Uitslagenlijst 51e Mastboscross

Breda - Zondag 26 januari 2020

MPUPM, MINIPUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Domenie
Sprint
5:03
JPUPM, MINIPUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Talen
Sprint
4:24
2
Maas Janssen
PAC
4:30
3
Stijn de Koning
Sprint
4:40
4
Pepijn Michielsen
Gloria
4:46
5
Wibo Kouwenhoven
PAC
5:15
MPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
4:04
2
Eline Pelkmans
Sprint
4:33
3
Marta Leussink
Sprint
4:33
4
Startnummer 2810
4:34
5
Carlijn IJpelaar
ACW '66
4:49
6
Lenthe Goethals
Spiridon
4:59
7
Olivia Van Den Berg
Sprint
5:05
8
Quinty Mol
Sprint
5:17
9
Nora Braat
Breda
5:25
10
Saar van Hal
Sprint
5:47
JPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Crutzen
Prinsenbeek
4:02
2
Sjors van der Laan
Fortius
4:19
3
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
4:29
4
Siem Bolenius
ACW '66
4:32
5
Bram van Aert
Sprint
4:35
6
Thymo Stegeman
Sprint
4:45
7
Jonas Jespers
Gloria
4:47
8
Job Dekkers
Sprint
4:48
9
Sven Pals
Sprint
4:49
10
Mees van der Sluis
Sprint
5:19
11
Martijn van de Velde
Sprint
5:23
12
Siem Horsten
Atledo
5:26
13
Cas Urlings
Atletiek Maastricht
5:43
MAN, SPECIALS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathieu Viellevoye
Sprint
5:26
2
Dion van Dijk
Sprint
9:11
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
4:21
2
Katinka Sijmons
Sparta
4:25
3
Linde Heeren
Sprint
4:33
4
Evi Heeren
Sprint
4:36
5
Annika Jespers
Gloria
4:38
6
Linde van den Bos
Tilburg Road Runners
4:50
7
Kaat Proost
Gloria
5:16
8
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
5:26
9
Yuna Riemslag
Sprint
5:45
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:05
2
Sjoerd Potuit
Energie
4:07
3
Willem de Jong
Atledo
4:13
4
Pepijn Baars
Sprint
4:16
5
Bjarne Goethals
Spiridon
4:23
6
Lander Jansens
Gloria
4:30
7
Stijn Dielemans
Sprint
4:35
8
Bram Hermans
Sprint
4:36
9
Jelle Jansen
Atledo
4:40
10
Sep Urlings
Atletiek Maastricht
4:42
11
Fedde Simons
Sprint
4:49
12
Lars de Boer
Sprint
4:49
13
Julian Bom
Attila
4:51
14
Mathijs Roks
Sprint
5:11
MPUPA, MPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van Steenpaal
Atverni
5:27
2
Liz Schoonhoven
Atverni
5:31
3
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:39
4
Alana Dijkman
Altis
5:46
5
Femke de Weerdt
Sprint
5:52
6
Elin de Koeijer
Attila
5:55
7
Noa Boutkan
Olympus '70
5:58
8
Amy van Gestel
Attila
5:59
9
Tessa van Drunen
Attila
6:01
10
Amber Jansens
Gloria
6:10
11
Tessa van Tilburg
Sprint
6:12
12
Skyler Monster
PAC
6:14
13
Lievelot de Vos
PAC
6:17
14
Sil van Opstal
Sprint
6:19
15
Roos Marijnissen
Sprint
6:20
16
Leona van den Bosch
PAC
6:21
17
Elyn Stoop
Fortuna
6:25
18
Katja Houtepen
Sprint
6:34
19
Jip de Wijs
Sprint
6:40
20
Zoe Eyra
PAC
6:40
21
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
6:40
22
Floor Eelkema
Scorpio
6:43
23
Lieve Baremans
Sprint
6:43
24
Mirthe van den Broek
Gloria
6:46
25
Nienke Alkemade
Sprint
6:51
26
Froukje Salden
Sprint
6:51
27
DaniŽlle Vrijmoed
Scorpio
6:51
28
Anne van Berkel
Attila
6:58
29
Irene Koch
Sprint
6:58
30
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
