Uitslagenlijst Atlantisdata Zwolse Bos Loop

Heerde - Zaterdag 18 januari 2020

J-8, 400 M BAANLOOPM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van Putten
Isala '96
1:25
2
Jort de Weerd
Ommen
1:32
3
Philip Okek
De Gemzen
1:34
4
Pepijn van der Haar
Wapenveld
1:39
5
Beerend Kleute
Wezep
1:39
6
Sep van Enk
Wezep
1:45
7
Yamill Huijsmans
Wilsum
1:47
8
Mylan Koeman
Joure
1:48
9
Guus van der Valk
Cialfo
1:49
10
Irjan van Ommen
De Gemzen
1:51
11
Job Hartholt
't Harde
1:54
12
Axel Neuteboom
De Gemzen
1:57
13
Nils Kommer
Heerde
2:00
14
Sem Mulder
Nunspeet
2:08
15
Jort Jongerman
Heerde
2:12
16
Mees Rennings
Wapenveld
2:19
17
Luc Mulder
Nunspeet
2:19
18
Dylano Westmaas
Heerde
2:25
19
Vic Koeman
Emmeloord
2:25
20
Mart Lagemaat
Heerde
2:25
21
Mason de Kleine
Heerde
3:09
22
Sven Buter
Heerde
3:18
23
Eli Nieuwenhuis
Zwolle
3:34
M-8, 400 M BAANLOOPV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iva Prins
De Gemzen
1:26
1:26
2
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
1:29
1:29
3
Liz Meijer
ACO Van Elderen
1:35
1:34
4
Loue ann Huijsmans
Isala '96
1:38
1:38
5
Elle Kommer
Heerde
1:44
1:43
6
Joy ten Cate
Hattemerbroek
1:48
1:47
7
Julia Kaal
De Gemzen
1:59
1:58
8
Janneke Kleute
Wezep
2:00
2:00
9
Sara Galenkamp
Hasselt
2:12
2:12
J-12, 1 KM BAANLOOP J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nout Meijer
ACO Van Elderen
3:45
2
Daan van der Sluis
PEC 1910
3:54
3
Thijs van der Heijden
Epe
4:11
4
Matthias Alexandere Lourenco
Hasselt de Pol 3
4:11
5
Lars Galenkamp
Hasselt
4:34
M-12, 1 KM BAANLOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naell Huijsmans
Wilsum
3:32
2
Julynn Huijsmans
Wilsum
3:59
3
Merel van der Haar
De Gemzen
4:07
4
Isa Schoonhoven
De Gemzen
4:10
5
Brenda Wensink
De Gemzen
4:27
6
Fay Prins
De Gemzen
4:29
7
Grace Menning
Oene
4:32
8
Rosa Galenkamp
Hasselt
4:40
9
Tessel van der Valk
Cialfo
4:43
10
Carice van Arken
De Gemzen
4:47
11
Renee van der Haar
Wapenveld
4:51
12
Fleur Bastiaannet
Heerde
4:52
5MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
ACO Van Elderen
15:29
15:29
2
Tim den Besten
BB lopers
16:29
16:28
3
Remco Akse
BB lopers
16:38
16:38
4
Thijs Terlouw
Hardenberg
17:00
16:59
5
Marcel de Bats
Vaassen
17:06
17:06
6
Arris van Deelen
Climax
17:17
17:16
7
Martijn van der Lecq
AV '34
17:36
17:36
8
Wouter Zandee
PEC 1910
17:40
17:40
9
Rudie Troost
ACO Van Elderen
18:09
18:07
10
Janoah Bovenhuis
Dronten
18:13
18:11
11
Henk Bloemert
Rouveen
18:19
18:17
12
Jurian Onderdijk
De Gemzen
18:21
18:20
13
Andy Perloy
Apeldoorn
18:26
18:23
14
Thomas van Tent
Nijkerk
18:45
18:43
15
André Kragt
Wezep
19:00
18:57
16
Hans Peters
Vaassen
19:01
19:00
17
Jelte Falkena
Flevo Delta
19:21
19:19
18
Ruben Vos
De Gemzen
19:22
19:18
19
Pieter Dijksterhuis
Veluwe
19:31
19:29
20
HarmJan Haak
Zwolle
19:34
19:31
21
Jeroen Wever
PEC 1910
20:02
19:59
22
Stefan Reurink
De Gemzen
20:43
20:39
23
Dries Huisman
Kampen
21:01
20:59
24
Ronald van Ham
Berlijn
22:50
22:48
25
Patrick Duiveman
Isala '96
23:09
23:05
26
Niek Brinkman
Hattem
23:11
23:08
27
Ruurd Geertsema
Velp Gld
24:19
24:08
28
Arend Jan Amestreeg
Zwolle
24:48
24:37
29
Gerrit Jan Kroes
Wezep
25:42
25:33
30
Sam Bolt
Isala '96
25:44
25:38
31
Berend Ritzema
Amsterdam
25:52
25:47
32
Tom Bloemberg
Flevo Delta
27:05
26:59
33
Arie Hoogendijk
Genemuiden
27:53
27:44
34
Rik Evenboer
Zwolle
28:26
28:14
35
Bert Stevens
Hoogeveen
28:42
28:27
36
Christiaan Glaser
Zwolle
28:43
28:36
37
Martin Harbers
Rijssen
29:52
29:42
38
Micha Menning
Oene
34:43
34:30
5M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Mekking
Cialfo
16:05
16:04
2
Olaf Bos
Nijmegen
16:47
16:47
3
Erwin van Heiningen
