Uitslagenlijst TexelTrail

Texel - Zaterdag 1 februari 2020

M15, 15.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Hofstra
Horror
1:06:44
2
Maikel van der Gracht
Den Burg
1:10:48
3
Jim Krugers
Den Burg
1:11:23
4
Michiel Kunzel
Lisse
1:14:10
5
Hessel Kruijer
Anna Paulowna
1:15:32
6
Remco Zijerveld
Den Burg
1:18:17
7
Jan Duijzer
Breezand
1:18:19
8
Peter Bancken
Texel
1:18:54
9
Peerke Reijnders
Den Burg
1:18:54
10
Silvo de Haas
Den Helder
1:19:55
11
Remco Oudhuis
Schoorl
1:20:22
12
Frank Bus
Assendelft
1:20:52
13
Jordy de Groot
OSS-VOLO
1:21:22
14
Rik Creemers
Valkenswaard
1:23:39
15
Peter Gerritsen
Maassluis
1:23:42
16
Jan Frederici
Texel
1:24:07
17
Jos Willems
Flevo Delta
1:24:48
18
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1:24:59
19
Wim Sloot
Tilburg
1:25:53
20
Gerard Kuijpers
Zwanenburg
1:26:41
21
Nick Oud
Berkhout
1:26:41
22
Willem-jan van der Zwaag
De Cocksdorp
1:27:00
23
John Daalder
Den Burg
1:27:17
24
Edwin Zwaneveld
Den Burg
1:28:03
25
Pieter de Haan
Utrecht
1:28:24
26
Marcel Wouters
Den Helder
1:28:35
27
Gerbert Schuurman
Zeist
1:28:54
28
Robert Jong
Zwaag
1:29:13
29
Edzard Verweij
Vlaardingen
1:29:57
30
Erik Wuis
Den Burg
1:30:05
31
Jelte van der Kooi
Den Burg
1:30:07
32
Mark-Peter Graaf
Den Burg
1:30:12
33
Tjibbe Stelwagen
Den Burg
1:30:21
34
Eric Boersen
Oudeschild
1:30:24
35
Simon Lap
Texel
1:31:02
36
Jord Kuiken
Den Burg
1:31:04
37
Hans van Exel
De Cocksdorp
1:31:08
38
Pieter Dogger
Den Burg
1:31:09
39
Toon Schoenmaker
Den Hoorn Texel
1:31:12
40
Cor Besse
Heemskerk
1:32:28
41
Jan Jacob Rab
Den Burg
1:32:41
42
Evert van den Burg
Noordkop
1:32:56
43
Frank Brandsma
Statina
1:33:17
44
Alex Cofino
Den Burg
1:33:30
45
Ron de Jong
NEA Volharding
1:33:33
46
Klaas Pieter Zuidewind
Oudeschild
1:33:48
47
Joris ten Berg
Den Helder
1:34:56
48
Maurice Elema
Den Helder
1:34:57
49
Jonas Jansing
Luebeck
1:35:15
50
Jeroen van Eeten
NEA Volharding
1:35:34
51
Jan van Dijk
Oosterend Nh
1:35:45
52
Ton van der Meijden
NEA Volharding
1:35:52
53
Dirk Bouthoorn
Den Burg
1:36:58
54
Hans van der Meer
Arnhem
1:37:10
55
Rene de Groot
Groningen
1:37:59
56
Lennart Spijkstra
Hoorn Nh
1:38:03
57
Dirk Ijlstra
Almere
1:38:13
58
Fred Poede
Oosterend Nh
1:38:21
59
Peter de Vos
Amsterdam
1:39:54
60
Roland Kooiman
Edam
1:40:56
61
Flip Verweij
Noordkop
1:41:39
62
Bardo Mutsaers
Zeist
1:42:09
63
Eduard van der Ham
Oudeschild
1:42:20
64
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:43:29
65
Jeroen van der Kris
Haarlem
1:43:46
66
Stef van Riggelen
Weesp
1:44:14
67
Jan Aris Eelman
Den Burg
1:45:28
68
Dennis Sterkman
