Uitslagenlijst Vlakwatercross

Venray - Zondag 26 januari 2020

MSENL, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
26:04
2
Erik van Rijsewijk
Cifla
26:15
3
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
26:21
4
Patryk Lukaszewski
Someren
27:37
5
Staniak Lukasz
Venlo
27:39
6
Rick Hendriks
Oss '78
28:09
7
Joost Bovee
ATV Venray
28:26
8
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
28:31
9
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
28:42
10
Teun Van Den brand
Oss '78
29:25
11
Marijn Buijtendorp
ATV Venray
29:26
12
Finn Timmermans
ATV Venray
29:40
13
Joris van els
Venray
30:20
14
Erik Andela
Eindhoven
30:23
15
Jurjen Knarren
AVON
30:31
16
Toine Pel
ATV Venray
31:08
17
Marc Ouedraogo
ATV Venray
31:10
18
Chiel Pel
ATV Venray
31:54
19
Bart Schilders
ATV Venray
32:04
20
Jochem Bruggink
Scopias
32:06
21
Bennie Leenders
Bergen Lb
32:40
22
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
32:41
23
Paul Faessen
Venlo
32:57
24
Harm van Laanen
HAC
33:24
25
Wilbert van Dun
Nederlandse Triathlonbond
33:29
26
Chris Steuns
Swift
33:57
27
Rob Janssen
AV Weert
34:11
28
Sjon Seuren
Peelrunners
34:37
29
Bora Sahin
Helmond
34:38
30
Juruim van der Loop
Zeeland
36:08
31
Geert Pel
Venray
36:27
32
Marek Philippen
Selfkant Tuddelen
36:35
33
Thom Sabel
Eindhoven
36:42
34
Frank Heuer
Willich
36:48
35
Christopher Box
Venray
36:50
36
Mark Lomme
Venray
37:36
37
Pepijn Schoenmakers
Venray
39:12
38
Daniel Bondos
Venlo
39:43
39
Tim Claessens
Venray
40:55
40
Wouter den Teuling
Leunen
41:46
41
Gabon Joth
Someren
44:43
42
Ratal Wojreckowski
Tilburg
46:42
M40+L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Langenhuizen
Swift
29:34
2
Ron Koster
Atletiek Helden
29:53
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
30:03
4
Marcel Martens
ATV Venray
30:10
5
Jeroen Hendriks
Tegelen
30:13
6
Ernie Maas
Bakel
30:19
7
Twan Lensen
Cifla
30:27
8
Thijs Joosten
Venray
31:38
9
Wiljo Ermers
GAC Gemert
31:52
10
Sjuul gommans
Tienray
32:05
11
Liam Cullinane
Venray
32:29
12
Ronald Jansen
Cifla
33:03
13
Pieter Egelmeers
Deurne
33:41
14
Bart van Mierlo
Someren
34:01
15
Donald moorren
Venray
34:53
16
Eddy Geboers
Asten
34:59
17
Arjan de Lauw
Venray
35:04
18
Anton Michels
Deurne
35:32
19
Radek Winiarski
Someren
38:20
20
Jasper Schram
Venray
38:57
21
Orlando Valdez
Broekhuizen Lb
39:05
22
Marc Pubben
Venray
39:37
23
Sander Dinghs
Venlo
41:51
M45+L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Gipmans
Nederlandse Triathlonbond
29:49
2
Erik Houben
AV Weert
30:16
3
Angelo Jansen
GVAC
30:57
4
Pim Van den Oever
Olympus Land van Cuijk
31:25
5
Tadessa Woldemesekel
ATV Venray
31:34
6
Edwin Kok
GAC Gemert
31:41
7
Stefan van Mierlo
Asten
32:04
8
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
32:20
9
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
33:51
10
Hans Steijaert
HAC
34:51
11
Arian Adriaans
Cifla
35:46
12
Karl van Daal
Venray
37:43
13
Alex Te Baerts
Horst
41:46
M50+L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Lucker
avVN
29:38
2
John Thielen
Lopersgroep Deurne
30:24
3
Rene jacobs
Someren
30:56
4
Dorus Jaspers
Gemert
31:23
5
Frank Klomp
Venray
31:39
6
Paul Coolegem
avVN
32:37
7
Jos de Groot
GAC Gemert
32:46
8
Wil Engels
Venlo
33:32
9
Ronald Dielissen
Tegelen
34:41
10
Frans Hool
AVON
34:43
11
Paul Classen
Oirlo
35:02
12
Jos Hebben
ATV Venray
35:15
13
Marcel Meulendijks
America
35:37
14
Alex Leeman
Molenhoek Lb
36:10
15
Martin Michels
ATV Venray
36:14
16
Jones Ewalds
Venlo
36:37
17
Maurice Zwart
Helmond
36:52
18
Alexander Huijs
Oostrum Lb
37:10
