Uitslagenlijst 51e Mastboscross

Breda - Zaterdag 25 januari 2020

VROUW, TRAIL 23 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique van Vliet-Heijnen
Rijen
2:10:07
1:50:04
2
Marjolein Nanninga
Amsterdam
1:51:54
1:51:41
3
Ylona Färber
Breda
2:35:30
1:55:37
4
Marieke Verheijen
Breda
2:01:30
2:01:13
5
Fiona Jaberg
Deurne
2:21:33
2:01:29
6
Lianne Gronert
Breda
2:02:02
2:01:45
7
Elly Stornebrink
Bergen op Zoom
2:21:52
2:01:51
8
Sanne Wilmsen
Wellerlooi
2:03:05
2:02:54
9
Lucienne den Braber
Berkel en Rodenrijs
2:04:04
2:03:56
10
Simone Avery
Schiedam
2:05:00
2:04:49
11
Angela Verhaaf
Wagenberg
2:05:17
2:05:05
12
Babs Roovers
Oosterhout Nb
2:06:27
2:06:21
13
Stephanie Pecriaux
Oosterhout Nb
2:06:53
2:06:40
14
Sofia Hambrick
Amsterdam
2:11:38
2:11:27
15
Ellen van Leuven
Breda
2:11:36
2:11:29
16
Beata Jednorog
Breda
2:11:53
2:11:39
17
Karin van Hooijdonk
Breda
2:12:44
2:12:41
18
Marit Geerts
Breda
2:12:45
2:12:41
19
Mariëlle van Mierlo
Breda
2:12:51
2:12:42
20
Hanne van den Bemt
Oosterhout Nb
2:32:46
2:12:43
21
Eugenie Schets
Made
2:32:58
2:12:48
22
Anita Beekers
Oosterhout Nb
2:33:22
2:13:18
23
Sarissa de Leeuw
Prinsenbeek
2:13:32
2:13:23
24
Kathy Joosen
Teteringen
2:13:32
2:13:23
25
Tonny Kersten
Ommel
2:33:46
2:13:41
26
Yvette Voesenek
Breda
2:34:00
2:13:57
27
Marleen Pijpelink
Breda
2:15:16
2:15:10
28
Charlotte de Buck
Etten-Leur
2:15:46
2:15:36
29
Hanneke Bakkum
Prinsenbeek
2:16:25
2:16:07
30
Maartje Spoelstra
Oosterhout Nb
2:36:46
2:16:41
31
Hanneke van Oijen
Breda
2:38:06
2:17:59
32
Wendy Brugman
Klein Zundert
2:41:46
2:21:40
33
Hedy De Smet
Prinsenbeek
2:41:50
2:21:41
34
Irma Hurks
Prinsenbeek
2:41:49
2:21:41
35
Sandra Kleine
Breda
3:05:44
2:25:50
36
Lindsey van Uden
Meerle
3:05:47
2:25:54
37
Siska Bod
Breda
2:53:34
2:33:32
38
Bianca van Bedaf
Etten-Leur
2:57:12
2:37:08
39
Ingrid de Bruijn
Meer
2:58:22
2:38:18
40
Sarah Leuven
Roosendaal
2:40:32
2:40:14
41
Joyce Dijkhuizen
Zoetermeer
3:19:23
2:58:03
MAN, TRAIL 23 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arik Burghout
Meeuwen
2:11:27
1:31:35
2
Jeroen Maas
Breda
1:32:59
1:32:50
3
Benny Poppe
Etten-Leur
1:33:00
1:32:58
4
Rob Musters
Breda
2:15:48
1:35:56
5
Steven van Bunningen
Breda
1:59:10
1:39:08
6
Jens de Kanter
Leiderdorp
1:39:27
1:39:26
7
Jarko Kortekaas
Hazerswoude-Rijndijk
2:19:30
1:39:39
8
Rogier Barendse
Dordrecht
2:21:09
1:41:18
9
Peter van den Thillart
's-Hertogenbosch
2:02:45
1:42:38
10
Matthias Huisman
Klundert
1:42:47
