Uitslagenlijst Kroese Wevers cross

Winterswijk - Zondag 12 januari 2020

J-11, JEUGDCROSS 1 T/
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giel te Brake
AVA '70
5:05
2
Koen Hoopman
AVA '70
5:06
3
Lars Meinen
AVA '70
5:07
4
Alexander Stefas
Atletico '73
5:11
5
Glenn Wassink
AVA '70
5:30
6
Twan Roerdink
Archeus
5:31
7
Liam Prinsen
Archeus
5:31
8
Joep Dingemans
Archeus
5:47
9
Marron Wolfs
Archeus
5:48
10
Bartjan Pietersen
Archeus
5:49
11
Floris Scholtz
Archeus
5:53
12
Milan Kolste
Winterswijk
6:00
13
Sam Kolkman
Atletico '73
6:01
14
Loek Daams
Atletico '73
6:02
15
Hielke Hovinga
Winterswijk
6:04
16
Teun Seesing
Argo
6:06
17
Mick Lobeek
Argo
6:08
18
Jurre Kolsté
Archeus
6:10
19
Senna Brouwer
Archeus
6:10
20
Tijl Hermsen
Argo
6:11
21
Siebe de Jong
Heelweg
6:15
22
Cas Oortgiese
Winterswijk
6:21
23
Luca Hakvoort
Archeus
6:23
24
Davey Lenting
Atletico '73
6:28
25
Jonas Rougoor
Ulft
6:29
26
Jur Seesing
Argo
6:34
27
Lars Kraan
Atletico '73
6:34
28
Thijs Salari
Argo
6:34
29
Kyan Postma
Argo
6:37
30
Quinn Wanders
Atletico '73
7:00
31
Lars Hoogendoorn
Voorst Oude IJsselstreek
7:03
32
Waylon Drenth
Archeus
7:51
33
Tijn Hengeveld
Archeus
8:51
34
Twan Grievink
Archeus
10:10
M-11, JEUGDCROSS 1 T/
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isis Neijland
Atletico '73
5:12
2
Nienke Salari
Argo
5:14
3
Noa Jansen van Velsen
Atletico '73
5:36
4
Zoë Meinen
Archeus
5:39
5
Nine Kwerreveld
Archeus
5:45
6
Madelief van Erkelens
AVA '70
5:50
7
Minke Dost
Winterswijk
5:51
8
Esmee Jansen
Atletico '73
5:53
9
Liv Kolste
Archeus
5:56
10
Esmee te Lindert
Archeus
6:08
11
Kyra Lampio
AVA '70
6:11
12
Evi Kolkman
Atletico '73
6:26
13
Isabelle Overbeek
Atletico '73
6:32
14
Nicci Wassink
AVA '70
6:40
15
Jasmijn Kolkman
Atletico '73
6:44
16
Kiera Jansen
Atletico '73
6:44
17
Lott Visser
Atletico '73
6:58
18
Elise Wijers
Winterswijk
7:17
19
Iris Olthof
Archeus
7:55
20
Stacey te lindert
Archeus
9:30
J1214, JEUGDCROSS 12 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Meinen
AVA '70
7:24
2
Luca Greven
Argo
7:34
3
Julian van Erkelens
AVA '70
7:54
4
Cas Terbraak
Argo
8:13
5
Jurre de Jong
AVA '70
8:24
6
Max Langeland
Atletico '73
8:38
7
Finn Lampio
AVA '70
8:38
8
Koen Wuite
Argo
8:41
9
Len Geurts
Atletico '73
9:20
10
Wessel te Bokkel
Archeus
9:42
11
Sem Hengeveld
Archeus
13:02
M1214, JEUGDCROSS 12 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ninthe Koks
AV '34
7:52
2
Elizah Tammel
Atletico '73
8:33
3
Fleur Mulder
Atletico '73
8:49
4
Benthe Salemink
Atletico '73
9:00
5
Juul Onnink
Winterswijk Woold
9:41
6
Lisa Rougoor
Atletico '73
9:42
7
Nynke van Dam
Archeus
9:48
8
Evie Scholten
AVA '70
9:58
9
Meike Lahuis
Argo
10:15
10
Lorin Wolfs
Archeus
11:00
MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Nusselder
Argo
18:01
2
Thomas Konings
Archeus
18:50
3
Michiel Wellink
Aalten
19:06
4
Dinant Huurneman
Winterswijk
19:09
5
Jurre Vriesen
Winterswijk Miste
19:27
6
Jesse Nijmeijer
Zwolle
19:55
7
Christoph Stork
Bornwird
19:55
8
Bjorn Rossel
Sinderen
20:04
9
Kay Kranenburg
AVA '70
20:06
10
Douwe Bentsink
Archeus
