Uitslagenlijst Clubkampioenschappen cross

Amersfoort - Zaterdag 1 februari 2020

HSEN, SEN/MAS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Goethals
26:28
2
Niels Kerkhof
28:48
3
Michael-Paul Klijn
35:59
4
Philippe Verhoosel
46:37
H35, SEN/MAS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn van Rijn
31:19
2
Peter van Dartel
31:45
3
Zeger Knops
31:57
4
Ite Kingma
34:46
5
Thibaut de Jong
38:00
6
René van der Veen
39:40
7
Rene vd Haar
42:19
8
Johannes Stoffels
42:46
9
Diederik Hamelink
42:53
H45, SEN/MAS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Holger Wagenaar
32:12
2
Xander Echten
33:09
3
JanWillem Nieboer
33:27
4
Peter Broekroelofs
35:50
5
Wiep van Apeldoorn
36:03
6
Albert Post
37:05
7
Bob Schepers
38:21
8
Thomas Plochg
38:26
9
Gijsbert raadgever
38:28
10
Jeroen Bach
38:31
11
Paul Fuchs
38:44
12
Peter Philipsen
40:22
13
Richard van Klooster
42:47
14
Bart Gotte
45:37
15
Douwe-Jan Bakker
47:30
16
Jan Schipper
48:47
H55, SEN/MAS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Schipper
33:59
2
Paul Verrijp
34:51
3
Arjan Stegeman
35:06
4
Tim Prinzen
36:37
5
Piet Kunst
37:36
6
André Koeslag
38:35
7
Renier Meuwissen
39:12
8
Henk van Lieshout
39:31
9
Hans van Rooijen
41:01
10
Arie Kingma
41:09
11
Theo Hendriksen
41:39
12
Henk Oosterhof
41:48
13
Cees de Vries
42:28
14
Hein Dekker
42:46
15
Ruud van den Eshof
42:46
16
Jan Ausum
44:03
17
Paul Joosten
44:20
18
Klaas Schaafsma
46:03
19
Karel Derks
48:30
20
Ruud van Leeuwen
49:06
21
Rob Ruijs
49:17
22
Jan van der Hammen
49:27
23
Henk Plessius
49:28
24
Age van der Veer
50:38
25
Leon Lomans
51:18
VSEN, SEN/MAS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marriël Schelhaas
39:11
2
Hester Meijer
42:53
V35, SEN/MAS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen Frohn
55:27
V45, SEN/MAS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Acacia Falkena
38:07
2
Marieke van Gelder
43:58
3
Vera Bekendam
44:52
4
Henriette Stemerdink
46:00
5
Gea van Lieshout
46:55
6
Ellis Janssens
46:59
7
Ilse Bruinekreeft
49:50
8
Cinthia Meerzorg
51:06
9
Riëtte Dekkers
51:39
10
Petra Uitenbogaart
51:42
11
Jose van de Kletersteeg
51:54
12
Annelies Post-Nijbroek
53:56
V55, SEN/MAS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Hagevoort
39:05
2
Martha Meijer
44:42
3
Marie-Anne Vos-Ertel
46:23
4
Els Monquil
46:48
5
Klasien Postma
47:09
6
Marjon ten Hoor
48:42
7
Caroline Schalks
51:24
8
Anda Poortman
53:56
9
Yvonne Kraan
59:24
10
Maria Lamers
1:01:16
MPD, MEISJES PUP D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Silverentand
Triathlon
5:49
2
Esmee Langbroek
Triathlon
7:04
JPD, JONGENS PUP D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iza Verkruissen
Triathlon
5:45
2
Cedric Hennequin
Triathlon
6:10
3
Tieme van Leeuwen
Triathlon
6:24
4
Epke Kruik
Triathlon
6:49
MPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saar Kingma
Triathlon
7:54
JPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandor Abrahamse
Triathlon
5:02
2
Robin Stuur
Triathlon
5:03
3
Tijn van Gent
Triathlon
5:19
4
Joris Verhoeven
Triathlon
5:24
5
Lennard Smedema
Triathlon
5:29
6
Mees Hilhorst
Triathlon
6:00
7
Julian Misset
Triathlon
6:15
8
Collin Cocheret de la Moriničre
Triathlon
6:36
9
Otte de Kok
Triathlon
6:41
10
Olof van der Zee
Triathlon
7:04
11
Max Hesseling
Triathlon
7:11
MPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinke Scholten
Triathlon
5:01
2
Merel de Wee
Triathlon
5:12
3
Famke Landman
Triathlon
5:14
4
Juliet Mateman
Triathlon
5:18
5
Evi Visser
Triathlon
5:21
6
Liz van Diepen
Triathlon
5:22
7
Amber Hendrikx
Triathlon
5:39
8
Ymke Valkonet
Triathlon
5:43
JPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm de Leeuw
Triathlon
4:54
2
Dito Jansen
Triathlon
5:09
3
Dhedde van Doorn
Triathlon
5:11
4
Noah van Ramshorst
