Uitslagenlijst Wilkin Sports Cross Goirle

Goirle - Zondag 12 januari 2020

MPUPC, 1.3 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
5:45
2
Lenthe Goethals
Spiridon
6:24
3
Carlijn IJpelaar
ACW '66
6:36
4
Milou Stabel
Gloria
6:50
5
Iris claessen
ACW '66
7:07
6
Jasmijn van de Hurck
7:24
7
Sophie Keustermans
Gloria
7:28
8
Janne van den Brandt
Gloria
7:30
JPUPC, 1.3 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Bolenius
ACW '66
5:46
2
Brent Carlier
Taxandria Atletiek
5:47
3
Bram van Aert
Sprint
5:48
4
Pepijn Michielsen
Gloria
6:19
5
Jonas Jespers
Gloria
6:23
6
Jop Spijkers
Attila
6:48
MPUPB, 1.3 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
5:44
2
Linde van den Bos
Tilburg Road Runners
6:00
3
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
6:04
4
Annika Jespers
Gloria
6:06
5
Fleur claessen
ACW '66
6:27
6
Kaat Proost
Gloria
6:56
JPUPB, 1.3 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:19
2
Ilian Strooper
Attila
5:20
3
Willem de Jong
Atledo
5:30
4
Bjorne Goethals
Spiridon
5:34
5
Lander Jansens
Gloria
5:55
6
Jelle Jansen
Atledo
6:02
7
Brim Devue
Gloria
6:04
8
Raf Jörissen
Gloria
6:05
MPUPA, 1.3 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:07
2
Amber Jansens
Gloria
5:15
3
Elin de Koeijer
Attila
5:16
4
Femke de Weerdt
Sprint
5:27
5
Tessa van Drunen
Attila
5:29
6
Amy van Gestel
Attila
5:32
7
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:38
8
Anouk Rutjes
Atledo
5:39
9
Tessa van Tilburg
Sprint
5:50
10
Jitte Stabel
Gloria
6:06
11
Amy van Beek
Attila
6:08
12
Sannna Becx
Tilburg Road Runners
6:11
13
Mirthe van den Broek
Gloria
6:12
14
Lotte Simon
ACW '66
6:13
15
Lenthe Oomen
Gloria
6:15
16
Luna Muskens
Attila
6:38
17
Jasmijn Kools
Gloria
6:47
JPUPA, 1.3 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:26
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:33
3
Len Horvers
Tilburg Road Runners
4:40
4
Rogier Gitz
Attila
4:46
5
Thom Pelkmans
Sprint
4:57
6
Stan Struyfs
Gloria
5:13
7
Bram van Wagtendonk
Sprint
5:26
8
Riemer van son
Scorpio
5:31
9
Thijs van Aert
Sprint
5:33
10
Ramon Derks
Atledo
5:33
11
Siebe van der Lee
Atledo
5:47
12
Rens Gulickx
Gloria
5:54
13
Timme Weterings
Attila
5:55
14
Bjorn Vriens
Attila
5:57
15
Jort Griep
Scorpio
6:01
16
Lukas Kegler
Sprint
6:02
17
Tim van Sas
Gloria
6:20
18
Goof Schoormans
Atledo
6:22
19
Simon Coomans
Attila
6:23
20
Pieter Kuijsters
Attila
6:25
21
Tieme Imbens
Attila
6:28
22
Fenn Oerlemans
Atledo
6:57
23
Tristan Maartens
ACW '66
7:06
24
Niels Thielemans
Gloria
7:34
VB-M, 1.3 KM - VB ATL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ymke van Helfteren
Attila
7:23
2
Minke Geraerts
Sprint
8:08
3
Melissa Verheien
Gloria
10:03
J-VB, 1.3 KM - VB ATL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:56
2
Sven van den Hout
Sprint
5:02
3
Jordan Beute
Sprint
5:05
4
Jesse Vink
ACW '66
5:08
5
Rick Standaert
ACW '66
5:17
6
Roy kroesen
Tilburg Road Runners
5:23
7
Jos Rolsma
Attila
5:58
8
Thomas de Laat
Attila
6:24
9
Hans van den Broek
ACW '66
6:37
10
Tom Schoeters
Gloria
6:53
MJUNC, 2.5 KM MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
9:47
2
Lotte Griep
Scorpio
9:52