1:42:45
11
Erik Huijbregts
Etten-Leur
2:03:17
1:43:16
12
Peter Koedood
Rotterdam
1:43:35
1:43:27
13
Sjoerd Nuijten
Veldhoven
2:03:50
1:43:44
14
Vincent van Nunen
Breda
2:05:02
1:44:54
15
Niels van Rijen
Dorst
1:46:15
1:46:06
16
Ruben Herijgers
Breda
1:46:41
1:46:38
17
Arjen Zuidweg
Yerseke
1:46:53
1:46:49
18
Edwin van Veltom
Oosterhout Nb
2:08:52
1:48:44
19
Mark van Aert
Prinsenbeek
2:09:00
1:48:55
20
Marc Oonincx
Breda
2:09:00
1:48:56
21
Erik den Hoedt
Breda
1:49:06
1:49:03
22
Frank Tilburgs
Meer
2:09:38
1:49:33
23
Martijn Kegler
Breda
1:50:44
1:50:31
24
Wilko Anker
Breda
1:50:44
1:50:38
25
Tijs van Bussel
Utrecht
2:11:02
1:51:00
26
Bram van Engelen
Breda
2:11:03
1:51:01
27
Ron Hooghiemstra
Rijswijk Nb
2:31:11
1:51:19
28
Konan Pruiksma
Breda
1:52:08
1:52:05
29
Brian Horsten
Waspik
1:52:16
1:52:10
30
Tim Avery
Schiedam
1:52:48
1:52:37
31
Marc Hoogeveen
Breda
2:12:55
1:52:49
32
Teun Kessens
's-Hertogenbosch
1:53:08
1:52:54
33
Eddy van de Heyning
Chaam
1:53:27
1:53:20
34
Jan Albers
's-Hertogenbosch
1:53:43
1:53:29
35
Adriaan van de Vreede
Kruiningen
1:54:00
1:53:56
36
Rogier van Dijk
Breda
2:33:48
1:53:56
37
Gian Ligtvoet
Made
1:55:09
1:55:01
38
Stephan Elst
's Gravenmoer
1:55:36
1:55:29
39
Tommy van de Zande
's-Hertogenbosch
1:55:43
1:55:29
40
Stephan van Haasteren
Utrecht
1:55:53
1:55:50
41
Christiaan Nelemans
Hagestein
1:56:02
1:55:57
42
Frank Baars
Utrecht
1:56:03
1:55:58
43
Johan Vissers
Prinsenbeek
1:57:37
1:57:28
44
Martijn van den Bosch
Breda
2:00:39
2:00:22
45
Richard van Koppen
Prinsenbeek
2:00:45
2:00:28
46
Sjaak van Os
Ridderkerk
2:00:48
2:00:32
47
Dave van Leeuwen
Puttershoek
2:00:48
2:00:33
48
Edwin Slabbekoorn
Roosendaal
2:01:01
2:00:55
49
Gijs van der Welle
Rotterdam
2:01:32
2:01:28
50
Matthias Koopmans
Ridderkerk
2:01:33
2:01:28
51
Frank van Mil
Breda
2:41:22
2:01:28
52
Wessel van Meel
Zevenbergen
2:21:47
2:01:44
53
Ron Dijkhuizen
Chaam
2:21:52
2:01:48
54
Erik Landesbergen
Etten-Leur
2:21:51
2:01:49
55
Dennis van de Pavert
Ridderkerk
2:01:57
2:01:53
56
Jean-Paul Lokers
Zevenbergen
2:22:06
2:02:01
57
Johan Vermeulen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:02:50
2:02:07
58
Richard de Vroome
Breda
2:02:24
2:02:24
59
Henk Vermeulen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:03:26
2:02:42
60
Marcel Westerveld
Ridderkerk
2:03:24
2:03:20
61
Paul Herman
Oudenbosch
2:03:34
2:03:27
62
Christian Bredewoud
Breda
2:03:59
2:03:50
63
Rik van Maanen
's-Hertogenbosch
