Uitslagenlijst 6. Crosslauf am Sportplatz

Weeze - Zaterdag 1 februari 2020

M8, 1040M JUNGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Muskat
TSV Weeze 1910/19
4:22
2
Johann Ermers
Kevelaerer SV 1890/1920
4:47
3
Julius Schröer
Kevelaerer SV 1890/1920
4:49
4
Tom Schiwek
SV Sonsbeck
4:50
5
Laurin Ingendahl
SV Sonsbeck
5:01
6
Matthias Fichthorn
TV Goch
5:08
7
Timo Kromwijk
TV Goch
5:10
8
Mats van Hall
TSV Weeze 1910/19
5:16
9
Malte Seltmann
TV Goch
5:18
10
Paul Meißner
Leichtathletik Nütterden
5:20
11
Paul Janßen
Kevelaerer SV 1890/1920
5:23
12
Henrik Martens
TV Goch
5:24
13
Jannes Lippe
Leichtathletik Nütterden
5:25
14
Jonte Lether
TSV Weeze 1910/19
5:44
15
Justus Fechner
Kevelaerer SV 1890/1920
5:46
16
Fiete Niemann
TV Goch
6:02
17
Davin Alexander
TV Goch
6:18
18
Henri Friesen
Kevelaerer SV 1890/1920
6:25
M9, 1040M JUNGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonas Stoffelen
LAV Goch-Kessel e.V.
4:11
2
Laurenz Roghmans
Kevelaerer SV 1890/1920
4:37
3
Henri Moede
Leichtathletik Nütterden
4:49
4
Lukas Walter
VfB Alemannia Pfalzdorf
4:52
5
Jonas Walter
TV Goch
5:00
6
Benjamin Basedow
Kevelaerer SV 1890/1920
5:01
7
Benedikt Person
VfB Alemannia Pfalzdorf
5:09
M10, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennox Urban
TSV Weeze 1910/19
8:28
2
Erik Krämer
TV Goch
9:17
3
Michel van Eykels
VfB Alemannia Pfalzdorf
9:28
4
Corvin Büsch
TSV Weeze 1910/19
9:45
M11, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valentin Claßen
Kevelaerer SV 1890/1920
7:35
2
Vadim Sladkov
LAV Goch-Kessel e.V.
7:55
3
Till Schwittek
Leichtathletik Nütterden
8:21
4
Constantin Koenen
TV Goch
8:23
5
Maximilian Kleinenhammans
Kevelaerer SV 1890/1920
8:44
6
Matti Flinterhoff
TV Goch
9:08
M12, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Haveneth
Leichtathletik Nütterden
7:32
2
Liam Ingendahl
SV Sonsbeck
7:36
3
Max Dilkaute
Kevelaerer SV 1890/1920
7:59
4
Timon Welters
Kevelaerer SV 1890/1920
8:02
5
Linus Kerst
LAV Goch-Kessel e.V.
8:22
6
Jona Pesch
TV Goch
8:24
7
Simon Michalik
Kevelaerer SV 1890/1920
8:57
8
Jayden Hörster
TSV Weeze 1910/19
9:44
M13, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tyler Smuda
Radler 07 Bottrop
7:26
2
Rufus Berghoff
TuS Xanten
7:44
3
Jonas Abromeit
Kevelaerer SV 1890/1920
8:37
W10, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenja Ingendahl
SV Sonsbeck
8:05
2
Leni Harrer
VfL 08 Repelen
8:15
3
Lea Topp
TuS Xanten
8:15
4
Amelie Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
9:14
W11, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malin Kluckow
SV Sonsbeck
7:53
2
Merrit van Leyen
SV Sonsbeck
8:03
3
Carolin Schmiding
LAV Goch-Kessel e.V.
