Uitslagenlijst DES Dieprijt Cross

Eersel - Zondag 19 januari 2020

RECR, RECREANTEN SENI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Ritter
DES
12:00
2
Bas Dictus
Eindhoven
16:50
3
Koen de Lau
Eersel
17:59
4
Sander van Esch
Atletiek Oirschot
18:49
5
Mieke van Hoof
No-Limits
22:42
6
Laura van den Oever
Budel
24:09
7
Marcus Dekker
Son en Breugel
24:16
8
Wouter Rijckaert
Eindhoven
24:58
9
Dorie Jansen
GVAC
25:57
10
Toon Wouters
DES
26:35
11
DaniŽlle van Vliet
Eersel
27:22
12
Maryll Koenraadt
Eindhoven
27:53
13
Marc Adriaens
Bergeijk
30:12
14
Han Weijer
Loopgroep PK
32:32
15
Maurice van den Berge
Eindhoven
33:20
16
Dirk-Jan Kuipers
AVR '69
35:13
17
Stefan Driessen
Eindhoven
35:45
18
Jaisy Coenen
Riethoven
36:17
19
Frank Abbink
Generaal Michaelis
37:03
20
Janneke Maas
Eersel
37:16
21
Berno Nieuwenhuizen
Luyksgestel
37:22
22
Jim Dieterman
GVAC
37:36
23
Helma Janssen
DES
38:28
24
Harrie Spooren
AVR '69
38:48
25
Rudy Hus
Mol
39:06
26
Ingrid Jansen
DES
39:14
27
Toine Seuntjens
AVR '69
39:25
28
Hans van Eindhoven
AVR '69
40:44
29
Els van de Kam
DES
40:55
30
Dennis Gerritse
Eindhoven Atletiek
41:17
31
Cristian Kelders
Eersel
41:36
32
Andrew Staal
DES
41:52
33
Bas Pluyms
DES
41:59
34
Martijn van den hout
Bergeijk
42:21
35
Ruud Beerten
Budel
43:01
36
Joost Tibosch
DES
43:14
37
Werner Doens
Eindhoven Atletiek
43:35
38
Bettina Louwers
Luyksgestel
43:44
39
Ferry Moonen
Eersel
43:50
40
Niels Van Hoof
Eersel
43:55
41
Dirk van Hunsel
Eindhoven Atletiek
44:29
42
Henk Vos
Eindhoven Atletiek
44:39
43
Joris Kuppens
Eindhoven Atletiek
44:47
44
Michel Jacobs
DES
45:00
45
Dries Christiaens
Eindhoven Atletiek
45:01
46
Allard van der Meer
Eindhoven Atletiek
45:33
47
Meike Lavrijsen
Eersel
45:37
48
Remco Knoren
Eindhoven Atletiek
45:52
49
Rik-Jan Zwartenkot
Eindhoven Atletiek
45:56
50
John Thoolen
Eindhoven Atletiek
46:03
51
Berry van den Putte
Eindhoven
46:06
52
Silvester van Amerongen
Eindhoven Atletiek
46:15
53
Jeroen Panhuizen
Eersel
46:18
54
Gijs Lavrijsen
DES
46:20
55
Karin Bessembinder
Eindhoven Atletiek
46:23
56
Ton Jacquot
Eindhoven Atletiek
46:27
57
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
46:35
58
Niels de Greef
Veldhoven
46:35
59
Wilko Foolen
Eindhoven Atletiek
46:43
60
Stan Mathijssen
Eersel
46:56
61
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
47:16
62
William Klerks
Eindhoven Atletiek
47:25
63
Malou Agterberg
Eersel
47:36
64
Ingrid Agterberg
Eersel
47:42
65
Mariska van de Ven
Eersel
47:54
66
Hugo Sparidans
Eindhoven
47:58
67
Koen Nouwens
Reusel
48:10
68
Bart van Noort
Bergeijk
48:19
69
Thom Schiltmans
DES
48:27
70
Erik Timmermans
Hoogeloon
48:29
71
Stefan van Bogget
Eindhoven
48:34
72
Danielle ten Boske
GVAC
48:41
73
Sjors van Herk
DES
48:48
74
Angela Dirkx
Eindhoven Atletiek
48:50
75
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
49:22
76
Kees Timmermans
DES
49:22
77
Pieter Embregts
Eindhoven Atletiek
49:33
78
Fabrizio Evangelista
Eindhoven Atletiek
49:50
79
Gunnar Weteker
Eindhoven
50:48
80
Geert Kox
GVAC
50:50
81
Mirella van Kooten
DES
50:53
82
Gerald Rietman
Eindhoven Atletiek
51:24
83
Stijn Wouten
51:33
84
Ellen Tilborghs
Bergeijk
51:42
85
Jan School
Heteren
51:45
86
Karen Winters
Bergeijk
52:14
87
Frank Bartelen
Eindhoven
52:20
88
Pieter Segers
Eindhoven Atletiek
52:25
89
Harry Geven
DES
52:29
90
Dirk van Gameren
Eindhoven
53:28
91
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
