Uitslagenlijst Heldense Bossen Verloscross

Helden - Zondag 19 januari 2020

MKC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
15:54
2
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:24
3
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
16:29
4
Fabian Kremser
Bad Honnef
16:55
5
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
17:29
6
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:52
7
Pieter Loeffen
Oss '78
18:07
8
Simon Verwijlen
AV Weert
18:08
9
Thijs Beurskens
Eindhoven
18:17
10
Danny van Pet
18:35
11
Jarvin Vrijssen
18:55
12
Luuk Brummans
Meiijel
19:24
13
Wes Pex
20:12
14
Soom Woo
Atletiek Helden
20:37
15
Stijn Verbruggen
NSAV 't Haasje
20:41
16
Ruud Verhaegen
22:25
17
Martijn Kolhorn
Loopgroep Aart Stigter
24:06
18
Michael van Gemen
Velden
26:10
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pia Zajonz
Bad Honnef
17:15
2
Sarah Seerden
Bad Honnef
18:18
3
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
18:28
4
Melissa Bevers
Asterix
18:39
5
Lena Helmboldt
Bad Honnef
18:44
6
Imke van Gog
Ospel
18:46
7
Femke van Gog
Ospel
19:13
8
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
19:19
9
Hanna Clercx
Asterix
20:02
10
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
21:59
11
Karolina Saczyk
Helmond
23:31
12
Nicky Arnoldussen
HAC
23:50
13
Rianne Nijssen
Neerkant
31:24
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mechtild dackus-panhuysen
Atletiek Maastricht
19:51
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
21:25
3
Myrthe Meex
Achilles-Top
22:15
4
Malgorzata ML Furmanek
Helmond
25:58
5
Brigitte Boosman
Geldrop
27:44
6
Emilie Schroeten
28:17
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
20:23
2
Nicole Loeve
HAC
21:04
3
Judith de Bruin
Atletiek Helden
23:00
4
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
23:46
5
Jolanda Beeren
Geldrop
24:04
6
Henny Dekkers
GAC Gemert
24:29
7
Adriek de Man
Someren
24:56
8
Marion Loeffen
Oss
27:50
9
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
30:51
10
Tineke van Mullekom
Deurne
31:02
JJUNB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Nagel
't Jasper Sport
17:16
2
Mike van Wouwe
ATH
18:05
3
Lars van der zanden
HAC
18:45
4
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
19:03
5
Thijs van den Heuvel
't Jasper Sport
19:49
6
Kars Reijnen
HAC
20:22
7
Loek Peute
Atletiek Helden
20:32
8
Stef Langendonk
HAC
22:42
9
Stijn Gerritsen
AV Weert
25:23
10
Lars Berkvens
Atletiek Helden
26:27
JJUNA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
15:34
2
Awet Habteab
Helmond
17:17
3
Tom honings
Lopersgroep Deurne
17:23
4
Davy Schoeber
HAC
18:06
5
Martijn Jansen
Scopias
18:38
6
Han Buscher
Lopersgroep Deurne
18:58
7
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
19:18
8
Michiel Mestrom
Atletiek Helden
19:59
MKC45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Gielen
Scopias
17:27
2
Eduard Wanten
Beesel
18:43
3
Fred Reijnen
HAC
19:11
4
Ed Janssen
Meijel
20:16
5
Mark Verhaegen
AV Weert
20:20
6
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:33
7
Wiel van Lier
Atletiek Helden
20:43
8
Arie Adriaans
Gemert
20:58
9
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
21:07
10
Bernie Nagel
't Jasper Sport
21:18
11
Ruud Mom
Eindhoven Atletiek
21:48
12
Peter Mestrom
Panningen
22:27
13
Harold Gubbels
Atletiek Helden
22:48
14
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
23:16
15