AV '34
16:50
16:49
4
Johannes Postma
Lionitas
17:09
17:08
5
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
17:12
17:12
6
Marcel van den Bosch
De Gemzen
17:15
17:15
7
Rob van de Graaf
Loopgroep PK
18:15
18:14
8
Robert Reitsema
Isala '96
18:31
18:30
9
Gert Berenst
Vroomshoop
19:03
19:02
10
Aalt Wensink
De Gemzen
19:10
19:08
11
Gerrit Peters
Vaassen
19:11
19:10
12
Jan Willem Davidse
PEC 1910
19:13
19:11
13
Janko van Arken
De Gemzen
19:37
19:35
14
Edwin van Kolthoorn
De Gemzen
20:24
20:22
15
Tjibbe de Vries
BB lopers
20:47
20:45
16
Robert Terlouw
Hardenberg
21:10
21:08
17
Arris van Deelen
Ede Gld
21:35
21:32
18
Edwin Middelveld
Zwolle
21:38
21:34
19
Cor van Werven
Oldebroek
21:40
21:38
20
Freddy de Witte
Staphorst
21:54
21:50
21
Anne Marsman
ACO Van Elderen
22:07
22:04
22
Theo Hanekamp
De Gemzen
23:17
23:09
23
Rob van Vliet
De Gemzen
23:17
23:09
24
Gé van de Beek
De Gemzen
23:36
23:29
25
Gerrit Mulder
Harderwijk
23:37
23:36
26
Aart Klein
Nunspeet
24:25
24:21
27
Rinus Groen
Veluwe
24:51
24:49
28
Cor van den Berg
DWLoopschool Hattem
24:58
24:54
29
Ra van Beem
Zwolle
25:01
24:56
30
Jeroen Eikelboom
Hattem
25:15
25:06
31
Roelof Pepping
avVN
25:16
25:13
32
Gert van Dam
Zalk
25:20
25:13
33
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:26
25:24
34
Eric Hommelberg
Lunteren
26:03
25:59
35
Bennie Tuin
Heerde
27:08
26:59
36
Henk Binnendijk
Epe
27:38
27:23
37
Dick Doornenbal
Elburg
27:41
27:33
38
G van Kraay
Harderwijk
30:14
29:58
39
Jan Logtenberg
Heerde
30:26
30:17
40
Ton van Dijk
Dronten
31:03
30:47
41
Fedde Upma
Heerde
31:05
30:49
42
Gert-Wim Fuite
De Gemzen
31:10
30:53
43
Hans Scheupen
Zwolle
32:30
32:21
44
Peter van Koulil
PEC 1910
33:47
33:32
5VSN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
Dalfsen
17:49
17:48
2
Harriët van 't Oever
ACO Van Elderen
18:46
18:45
3
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
18:56
18:56
4
Marieke van den Brink
Barneveld
20:33
20:30
5
Anne van den Brink
Apeldoorn
21:48
21:43
6
Marijke Molegraaf
Hattem
22:07
22:05
7
Chloë Zegers
De Gemzen
22:11
22:06
8
Marleen Buitenhuis
Rouveen
23:02
22:59
9
Nienke van der Woude
Hasselt
23:04
23:01
10
Sharone Davelaar
Voorthuizen
23:15
23:11
11
Fenna Walst
Nijmegen
23:36
23:32
12
Celeste den Besten
De Gemzen
24:21
24:15
13
Marjolein de Bree
Heerde
24:29
24:24
14
Gerbrich Coehoorn
Kampen
24:34
24:34
15
Natalja Duiveman
Isala '96
24:35
24:31
16
Willemiek van Deelen
Ede Gld
24:38
24:31
17
Ria Gelderman
De Gemzen
25:42
25:35
18
Marjet Steenbergen
Wapenveld
25:45
25:40
19
Marieke Vollebregt
Amsterdam
25:52
25:46
20
Ceraya Mondria
Epe
26:03
25:55
21
Eleonora Kogelman
De Gemzen
26:29
26:23
22
Lidewei Berghuis
Epe
26:59
26:51
23
Annelien Polinder
Elburg
27:06
26:54
24
Esther Klock
Elburg
27:13
27:06
25
Paulien van Stratum
Kampen
27:17
27:08
26
Femke Scholten
Zwolle
28:26
28:14
27
Janneke Vollebregt
Enschede
28:43
28:35
28
Natascha Brandenburg
't Loo Oldebroek
28:51
28:46
29
Ellen Klein Holkenborg
Zwolle
29:35
29:27
30
Mariska Middel
't Loo Oldebroek
29:46
29:36
31
Miranda Botter
IJsselmuiden
29:50
29:39
32
Susanne van Manen-Heuving
De Gemzen
30:07
29:52
33
Jessica Meuleman
Genemuiden
30:29
30:17
34
Richelle Middel
Rijssen
30:43
30:33
35
Shanice van Olst
Dronten
30:52
30:37
36
Frederike van Rngelen
Nunspeet
31:53
31:41
37
Lydia van de Wetering
't Harde
32:23
32:10
38
Suzan Keddeman
Zwolle
33:11
33:05
39
Marlein Hoogendoorn
Marknesse
33:40
33:26
40
Jacolien Kroese
Wezep
33:58
33:46
41
Tamara Dekker
Lemelerveld
39:38
39:20
42
Kimberly Dekker
Hardenberg
39:39
39:21
5V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
18:34
18:33
2
Krista van Os