2:23:59
2:03:52
64
Alfons de Clercq
Capelle aan den IJssel
2:04:11
2:04:00
65
Joost de Bekker
Breda
2:05:07
2:04:52
66
John Snijders
Terheijden
2:05:01
2:04:54
67
Pim van den Berghe
Gorinchem
2:05:01
2:04:55
68
Mark Felten
Berkel en Rodenrijs
2:05:23
2:05:15
69
Mark Singendonk
Breda
2:05:43
2:05:29
70
Johan van Wanrooij
Dongen
2:05:51
2:05:41
71
Sam Eijking
Poortugaal
2:06:06
2:05:58
72
Paul Geerts
Zevenbergen
2:26:14
2:06:06
73
Arno den Ridder
Oosterhout Nb
2:26:15
2:06:08
74
Henk van de Kamp
Heesch
2:26:25
2:06:16
75
Johan van Loon
Geertruidenberg
2:06:26
2:06:19
76
Bram Franken
Oosterhout Nb
2:06:54
2:06:41
77
Joris Rovers
Breda
2:27:15
2:07:13
78
Bart van Rooij
Dordrecht
2:47:35
2:07:39
79
Paul de Man
Dordrecht
2:47:35
2:07:41
80
Jörgen Zaadnoordijk
Etten-Leur
2:28:41
2:08:36
81
Martin Naafs
Breda
2:28:41
2:08:37
82
Joost van Driel
Breda
2:30:13
2:10:07
83
Luuk van Wijmen
Rotterdam
2:50:26
2:10:31
84
Diederik Veenhoven
Rotterdam
2:50:28
2:10:33
85
Reimar Mommers
Mijnsheerenland
2:11:20
2:11:05
86
Dave Houghton
Breda
2:11:36
2:11:24
87
Rene De Vries
Breda
2:11:58
2:11:31
88
Angelo Pico
Raamsdonksveer
2:11:38
2:11:32
89
Harrie Staal
Made
2:32:58
2:12:48
90
Richard de Jong
Dongen
2:13:13
2:13:03
91
Axel de Buck
Etten-Leur
2:13:32
2:13:15
92
Wim van Leest
Hooge Zwaluwe
2:33:47
2:13:41
93
Jan van Leest
Lage Zwaluwe
2:33:47
2:13:41
94
Rob van der Varst
Bergschenhoek
2:14:06
2:14:02
95
Rene Hoozemans
Breda
2:35:36
2:15:28
96
Corné de Graauw
Prinsenbeek
2:15:46
2:15:36
97
Frank Coveliers
Breda
2:35:44
2:15:41
98
Hans Stutvoet
Mijnsheerenland
2:16:14
2:16:09
99
Eelco Mens
Tilburg
2:16:20
2:16:11
100
Willem Huijben
Oosterhout Nb
2:36:46
2:16:42
101
Marc Delgijer
Prinsenbeek
2:16:57
2:16:44
102
Jack Weijers
Breda
2:38:06
2:17:59
103
Mark van Meeteren
Haaften
2:38:10
2:18:01
104
Menno Flach
Breda
2:18:39
2:18:36
105
Ruud Verhoeve
Breda
2:19:47
2:19:38
106
Gerard Mouw
Oosterhout Nb
2:41:18
2:21:13
107
Sander van Ooijen
Terheijden
2:22:24
2:22:23
108
Arjan Voogt
Brielle
2:44:47
2:24:39
109
Joris t Haest
Oosterhout Nb
3:04:41
2:24:46
110
Bernd Klein
Breda
3:05:47
2:25:53
111
Franz Bos
Etten-Leur
2:57:09
2:37:23
VROUW, TRAIL 13 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laurey van den Berge-Heij
Sommelsdijk
46:39
46:38
2
Marlien van Beek
Etten-Leur
1:07:29
47:29
3
Chantal van Oudheusden
Breda
1:09:14
49:13
4
Marjolijn Deelen
Roosendaal
1:29:39
49:36
5
Hanneke Kleemans
Breda
51:23
51:09
6
Christel Heeregrave