19
Harald Gubbels
Maasbree
39:46
20
Xavier van Rossum
Nijmegen
40:51
21
Trudo Jans
Vianen Nb
41:36
22
Peter Bovee
Kronenberg
41:54
23
Rob Teunissen
Ysselsteyn Lb
42:05
24
Mukesh Sanichar
Venray
42:28
25
Marc Classens
Oirlo
42:57
M55+L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
ATV Venray
31:43
2
Bart Claessens
Caesar
32:02
3
Wim Setz
Geldrop
32:35
4
Carlo Buijs
GVAC
32:48
5
Frank Timmermans
ATV Venray
33:49
6
John Kocken
HAC
34:09
7
Jeroen Oudenhoven
ATV Venray
34:49
8
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
35:01
9
Robert Arts
ATV Venray
35:03
10
Hans Peeters
Atletiek Helden
35:08
11
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
35:23
12
Perry Peeters
STB
38:37
13
Jeroen Kouwenberg
Scopias
38:47
14
Heines Mertens
Willich
39:04
15
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
39:17
16
Martien Dupont
ATV Venray
39:55
17
Thom Robinson
Sporting Boxmeer
41:14
18
Eugene Eijdems
Venray
41:50
19
Gerard Joosten
Meerlo
43:10
20
Frits Gösgens
Oostrum Lb
46:29
M60+L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
31:50
2
John de Rooij
ATV Venray
31:56
3
Peter Huls
Cifla
32:38
4
Jan Oehlen
Cifla
32:59
5
Nico Verstraten
Atletiek Helden
33:31
6
Wiel van Lier
Atletiek Helden
34:41
7
Pieter Classens
Oirlo
37:25
8
Ton Rückert
Scopias
39:31
9
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
39:39
10
Pieter Gielen
Melderslo
40:30
11
Jan Willems
Oostrum Lb
40:46
12
Martin aan den Boom
ATV Venray
41:04
13
Jos Thielen
Peelrunners
42:21
14
Gerard Groenen
America
43:13
15
Jan Willem Kruithof
Venray
44:03
16
Jan Maessen
Venray
44:23
17
Luud Zeegers
't Jasper Sport
47:44
18
Ben Jansen
Venray
49:16
VSENL, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaanland
30:45
2
An Lenders
Venloop Running Team
30:59
3
Sophie Dielissen
Tegelen
31:20
4
Magda Winiarska
Someren
32:49
5
Jannie Frenken
Grave
36:19
6
Eefje Melssen
GAC Gemert
36:38
7
Demi Boerekamp
Someren
37:16
8
Ruthje Heinrichs
Tegelen
40:23
9
Iris Houben
Asterix
42:45
10
Fieke Pelzer
Venray
44:14
11
Alicia Sanders
ATV Venray
44:21
12
Franka Reintjes
Blitterswijck
48:00
V45+L, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
35:52
2
Lisette Alsters
Horst
38:39
3
Iris van Sinten
Horst
38:40
4
Natalia Fokina
GAC Gemert
39:02
5
Rian Hebben
ATV Venray
40:03
6
Mientje van Haaren
Olympus Land van Cuijk
40:25
7
Nel Classens
ATV Venray
40:48
8
Francien Lenssen
GAC Gemert
40:59
9
Irene van Beveren-Kok
Sporting Boxmeer
41:02
10
Jose van de Voort
ATV Venray
41:07
11
Suzan Noordman
Overloon
41:13
12
Loes heuvelmans
Meterik
41:49
13
Wilma Derks
Sevenum
41:55
14
Annette Philipsen
Broekhuizenvorst
41:56
15
Magda Doumpas
Someren
42:26
16
Lianne Teunissen
Ysselsteyn Lb
42:32
17
Ingrid Rongen
ATV Venray
43:16
18
Willemien Gijsbers
Deurne
45:40
19
Els Verhaegh
ATV Venray
48:53
20
Sjan Deenen
Sevenum
48:59
21
Angeline Derksen
Horst
49:55
MSENK, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
13:01
2
Sjors Thielen
ATV Venray
13:16
3
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
13:55
4
Pieter Loeffen
Oss '78
14:39
5
Peter Hoex
Baarlo Lb
14:48
6
Thijs Vermeulen
ATV Venray
14:56
7
Thijs Joosten
Venray
15:13
8
Jarvin Vrijssen
Meijel
15:20
9
Luuk Brummans
Meijel
15:54
10
Guus van Veen
Leunen
16:00
11
Tijs Hendrikx
Venray
18:08
12
Joost van der Borg
Nijmegen
18:09
13
Cor Berlee
Oosterbeek
18:51
14
Martijn van den Hoef
ATV Venray
19:33
15
Robbert Mulders
Venray
19:41
16
Ben van der Putten
Merselo
21:50
17
Twan Bloemen
Overloon
26:41
M45+K, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Lucker
