Uitslagenlijst 56ste Abdijcross

Kerkrade - Zondag 19 januari 2020

MSEN, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Huizinga
Schinnen
18:49
2
Ferdy Smeets
Caesar
19:37
3
Robbert Weening
STB
19:40
4
Quinten van Ommen
Unitas
19:55
5
Stefan Breuer
DLC Aachen
20:02
6
Jalek Dudek
Krakow
20:14
7
Marco Volpatti
SV Bergwacht Rohren
20:25
8
Per Velraeds
Caesar
20:41
9
Felix Hartlieb
Aachen
21:38
10
Glenn Kelchtermans
Heppen
21:49
11
Glenn van der Kruk
Maastricht
22:45
12
Vincent Vlake
Movare
23:21
13
Tom Kuypers
Caesar
23:29
14
Marek Philippen
Bremen Bouwadviseurs bv
24:19
15
Tom Claessen
Movare
24:19
16
Mitchell Hellenbrand
Bremen Bouwadviseurs bv
24:50
17
Didier Pluymen
Bremen Bouwadviseurs bv
25:42
18
Roy Vervuurt
Movare
26:11
19
Patrick Goosen
Movare
26:57
20
Simon Anders
Herzogenrath
27:46
21
Rowan Hensels
Gulpen
29:42
22
Michael Oostindie
Bremen Bouwadviseurs bv
31:11
23
Marcel Wendt
Würselen
31:23
24
Nico Bozkurt
Düren
32:12
VSEN, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shelley van der Ven
AVON
22:55
2
Emy Theunissen
NTB
23:14
3
Stephanie Vaegs
Aachen
25:01
4
Anouk van Kan
Phoenix
25:38
5
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
26:25
6
Michella Gerards
Vettweiß
27:34
7
Ilja Counotte
Landgraaf
31:20
8
Damaris Fox
Movare
31:31
9
Lonneke Meersschaert
Bremen Bouwadviseurs bv
34:07
10
Fenja Oehmichen
Aachen
35:38
11
Stephanie Bedra
LG Stolberg
39:33
M35, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan de Jong
Vleuten
21:06
2
Dave Essers
Lopers Company
21:26
3
Frank Paffen
Lopers Company
22:12
4
Holger Lengersdorf
Nideggen
22:26
5
Bart Lustberg
Movare
23:06
6
Tim Roks
STB
23:31
7
Danny Stadhouders
Heerlen
23:40
8
Ronnie Rabuda
Kerkrade
24:20
9
Gottfried Winkler
Stolberg (Rheinland)
24:22
10
Niels Smeets
Bremen Bouwadviseurs bv
26:17
11
Gregor Migas
Alsdorf
26:17
12
Philipp Scherb
Würselen
29:51
13
Gideon Breuls
Movare
31:07
14
Henri Dycks
Bremen Bouwadviseurs bv
33:46
15
Lars Curfs
Bocholtz
41:09
V35, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siska Lony
Heerlen
29:57
2
Andrea Herff
Übach-Palenberg
31:06
3
Nicole Kennerknecht
VFR Unterbruch LG
33:42
4
Stefanie Offermans
Brunssum
33:59
5
Joyce Gordebeke-Jamar
Bremen Bouwadviseurs bv
34:06
6
Jessica Gruber-Zenner
Aachen
38:48
7
Linda Peeters
Echt
40:06
M40, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Van Tol
AAV '36
22:09
2
Bram Defesche
Movare
23:00
3
Patrick Bruininks
Movare
29:03
4
Dennis van Lienden
Kerkrade
29:23
5
Bart Alofs
Movare
34:48
6
Jeroen Meessen
Eindhoven
38:05
V40, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Florie
Achilles-Top
23:47
2
Melanie Vermeulen
Achilles-Top
24:29
3
Kerstin Manns
Hergenrath
26:38
4
Natascha de Boer
Movare
27:46
5
Esther Scherrenburg
AAV '36
29:18
6
Sandra Gerards
Vettweiß
29:46
7
Andrea Beeck
Übach-Palenberg
34:14
8
Heidi Zimmer
Würselen
35:59
9
Anouck Vrouwe
Eindhoven
38:08
M45, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Schmidwenzl
Aachen
21:46
2
Jean-Paul Stijnen
Caesar
22:33
3
Gerard Klein
Amersfoort
24:01
4
Mark Chadwick
Delft
24:43
5
Bas Heiligers
Hulsberg
24:58
6
Ruud Langstraat
ATH
25:33
7
Michiel Sluijsmans
Spaubeek
28:18
8
Jens-Uwe Uellendahl
Weywertz
29:30
9
Martin Koch
Düren
29:55
10
John Counotte
Landgraaf
30:23
11
Guido Becholtz
Bremen Bouwadviseurs bv
32:26
V45, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aimee Brull
Movare
27:15
2
Claudia Polis
TV Roetgen
27:40
3
Esther Muris
Movare
27:50
4
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
32:54
5
Yvonne Lambi
Kerkrade
33:32
6
Bianca Oostman
Groningen Atletiek
35:48
M50, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helge Heers