Breda
51:12
51:11
7
Elles Beumers
Breda
1:31:54
51:53
8
Marianne Bom
Breda
52:54
52:53
9
Leonie Commandeur
Breda
55:42
55:37
10
Karien Bekkers
Tilburg
56:13
55:52
11
Saskia Gröninger
Oosteind
56:07
56:03
12
Joyce Venix
Klundert
56:26
56:21
13
Mira Ooijen
Zevenbergen
56:26
56:21
14
Anne Vergouwen
Breda
1:36:33
56:32
15
Cathelijn Schoenmakers
Breda
57:11
57:04
16
Kim Hofland
Breda
57:13
57:10
17
Maike van der Schuit
Waalwijk
57:18
57:16
18
Joyce Philipa
Breda
1:37:40
57:35
19
Janine Dictus
Etten-Leur
57:44
57:41
20
Jeannette vd Bovenkamp
Prinsenbeek
58:28
58:19
21
Carina Visser
Klaaswaal
58:35
58:23
22
Liz Ligthart
Made
1:00:11
1:00:04
23
Lauren Reef
Holten
1:00:29
1:00:19
24
Joanna Tuynman
's-Hertogenbosch
1:00:40
1:00:28
25
Lucy Loeffen
Ulvenhout
1:00:51
1:00:32
26
Rozemarie van Loon
Roosendaal
1:40:43
1:00:40
27
Simone Lunshof
Breda
1:01:23
1:01:19
28
Esmeralda Vink
Heijningen
1:01:39
1:01:24
29
Diana Staerk
Haarlem
1:01:38
1:01:26
30
Julia Spaan
Breda
1:01:39
1:01:35
31
Monique Buster
Breda
1:41:57
1:01:48
32
Angelique Loose
Breda
1:41:58
1:01:48
33
Kirsten van Bokhorst
Breda
1:03:18
1:03:12
34
Linda van Boxtel
Breda
1:03:18
1:03:12
35
Geke Romijn
Raamsdonksveer
1:23:40
1:03:29
36
Bo Konings
Roosendaalr
1:43:48
1:03:38
37
Rianne Stolwijk
Dordrecht
1:23:39
1:03:39
38
Linda van Daalen
Breda
1:43:50
1:03:40
39
Loes van Zuilen
Breda
1:23:53
1:03:51
40
Gerlinde Heuts
Bavel
1:44:00
1:03:54
41
Melanie van der Gaag
Maassluis
1:24:22
1:04:13
42
Sabina Lambregts
Roosendaal
1:24:21
1:04:15
43
Karolien Koolhof
Breda
1:25:00
1:04:57
44
Marlies Van den Broek
Dongen
1:25:12
1:05:07
45
Emma van Beurden
Dongen
1:25:12
1:05:07
46
Anne-Mieke Don
Breda
1:25:22
1:05:15
47
Brigit Linders
Breda
1:45:25
1:05:21
48
Jeltje van Dijk
Breda
1:25:36
1:05:31
49
Debby Heestermans
Breda
1:25:36
1:05:32
50
Rachelle Conijn
Dordrecht
1:25:46
1:05:39
51
Leen Huybrechts
Turnhout
1:25:48
1:05:39
52
Danielle Gillissen
Dordrecht
1:25:47
1:05:40
53
Winny Vriens
Rijkevorsel
1:26:03
1:05:54
54
Hilde Storms
Oostmalle
1:26:04
1:05:54
55
Nelleke den Braber
Breda
1:26:07
1:05:59
56
Tessa de Winter
Ulvenhout
1:26:10
1:06:02
57
Renate Verhoeks
Hank
1:26:19
1:06:08
58
Ivon van Genderen
Hank
1:26:23
1:06:11
59
Agnetha van Gils
Breda
1:46:25
1:06:14
60
Ingrid van Kastel
Made
1:26:24
1:06:16
61
Mieke Boerrigter
Breda
1:26:21
1:06:16
62
Jenneke Krijger
Breda
1:26:21
1:06:17
63
Anne Caron
Den Hout Nb
1:26:26
1:06:24
64
MC van Zundert
Terheijden