53:41
92
Rene Bos
Eindhoven
54:13
93
Ad Saris
Duizel
54:18
94
Abeln Abeln
Eindhoven
54:59
95
Peter Rossieau
Eindhoven Atletiek
55:00
96
Toine Smolders
Westerhoven
55:12
97
Ad Van den Hout
DES
55:30
98
Annette van Grotel
DES
55:30
99
Marieke Kwinten
AVR '69
56:16
100
Barbara van den Enden
Eindhoven Atletiek
57:02
101
Yoshi de Bont
Eersel
57:51
102
Inge van der Meulen
GVAC
58:07
103
Malou Goossens
DES
58:15
104
Roy Reerink
GVAC
58:33
105
Lilian Smolders
Westerhoven
1:02:48
JEUGD, RECREANTEN JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Lavrijsen
Eersel
14:19
2
Florine Heijman
Eindhoven
15:00
3
Koen van den Putte
Eersel
19:35
4
Yasper Tibosch
Eersel
22:29
5
Jip Wouters
22:59
6
Timo Lavrijsen
Eersel
23:00
7
Timo Kremers
DES
23:04
8
Jitse de Kort
DES
23:04
9
Jelle Heijman
Eindhoven
24:35
10
Lotte Heijman
Eindhoven
27:23
11
Jesse Bartelen
Eindhoven
30:40
12
Tuur Lavrijsen
Eersel
34:20
13
Calvin Craens
Waalre
35:37
14
Tom van den Putte
DES
46:14
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
34:25
2
Wouter Hus
Mol
34:38
3
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
34:50
4
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
35:16
5
Twan Kops
GVAC
35:49
6
Thijs van den Berg
Loopgroep Aart Stigter
36:09
7
Wim van Hameren
Eindhoven Atletiek
36:44
8
Rob Maas
AVR '69
36:55
9
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
37:23
10
Roy Goossens
GVAC
39:42
11
Maik van de Pas
AVR '69
42:26
12
Coen Lauwers
AVR '69
42:48
13
Paul van Limpt
AVR '69
43:39
14
Martin Meijer
DES
43:49
15
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
43:52
16
Bart Huisman
GVAC
44:18
17
Rob Meulenbroeks
AVR '69
44:32
18
Ruud Lauwers
AVR '69
55:39
M35, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
29:10
2
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
29:33
3
Krijn Bustraan
Eindhoven Atletiek
29:59
4
Eric Aarts
Eindhoven Atletiek
30:07
5
Tony Jacobs
Loopgroep Aart Stigter
30:13
6
Bart van de Voort
GVAC
30:38
7
Ewout van der Laan
Eindhoven Atletiek
31:08
8
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
31:29
9
Jan de Kok
GVAC
31:36
10
Roland de Haan
Triathlon
31:44
11
Joris Korbeeck
GVAC
32:22
12
Mat Lavrijsen
AVR '69
33:14
13
Ruud van den Borne
AVR '69
34:19
14
Vincent de Gier
GVAC
34:58
15
Willem Jansen
AVR '69
39:17
M45, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
28:35
2
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
30:22
3
Erik de Laat
AV Weert
30:29
4
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
30:47
5
Ron Dielhof
Generaal Michaelis
31:12
6
Angelo Jansen
GVAC
31:22
7
Eric Janssens
GVAC
32:08
8
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
32:38
9
Hans Loos
GVAC
33:24
10
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
36:15
11
Alfred Dortmans
Eindhoven Atletiek
38:48
M55, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Teunkens
BelgiŽ
29:45
2
Kees Wouters
DES
31:12
3
Frans Deenen
ATV Venray
33:26
4
Wil Boudewijns
avVN
33:59
5
Geert Alofs
Prins Hendrik
34:44
6
Eef Schellens
Eindhoven Atletiek
36:00
7
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
36:32
8
Paul Peeters
avVN
36:57
M65, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
36:51
2
Johan van Litsenburg
GVAC
38:10
3
Kees Smetsers
Atletiek Oirschot
46:26
4
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
55:18
VSEN, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
