Uitslagenlijst Hulsbeekcross

Oldenzaal - Zondag 19 januari 2020

MSEN, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Pauelsen
TION
42:31
2
Tim Jongman
Triathlon
43:55
3
Sven van Munster
TION
44:15
4
Ivan Smid
Emmen
45:30
5
Denver Bijlsma
Eibergen
45:51
6
Harald Derks
LAAC Twente
46:34
7
Edwin van der Ham
TION
47:17
8
Jord Pereboom
Oldenzaal
47:54
9
Bob Kendle
Hengelo Ov
49:36
10
Wouter Andringa
Enschede
50:16
11
Tim Dielhoff
Enschede
51:58
12
Huub Koster
Oldenzaal
52:00
13
Frank Meere
Hengelo
52:25
14
Marcel Kraesgenberg
Denekamp
52:51
15
Bob Kiens
Borne
54:05
16
Bas Damink
Oldenzaal
54:07
17
Rob Heuvels
Denekamp
54:58
18
Jeroen Nijhuis
Oldenzaal
55:31
19
Dylan Engelbertink
Enschede
55:37
20
Bart Veurink
Hardenberg
56:17
21
Maarten Arends
Oldenzaal
56:33
22
Huub Mensink
Denekamp
57:06
23
Laurens van der Velde
Enschede
57:52
24
Ward Nijland
Wageningen
1:02:49
25
Sjoerd Lensink
Aalten
1:03:17
M40, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnold Klieverik
LAAC Twente
42:47
2
Mark Saathof
LAAC Twente
43:47
3
Michel van der Heide
Goor '75
48:21
4
Raymond Zeeman
Losser
50:06
5
Ferry Schopman
LAAC Twente
52:58
6
John Galgenbeld
Enschede
53:11
7
Ronald Snippers
Iphitos
54:03
8
Rob Veenhoven
Hengelo
54:45
9
Wouter Hagen
LAAC Twente
55:18
10
Bob Leuvelink
Marathon Pim Mulier
55:27
11
Bernd Mensen
Oldenzaal
55:53
12
Rene Kuiper
LAAC Twente
59:00
13
Bas Hudepohl
Oldenzaal
59:30
14
Raymond Punt
Oldenzaal
1:02:03
15
René Verdam
Enschede
1:03:31
16
Geert Bakhuis
Daarle
1:06:03
17
Bas Busschers
Enschede
1:08:27
18
Frank Kamerbeek
Enschede
1:10:57
19
Wouter Zurcher
Enschede
1:15:17
M50, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Balkenende
AV '56
46:46
2
André Oude Elferink
Denekamp
48:56
3
Edwin Veenstra
TION
49:22
4
Joop Vriend
LAAC Twente
49:43
5
Ron Hofte
LAAC Twente
50:56
6
Louis Groot Rouwen
Oldenzaal
52:21
7
Bart Vos
LAAC Twente
53:55
8
René Roelofs
LAAC Twente
56:07
9
Erik van der Knaap
Uelsen
56:31
10
Robert Brunink
LAAC Twente
57:41
11
Paul van der Vegt
TION
58:33
12
Wilfried Nijhuis
LAAC Twente
58:44
13
Gerrit ter Doest
Hengelo
59:05
14
Robert Schulte
Haaksbergen
1:01:56
15
Gerard Zwaferink
Oldenzaal
1:03:07
16
Han Lansink
LAAC Twente
1:07:56
17
Leo van Wijchen
Iphitos
1:08:08
18
Peter de Zeeuw
Borne
1:09:23
19
Franz Schucker
Ahaus
1:12:09
20
Bart Sachse
Enschede
1:15:10
M60, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Dijk
Enschede
51:46
2
Henk-Jan Baltink
AV Haaksbergen
57:11
3
Paul Slot
Lonneker
1:01:17
4
Vincent Exterkate
AV Haaksbergen
1:02:30
5
Cor Kuiper
TION
1:04:21
6
Aert Bakker
Enschede
1:06:51
VSEN, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Titia van der Stelt
LAAC Twente
54:29
2
Simone van der Stelt
Enschede
57:02
3
Nina Oude Bos
Oldenzaal
58:03
4
Carlijn Huuskes
LAAC Twente
1:01:43
5
Marlies Hemmer
LAAC Twente
1:03:26
6
Eline Veen
Hengelo Ov
1:16:42
V35, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Wassink
Archeus
52:40
2
Tessa Schurink
Enschede
55:11
3
