Uitslagenlijst Global-e Spiridoncross

Rijen - Zondag 19 januari 2020

MVB-, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Vink
ACW '66
4:26
2
Thomas de Laat
Attila
5:27
MPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
5:09
2
Marta Leussink
Sprint
5:17
3
Carlijn IJpelaar
ACW '66
5:41
4
Lenthe Goethals
Spiridon
5:50
5
Iris Claessen
ACW '66
6:02
6
Hannah Van den Elshout
Scorpio
6:36
7
Isabeau Kox
Spiridon
7:36
JPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Crutzen
Sprint
4:54
2
Lucas Ernst
Scorpio
4:56
3
Thijs Rijnen
Scorpio
5:03
4
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
5:28
5
Job Dekkers
Sprint
5:40
6
Pim Wernsen
Spiridon
5:44
7
Pepijn Michielsen
Gloria
5:46
8
Jonas Jespers
Gloria
5:48
9
Tjeerd Bronkhorst
Scorpio
5:58
10
Dion van Beek
Fortuna
6:17
11
Raf van Rijen
Scorpio
6:24
12
Stan Eikhout
Spiridon
6:38
13
Daan van Daelen
Spiridon
6:45
MPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
5:00
2
Linde Heeren
Sprint
5:07
3
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
5:17
4
Evi Heeren
Sprint
5:20
5
Annika Jespers
Gloria
5:30
6
Fleur Claessen
ACW '66
6:03
7
Fleur de Jong
Atledo
6:10
8
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
6:10
9
Kaat Proost
Gloria
6:12
10
Suncke de Rijcke
Scorpio
6:25
11
Mirthe Pijnenburg
Scorpio
6:36
12
Floor van Hoek
Gilze
8:46
JPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilian Strooper
Attila
4:41
2
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:47
3
Willem de Jong
Atledo
4:50
4
Lander Jansens
Gloria
4:50
5
Pepijn Baars
Sprint
5:00
6
Siem Van Tetering
Scorpio
5:02
7
Bjarne Goethals
Spiridon
5:02
8
Stijn Dielemans
Sprint
5:16
9
Brim Devue
Gloria
5:19
10
Jelle Jansen
Atledo
5:27
11
Fedde Simons
Sprint
5:55
MPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Boutkan
Olympus '70
4:29
2
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
4:31
3
Elin de Koeijer
Attila
4:34
4
Amber Jansens
Gloria
4:39
5
Femke de Weerdt
Sprint
4:41
6
Tessa van Tilburg
Sprint
4:45
7
Amy van Gestel
Attila
4:47
8
Tessa van Drunen
Attila
4:49
9
Anouk Rutjes
Atledo
4:53
10
Roos Marijnissen
Sprint
4:55
11
Sil van Opstal
Sprint
5:02
12
Luna Meijer
Sprint
5:07
13
Fleur Oomen
Rijen
5:13
14
Hanna Oomen
Rijen
5:14
15
Sophie de Graaf
Spiridon
5:20
16
Jitte Stabel
Gloria
5:21
17
Mirthe van den Broek
Gloria
5:21
18
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
5:22
19
Lenthe Oomen
Gloria
5:28
20
Lisa Gielen
Scorpio
5:30
21
Floor Eelkema
Scorpio
5:30
22
Luna Muskens
Attila
5:34
23
Jip de Wijs
Sprint
5:35
24
Annika van Loon
Spiridon
5:36
25
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
5:37
26
Anne van Berkel
Attila
5:43
27
Bregje ten Wolde
Sprint
5:53
28
Loïs Martens
Sprint
5:54
29
Keisha Jansen
Scorpio
5:55
30
Lilly van Tienen
Scorpio
5:59
31
Sarah de Graaf
Spiridon
6:46
JPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
3:59
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:03
3
Eef Wijkmans
Astylos
4:11
4
Rogier Gitz
Attila
4:13
5
Luuk Boutkan
Olympus '70
4:19
6
Daimy van Beek
Fortuna
4:20
7
Thom Pelkmans
Sprint
4:29
8
Stan Struijfs
Gloria
4:35
9
Max Crutzen
Sprint
4:38
10
Finn Hoek
Scorpio
4:50
11
Jiri van Bokhoven
DAK
4:53
12
Nick van Daalen
ACW '66
4:55
13
Riemer van Son
Scorpio
4:56
14
Gijs Versteden
Attila
4:58
15
Paul van Gorp
Attila
5:00
16
Julian Smulders
Attila
5:03
17