7:07
31
Janne Smits
Sprint
7:14
32
Jill Hess
Taxandria Atletiek
7:14
33
LoÔs Martens
Sprint
7:17
34
Saar van Holland
Attila
7:24
35
Lies Hoffmann
ACW '66
7:29
VROUW, SPECIALS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
7:37
MAN, SPECIALS LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van den Hout
Sprint
5:36
2
Jordan Beute
Sprint
5:45
3
Roy Kroesen
Tilburg Road Runners
6:02
4
Sander Graumans
Sprint
6:08
5
Mark Luijkx
Sprint
6:56
6
Arie van Maastricht
Sprint
7:29
7
Jeffrey Pellicaan
Sprint
8:05
8
Lars van Leeuwen
Sprint
8:12
9
Ronnie Tiggelman
Sprint
8:39
JPUPA, JPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:01
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:02
3
Per Bakker
PEC 1910
5:04
4
Eef Wijkmans
Astylos
5:12
5
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
5:15
6
Luuk Boutkan
Olympus '70
5:20
7
Rogier Gitz
Attila
5:21
8
Daimy van Beek
Fortuna
5:34
9
Thom Pelkmans
Sprint
5:41
10
Max Crutzen
Sprint
5:43
11
Thijs van Aert
Sprint
5:46
12
Bram van Wagtendonk
Sprint
5:57
13
Timo de Vos
Fortius
6:00
14
Luuk van Meerveld
Altis
6:02
15
Tycho Damen
Breda
6:05
16
Jasper Heijblom
Sprint
6:09
17
Gijs Wassink
Fortuna
6:13
18
Jonas den Heijer
Sprint
6:17
19
Tom Verhoeven
Sprint
6:19
20
Gijs Versteden
Attila
6:20
21
Rowen Boons
Sprint
6:22
22
Bob ten Wolde
Sprint
6:24
23
Siebe Van der Lee
Atledo
6:25
24
Ramon Derks
Atledo
6:25
25
Rens Gulickx
Gloria
6:26
26
Gijs Van den Hurk
Sprint
6:32
27
Fynn Bermingham
Sprint
6:32
28
Jop Nijeholt
Sprint
6:35
29
Wald Verkroost
Sprint
6:35
30
Robert Nederstigt
Sprint
6:35
31
Jort Griep
Scorpio
6:36
32
Timme Weterings
Attila
6:43
33
Lukas Keger
Sprint
6:55
34
Tyn van Beers
Sprint
7:05
35
Kenzhi Dui
Sprint
7:06
36
Pieter Kuijsters
Attila
7:07
37
Goof Schoormans
Atledo
7:24
38
Tristan Maartens
ACW '66
7:28
39
Melle van Gils
Sprint
7:31
40
Tim van Sas
Gloria
7:32
41
Teun Jansen
Sprint
8:35
MJUND, MJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pippa Chadwick
AV '40
6:30
2
Evie de Roos
Atverni
6:30
3
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:50
4
Maud te Pas
Atverni
6:58
5
Tess Homan
AV '40
7:00
6
Jill Paulus
Scorpio
7:05
7
Selena de Jong
AV '40
7:09
8
Elien Smits
DAK
7:10
9
Emma de Jong
Atverni
7:23
10
Roza Willemen
Sprint
7:27
11
Zoey De Vries
Impala
7:28
12
Anouk Langstraat
ATH
7:32
13
Lara van 't Klooster
Triathlon
7:34
14
Nieke Westerveen
Atledo
7:34
15
Aila Derks
AV '40
7:37
16
Freke van Eil
Gloria
7:40
17
Fenna Winkel
Sprint
7:40
18
Anne Heijnen
Sprint
7:49
19
Heleen van Tilburg
Sprint
7:50
20
Sam Hofmans
Sprint
7:50
21
Meike van den Broek
Gloria
7:52
22
Amber van Dijk
Trackstars Nesselande
7:53
23
Puck van Gils
Sprint
7:55
24
Emma Gitz
Attila
8:02
25
Nienke Mol
Sprint
8:08
26
Jara de Heij
AAV '36
8:09
27
Lien de Boer
ACW '66
8:11
28
Eva Rosendahl
Sprint
8:13
29
Merel van der Horst
Rotterdam Atletiek
8:13
30
Elin Becx
Tilburg Road Runners
8:19
31
Eva Den Boer
Atledo
8:20
32
Josje van Straalen
Attila
8:22
33
Irene Lievens
Sprint
8:26
34
Mila Pullens
ACW '66
8:29
35