3
Danica Willemen
Atledo
9:55
4
Nienke Blom
Sprint
11:11
5
Anouk Andeweg
Spiridon
11:14
6
Silkie Graafmans
Spiridon
11:15
7
Vera van den Burg
Spiridon
11:18
8
Jade Pullens
ACW '66
12:02
9
Bente Maartens
ACW '66
12:24
10
Meike van Ravenstein
ACW '66
13:11
MJUND, 2.5 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djayla Hoek
Sprint
10:11
2
Jill Paulus
Scorpio
10:14
3
Elien Smits
DAK
10:22
4
Nieke Westerveen
Atledo
10:48
5
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
10:58
6
Freke van Eil
Gloria
11:03
7
Fenna Winkel
Sprint
11:13
8
Emma Gitz
Attila
11:16
9
Meike van den Broek
Gloria
11:28
10
Puck van Gils
Sprint
11:38
11
Heleen van Tilburg
Sprint
12:01
12
Elin Beck
Tilburg Road Runners
12:09
13
Josje van Straalen
Attila
12:26
14
Ghislaine Schalk
Spiridon
12:45
15
Meike Koeman
Scorpio
13:12
16
Imke Geenen
Gloria
13:24
17
Maud van Groeninge
Attila
13:24
18
Ziva Devue
Gloria
13:33
19
Renée Kramer
Atledo
14:51
JJUND, 2.5 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris Griep
Scorpio
9:57
2
Lucas Rutjes
Atledo
10:03
3
Dirk Lorkeers
Sprint
10:12
4
Thijmen Kegler
Sprint
10:22
5
Loek Graafmans
Spiridon
10:27
6
Jesse van Gestel
Attila
10:37
7
Ewart van son
Scorpio
11:00
8
Juul van Eil
Gloria
11:09
9
Pelle Verschure
ACW '66
11:23
10
Niels Kunnen
Attila
11:27
11
Jelle Kreeft
Spiridon
11:41
12
Huub Kuyvenhoven
Sprint
11:44
13
Rik Tuijtelaars
Gloria
11:50
14
Merijn van der Veek
ACW '66
12:20
15
Yuri Derks
Atledo
12:55
16
Wilbert van den Burg
Spiridon
13:07
17
Mark Franken
Sprint
13:46
18
Jurre Verschure
Atledo
13:52
MJUNB, 4.1 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
15:14
2
Anne de Jong
Atledo
17:33
JJUNC, 4.1 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Smits
DAK
15:25
2
Kamiel Watzeels
Attila
15:29
3
Vic Stuijfs
Gloria
16:15
4
Lennart de Vries
Scorpio
17:22
5
Michiel Gulickx
Gloria
21:57
MJUNA, 5.6 KM - MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki van Gool
Gloria
30:18
2
Jeske van de Laar
Attila
31:05
JJUNB, 5.6 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
21:59
2
Joost Winkel
Sprint
22:32
3
Pepijn Roels
Sprint
22:51
4
Remko van den Hout
Attila
23:40
5
Mathijs Goris
Gloria
24:18
6
Colin Bressers
Atledo
24:20
7
Martijn Gulickx
Gloria
25:29
8
MatthijsSlangen
Attila
26:00
9
Maurits Kuipers
Sprint
26:22
10
Timo Timmermans
Gloria
29:30
JJUNA, 5.6 KM - JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ian de Juncker
Attila
21:15
2
Casper Slangen
Attila
22:04
RV-54, 5.6 KM - RECREA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn Roest
Breda
31:19
2
Anneke Keijzer
Goirle
35:52
3
Michelle van de Hoek
Goirle
35:52
4
Ineke Veenstra
Riel
37:01
5
Marieke Roest
Tilburg
37:34
6
Kim van Ginneken
Tilburg
37:34
7
Ingrid Couwenberg
Goirle
37:37
RM-56, 5.6 KM - RECREA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
Tilburg
24:15
2
Peter Veenstra
Breda
25:23
3
Kevin van den Heuvel
Oisterwijk
26:10
4
Richard van den Heuvel
Goirle
27:17
5
Eric Kramer
Goirle
29:01
6
Sjors Stokmans
Tilburg
29:56
7
Henk van Bijsterveld
Loopgroep Goirle
30:15
8
William Timmermans
Tilburg
30:47
9
Erwin de Hoop
Riel
30:49
10
