Uitslagenlijst Beers Binnenmaas Cross

Mijnsheerenland - Zondag 19 januari 2020

MAN, 10KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
36:16
2
Martin Campo
Oud-Beijerland
40:31
3
Robin Robart
Strijensas
41:50
4
Edwin de looff
Pernis Rotterdam
43:02
5
Jeroen van Hees
Hoeven
49:23
6
Max Nohlmans
Oud-Beijerland
49:45
7
Patrick van Leeuwen
Zuid-Beijerland
51:05
8
Cees van Es
Spirit Oud Beijerland
51:21
9
Vincent de Groot
Rotterdam
52:47
10
Jan Vos
Zuid-Beijerland
53:23
11
Harry Gerritse
's-Gravendeel
53:33
12
Thomas Kafoe
Puttershoek
54:54
13
Hans Koppelaar
Barendrecht
54:57
14
Danny den Hartog
Mijnsheerenland
55:20
15
Jeroen de Vos
Stad aan 't Haringvliet
57:21
16
Rob van Dijk
Mijnsheerenland
1:00:47
17
Kees Boender
Nieuw-Beijerland
1:03:10
VROUW, 10KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Hulleman
Maasdam
44:55
2
Marleen in 't Veld
Heinenoord
49:09
3
Astrid Skarp
Rotterdam
52:34
4
Suzanne Wolvers
Dirksland
57:20
5
Lisette van den Burg
Den Bommel
57:53
6
Piket
Roosendaal
59:58
7
Tessa Van der Veer
Oud-Beijerland
1:00:03
8
Shirley Vliegenthart
Stad aan 't Haringvliet
1:07:52
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
18:13
2
Sjors Visser
Scorpio
18:56
3
John van de Laar
Rhoon
23:26
4
Jan van Bennekom
Heinenoord
23:36
5
Jelte Zwart
Oud-Beijerland
23:51
6
M.A. Hitsert
Oud-Beijerland
24:02
7
Marco Stolk
Puttershoek
24:40
8
Jeroen Verploegen
Rotterdam
25:21
9
Martijn Hordijk
Oud-Beijerland
27:00
10
John Dekker
Goudswaard
27:51
11
Lucas Dekker
Goudswaard
27:55
12
John van Beers
Rotterdam
30:33
13
Lennard de Jong
Numansdorp
31:42
14
David van twist
's-Gravendeel
35:23
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Zaal
Dordrecht
22:46
2
Carina Visser
Energie
27:24
3
Franzi Waldau
Energie
27:35
4
Nelleke van Dijk
Spirit Oud Beijerland
30:27
5
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
31:44
6
Jacqueline Smit
Spirit Oud Beijerland
31:46
7
Corina Vortman Steenberge
Puttershoek
32:50
8
Rianne de Jong
Numansdorp
35:46
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Bouthoorn
Rotterdam
40:39
2
Jacco de Vos
Rotterdam
43:17
3
Rick Schäffers
Rotterdam
44:25
4
Menno Benningshof
Oud-Beijerland
46:02
5
Robert Felling
Hellevoetsluis
50:56
6
Jan Settem
Numansdorp
51:16
7
Marcel de Koning
Barendrecht
51:26
8
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
51:30
9
Wesley van Os
Breda
51:44
10
Arno Franken
Rotterdam
52:18
11
Dennis Hofman
Hendrik-Ido-Ambacht
54:07
12
Teun Noordhoek
Numansdorp
54:45
13
Raynor Gevelaar
Berkel en Rodenrijs
55:19
14
Rutger Agterberg
Spirit Oud Beijerland
55:47
15
Arjan Leeuwenburgh
Heinenoord
59:47
16
Gert den Heijer
Barendrecht
1:00:42
17
Peter Vortman
Puttershoek
1:00:45
18
Jan Maarten Dank
Heinenoord
1:02:04
VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Muijzer
Puttershoek
50:54
2
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
54:08
3
Jolanda van der Beek
Strijen
54:34
4
Natalie In T Veld
Capelle aan den IJssel
57:25
5
Petra Matthey
Rotterdam
58:18
6
Heidi Mesman
Capelle aan den IJssel
59:25
7
Ada in 't Veld
Heinenoord
1:05:44
8
Silvia Harrewijn
Capelle aan den IJssel
1:06:46
9
Bente Tielkemeijer
Ouderkerk aan den IJssel
1:06:47
10
Laura Krikke
Vierpolders
1:08:06
11
Bie Keiluhu
Mijnsheerenland
1:08:17
J-12, KIDS CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
5:23
2
Thijmen den Otter
Puttershoek
5:47
3
Marlin Elbers
Zuid-Beijerland
6:03
4
Valentijn Agterberg
Spirit Oud Beijerland
6:17
5
Lars Hitsert
Oud-Beijerland
7:52
M-12, KIDS CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Agterberg
Mijnsheerenland
7:38
2
Van Hulst
Spijkenisse
8:40
3
Lynn van den Houwen
Rotterdam
9:14
MAN, 5KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard den Hollander
Hendrik-Ido-Ambacht
17:54
2
Jorden van Luxemburg
Utrecht
18:08
3
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
19:27
4
Van Hulst
Spijkenisse
21:49
5
Hans Blom
Numansdorp
22:06
6
Douwe van Hartingsveldt
Oud-Beijerland
22:30
7
Raf Malais
Oud-Beijerland
22:31
8
Sander van Dijk
Rotterdam
23:44
9
Maarten Schipper
Spijkenisse
25:03
10
Martijn den Ouden
Ridderkerk
25:11
11
Tim van der Horst
Cothen
25:31
12
Michiel Rietveld
Zwolle
26:19
13
Dirk Schipper
Spijkenisse
30:56
14
John Beijeman
Rotterdam
35:14
VROUW, 5KM (3-LUIK)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Oud-Beijerland
23:32
2
Puck Malais
Oud-Beijerland
25:17
3
Isa ooms
Barendrecht
26:27
4
Jolijn Bosch
Barendrecht
27:10
5
Shirley van Beers
Rotterdam
27:58
6
Marisca Zoon
Barendrecht
28:31
7
Anne Blom
Rotterdam
28:34
8
Cindy van den Houwen
Rotterdam
30:06
9
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
30:14
10
Neeltje van Gerven
Sommelsdijk
31:19
11
Jolanda Koning
Oud-Beijerland
34:42
12
Ingeborg Malais
Oud-Beijerland
36:44
www.uitslagen.nl
19-01-2020 18:57