NEA Volharding
1:45:38
69
Willem Hakkert
NEA Volharding
1:46:28
70
Arco Garritsen
Texel
1:46:35
71
Rint de Vries
Den Burg
1:47:18
72
Henk Kikkert
Texel
1:47:19
73
Piet Kooij
De Cocksdorp
1:47:26
74
Ronald Lefering
Vianen Ut
1:47:56
75
Ab de Wijn
Den Burg
1:53:59
76
Gerard Keijzer
Apeldoorn
1:54:53
77
Thierry Rikken
Utrecht
1:56:19
78
Gertjan Kok
OSS-VOLO
1:57:27
79
Van Den Eertwegh
OSS-VOLO
1:57:29
80
Vincent van den Heuvel
OSS-VOLO
1:57:32
81
Humphrey Mandoeng
Amsterdam
1:57:52
82
René van Stoltz
Hoofddorp
1:59:32
83
Arthur Alphenaar
Velserbroek
2:01:08
84
Jan van Andel
Zeist
2:05:58
85
Rob Oostrum
Lutjebroek
2:12:55
86
Arco Bouwmeester
Hoofddorp
2:34:03
V15, 15.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen van der Werff
Den Burg
1:21:13
2
Noortje Creemers
Eindhoven
1:23:39
3
Niekie Spoorenberg
Castricum
1:23:39
4
Melanie Van der Gaag
Maassluis
1:25:46
5
Rebecca de Haas
Den Helder
1:25:58
6
Iris van Heeringen
Den Burg
1:26:35
7
Renee Woutering
Julianadorp
1:27:10
8
Sandra Rouwenhorst
Den Burg
1:27:49
9
Wilma Tijsseling
Oudeschild
1:27:50
10
Roely Hoekstra
Nagele
1:28:58
11
Judith van Bleijswijk
Den Burg
1:29:06
12
Anna Elkerbout
Utrecht
1:29:12
13
Tessa Maessen
Lisse
1:29:52
14
Floortje Zijm
Den Burg
1:29:53
15
Luan van der Meer
Den Helder
1:29:56
16
Natascha Verweij
Vlaardingen
1:29:56
17
Sasja Marsman
Noordkop
1:29:58
18
Ramona Huijsman
Den Burg
1:31:02
19
Karen Bok
Heerhugowaard
1:32:29
20
Monique Visch
Den Burg
1:32:41
21
Marieke van Harskamp
Lionitas
1:33:36
22
Erna Pool
De Cocksdorp
1:34:42
23
Ingrid Draaistra
NOP
1:35:11
24
Denise Berkhoff
Den Helder
1:35:30
25
Jenneke Satter
Breezand
1:35:48
26
Rita Spoor
DOKEV
1:35:48
27
Laurane Macquart
Rotterdam
1:35:53
28
Monique Leijstra
Den Burg
1:36:59
29
Connie Joling
1:37:00
30
Ineke Smit
Noordkop
1:37:09
31
Kirsty Visser-Veenstra
Den Helder
1:37:20
32
Heleen van der Linden
PAC
1:37:21
33
Conny Wijnands
Ane
1:37:32
34
Louise van der Sluis
Den Burg
1:37:58
35
Mirjam Arkenbout
Texel
1:37:58
36
Marleen Creemers
Eindhoven
1:39:00
37
Leonie Creemers
Valkenswaard
1:39:06
38
Clementine Wit
Den Burg
1:39:37
39
Marleen Bakker
Loopgroep RaitdaipRunners
1:39:38
40
Mariska Bakker-Postma
Groningen
1:39:39
41
Sophie Hoogenes
Landsmeer
1:39:44
42
Riny Roeper
Oudeschild
1:39:50
43
Petra Bouwman
Amsterdam
1:39:54
44
Klazien Bijlsma
Makkum Fr
1:40:00
45
Jolanda Kämpfer- Ouwehand
Den Helder
1:40:42
46
Edith Czech
Den Helder
1:40:42
47
Anne-Marie van Doorn
Amsterdam
1:40:42
48
Marianne Bremer
Den Helder
1:40:42
49
Wietske Sikkens
Heerenveen
1:42:02
50
Natascha Binnewijzend