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
23:23
16
Piet Jaspers
't Jasper Sport
23:52
17
Perry Peeters
STB
24:05
18
John van Langh
Baarlo Lb
25:36
19
Wim Philipsen
Sevenum
26:39
20
Hans Bos
Atletiek Helden
27:28
21
Piet Aarts
27:42
VLC, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Dielissen
Tegelen
37:27
2
An Lenders
Venloop Running Team
38:01
3
Magda Winiarska
Someren
39:13
4
Eefje Melssen
GAC Gemert
43:06
5
Demi Boerekamp
Someren
43:16
6
Judith Gijsbers
AV Weert
44:35
7
Sabine Zelen
Egchel
46:04
8
Ruthje Heinrichs
Tegelen
49:09
9
Anke Loonen
Nijmegen
50:51
10
Simone Fuchs
Weert
50:58
11
Dorine Bastings
52:39
12
Mylène Vinken
Maastricht
53:31
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Lohse
32:13
2
Rick Hendriks
33:09
3
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:28
4
Kai Weyers
Niederkrüchten
34:31
5
Ron spreeuwenberg
Atletiek Helden
35:55
6
Jurjen Knarren
AVON
36:58
7
Marc Quedraogo
36:59
8
Daniel Drumman
't Jasper Sport
37:04
9
Jens Wijnants
Sittard
38:04
10
Adam Tomecki
Tilburg
38:08
11
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
38:24
12
Erik Andela
38:46
13
Richard Bergs
Atletiek Leudal
38:57
14
Nick van den Eng
Eindhoven Atletiek
39:03
15
Harm van Laanen
HAC
39:07
16
Paul Bartels
Venlo
39:19
17
Leon Lepsi
Venlo
44:52
18
Rory van Eck
Geldrop
49:35
19
Rob Lepsi
's-Hertogenbosch
50:50
20
Gabor Toth
Someren
58:22
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Langenhuizen
Swift
35:06
2
Ron Koster
Atletiek Helden
35:20
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
35:40
4
Jeroen Hendriks
Tegelen
35:46
5
Jan van de Broek
GAC Gemert
37:46
6
Wiljo Ermers
GAC Gemert
38:11
7
Bart van Mierlo
40:07
8
Eddy Geboers
't Jasper Sport
41:28
9
Manuel Eikens
AVON
41:54
10
Danny van Peij
Tegelen
43:42
11
Radek Winiarski
Someren
45:50
12
Adam kudrewicz
Helmond
47:20
13
Sander Dinghs
Venlo
48:25
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Houben
AV Weert
35:50
2
Edwin Kok
GAC Gemert
37:01
3
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
37:13
4
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
38:48
5
Stefan van Mierlo
Asten
38:50
6
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:43
7
Maurice Bastings
Atletiek Helden
39:51
8
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
41:07
9
Hans Steijaert
HAC
41:36
10
Sjoerd Karis
Atletiek Helden
41:44
11
Stephan Qarimi
AV Weert
42:03
12
Edwin van der Wulp
Geldrop
42:08
13
Ludo Doensen
43:41
14
Mark de Vries
Helmond
44:27
15
Richard Hendrix
Tegelen
49:10
16
Marcel Zelen
Atletiek Leudal
50:40
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Thielen
Lopersgroep Deurne
36:13
2
René Jacobs
37:19
3
Jos de Groot
GAC Gemert
38:18
4
Frans Hool
AVON
40:26
5
Ronald Dielissen
Tegelen
41:16
6
Maarten van Lent
Helden
42:10
7
Maarten Manders
GAC Gemert
43:26
8
Joop Peeters
Tegelen
44:10
9
Jones Ewalds
Venlo
44:26
10
Theo van Bakel
Belfeld
47:41
11
Graad Kluthausen
Baarlo Lb
48:32
12
Jan van Lessen
48:52
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Claessens
Caesar
37:41
2
Wim Setz
Geldrop
38:27
3
John Kocken
HAC
39:33
4
Willemjan van Goldstein Brouwers
't Jasper Sport
40:13
5
Wim Janssen
Atletiek Helden
40:39
6
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:31
7
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
42:25
8
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
43:29
9