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
8:46
36
Yara Prinsen
Etten-Leur
8:55
37
Maud van Groeninge
Attila
9:19
38
Feline Mous
Sprint
9:23
39
Renske Scheepjens
Prins Hendrik
9:29
40
Iris van Dijke
Trackstars Nesselande
9:45
41
Lotte Damen
Sprint
9:53
42
Emma van Kan
Sprint
10:04
JJUND, JJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Winter
PAC
6:25
2
Abel Kovacs-Borbas
ATH
6:35
3
Milan van Holsteijn
AV '40
6:38
4
Noah Schoonhoven
Atverni
6:45
5
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
6:46
6
Florin de Heij
AAV '36
6:50
7
Lars van der Kraan
Olympus '70
6:51
8
Dirk Lorkeers
Sprint
6:51
9
Nawfal Farhouni
Sprint
6:52
10
Lucas Rutjes
Atledo
6:53
11
William van Triest
Clytoneus
6:58
12
Boris Griep
Scorpio
6:59
13
Harvey Garnett-Gray
Sprint
7:04
14
Twan van der Weiden
Athlos
7:09
15
Thijs Kempe
Altis
7:13
16
Luuk Bosveld
Fortius
7:14
17
Jiri Heppener
Horror
7:14
18
Thijmen Kegler
Sprint
7:18
19
Niels Hermans
Sprint
7:20
20
Jesse van Gestel
Attila
7:22
21
Sjoerd Bastiaans
Sprint
7:23
22
Nathan Baars
Sprint
7:28
23
Christian Kleermaker
Athlos
7:30
24
Lars Bloemers
Sprint
7:37
25
Barney van den Broek
Gloria
7:40
26
Stanley van den Broek
Gloria
7:41
27
Boaz van der Lans
Olympus '70
7:43
28
Lars Kooij
PAC
7:47
29
Huub Kuyvenhoven
Sprint
7:59
30
Rik Tuijtelaars
Gloria
8:01
31
Boris Bastiaans
Sprint
8:04
32
Jur van der Heijden
Sprint
8:21
33
Lars vd Bovenkamp
Sprint
8:23
34
Yuri Derks
Atledo
8:29
35
Juul van Eil
Gloria
8:30
36
Merlijn Pellis
Sprint
8:34
37
Finn Mertens
Scorpio
8:37
38
Noah Baars
Sprint
8:37
39
Noah Paunussa
Scorpio
8:40
40
Nils Vink
Scorpio
8:52
41
Mark Franken
Sprint
9:26
42
Willem Gerritse
Sprint
9:31
43
Gijs Huijben
Sprint
9:33
44
Tijmen Rotte
Sprint
9:36
MJUNC, MJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
9:13
2
Sophie Eikendal
Ciko '66
9:19
3
Layana Chrafih
PAC
9:31
4
Merel Veltman
Almere '81
9:43
5
Emma Landman
Triathlon
9:43
6
Femke Yska
Horror
9:47
7
Gwen van Hest
Atledo
9:48
8
Yzara van der Born
AAV '36
9:48
9
Jikke van der Ploeg
Triathlon
9:51
10
Loes Kempe
Altis
9:53
11
Hebe Chadwick
AV '40
9:58
12
Evi Falkena
Flevo Delta
10:01
13
Lotte Griep
Scorpio
10:05
14
Chiara van Sambeek
AV '40
10:06
15
Tess Jaarsma
Horror
10:08
16
Froukje Mans
Energie
10:08
17
Ancia van den Bos
THOR
10:22
18
Anouk Boomaerts
DJA
10:22
19
Noor ter Rahe
Atverni
10:25
20
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
10:28
21
Aafke Wijkmans
Astylos
10:38
22
Rosa Buijs
PAC
10:42
23
Kyra Joy van de Voorde
Dynamica
10:59
24
Nienke Blom
Sprint
11:12
25
Anniek van Triest
Clytoneus
11:20
26
Loes van den Berg
SC Reeuwijk
11:37
27
Marit Simonse
AV '56
11:37
28
Anouk Andeweg
Spiridon
11:54
29
Jade Pullens
ACW '66
12:20
30
Pien Heddes
Sprint
12:54
31
Bente Maartens
ACW '66
14:04
JJUNC, JJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Oosterhout
10:09
2
Juan Zijderlaan
Atverni
10:16
3
Jaap Zoon
Flevo Delta
10:18
4
Sam van der Werg
Horror
10:22
5
Jelle van Geel
Scorpio
10:47
6
Daan van Dessel
DJA
10:53
7
Lans Timmermans
Prins Hendrik
10:57
8
Rick Smits
DAK
11:03
9
Mees Schneider
Fortius