1:26:41
1:06:38
65
Inge van Oosterhout
Wagenberg
1:26:42
1:06:38
66
Daniella Maas
Roosendaal
1:26:51
1:06:45
67
Marja Ellen Verhoef
Vlaardingen
1:27:18
1:07:11
68
Ellis Bloem
Utrecht
1:08:42
1:08:27
69
Angela Vermeij
Brielle
1:48:50
1:08:42
70
Katinka Schotanus
Kloetinge
1:09:02
1:08:52
71
Susanne Rockland
Breda
1:10:17
1:10:10
72
Mia Schellekens
Hoogstraten
1:32:25
1:12:19
73
Brosens Katleen
Wortel
1:32:25
1:12:20
74
Hild Hillen
Meer
1:32:25
1:12:20
75
Annelies Van Gorp
Stabroek
1:32:26
1:12:20
76
Carolien Buylinckx
Minderhout
1:32:25
1:12:20
77
Hilde van Gils
Meer
1:32:26
1:12:21
78
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:35:28
1:15:27
79
Cora Kieboom
Zwijndrecht
1:23:05
1:22:57
80
Leonie Maas
Alphen Nb
2:03:49
1:23:40
81
Maria Vervloed
Oud Gastel
1:30:28
1:30:20
82
Severine Brengard
Zevenbergen
1:30:32
1:30:24
83
Arienne Korver
Dordrecht
1:31:01
1:30:51
84
Leonie van Houten
Zevenbergen
1:31:09
1:31:03
85
Marijke Fix
Hoogerheide
1:33:01
1:32:49
86
Melissa Loopik
Dordrecht
1:33:01
1:32:50
87
Nina de Rijke
Breda
1:36:39
1:36:39
88
Monica Dekker
Breda
2:05:42
2:05:42
89
Kirsten van der Kuijl
Breda
47:11
2:07:03
MAN, TRAIL 13 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Vermeulen
Vlissingen
38:00
38:00
2
Sjoerd Heijens
Hoeven
1:25:03
44:58
3
Mark Klaaijsen
Breda
1:25:01
44:59
4
Gert-Jan Embrechts
Made
1:25:15
45:05
5
Jens van Geel
Hoeven
1:26:08
46:03
6
Michael Pijnenburg
Breda
46:15
46:12
7
Sebi den Breejen
Rotterdam
1:06:16
46:17
8
Koen Faber
Breda
1:06:42
46:41
9
Antonio Terrizzi
Terheijden
46:57
46:52
10
Dennis Haverkamp
Breda
47:00
46:54
11
Sean McKrown
Terheijden
47:04
46:58
12
Yadran Blanco
Breda
47:11
46:59
13
Joep Kolk
Breda
47:12
47:00
14
Harld Damen
Alphen Nb
1:07:04
47:03
15
Sander Thijs
Roosendaal
1:07:05
47:03
16
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:07:21
47:20
17
Ralf van der Zanden
Breda
1:27:58
47:57
18
Ralf van der Vorst
Breda
48:08
48:00
19
Lennard vd Hulst
Delft
1:28:27
48:24
20
Thijs Imandt
Bergen op Zoom
48:35
48:29
21
Lukasz Kowalczyk
Breda
1:29:23
49:21
22
Jan Noordman
Prinsenbeek
1:09:30
49:29
23
Arno Dingemans
Tilburg
1:29:37
49:34
24
Willem Maas
Rotterdam
49:40
49:38
25
Leon Sleven
Bavel
50:24
50:19
26
Robin Schellius
Breda
50:35
50:21
27
Ron Visscher
Breda
1:30:25
50:23
28
Stijn den Hartog
Breda
50:27
50:25
29
Wout van Dorst
Breda
50:38
50:30
30
Jaap IJsselstein
Ridderkerk
50:47
50:43
31
Arjan Verwijs
Breda
50:47
50:43
32
