Uitslagenlijst Zac Freudenburg Cross

Groningen - Zondag 12 januari 2020

JPUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvijn Smit
Groningen Atletiek
7:25
2
Thijmen Lub
Groningen Atletiek
7:32
MPUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Huisman
Groningen Atletiek
6:51
2
Jitske Visser
Groningen
7:13
3
Rikst Visser
Groningen
7:52
JJD, JUNIOREN C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Kramer
Groningen Atletiek
10:18
MJD, JUNIOREN C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liselot Smit
Groningen Atletiek
10:13
JJC, JUNIOREN C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
8:14
2
Jurre Boerema
Groningen Atletiek
9:21
MJC, JUNIOREN C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt van den Hoven
AAC '61
9:25
2
Jip Boerema
Groningen Atletiek
9:51
VKORT, SENIOREN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Fledderus
Groningen Atletiek
19:03
2
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
20:29
3
Eva van der Hulst
Vitalis
21:57
4
Milou Reijnen
Groningen
22:04
5
Rowie Janssen
Swolgen
22:08
6
Yvon Schreuder
Vitalis
23:45
7
Melanie Meyer
Vitalis
26:01
8
Marijke Hoekstra
Groningen
26:04
9
Karlijn van Harten
Vitalis
27:28
10
Roseanne Trijsburg
Amstelveen
29:11
MKORT, SENIOREN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Olthof
Vitalis
15:58
2
Thijmen van der Loop
Groningen
16:11
3
Tobius van der Mai
Groningen
17:04
4
Gerwin in't Veld
Vitalis
17:38
5
Carlo Sikkens
Groningen
17:55
6
Marius Lam
Vitalis
18:44
7
Anne Fokkema
Groningen
18:45
8
Ricky Kosse
Groningen
19:20
9
Mauro Marchetti
Palazzolo
20:21
10
Gio Piantoni
Houten
21:26
11
Martijn van Dijk
Vitalis
22:22
12
Hans Top
Groningen
22:33
VLANG, SENIOREN LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Jonkman
Vitalis
29:16
2
Ineke van Koldam
Vitalis
30:39
3
An Bennema
Vitalis
30:54
4
Lotte de Hosson
Groningen Atletiek
31:40
5
Marije Hulzebos
Vitalis
31:54
6
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
35:02
7
Fleur Mollema
Groningen
37:35
8
Coriene van den Belt
Groningen
41:04
MLANG, SENIOREN LANG M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
Duivendrecht
30:59
2
Fabian ten Kate
Vitalis
31:33
3
Maarten Zeegers
Maastricht
33:57
4
Luuk Molenaar
Groningen
36:03
5
Frank Buigel
Vitalis
37:08
6
Piet Pascha
Vitalis
37:23
7
Jochem Slijkhuis
Groningen
38:48
8
Klaas Kremer
Groningen
38:58
9
Eelke de Jong
Groningen
39:06
10
Harm Kremer
Eelde
41:44
11
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
46:34
12
Jan Speelman
Runners Stadskanaal
48:34
MSPR, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van der Loop
Groningen
5:01
2
Koen Huits
Vitalis
5:21
3
Ronald Hinrichs
Vitalis
6:20
VSPR, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Mina Saberi
Groningen Atletiek
6:20
2
Femke van den Bos
Vitalis
6:44
www.uitslagen.nl
12-01-2020 15:39