11:03
10
Sven Van den Meerendonk
Prins Hendrik
11:06
11
Bram Schumacher
Energie
11:14
12
Benjamin Post
Altis
11:22
13
Freek Bosveld
Fortius
11:26
14
Nick Duinkerken
De Spartaan
11:28
15
Joran Stobbe
Nederlandse Triathlonbond
11:31
16
Dani Meisen
Unitas
11:39
17
Harm Welleweerd
Atverni
11:57
18
Kamiel Watzeels
Attila
12:00
19
Lennart de Vries
Scorpio
12:03
20
Timo Straathof
Atverni
12:06
21
Vigo Maljaars
Scorpio
12:18
22
Tim Leeman
Fortius
12:21
23
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
12:35
24
Mathys Vermeulen
Attila
13:07
25
Arthur van der Weegen
Sprint
13:21
26
Leif Jaspers
PAC
13:29
27
Jules van Kan
Sprint
13:43
28
Kwinten Rotte
Sprint
14:35
29
Michiel Gulickx
Gloria
14:54
30
Tom van Es
Sprint
15:44
MJUNB, MJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
12:35
2
Marit Griep
Scorpio
12:43
3
Fee Mok
SAV
12:43
4
Bieke Schipperen
Scorpio
12:54
5
Tamar Veltman
Almere '81
13:13
6
Sanne Schouten
Atverni
13:30
7
Suus Altorf
De Spartaan
13:35
8
Suze de Vries
Horror
13:49
9
Eline Mast
NEA Volharding
13:50
10
Anne de Jong
Atledo
13:51
11
Carlijn de Bie
Atverni
13:54
12
Elke Wijkmans
Astylos
14:00
13
Maud van Sintmaartensdijk
PAC
14:04
14
Phileine Kipping
AV '40
14:05
15
Lora Poposka
Rotterdam Atletiek
14:09
16
Eva van Wijngarden
Rotterdam Atletiek
17:25
JJUNB, JJUNB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Nillessen
Cifla
15:36
2
Tim de Wild
Hellas
15:36
3
Teun ter Haar
Cifla
15:36
4
Wouter van den Akker
ATC '75
15:40
5
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:53
6
Mads Meijer
De Sprinter
15:54
7
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
16:06
8
Niels Peeters
Venloop Running Team
16:08
9
Ernson van den Bos
Scorpio
16:08
10
William Webster
GVAC
16:39
11
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
16:40
12
Tjebbe Hemler
PAC
16:53
13
William Knol
U-Track
16:57
14
Bas Stam
Rotterdam Atletiek
17:00
15
Noah Holten
Scopias
17:01
16
Wouter de Roo
HAC '63
17:02
17
Jarno Albers
Scopias
17:05
18
Primo Beekhuis
Haag Atletiek
17:06
19
Boudewijn Aikema
Haag Atletiek
17:15
20
Steyn Potuit
Scorpio
17:20
21
Ioann Lobles
Noordkop
17:21
22
Yohannes Hiensch
Phanos
17:22
23
Max Swabedissen
AV Rijssen
17:47
24
Timo de Kok
Fortius
17:56
25
Axel Linders
Spado
18:04
26
Flint Beenen
Fortius
18:17
27
Joost Winkel
Sprint
18:19
28
Wouter Steenstra
Ciko '66
18:20
29
EyoŽl Hiensch
Phanos
18:22
30
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
18:26
31
Milan Watzeels
Attila
18:27
32
Anton van Triest
Clytoneus
18:37
33
Ditchano Suijkerbuijk
Scorpio
18:44
34
Pepijn Roels
Sprint
19:16
35
Pieter Fallaux
Energie
19:36
36
Jamie Hanselaar
Typhoon
19:45
37
Colin Bressers
Atledo
20:01
38
Witte Jaspers
PAC
20:10
39
Remko van den Hout
Attila
20:27
40
Stan van Tilburg
Sprint
20:33
41
Maurits Kuipers
Sprint
20:46
42
Koen Tilman
Sprint
21:16
43
Guus Guikink
Sprint
22:04
44
Tristan Jay van der Loop
ACW '66
23:09
45
Michon Goddijn
Sprint
23:30
MJUNA, MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
17:30
2
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
17:34
3