IAC Düren
19:57
2
Adam Rogalski
IAC Düren
21:40
3
Rombout Senden
Lopers Company
21:44
4
Frank Rheinfelder
Geilenkirchen
21:57
5
Wiel Peters
Heerlen
24:33
6
Christof Braun
SV Bergwacht Rohren
24:53
7
Oliver Brunhuber
Aachen
25:11
8
Jeroen Schoenmakers
Eindhoven
25:30
9
Ron Cremers
Bremen Bouwadviseurs bv
26:33
10
Marc van de Ven
Landgraaf
26:38
11
Frank Schmidt
Aachen
26:40
12
Pim Martens
Brunssum
28:58
13
Leon Walraven
Kerkrade
29:38
14
John Wevers
Movare
29:43
15
André Wagener
Weywertz
31:04
V50, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christien Breukink
Caesar
24:13
2
Hubertine Hupperetz
Movare
28:23
3
Marjon Fijen
Achilles-Top
28:30
4
Peet Acampo
Movare
29:55
5
Claudia Kremer
Herzogenrath
31:32
6
Petra Trieb
SV Germania Dürweiss
31:46
7
Simone Bauer
Herzogenrath
31:59
8
Desiree van Puijvelde
AVON
33:14
9
Peggy Leerssen
Maasmechelen
33:38
10
Silvia Schmidwenzl
Aachen
33:45
11
Elke Ramers
Stolberg
38:46
12
Stephanie Cornips
Achilles-Top
38:56
M55, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claus Uellendall
Aachen
24:39
2
Loek Malecki
AVON
25:21
3
Gert Bongard
Roetgen
25:25
4
Paul Jacobs
STB
26:10
5
Paul Sour
Lopers Company
26:20
6
Marcin Sieja
Aachen
26:29
7
Gerd Kremer
Herzogenrath
26:47
8
Hendrik-Jan Hool
AVON
27:12
9
Arel Bedra
LG Stolberg
28:38
10
Peter de Rooij
avVN
29:06
11
Udo Jumpertz
SV Germania Dürwiss
29:22
12
Daan Reuhman
Waalre
30:19
13
Horst Huppertz
LG Huskies
31:07
14
Michael Zukowski
Kerkrade
38:46
V55, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie Jacobs
STB
28:00
2
Agnes Bemelmans
Movare
31:18
3
Vivian Rompelberg
Achilles-Top
37:58
4
Edith Zukowski
Kerkrade
38:46
M60, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Driessen
Lopers Company
24:41
2
John van Puijvelde
AVON
28:46
3
Han Gehlen
Simpelveld
30:05
4
Arthur Kreus
BranderSVTriTeam
30:46
5
René Coenen
Heerlen
32:03
6
Anton Gruben
SV Germania Dürweiss
36:40
M65, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
28:20
2
Bruno Moger
LG Huskies
29:51
3
Caspar Wijnen
Wijlre
29:54
4
Pieter Deelstra
Kerkrade
33:12
5
Harry Hamers
Simpelveld
35:08
M70, 5200M BUS./RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aad Lansbergen
Kerkrade
32:42
2
Jo Pfeifer
Stein Lb
33:49
MD, 1750M MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Eikendal
Ciko '66
6:08
2
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
6:14
3
Pippa Chadwick
AV '40
6:14
4
Evie de Roos
Atverni
6:20
5
Maud te Pas
Atverni
6:35
6
Tess Homan
AV '40
6:41
7
Zoë van Gils
PAC
6:42
8
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:52
9
Selena de Jong
AV '40
6:56
10
Emma de Jong
Atverni
7:05
11
Zoey De Vries
Impala
7:09
12
Amina Dillmann
Achilles-Top
7:11
13
Alyn Venhuizen
Nijmegen Atletiek
7:12
14
Anouk Langstraat
ATH
7:19
15
Aila Derks
AV '40
7:31
16
Sara van Ham
Achilles-Top
7:33
17
Febe Quaedvlieg
AVON
8:06
18
Lieke van Tol
AAV '36
8:10
19
Amy Sterk
STB
8:19
20
Hannah Hallmanns
TVS Schmidt
8:52
21
Renske Scheepjens
Prins Hendrik
8:59
22
Anouk Dautzenberg
STB
9:01
23
Davinia Herresma
Achilles-Top
9:54
JD, 1750M JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Winter
PAC
6:01
2
Jeffrey de Kok
Haarlemmermeer
6:03
3
Milan van Holsteijn
AV '40
6:21
4
Max Hutjens
Venloop Running Team
6:22
5
Abel Kovacs-Borbas
ATH
6:28
6
Florin de Heij
AAV '36
6:32
7
Jan Vernikov
Mechernich
6:33
8
Lars van der Kraan
Olympus '70
6:34
9
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
6:35
10
Nariño Renfurm
SAV
6:35
11
Noah Schoonhoven
Atverni
6:36
12
Boris Griep
Scorpio
6:42
13
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
6:50
14
Twan van der Weiden
Athlos
6:53
15
Karsten Debets
Caesar
6:58