Claudia Hilboldt
LAAC Twente
55:29
4
Petra Meinen
Archeus
57:53
5
Susan Siemerink
LAAC Twente
1:00:16
6
Debby Hoffmann
Oldenzaal
1:07:16
7
Chantal de Graaf
Enschede
1:08:27
8
Martha Hettema
Borne
1:09:23
9
Manon Lansink
De Lutte
1:10:01
V50, LOOP 1 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jet Klomp
Haaksbergen
1:07:01
2
Anny Vaneker
Iphitos
1:08:37
3
Onbekend
Ahaus
1:12:27
4
Gerda Koedijk-Paus
LAAC Twente
1:16:50
MSEN, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boy Foks
AV Haaksbergen
20:15
2
Martijn Oonk
LAAC Twente
20:51
3
Connor Kluivers
Voshaar Outdoor SEC
20:52
4
Freek Bielevelt
Haaksbergen
21:49
5
Tjitse Ozinga
Oldenzaal
22:13
6
Mark Vlutters
Iphitos
22:27
7
Jasper Haselager
Losser
22:54
8
Nico Klein Poelhuis
TION
22:59
9
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
23:10
10
Lukas Bos
Enschede
24:01
11
Rene Bos
LAAC Twente
24:09
12
Thomas Karnebeek
24:11
13
Joram Hoekman
LAAC Twente
24:53
14
Remco Smits
Marathon Pim Mulier
25:39
15
Mart uit het Broek
Iphitos
25:54
16
Jeroen Scholten
Enschede
26:34
17
Hans Pijpker
Enschede
27:13
18
Wouter van der Waal
Enschede
27:26
19
Rick Bakhuis
Enschede
27:35
20
Caminde Smit
Almelo
27:42
21
Danny Leferink op Reinink
Marathon Pim Mulier
27:46
22
Joep Keur
Losser
27:49
23
Jesse Olde Riekerink
Iphitos
28:07
24
Dennis Wijnberg
Enschede
28:10
25
Justin Gemser
Hengelo Ov
30:18
26
Joost van der AA
Borne
30:21
27
Martin Platenkamp
Marathon Pim Mulier
30:23
28
Dieko Vrieling
Marathon Pim Mulier
31:00
29
Patrick de Boer
Oldenzaal
31:17
30
Lars Degen
Oldenzaal
31:57
31
Leon Geerlink
Oldenzaal
33:23
32
Rene Bouman
Enschede
33:41
33
Robert Olthof
Enschede
34:51
34
Joris klein Haarhuis
Tubbergen
37:24
35
David Fidder
Albergen
38:48
M40, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Stokvis
Marathon Pim Mulier
22:17
2
Raymond Brunninkhuis
Ootmarsum
22:58
3
Guido Gosselink
TION
23:07
4
Jan Luttikhedde
buurse
23:17
5
Daniele Arseni
Enschede
23:27
6
Arjan Eenink
Winterswijk
23:48
7
Arjan van de Haar
Goor '75
24:56
8
Rolf Schootman
ASV
25:10
9
S Smedes
Hengelo Ov
25:12
10
Martijn ter Hofte
Hengelo
26:27
11
Reinier van der Wal
Borne
27:44
12
Frank ten Doeschot
Hengelo
29:36
13
Roland Peters
Enschede
30:26
14
Daan Peters
Enschede
30:26
15
Gerard Bannink
ASV
30:51
M50, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Klamer
LAAC Twente
23:41
2
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
25:24
3
Theo Schreurs
Winterswijk
25:55
4
Jan Wullink
Vasse
26:51
5
John Hagemeier
TION
27:44
6
Albert van der Smissen
Enschede
28:13
7
Erik Elmers
Hengelo
28:16
8
Teeuw
Boekelo
28:58
9
Bob van Es
TION
29:59
10
Ruud Haarman
Weerselo
30:41
11
FG Spinder
Eibergen
32:36
12
Hans Fidder
Albergen
33:45
13
Chris Zorgdrager
Denekamp
35:44
14
Alex Tiehuis
Enschede
37:02
M60, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Runnawatine
enschede
26:04
2
Dick Ramerman
LAAC Twente
26:49
3
Gert Jan Foks
AV Haaksbergen
31:27
4
Theo Weegerink
LAAC Twente
31:32
5
Eddy van Essen