Anna Paulowna
1:42:03
51
Renata Onderwater
Breezand
1:42:03
52
Gwendolyn Loois
Zeist
1:42:09
53
Cora van Drunen
Anna Paulowna
1:42:10
54
Miriam Brune
Haarlem
1:42:44
55
Stefanie Deleij
Haarlem
1:43:30
56
Suzanne 't Jong
Den Helder
1:43:50
57
Martina Jimmink
Den Burg
1:43:59
58
Bettina Marra
Amersfoort
1:43:59
59
Ria van der Slikke
Den Burg
1:43:59
60
Angelique Krefft
Weesp
1:44:15
61
Jeanette Gompelman
Weesp
1:44:15
62
Anita Poelwijk
Weesp
1:44:16
63
Carol Gribnau
Weesp
1:44:16
64
Sabine Udo
Weesp
1:44:16
65
Reinette Gjaltema vd Laan
Marum
1:44:30
66
Doortje Dekker-Lefers
Joure
1:44:39
67
Marielle De Vaal
Geldermalsen
1:44:40
68
Jutta Homann
Münster
1:44:57
69
Astrid Tonino
Aerdenhout
1:45:18
70
Marjon Schouten
Zandvoort
1:45:52
71
Ellen Schouten
Zandvoort
1:45:53
72
Jessica van Eeten
NEA Volharding
1:46:27
73
Liane Broodman
Triathlon
1:47:16
74
Lotte Koomen
Amsterdam
1:47:47
75
Iris Barhorst
Alkmaar
1:47:47
76
Claire Van Wees
Haarlem
1:49:12
77
Gaby Stokman
Haarlem
1:49:20
78
Marjan Kalverboer
Oudeschild
1:49:24
79
Jessica Witte
Texel
1:50:23
80
Gea van Gijssel
Texel
1:50:26
81
Ans Timmer
Den Burg
1:50:27
82
Valerie Schaaphok
Artemis
1:52:27
83
Lenie Koomen
Den Helder
1:53:17
84
Noortje Cornelissen
Amsterdam
1:53:46
85
Ellen Berger-Okkels
Den Burg
1:54:39
86
Nancy Spijkstra
Hoorn Nh
1:55:14
87
Nathalie Pieterse
Hoorn Nh
1:55:15
88
Jacqueline Kuijpers
Zwanenburg
1:56:33
89
Claudia Licht
Haarlem
1:56:56
90
Laura Vermeulen
OSS-VOLO
1:57:28
91
Kirsten Mollet
OSS-VOLO
1:57:28
92
Lieke Burgmans
OSS-VOLO
1:57:29
93
Janneke Van Den Berg
Deventer
1:57:39
94
Petra van Kranenburg
Zaandam
1:57:53
95
Ellen Alphenaar
Velserbroek
2:01:11
96
Chantal Braas
Lutjebroek
2:13:02
97
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
2:22:01
98
Caroline Clay
Hoofddorp
2:34:00
99
Hanneke Snel
Haarlemmermeer
2:50:13
M24, 24.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Wellens
Antwerpen
1:45:28
2
Ron Kikkert
Kampen
1:48:35
3
Ritsert Boonstra
Den Helder
1:49:02
4
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
1:52:49
5
Freerk Terpstra
Zaandam
1:53:12
6
Paul Bierman
Amsterdam
1:56:54
7
Richard Bijpost
De Koog
1:59:36
8
Pascal van de Vendel
Den Helder
2:00:18
9
Gijs van der Meer
Castricum
2:01:51
10
Peter van Doorn
Noordkop
2:03:02
11
Frank van Westerop
Heerhugowaard
2:04:14
12
Floris Morang
Haarlem
2:05:01
13
Karel Kolb
Haarlem
2:05:01
14
Peter Scholte
Emmer-Compascuum
2:05:49
15
Anthony Fortin
OSS-VOLO
2:06:05
16
Wouter Ebbing
Loopgroep Hoorn
2:07:08
17
Ray van den Berg
's-Hertogenbosch
2:07:54
18
Gerrit Brommer