BB lopers
22:09
22:04
3
Anne Van Schuppen
Cialfo
24:12
24:12
4
Patricia Seinen
Zwolle
24:35
24:30
5
Hermie Drenth
PEC 1910
24:45
24:37
6
Antine Sytsma
De Gemzen
24:53
24:48
7
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
24:55
24:52
8
Marjolijn Knegt Warmloper
Zwolle
25:04
24:59
9
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
25:30
25:24
10
Anneke Pullen
Zwolle
26:30
26:21
11
Mirande Nijland
Zwolle
27:23
27:13
12
Natasja Scholten Mooiweer
Kampen
27:47
27:47
13
Vlien Ossendrijver
Wezep
27:53
27:47
14
Gre Nagel
Hulshorst
28:26
28:14
15
Marjo Rodenburg
Oene
28:40
28:27
16
Stephanie Falkena
Flevo Delta
29:22
29:15
17
Froukje Ubels
Epe
29:29
29:16
18
Enny Vros
Hattem
29:32
29:20
19
Barbara Westhoff
Lelystad
29:41
29:36
20
Joyce van Dijk
Kampen
29:58
29:45
21
Ilse van Arken
't Harde
30:04
29:54
22
Ingrid Nuijt
Harderwijk
30:13
29:58
23
Hester Woutersen
De Gemzen
30:23
30:12
24
Elise Brussee
Nunspeet
31:01
30:49
25
Martine van der Ham
De Gemzen
31:05
30:59
26
Jantien van Ittersum
Zwolle
32:00
31:49
27
Antoinette Bolt
De Gemzen
32:12
31:55
28
Ute Cremer
Kampen
32:25
32:25
29
Helene Bosboom
Dronten
32:29
32:15
30
Lyanne Loman
Dronten
34:28
34:14
31
Tineke Vollebregt
Heerde
34:42
34:35
32
Ingrid Leushuis
Swifterbant
34:57
34:43
33
Diane Heidoorn
Genemuiden
35:15
35:03
34
Marianne Kragt
Apeldoorn
35:34
35:20
10MSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Taco Schaaf
BB lopers
32:27
32:27
2
Robert Gerritsen
Vroomshoop
33:03
33:03
3
Falco Olivier
BB lopers
33:54
33:54
4
Rienk Davelaar
Voorthuizen
34:59
34:59
5
Ewout de Vos
De Gemzen
35:10
35:10
6
Rob Goutbeek
BB lopers
35:18
35:18
7
Vincent Buitenhuis
BB lopers
36:01
36:00
8
Gert Versteeg
BB lopers
36:28
36:28
9
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
36:39
36:39
10
Ad van Erp
Haren Gn
36:45
36:43
11
Jens Tybout
Isala '96
36:48
36:47
12
Maurits Bloem
BB lopers
37:02
37:01
13
Rick Oosterlaar
Raalte
37:35
37:34
14
Karlo Hoeve
Staphorst
37:38
37:35
15
Robin Meima
De Gemzen
37:42
37:42
16
Sven Bode
Hattem
38:09
38:09
17
Remco Frank
Amsterdam
38:38
38:37
18
Jordy Grootkarzijn
Cialfo
38:40
38:40
19
Alex Bouwman
Elburg
38:58
38:58
20
Henk jan Wasfenecker
Oldebroek
39:13
39:00
21
Harmen Veerman
Rouveen
39:47
39:47
22
Siard Jongsma
Zwolle
39:52
39:42
23
Michiel Meijerink
Zwolle
40:00
39:49
24
Michael Kuil
Hattem
40:18
39:57
25
Karlo Knipmeijer
Staphorst
40:35
40:35
26
Leon van Dijk
BB lopers
40:49
40:47
27
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
40:58
40:55
28
Ferry van Laar
BB lopers
41:25
41:24
29
Theo Bolks
Rouveen
41:48
41:44
30
Ido Broeks
Wezep
41:51
41:51
31
Johan Tichelaar
Nunspeet
41:59
41:50
32
Danny van den Beld
Wezep
42:16
42:16
33
Cor Hartholt
't Harde
42:17
42:14
34
Ronald Metselaar
Hattem
42:38
42:38
35
Thijs Boddeus
Zwolle
42:52
42:52
36
Michael van den Berg
Cialfo
43:01
43:01
37
Jeroen Sonnemans
Dronten
43:08
43:01
38
Simon Bakker
Urk
43:13
43:13
39
Geert de Wit
Urk
43:13
43:13
40
Alex Veldkamp
Zwolle
43:26
43:26
41
Martijn Hoolsema
Zwolle
43:52
43:41
42
Leon van Strien
Hierden
44:05
43:57
43
David Venderbos
Zwolle
44:16
43:09
44
Wietze Lantinga
Zwolle
44:17
43:32
45
Martijn Groeneveld
Zalk
44:34
44:21
46
Ronny de Boer
Rouveen
45:52
45:40
47
Gerard Top
Wezep
46:07
46:02
48
Rene van Leussen
Nieuwleusen
46:19
46:19
49
Frank van Velzel
Zwolle
46:32
46:32
50
Maarten Koop
Doornspijk
46:54
46:54
51
Wouter van Gessel
BB lopers
46:57
46:54
52
Jeroen Bronswijk
Utrecht
46:59
46:51
53
Eddy Voogd
Zwolle
47:07
46:55
54
Gerjan Stoffer
Nunspeet
48:00
48:00
55
Joey Kerkhof
Deventer
48:15
47:50
56
Jelle Waardenburg
Zwolle
48:27
48:08
57
Frank Wolters
