Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 26 januari 2020

J-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvan van Hussel
Nijkerk
3:36
2
Giel Scholte
Harderwijk
3:38
3
Robin Versteeg
AV Zeewolde
3:40
4
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
3:41
5
Wessel Speets
Athlos
4:02
6
Victor Duits
Harderwijk
4:07
7
Coen Bertijn
Harderwijk
5:29
8
Sev Bremer
Harderwijk
5:32
M-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Scholte
Harderwijk
3:52
2
Sarah Schippers
Harderwijk
3:59
3
Fenna Beket
Harderwijk
4:06
4
Eva Schippers
Harderwijk
7:01
H-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert Jansen
Putten
16:54
2
Lars Voskuilen
Amersfoort
17:57
3
Izaak Frens
Elspeet
18:50
4
Rob Westenenk
Raalte
19:26
5
Jan-Derk de Bruin
Ermelo
20:43
6
Dion Zwanenberg
Raalte
21:46
7
Peter Sels
Athlos
21:49
8
Martijn Noordermeer
Abcoude
21:53
9
Hans van de Wassenberg
Athlos
22:16
10
Jeroen van Zanten
Harderwijk
22:23
11
Paul van den Berg
Ermelo
22:31
12
Marco Gunther
Harderwijk
22:45
13
Erwin Middelkamp
Harderwijk
23:09
14
Erik Bezema
Lelystad
23:24
15
Bastiaan Jong
Cialfo
23:42
16
Bram van Maare
Harderwijk
23:50
17
Peter Boeting
Ermelo
23:53
18
Agnus Gerringa
Lelystad
24:03
19
Simon Bruinink
Harderwijk
24:04
20
Job Doornhof
Athlos
24:08
21
Alwin Richter
Lelystad
24:11
22
Albert Poortinga
Ermelo
24:17
23
Ron Bolland
Nunspeet
24:49
24
Arie Robbemond
Almere
24:52
25
Michel Bakker
Amersfoort
24:57
26
Rik Kamphuis
Harderwijk
25:07
27
Daniel Slijkhuis
Zwolle
25:14
28
Marcel van Ommen
Lunteren
25:30
29
Willem Bos
Harderwijk
25:39
30
Arnold Zoet
Nunspeet
25:59
31
Roelof Pepping
avVN
26:01
32
Jan Willem Hage
Athlos
26:14
33
Lars van Arkel
Enschede
26:24
34
Viggo Veen
Harderwijk
27:19
35
Anton Besselsen
Athlos
27:42
36
Bernard Pleyter
Zwolle
28:29
37
Matthias Meijer
Harderwijk
29:20
38
Raymon van Boheemen
Nijmegen
30:27
39
Jan Kester
Hilversum
30:38
40
Theo Stevens
Harderwijk
30:44
41
Robbert Kraaijenbrink
Harderwijk
31:11
42
Richerd Pul
Apeldoorn
31:11
43
Melle Veenstra
Lelystad
31:24
44
John Ham
Woerdense Verlaat
32:31
45
Erik Verstraelen
Biddinghuizen
32:35
46
Jan Jonker
Spirit Lelystad
33:02
47
Gaston Hébuterne
BAV
34:49
48
Volkert Bakker
Ermelo
35:45
49
Bart Zwiers
Oldebroek
36:35
50
Jaap van Koppenburg
Ermelo
38:51
51
John de Vries
Baarn
39:12
52
Jurrie Teeuwen
Elburg
40:23
D-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Rozemuller
Wageningen
21:06
2
Ilse Langevoort
Cialfo
22:04
3
Saskia Roest
Nijkerk
24:07
4
Vida Poortinga
Ermelo
26:08
5
Berit Zwiers
Harderwijk
26:20
6
Marieke Roelink
Harderwijk
26:57
7
Inge Zwiers
Oldebroek
27:13
8
Evelien Kuijt
GAC Hilversum
27:33
9
Wiebeke Frens-Brummer
Elspeet
27:42
10
Yvonne Vlijm
Harderwijk
27:44
11
Joke Sels
Athlos
28:44
12
Melanie van Zanten
Harderwijk
29:44
13
Naomi van Zanten
Harderwijk
29:53
14
Maria den Hartog
Ermelo
30:38
15
Manon Hofman
Nunspeet
30:46
16
Elise Nagelhout
Nunspeet
30:46
17
Astrid Speets-Schor
Athlos
31:07
18
Chantal Buisman
Apeldoorn
31:42
19
Eljonne Colder
Lelystad
32:08
20
Ailkine Flanderijn
Harderwijk
32:36
21
Gea Horsman
Nijkerk Gld
32:36
22
Sandra Holtrop
Spirit Lelystad
33:07
23
Matty Hessels
Lelystad
33:07
24
Lauvira de Bruin
Athlos
33:11
25
Marjan Dirksen
Harderwijk
34:55
26
Marja Bakker
Ermelo
35:45
27
Myrte Zwiers
Ermelo
36:37
28
Femke Alaerds
Boxmeer
43:47
29
Katia van Hien
Zuidveen
44:11