Breezand
2:08:05
19
Jan Koopman
Noordkop
2:08:22
20
Rick Siersma
Den Burg
2:09:20
21
Pierre Bonnet
Den Burg
2:09:33
22
Siebe Huitema
De Waal
2:11:21
23
Benz van Heerwaarde
PEC 1910
2:11:48
24
Han Balink
Zeewolde
2:12:36
25
Bart van Borselen
Zeewolde
2:12:36
26
Joost Vlaming
Arnhem
2:14:36
27
Paulus Lips
Amsterdam
2:15:08
28
Ed Roos
Middenbeemster
2:15:12
29
Gerco Aberson
Texel
2:16:50
30
Hans Kok
Zaandam
2:17:01
31
Gert-Jan van 't Spijker
Huisduinen
2:17:10
32
Rinke de Jong
Friesland
2:17:21
33
Paul van den Berg
Deventer
2:17:59
34
Lorendz Boom
Oudeschild
2:18:12
35
Eugene Bongers
Arnhem
2:18:22
36
Tom Roos
Middenbeemster
2:18:24
37
Robert Teunisse
Purmerend
2:18:24
38
Luuc Rutgers
Amersfoort
2:19:10
39
Roel Verschoor
den Helder
2:20:02
40
Martien Witte
Texel
2:21:14
41
Duco Zijlstra
Friesland
2:21:41
42
Bart Linnekamp
Hellas
2:22:47
43
Rudy Vermeulen
Noordkop
2:22:56
44
Rene Jongen
Amsterdam
2:25:27
45
Sebastiaan van der Wal
Poortvliet
2:26:08
46
Wouter van Rossum
Amersfoort
2:26:22
47
Ivo Huizinga
Den Burg
2:26:44
48
Jeroen Hemelrijk
Oudeschild
2:26:45
49
Frank Versluis
Den Burg
2:29:17
50
Dennis Bruin
Loopgroep Hoorn
2:29:27
51
Dirk Draaisma
Hoorn Nh
2:29:29
52
Michel Maassen
OSS-VOLO
2:32:05
53
Marcel Bruinshoofd
OSS-VOLO
2:32:06
54
Fabian Verdonk
OSS-VOLO
2:32:06
55
Axel van der Veen
OSS-VOLO
2:32:49
56
Klees Verkuil
Purmerend
2:34:18
57
Edgar Bakker
Groningen
2:34:20
58
Jeroen Smits
Den Burg
2:35:39
59
Willem Snel
Den Helder
2:36:03
60
Adrie Jansen
Hedel
2:38:21
61
Wouter van Onzenoort
Huisduinen
2:38:26
62
Chris Vermeulen
Noordkop
2:38:26
63
Edwin Scheffer
Purmerend
2:39:33
64
Marcel van Wijk
Leek
2:41:43
65
Bart Bulsing
Atos
2:41:51
66
Duncan van der Zee
NEA Volharding
2:42:40
67
Jeroen van Bracht
Zaandam
2:43:08
68
Frits Kraaij
t' Zand
2:43:50
69
Arnold Bloem
Marum
2:46:13
70
Erik van Ballegooijen
Oosterhout Nb
2:46:20
71
Patrick Bogaart
Abcoude
2:49:27
72
Bertrand Wajer
Den Helder
2:56:31
73
Iwan van Rooijen
Annen
2:58:33
74
Wietze Jonker
AV Heerenveen
2:59:10
75
Bart Muller
Hollandia
3:06:42
76
Barn Heijmink LIesert
Badhoevedorp
3:18:49
V24, 24.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke de Groot
Triathlon
1:56:54
2
Debbie Ammerlaan
Amersfoort
2:00:26
3
Lindsay van der Meer
Castricum
2:01:56
4
Jamie Rozeboom
Haarlem
2:05:04
5
Willy Risselada
Loopgroep Hoorn
2:07:08
6
Ilona Ploeger
DOKEV
2:07:51
7
Saskia Veerman
Volendam
2:09:48
8
Silve Schoorl
Den Burg
2:11:44
9
Claudia Geldermans
Den Helder
2:13:28
10
Floor ter Burg
Schoorl
2:17:50
11
Carmen Malcorps
PAC
2:24:05
12
Anniek van Rossum