Zwolle
49:04
48:37
58
Mario Zijlstra
Meppel
49:20
49:20
59
Sjoerd Hooijsma
Zwolle
49:44
49:30
60
Rolf Lans
De Sprinter
50:09
50:09
61
Jan Joustra
Groningen
50:38
50:38
62
Gertjan Vos
Elburg
50:50
50:50
63
Gerrit Snijder
Stroobos
51:59
51:35
64
Hans van der Weerd
De Gemzen
52:07
51:57
65
Rogier Kattenberg
Meppel
53:02
53:02
66
Meindert Jan Waardenburg
Zwolle
53:08
52:49
67
Klaas Vos
Elburg
53:11
53:03
68
Martijn Spoelstra
Deventer
53:32
53:28
69
Pieter Vermeer
Dronten
54:19
54:19
70
Seff Jacobs
Hattem
56:59
56:59
71
Davey Beuving
Climax
57:06
56:52
72
Jarno Beuving
Climax
57:07
57:07
73
Gerwin Roke
Heerde
57:24
57:01
74
Gert Ruiter
Heerde
59:10
59:10
75
Piet van Mierlo
Dronten
1:04:21
1:04:04
10M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
35:53
35:53
2
Peter van den Hengel
Deventer
37:42
37:42
3
Michel Blaauwgeers
BB lopers
37:43
37:43
4
Albert Mussche
Nieuwleusen
38:31
38:28
5
Frankwin Mussche
BB lopers
38:39
38:38
6
Erwin Kreule
BB lopers
38:43
38:40
7
Berthold Berger
BB lopers
39:26
39:25
8
Michel Wierbos
Nieuwleusen
39:32
39:30
9
Maxim Van der Wal
Nederlandse Triathlonbond
39:48
39:47
10
Marcel Wichers
Hattem
39:49
39:49
11
Marc van der Linde
Elburg
39:53
39:53
12
Izak Hiemstra
Zwolle
39:55
39:53
13
Kelly Bouman
Nunspeet
40:13
40:07
14
Wynand Fokkert
BB lopers
40:28
40:27
15
Erwin Veldkamp
Wezep
41:32
41:30
16
Gerrit van der Veen
Hattem
41:36
41:34
17
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
41:49
41:49
18
René Kip
PEC 1910
42:03
41:52
19
Carlo van Velde
Well Lb
42:53
42:53
20
Leonard van de Wetering
't Harde
43:19
43:04
21
Wim Schaapman
Heino
43:32
43:31
22
Wim Jan Zijlstra
Amersfoort
43:41
43:31
23
Ton Roelofs
PEC 1910
44:04
43:53
24
Gerwin Vis
Wezep
44:13
44:13
25
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
44:51
44:47
26
Gert Knijnenberg
De Gemzen
44:53
44:53
27
Oscar van Dorp
Elburg
44:54
44:48
28
Richard van Rijssen
Heerde
45:23
45:18
29
Bjørn van Til
Raalte
45:42
45:35
30
Alwin Richter
Spirit Lelystad
45:42
45:42
31
Ronnie Krul
BB lopers
46:05
46:02
32
Gerrit van Loo
't Harde
46:11
46:11
33
Gerrit Hofstede
Zwolle
46:12
46:12
34
Peter Bekedam
Flevo Delta
46:13
46:13
35
Arjen Velthuis
De Gemzen
46:30
46:25
36
Theo Jacobs
Cialfo
47:08
47:08
37
Freek van de Graaf
De Gemzen
47:11
47:11
38
Wouter Kasemier
De Gemzen
47:16
47:16
39
Terry Schaffers
Zwolle
47:20
47:20
40
Peter de Rooy
De Gemzen
47:30
47:14
41
Jurjen Bolks (Warmloper)
Zwolle
47:38
47:38
42
Jan Strik
De Gemzen
47:38
47:38
43
Henk Norder
Zwolle
47:41
47:41
44
Rinke Visscher
Urk
47:42
47:34
45
Auke Brouwer
urk
48:05
48:05
46
Jeroen van Beek (Warmlopers)
Zwolle
48:12
48:12
47
Harold Neijenhuis
Hattem
48:35
48:35
48
Gerwin Bruynooge
Zwolle
48:40
48:40
49
Jan Meier
Hardenberg
48:46
48:38
50
Andrew van der Haar
Wapenveld
49:03
49:03
51
Frank Berghuis
Epe
49:04
48:41
52
Olivier ten Doeschate
Zwolle
49:04
49:02
53
Pieter Galema
Hattem
49:13
49:13
54
Gert Brussee
Nunspeet
49:24
49:24
55
Wouter Beverdam
Zwolle
49:34
49:11
56
Dinant van Kampen
Zwolle
49:35
49:12
57
Cees de Vries
Triathlon
49:39
49:36
58
Frank Wesseling
Zwolle
49:54
49:54
59
Bas Zielhuis
Wezep
50:13
50:03
60
Feike Koops
De Gemzen
50:32
50:32
61
Ard Gijssendorffer
Veessen
50:35
50:29
62
Jan Willem Wieman
De Gemzen
50:44
50:39
63
Wim Duiveman
Kampen
50:47
50:34
64
Martin Rotman
De Gemzen
51:38
51:38
65
Eric van der Meer
Lelystad
52:08
52:08
66
Johan Kleis
Dronten
52:15
52:03
67
Ron Luijendijk
Zwolle
52:19
52:14
68
Bart Vermaat
Flevo Delta
52:20
52:20
69
Wolter-Jan Strijker
Flevo Delta
52:23
52:23
70
Hans de Regt
Zwolle
52:28
52:28
71
Theo den Engelsman
Hasselt
52:45
52:37
72