Triathlon
5:13
5
Niels van Gorp
Triathlon
5:19
6
Niels Bakker
Triathlon
5:19
7
Levi Peters
Triathlon
5:26
8
Floris Knook
Triathlon
5:57
9
Melle Bouma
Triathlon
6:58
MPA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stella Paulusma
Triathlon
7:35
2
Itske van der Ploeg
Triathlon
7:35
3
Puck van Bladel
Triathlon
7:36
4
Linde de Rooy
Triathlon
7:54
5
Meis Kingma
Triathlon
8:24
6
Isabelle Snijder
Triathlon
8:44
7
Neva Kapelle
Triathlon
8:50
8
Milou van Bruxvoort
Triathlon
8:50
9
Elin Hamberg
Triathlon
8:58
10
Joosje Arentsen
Triathlon
8:59
11
Hiske Eshuis
Triathlon
9:13
JPA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Hendrickx
Triathlon
7:23
2
Simon Broek
Triathlon
7:32
3
Rutger Vloo
Triathlon
7:37
4
Vriend Allom
Triathlon
7:41
5
Mick Lablans
Triathlon
8:24
6
Jakob van Dijk
Triathlon
9:10
MPA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek Mateman
Triathlon
7:13
2
Thiebe van Doorn
Triathlon
7:56
3
Cato Klein Willink
Triathlon
8:06
4
Julia Clayton
Triathlon
8:34
5
Lies Vogelzang
Triathlon
8:40
6
Eline van Bruxvoort
Triathlon
8:56
JPA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matías Fontes Wentink
Triathlon
7:10
2
Mels van Stratum
Triathlon
7:30
3
Jens van de Wetering
Triathlon
7:49
4
Liu Spijker
Triathlon
8:11
5
Alex Dijkhuizen
Triathlon
8:14
6
Floris Valkonet
Triathlon
8:22
7
Damian Scholten
Triathlon
8:35
8
Sep van Diepen
Triathlon
8:49
9
Tobias Hilhorst
Triathlon
9:33
MD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Bendanon
Triathlon
8:34
2
Mette Wiggers
Triathlon
9:19
3
Jade Broer
Triathlon
9:46
4
Famke Brunt
Triathlon
9:52
5
Norah Schoen
Triathlon
10:30
6
Mayke van Lieshout
Triathlon
10:43
7
Anouk Bakker
Triathlon
11:30
JD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk van Burgsteden
Triathlon
8:28
2
Sven van Gelder
Triathlon
8:46
3
Thijs Berkhof
Triathlon
9:56
4
Hugo Sliedrecht
Triathlon
9:58
5
Noah Beens
Triathlon
10:03
6
Alain Tourne
Triathlon
10:28
7
Olivier Knook
Triathlon
11:09
8
Ivo Schöls
Triathlon
12:57
MD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lara van 't Klooster
Triathlon
8:05
2
Jolie Minnée
Triathlon
9:24
3
Jinte Jonker
Triathlon
9:25
4
Eva van der Linden
Triathlon
9:57
5
Indy Broer
Triathlon
9:59
JD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Götte
Triathlon
8:10
2
Mike Middelkoop
Triathlon
8:45
3
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
8:57
4
Satria Jansen
Triathlon
9:28
5
Jens Werner
Triathlon
10:11
MC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
7:13
2
Emma Landman
Triathlon
7:20
3
Nora Stemerding
Triathlon
8:26
4
Ireen Stoter
Triathlon
8:40
5
Jacobien Hoyng
Triathlon
9:12
6
Sofie Klein Willink
Triathlon
9:20
7
Ereza Plochg
Triathlon
9:20
8
Marlieke Castelein
Triathlon
10:02
9
Lieke Bakker
Triathlon
10:09
JC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathan Houwaard
Triathlon
12:02
2
Rhune van Doorn
Triathlon
13:13
3
Rick Snijder
Triathlon
14:14
4
Stijn Beverwijk
Triathlon
15:51
MB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Jansons
Triathlon
16:02
2
Nora Kwakman
Triathlon
16:31
3
Kaixin Tensen
Triathlon
19:11
JB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonah Broer
Triathlon
12:35
2
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
13:05
3
Pier van der Ploeg
Triathlon
13:09
4
Laurens van Hofslot
Triathlon
13:53
5
Gijs Broere
Triathlon
14:12
6
Jesse van der Veen
Triathlon
15:12
JA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Faas van der Ven
Triathlon
12:30
2
Yafet Yewhanes
Triathlon
12:37
3
Brun Stöver
Triathlon
13:00
4
Tycho Schijf
Triathlon
13:19
RR, RACERUNNERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lonneke vd Berg
5:20
2
Miene Vos
5:32
3
Cato vd Hogen
7:10
4
Yeabsira vd Pol
7:20
www.uitslagen.nl
02-02-2020 00:58