avVN
14:40
2
Rudiger Kebeck
Schwalmtal
15:34
3
Hans van de Munckhof
Hegelsom
15:37
4
Frank Klomp
Venray
15:45
5
Geert Linders
ATV Venray
15:55
6
Wiel van Lier
Atletiek Helden
17:04
7
Edwin van den Woldenberg
Venray
17:07
8
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
17:17
9
Arie Adriaans
Gemert
17:20
10
Bernie Nagel
't Jasper Sport
17:52
11
Peter van Dijk
Helenaveen
17:58
12
Bart Lamberts
ATV Venray
18:15
13
Maurice Clabbers
ATV Venray
18:26
14
Jan Poels
ATV Venray
18:38
15
Rob van der Zanden
Helmond
19:01
16
Ger Litjens
ATV Venray
19:06
17
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
19:22
18
Perry Peeters
STB
19:29
19
Roel Hermsen
Venray
19:45
20
Harry Van der Borg
ATV Venray
19:48
21
Piet Jaspers
't Jasper Sport
20:09
22
Frank Franssen
Lopersgroep Deurne
20:16
23
Jos Janssen
Merselo
20:30
24
Gilbert Tepy
ATV Venray
21:01
25
Marc Oosting
ATV Venray
21:10
26
Nahit Berk
Venray
21:23
27
Theo Cleef
Venlo
22:32
28
Michel Grijseels
Scopias
22:41
29
Hans Bos
Beringe
22:49
30
Wiek Noldus
Venray
22:53
31
Boy Amaur
Venray
22:59
32
Robbert Vlendre
ATV Venray
23:43
33
Anton Saämena
ATV Venray
24:21
VSENK, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Venhuizen
Cifla
14:46
2
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
15:26
3
Imke van Gog
Ospel
15:32
4
Melissa Bevers
Asterix
15:41
5
Femke van Gog
Ospel
16:03
6
Hannah Clercx
Asterix
16:39
7
Karolina Saczyk
Helmond
19:09
8
Nicky Arnoldussen
HAC
19:54
9
Anna Berestova
Boekel
20:01
10
Marjon Weijs
ATV Venray
20:28
11
Yasmin de Vlugt
Caesar
21:27
12
Jenny van den Heuvel
Swift
21:51
13
Lysanne Straten
ATV Venray
23:00
14
Vera laming
Nijmegen
24:24
15
Didi Houben
ATV Venray
24:40
16
Rianne Nijssen
Neerkant
26:55
V35+K, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mechtild dackus-panhuysen
Atletiek Maastricht
16:25
2
Yvonne Steegh
ATV Venray
17:13
3
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
17:29
4
Myrthe Meex
Achilles-Top
18:04
5
Inge van Veggel
GAC Gemert
18:14
6
Cindy Rosendaal
ATV Venray
19:51
7
Samantha van Goch
Lopersgroep Deurne
20:41
8
Malgorzata ML Furmanek
Helmond
22:01
9
Linda vermeulen
ATV Venray
22:27
10
Nadira alhouari
Venray
23:28
11
Michelle van der Putten
Merselo
23:34
12
Sandra van de Moosdijk
Leunen
23:44
13
Simone Rossel-Camps
ATV Venray
26:56
V45+K, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
17:03
2
Nicole Loeve
HAC
17:45
3
Lydia Jeuken
ATV Venray
18:09
4
Judith de Bruin
Atletiek Helden
18:57
5
Henny Dekkers
GAC Gemert
19:21
6
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
19:47
7
Gerda Peeters - Delauw
ATV Venray
21:05
8
Natasja marcellis
Overloon
21:20
9
Nel Selten
ATV Venray
22:40
10
Silvia Beterams
ATV Venray
23:08
11
Marion Loeffen
Oss
23:19
12
Henny Cleef
ATV Venray
23:29
13
Sandra Aerdts
Sporting Boxmeer
23:32
14
Bianca Klerkx
ATV Venray
23:35
15
Annelis Vullings
Peelrunners
24:02
16
Tineke van Mullekom
Deurne
25:00
17
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
25:06
18
Gonny van Ginkel
ATV Venray
27:12
JJA, JONGEN JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
12:53
2
Daan Hendrikx
Scopias
14:09
3
Awet Habteab
HAC
14:15
4
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
14:24
5
Davy Schoeber
HAC
15:03
6
Martijn Jansen
Scopias
15:41
7
Han Basetier
Deurne
15:51
8
Michiel Mestrom
Atletiek Helden
15:53
9
Rowan de Greef
Sevenum
16:23
JJB, JONGEN JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Nagel
't Jasper Sport
14:35
2
Mike van Wouwe
ATH
14:50
3
Lars van der Zanden
HAC
15:03
4