Christiaan Uitslag
Kampen
53:31
53:31
73
Dik van den Dool
Lelystad
53:45
53:39
74
Jan Snijder
Nieuwleusen
54:07
54:07
75
Dirk Haasjes
Heerde
54:22
54:22
76
Herman Nijhuis
Dronten
54:24
54:24
77
Oscar van Rossum
Dronten
54:25
54:25
78
Marien van Staalduine
Swifterbant
54:47
54:47
79
Rieke Brouwer
Urk
54:57
54:57
80
Henny Berends
Spurt '88
55:17
55:17
81
Anton Dekker
Flevo Delta
55:29
55:29
82
Peter Tommassen
Zwolle
55:32
55:17
83
Cees Buijs
Hattem
55:55
55:55
84
Sicco van der Brug
Zwolle
55:56
55:43
85
Ruud de Jong
Lelystad
56:15
55:57
86
Gert Jansen
Zwolle
56:30
56:30
87
Egbert Geertsma
Groningen
56:36
56:36
88
Rein Kasper
IJsselmuiden
56:52
56:28
89
Herman Euverman
zwolle
56:57
56:57
90
Hans Siefers
Kampen
56:58
56:35
91
Klaas Compagner
De Gemzen
57:25
57:08
92
Jan Hilbert van de Wetering
Heerde
57:38
57:38
93
Sjaak Scholtens
Flevo Delta
58:01
58:01
94
Marc Schonewille
Zwolle
58:55
58:43
95
Bert-Jan Kok
Zwolle
59:30
59:30
96
Ruud Horst
Epe
1:00:24
1:00:05
97
Vincent Oldenhof
PEC 1910
1:01:33
1:01:05
98
Carel Diekerhof
Isala '96
1:03:09
1:03:09
99
Rene Hup
Kampen
1:03:38
1:03:19
100
Nico Minnema
Kampen
1:04:14
1:03:57
101
Henk Poot
De Gemzen
1:04:21
1:03:57
102
Edwin Schrik
Zwolle
1:07:09
1:07:09
10VSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marina van Dijk
Nederlandse Triathlonbond
37:47
37:47
2
Suzanne Brummel
Cialfo
38:36
38:34
3
Susan Van Ravenhorst
Zwolle
45:15
45:07
4
Tamara Vasilica
Atletics Nijverdal
45:36
45:32
5
Saskia van Putten
Kampen
46:10
46:10
6
Ilona Meijerink
IJsselmuiden
46:59
46:48
7
Anja Warning
De Gemzen
47:11
47:11
8
Abigail Fransen-Lawson
Zwolle
48:50
48:40
9
Marleen van Heerde
Cialfo
49:05
49:05
10
Rosanne Ligtvoet
Nijmegen
49:29
49:29
11
Nadja Tukker
Flevo Delta
49:32
49:22
12
Henny Barends
Urk
49:46
49:30
13
Mathilde Bos
Nunspeet
50:34
50:34
14
Jolien Kleis
De Gemzen
52:17
52:17
15
Ellen Blekkenhorst
Grafhorst
52:39
52:39
16
Lianne Stevens
Zwolle
53:25
53:25
17
Karin van Ommeren
Groningen
53:32
53:24
18
Faye Linskey
Woudenberg
54:10
54:10
19
Bregje Leijdekkers
Wezep
55:59
55:59
20
Annachien Dijkstra
Zwolle
56:47
56:22
21
Hester Borst
Zwolle
57:13
57:13
22
Franka Jager
Zwolle
58:24
58:24
23
Janke Versteeg
Zwolle
58:33
58:33
24
Marloes Snel
Genemuiden
58:54
58:54
25
Wietske Middelkamp
Zwolle
59:03
58:43
26
Tjitske Plakké
Zwolle
59:03
58:43
27
Marisca Koeman
Emmeloord
59:38
59:30
28
Mirjam Dam
Zwolle
1:01:33
1:01:16
29
Marjan Post
Zwolle
1:01:57
1:01:57
30
Tessa Vermaat
Flevo Delta
1:02:19
1:01:58
31
Jacoline Lokhorst
De Gemzen
1:02:33
1:02:28
32
Geja Felix
IJsselmuiden
1:03:21
1:03:21
33
Marieke Hup
Eemdijk
1:03:38
1:03:38
34
Laura van Lawick
Zwolle
1:03:53
1:03:53
35
Gerrienke Oppenhuizen
Zwolle
1:04:23
1:04:04
36
Lindsey Bultena
Heerde
1:07:09
1:07:09
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annet Bultman
De Gemzen
41:38
41:35
2
Hermine van t Hul
Elburg
42:22
42:22
3
Corina Wierbos
Nieuwleusen
43:43
43:41
4
Bertine Engelsman
De Gemzen
45:18
45:13
5
Angela Hofstede
Zwolle
46:11
46:11
6
Jacquelien van Bloois
NOP
49:21
49:07
7
Carola van Dijk
Kampen
49:37
49:34
8
Marieke Hechler
Berlin
49:41
49:33
9
Ingrid Pronk
DWLoopschool Hattem
49:46
49:40
10
Joriska Schrijer
Kampen
51:08
50:56
11
Lynette van Rooijen
Zalk
51:40
51:21
12
Joke Lorist
Isala '96
52:21
52:07
13
Bettie van Bruggen
PEC 1910
52:28
52:28
14
Marije van Dieren
Zwolle
53:41
53:37
15
Linda den Engelsman
Zwolle
53:45
53:38
16
Cedy Peters (Warmloper)
Zwolle
53:52
53:44
17
Elizabeth den Besten
De Gemzen
54:09
54:09
18
Coby Knijnenberg
De Gemzen
54:40
54:40
19
Ingrid van de Poll
Isala '96
56:00
55:46
20
Jorien Kroeze
Cialfo
56:15
56:15
21