LAAC Twente
33:49
6
Carel van Leeuwen
TION
34:19
7
Hans Klomp
LAAC Twente
39:51
8
Gerrit de Klein
LAAC Twente
48:10
VSEN, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Frances
TION
24:53
2
Nadinja Schonewille
SISU
26:30
3
Ellie van Houten
Triathlon
27:22
4
Hasse Keulstra
Enschede
27:40
5
Elisabetha Ribera Dalcala
Enschede
27:44
6
Anouk Schreurs
Archeus
28:09
7
Jolien Ramerman
Borne
28:11
8
Emma Trouw
Kronos
28:31
9
Iris Bosch
Enschede
28:39
10
Iris Wilms
Hengelo
28:41
11
Deniece Kirk
Hengelo
29:29
12
Annemarie Gosselink
TION
31:05
13
Nikee Ruardij
Enschede
31:15
14
Rox van der Laan
LAAC Twente
31:34
15
Ester Scholten
Hengelo Ov
32:25
16
Lieske van der Voort
Enschede
32:56
17
Iris Reimerink
Enschede
33:36
18
Meike Wensink
Weerselo
35:29
19
Kinga Voorhuis
Oldenzaal
35:49
20
Linda Weustink
Enschede
36:30
21
Mirjam Bos
Enschede
36:38
22
Ilse Hesselink
Saasveld
37:17
23
Merel Tijhuis
Tubbergen
37:24
24
Anouk Kreijenveld
Hengelo Ov
37:58
25
Kelly Beverborg
Hengelo Ov
38:00
26
Lisa Campos
Oldenzaal
42:44
27
Sofie Blokhuis
Weerselo
44:40
V35, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin Snuverink-Nijhof
Marathon Pim Mulier
26:25
2
Laura Kotte
LAAC Twente
26:47
3
Sandra Trouw
Marathon Pim Mulier
28:03
4
Margot Damhof-Leushuis
Borne
28:17
5
Claudia Bergman
GAC Hilversum
28:47
6
Melanie Hollmann
Doetinchem
28:49
7
Bertine Luttikhedde
buurse
30:00
8
Erica Rompelman
TION
31:31
9
Gonny Peters
TION
32:18
10
Anouk Tragter
Geesteren Gld
32:46
11
Kim Kloppenborg
Oldenzaal
33:30
12
Aimee Bakhuis
Enschede
34:42
13
Jacobijn Boerrigter
Oldenzaal
35:28
14
Claudia Keereweer
Iphitos
36:22
15
Talitha Huiskes-Faber
LAAC Twente
36:24
16
Melinda Peters
Enschede
36:36
17
Rienke Boersma
TION
36:41
18
Miranda de Boer
TION
39:16
19
Susan Westbroek
Enschede
39:25
20
Mariska Heuver
Rijssen
39:41
21
Jikke van Beek
Hengelo Ov
40:23
22
Selina Smedes
Marathon Pim Mulier
42:20
23
Jolijn Siekman
Enschede
43:32
24
Carmen Malcorps
PAC
46:30
V50, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
27:46
2
Monique Kropmans
LAAC Twente
30:16
3
Rian Hagedoorn
31:58
4
Gera Weber
Loopgroep RUN&FUN Twente
35:05
5
Mereke Foks
AV Haaksbergen
36:11
6
Marian Wassenburg
TION
36:43
7
Jolande Hannink
LAAC Twente
36:55
8
Ellen Siemonsma
LAAC Twente
36:55
9
Herma Olde Keizer
LAAC Twente
37:20
10
Irene Bulter
LAAC Twente
37:31
11
Margreet de Hoog
TION
39:36
12
Alison Anssems
LAAC Twente
40:03
13
Gea Schuurman
Denekamp
41:49
JJUNA, LOOP 2 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Klein Poelhuis
TION
22:03
2
Niels Haverkate
Goor '75
24:09
3
Joep Schmitz
AV Haaksbergen
25:04
MJUNA, LOOP 3 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marte Kotte
Oldenzaal
14:21
2
Tosca Oudshoorn
Marathon Pim Mulier
14:27
3
Emmy Tenniglo
Oldenzaal
14:38
4
Daphne de Koning
Archeus
15:19
JJUNB, LOOP 3 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian Kok
Oldenzaal
10:22
2
Douwe Bentsink
Archeus
10:23
3
Milan Veenstra
TION
10:55
4
Luke Hiddink