16
Thijs Kempe
Altis
6:59
17
Christian Kleermaker
Athlos
7:00
18
Jochem Klein
Atlis
7:03
19
Merijn Bond
Achilles-Top
7:53
20
Daan Berends
STB
7:58
21
Benito Uellendahl
Weywertz
8:04
22
Sean Elsen
Achilles-Top
8:16
23
Landoald Spierts
STB
8:50
MC, 2550M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
9:45
2
Jikke van der Ploeg
Triathlon
9:59
3
Layana Chrafih
PAC
10:05
4
Femke Yska
Horror
10:13
5
Evi Falkena
Flevo Delta
10:14
6
Emma Landman
Triathlon
10:14
7
Loes Kempe
Altis
10:16
8
Yzara van der Born
AAV '36
10:17
9
Chiara van Sambeek
AV '40
10:18
10
Lotte Griep
Scorpio
10:28
11
Tess Jaarsma
Horror
10:37
12
Suze Gipmans
Venloop Running Team
10:46
13
Aafke Wijkmans
Astylos
10:47
14
Noor ter Ruhe
Atverni
10:48
15
Milou Karssies
HAC '63
10:57
16
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
10:58
17
Anouk Boomaerts
DJA
11:00
18
Demi Konings
Ciko '66
11:06
19
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
11:11
20
Anne Maryse Fluit
Atverni
11:17
21
Merlijne van Doorn
U-Track
11:29
22
Kyra van de Voorde
Dynamica
11:42
23
Stella Benca
AV '40
12:06
24
Amelie Dorschu
Athletikschule Scrader
14:26
JC, 2900M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
10:10
2
Jaap Zoon
Flevo Delta
10:23
3
Sam Van der Werf
Horror
10:27
4
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
10:39
5
Lans Timmermans
Prins Hendrik
10:47
6
Jelle van Geel
Scorpio
10:48
7
Benjamin Post
Altis
10:49
8
Daan van Dessel
DJA
10:51
9
Mees Schneider
Fortius
10:53
10
Timo Klomp
ATH
11:16
11
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
11:23
12
Felix Wolber
Bonn
11:23
13
Nick Duinkerken
De Spartaan
11:24
14
Sietze Ketelaar
Horror
11:36
15
Dani Meisen
Unitas
11:37
16
Bas Noordhoek
Atverni
11:39
17
Giel van Veen
PAC
11:40
18
Rik Janissen
Venloop Running Team
11:42
19
Timo Straathof
Atverni
11:43
20
Harm Welleweerd
Atverni
11:46
21
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
12:11
22
Luc van Ham
Achilles-Top
13:02
23
Senna America
Achilles-Top
13:59
24
Niklas Koch
Nideggen
14:22
25
Renco Coenen
Hoensbroek
16:55
MB, 3350M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
12:42
2
Bieke Schipperen
Scorpio
12:52
3
Hebe Chadwick
AV '40
13:00
4
Fee Mok
SAV
13:12
5
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
13:27
6
Bridget Konings
Ciko '66
13:34
7
Tessa Harbrink
PEC 1910
13:35
8
Elke Wijkmans
Astylos
13:58
9
Suze de Vries
Horror
14:09
10
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
14:17
11
Maud van Sintmaartensdijk
PAC
14:34
12
Lynn van Ham
Achilles-Top
14:41
13
Iris van den Heuvel
Atletiek Maastricht
15:03
14
Mare Frauenfelder
Cifla
15:17
15
Anna Coerver
STB
15:27
16
Marielle Lensen
HAC '63
16:21
MSEN, 10500M LANG M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mahamed Mahamed
Groot-Brittannië
33:07
2
Noah Schutte
Leiden Atletiek
33:11
3
Jesper van der Wielen
Cifla
33:16
4
Michel Butter
AV Castricum
33:20
5
Tom Hendrikse
AAC
33:52
6
Mahadi Abdi Ali
Unitas
33:56
7
Chakib Lachgar
Spanje
33:59
8
Mohamed Agourram
Marokko
34:05
9
Benoit Goethals
België
34:14
10
Job IJtsma
HAC '63
34:23
11
Yannick Michiels
België
34:33
12
Rick Hartogs
DAK
34:44
13
Gaert Jorritsma
Lichtlopen
34:46
14
Tim Pleijte
Dynamica
34:51
15
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
35:09
16
Jasper Boot
Leiden Atletiek
35:19
17
Andreas Ahwall
Zweden
35:44
18
Hachem Migou
België
36:08
19
Ramdan Snoussi
Marokko
36:40
20
Joseph Katib
Duitsland
36:43
21
Erik van Rijsewijk
Cifla
36:48
22
Wesley van der Gouw
Cifla
37:02
23
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
37:20
24
Jeroen Matthes
STB
37:30
25
Corné Timmer
AV Aalsmeer
37:41
26
Rik van der Sterren
Swift