32:36
2
Evelien Lauwers
GVAC
35:15
3
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
36:11
4
Jolien Bruininx
AVR '69
37:54
V35, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Smits
GVAC
33:42
V45, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Saat
Eindhoven Atletiek
37:02
2
Marie-Sophie Schamp
DES
38:04
3
Nicole Spruit
GVAC
38:33
4
Yolanda Knops
Eindhoven Atletiek
39:30
V55, WEDSTRIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
39:45
2
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
42:49
KORTM, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marvin Arts
Asterix
10:40
2
Rob Schelle
AVR '69
11:11
3
Jos van Vliet
AVV
11:18
4
Danick Imholz
Energie
11:42
5
Edwin Dikhooff
GVAC
15:25
KORTV, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
11:55
2
Anne van de Meulengraaf
Asterix
12:28
3
Rosanne van Hoesel
Running Team Eindhoven
12:38
JJUNA, JUNIOREN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs van den Broek
Generaal Michaelis
21:58
2
Joris Jungblut
GVAC
26:24
JJUNB, JUNIOREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
13:47
2
Koen Magnťe
Eindhoven Atletiek
16:42
MJUNB, JUNIOREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
18:26
JJUNC, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vic Cant
Belgie
11:02
2
Michiel Kruk
Eindhoven Atletiek
11:41
3
Emiel van de Vijver
GVAC
12:02
4
DarŪo Delgado
Generaal Michaelis
12:07
5
Vidar van Haren
AVV
12:29
6
Quinn Peeters
DES
13:13
7
Stian Willems
AVR '69
13:15
8
Sven van der Schoot
Atletiek Oirschot
15:58
MJUNC, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
7:45
2
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
7:57
3
Isa Kloks
AVV
8:22
4
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
8:32
5
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
8:38
6
DaniŽlle Vis
Generaal Michaelis
8:45
7
Alissa van der Sloot
Atletiek Oirschot
10:49
JJUND, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
6:55
2
Luuk Roubroeks
GVAC
6:59
3
Sjoerd Rikkers
GVAC
7:08
4
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
7:13
5
Brecht Wijnholds
GVAC
7:20
6
Luuk van der Zanden
AVR '69
7:23
7
Finn van Hest
Generaal Michaelis
7:23
8
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
7:31
9
Tuur Sterrenburg
DES
7:32
10
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
7:44
11
Arvo van Haren
AVV
7:47
12
Jilles van Rijen
Atletiek Oirschot
7:51
13
Jorben van Hest
Generaal Michaelis
7:55
14
Tygo Janssens
Marvel
8:12
15
Sebastian van Os
DES
8:17
16
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
8:18
17
Vic Verhagen
AVR '69
8:27
18
Joep Geerts
GVAC
8:37
19
Koen van de Ven
GVAC
8:44
20
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
8:53
21
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
9:07
22
Tijn de Kort
AVR '69
9:08
23
Dries Smulders
Atletiek Oirschot
9:10
24
Cas Verhagen
AVR '69
9:40
MJUND, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
7:04
2
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
7:21
3
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
7:30
4
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
7:43
5
Iris Vugts
AVR '69
7:49
6
Sanne van Dongen
AVV
8:03
7
Doortje Hoeks
DES
8:28
8
Annick de Bont
Eindhoven Atletiek
8:29
9
Nessa van Doornik
DES
8:38
10
Indy Baselmans
GVAC
8:41
11
Renske te Paske
GVAC
8:44
12
Janneke van der Zanden