8:58
4
Maren Hellmann
SV Sonsbeck
9:02
W12, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora Lanzerath
TV Goch
7:33
2
Kira Kanditt
LAZ Mönchengladbach
7:42
3
Elisa Boßmann
SV Sonsbeck
8:04
4
Greta Kerkhoff
TuS Xanten
8:13
5
Maria Chlasta
TV Goch
8:15
6
Anna Völlings
Kevelaerer SV 1890/1920
8:36
7
Emilia McGovern
TSV Weeze 1910/19
8:36
8
Ella Jaspers
TV Goch
8:38
9
Sophia Schild
ASV Duisburg
8:47
10
Lea-Marie Ahmeti
TSV Weeze 1910/19
9:17
11
Nancy Alvarez
TSV Weeze 1910/19
9:32
12
Paula Hagt
TSV Weeze 1910/19
10:10
13
Lena Rötte
Kevelaerer SV 1890/1920
10:42
W13, 1850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Seltmann
TV Goch
7:43
2
Nora Reintjes
Leichtathletik Nütterden
8:12
MHK, 2890M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armin Beus
SV Sonsbeck
9:53
2
Süleyman Kuzguncu
Braunschweiger Laufclub
10:07
3
Karsten Janßen
SV Viktoria Goch
10:27
4
Nils van Nüß
VfL Merkur Kleve
10:59
5
Stefan van Heukelum
VfL Merkur Kleve
11:17
6
Tim Smuda
Radler 07 Bottrop
11:49
7
Christian Jakobs
Kevelaerer SV 1890/1920
12:04
8
Peter Janßen
Leichtathletik Nütterden
12:11
9
Christian Kremers
TÖNS
12:32
10
Niklas Kremers
TÖNS
12:47
11
Andreas Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
14:53
12
Christian Janßen
TÖNS
14:53
13
Franz Joosten
Kevelaerer SV 1890/1920
14:53
14
Ferdi Gysbers
TÖNS
15:15
15
Danni Zwiener
Kevelaerer SV 1890/1920
15:53
16
Stefan Hartmann
TÖNS
17:16
W14, 2890M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johanna Preikschat
TV Goch
12:52
2
Maja Kerkhoff
TuS Xanten
13:00
3
Anastasia Meivogel
TV Goch
14:08
4
Fionnula McGovern
TSV Weeze 1910/19
14:38
5
Leonie Preikschat
LAV Goch-Kessel e.V.
15:14
W15, 2890M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katharina van Bebber
TuS Xanten
12:42
WHK, 2890M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolin Joeken
LG Alpen
11:27
2
Erika Schoofs
TSV Weeze 1910/19
12:56
3
Melanie van Leyen
SV Sonsbeck
14:22
4
Ivonne Thesing
Kevelaerer SV 1890/1920
14:34
5
Silke Schwittek
Leichtathletik Nütterden
14:50
6
Inga Haveneth
Leichtathletik Nütterden
15:32
7
Eva-Maria Auclair
DJK HoHa
17:15
M14, 2890M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Matti Jaspers
Leichtathletik Nütterden
13:48
2
Florian Hiep
Kevelaerer SV 1890/1920
14:52
M15, 2890M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van Lück
12:50
2
Finn Kanditt
Mönchengladbacher LG
14:28
M16, 3750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Till Kaste
VfL Merkur Kleve
14:07
W17, 3750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris van Perlo
20:45
W19, 3750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Janßen
VfB Alemannia Pfalzdorf
18:39
M45, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Kerkhoff
TuS Xanten
23:10
2
Keeny Moorhead
TSV Weeze 1910/19
24:41
3
Andreas van Lück
28:33
M50, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Berghoff
TuS Xanten
25:41
2
Olaf Kaminski
26:37
3
Marcus Erben
Kevelaerer SV 1890/1920
26:53
4
Matthias Häde
31:36
M55, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Kamps
Hamminkelner SV
22:05
2
Johannes Heussen
SV 19 Straelen
22:27
3
Volker Jansen
VfL Merkur Kleve
24:33
4
Ralf Leidereiter
Hamminkelner SV
25:09
5
Hubert Lemm
TSV Weeze 1910/19
25:44
6
Werner van Leuven
26:58
7
Christof Krott
SV Viktoria Goch
27:33
8
Rob Aerdts
TSV Weeze 1910/19
27:35
9
Klaus Manten
27:43
M60, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner van Dongen
TSV Weeze 1910/19
24:21
2
Gerd Fleskes
VfB Alemannia Pfalzdorf
24:45
3
Jürgen Burke
Leichtathletik Nütterden
26:30
4
Dieter Hitzmann
VT Kempen
27:22
5
Frans Steegh
27:48
6
Gerard van den Bovenkamp
28:29
7
Peter Brückner
Leichtathletik Nütterden
30:06
8
Manfred Beus
BataverLauftreff Emmerich
31:56
M65, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz-Jürgen Metternich