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
15:21
5
Max Baur
Scopias
15:24
6
Parker Consten
Ciko '66
16:08
7
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
16:38
8
Kars Reijnen
HAC
16:56
9
Bart Manders
GAC Gemert
17:06
10
Gijs van Lieshout
HAC
17:07
11
Stef Langendonk
HAC
18:25
12
Stijn Gerritsen
AV Weert
19:00
MJA, MEISJE JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
12:54
2
Resy van Iersel
't Jasper Sport
13:43
3
Esmee Donders
ATV Venray
14:34
4
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:01
MJB, MEISJE JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:29
2
Emma Bijnen
HAC
12:46
3
Anna Coerver
STB
13:17
4
Fenne Claassens
Helmond
14:41
5
Maud Seuren
AV Weert
19:14
JJC, JONGEN JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
11:19
2
Loek Moons
Budel-Schoot
11:45
3
Gijs van de Ven
GAC Gemert
12:04
4
John Linders
Lopersgroep Deurne
12:09
5
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
12:14
6
Tijn Bruins
ATV Venray
12:16
7
Ward Verbruggen
ATV Venray
12:21
8
Finn Janssen
Atletiek Helden
12:23
9
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
12:41
10
Luc van Ham
Achilles-Top
12:55
11
Joris Besselink
GAC Gemert
13:58
12
Luuk van Schie
ATV Venray
14:22
13
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
14:26
14
Tim te Baerts
ATV Venray
14:51
15
Lars Leijssen
ATV Venray
15:03
16
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
17:06
MJC, MEISJE JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
7:32
2
Suze Gipmans
Venloop Running Team
7:48
3
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
7:59
4
Sanne Michiels
ATH
8:00
5
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
8:01
6
Valerie Chu
AV Weert
8:50
7
Meike Janssen
AV Weert
8:59
8
Britt Achten
ATV Venray
9:26
9
Eef Classens
ATV Venray
9:27
10
Nora Ceresa
ATV Venray
9:48
11
Erin Janssen
ATV Venray
9:55
12
Isabelle Hermsen
Raayland
10:10
13
Shania Janssen
ATV Venray
11:17
14
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
11:34
15
Fieke Arts
Raayland
11:38
JJD, JONGEN JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
7:45
2
Mads Verhofstadt
HAC
8:01
3
Splinter Ikkink
Geldrop
8:09
4
Simon Goossens
Atletiek Helden
8:24
5
Guido Janssen
ATV Venray
8:28
6
Nils van Leipsig
Swift
8:31
7
Bas Verheijen
AV Weert
8:35
8
Younes Bouri
Raayland
8:36
9
Rens Heygele
HAC
8:37
10
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
8:53
11
Boris Munsters
Unitas
8:53
12
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
8:58
13
Gilles Hermans
Atletiek Helden
8:58
14
Sebastiaan Hermsen
Raayland
9:00
15
Elidon Meshi
Raayland
9:08
16
Raf Wolters
Swift
9:09
17
Gijs van den Heuvel
ATV Venray
9:22
18
Levi Schwachöfer
ATV Venray
9:32
19
Lennard Besselink
GAC Gemert
9:42
20
Nate Sillekens
Atletiek Helden
9:42
21
Daan Derks
ATV Venray
9:57
22
Dani koetsier
Lopersgroep Deurne
10:05
23
Niels van de Water
Raayland
10:31
24
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
10:35
25
Rick Peeters
Raayland
10:37
26
Luc Sanders
Raayland
11:30
27
Samir Acharya
Raayland
11:38
28
Mohammed Salman
Raayland
11:49
29
Fabian Schoenmakers
Raayland
12:01
30
Olivier Lucassen
Raayland
12:06
MJD, MEISJE JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:41
2
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:50
3
Sofie van Wouwe
ATH
6:04
4
Sara van Ham
Achilles-Top
6:13
5
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:17
6
Merel Teeuwen
Scopias
6:21
7
Mahalet Waldemesekel
ATV Venray
6:25
8
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:26