Jeroen Kouwenberg
Scopias
46:01
10
Perry Peeters
STB
46:22
11
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
46:23
12
Piet Kluthausen
Baarlo Lb
51:54
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
38:14
2
Henk Flipsen
Prins Hendrik
39:37
3
Jan Oehlen
Cifla
39:38
4
Geert Hertogs
AV Weert
40:41
5
Nico Verstraten
Atletiek Helden
40:53
6
Wiel van Lier
Atletiek Helden
41:49
7
Wil Cootjans
Kessel
45:13
8
Ad Meeuws
't Jasper Sport
45:40
9
Jos Thielen
49:31
10
Lo van den Beuken
Swift
59:44
VLC45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Natalia Fokina
GAC Gemert
46:06
2
Lily-Anne Smeets
Roermond
47:52
3
Magda doumpas
Someren
50:47
MJUNB, MEISJES A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:51
2
Emma Bijnen
HAC
13:17
3
Robin Scheenen
Atletiek Helden
13:32
4
Fenne Claassens
Helmond
15:02
5
Xindi Hu
Atletiek Helden
15:41
6
Fay Peeters
Atletiek Helden
16:40
7
Maud Seuren
AV Weert
18:40
MJUNA, MEISJES A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
13:28
2
Resy van Iersel
't Jasper Sport
13:35
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian van Rens
ATV Venray
11:36
2
Loek Moons
Budel-Schoot
11:56
3
Tijn Bruins
ATV Venray
12:11
4
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
12:19
5
John Linders
Lopersgroep Deurne
12:20
6
Finn Janssen
Atletiek Helden
12:21
7
Stijn Hilhorst
Someren
12:49
8
Bjorn Vervoort
Atletiek Helden
12:54
9
Luuk Verhoeven
HAC
13:05
10
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
14:38
11
Joris Besselink
GAC Gemert
15:04
12
Samuel Geboers
Geldrop
15:35
13
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
15:39
14
Herre van Lieshout
Atletiek Leudal
16:53
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
8:12
2
Isis Levels
Scopias
8:41
3
Lauri Santegoeds
GAC Gemert
8:46
4
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
8:49
5
Sanne Michiels
ATH
9:07
6
Mirre Vissers
Atletiek Helden
9:13
7
Chayel Bletterman
ATV Venray
9:17
8
Valerie Chu
AV Weert
9:30
9
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
9:32
10
Erin Janssen
ATV Venray
9:33
11
Meike Janssen
AV Weert
9:54
12
Floor van Riel
Atletiek Helden
10:04
13
Eef Classens
ATV Venray
10:14
14
Marit Boosman
Geldrop
10:32
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
8:11
2
Fergus Tabor
HAC
8:19
3
Stan Hovens
Venloop Running Team
8:21
4
Levi Withaar
Venloop Running Team
8:22
5
Mads Verhofstadt
HAC
8:32
6
Gijs Deckers
Swift
8:33
7
Cas Doensen
Venloop Running Team
8:44
8
Splinter Ikkink
Geldrop
8:57
9
Milan Geerts
Kinrooi
8:58
10
Sjoerd Boosman
Geldrop
8:59
11
Simon Goossens
Atletiek Helden
9:06
12
Luuk Bitter
Linne
9:08
13
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
9:12
14
Nils van Leipsig
Swift
9:15
15
Guido Janssen
ATV Venray
9:18
16
Rens Heygele
HAC
9:19
17
Pieke Billekens
AV Weert
9:29
18
Gilles Hermans
Atletiek Helden
9:31
19
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
9:37
20
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
9:43
21
Guus Lammers
Someren-Eind
9:48
22
Ties van de Werken
AV Weert
9:55
23
Tycho verstappen
Atletiek Leudal
10:04
24
Gijs van den Heuvel
ATV Venray
10:11
25
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:18
26
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
10:21
27
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
10:52
28
Lennard Besselink
GAC Gemert
11:19
29
Bryan Theunissen
Atletiek Leudal
12:07