38:41
27
Teije van Prooije
Cifla
39:24
28
Thomas Straathof
NOP
40:04
29
Ayoub Akrim
Almania Aachen
41:37
30
Ephrem Been
HAC '63
41:59
VSEN, 7400M LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Ummels
Unitas
26:32
2
Diana van Es
PAC
26:41
3
Marijke de Visser
Cifla
27:26
4
Ruth van der Meijden
Cifla
27:58
5
Hinde Fokkema
Start '78
28:09
6
Amina Tahiri
Marokko
28:28
7
Ellis Jacobs
STB
28:33
8
Marije Hijman
PAC
29:27
9
Lucia Vlcakova
Slowakije
30:30
10
Imme Lammertink
Cifla
31:37
MA, 5200M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
19:09
2
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
19:20
3
Vera de Vries
Horror
19:35
4
Renee Sijbesma
Eindhoven Atletiek
19:37
5
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
19:44
6
Sonja Vernikov
Mechernich
20:29
7
Marta Moreno
Leiden Atletiek
20:56
8
Bobet Kloosterman
Leiden Atletiek
22:09
9
Kirsten Maes
Unitas
23:29
10
Robin Beijer
AV '40
24:21
JB, 4600M JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Nillessen
Cifla
15:26
2
Wouter van den Akker
ATC '75
15:36
3
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:46
4
Mischa Hermans
Unitas
15:53
5
Thomas Reining
PEC 1910
16:04
6
William Webster
GVAC
16:07
7
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
16:07
8
Wouter de Roo
HAC '63
16:34
9
Tijmen Wisselink
Argo
16:34
10
Noah Holten
Scopias
16:44
11
Jordi Tijssen
Venloop Running Team
16:50
12
Lenny Hermans
Unitas
16:58
13
Ioann Lobles
Noordkop
17:03
14
Gijs Houtman
Prins Hendrik
17:07
15
Jarno Albers
Scopias
17:13
16
Tim Schussel
Nijmegen Atletiek
17:17
17
Ruben van Groenewoud
Unitas
17:19
18
Jeroen Paymans
Cifla
17:27
19
Steyn Potuit
Scorpio
17:27
20
Jip Janissen
Venloop Running Team
17:32
21
Rafael Tromp
Cifla
17:36
22
Wilbert Knol
HAC '63
17:42
23
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
17:44
24
Tim van Es
HAC '63
18:08
25
Wouter Steenstra
Ciko '66
18:14
26
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
18:45
27
Pieter Fallaux
Energie
18:51
28
Gerben Vaessen
Unitas
19:00
29
Jaimy de Lannoy
Caesar
19:03
30
Jamie Hanselaar
Typhoon
20:05
31
Marnix Prins
HAC '63
20:54
JA, 7400M JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Baltus
SAV
24:19
2
Djoao Lobles
Noordkop
24:27
3
Jesse Fokkenrood
Scorpio
24:29
4
Stan Schipperen
Scorpio
25:01
5
Mojalefa Kloprogge
U-Track
25:24
6
Sander van Elk
Leiden Atletiek
25:34
7
Peer Voesenek
Scorpio
25:47
8
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
25:52
9
Jesse Scheltema
AV Castricum
26:21
10
Jonatan Venema
NOP
26:35
11
Dave Mulderij
HAC '63
26:40
12
Kibrom Hadgu Kiflai
PEC 1910
26:43
13
Mohamed El Boutaybi
België
26:49
14
Daniël van Ginkel
Leiden Atletiek
27:10
15
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
27:41
16
Stefan de Vries
Start '78
27:45
17
Pepijn Oran
Hellas
27:56
18
Jesse van der Raadt
STAP
27:56
19
Jesse Holten
Scopias
28:16
20
Daan Hendrikx
Scopias
29:00
21
Roel Gorissen
Caesar
29:30
22
Wiktor Vernikov
Mechernich
30:48
M35, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Engels
Prins Hendrik
27:27
M40, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Peter
Atla
26:38
2
Tjeerd Popkema
NOP
29:08
M45, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Debets
Caesar
26:57
2
Hurruy Teum
Atletiek Maastricht
33:13
M50, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdelhamid Mohammadi
AV '23
27:40
2
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
30:51
3
Johann-Frederick Te Peele
Phanos
35:02
M55, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan ten Cate
HAC '63
33:24
2
Hugo Kusters
Achilles-Top
34:50
3
Jos Bleijlevens
Scorpio
43:23
VROUW, 2600M KORT V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
