Uitslagenlijst DOK-Cross

Den Helder - Zondag 26 januari 2020

M9, JEUGD T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Mulder
Noordkop
4:34
2
Guus Kisteman
4:38
3
Thijmen Koen
Noordkop
4:39
4
Jayre Dekker
4:40
5
Daan Baars
Noordkop
4:52
6
Melvin Schepers
5:07
7
Sam Kraak
Noordkop
5:25
8
Joey Glasbergen
Noordkop
5:27
9
Bram Kisteman
5:28
10
Pim Lutterman
Noordkop
5:49
11
Tom Boekel
Noordkop
5:51
12
Daan Mulder
Noordkop
5:57
13
Marris Boekel
Noordkop
6:33
V9, JEUGD T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy van Wonderen
NOVA
4:53
2
Lotte Lienos
Noordkop
5:04
3
Donna Majoor
Noordkop
5:30
4
Dominique van Vliet
Noordkop
6:00
5
Lotte Borst
Noordkop
6:28
6
Lise Baars
Noordkop
6:33
M10, JEUGD 10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florien Rijks
Trias
3:45
2
Dino van der Wal
SV Sportlust
3:48
3
Tim Lienos
Noordkop
4:04
4
Thom Mulder
Noordkop
4:14
5
Niek Cassand
4:39
6
Stan Smit
4:57
7
Tim Smit
4:59
8
Ruben Schepers
5:04
V10, JEUGD 10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alijsha Dekker
Noordkop
4:48
2
Esmay van Wonderen
NOVA
4:54
3
Iris Postmus
Noordkop
5:23
4
Tessel Toersen
5:39
MSEN2, 1 RONDJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc van der Wal
9:33
2
Remco Glasbergen
10:07
3
Joep van der Wulp
SV Sportlust
10:42
4
Mavro Gongora
23:19
VSEN2, 1 RONDJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R. Woutering
10:28
2
Linda Baars
14:37
3
Annemarie Jongebloed
Noordkop
16:02
4
Gloria Delgado
23:24
MSEN4, 2 RONDJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Markus van der Gugten
Noordkop
24:51
2
Jesper Tolhuijs
SV Sportlust
27:01
3
Evert van den Burg
Noordkop
29:12
4
Piet Gijswijt
Noordkop
30:52
VSEN4, 2 RONDJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
21:35
2
Maaike van Beusekom
24:42
3
Michelle Franssen
SV Sportlust
25:37
4
Joyce in 't Veld
SV Sportlust
30:32
5
Daphne van Honschoten
31:38
6
Mieke Zijlmans
31:43
7
Janny Heidman
Noordkop
36:08
8
Karin van den Burg
Noordkop
37:33
MSEN6, 3 RONDJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Spijker
Noordkop
26:40
2
Ronald Lienos
Noordkop
27:17
3
Jos Smit
SV Sportlust
27:43
4
Sebastien Baars
28:06
5
Jan Willem Schutte
Noordkop
28:40
6
Erik Leibbrand
Noordkop
29:20
7
Niels Schepers
SV Sportlust
29:25
8
Maarten Griek
Noordkop
29:28
9
Paul Dienaar
29:37
10
Dennis Curvers
30:16
11
Danny Hajos
Noordkop
30:36
12
Arpad Hornyak
30:42
13
Jermo Agema
30:58
14
Rudy Vermeulen
Noordkop
31:07
15
Fred Koenen
31:22
16
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
32:06
17
Ronald Nieuwenhuizen
32:49
18
Emile Boekel
34:58
19
Derek Valkenier
35:44
20
Ge Broers
36:02
21
Moustapha Fall
36:12
22
Wim van Rijn
Noordkop
36:17
23
Mike van den Berg
37:22
24
Willem Snel
Noordkop
37:28
25
Chris Vermeulen
Noordkop
38:19
26
Sjoerdjun Brandsma
40:38
27
Ben Kok
43:13
VSEN6, 3 RONDJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gabriella Koen
Noordkop
32:59
2
Nathalie Dragt
Noordkop
33:24
3
Claudia Geldermans
Noordkop
33:27
4
Jessica Visser
Noordkop
34:36
5
Renata Vermeulen
Noordkop
36:57
6
Rene4e Broers
38:10
7
Marijke Aarnoutse Biersteker
40:10
8
Barbara Toersen
40:43
9
Klazina Korver
43:10
HRTC Dok
www.uitslagen.nl
26-01-2020 15:45