Archeus
10:56
5
Roy Scholte van Mast
Goor '75
11:35
6
Steven Luttikhedde
Buurse
12:06
MJUNB, LOOP 3 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marte Hoitink
Marathon Pim Mulier
12:54
2
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
13:08
3
Maren de Koning
Winterswijk
14:03
4
Anne Hovenga
Archeus
15:37
5
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
16:37
JJUNC, LOOP 3 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Wiedemeijer
Marathon Pim Mulier
11:17
2
Lars van Kempen
Iphitos
11:31
3
Dani Martens
TION
12:01
4
Cars Bennink
TION
12:07
5
Marijn Klein Poelhuis
TION
12:26
6
Koos Gosemeijer
Oldenzaal
14:41
7
Ruben Olde Riekerink
Iphitos
15:43
8
Bas Rinket
Enschede
16:18
MJUNC, LOOP 4 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celine Spinder
Marathon Pim Mulier
9:25
2
Iris Wilms
Marathon Pim Mulier
9:45
3
Sannah Damhof
Marathon Pim Mulier
10:34
4
Meike Vincent
Marathon Pim Mulier
10:48
5
Jasmijn Wilms
Marathon Pim Mulier
11:15
6
Kirra Smedes
Marathon Pim Mulier
11:44
JJUND, LOOP 4 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quido Damhof
Marathon Pim Mulier
8:40
2
Henrik Boomkamp
ASV
9:04
3
Lev Hoffmann
Oldenzaal
9:17
4
Joep Scholten
Iphitos
9:26
5
Jarno Heijnsdijk
AV Haaksbergen
9:27
6
Fabian Bos
Iphitos
9:38
7
Sven Kosters
Marathon Pim Mulier
9:50
8
Ruben Stuifzand
Enschede
9:59
9
Bram van Kempen
Iphitos
10:01
10
Sieb Heuvels
Denekamp
10:19
11
Maarten de Olde
SISU
10:34
MJUND, LOOP 4 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Tijink
Oldenzaal
9:58
2
Taynah Halink
Oldenzaal
10:32
3
Sophia de Leeuw
Enschede
11:10
4
Lobke Schmitz
AV Haaksbergen
11:12
5
Kim ten Doeschot
Hengelo Ov
11:13
6
Lynn de Jonge
Hengelo Ov
11:23
JPUPA, LOOP 5 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Luttikhedde
AV Haaksbergen
4:50
2
Lars Jansen
Goor '75
5:10
3
Liam Prinsen
Meddo
5:14
4
Tiemen Damhof
Marathon Pim Mulier
6:00
5
Lars Galgenbeld
Enschede
6:41
MPUPA, LOOP 5 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë Meinen
Archeus
5:12
2
Laura Kempers
Markelo
5:16
3
Esmee Kosters
Marathon Pim Mulier
5:52
4
Gwen Wiedemeijer
Marathon Pim Mulier
6:04
5
Jetske de Jonge
TION
6:19
JPUBB, LOOP 6 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Spek
Enschede
5:29
2
Bartjan Pietersen
Archeus
5:40
3
Kamiel Schulte
TION
5:46
4
Cas Lauwers
Oldenzaal
6:03
5
Thijs Kempers
Markelo
6:10
6
Hessel Heuvels
Denekamp
6:10
7
Rafi Hoffmann
Oldenzaal
6:27
8
Timo Smit
TION
6:29
9
Sam Eenink
Archeus
7:03
MPUPB, LOOP 6 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suus Eertman
De Lutte
6:09
2
Evi ten Doeschot
Marathon Pim Mulier
6:13
3
Kris van den Broek
Oldenzaal
6:17
4
Lotte van Kempem
Iphitos
6:17
5
Julia Spiele
Iphitos
6:55
6
Niene Visscher
Oldenzaal
7:46
JPUPC, LOOP 7 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennard Kooiker
Enschede
5:27
2
Duuk Damveld
Marathon Pim Mulier
6:24
3
Siem Schulte
TION
6:42
4
Julian Kuipers
Iphitos
7:01
5
Mats van den Broek
Oldenzaal
7:36