Judith van der Wijk
PEC 1910
56:29
56:29
22
Geke Vriezenga
IJsselmuiden
56:39
56:39
23
Brenda Zomer
Hoogeveen
56:43
56:40
24
Claudia Goemans
Zwolle
57:45
57:45
25
Nina Scherpen
Zwolle
58:55
58:55
26
Carole den Dekker
Heerde
59:06
58:45
27
Maureen Wennemers
Zwolle
59:17
58:57
28
Margreet de Geus
IJsselmuiden
59:41
59:41
29
Tooske van Baardwijk
Epe
59:51
59:46
30
Marjan Sleurink
IJsselmuiden
59:52
59:52
31
Henriette Struik
't Harde
1:00:12
1:00:04
32
Wanda Krol
Kampen
1:01:18
1:01:18
33
Anneke van Rossum
Dronten
1:01:25
1:01:25
34
Margreet Moesman
PEC 1910
1:01:30
1:01:30
35
Brenda de Graaf
PEC 1910
1:01:49
1:01:49
36
Saskia Kraan
Zwolle
1:01:57
1:01:48
37
Marjan Hop
De Gemzen
1:04:23
1:04:18
38
Rinske de Ridder
Zwolle
1:04:23
1:04:05
39
Aline Mateboer
Genemuiden
1:04:35
1:04:35
40
Esther Schrik
Zwolle
1:07:09
1:07:09
21MSN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
1:05:36
1:05:36
2
Jan Schra
BB lopers
1:13:36
1:13:35
3
Maarten Mast
Flevo Delta
1:16:41
1:16:13
4
Bram Veenboer
HAC '63
1:19:38
1:19:37
5
Gijs Remmers
Wapenveld
1:20:34
1:20:34
6
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
1:21:36
1:21:35
7
Niek Kleinhesselink
AVA '70
1:22:41
1:22:38
8
Mark van Opijnen
Alphen aan den Rijn
1:25:10
1:25:03
9
Arjan Gruppen
HAC '63
1:26:35
1:26:33
10
Henrik Nitare
Gothenburg
1:27:55
1:27:54
11
John Tigelaar
Genemuiden
1:28:53
1:28:39
12
Mark Veldkamp (Warmlopers)
Wezep
1:29:21
1:29:15
13
Kristian Geerts
Zwolle
1:29:27
1:29:21
14
John Brinkman
Nieuwleusen
1:29:38
1:29:34
15
Luut de Boer
Urk
1:33:48
1:33:37
16
Rick Schrijver
Zwolle
1:34:19
1:34:05
17
Colin Pluim
Nunspeet
1:34:27
1:34:12
18
Jeroen van Dorp
Amsterdam
1:34:29
1:34:15
19
Patrick van Koulil
PEC 1910
1:34:50
1:34:46
20
John Eikelboom
Hattem
1:34:56
1:34:43
21
Mark Landman
Steenwijk
1:35:15
1:34:57
22
Rene Sluiter
Nijmegen
1:36:01
1:35:42
23
Andries de Boer
Urk
1:36:02
1:35:50
24
Dick Sluiter
Zwolle
1:36:58
1:36:39
25
Pieter van Eijsden
Wezep
1:37:34
1:37:31
26
Jorma van den Hoeven
Hattem
1:38:09
1:38:06
27
Jaap Sterken
Nieuwleusen
1:38:17
1:38:05
28
Martin Kielema
Zwolle
1:38:34
1:38:29
29
Marco Hoeve
PEC 1910
1:38:52
1:38:45
30
Wolter Beens
PEC 1910
1:38:56
1:38:48
31
Gert Jan van den Berg
Nederlandse Triathlonbond
1:39:00
1:38:52
32
Michel Matteman
PEC 1910
1:39:06
1:38:59
33
Yonatan Tesfaye
AV '34
1:39:16
1:39:11
34
Wouter van Putten
Nijmegen
1:40:17
1:39:59
35
Stefan Engels
Zwolle
1:40:18
1:39:57
36
Hilco Haarsman
Raalte
1:41:26
1:41:12
37
Kees Vlot
Gorinchem
1:42:12
1:41:59
38
Herman Zwerver
De Gemzen
1:43:14
1:43:01
39
Niels Barneveld
Zwolle
1:44:36
1:44:28
40
Iwan Brink
Triathlon
1:47:51
1:47:43
41
Patrick Hemmelder
Zwolle
1:47:54
1:47:36
42
Wim van Riesen
De Gemzen
1:50:23
1:50:04
43
Marius Haverkamp
Nunspeet
1:51:00
1:50:43
44
Reinier van der Linde
Emmeloord
1:51:12
1:51:03
45
Werner van Lenthe
Hattem
1:51:12
1:50:57
46
Arne vd Streek
Hattem
1:51:17
1:51:01
47
Bo Stijn
Amersfoort
1:51:57
1:51:38
48
Micheal Wolf
Heerde
1:52:53
1:52:39
49
Matthijs Winter
Zwolle
1:52:58
1:52:43
50
Arnout Slijkhuis
Assen
1:54:07
1:53:50
51
Herald Immink
Hattem
1:55:21
1:55:01
52
Willem Stam
's-Gravenhage
2:00:40
2:00:15
53
Christian Siemensma
Dronten
2:01:14
2:01:01
54
Wouter Engbers
Enschede
2:01:52
2:01:37
55
Bernard van Zuthem
Genemuiden
2:02:16
2:02:02
56
Jarno van Oene
Apeldoorn
2:03:46
2:03:30
57
Jacob Boonen
Harderwijk
2:04:37
2:04:17
58
Henry Bottenberg
Zalk
2:05:04
2:04:38
59
Sander Buitinga
Enschede
2:05:08
2:04:52
21M40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertjan Liefers
Apeldoorn
1:13:50
1:13:49
2
Jeroen Ten Klooster
Wijhe
1:19:42
1:19:41
3