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
4:53
2
Sofie van Wouwe
ATH
5:06
3
Amina Dillmann
Achilles-Top
5:20
4
Merel Teeuwen
Scopias
5:26
5
Ella Sponselee
GAC Gemert
5:31
6
Mahalet Woldemessekel
ATV Venray
5:38
7
Lieke van Rengs
ATV Venray
5:44
8
Danique Adriaans
GAC Gemert
5:51
9
Dagmar Oosting
ATV Venray
5:59
10
Saartje Litjens
Scopias
6:00
11
Isa Krebbers
ATV Venray
6:03
12
Sofie Soer
AV Weert
6:07
13
Ilse Thijssen
Sevenum
6:08
14
Brechje Arts
ATV Venray
6:14
15
Fiene van de Werken
AV Weert
6:18
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo wassenberg
Unitas
5:07
2
Áron Szilágyi
AV Weert
5:08
3
Jaspe van Bussel
Asten
5:24
4
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
5:26
5
Tim Michiels
ATH
5:26
6
Finn Jans-Beken
ATV Venray
5:29
7
Rick Koppelmans
5:30
8
Ravi Classen
Scopias
5:32
9
Justen de vries
GAC Gemert
5:34
10
Remco Adriaans
GAC Gemert
5:36
11
Noud Kessels
Scopias
5:39
12
Kevin Kersten
ATH
5:44
13
Rune Vissers
Helden
5:50
14
Niels Gense
AV Weert
5:52
15
Adam Kovacs-Borbas
ATH
5:53
16
Menno van Schijndel
De Mortel
5:53
17
Casper Rekmans
AV Weert
5:54
18
Twan ten Have
Scopias
5:54
19
Sem Vissers
Scopias
5:55
20
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:01
21
Nout Vallen
Heythuysen
6:02
22
Timo Broekmans
Unitas
6:03
23
Tobias de Vries
ATV Venray
6:03
24
Mike van Tilburg
HAC
6:05
25
Luuk Schreurs
Scopias
6:05
26
Lucas Verhaegen
6:07
27
Justin Smirk
HAC
6:12
28
Yon Peeters
Atletiek Helden
6:13
29
Jens Pasmans
Geldrop
6:17
30
Teun Verberne
6:35
31
Sjoerd Janssen
Scopias
6:36
32
Teun van de Heuvel
ATV Venray
6:39
33
Luke Hesen
't Jasper Sport
6:42
34
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
6:44
35
Finn Peeters
Scopias
6:48
36
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
6:50
37
Ties Hartjes
AV Weert
6:58
38
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
7:02
39
Stijn de Riet
ATV Venray
7:04
40
Marijn Zuijdgeest
AV Weert
7:05
41
Tobias de smit
't Jasper Sport
7:21
42
Stan Willemsen
Atletiek Helden
7:28
43
Eef Kirkels
AV Weert
7:32
44
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
7:47
45
Bram Lommen
Atletiek Helden
8:24
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
5:11
2
Lieve Derks
ATH
5:16
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:17
4
Hedwig Tabor
HAC
5:33
5
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
5:34
6
Kyana Gomes
AV Weert
5:40
7
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
5:52
8
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
5:56
9
Zoeij van Lieshout
Liessel
5:58
10
Roos van Houts
't Jasper Sport
6:01
11
Julia Bitter
Atletiek Leudal
6:11
12
Luna Scheepers
ATH
6:13
13
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
6:17
14
Silke Hartjes
AV Weert
6:19
15
Marijke Schraets
Scopias
6:20
16
Lara van der Heijden
ATV Venray
6:21
17
Michelle Haenen
Scopias
6:26
18
Kyra Snijders
Atletiek Leudal
6:37
19
Ranomi Rijntjes
AV Weert
6:38
20
Pien Janssen
Atletiek Helden
6:41
21
Maud Helmink
Scopias
6:48
22
Chiara Toller
ATH
6:49
23
Imke Wijnen
AV Weert
6:59
24
Lara Peeters
Atletiek Helden
7:20
25
Amy Jacobs
Atletiek Helden
7:48
26
Saar Mickers
GAC Gemert
8:35
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Van Havere
Swift
5:53
2
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
6:02
3
Daphne Klomp
Scopias
6:05
4
Vivo Spierings
Lopersgroep Deurne
6:09
5
Anouk Mewiss
Scopias
6:20
6
