Uitslagenlijst Scholierenloop

Venray - Zaterdag 25 januari 2020

M 7-8, MEISJES GR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
Petrus Banden
4:11
2
Lieke van Rengs
Meulebeek de
4:24
3
Dagmar Oosting
Bongerd de
4:39
4
Elke Steenbakkers
Bongerd de
4:51
5
Julie Vogelsangs
Montessori
4:52
6
Renske Ehren
Petrus Banden
4:54
7
Ellis Cuijpers
Montessori
4:58
8
Silke Klomp
Keg de
4:59
9
Isa Kelders
Keg de
5:18
10
Jolijn Sijbers
Keg de
5:53
11
Frederique van Wijlick
Keg de
5:54
12
Jente Janssen
Meent de
6:36
J 7-8, JONGENS GR. 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn Mous
Petrus Banden
4:10
2
Levi Schwachöfer
Petrus Banden
4:13
3
Dianto dos Santos Rodrigues
Bongerd de
4:14
4
Jozua Lamberts
Petrus Banden
4:18
5
Lars Hermsen
Petrus Banden
4:20
6
Armir Maliqi
Bongerd de
4:29
7
Cas Hendriks
Coninxhof
4:31
8
Koen Verbruggen
Petrus Banden
4:38
9
Mathijs Hellegers
Meent de
4:45
10
Aeon Asveld
Meent de
4:50
11
Krzysztof Keczko
Bongerd de
5:33
12
Joep Boshuisen
Meent de
5:43
ES7-8, ESTAFETTE GR7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armir, Dianto, Elke, Dagmar
Bongerd de
4:58
2
Lars, Jozua, Renske, Lot
Petrus Banden
5:04
M5-6, MEISJES GR5-6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sien van Veghel
Petrus Banden
4:27
2
Daphne de Boer
Petrus Banden
4:45
3
Hanna Arts
Petrus Banden
5:03
4
Wiesje Erps
Keg de
5:06
5
Tess van Tilburg
Meent de
5:07
6
Karlijn van Dijck
Petrus Banden
5:11
7
Esmée Schram
Klimboom de
5:14
8
Jaeda Sevindi
Bongerd de
5:15
9
Floor Litjens
Meent de
5:23
10
Indy de Weert
Meent de
5:25
11
Fenne Wienen
Kruudwis de
5:34
12
Lilou Schouten
Petrus Banden
5:35
13
Anna Veenendaal
Coninxhof
5:38
14
Liz Wijnhoven
Klimboom de
5:39
15
Auke v/d Ven
Meent de
6:12
16
Lisa van Asten
Petrus Banden
6:41
17
Mila Cox
Klimboom de
6:42
18
Jolein Alaerds
Klimboom de
6:52
19
Veena Versleijen
Meulebeek de
6:56
20
Jenna van Abswoude
Meulebeek de
6:57
21
Vera Stiel
Keg de
7:01
22
Gemma Janssen
Kruudwis de
7:18
J-5, JONGENS GR 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep v/d Heijden
Meent de
4:26
2
Kehinde van Vonderen
Coninxhof
4:39
3
Mees Rutten
Hommel de
4:42
4
Sem Heitling
Coninxhof
4:46
5
Benjamin Juri
Petrus Banden
4:47
6
Siep Mous
Petrus Banden
4:48
7
Ties Posthumus
Keg de
5:06
8
Hidde Sijbers
Keg de
5:16
9
Jordy Jenniskens
Meent de
5:18
10
Joshua Kelly
Peddepoel
5:21
11
Marijn Jacobs
Peddepoel
5:22
12
Jens Hermsen
Petrus Banden
5:23
13
Berke Erol
Klimboom de
5:33
14
Joep Bovee
Peddepoel
5:34
15
Siem van de Locht
Petrus Banden
5:35
16
Finn Versleijen
Meulebeek de
6:07
17
Sven Myling
Petrus Banden
6:35
18
Keano Meurs
Montessori
6:43
19
Pepijn Lammers
Montessori
6:44
20
Rayen Dhahbi
Klimboom de
7:02
21
Tom Jurcik
Montessori
7:20
J-6, JONGENS GR 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Lensen
't Vossenhol
4:06
2
Joris Mous
Petrus Banden
4:17
3
Fabian Jeuken
Kruudwis de
4:22
4
Laurens Erps
Keg de
4:25
5
Joep van de Pas
Petrus Banden
4:52
6
Sven Heldens
Meent de
4:53
7