20:07
11
Duco Stronks
Aalten
20:20
12
Twan Meinen
AVA '70
20:27
13
Gerrit Stockhoff
Borken
20:48
14
Daniel Booms
Aalten
20:50
15
Luke Hiddink
Archeus
21:59
16
Jakob van Zanten
Arnhem
22:11
17
Jelmer Kuster
Ulft
22:12
18
Roy Dieks
Ulft
22:13
19
Jacco Ressing
Lievelde
22:41
20
Indy Kluitenberg
Winterswijk
23:11
21
Ewout ten Pas
Archeus
23:22
22
Marc Helmink
Winterswijk Meddo
23:34
23
Joppe Roos
Aalten
23:40
24
Dirk Stevens
Lievelde
23:49
25
René Bekkers
Winterswijk
23:51
26
Yorick Klein Gunnewiek
Voshaar Outdoor SEC
23:52
27
Lennart Heinen
Winterswijk
24:02
28
Daan Stevens
Lievelde
24:03
29
Rick Helmink
Archeus
24:29
30
Mick Wagener
Aalten
24:35
31
Tristen Tuller
Deventer
24:37
32
Reindert Doornink
Aalten
24:50
33
Teun van Amersfoort
Archeus
24:57
34
Jordy Droppers
Winterswijk
25:04
35
Wilco Bruil
Doetinchem
25:20
36
Dennis Vulink
Borculo
25:56
37
Thijs Huls
Winterswijk Ratum
26:01
38
Piet van Hees
Winterswijk
26:23
39
Nick Bruil
Doetinchem
27:01
40
Robin Vulink
Borculo
27:12
41
Dave Rouwmaat
Groenlo
31:30
42
John Jannink
Groenlo
32:28
43
Nico Terlouw
Winterswijk
34:40
VROUW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norah Rusink
Aalten
23:48
2
Anouk Schreurs
Archeus
23:53
3
Lieke Hengeveld
AVA '70
24:06
4
Bianca Piek
AVA '70
24:15
5
Noa Nijland
Borculo
25:13
6
Sylvia Wassink
Winterswijk
25:59
7
Anna-Lena Siehoff
Aachen
26:02
8
Jennifer Gross Weege
Bocholt
26:18
9
Marloes Wensink
AVA '70
27:11
10
Lotte Lindenschot
Daventria
27:20
11
Anne Hovinga
Archeus
27:46
12
Jana van Zanten
Arnhem
28:09
13
Alina Vennes
Nijmegen
28:11
14
Monique Tijdeman
Archeus
30:22
15
Anne Kolsté
Winterswijk
30:53
16
Nathalie ter Horst
Winterswijk
31:24
17
Lisanne te Kulve
Winterswijk
31:25
18
Lonneke Ars
Winterswijk
31:40
19
Hannah Siehoff
Vreden
31:41
20
Lotte Reinders
Lievelde
31:42
21
Chantal Hoefman
Archeus
32:11
22
Kimberly Kortschot
Winterswijk
32:12
23
Gabrielle Bruil
AVA '70
33:13
24
Rebecca Bruil
Doetinchem
33:13
25
Lianne Derksen
Borculo
35:18
26
Anouk Huurneman
Groenlo
35:18
27
Bianca Meijeringh
Groenlo
35:18
M40+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Harmsen
Argo
19:52
2
Gerton Prinsen
Groenlo
20:29
3
Friedhelm Betting
Bocholt
20:30
4
Patrick Ikink
Aalten
20:50
5
Sander van der Meijs
Loopgroep Run-Inn Utrecht
21:02
6
Erwin Hekman
Archeus
21:08
7
Heini Rave
Aalten
21:17
8
Stefan Scanu
Argo
21:20
9
Guido Freriks
Argo
21:24
10
Marcel Bos
Archeus
22:16
11
Werner Enk
Rhede
22:30
12
Andre Geukes
Duitsland
22:37
13
Sven Köller
Bocholt
22:51
14
Rick Moezelaar
Ruurlo
23:13
15
Bert Klutman
AVA '70
23:14
16
Arjan Onnink
Archeus
23:32
17
Daan Boekelder
Beltrum
23:43
18
Roel Rusink
Aalten
23:47
19
Jos Bongers
Winterswijk
24:04
20
Jeroen van der Lubbe
Archeus
24:11
21
Erwin Brouwer
Doetinchem
24:16
22
Harry Grevers
Archeus
24:25
23
Jelle Bosch
Archeus
24:45
24
Udo Moellmann
Bocholt
25:00
25
Reinhard Krinke
Borken
25:01
26
Hermann Rickert
Stadtlohn
25:03
27
Jos Tuinte
Vragender
25:19
28
Manfred Ubbink
Lichtenvoorde
25:29
29
Walter Vaags
AVA '70
25:33
30
Rob Demkes
Aalten
26:09
31
Martin Knook
Winterswijk