LLG Kevelaer
25:13
2
Ekkehart Friedrich
SV 19 Straelen
26:57
3
Reinhard Bauhaus
Hamminkelner SV
29:27
M70, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans-Jakob Bendlage
TSV Kaldenkirchen
29:01
2
Gustaaf Gijsemans
VT Kempen
30:22
3
Hans-Peter Geurts
TSV Weeze 1910/19
34:35
WHK, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolin Joeken
LG Alpen
23:32
2
Paulina Paluchowska
32:19
W35, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna-Lina Dahlbeck
TuS Xanten
21:46
2
Susanne Michel
Leichtathletik Nütterden
28:15
3
Maria Aymans
VfB Alemannia Pfalzdorf
28:44
W40, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Kanditt
Mönchengladbacher LG
24:12
2
Jenny Janßen Heinrichs
Kevelaerer SV 1890/1920
27:18
W45, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone Reuter
TV Goch
26:47
2
Stefanie Kühnast
TSV Weeze 1910/19
27:39
3
Wendy Jungen
Vitesse '08
29:45
W50, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ulrike Zeitz-Kempkes
Kevelaerer SV 1890/1920
24:42
2
Anette Jansen
VfL Merkur Kleve
27:31
3
Claudia Stege
TSV Weeze 1910/19
32:51
4
Anette Eimers
33:27
5
Andrea Gutsfeld
33:35
W55, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Seegers
TSV Weeze 1910/19
26:38
2
Anita Hermann
TSV Weeze 1910/19
27:09
3
Heidi Chlasta
TV Goch
29:14
W60, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Ingenerf-Gellings
TV Goch
30:57
W65, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Voss
TSV Weeze 1910/19
28:27
2
Monica Voss
TSV Weeze 1910/19
39:13
W70, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Spronk
TSV Weeze 1910/19
29:11
W75, 5550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsbeth Schäfer
TSV Weeze 1910/19
37:48
MHK, 7400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Foreman
TSV Weeze 1910/19
29:18
2
Alexander Linßen
30:03
3
André Stämmler
LT Trümmertruppe
34:39
4
Manuel Winkels
Kevelaerer SV 1890/1920
35:04
M30, 7400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Süleyman Kuzguncu
Braunschweiger Laufclub
27:41
M35, 7400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Verhaler
TuS Xanten
25:32
2
Andreas Schwalger
28:20
3
Ralph Steegh
ATV Venray
28:38
4
Simon Schilinsky
TSV Weeze 1910/19
29:47
5
Georg Haymann
LV Marathon Kleve
30:52
6
Andreas van Cuyck
Running Company München
31:55
7
Sebastian Gustus
35:46
8
Karsten Schröter
TSV Weeze 1910/19
38:30
M40, 7400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
TSV Weeze 1910/19
27:53
2
Otmani Lahcen
TV Aldekerk
28:36
3
Klaus Hegemann
SV Siegfried Materborn
30:05
4
Johannes Heussen
SV 19 Straelen
30:55
5
Jörg Schierholz
SV Siegfried Materborn
32:02
6
Tobias Dilkaute
Kevelaerer SV 1890/1920
35:00
7
Alex Schefner
35:03
8
Klaus Hoffmann
Leichtathletik Nütterden
35:54
W8, 1040M MADCHEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Schild
ASV Duisburg
4:39
2
Lotta Jakobs
Kevelaerer SV 1890/1920
5:02
3
Lena Haveneth
Leichtathletik Nütterden
5:12
4
Tiana Pliss Ziegenfuss
SV Sonsbeck
5:13
5
Lotta Krämer
TV Goch
5:16
6
Jule Rötte
Kevelaerer SV 1890/1920
5:17
7
Emina Dedic
TSV Weeze 1910/19
5:18
8
Hanna Lange
TV Goch
5:30
9
Lia Krämer
TV Goch
5:30
10
Stella Zalewska
TSV Weeze 1910/19
5:41
11
Anni Flinterhoff
TV Goch
5:42
12
Leyla Kratz
Leichtathletik Nütterden
5:45
13
Mara Scheibe
Kevelaerer SV 1890/1920
5:50
14
Sarah Seide
TSV Weeze 1910/19
5:58
15
Annika Bruns
SV Sonsbeck
6:00
16
Lia Niersmann
Kevelaerer SV 1890/1920
6:03
17
Felia Jakobs
Kevelaerer SV 1890/1920
6:11
W9, 1040M MADCHEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Noack
TuS Xanten
4:21
2
Siw Gutsfeld
VfB Alemannia Pfalzdorf
4:42
3
Charlotte Feddema
Kevelaerer SV 1890/1920
4:57
4
Ida Schwittek
Leichtathletik Nütterden
5:20
5
Maja Czogalla
TV Goch
5:21
6
Milla Tatarcinc
VfB Alemannia Pfalzdorf
5:38
7
Isabel Hieronymus
TSV Weeze 1910/19
6:02
www.uitslagen.nl
01-02-2020 15:57