Lucas Poels
Petrus Banden
5:07
8
Jah-Marley Goudsmit
Meent de
5:14
9
Rens van de Leur
Petrus Banden
5:21
10
Bram Foolen
Focus
7:04
ES5-6, ESTAFETTE GR5-6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanna, Joep, Daphne, Joris
Petrus Banden
5:29
2
Benjamin, Sven, Sien, Lilou
Petrus Banden
5:34
3
Sven, Auke, Indy, Tess
Meent de
6:10
4
Laurens, Hidde, Wiesje, Vera
Keg de
6:21
5
Rayen, Berke, Esmée, Jolein
Klimboom de
6:58
M-NSG, MEISJES NSG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melody Hendrix
Buitengewoon onderwijs OG
3:09
2
Angelina Jeuken
Buitengewoon onderwijs OG
3:19
J-NSG, JONGENS NSG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Storm Prakken
Buitengewoon onderwijs OG
1:33
2
Dulan Sanders
Buitengewoon onderwijs OG
1:41
3
Diego Hanen
Buitengewoon onderwijs OG
2:13
4
Max Janssen
Buitengewoon onderwijs OG
2:54
M 3-4, MEISJES GR 3-4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yulie Lamberts
Petrus Banden
3:19
2
Ninte Emonts
Petrus Banden
3:21
3
Semmie Lamberts
Petrus Banden
3:22
4
Annabelle van Stiphout
Petrus Banden
3:29
5
Babette van Dijck
Petrus Banden
3:30
6
Wiep Voermans
Petrus Banden
3:35
7
Mila Schlechtriem
Meent de
3:38
8
Nora Mous
Petrus Banden
3:42
9
Bente op het Veld
Petrus Banden
3:44
10
Yfke Mommen
Petrus Banden
3:44
11
Lotte Camps
Lier de
3:49
12
Asmara Puyn
Coninxhof
3:52
13
Luna Claessens
Eigenwijs
3:57
14
Sterre Cleassens
Eigenwijs
3:59
15
Julie Nabben
Petrus Banden
3:59
16
Robin Pelzer
Coninxhof
4:02
17
Tess van Schaijk
Hommel de
4:03
18
Lise Vullings
Kruudwis de
4:08
19
Elijn Jonker
Petrus Banden
4:21
20
Lotte Janssen
Meent de
4:24
21
Lisa Rossel
Keg de
4:36
22
Kayla Flinsenberg
Hommel de
4:37
23
Meike Peerlings
Meulebeek de
4:41
24
Yael Ouedraago
Montessori
4:46
25
Lynn van Dijk
Hommel de
4:47
J-3, JONGENS GR 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Heitling
Coninxhof
3:11
2
Chivaro Tomasoa
Hommel de
3:12
3
Mees Leijssen
Petrus Banden
3:12
4
Quin Verheijen
Petrus Banden
3:13
5
Teun de Boer
Petrus Banden
3:18
6
Finn Hol
Petrus Banden
3:20
7
Tycho Nienkemper
Petrus Banden
3:21
8
Abel Mous
Petrus Banden
3:23
9
Jesper Litjens
Meulebeek de
3:28
10
Bas Geurten
Petrus Banden
3:29
11
Nathan Kociok
Petrus Banden
3:30
12
Matthijs van Asten
Petrus Banden
3:55
13
Finn Hermans
Kruudwis de
4:03
14
Jax van Wees
Hommel de
4:04
15
Finn Numan
Hommel de
4:07
16
Kacper Heczko
Bongerd de
4:10
17
Mason Hendriks
Bongerd de
4:13
18
Theis Alaerds
Klimboom de
4:40
19
Tygo Prakken
Coninxhof
5:06
J-4, JONGENS GR 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Menheere
Coninxhof
2:57
2
Noah Linskens
Coninxhof
3:03
3
Raf Arts
Petrus Banden
3:04
4
Wout Nabben
Petrus Banden
3:08
5
Sasha de Jong
Montessori
3:11
6
Sven Camps
Petrus Banden
3:15
7
Manuel van Stiphout
Petrus Banden
3:15
8
Stef Lensen
't Vossenhol
3:18
9
Danny Jenniskens
Meent de
3:21
10
Lex Jeuken
Petrus Banden
3:25
11
Thijmen Hellegers
Meent de
3:27
12
Vinn Mulders
Petrus Banden
3:28
13
Jamie van Gompel
Montessori
