Uitslagenlijst Zwemloop Kapelle

Kapelle - Zaterdag 1 februari 2020

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Lambrecht
Kuurne
48:36
2
Sander d'Hont
FusionTEAMnl
52:12
3
Sander de Bart
Tri Team Kijani
53:02
4
Tom Erpelinck
Sint Jansteen
54:25
5
Chris Steenbakker
's-Heerenhoek
55:12
6
Niels van Dijk
TVB
1:01:48
7
Mark van Aert
TVB
1:01:52
8
Jurgen Danen
Toga
1:02:25
9
Kaey van Rij
Vlaardingen
1:03:59
10
Mark den Hollander
Veere
1:06:12
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
TVB
57:04
2
Jan Cools
Wuustwezel
58:51
3
Jurgen Saurens
Wemeldinge
59:14
4
Paul van Gent
Goes
1:02:56
5
Pieter Goud
Oostdijk
1:04:22
6
Nico Elenbaas
Goes
1:04:34
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
55:53
2
Willem de Voogd
Rijnmond
57:52
3
Cees Frikkee
De Langstraat
1:00:51
4
Pieter Moelker
Kloetinge
1:07:48
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Rijpers
WBTV
1:05:19
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:17:10
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Vet
Wuustwezel
58:02
2
Annelotte van Dieren
Dordrecht
1:03:52
3
Linda Vink
Axel
1:08:11
4
Selena Poole
Vlissingen
1:08:18
5
Eva van Hoek
adsv Dynamica
1:09:02
6
Samantha van Aert
TVB
1:10:47
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens van Beek
Elst Gld
26:24
2
Sem Lazaroms
Toga
27:16
3
Joeri Kloosterman
Kapelle
31:06
4
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
34:25
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Manders
De Langstraat
27:25
2
Stef Kapteijn
Kapelle
31:51
3
Noah Roels
Hulst
33:01
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Eyckmans
Ekeren
26:29
2
Jarno Kooijman
Yerseke
30:12
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franky Van Langenhove
Kalmthout
30:58
2
Koen Vaerten
Schelle
37:30
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
32:49
2
Kees Akershoek
Ouddorp Zh
33:58
3
René Meesters
Rucphen
34:53
4
Jan Boonman
Kapelle
37:06
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wanny Haverkamp
WBTV
37:25
2
Paul Wanrooy
Putte
40:37
3
Marcel Hereijgers
Bosschenhoofd
48:18
V14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi De Wyn
Hulshout
38:13
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
27:13
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
28:09
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Bakx
TVB
32:13
2
Manon Kloosterman
Kapelle
33:39
3
Sigrid Peeters
Werchter
33:47
4
Tamara Winnemuller
TVB
34:30
5
Dorien van Loenen
WBTV
35:05
6
Eline Vermue
Amsterdam
35:14
7
Yara Roels
Breda
38:49
8
Tanja Spinhoven
Ironmanagers Nederland
40:58
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther de Koning
Heinkenszand
31:05
2
Chantal Koole
adsv Dynamica
32:02
3
Nicole Wondergem
Middelburg
33:42
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Hereijgers
WBTV
38:18
2
Christine Balkenende
Goes
38:34
3
Christl Rozendaal
Kapelle
39:28
4
Alexandra Ruijters
Rotterdam
44:25
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie van Kleven
Vlissingen
44:51
H0, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thorsten Hammerich
Kapellen
17:27
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Preben Fleerackers
Brecht
13:34
2
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
14:22
3
Stijn koole
Zoutelande
14:36
4
Olivier Klaver
Essen
15:00
5
Stein Rietberg
Oost-Souburg
16:18
6
Mats Vaerten
Schelle
16:36
7
Kasper koopman
Biggekerke
17:09
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celine Vrints
Brecht
15:31
2
Hilde koole
Zoutelande
16:24
3
Kyra van de Voorde
Middelburg
16:51
4
Elien Cools
Wuustwezel
19:32
5
Fenna Theunissen
Kapelle
20:08
6
Indy Engelsma
TVB
23:11
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Dammer
TVB
7:37
2
Boaz Kommer
TVB
9:03
3
Kees Wondergem
Middelburg
9:18
4
Raf Bouwman
Breda
9:19
5
Tijs Van de Mieroop
SCHOTEN (Belgie)
9:32
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie van de Waart
's-Heerenhoek
7:21
2
Lisa Koole
Zoutelande
7:41
3
Liva van de riet
Etten-Leur
10:07
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort & Jan Glerum
Kapelle
1:08:54
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark schouten & Tim van den hoven
Wemeldinge
31:10
2
Alexander Klaver & Nathalie Brys
Essen
32:16
3
Peter Dijkwel & Sjaak Dekker
's-Heer Arendskerke
34:46
4
Sanne Koopman & Maud Ruitenbeek
Biggekerke
41:22
www.uitslagen.nl
01-02-2020 18:49