Klaas van Pijkeren
Dronten
1:20:07
1:20:06
4
Bennie Thunker
Isala '96
1:20:28
1:19:47
5
Ronald Derksen
Apeldoorn
1:23:08
1:23:07
6
Martijn Schakelaar
BB lopers
1:24:43
1:24:41
7
Klaas Kooistra
Drachten
1:25:42
1:25:40
8
Wim Wolf
Cialfo
1:26:45
1:26:43
9
Ronald Keizer
PEC 1910
1:27:49
1:27:45
10
Roel van der Steege
Isala '96
1:27:58
1:27:57
11
Thijs van t Hul
't Harde
1:29:10
1:29:07
12
Cees Boeve
De Gemzen
1:29:23
1:29:12
13
Christiaan van Putten
Veluwe
1:29:31
1:29:29
14
Richard Hofmeijer
Heerde
1:29:43
1:29:40
15
Marten Beeftink
DWLoopschool Hattem
1:29:54
1:29:51
16
Johan van Hoorn
DWLoopschool Hattem
1:29:54
1:29:52
17
Frank de Graaff
Apeldoorn
1:30:45
1:30:43
18
Sipko Knol
Hardenberg
1:30:53
1:30:50
19
Wim Vlieger
Elburg
1:31:43
1:31:37
20
Wouter Raben
AVA '70
1:32:05
1:32:02
21
Klaas Draaijer
De Gemzen
1:32:07
1:31:55
22
Jan Blaauw
De Gemzen
1:32:33
1:32:21
23
Willem Albers
Isala '96
1:32:34
1:32:33
24
Frits Meester
PEC 1910
1:33:12
1:33:07
25
Martin Jakobs
Hanzesport
1:33:22
1:33:17
26
Alex Smienk
Nunspeet
1:35:15
1:35:00
27
Harro Veerman
Hasselt
1:35:49
1:35:45
28
Harm Prins
Isala '96
1:36:27
1:36:24
29
Johan van Dijk
IJsselmuiden
1:37:23
1:37:21
30
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
1:37:54
1:37:51
31
Rene Bosman
Hasselt
1:38:42
1:38:39
32
Paul Kanis
Zwolle
1:38:43
1:38:29
33
Marcel Brands
Heerde
1:40:32
1:40:16
34
Manuel Hayes
PEC 1910
1:40:52
1:40:46
35
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:41:00
1:40:56
36
Bulent Cobanoglu
PEC 1910
1:43:04
1:42:53
37
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
1:43:14
1:43:02
38
Bas Duynstee
Spirit Lelystad
1:43:29
1:43:20
39
Joost van den Brink
De Gemzen
1:43:33
1:43:21
40
Marcel Koornneef
Triathlon
1:43:39
1:43:34
41
Wout Brinkman
Meppel
1:43:41
1:43:31
42
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1:44:17
1:44:09
43
Thijs Smit
Almere
1:44:25
1:44:25
44
René Brinkman
De Gemzen
1:45:06
1:44:55
45
Reint Scholten
De Gemzen
1:45:29
1:45:16
46
Gerrit-Jan Kruitbosch
Loopgroep SNL
1:45:38
1:45:22
47
Pieter Habermehl
Meppel
1:45:55
1:45:32
48
Coen Wedekind
PEC 1910
1:45:59
1:45:48
49
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:46:28
1:46:15
50
Aalt van het Goor
De Gemzen
1:46:45
1:46:33
51
Nico van Houten
Zwolle
1:47:26
1:47:11
52
Alphons Klabbers
Spirit Lelystad
1:47:38
1:47:30
53
Freddy Mulder
Zwolle
1:47:46
1:47:39
54
Bert Peters
Zwolle
1:47:46
1:47:38
55
Arjen Hoekert
Isala '96
1:47:51
1:47:47
56
Johan van der Kolk
Isala '96
1:48:01
1:47:57
57
Wim van der Laan
Hattem
1:48:25
1:47:03
58
Ruben Schaap
Isala '96
1:48:51
1:48:44
59
Roel Otten
Spurt '88
1:49:05
1:48:59
60
Wim Konter
Vollenhove
1:49:40
1:49:14
61
Gert Tadema
Zwolle
1:49:41
1:49:28
62
Wim van de Poll
Oldebroek
1:50:15
1:49:59
63
Piet Diender
Zwolle
1:50:29
1:50:24
64
Reijer Koster
Coevorden
1:50:39
1:50:30
65
Heino Polinder
Nunspeet
1:51:00
1:50:44
66
Aleid Bosch
De Gemzen
1:52:05
1:51:54
67
Robert Wijs
Isala '96
1:52:15
1:52:11
68
Jerome Draaisma
De Gemzen
1:53:11
1:52:59
69
Cor Vegterlo
NOP
1:53:42
1:53:33
70
Gerrit Bultman
Elburg
1:53:58
1:53:48
71
Marco Stol
Nederlandse Triathlonbond
1:54:04
1:53:52
72
BerendJan Engels
Zwolle
1:54:23
1:54:01
73
Willem Flier
Oldebroek
1:55:51
1:55:47
74
Gerrit Doornenbal
Zwolle
1:56:24
1:56:17
75
Edwin van Ens
Garyp
1:57:30
1:57:09
76
Sjoerd Koelmans
De Sprinter
1:58:08
1:57:58
77
Joop Sattler
PEC 1910
2:00:05
1:59:43
78
Leon Hangx
PEC 1910
2:00:06
1:59:44
79
Nico Lijkendijk
De Gemzen
2:00:21
2:00:04
80
Peter Zwiers
PEC 1910
2:00:54
2:00:32
81
Arnold Muller
PEC 1910
2:01:04
2:00:42
82
Martin Blanke
PEC 1910
2:01:44
2:01:22
83
Anton Kreilman
