanland
38:45
12
Martijn van den Ende
Purmerend
39:00
13
Erwin Cardol
Zaanland
40:16
H55+, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Hiensch
Phanos
32:56
2
Johan Neve
KAV Holland
35:58
3
Oscar Smit
avVN
35:58
4
Simon Luckett
MarathonPlus
37:51
5
Marcoen Beeks
Zaanland
38:16
6
Ron Cadenau
Zaanland
39:35
7
Eric Fris
Zaanland
39:50
8
Adrie Tol
AV Haarlem
40:05
9
Menno van Stralen
DEM
40:14
10
Frank Peeters
AV Haarlem
41:55
11
Frank de Groot
Zaandam
41:59
12
Chris Best
Suomi
43:04
13
Johan Meijer
Zaanland
46:44
G-RUN, 1 KM G-ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Kraal
Uitgeest
4:21
2
Ruben Hussaarts
Haarlemmermeer
4:32
3
Marthijn Bakker
Zaanland
5:06
4
Jitske Ritsma
Zaanland
7:50
5
Elise Kunst
Uitgeest
9:00
www.uitslagen.nl
03-02-2020 20:31