AVR '69
8:46
13
Anouk Dikhooff
GVAC
8:57
14
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
9:27
15
Enna Muller
AVV
9:52
16
Dinte Wilting
Eindhoven Atletiek
10:25
JPUPA, PUPILLEN A JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Vaandrager
PAC
3:29
2
Jasper Klok
AVV
3:31
3
Justin Floris
AVV
3:36
4
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
3:44
5
Jonas Peters
Loopgroep Aart Stigter
3:46
6
Bo van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
3:48
7
Ties van der Zanden
AVR '69
3:55
8
Bram Gerritsen
Atletiek Oirschot
4:01
9
Stan Beenker
Generaal Michaelis
4:03
10
Pim Niezen
Eindhoven Atletiek
4:05
11
Tim van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
4:05
12
Bjorn Duis
AVR '69
4:05
13
Luuk Kramer
Atletiek Oirschot
4:10
14
Sam van den Borne
AVR '69
4:17
15
Axel Dijkman
GVAC
4:22
16
Luuk Kwinten
AVR '69
4:24
17
Kjell Liebregts
AVV
4:25
18
Mel Verhagen
AVR '69
4:27
19
Gijs Baselmans
AVR '69
4:30
MPUPA, PUPILLEN A MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke van de Ven
GVAC
3:44
2
Lynn Schriks
GVAC
3:49
3
Saskia Grosfeld
AVV
3:54
4
Noor Bengayou
AVV
4:07
5
Lotte van Dijk
GVAC
4:09
6
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
4:11
7
Lenne Sterrenburg
DES
4:14
8
Lynn Blommerde
AVR '69
4:22
9
Tessa van Helvoort
GVAC
4:23
10
Nova van Dijk
AVV
4:24
11
Lexi Verhoeven
AVV
4:28
12
Tess Baselmans
GVAC
4:29
13
Jylte van der Heijden
Atletiek Oirschot
4:32
14
Bente Brands
Atletiek Oirschot
4:33
15
Fleur Welten
AVV
4:37
16
Floortje Franken
GVAC
4:39
17
Lieke Tonneijk
GVAC
4:44
18
ZoŽ den Holder
AVV
4:50
19
Iris Hoekstra
AVV
4:54
20
Floor Niekel
AVV
4:55
21
Yara van den Boomen
GVAC
5:07
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
3:53
2
Tim de Kok
GVAC
4:02
3
Gijs Couwenberg
AVV
4:09
4
Jari Kelders
DES
4:19
5
Bran van der Meulen
Eindhoven Atletiek
4:23
6
Julian Savelsberg
Eindhoven Atletiek
4:24
7
Wouter Kabel
Eindhoven Atletiek
4:31
8
Thijs Pulles
GVAC
4:37
9
Floris Hoekstra
GVAC
4:39
10
Luc Wouters
Eersel
4:46
11
Coen Immink
Eindhoven Atletiek
4:49
12
Falco School
GVAC
5:07
13
Bram Westerveld
DES
5:23
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Henzen
Astylos
4:13
2
Elise Grosfeld
AVV
4:24
3
Tess Roks
Eindhoven Atletiek
4:35
4
Mila van Dijk
AVV
4:50
5
Jasmijn Castelijns
DES
4:51
6
Joy Mellegers
Eindhoven Atletiek
4:53
7
Elke SŠnchez van der Valk
GVAC
4:58
8
NoŽlle Fransen
AVV
5:33
9
Fieke Kwinten
AVR '69
5:34
JPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Biek Sterrenburg
DES
3:34
2
Daan Waaijer
GVAC
3:43
3
Kiran van Zomeren
GVAC
3:46
4
Menno Nagel
Eindhoven Atletiek
3:52
5
Thijs van Loon
AVR '69
3:57
6
Rik janssen
AVV
4:05
7
Kes van Dijk
AVV
4:10
8
Job Kramer
Atletiek Oirschot
4:20
9
Jelle van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
4:21
MPUPC, PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Auk van der Zanden
Atletiek Oirschot
3:50
2
Sophie Klok
AVV
3:53
3
Elin Verweel
Eindhoven Atletiek
4:06
JPUPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Lammers
DES
3:57
2
Luuk van den Borne
AVR '69
4:21
3
Casper Pulles
GVAC
4:46
MPUPM, PUPILLEN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lova la Grand
Eindhoven Atletiek
3:38
2
Robin Bijsterveld
Eindhoven Atletiek
4:15
3
Luz van de Wijdeven
Eindhoven Atletiek
5:10
4
Lika Kelders
Eersel
6:59
5
Mayke Grosfeld
AVV
7:26
www.uitslagen.nl
26-01-2020 19:47