Jens Van Tetering
Scorpio
5:03
18
Gijs Winnubst
Spiridon
5:03
19
Tom Verhoeven
Sprint
5:06
20
Ramon Derks
Atledo
5:06
21
Bob ten Wolde
Sprint
5:07
22
Siebe Van der Lee
Atledo
5:08
23
Gijs Van den Hurk
Sprint
5:11
24
Simon Coomans
Attila
5:12
25
Rens Gulickx
Gloria
5:12
26
Mylo Brethouwer
Scorpio
5:13
27
Jens de Graauw
Spiridon
5:13
28
Fynn Bermingham
Sprint
5:15
29
Salmane Afassi
Scorpio
5:19
30
Lukas Kegler
Sprint
5:21
31
Jort Griep
Scorpio
5:23
32
Timme Weterings
Attila
5:23
33
Teun Eikhout
Spiridon
5:27
34
Tim van Sas
Gloria
5:30
35
Chun Dreher
Sprint
5:31
36
Goof Schoormans
Atledo
5:38
37
Tieme Imbens
Attila
5:40
38
Pieter Kuijsters
Attila
5:44
39
Ferre Florijn
Scorpio
5:59
40
Armin Ehrismann
Spiridon
6:01
41
Tristan Maartens
ACW '66
6:06
MJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Willemen
Sprint
4:04
2
Djayla Hoek
Sprint
4:06
3
Jill Paulus
Scorpio
4:09
4
Elien Smits
DAK
4:13
5
Freke van Eil
Gloria
4:22
6
Nieke Westerveen
Atledo
4:23
7
Fenna Winkel
Sprint
4:30
8
Puck van Gils
Sprint
4:35
9
Emma Gitz
Attila
4:36
10
Meike van den Broek
Gloria
4:43
11
Josje van Straalen
Attila
4:56
12
Mila Pullens
ACW '66
5:05
13
Eva Rosendahl
Sprint
5:06
14
Imke Geenen
Gloria
5:09
15
Meike Koeman
Scorpio
5:09
16
Maud van Groeninge
Attila
5:09
17
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:12
18
Marwa al Silevani
Scorpio
5:15
19
Lien de Boer
ACW '66
5:24
20
Ziva Devue
Gloria
5:27
21
Renée Kramer
Atledo
5:36
22
Inge Winnubst
Spiridon
5:36
23
Emma van Kan
Sprint
5:44
24
Iris Holländer
Spiridon
6:23
JJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Lorkeers
Sprint
4:07
2
Nawfal Farhouni
Sprint
4:10
3
Lucas Rutjes
Atledo
4:12
4
Thijmen Kegler
Sprint
4:13
5
Thomas de Weerdt
Breda
4:17
6
Jesse van Gestel
Attila
4:19
7
Lars Bloemers
Sprint
4:22
8
Loek Graafmans
Spiridon
4:23
9
Nathan Baars
Sprint
4:30
10
Pelle Verschure
ACW '66
4:36
11
Ewart van Son
Scorpio
4:38
12
Juul van Eil
Gloria
4:45
13
Aiden Dictus
DJA
4:47
14
Jelle Kreeft
Spiridon
4:48
15
Ben van der Veek
ACW '66
4:50
16
Dario Ehrismann
Spiridon
4:50
17
Huub Kuyvenhoven
Sprint
4:52
18
Noah Baars
Sprint
4:53
19
Jasper Buschman
Spiridon
5:03
20
Jur van der Heijden
Sprint
5:04
21
Finn Mertens
Scorpio
5:06
22
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:11
23
Tygo van Dongen
ACW '66
5:13
24
nils Vink
Scorpio
5:17
25
Niels Kunnen
Attila
5:18
26
Yuri Derks
Atledo
5:35
27
Mark Franken
Sprint
5:35
28
Tijmen Rotte
Sprint
5:39
29
Jurre Verschure
Atledo
5:50
MJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
8:38
2
Danica Willemen
Atledo
8:53
3
Anouk Andeweg
Spiridon
9:29
4
Nienke Blom
Sprint
9:30
5
Silkie Graafmans
Spiridon
9:47
6
Vera van den Burg
Spiridon
9:53
7
Anne Smits
DAK
10:16
8
Yara van der Heijden
Sprint
10:18
9
Jade Pullens
ACW '66
10:25
10
Valerie Bruurmijn
Gloria
10:38
11
Bente Maartens
ACW '66
10:41
12
Nynke van der Gees
Energie
10:52
13
Femke Gijzen
Sprint
11:00
14
Robin van Eijck
Spiridon
11:19
15
Meike van Ravenstein
ACW '66
11:28
16
Juul Lammers
Sprint
11:30
17
Pien Heddes
Sprint
11:31
JJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Smits
DAK
8:21
2
Kamiel Watzeels
Attila
8:42
3
Mathys Vermeulen
Attila
8:54
4
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
9:01
5
Vigo Maljaars
Scorpio
9:05
6
Lennart de Vries
Scorpio
9:07
7
Jules van Kan
Sprint
9:45
8
Daniel Kong
Spiridon
9:52
9
Kwinten Rotte