Prins Hendrik
9:19
2
Britt Ummels
Unitas
9:26
3
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
9:38
4
Sharon Trienes
Unitas
9:49
5
Jennifer Gulikers
Unitas
9:53
6
Lieke Marijnen
Leiden Atletiek
9:54
7
Johanna Küpper
Bonn
10:04
8
Lianne van Es
Leiden Atletiek
10:10
9
Femke Been
AV Castricum
10:40
10
Yke Mourits
Phanos
10:46
11
Lindsey Faken
Energie
10:53
MAN, 2600M KORT M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
7:59
2
Jelmer van der Linden
Statina
8:05
3
Lars Gerritsen
Passaat
8:08
4
Casper van der Putten
Asterix
8:10
5
Kevin Viezee
AAC
8:15
6
Arne Agten
België
8:15
7
Jeroen Bakker
Atletiek Maastricht
8:16
8
Luuk Wagenaar
Phanos
8:17
9
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
8:20
10
Samuel Chapple
Olympus '70
8:22
11
Brian Versluis
Avantri
8:24
12
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
8:26
13
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
8:29
14
Zeb Beelen
Leiden Atletiek
8:32
15
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
8:33
16
Twan Pormes
DOKEV
8:33
17
Thomas Lewis
Phanos
8:34
18
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
8:34
19
Jorrit van der Raadt
STAP
8:35
20
Joeri Slagter
TAS '82
8:35
21
Donald Hillebregt
Unitas
8:39
22
Koen Jansen
Tartlétos
8:41
23
Koen Grandiek
AV Castricum
8:45
24
Wouter Verstraate
González Running Team
8:51
25
Rens Simons
Venloop Running Team
8:54
26
Lars Schneider
Bonn
9:03
27
Tijmen Hoedjes
AV Castricum
9:06
28
Jaier van Winkel
Prins Hendrik
9:19
29
Guus Heijnen
Tartlétos
9:21
30
Jelle de Roon
Prins Hendrik
9:27
31
Rico Kleine
HAC '63
9:40
32
Nick Kerkhof
HAC '63
9:47
33
Jeen Nauta
Start '78
9:48
34
Vincent Perquin
Leiden Atletiek
10:01
35
Stijn van Nierop
Tartlétos
10:05
36
Tim de Mooij
Leiden Atletiek
10:06
37
Miroslav Penchev
Aachen
12:59
V45, 7400M V MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
29:42
2
Chantal Wassen
Kerkrade
43:12
BAJ, KIDS BAMBINO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Lochtman
St. Ursula
2:21
2
Livay Vossenberg
Frans Postmaschool
2:27
3
Niek Cremers
De Veldhof
2:35
4
Tim Nohlmans
De Blokkenberg
2:39
5
Liam van den Broek
St. Ursula
2:39
6
Cas Vullings
Harlekijn
2:42
7
Jelle Vroomen
De Spoorzoeker
2:42
8
Ramin Sharifpoor
De Blokkenberg
2:48
9
Brent-Jan Nijboer
St. Ursula
2:55
10
Alexander Dahdal
De Diabolo
2:55
11
Sven de Klerk
De Doorkijk
2:56
12
Mike Ubachs
Harlekijn
2:56
13
Sjors Molenaar
De Veldhof
3:04
14
Jasper Herings
BS Schinveld
3:15
15
Ben Nikolaus Müggenburg
De Spoorzoeker
3:17
16
Vince Rabuda
De Blokkenberg
3:19
17
Milan van Eijk
Harlekijn
3:19
18
Jim Merken
De Diabolo
3:21
19
Boaz Hanneman
St. Ursula
3:22
20
Noud Tummers
De Blokkenberg
3:22
21
Jelle Erkens
De Veldhof
3:23
22
Izayiah Bout
Op gen Hei
3:24
23
Stan Amkreutz
Bleijerheide
3:25
24
Daan Reinartz
De Caleidoscoop
3:25
25
Bor Pennings
BS Schinveld
3:28
26
Stijn Vroomen
De Spoorzoeker
3:30
27
Vinz van Rumpt
Harlekijn
3:38
28
Dylliano Snippe
De Veldhof
3:40
29
Jurre Linders
Harlekijn
3:42
30
Jordan Klein
De Veldhof
3:44
31
Ezra Kurbegovic
De Veldhof
3:46
32
Ravi van Delft
Harlekijn
3:49
33
Sem Bouman
St. Ursula
4:00
34
Semm Duijsens
St. Ursula
4:05
35
Jethro Burgwal
Harlekijn
4:09
36
Sid Jongerius
De Blokkenberg
4:12
37
Math Souren
De Diabolo
4:17
38
Luuk Jacobs
Harlekijn
4:33
39
Amaricio van Friderici
De Veldhof
4:47
BAM, KIDS BAMBINO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Keeris
De Diabolo
2:28
2
Mirthe Somers
De Blokkenberg
2:35
3
Femm van Gestel
Harlekijn
2:36
4
Pien Rosier
De Diabolo
2:40
5
Oceane Ramos-Kiss
De Veldhof
2:47
6
Vajèn Coppes
Harlekijn
2:52
7
Senna Bos
Harlekijn
2:58
8
Bo Merken
De Diabolo