9
Layla van Berkel
HAC
6:27
10
Lucy janssen
ATV Venray
6:29
11
Lieke van Rengs
ATV Venray
6:33
12
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:42
13
Saartje Litjens
Scopias
6:46
14
Mirthe Reijnen
HAC
6:48
15
Isa Krebbers
ATV Venray
6:50
16
Brechje Arts
ATV Venray
6:52
17
Sofie Soer
AV Weert
6:57
18
Carlijn Rijntjes
AV Weert
7:12
19
Hannah van der Zanden
Helmond
7:28
20
Lieke Hoogers
Lopersgroep Deurne
8:28
21
Rilana Hendrix
ATV Venray
8:33
22
Cemke Schriek
Raayland
8:59
23
Mila Hendriks
Raayland
9:01
JPA, JONGEN PUPIL A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo wassenberg
Unitas
5:41
2
Alain Ritten
Achilles-Top
5:46
3
Joris Lensen
Cifla
5:53
4
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
6:05
5
Lars Custers
HAC
6:09
6
Ravi Classen
Scopias
6:10
7
Jarne Reijnen
HAC
6:11
8
Rick Koppelmans
Geldrop
6:15
9
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:16
10
Justen de Vries
GAC Gemert
6:18
11
Tim Michiels
ATH
6:19
12
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:21
13
Menno van Schijndel
GAC Gemert
6:30
14
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:32
15
Sem Vissers
Scopias
6:38
16
Mike van Tilburg
HAC
6:40
17
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:42
18
Twan ten Have
Scopias
6:45
19
Luuk Schreurs
Scopias
6:50
20
Kevin Kersten
ATH
6:54
21
Jan Aardenburg
Unitas
6:57
22
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
7:00
23
Jens Pasmans
Geldrop
7:10
24
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
7:16
25
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:21
26
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
7:25
27
Luke Hesen
't Jasper Sport
7:26
28
Sjoerd Janssen
Scopias
7:38
29
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
7:41
30
Teun van de Heuvel
ATV Venray
7:45
31
Tobias de smit
't Jasper Sport
7:49
32
Stan Willemsen
Atletiek Helden
8:03
33
Ties Hartjes
AV Weert
8:08
34
Sem Pingen
ATV Venray
8:15
35
Eef Kirkels
AV Weert
8:16
36
Swen Mossaddaq
AV Weert
8:18
37
Stijn de Riet
8:29
38
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
8:33
39
Ralph van de Liefvoort
ATV Venray
9:08
MPA, MEISJE PUPIL A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
ATV Venray
5:48
2
Anna van de Velden
Scopias
5:52
3
Lieve Derks
ATH
5:57
4
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:58
5
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:18
6
Hedwig Tabor
HAC
6:20
7
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
6:24
8
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
6:25
9
Sien van Veghel
ATV Venray
6:27
10
Kyana Gomes
AV Weert
6:28
11
Maud Heygele
HAC
6:32
12
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
6:38
13
Eline Kandelaars
HAC
6:39
14
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:42
15
Luna Scheepers
ATH
6:49
16
Lisa Schrama
GAC Gemert
6:52
17
Ayla Cool
Scopias
6:58
18
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
6:59
19
Roos van Houts
't Jasper Sport
7:00
20
Silke Hartjes
AV Weert
7:07
21
Lara van der Heijden
ATV Venray
7:15
22
Marijke Schraets
Scopias
7:16
23
Ranomi Rijntjes
AV Weert
7:20
24
Pien Janssen
Atletiek Helden
7:26
25
Michelle Haenen
Scopias
7:27
26
Karlijn Sukel
HAC
7:33
27
Imke Wijnen
AV Weert
7:35
28
Rian Janssen
Scopias
7:40
29
Chiara Toller
ATH
7:52
30
Annika Dackus
Maastricht
8:03
31
Lieke van de Water
Smakt
8:13
32
Lara Peeters
Atletiek Helden
8:14
33
Saar Mickers
GAC Gemert
9:42
JPB, JONGEN PUPIL B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Kusters
Scopias
4:02
2
Aron Kovacs-Borbas