3:31
14
Yvo Frederix
Meulebeek de
3:35
15
Ruben Verstraelen
Coninxhof
3:41
16
Robin Schoenmakers
Kruudwis de
3:45
17
Faas Lucas
Coninxhof
4:10
18
Mart Franssen
Petrus Banden
4:18
ES3-4, ESTAFETTE GR3-4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petrus Banden
Petrus Banden
6:18
2
Lex, Manuel, Annabelle, Daantje
Petrus Banden
6:23
3
Wiep, Nora, Semmie, Ninte
Petrus Banden
6:32
4
Thijmen, Danny, Mila, Emma
Meent de
6:33
5
Quin, Abel, Wente, Elyen
Petrus Banden
6:48
M-2, MEISJES GR 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kymani Goudsmit
Meent de
1:34
2
Eline Hoogendoorn
Kruudwis de
1:49
3
Nina de Pee
Keg de
1:52
4
Julie van de Laar
Coninxhof
1:55
5
Loïs Mas
Montessori
1:59
6
Fleur Frederix
Meulebeek de
2:00
7
Tess Jenneskens
Hommel de
2:01
8
Yara Voermans
Meent de
2:09
9
Veronique Wilschut
Hommel de
2:11
10
Lisa Schoenmakers
Kruudwis de
2:11
11
Vienno Meurs
Montessori
2:14
12
Jennifer Arts
Coninxhof
2:18
13
Livia Raadschelders
Petrus Banden
2:21
J-2, JONGENS GR 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Daal
Montessori
1:35
2
Guus Menheere
Coninxhof
1:38
3
Bryan van Veghel
Meent de
1:39
4
Essay Adhanom
Coninxhof
1:39
5
Yaeri Lammers
Montessori
1:43
6
Luca Linskens
Coninxhof
1:44
7
Floris Poels
Petrus Banden
1:44
8
Nigel van Gompel
Montessori
1:46
9
Jelani Hendriks
Montessori
1:47
10
Stijn Vogelsangs
Coninxhof
1:50
11
Daan Hermsen
Petrus Banden
1:51
12
Stijn Zanders
Petrus Banden
1:51
13
Yanis Assakkali
Hommel de
1:53
14
Jean-Luc Bakens
Coninxhof
1:57
15
Rens Schütte
Hommel de
1:58
16
Arman Durmus
Hommel de
1:59
17
Maeson Claessens
Kruudwis de
2:00
18
Naud Poels
Coninxhof
2:06
19
Ben Cullinane
Petrus Banden
2:07
20
Art Simons
Hommel de
2:08
21
Milo Janssen
Petrus Banden
2:09
22
Koen Bakker
Petrus Banden
2:12
23
Siep Franssen
Petrus Banden
2:15
24
Cas Aarts
Hommel de
2:16
25
Tren Clephas
Hommel de
2:16
26
Guus de Jong
Kruudwis de
2:17
27
Mels Clephas
Hommel de
2:20
M-1, MEISJES GR 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauren Arts
Petrus Banden
2:01
2
Imke van den Wijngaard
Petrus Banden
2:03
3
Tara van de Leur
Petrus Banden
2:06
4
Maranata Mesgina
Coninxhof
2:12
5
Esmay Heckrens
Klimboom de
2:21
6
Elin Mommen
Petrus Banden
2:23
7
Maud Sprunken
Klimboom de
2:31
8
Floortje van Dijck
Keg de
2:37
J-1, JONGENS GR 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ted Jeuken
Petrus Banden
1:46
2
Lucas Verkuijlen
Klimboom de
1:47
3
Daan Haegens
Klimboom de
1:56
4
Flip Kryszat
Petrus Banden
1:57
5
Maes Rouwette
Petrus Banden
1:57
6
Tijn van Schaijk
Hommel de
2:01
7
Sil Paulus
Meulebeek de
2:02
8
Julian Claessens
Montessori
2:07
9
Cas Jonker
Petrus Banden
2:09
10
Faas van Veghel
Petrus Banden
2:09
11
Dane van Kempen
Keg de
2:10
12
Xander Lammers
Montessori
2:12
13
Thijmen Verstraelen
Coninxhof
2:13
14
Pim Camps
Lier de
2:16
15
Sam Janssen
Meent de
2:26
16
Jur Nijs
Coninxhof
2:38
17
Eden Buiks
Petrus Banden
2:54
18
Mayzen Dhahbi
Klimboom de
3:02
www.uitslagen.nl
29-01-2020 18:47