6
Vigo Damveld
Oldenzaal
13:01
MPUPC, LOOP 7 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fem van Veen
Iphitos
6:18
2
Kim Jansen
Goor '75
8:19
3
Nikki van den Broek
Oldenzaal
9:00
9_M, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Nijhuis
Marathon Pim Mulier
31:16
2
Sander Roesink
Hengelo Ov
38:49
3
Frank Wageman
Hengelo Ov
39:06
4
Arno Derksen
AVA '70
39:45
5
Kosta
Oldenzaal
39:56
6
Tom Kwekkeboom
Oldenzaal
40:11
7
Freek Dokter
LAAC Twente
40:47
8
Nico Benneker
Oldenzaal
41:05
9
Matt Eers
Losser
41:19
10
Harold Tijink
Oldenzaal
41:27
11
Peter van Roosmalen
Enschede
41:47
12
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
42:25
13
Wouter Oonk
Weerselo
43:58
14
Laurens Borghuis
Saasveld
44:05
15
Edwin Bijlsma
Bruchterveld
45:21
16
Bas Odink
Hardenberg
45:22
17
Nico Zeeders
Hengelo
45:38
18
Robert Huusken
LAAC Twente
45:49
19
Walter Nijhuis
Marathon Pim Mulier
45:51
20
Kaj Blokhuis
Hengelo
47:36
21
Frank Kamphuis
Enschede
48:18
22
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
48:20
23
Mike Luttikhuis
Oldenzaal
49:29
24
Tom van der Pluijm
Losser
50:33
25
Hans Grootenhaar
Hengelo
52:50
26
Jan Kroeze
Oldenzaal
53:22
9_V, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imke Woldering
Oldenzaal
49:16
2
Linda Mateboer
LAAC Twente
49:24
3
Daisy Meekes
Enschede
51:25
4
Bernadette Nijenhuis
LAAC Twente
52:38
5
Karin Grootenhaar
Hengelo
52:53
6
Odile Elshout
LAAC Twente
53:10
7
Kjersti Bugge
LAAC Twente
53:17
8
Maria Cristina Tolomeo
LAAC Twente
53:17
9
Monique Greftenhuis
LAAC Twente
56:45
3MC, CANICROSS 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Bolink
Atletics Nijverdal
11:58
2
Bas Reith
Hengelo Ov
12:42
3
Wesley Haakman
Lutten
14:10
4
Melvin Hamer
Enschede
14:11
5
Thijs Reith
Hengelo Ov
15:15
6
Rob Reith
Hengelo Ov
15:33
7
Bart Boomars
LAAC Twente
15:39
3VC, CANICROSS 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rabea Kühn-van Geldern
Gelsenkirchen
10:21
2
Lucie Sönnichsen
Gladbeck
11:53
3
Amy BOsch
Spurt '88
12:30
4
Rianne Blokhuis
Enschede
13:54
5
Ellis Lansink
Oldenzaal
14:59
6
Ellen Smit
Enschede
16:55
7
Melissa van der Beek
Enschede
18:01
8
Karlijn Barends
Enschede
20:11
9
Debbie Barends
Enschede
20:13
6MC, CANICROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Postma
Athlos
20:06
2
Marco Bohxem
Vechtdallopers
25:29
3
N. Velthuis
Oldenzaal
25:39
4
André Bosgraaf en Nala
LAAC Twente
26:05
5
Remy van der Beek
Enschede
26:15
6
Remco Slot
Markelo
27:35
7
Mark Snuverink
Oldenzaal
28:05
8
Maarten Christenhusz
Oldenzaal
29:08
9
Team Nico en Laik
LAAC Twente
29:20
10
Mathieu JaspersFaijer
Enschede
32:21
6VC, CANICROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Tuller
Enschede
26:16
2
Judith JaspersFaijer
Enschede
28:36
3
Lia en Kaya
Enschede
29:06
4
Milou Derkman
Enschede
31:17
5
Nicole Brands
Holten
31:36
6
Veronique Ligtenberg
Enschede
34:03
7
Rita Doesburg
LAAC Twente
38:05
www.twentsecrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
21-01-2020 09:00