ATH
4:09
3
Floris Prins
HAC
4:11
4
Bram Rekmans
AV Weert
4:22
5
Lars Geraats
Atletiek Leudal
4:30
6
Lins Kiggen
AV Weert
4:31
7
Luuk Maas
't Jasper Sport
4:47
8
Bram Gerards
Scopias
4:49
9
Erol Berke
ATV Venray
4:50
10
Koen Verheijen
AV Weert
4:54
11
Jules Willemsen
Egchel
4:57
12
Thijn Hilgers
AV Weert
5:04
13
Dries Janssen
Scopias
5:06
14
Anders van Opbergen
ATV Venray
5:09
15
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
5:13
MPB, MEISJE PUPIL B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
4:08
2
Lotte Van Havere
Swift
4:17
3
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
4:21
4
Kira Cool
Scopias
4:23
5
Daphne Klomp
Scopias
4:24
6
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:26
7
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
4:27
8
Anouk Mewiss
Scopias
4:29
9
Robin van den bogaard
HAC
4:29
10
Fenne Hurkens
GAC Gemert
4:33
11
Carmèl Schouenberg
Scopias
4:34
12
Anna Wilms
HAC
4:35
13
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
4:36
14
Maud Jansen
GAC Gemert
4:39
15
Nikki Ermers
GAC Gemert
4:40
16
Arden Veldman
Achilles-Top
4:41
17
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
4:51
18
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
4:58
19
Fenna Linssen
Scopias
5:00
20
Lune Verhofstadt
HAC
5:15
21
Isa Versteegen
ATV Venray
5:18
22
Lisa Meulendijks
Lopersgroep Deurne
5:32
JPC, JONGEN PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Scopias
4:14
2
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:18
3
Stef Lensen
Cifla
4:20
4
Job de Wit
GAC Gemert
4:35
5
Jord Custers
HAC
4:46
6
Raven Huijts
Unitas
4:54
7
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
4:55
8
Kevin Mossaddaq
AV Weert
4:55
9
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
5:04
10
Stef Paulus
ATV Venray
5:08
11
Fender Hendrix
ATV Venray
5:10
12
Noud Janssen
Scopias
5:25
13
Pepijn van de Laar
ATV Venray
5:27
14
Marcus Buseyi
ATH
5:35
15
Robin Schoenmakers
ATV Venray
5:39
16
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
5:43
MPC, MEISJE PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
4:29
2
Nouk Helmink
Scopias
4:31
3
Pleun van Woezik
Scopias
4:33
4
Quinty Coumans
Atletiek Helden
4:39
5
Fien Houben
Atletiek Helden
4:40
6
Anna Dinghs
Venlo
4:49
7
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
4:51
8
Kika Pala
Scopias
4:54
9
Keet van der Zanden
Lierop
4:55
10
Feliene Derijk
Scopias
5:00
11
Alix Ermers
GAC Gemert
5:02
12
Amber Bevers
GAC Gemert
5:02
13
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
5:03
14
Jolé Marijnissen
Achilles-Top
5:04
15
Jelaya Kulaleen
Scopias
5:05
16
Nina Kersten
ATH
5:06
17
Fenne Vullings
ATV Venray
5:11
18
Elaiza van der Mast
HAC
5:12
19
Merel Nillessen
Venray
5:14
20
Evelien Dackus
Maastricht
5:33
21
Luna Claessens
ATV Venray
5:51
JMP, JONGEN MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Smetsers
Scopias
4:12
2
Dex Scheepers
ATH
4:19
3
Jor v/d Munckhof
Scopias
4:19
4
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
4:27
5
Bram Geraats
Atletiek Leudal
4:58
6
Finn Hol
ATV Venray
5:00
7
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
5:32
8
Mees Nagy
ATV Venray
5:40
9
Enne Dinghs
Venlo
5:47
10
Jelle Forruin
Sevenum
6:38
MMP, MEISJE MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess wassenberg
Unitas
4:44
2
Maud Geraats
Atletiek Leudal
4:53
3
Daniek Grommen
Atletiek Helden
4:57
4
Jasmijn Dackus
Maastricht
5:38
5
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:43
6
Sanne Dackus
Maastricht
7:16
www.uitslagen.nl
27-01-2020 12:41