Sprint
10:28
10
Michiel Gulichx
Gloria
10:33
11
Milan van Rooij
Attila
10:45
MJUNB, 4050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
17:13
2
Bridget van Rooij
Attila
24:05
JJUNB, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
23:12
2
Joost Winkel
Sprint
23:44
3
Colin Bressers
Atledo
24:49
4
Remko van den Hout
Attila
24:59
5
Mathijs Goris
Gloria
25:27
6
Matthijs Slangen
Attila
26:47
7
Tijs van den Berg
Molenschot
27:23
8
Guus Guikink
Sprint
27:44
9
Timo Timmermans
Gloria
27:56
10
Maurits Kuipers
Sprint
28:55
MJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek Bloemers
Sprint
31:42
2
Jeske van de Laar
Attila
32:11
3
Nikki van Gool
Gloria
34:05
JJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sijb de Jong
Teteringen
20:07
2
Lucas van der Linden
Spiridon
20:44
3
Brik van Dusseldorp
Atledo
21:17
4
Ian de Juncker
Attila
22:43
5
Casper Slangen
Attila
22:58
6
Jasper Mol
Sprint
23:21
VSEN, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Attila
31:02
2
`Marjon v. Oudenaarden - v.d.Wansen
De Langstraat
31:16
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
32:35
4
Ingrid van Baal
THOR
33:58
5
Robin van Leijsen
Attila
34:43
6
Bente Smagge
Attila
35:37
7
Nikki Bagchus
DAK
36:04
8
Shinouk Wientjens
Spiridon
36:12
9
Sanne Louer
Attila
36:44
10
Marijke Dijkstra
Spiridon
41:32
11
Esmay van de Laar
Attila
43:39
12
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
56:12
V35, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
48:31
V45, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
31:46
2
Ciska Hensen
DAK
32:21
3
Monique van Beurden
Spiridon
34:54
4
Lianne Ivens
DAK
36:55
5
Petra Bruijs
Spado
36:59
6
Marionne Kat
Spiridon
37:33
7
Marie-Louise Smagge
Attila
39:09
8
Ria Weerls
Waalwijk
39:57
9
Riet van Mook
Spiridon
40:12
10
Margriet ter Hhorst
Atledo
54:10
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Attila
33:54
2
Hassan Mahamed
Attila
35:11
3
Dirk Evers
Spiridon
35:14
4
Sander de Bart
Breda
35:31
5
Ahmed Abubakar
DAK
35:55
6
Guido Jonkers
Nederlandse Triathlonbond
36:13
7
Lars Schellekens
Attila
36:26
8
Marien van der Niet
PAC
37:04
9
Jeroen Verhees
Spiridon
37:22
10
Tijke Wentink
Attila
38:21
11
Erik van der Heijden
De Langstraat
38:43
12
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
39:05
13
Mike Rasenberg
Attila
39:57
14
Sander Verweij
Attila
40:04
15
Gijs Hoefnagels
Tilburg Road Runners
41:07
16
Jorg Schellekens
Attila
41:34
17
Mark Pijpers
Spiridon
45:55
18
Joris Sauvé
Tilburg Road Runners
55:41
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Janssen
Scorpio
37:19
2
Bram van Hoek
Spiridon
39:21
3
Joël Geurts
Sprint
39:25
4
Michel Broeders
Spiridon
39:46
5
Arjan Grootman
Spiridon
42:19
6
Marcel de Weerdt
Spiridon
42:53
7
Patriek Bruurs
Spiridon
45:03
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Jongh
Spiridon
35:06
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
36:04
3
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
38:33
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
38:48
5
Jos Botermans
Spiridon
39:47
6
Crist Hendriks
Spiridon
40:41
7
Ronald Voermans
Spiridon
40:59
8
Bar van Loon
Attila
41:10
9
Hans van den Dungen
Achilles
41:54
10
Jan van Stigt
Altena Road Runners
42:21
11
Louis van den Dungen
Spiridon
42:32
12
Johan Verweij
Achil '87
42:47
13
Kristian de Lange
Sprint
42:58
14
Bas Barten