Jeroen van Bavel
Ulvenhout
50:48
50:44
33
Bart Hofland
Breda
51:05
51:03
34
Ties Krips
Breda
51:27
51:09
35
Pim van den Hoven
Oosterhout Nb
51:25
51:19
36
Hendrik van Gils
Breda
1:31:41
51:35
37
Frank van Gils
Breda
1:31:53
51:47
38
Hans van Rijswijk
Breda
52:06
51:48
39
Léon van der Linden
Puttershoek
52:00
51:59
40
Lars van der Giesen
Mijnsheerenland
52:04
52:03
41
Olaf Linders
St. Willebrord
1:32:09
52:05
42
Bram van Duijsen
Breda
1:32:43
52:37
43
Pim van Rijsewijk
Breda
1:32:43
52:40
44
Richard van Kuijk
Breda
52:53
52:51
45
Kenneth Oppermans
Breda
52:54
52:53
46
Bart Willems
1:33:13
53:10
47
Rogier van Hees
Breda
53:14
53:10
48
Siebe van Rijsbergen
Breda
54:18
54:05
49
Lars van der Vorst
Breda
54:20
54:12
50
Jan Willem den Otter
Heerjansdam
54:18
54:12
51
Erik-Jan Groenveld
Rhoon
54:17
54:14
52
Ralph Lievense
Breda
1:34:25
54:22
53
Han Hoppenbrouwers
Bavel
55:56
55:00
54
John Jager
Zwijndrecht
55:52
55:42
55
Rick Croesen
Breda
1:15:47
55:47
56
Michiel Oliemans
Breda
1:15:49
55:48
57
Paul Mol
Etten-Leur
56:24
56:10
58
René van Steenoven
Dordrecht
56:36
56:20
59
Sicco Botman
Breda
1:16:29
56:21
60
Don Guikink
Breda
1:16:29
56:21
61
Cees Biemans
Breda
1:36:32
56:26
62
Robert-Jan Nelemans
Bavel
1:36:27
56:26
63
Collin Regter
Bavel
1:36:36
56:27
64
Pieter Jan Schuurmans
Breda
1:36:29
56:28
65
Lennard Zuidweg
Yerseke
56:37
56:28
66
Mark Horde
Breda
1:36:39
56:35
67
Marco Breur
Rotterdam
56:42
56:37
68
Bart Ensing
Prinsenbeek
56:42
56:39
69
Tjeerd Witkamp
Barendrecht
57:09
56:58
70
Rob Scholtens
Tilburg
57:25
57:12
71
Rolf Craenen
Raamsdonk
1:37:40
57:35
72
Arian van Vliet
Barendrecht
58:32
58:21
73
Steven Tuijp
Hoogstraten
58:30
58:24
74
Rens Olij
Barendrecht
58:41
58:28
75
Bas van der Zande
Bergen op Zoom
59:27
59:15
76
Peter van Meijeren
Wernhout
59:56
59:43
77
Jan Willem van Bueren
Prinsenbeek
1:00:28
1:00:19
78
Eelke Beerends
Heinenoord
1:00:32
1:00:22
79
Edgar Kop
Chaam
1:01:23
1:00:27
80
Rob van der Zande
Prinsenbeek
1:00:39
1:00:27
81
Bram Vandenbergen
Amsterdam
1:40:52
1:00:44
82
Bas Teulings
Breda
1:01:24
1:01:22
83
Maarten van den Bovenkamp
Prinsenbeek
1:01:33
1:01:24
84
John Vink
Heijningen
1:01:39
1:01:24
85
Lars Doorn
Alphen Nb
1:01:40
1:01:26
86
Peter Korver
Dordrecht
1:02:03
1:01:52
87
Martin Paulus
Haarlem
1:03:26
1:03:07
88
Sebastiaan van Loon
Breda
1:23:14
1:03:12
89
George Nikolakopoulos
Schoonhoven
1:23:28
1:03:17
90
Stijn Buijsse
Breda
1:23:39
1:03:35
91
Jasper Box
Breda
1:23:46