Vera de Vries
Horror
17:39
4
Anna Eikendal
Ciko '66
17:58
5
Kim van het Verlaat
Nederlandse Triathlonbond
18:21
6
Willemijn Fuite
Attila
18:50
7
Marta Moreno
Leiden Atletiek
19:06
8
Bobet Kloosterman
Leiden Atletiek
19:14
9
Julia Groot
Ciko '66
19:24
10
Kyara Gijsbers
Oss '78
19:56
11
Robin van Leijsen
Attila
20:22
12
Frouke Benz
Scorpio
20:35
13
Robin Beijer
AV '40
20:55
14
Neeltje Lodiers
THOR
21:05
15
Laura Hanning
Spiridon
21:11
16
Anniek Bloemers
Sprint
23:53
17
Simone de Lange
Sprint
24:01
18
Nikki van Gool
Gloria
24:45
JJUNA, JJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilias El Khattabi
Rotterdam Atletiek
22:35
2
Stan Schipperen
Scorpio
22:42
3
Jarreau Suijkerbuijk
Scorpio
22:50
4
Jesse Fokkenrood
Scorpio
22:58
5
Djoao Lobles
Noordkop
23:11
6
Noah Baltus
Lycurgus
23:16
7
Jort Benz
Scorpio
23:27
8
Peer Voesenek
Scorpio
23:41
9
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
24:06
10
Lucas van der Linden
Spiridon
24:07
11
Dave Mulderij
HAC '63
24:17
12
Sander van Elk
Leiden Atletiek
24:22
13
Rob Nijssen
Hylas
24:23
14
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
24:55
15
Brik van Dusseldorp
Atledo
25:06
16
Stan De Deugd
Spado
25:26
17
Pepijn Oron
Hellas
25:32
18
Joep Vermeulen
Cifla
25:38
19
Karsten van Ommen
Isala '96
25:47
20
Natnael Meij
PAC
27:11
21
Thijs Zoon
Flevo Delta
27:15
22
Ian de Juncker
Attila
27:25
23
Jasper Mol
Sprint
27:55
24
DaniŽl van Noordenne
Energie
29:25
M35, MAN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
27:23
2
Ruben Postma
Athlos
28:02
3
Willy Peter
Lanaken
28:04
4
Marc Janssen
Scorpio
28:27
5
Evert van Nigtevecht
Sprint
29:10
6
Wouter Visser
Rotterdam Atletiek
29:24
7
Ruerd Nauta
Sprint
29:48
8
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
30:04
9
Joel Geurts
Sprint
30:28
10
Tim van Hellemont
Eindhoven Atletiek
30:50
11
Peter Loopik
Fortius
33:50
M45, MAN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetenwal
Horror
26:55
2
Nico Altorf
NSL
27:14
3
Abdelhamid Mohammadi
AV '23
28:26
4
Roy Sparenburg
Energie
28:33
5
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
29:54
6
Renť van Dijke
Trackstars Nesselande
30:44
7
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
31:47
8
Bart van Loon
Attila
32:01
9
Johan Verweij
Achil '87
32:30
10
Kristian de Lange
Sprint
32:38
11
Ramon Mannie
Sprint
33:00
12
Erwin Jacobs
Sprint
33:11
13
Ron Stobbe
Nederlandse Triathlonbond
33:28
14
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
34:09
15
Diederik de Kruijf
Breda
34:24
16
Huub Hieltjes
Sprint
34:42
17
Gijs Kloek
Sprint
34:47
18
Marco Olivier
Vlissingen
36:08
M55, MAN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim brouwer de Koning
Leiden Atletiek
30:09
2
Peter van Zundert
Scorpio
30:55
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
31:15
4
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
33:01
5
John Marijnissen
Sprint
33:09
6
Marco Sneijers
Loopgroep Aart Stigter
33:19
7
Jacques de Groot
Spado
34:24
8
Marcel Cools
Sprint
34:36
9
Hens Koreman
Atledo
36:28
10
Alex Gijsbers
Oss '78
37:24
11
Ron Breij