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
6:21
7
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
6:25
8
Anna Wilms
HAC
6:28
9
Arden Veldman
Achilles-Top
6:31
10
Robin van den Bogaard
HAC
6:32
11
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
6:45
12
Fenne Hurkens
GAC Gemert
6:55
13
Farah Verbruggen
Atletiek Helden
6:56
14
Sterre Venhorst
Scopias
7:04
15
Fenna Linssen
Scopias
7:09
16
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
7:13
17
Lune Verhofstadt
HAC
7:22
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Kusters
Scopias
5:35
2
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:39
3
Lars Geraats
Atletiek Leudal
5:51
4
Bram Rekmans
AV Weert
5:52
5
Floris Prins
HAC
5:55
6
Tijn Parren
Atletiek Leudal
6:15
7
Koen Verheijen
AV Weert
6:24
8
Lins Kiggen
AV Weert
6:30
9
Mats Gense
AV Weert
6:33
10
Daan Verberne
Asten
6:47
11
Luuk Maas
Someren-Heide
6:53
12
Mick Smits
Scopias
6:57
13
Thijn Hilgers
AV Weert
7:00
14
Bram Gerards
Scopias
7:01
15
Anders van Opbergen
ATV Venray
7:08
16
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
7:15
17
Dries Janssen
Scopias
7:23
18
Noud Joosten
Atletiek Leudal
8:00
19
Jort van den Hoef
ATV Venray
8:43
MPUPC, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
3:45
2
Nouk Helmink
Scopias
3:51
3
Fien Houben
Atletiek Helden
3:52
4
Quinty Coumans
Atletiek Helden
3:53
5
Pleun van Woezik
Scopias
4:00
6
Feliene Derijk
Scopias
4:05
7
Kiki Pala
Scopias
4:07
8
Nina Kersten
ATH
4:12
9
Merel Maas
Lopersgroep Deurne
4:13
10
Anna Dinghs
Venlo
4:16
11
Amber Bevers
GAC Gemert
4:17
12
Alix Ermers
GAC Gemert
4:23
13
Jelaya Kulaleen
Scopias
4:25
14
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
4:28
15
Jolé Marijnissen
Achilles-Top
4:30
16
Evelien Dackus
Maastricht
4:37
17
Fenne Vermulst
Scopias
4:43
18
Luna Claessens
ATV Venray
4:56
JPUPC, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur Van Boekholdt
Scopias
3:32
2
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
3:41
3
Stan Huberts
Atletiek Leudal
3:50
4
Gijs van Bussel
Asten
3:53
5
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
4:14
6
Stef Paulus
ATV Venray
4:20
7
Daan Mostert
Atletiek Helden
4:21
8
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
4:22
9
Raven Huijts
Unitas
4:34
10
Noud Janssen
Scopias
4:41
11
Pepijn van de Laar
ATV Venray
4:41
12
Marcus Buseyi
ATH
4:50
13
Raf Kierkels
Atletiek Leudal
4:59
14
Niek van Asten
Asten
5:02
MPUPM, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess wassenberg
Unitas
3:58
2
Maud Geraats
Atletiek Leudal
4:15
3
Daniek Grommen
Atletiek Helden
4:22
4
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:58
5
Jasmijn Dackus
Maastricht
5:16
6
Noor Starring
Atletiek Leudal
5:22
7
Kim van der Laar
Atletiek Leudal
5:38
8
Sanne Dackus
Maastricht
6:17
JPUPM, (MINI)PUPIL C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dex scheepers
ATH
3:34
2
Brent Smetsers
Scopias
3:35
3
Jor van den Munckhof
Scopias
3:43
4
Koen Vallen
Atletiek Leudal
3:51
5
Bram Geraats
Atletiek Leudal
3:52
6
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
3:57
7
Tobias Hurkens
Gemert
3:59
8
Morris Bouten
Scopias
4:19
9
Skyler van der Velden
GAC Gemert
4:29
10
Luuk van Asten
4:35
11
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
4:51
12
Enne Dinghs
Venlo
5:04
13
Luuka Hermans
Atletiek Helden
5:17
14
Jelle Fortuin
Sevenum
5:43
www.uitslagen.nl
20-01-2020 19:54