1:03:43
92
Tommy Radkiewicz
Breda
1:24:10
1:03:58
93
Waldo Kock
Breda
1:24:12
1:04:09
94
Peter Vernhout
Ulvenhout
1:24:12
1:04:09
95
Peter Gerritsen
Maassluis
1:24:20
1:04:12
96
Geert Rennen
Prinsenbeek
1:24:16
1:04:15
97
Richard Snels
Riel
1:24:53
1:04:42
98
Albert Skibinski
Breda
1:25:01
1:04:58
99
Pim Elshout
Breda
1:25:19
1:05:13
100
Tjon Ling Kong
Breda
1:25:22
1:05:13
101
Rogier Monné
Veenendaal
1:25:27
1:05:21
102
André Klooster
Breda
1:45:28
1:05:21
103
Michel Leenders
Breda
1:46:05
1:06:01
104
Erik van der Veen
Breda
1:46:06
1:06:01
105
Jelle Kloosterman
Ulvenhout
1:26:10
1:06:01
106
Erik Mol
Breda
1:46:09
1:06:05
107
Frank Beentjes
Beverwijk
1:46:25
1:06:14
108
Geert van Helden
Hardinxveld-Giessendam
1:26:37
1:06:27
109
Edwin Groeneveld
Breda
1:26:36
1:06:32
110
Wouter Schelvis
Dorst
1:27:18
1:07:11
111
Ricky Martens
Zoetermeer
1:27:19
1:07:13
112
Bart Slaghekke
Bavel
1:27:40
1:07:31
113
Hugo van der Horst
Breda
1:27:48
1:07:41
114
André van Meerkerk
Kloetinge
1:09:02
1:08:51
115
Marc Roelofs
Hendrik-Ido-Ambacht
1:09:48
1:09:31
116
Frank Schoonen
Breda
1:10:00
1:09:52
117
Mark De Groot
Standdaarbuiten
1:11:06
1:10:58
118
Thijs van den Berg
Breda
1:31:29
1:11:23
119
Rik van Odenhoven
Heijningen
1:31:29
1:11:24
120
Lennart Surewaard
Breda
1:31:30
1:11:26
121
Nico Schonewille
Hoogeveen
1:31:42
1:11:33
122
Bert Herrijgers
Breda
1:31:48
1:11:42
123
Peter Rinke
Hoogstraten
1:32:25
1:12:20
124
Roel van der Heijden
Roosendaal
1:35:27
1:15:26
125
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
1:35:30
1:15:30
126
Peter van Tilburg
Raamsdonksveer
1:57:15
1:17:04
127
Slawomir Kowalczyk
Rijen
1:57:13
1:17:06
128
Van den Bliek
Prinsenbeek
2:05:43
1:25:34
129
Geert Stappers
Breda
1:53:22
1:53:22
130
Gidi Lankhorst
Rijen
2:14:43
2:14:43
VROUW, BEDRIJVENLOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Ong
Breda
23:43
2
Annabel Wouters
24:11
3
Natalie Snel
26:21
4
Eveline Westra
29:00
5
Jolanda Pijnenburg
30:20
6
Diana Wouters
30:44
MAN, BEDRIJVENLOOP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Stallmann
20:38
2
Mark Kleinloog
20:59
3
Joris Verhoeven
21:41
4
Jelmer de Maat
22:09
5
Hugo Leijdekkers
22:32
6
Philip Lomans
23:08
7
Berrie Nachtweh
23:28
8
Martijn van Hoof
23:51
9
Ynze Alkema
26:52
10
Hans de Kievith
28:49
11
Frank van Gelder
29:34
12
Diewert Berben
29:35
13
Peter van der Beek
34:07
14
Anton van Ginneken
36:49
15
Mohammed el Amrani
37:17
www.uitslagen.nl
26-01-2020 08:01