Achil '87
37:33
M65, MAN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
35:47
2
Ruud Verstralen
Sprint
37:42
3
Kees Verhoeven
Attila
37:45
4
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
40:29
VKORT, VROUWEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee Eijkens
BelgiŽ
8:35
2
Marijke de Visser
Cifla
8:39
3
Britt Ummels
Unitas
8:44
4
Kristel van den Berg
Fortuna
8:45
5
Bregje Sloot
De Liemers
8:52
6
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
8:55
7
Dagmar Smid
Prins Hendrik
8:59
8
Sharon Trienes
Unitas
9:06
9
Lieke Marijnen
Leiden Atletiek
9:11
10
Sarah Peerik
Hanzesport
9:16
11
Iris Velting
HAC '63
9:22
12
Sabine Rutten
VAV
9:25
13
Lianne van Es
Leiden Atletiek
9:34
14
Kim Lahaije
Nederlandse Triathlonbond
9:46
15
Femke Been
AV Castricum
9:55
16
Yke Mounts
Phanos
9:56
17
Tessa Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
9:56
18
Mariska Poel
DEM
9:59
19
Annet Fledderus
Groningen Atletiek
10:01
20
Lindsey Faken
Energie
10:01
21
Yorma Wolters
Rotterdam Atletiek
10:03
VSEN, VROUWEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Krause
AKU
28:21
2
Ruth van der Meijden
Cifla
28:36
3
Lotte van der Pol
Loopgroep PK
28:51
4
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
29:19
5
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
30:10
6
Marije Hijman
PAC
30:28
7
Eartha Weber
Atletiek Maastricht
30:39
8
Fleur Baljet
Horror
30:56
9
Sara van Grunsven
Attila
31:16
10
Maaike van Gelder
U-Track
31:23
11
Michelle Terwiel
U-Track
33:30
12
Marleen van Roessel
Nederlandse Triathlonbond
33:51
13
Dyanne Verpaalen
Spiridon
35:44
14
Ine Christianen
Bemmel
41:04
V35, VROUWEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
35:43
2
Rosette Verkaart
Vlissingen
41:01
3
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
47:21
V45, VROUWEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
33:33
2
Monique van Beurden
Spiridon
34:41
3
Ingrid Haas
Pallas '67
40:32
4
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
41:56
MILIF, VROUWEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita van Lierop
Nederland
31:10
2
Esther Vermue
Nederland
32:48
3
Sophie Christiaens
BelgiŽ
33:10
4
Ann Jacob
BelgiŽ
34:00
5
Maithe Breuls de Tiecken
BelgiŽ
35:28
MKORT, MANNEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
7:29
2
Tim van den Broeke
Dynamica
7:30
3
Harmen Hoek
TION
7:38
4
Niels te Pas
LAAC Twente
7:41
5
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
7:42
6
Lars Gerritsen
Passaat
7:44
7
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
7:45
8
Thomas van Noppen
BelgiŽ
7:45
9
Kevin Viezee
AAC
7:47
10
Samuel Chapple
Olympus '70
7:49
11
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
7:52
12
Youri Pessy
Cifla
7:53
13
Luuk Wagenaar
Phanos
7:53
14
Edwin Sjerps
SAV
7:57
15
Kevin Schauwers
Leiden
7:58
16
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
7:59
17
Casper van der Putten
Asterix
8:00
18
Zeb Beelen
Leiden Atletiek
8:00
19
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
8:01
20
Thomas Lewis
Phanos
8:01
21
Twan Pormes
SAV
8:02
22