Ko van Schaik
's-Gravenhage
31:01
11
Sjef Stokmans
Tilburg
32:00
12
Rini op het Hoog
Oisterwijk
35:58
13
Pieter de Jong
36:04
14
Jeroen van Grimmelen
Tilburg
37:34
15
Dimitri Kruitwagen
Oisterwijk
40:41
VR35, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Attila
22:09
2
Nikki Bagchus
DAK
24:35
3
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
25:42
4
Joken Bruininx
AVR '69
25:50
5
Sanne Louer
Attila
26:12
6
Indy Nebbeling
Tilburg Road Runners
26:23
7
Esmay van de Laar
Attila
29:07
8
Larissa op het Hoog
Tilburg Road Runners
39:24
V35, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van den Broek
De Langstraat
22:33
2
Chantal van Outheusden
Sprint
24:37
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
25:50
4
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
34:08
V45, 5.6 KM - VROUWE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique van Beurden
Spiridon
24:49
2
Ingrid van Asselt
Achil '87
25:26
3
Jolanda van de Wegen
Spiridon
26:50
4
Marie Louise Smagge
Attila
28:16
5
Meriam Janssen
Atledo
29:19
6
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
32:00
7
Karen Eldred
ACW '66
32:42
M55, 8.4 KM - MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
33:09
2
Eddy van Steenbergen
Gloria
34:31
3
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
35:41
4
John Marijnissen
Sprint
36:24
5
Joop Mathon
Scorpio
36:54
6
Hens Koreman
Atledo
37:55
7
Ron Breij
Achil '87
39:51
8
Peter Kramer
Atledo
41:12
M65, 8.4 KM - MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Wegen
Spiridon
36:27
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
38:20
3
Jan van Rijckevorsel
Scorpio
39:54
4
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
40:13
5
Jan Vermeer
Spiridon
42:34
6
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
44:56
7
Ton van den Borg
Tilburg Road Runners
47:17
MSEN, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
40:40
2
Mike Rasenberg
Attila
44:25
3
Jorg Schellekens
Attila
44:38
4
Gijs Hoefnagels
Tilburg Road Runners
47:30
M35, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Broeders
Spiridon
45:50
2
Marcel Scherrenbrug
Attila
46:29
3
Ralph Jacobs
Atledo
46:51
4
Mark van Aert
Sprint
46:51
M45, 11.2 KM - MANNE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Nusmeier
Tilburg Road Runners
43:54
2
Crist Hendriks
Spiridon
45:07
3
Johan Verwey
Achil '87
48:45
4
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
50:13
5
Ronny Stabel
Gloria
51:14
6
Erwin Gulickx
Gloria
54:58
7
Tony Baalmans
Atledo
1:00:24
MRE11, 11.2 KM - RECRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Koeken
Rijsbergen
43:59
2
Simon Koolwijk
Hilvarenbeek
46:47
3
Dries van den Borne
Hooge Mierde
47:05
4
Paul van de Wouw
Oosterhout
49:49
5
Kevin de Loker
Goirle
54:18
6
Mark van den Assem
Attila
55:13
7
Wouter van Gestel
Goirle
57:17
8
Bas van Gils
Oosterhout
58:13
9
Ruben Keulers
Tilburg
1:00:22
10
Roger de Rooij
Goirle
1:03:09
11
Wim Geerts
Merkplas
1:04:50
VRE11, 11.2 KM - RECRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mariann Theunissen
Goirle
1:03:49
2
Angelique van Kuijk
Goirle
1:05:07
www.uitslagen.nl
12-01-2020 14:45