Nijverdal
2:03:11
2:02:51
84
Ger van Nijkerken
Eext
2:04:11
2:03:48
85
Roel ten Klooster
Wijhe
2:04:56
2:04:29
86
Gert Heres
De Gemzen
2:05:16
2:04:52
87
Bert Vlijm
De Gemzen
2:06:35
2:06:10
88
Harjan van Duren
Zwolle
2:08:05
2:07:41
89
Jan ter Burg
Zwolle
2:09:40
2:09:19
21VSN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herlinde Roke
Amersfoort
1:32:18
1:32:14
2
Sanne Pluim
Zwolle
1:41:32
1:41:24
3
Hester van Oene
Hattemerbroek
1:46:53
1:46:49
4
Frederique van Dorp
Amsterdam
1:48:21
1:48:06
5
Hennie Beens
Genemuiden
1:49:21
1:49:12
6
Jojanneke Ilbrink-Kers
De Gemzen
1:49:38
1:49:25
7
Jacqueline Veldman
Zwolle
1:54:03
1:53:44
8
Harma Makken-Slijkhuis
Assen
1:54:07
1:53:50
9
Danielle Rorije
De Gemzen
1:55:37
1:55:30
10
Mirjam Engels
Zwolle
1:56:16
1:55:54
11
Ineke Van Heerde
De Gemzen
1:56:26
1:56:20
12
Judith Ahuis
Spurt '88
2:02:12
2:02:06
13
Jantine Van der Linde
Emmeloord
2:02:33
2:02:25
14
Jolynn Bollen
Zwolle
2:04:06
2:03:50
15
Petra Vink
Arnhem
2:08:05
2:07:42
16
Caroline van de Bunt
Flevo Delta
2:10:05
2:09:55
21V40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellen Berger-de Vries
BB lopers
1:25:13
1:25:12
2
Jacqueline Rustidge
Isala '96
1:30:45
1:29:59
3
Maureen Houtman
De Gemzen
1:34:16
1:34:12
4
Erna van Es-Keen
De Gemzen
1:35:46
1:35:42
5
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
1:37:21
1:37:16
6
Iris Bakker-Strieker
De Gemzen
1:37:37
1:37:32
7
Henriët Koornberg-Spronk
PEC 1910
1:41:04
1:41:00
8
Nathalie Demkes
AVA '70
1:41:11
1:41:07
9
Hannelore Van der Spek
De Sprinter
1:43:22
1:43:11
10
Marianne Wildeman
PEC 1910
1:45:38
1:45:27
11
Anja van Vliet
avVN
1:48:04
1:47:56
12
Maureen van Laar-Kassies
Almelo
1:48:19
1:48:14
13
Christien Harm
De Gemzen
1:49:06
1:48:49
14
Saskia Ogink
Zwolle
1:49:43
1:49:27
15
Aaltje Post
De Gemzen
1:52:04
1:51:58
16
Nanette Dijkman
De Gemzen
1:52:44
1:52:39
17
Didi van der Velde
Epe
1:53:10
1:53:10
18
Annet Buitenhuis
De Gemzen
1:53:22
1:53:11
19
Jeannet Kommer
De Gemzen
1:54:31
1:54:13
20
Clarine Velthuis
De Gemzen
1:55:58
1:55:52
21
Mirjam Braakensiek
De Gemzen
1:56:36
1:56:18
22
Jantina Van Den Bosch
De Gemzen
1:56:46
1:56:40
23
Inge Zwiers
Oldebroek
1:59:19
1:59:10
24
Irene Mensink
Deventer
2:00:06
1:59:44
25
Inge Molenwijk
Zwolle
2:01:44
2:01:23
26
Elske Heinen
PEC 1910
2:02:09
2:01:47
27
Carla van Boven
PEC 1910
2:02:18
2:01:56
28
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
2:02:42
2:02:19
29
Monique Houtsma
De Sprinter
2:03:39
2:03:21
30
Diana Brinkman
De Sprinter
2:03:39
2:03:22
31
Elise van den End
IJsselmuiden
2:09:09
2:08:46
32
Mariska Bosma
Flevo Delta
2:10:05
2:09:55
33
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
2:10:48
2:10:39
34
Vera Koster
Coevorden
2:10:48
2:10:39
35
Yvonne Kremer
De Gemzen
2:11:30
2:11:06
36
Rommy Bijlsma
Hoogeveen
2:11:42
2:11:27
37
Marian Booijink
HAC '63
2:11:42
2:11:27
38
Annelief Pijper
Zwolle
2:12:57
2:12:35
39
Anke Marlet-Poelman
Zwinderen
2:13:35
2:13:26
40
Angela Timmerman
Kampen
2:13:35
2:13:13
M-15, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora Assink
ACO Van Elderen
9:22
2
Esmee Vis
De Gemzen
10:29
3
Elodie van Arken
De Gemzen
10:36
4
Fleur Gerrits
De Gemzen
11:28
5
Sannah Wolf
Cialfo
11:45
6
Diane Wensink
De Gemzen
14:29
JO-15, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
Heerde
9:52
2
Jim van Emmerik
Cialfo
10:22
3
Hendrik Olthuis
De Gemzen
10:51
4
Dennis Alberts
Cialfo
10:58
5
Deelnr 863
11:24
6
Tobias Eikelboom
Hattem
12:12
7
Yordi van Ommen
De Gemzen
12:44
M16, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Bredewoud
Cialfo
9:22
www.uitslagen.nl
18-01-2020 19:38