Donald Hillebregt
Unitas
8:04
23
Terry Ringlever
Fortuna
8:05
24
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
8:06
25
Abdi Hassan
Cifla
8:07
26
Mart Nijhuis
Marathon Pim Mulier
8:07
27
Jesse Scheltemd
AV Castricum
8:07
28
Reinder Prince
Triathlon
8:08
29
Koen Grandiek
AV Castricum
8:09
30
Benjamin Manuel
Rotterdam Atletiek
8:11
31
Joep Welsch
AV Castricum
8:16
32
Tom de Leeuw
Almere '81
8:17
33
Hassan Mahamed
Attila
8:19
34
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
8:21
35
Niels Verhagen
Oss '78
8:22
36
Marc Cinjee
Loopgroep Aart Stigter
8:25
37
Tijke Wentink
Attila
8:27
38
Justin van Lam
Phanos
8:28
39
Tijmen Hoedjes
AV Castricum
8:29
40
Marien van der Niet
PAC
8:30
41
JaÔr van Winkel
Prins Hendrik
8:31
42
Benjamin Schurink
Cifla
8:38
43
Koen van der Meijden
Rotterdam Atletiek
8:38
44
Tibo Visser
Fortius
8:39
45
Casper van Leeningen
Rotterdam Atletiek
8:43
46
Jelle de Roon
Prins Hendrik
8:48
47
Jorg Schellekens
Attila
8:55
48
Casper van der Luijt
Leiden Atletiek
9:02
49
Jeen Nauta
Start '78
9:02
50
Harry van Ham
Asterix
9:19
51
Erik Tissink
Triathlon
9:39
52
Tijn Blom
Sprint
10:03
53
Stan Jacobs
Sprint
11:04
MSEN, MANNEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Pleijte
Dynamica
34:01
2
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
34:58
3
Max Polak
PAC
35:06
4
Ricardo Floris
Atletiek Maastricht
35:15
5
Bert van der Hoeven
BelgiŽ
35:26
6
Yunis Stitan
Dreischor
35:34
7
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
35:37
8
Lauran Beijens
Attila
35:45
9
Stijn van Geene
Phanos
35:50
10
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
35:55
11
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
36:05
12
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
36:08
13
Wesley van Gouw
Prins Hendrik
36:11
14
Bart van Trigt
Phanos
36:16
15
Ronald Cocx
DJA
36:30
16
Ronald Poel
DEM
36:32
17
Luc Velzeboer
Almere '81
36:39
18
Cornť Timmer
AV Aalsmeer
36:45
19
Rick Lambregts
Achilles
37:06
20
Yoram Polak
PAC
37:12
21
Dirk Evers
Spiridon
37:22
22
Arthur Kamps
Rotterdam Atletiek
37:34
23
Niels de Jong
Scorpio
37:47
24
Janco Rijpstra
Lionitas
37:51
25
Lars Schellekens
Attila
38:05
26
Tim Burger
TION
38:12
27
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
38:40
28
Richard Holstege
AV '40
42:54
29
Richard van Zantvliet
Energie
43:05
30
Sander Verweij
Attila
43:43
31
Jan Willem Bakker
Bemmel
49:09
MILIM, MANNEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
Nederland
34:25
2
Jonas van den Bosch
BelgiŽ
35:32
3
Janis Razgalis
Letland
36:18
4
Dries Depoortere
BelgiŽ
37:11
5
Edgars Bertuks
Letland
37:16
6
Gino Vangeyte
BelgiŽ
37:44
7
Guntis Malins
Letland
37:49
8
Jimmy Bultinck
BelgiŽ
37:59
9
Maris Abele
Letland
38:16
10
Mathias Becquaert
BelgiŽ
38:27
11
Arnold Modderman
Nederland
38:47
12
Harry Nillisen
Nederland
39:41
13
Ivan Smid
Nederland
40:11
14
Edgars Apinis
Letland
40:12
15
Erwin Schuurbiers
Nederland
41:46
Van de familie- en scholierencross en de
Lopers Company By Berry's prestatiecross
worden geen uitslagen opgemaakt.
www.uitslagen.nl
06-02-2020 11:18