26:18
32
Rene Laar
Archeus
26:18
33
Jab van 't Hooft
Winterswijk
26:23
34
Robert Berg
Winterswijk
26:25
35
Gerjo Wevers
AVA '70
26:35
36
Ed van Zanten
Arnhem
26:38
37
Gilles Hopmans
Beltrum
26:39
38
Ruud Storck
Winterswijk
26:41
39
Frederik Scholtz
Winterswijk
26:49
40
Willy te Selle
Winterswijk
26:55
41
Bart Wijers
Winterswijk
26:57
42
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
27:38
43
Mauritzio Sikteuboen
Winterswijk
27:42
44
Wieger Wamelink
Wageningen
27:46
45
Carel Horstink
Winterswijk
28:27
46
Joop Schreurs
Archeus
28:31
47
Robert Reessink
Winterswijk
28:59
48
Roel Stronks
Archeus
29:37
49
Ruud Naastepad
Winterswijk Ratum
29:54
50
Edwin Bollen
Archeus
30:01
51
Kavoos Yousefi
Winterswijk
30:18
52
Heiner Nassmachen
Heiden
30:33
53
Jos Roerdink
Archeus
30:44
54
Thomas Heufekes
Vreden
30:50
55
Aldert Ottens
Zutphen
31:04
56
Jörg Dieckmann
Bocholt
31:53
57
Jochem Sniers
Heiden
31:59
58
Jaap Huisinga
Winterswijk
32:07
59
Jaap Berndes
Leiden
32:52
60
Fabian Titarsole
Winterswijk
34:12
V40+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Uebbing
Bocholt
23:34
2
Anke Stoffels
Vreden
24:39
3
Mey Ping Low
Twello
24:44
4
Veronika Ridder
Hamminkeln
24:49
5
Welmoed Meindertsma
Nederlandse Triathlonbond
24:59
6
Rita Moellmann
Bocholt
25:00
7
Britta Ihling
Bocholt
25:36
8
Petra Depenbrock
Vreden
26:09
9
Geja Lindenschot
Daventria
27:21
10
Evelien Hillen
AVA '70
27:43
11
Anette Vennes
Vreden
28:11
12
Petra Völker
Vreden
28:50
13
Arja te Brake
AVA '70
28:56
14
Birgit Hüls-ter Hart
Rhede
29:00
15
Mirjam Hogeboom
Winterswijk
30:19
16
Dienke Nijboer
Archeus
30:38
17
Heike Schutte
Vreden
30:50
18
Beate Kroesen
Duitsland
30:55
19
Manfred Kroesen
Duitsland
30:55
20
Karin Muddemann
Ahaus
31:22
21
Carole de Roos
Loopgroep De Zandloper
33:26
22
Saskia Landman
Archeus
34:00
23
Erna Lammers
Winterswijk
34:18
24
Ria Damkot
Winterswijk Henxel
34:42
25
Nanette Hubers
Winterswijk
34:44
26
Nancy Hiddink
Winterswijk
34:47
27
Judith Tenbusch
Arnhem
35:07
28
Anja Ruesink
Archeus
35:17
29
Geertje Eckhardt
Archeus
35:18
30
Hermien te Grotenhuis
Archeus
36:30
31
Regien Belksma
Winterswijk
37:04
32
Marjan te Brummelstroete
Winterswijk
48:00
MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Kloet
Argo
35:34
2
Lars Duistermaat
Archeus
36:08
3
Ferdi Ubbing
Archeus
39:20
4
Jeffrey Vulink
Phoenix
40:13
5
Mathijs Wiggers
Archeus
42:18
6
Wout Dondergoor
Arnhem
42:31
7
Thijs van Bronkhorst
Harreveld
42:31
8
Daan Migchelbrink
AVA '70
43:10
9
Niels ter Haar
Bredevoort
44:29
10
Jens Laurich
Vreden
45:11
11
Wouter Horstink
Winterswijk
45:28
12
Tom Damkot
Winterswijk Henxel
45:47
13
Guido Tenhofen
Bocholt
46:10
14
Tobias Tenbensel
Bocholt
46:24
15
Erwin Arentsen
Winterswijk
46:34
16
Robin Meinen
Winterswijk
46:47
17
Kasper Zemann
Winterswijk
47:07
18
Tomas Senne
Loopgroep De Zandloper
47:44
19
Randy Wiggers
Winterswijk
48:05
20
Hendrik Brügging
Vreden
48:11
21
Gerben Elferdink
Winterswijk
49:12
22
Henrey Elferdink
Winterswijk
49:13
23
Jelle Spexgoor
Lichtenvoorde
49:42
24
Gido Kraayenbrink
AVA '70
49:50
25
Gertjan Aarnink