3:00
9
Tess Gerris
De Veldhof
3:02
10
Elena Slangen
De Veldhof
3:04
11
Blanche Krimpmann
Harlekijn
3:08
12
Sijtje Vreuls
Harlekijn
3:12
13
Emma Pennings
Op gen Hei
3:17
14
Femke Boxma
De Veldhof
3:19
15
Guusje Geerraedts
De Diabolo
3:22
16
Fenna Cremers
De Diabolo
3:24
17
Nora Haas
Harlekijn
3:36
18
Luna Krotwaar
Harlekijn
3:40
19
Fenne Heessels
De Diabolo
3:48
20
Anne Kamphuis
De Veldhof
3:55
21
Lara Hendricks
Harlekijn
3:55
22
Joy Bemelen
De Diabolo
4:00
J_E1, KIDSCROSS E1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Langenhuizen
De Doorkijk
1:55
2
Tidde Otten
Harlekijn
1:56
3
Noel Feder
De Veldhof
1:57
4
Jaimy Christiaanse
De Griffel
1:57
5
Renzo Lagalante
Harlekijn
2:01
6
Finn Verbunt
De Diabolo
2:03
7
Djevian Dormans
De Ganzerik
2:04
8
Mick Jansen
Harlekijn
2:05
9
Noud Lucassen
De Veldhof
2:06
10
Sjuul Rosier
De Diabolo
2:07
11
Ricardo Winters
De Veldhof
2:09
12
Ward Souren
De Diabolo
2:11
13
Rami El Gherbi
Steltloper
2:14
14
Koen Tans
De Veldhof
2:17
15
Ubaida Tamoukh
Bleijerheide
2:17
16
Jop Jacobs
De Veldhof
2:18
17
Shahin Sharifpoor
De Blokkenberg
2:18
18
Mats Janssen
De Veldhof
2:18
19
Ebu Vahid Abdulovic
De Veldhof
2:19
20
Pepijn Stevelmans
St. Ursula
2:20
21
Dylan Bertrand
De Diabolo
2:21
22
Noah Gerris
De Veldhof
2:21
23
Jesse Slangen
Harlekijn
2:22
24
Kai van Schaaik
De Veldhof
2:22
25
Tren Hermans
Bleijerheide
2:22
26
Beckers
De Wegwijzer
2:25
27
Luca Dreissen
De Diabolo
2:26
28
Robin Spedding
St. Ursula
2:27
29
Dajaro Vlake
't Valder
2:27
30
Dennis Kunic
De Veldhof
2:28
31
Lars Janssen
De Diabolo
2:28
32
Jeremyiah Bout
Op gen Hei
2:29
33
Joep Keeris
De Diabolo
2:29
34
Sebas Derix
De Veldhof
2:30
35
Job van den Camp
De Veldhof
2:32
36
Morris Dreissen
De Diabolo
2:32
37
Wojciech Zielinski
De Veldhof
2:32
38
Delil Barut
De Veldhof
2:34
39
Mason Bauermann
Harlekijn
2:34
40
Philip Jansen
De Veldhof
2:34
41
Finn Jacobs
Harlekijn
2:35
42
Jasper Weijers
De Diabolo
2:36
43
Jort de Boer
Steltloper
2:36
44
Siebe Offermans
De Diabolo
2:36
45
Stijn de Graaf
De Blokkenberg
2:38
46
Dykan van der Leij
Harlekijn
2:38
47
Lyle Slangen
De Veldhof
2:38
48
Daan van den Camp
De Veldhof
2:39
49
Royes Dahdal
De Diabolo
2:41
50
Gianni Loi
Harlekijn
2:41
51
Ruben Gerings
BS Schinveld
2:41
52
Vik Tossaint
De Diabolo
2:42
53
Levi Spiekers
Harlekijn
2:42
54
Noah Reinders
Steltloper
2:44
55
Amaury van Friderici
De Veldhof
2:46
56
Iven van Loon
De Veldhof
2:47
57
Dylan Huppertz
De Veldhof
2:49
58
Jaden Waelen
't Valder
2:50
59
Jasper Sonnenschein
De Veldhof
2:54
60
Juul Hausoul
Harlekijn
2:55
61
Fynn Krousen
De Veldhof
2:55
62
Stef Könings
Bleijerheide
3:02
63
Hazar Yavuz
Harlekijn
3:05
64
Brusk Thurmann
De Veldhof
3:07
65
Devy IJzermans
De Veldhof
3:08
66
Luca Norani
De Spoorzoeker
3:08
M_E2, KIDSCROSS E2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minou Koslowski
De Spoorzoeker
2:07
2
Merel Voortman
De Veldhof
2:10
3
Senna Coppes
Harlekijn
2:12
4
Luuke van de Poll
't Valder
2:13
5
Janne Lochtman
St. Ursula
2:15
6
Lone Peelen
't Valder
2:18
7
Esmee Franssen
De Spoorzoeker
2:28
8
Quinty Remmerde
Harlekijn
2:29
9
Vajèn Graf
St. Ursula
2:31
10
Benthe Heijse
St. Ursula
2:32
11
Evi Wetzelaer
De Diabolo
2:34
12
Zoë Schiffers
De Spoorzoeker
2:35
13
Lusi Curvers
't Valder
2:37
14
Yana Burgers
De Diabolo
2:40
15
Lune Weijers
De Diabolo
2:42
16
Feline Boxma
De Veldhof
2:43
17
Luna Foppen
De Caleidoscoop
2:43
18
Faye Verhagen
Harlekijn
2:44
19
Linn Waelen
't Valder
2:45
20
Evi Cremers
De Veldhof
2:48
21
Britt Meijs
Harlekijn
2:50
22
Tacoa Vanoutryve
De Ganzerik
2:51
23
Elice Pilouw
De Veldhof
2:51
24
Lynn Debets
Steltloper
2:53
25
Zaidah Verbunt
Harlekijn
2:53
26
Candy Keulartz