Amersfoort
2:26:31
13
Monique Darphorn
Den Helder
2:26:34
14
Renata Vermeulen
Noordkop
2:27:38
15
Gizelle Rijnen
Purmerend
2:29:38
16
Romy van Hoevelaken
OSS-VOLO
2:32:04
17
Sandra Koning
Spanbroek
2:34:19
18
Annie Brouwer
Oosterend Nh
2:35:39
19
Patricia van der Slikke
Oudeschild
2:36:02
20
Josiena de Wijn
Zoutkamp
2:36:05
21
Manon Kroon
Leeuwarden
2:37:52
22
Marloes Ouwerkerk
NEA Volharding
2:40:00
23
Esther Bruls
's-Hertogenbosch
2:41:27
24
Debbie de Wit-Noorman
Haarlemmermeer
2:41:31
25
Esther Hakvoort
Zaanland
2:41:40
26
Josita Hiemstra
Loopgroep Nienoord
2:41:43
27
Wendy Kenselaar
Velserbroek
2:45:02
28
Crissy Vos
Oosterhout Nb
2:46:20
29
Tanja Zwiers
Westerbork
2:46:56
30
Hetty van Burg
Westerbork
2:46:56
31
Julia Suwelack
Münster
2:48:28
32
Dagmar Großmann
Münster
2:48:28
33
Petra van Kerkvoorde
Haarlemmermeer
2:50:13
34
Ria van Stoltz
Hoofddorp
2:50:14
35
Cora Koning
Middenbeemster
2:51:03
36
Inge Wajer
Den Helder
2:56:31
37
Jacqueline Raaijmakers
Nijmegen
2:57:39
38
Renie Teunissen
Bolsward
2:57:40
39
Ria van Rooijen
Annen
2:58:33
40
Martine Wilms
Breezand
2:59:52
41
Susanne Hommen
Hedel
3:01:27
42
Agnes Tenwolde
Utrecht
3:16:40
43
Mirjam van der Staaij
Heemstede
3:18:50
M42, 42.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Vroonland
Arnhem
3:44:50
2
Jan-Willem Schutte
Noordkop
3:46:03
3
Erik Koopmans
Oosterblokker
3:54:22
4
Pascal Priem
Heemskerk
3:54:57
5
John Zuidema
Vechtdallopers
3:57:58
6
Erik Leibbrand
Noordkop
3:58:57
7
Florian Julius
Den Burg
4:00:27
8
Bok Saboteur
Utrecht
4:00:27
9
Peter Visch
Den Burg
4:03:11
10
Frans Kroes
Sint Maarten
4:04:31
11
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
4:08:52
12
Arnold Leijstra
Den Burg
4:10:46
13
Matthieu Magielsen
Den Helder
4:11:55
14
Peter Kreeft
Texel
4:18:03
15
Guido Tap
Etten-Leur
4:18:32
16
Maikel van Leeuwen
Triathlon
4:24:01
17
Klaas Alberda
Zwolle
4:29:27
18
Thomas Rath
Den Hoorn Texel
4:34:05
19
Richard Loos
Spanbroek
4:34:19
20
Ben Rentenaar
Den Burg
4:34:23
21
Gerard van Kerkhof
Afferden Gld
4:35:42
22
Jacob Visser
AV Heerenveen
4:55:16
23
Jildert Visser
Loopgroep gRUNN
5:05:05
24
Jaap Alberda
Zwolle
5:08:49
25
Olaf Ortmann
Oberhausen
5:12:33
26
Rob Gordijn
De Koplopers
5:26:51
27
Klaus Klein
Nümbrecht
5:38:46
V42, 42.2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Dragt
Noordkop
3:58:57
2
Carin van Haren
Breda
4:18:28
3
Esther van Bochove
Zaanland
4:40:24
4
Dafne van der Meer
Arnhem
4:54:56
5
Ulla Hofmann
Bonn
4:59:29
De Krim Texel - Mantje Texel Lifestylestores - Salomon
www.uitslagen.nl
03-02-2020 20:16