Eibergen
50:13
26
Henkjan Wieberdink
AVA '70
50:23
27
Jael Sesink
Winterswijk
51:52
28
Frank van Braak
Varsseveld
54:28
29
Mark Meijerink
Amsterdam
57:20
30
Rudi Berends
Varsseveld
57:58
VROUW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Kleijn Winkel\
Winterswijk
42:20
2
Ieneke Voets
Elst Gld
44:36
3
Tessa Schurink
Enschede
46:01
4
Petra Meinen
Archeus
47:28
5
Gea Krabbenborg
Lichtenvoorde
49:43
6
Linde Lammers
Maastricht
50:02
7
Elena Sniers
Duitsland
52:20
8
Anniek Bruil
AVA '70
52:34
9
Samantha van Arem
Varsseveld
54:41
10
Sanne Scheinck
Lichtenvoorde
54:50
11
Kelly Hesselink
Winterswijk
57:04
12
Isabell Schildmann
Anholt
57:23
13
Femke Jong Douma
Winterswijk
58:24
14
Ruth Tenlasch
Ahaus
58:48
M40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Björn Demkes
AVA '70
38:04
2
Björn Jansen
Stitswerd
39:57
3
Wouter Ribbink
Veluwelopers
40:28
4
Marcel Kuenen
Elst Gld
41:42
5
Frank Roos
AVA '70
42:15
6
Denis Woeltjes
AVA '70
42:48
7
Frank Buiting
Braamt
43:23
8
Stephan Luth
Duitsland
43:37
9
Theo Schreurs
Winterswijk
43:45
10
Bert Vrieze
Nederlandse Triathlonbond
44:12
11
Erik Meijerink
Borken
44:25
12
Paul van der Ree
Zutphen
44:32
13
Ronnie Berendsen
Zelhem
44:49
14
Mark Sticker
Dinxperlo
44:57
15
Rudi de Vries
Varsseveld
45:14
16
Dirk Nijmeijer
Archeus
45:20
17
Wim Brinkman
AVA '70
45:24
18
Oliver Bachler
Bocholt
46:27
19
Mario Holkenborg
Archeus
46:58
20
Philip Huinink
Lichtenvoorde
47:11
21
Winand Schlattmann
Raesfeld
47:31
22
Hans Winkelhorst
AVA '70
47:34
23
André Grievink
Archeus
47:40
24
Arjan Colenbrander
47:49
25
Marcel te Winkel
Archeus
47:49
26
Michel Hösing
Bocholt
48:14
27
Gerrie Reiring
Lichtenvoorde
48:36
28
Ulrich Stegger
Borken
50:01
29
Derk ter Horst
Bredevoort
50:08
30
Michiel Schaafsma
Loopgroep De Zandloper
50:13
31
Henk Lammers
Archeus
50:27
32
Christian Ekling
Borken
51:02
33
Norbert Nienhoff
Duitsland
51:14
34
Jan Jaap Beeks
Archeus
51:44
35
Peter van Rijn
Winterswijk
51:51
36
Gerard Wieringa
Winterswijk
52:26
37
Bram Loman
Archeus
52:27
38
André Balke
AVA '70
52:56
39
Andre Bruil
AVA '70
53:33
40
Axel Reinders
Lievelde
54:35
41
Ernst Jan Luiten
AVA '70
56:24
42
Theo Stronks
AVA '70
56:24
43
Thomas Schwietering
Ahaus
57:11
44
Mike Bandke
Anholt
57:23
45
Joop Spexgoor
Vragender
57:59
46
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
1:00:45
47
Markus Uvermann
Borken
1:01:07
48
Mink Baak
Winterswijk
1:01:11
49
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:05:21
V40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Wassink
Archeus
42:28
2
Dorothé Vrieze
Nederlandse Triathlonbond
44:44
3
Petra Moddenborg
Duitsland
48:21
4
Tanja Bugener
Duitsland
50:17
5
Lianne Bosch
Winterswijk
54:08
6
Gesela Hösing
Bocholt
54:13
7
Christine van Pareren
Ahaus
56:40
8
Christa Langela
Velen
56:46
9
Alexa Huck
Ahaus
57:11
10
Sonja Buiting
Braamt
58:24
11
Yvonne Lohmann
Heiden
58:51
12
Dian Schurink
Archeus
58:58
13
Ria Bussink
Archeus
59:43
14
Tamara te Boome
Archeus
1:00:01
15
Christiane Brökelschen
Ramsdorf-Velen
1:01:06
www.uitslagen.nl
12-01-2020 14:58