Steltloper
2:54
27
Kayleigh Cörvers
De Diabolo
2:56
28
Madée Buck
De Diabolo
2:57
29
Jadey Feenstra
Steltloper
2:59
30
Fenna Breukers
De Veldhof
3:00
31
Zoey Zegels
De Blokkenberg
3:02
32
Linda Kheder
Bleijerheide
3:02
33
Lotte Kamphuis
De Veldhof
3:04
34
Milla Amkreutz
Bleijerheide
3:06
35
Syriana Abuhashish
Steltloper
3:08
36
Fleur Donners
De Diabolo
3:09
37
Hannah Lucic
't Valder
3:10
38
Lynn van den Hoff
De Diabolo
3:11
39
Saar Extra
't Valder
3:12
40
Saar Eijkenboom
Harlekijn
3:13
41
Danee Aretz
De Spoorzoeker
3:16
42
Nicky Meijs
Harlekijn
3:18
43
Julia Haanraats
De Diabolo
3:19
44
Linn Senden
Harlekijn
3:59
J_D1, KIDSCROSS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elaijh Lassauw
De Spoorzoeker
3:21
2
Stan Theunissen
Harlekijn
3:21
3
Sam Schrijen
Harlekijn
3:28
4
Beniamino Moonen
Steltloper
3:28
5
Max Hamstra
St. Ursula
3:36
6
Guus Groven
De Spoorzoeker
3:45
7
Nowe Lebens
De Veldhof
3:46
8
Kay Jansen
Harlekijn
3:47
9
Daan Brinkman
De Caleidoscoop
3:54
10
Twan Engelen
De Diabolo
3:55
11
Stijn Sikkinga
De Spoorzoeker
3:56
12
Tim van Gestel
Harlekijn
4:00
13
Teun Kloprogge
De Spoorzoeker
4:01
14
Pepijn Gulpen
Harlekijn
4:01
15
Flynn Berends
Harlekijn
4:02
16
Dean Schell
De Veldhof
4:06
17
Sam Gulpen
Harlekijn
4:09
18
Sam Kleintjens
Harlekijn
4:11
19
Stef Gorissen
Harlekijn
4:13
20
Cuinn Janssen
De Veldhof
4:15
21
Noah Spedding
St. Ursula
4:19
22
Thijs Mestrini
Harlekijn
4:37
23
Jay Holthuijsen
De Spoorzoeker
4:39
24
Milan van Loon
Harlekijn
4:40
25
Kayden Dingemans
Steltloper
4:43
26
Qiyamo Zwart
De Veldhof
4:44
27
Melle Linders
Harlekijn
4:44
28
Alessandro Bremmers
De Spoorzoeker
4:47
29
Jules Henskens
De Diabolo
4:55
30
Shawn Frantzen
Harlekijn
5:05
31
Efren Vanoutryve
De Ganzerik
5:05
32
Wesley Eijkenboom
Harlekijn
5:19
33
Brian Offermans
't Valder
5:39
M_D2, KIDSCROSS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ise Jans
De Spoorzoeker
3:47
2
Isabel Winters
De Veldhof
3:48
3
Kyara Mommertz
Harlekijn
3:50
4
Michelle Weerts
BS Bocholtz
3:53
5
Mirte de Boer
Steltloper
3:55
6
Isa Stadhouders
Windwijzer
3:57
7
Kaylee Boots
Harlekijn
3:58
8
Norah Weerts
De Veldhof
3:59
9
Sam van der Miessen
St. Ursula
4:00
10
Frouke Heiligers
BS Hulsberg
4:04
11
Kaylee Remmerde
Harlekijn
4:07
12
Moyra Mommertz
Harlekijn
4:11
13
Liz Coenen
Harlekijn
4:19
14
Robin Hanneman
St. Ursula
4:20
15
Milou Hoesen
't Valder
4:23
16
Eva Kurbegovic
De Veldhof
4:25
17
Eva Nohlmans
De Blokkenberg
4:29
18
Britt Schaaf
Harlekijn
4:32
19
Baukje Scheuven
De Diabolo
4:36
20
Nova van Elteren
Harlekijn
4:37
21
Faye Steins
De Veldhof
4:40
22
Ella Abdulovic
De Veldhof
4:52
23
Noa van de Berg
De Diabolo
4:58
24
Geyria Barut
De Veldhof
5:03
25
Myrne Soutzen
De Spoorzoeker
5:12
26
Dewi Cremers
De Diabolo
5:16
27
Anne Jacobs
De Veldhof
5:26
28
Lotte Tummers
De Blokkenberg
6:01
29
Angelina Hagoort
De Spoorzoeker
6:13
30
Jinte Huntjens
De Veldhof
6:17
J_C1, KIDSCROSS C1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Staf Janssen
De Spoorzoeker
3:04
2
Alain Ritten
De Blokkenberg
3:05
3
Stijn Pelzer
De Doorkijk
3:05
4
Sep Weerts
De Veldhof
3:06
5
Keäno Boots
Harlekijn
3:11
6
Damien Oerlemans
De Veldhof
3:11
7
Raphael Sachs
Frans Postmaschool
3:23
8
Pascal Schlenter
De Diabolo
3:24
9
Deliano Dormans
De Ganzerik
3:24
10
Djaviëno Dormans
De Ganzerij
3:26
11
Kenyon Oerlemans
De Veldhof
3:29
12
Ricco Beckers
De Wegwijzer
3:29
13
Ties Hermans
Bleijerheide
3:33
14
Fabio Pasmans
De Diabolo
3:36
15
Max Schepers
Harlekijn
3:36
16
Sabhan Kheder
Bleijerheide
3:37
17
Bram Reulings
De Diabolo
3:38
18
Lars Engelen
De Diabolo
3:44
19
Stan Lucassen
De Veldhof
3:45
20
André Marsteporie
Steltloper
3:46
21