H-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van der Haar
Altis
37:34
2
Robin van Uhm
Harderwijk
38:19
3
Mark van der Meer
Ede Gld
39:44
4
Dennis Brandenburg
Steenwijk
40:26
5
Gerrit Alkema
Athlos
40:32
6
Gert Goorhuis
Voorthuizen
41:35
7
Charlie van Galen
Nijkerk
42:06
8
Sander vd Belt
Ermelo
42:40
9
Jeroen de Lange
Harderwijjk
43:53
10
Stefan Besten
Zwolle
44:27
11
Hans van Driel
Apeldoorn
45:26
12
Joram van Houten
Apeldoorn
45:53
13
Elbert Voogt
Beekbergen
47:41
14
Aram van der Velden
Spirit Lelystad
48:22
15
Henk-Jan Wieberdink
Ermelo
48:31
16
Geert Berltijn
Harderwijk
48:43
17
Anne Holtrop
Lelystad
49:19
18
Niek Veen
Harderwijk
49:29
19
Folkert Sjoerd Visser
Nunspeet
49:39
20
Sander Teuwsen
Apeldoorn
50:00
21
Martin Olofsen
Harderwijk
50:29
22
Ben Scheer
Harderwijk
51:11
23
Jan Grolleman
Dronten
51:32
24
Paul van den Berg
Harderwijk
51:47
25
Wienik van Steeg
Putten
52:47
26
Cor Verheul
GAC Hilversum
52:54
27
Remco Edelenbos
Apeldoorn
52:56
28
Hans van der Linden
Leusden
52:57
29
Gert Ruitenberg
Putten
53:52
30
Thomas Vosse
Harderwijk
54:29
31
Roger van Tongeren
Harderwijk
56:46
32
Gert Kaijser
Athlos
57:47
33
Peter Harms
Harderwijk
58:13
34
Mans Veldsink
Dedemsvaart
58:21
35
Henny Bosselaar
Baarn
58:25
36
Hans Beumer
Lelystad
58:41
37
Hans Oostindien
Baarn
58:42
38
Lammert van der Horst
Athlos
59:39
39
Hotze Attema
Spirit Lelystad
1:00:13
40
Rick Haringa
Athlos
1:01:23
41
Henk ter Steege
Balkbrug
1:01:26
42
Bart-Hein Samplonius
Harderwijk
1:01:57
43
Hans Haak
Nijkerk
1:03:36
44
Bo Jalving
Putten
1:04:52
45
Remie Verwaijen
Apeldoorn
1:07:10
D-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristel van Asselt
Breukelen
50:32
2
Anna Koopmans
Harderwijk
51:00
3
Milou Klatt
Harderwijk
51:35
4
Janet Doppenberg
Putten
52:41
5
Natalie Verlinden
Athlos
55:32
6
Tamara Putters
Athlos
56:57
7
Diane Kleine
Nunspeet
57:57
8
Brigitte Bonte
Lelystad
58:14
9
Janet Granneman
Harderwijk
59:38
10
Hermien Kleine
Elburg
59:39
11
Evelien Steenland
Beekbergen
1:00:12
12
Gerie Versluis
Harderwijk
1:03:13
13
Karen van Gelder
Harderwijk
1:03:35
14
Angeline Kuijpers
Amersfoort
1:03:48
15
Sjoukje Willemsen
Harderwijk
1:04:41
16
Marian van Holt
Voorne Atletiek
1:05:34
17
Sade van Dijen
Amersfoort
1:07:29
18
Margreet Westra
Harderwijk
1:08:40
H-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Schepers
Dalfsen
57:23
2
Koen Couperus
Ermelo
59:31
3
Tjeerd Popkema
Urk
59:40
4
Herman Couperus
Athlos
1:00:23
5
Stanley Boldewijn
Hardewrwijk
1:02:39
6
Lambert Bos
Harderwjk
1:02:59
7
Paul van Aalst
Ermelo
1:04:50
8
Henk Wolf
Lelystad
1:06:07
9
Wouter Zondervan
Amersfoort
1:07:39
10
Remco van Hussel
Nijkerk
1:08:00
11
Rick Celie
Harderwijk
1:08:10
12
Olav Hoekwater
Harderwijk
1:08:29
13
Martin Goedhart
Ermelo
1:08:50
14
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
1:09:17
15
Jean Benek
Harderwijk
1:09:46
16
John van de Pol
Barneveld
1:10:40
17
Geert de Lange
Harderwijk
1:11:23
18
Maurice Bulsing
Athlos
1:11:24
19
Peter van Panhuis
Harderwijk
1:12:23
20
Alex Westra
Harderwijk
1:14:31
21
Gerrard de Hoop
Harderwijk
1:14:35
22
Daniël Urlings
Nijmegen
1:23:18
23
Peter de Vries
Zeewolde
1:23:29
24
Dick Bos
Athlos
1:24:12
D-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Vos
Running2000
1:10:43
2
Joke Admiraal
Harderwijk
1:13:18
Brasserie "De Bank" "RunX"Apeldoorn"
www.uitslagen.nl
26-01-2020 16:13