Spiridon
43:00
15
Sierk Ybema
AV '23
43:22
16
Ramon Mannie
Sprint
44:18
17
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
44:40
18
Ronny Stabel
Gloria
46:07
19
Michael de wolf
Loopgroep Aart Stigter
46:38
20
Lucas Rood
Prins Hendrik
47:02
21
Erwin Gulickx
Gloria
47:29
22
Martie Reuvers
Atledo
52:13
23
Hans Lodewijks
Atledo
53:41
24
Tonny Baalmans
Atledo
53:51
M55, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
30:30
2
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
31:11
3
Eddy van Steenbergen
Gloria
32:20
4
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
32:55
5
John Marijnissen
Sprint
33:51
6
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
34:15
7
Peter Honcoop
Spiridon
34:24
8
johan Flipsen
Atledo
35:06
9
Hens Koreman
Atledo
35:23
10
Joop Maton
Scorpio
36:49
11
Peter van der Ark
Scorpio
37:50
12
Peter Kramer
Atledo
38:59
M65, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Rijen
33:23
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
35:49
3
Ad Kieboom
Scorpio
36:31
4
Ruud Verstralen
Sprint
36:34
5
Jan Vermeer
Spiridon
39:15
6
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
39:17
7
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
44:52
VROUW, 4050 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van der Veen
Molenschot
18:59
2
Maria Bloemsaat
Scorpio
23:57
3
Herman van Geijlswijk
Berkel-Enschot
43:58
VROUW, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny Stam
Loopgroep GoRun
27:07
2
Hanny Breel
Rijen
31:20
3
Jasperina Venema
Spiridon
36:00
VROUW, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Vissers
Rijen
38:55
2
Inge Goijaarts
Dorst
45:49
3
Femke Trommels
Dorst
45:49
4
Kusuma Stoudmann
Tilburg
52:19
MAN, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rennen
Breda
24:16
2
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
25:17
3
Gilbert Schalk
Rijen
27:48
4
Frank van den Burg
Dorst
30:19
5
Carlos Doedee
Tilburg
30:23
6
Sjors Stokmans
Tilburg
30:35
7
Jules Seegers
Tilburg
31:45
8
Michel van der plas
Oosterhout Nb
34:13
9
Meindert de Laat
Waalwijk
35:10
10
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
38:59
MAN, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Goijaarts
Dorst
40:55
2
Peter Kat
Rijen
41:41
3
Barend Doedee
Tilburg
52:03
MAN, 10200 M TRIMLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Read Taki
Oosterhout Nb
39:18
2
Robbie op de Weegh
Oosterhout Nb
40:20
3
Billy de Bruijn
Dongen
42:55
4
René Hollemans
THOR
47:46
5
Melvin Pauwels
Dorst
49:21
6
John Vissers
Rijen
50:26
7
Wim de Leeuw
Teteringen
54:04
8
Karel de Hooge
Dordrecht
54:35
ESTAF, 4X500 M ESTAFET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
D-Plus
Atledo
7:19
2
The Green Girls
Spiridon
7:41
3
Taxandia
Taxandria Atletiek
7:46
4
Spiriraketten
Spiridon
8:15
5
Spirispaceshuttle
Spiridon
8:52
VVB+, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
6:07
2
Ymke van Helfteren
Attila
6:30
3
Denise Verheien
Gloria
7:02
4
Melissa Verheijen
Gloria
8:54
MVB+, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Standaert
ACW '66
4:17
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:22
3
Jos Rolsma
Attila
5:29
4
Mark Luijkx
Sprint
5:45
5
Arie van Maastricht
Sprint
5:57
6
Tom Schoeters
Gloria
6:06
7
Jeffrey Pellicaan
Sprint
6:37
8
Youri Stoop
Sprint
7:44
www.spiridoncross.nl
www.uitslagen.nl
27-01-2020 07:45