Yannick Brouns
De Veldhof
3:48
22
Stan Hut
't Valder
3:50
23
Stan Janssen
De Diabolo
3:52
24
Oury Bah
De Veldhof
3:52
25
Nigel Schepers
De Spoorzoeker
3:52
26
Julian Trilsbeek
Harlekijn
3:52
27
Dien Rajab
Bleijerheide
3:58
28
Devin Feenstra
Steltloper
3:58
29
Yannick Schaeps
Steltloper
4:01
30
Ilario Moonen
Steltloper
4:03
31
Xander Maassen
Harlekijn
4:03
32
Jaiden Scheeren
De Veldhof
4:05
33
Jayden Jeurissen
De Blokkenberg
4:05
34
Max Verbunt
Harlekijn
4:06
35
Milan Lagalante
Harlekijn
4:08
36
Joris Mathissen
St. Ursula
4:10
37
Joeri Krutzen
't Valder
4:11
38
Keano van Leusen
De Veldhof
4:12
39
Brian Peters
De Veldhof
4:12
40
Raf Könings
Bleijerheide
4:34
41
Sean Knops
De Diabolo
4:35
42
Qiyaro Zwart
De Veldhof
4:40
43
Luc Brouns
De Veldhof
4:40
44
Tristan Horbach
Steltloper
4:48
45
Guido IJzermans
De Veldhof
4:50
46
Mark Buising
Harlekijn
4:51
47
Jayden Kooyman
Harlekijn
4:54
48
Finn Otten
Bleijerheide
4:58
49
Maurice Feder
De Veldhof
4:59
M_C2, KIDSCROSS C2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amina Dillmann
Steltloper
2:59
2
Lieke Jans
De Spoorzoeker
3:21
3
Lieve Kloth
Harlekijn
3:29
4
Julie Bohlen
An d'r Put
3:30
5
Senna Zinken
Steltloper
3:33
6
Lynn Stadhouders
Windwijzer
3:33
7
Storm van Dijk
Harlekijn
3:34
8
Melissa van Zundert
De Veldhof
3:37
9
Ida Hoeppertz
De Diabolo
3:54
10
Marly Kappes
Steltloper
4:02
11
Lotte-Sophie Steijvers
De Spoorzoeker
4:06
12
Charlotte Jansen
Harlekijn
4:07
13
Davinia Herresma
Steltloper
4:12
14
Senna Meulenberg
De Diabolo
4:16
15
Mette Smeets
Harlekijn
4:19
16
Priska Godding
De Diabolo
4:21
17
Femke Reuters
De Spoorzoeker
4:27
18
Munowarah Gamiet
Harlekijn
4:27
19
Julia Kooijman
De Veldhof
4:28
20
Dané Senden
Harlekijn
4:30
21
Liane Munten
De Diabolo
4:35
22
Lisa Hursel
De Spoorzoeker
4:36
23
Jill Prikken
Steltloper
4:43
24
Julia Jansen
De Veldhof
4:47
25
Chloé Schaaf
Harlekijn
4:54
26
Chayenne Offermans
't Valder
5:03
27
Lena Borkowitz
De Veldhof
5:14
28
Irmak Akyel
De Spoorzoeker
5:46
J<=11, G-LOOP T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaïro Weidner
Arcadia
2:25
2
Servie Willems
Arcadia
2:34
3
Charino Starmans
Arcadia
2:42
4
Jayro Kösters
Arcadia
2:46
5
Mohammed Loukili
Jan Baptist
2:49
6
Jamie Ghijsen
Jan Baptist
2:49
7
Bejamin Hajuni
Arcadia
2:51
8
Finn Wijnen
Arcadia
3:01
9
Dylano Heijnen
Jan Baptist
3:04
10
Jayden Pestel
Arcadia
3:06
11
Valentijn Dohmen
Arcadia
3:09
12
Devin Mastbergen
Jan Baptist
3:13
13
Elvin Bajraktaraj
Arcadia
3:13
14
Elijah Vanoutryve
Mikado (B)
3:33
15
Benjamin Krehl
Jan Baptist
3:47
16
Damian Nauta
Jan Baptist
4:09
17
Sem Sevi
Jan Baptist
4:12
18
Matyi Medgyesi
Jan Baptist
4:55
M<=11, G-LOOP T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kayra Esser
Arcadia
2:32
2
Angely Heesakker
Arcadia
2:34
3
Nina Veller
Jan Baptist
3:04
4
Luna Haas
Jan Baptist
3:10
5
Rishly Lukombo
Jan Baptist
3:14
J>=12, G-LOOP VANAF 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingo Keller
Jan Baptist
3:22
2
Luschendrik Monte
Jan Baptist
3:31
3
Benjamin Offermans
Jan Baptist
3:34
4
Sammy Seek
Jan Baptist
3:38
5
Luiciano van de Veen
Jan Baptist
4:17
6
Justin Stouteten
Jan Baptist
4:32
7
Stefano Kleintjens
Jan Baptist
4:55
8
Layten Plum
Jan Baptist
5:12
9
Daan Roeleveld
Jan Baptist
5:20
M>=12, G-LOOP VANAF 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nenah Römkens
Jan Baptist
4:31
2
Blanche Velraeds
Jan Baptist
6:06
J1218, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdellah El Hanchaoui
BC Parkstad Holz
13:07
2
Giovanni Vluggen
BC Parkstad Holz
13:50
M1218, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoriana Dormans
St Jan
14:40
www.uitslagen.nl
24-01-2020 19:04