Uitslagenlijst Gaasperplascross

Amsterdam - Zondag 12 januari 2020

J-PUP, 1250M JEUGD PUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Merckx
Almere '81
4:50
2
Jayden Boldewijn
Feniks
4:51
3
Joey Heynneman
Feniks
4:53
4
Luca Guigas
Haarlem
5:33
5
Max Henselmans
Tempo
5:40
6
Keimpe Kemper
Diemen
5:44
7
Brendan Langelaan
Hoofddorp
6:02
8
Kasper Sinke
Amsterdam Zuidoost
6:15
9
Botond Palosi-Nemeth
Amsterdam Zuidoost
6:42
M-PUP, 1250M JEUGD PUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maya Bijron
NEA Volharding
5:35
2
Duska van Rijswijk
Feniks
7:53
3
Berber Sinke
Amsterdam Zuidoost
7:54
J-CD, 2250M JEUGD CD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk van Lunteren
Feniks
9:37
2
DaniŽl Henselmans
Tempo
10:06
M-CD, 2250M JEUGD CD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daisy Hendriks
Feniks
10:36
2
Lieke Dobma
Feniks
10:39
TL3, 3300M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Hoondert
Amsterdam
12:36
2
Nicander Kemper
Waterland
13:06
3
Jasper Smidt
Atos
13:14
4
Emile Kuijvenhoven
AV '23
13:35
5
Bas Hoondert
Amsterdam
14:58
6
Stephanie Kannchen
Amsterdam
22:02
7
Leonie Couzy
Amsterdam
22:02
8
Marten Hoekstra
Feniks
22:24
V-SEN, 5000M DAMES WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciara Brady
Phanos
20:52
2
Frenchie de Kunder
AV Edam
31:16
V35, 5000M DAMES WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruby Henselmans
Tempo
24:29
V45, 5000M DAMES WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Mohringer
Abcoude
26:48
V55+, 5000M DAMES WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke Nass
AV '23
30:23
2
Dineke Kok
GAC Hilversum
33:28
M-SEN, 8400M HEREN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Harmsen
Phanos
30:09
2
Danielle Giardiello
Amsterdam
30:32
M35, 8400M HEREN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre van Heeten
Amsterdam
33:30
2
Gerben Broens
AAC
33:41
3
Patrick Stastra
Running Holland vereniging
34:55
4
Jorrit Tol
Atos
35:07
5
Arnold Brinkman
Oostzaan
37:34
M45, 8400M HEREN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis van der Lans
Nederland
34:45
2
Jaap van Deursen
AV Haarlem
37:42
3
Matty van Ewijk
AV '23
41:09
M55+, 8400M HEREN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Stijlaart
Triathlon
35:10
2
Hans Oude Groeneger
AV '23
52:15
TL5, 5000M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit
Amsterdam
18:29
2
Herman Temmermans
Nijkerk Gld
20:05
3
Linda Flinterman
Feniks
23:25
4
Bart Schoenmakers
Amsterdam
24:19
5
Niels Schagen
Amsterdam
24:43
6
Stella Nelissen
Amsterdam
24:50
7
Koen de Langen
Abcoude
27:04
8
Kees Post
Nijkerk Gld
27:34
9
Ilaria Triggiani
Diemen
28:13
10
Gerben Sinnema
Amsterdam Zuidoost
28:56
11
Ruhi te Bokkel
Amsterdam Zuidoost
29:11
12
Arie Bottinga
Uithoorn
29:23
13
Milja van Dael
Tempo
29:29
14
Henk Bleeker
Amsterdam Zuidoost
29:36
15
Adinda Blonk
Feniks
29:39
16
Patrick van der Pol
Almere
30:03
17
Rory Post
Haarlem
30:05
18
Sofie van der Hijden
Haarlem
30:06
19
Aletta Hendriks
Amsterdam Zuidoost
30:06
20
Cees Llijzenga
Feniks
30:09
21
Floor Van Gulik
Amsterdam Zuidoost
30:10
22
Marijke Piets
Kombijsport
30:15
23
Cliff Piets
Kombijsport
30:16
24
Anette Ricardo
Amsterdam
30:20
25
Paulina van der Zouw
Amsterdam
30:25
26
Norma Harmsen
Weesp
30:31
27
Colinda Land
Diemen
30:59
28
Fred Suurs
Feniks
31:00
29
Gertjan Bakker
Amsterdam Zuidoost
31:06
30
Rosaliene Israel
Amsterdam Zuidoost
31:24
31
Caren Hagen
Amsterdam Zuidoost
31:40
32
Trudy Buren
Duivendrecht
31:42
33
Els van der Linden
Amsterdam Zuidoost
34:22
34
Josephine ter Steeg
Amsterdam Zuidoost
36:01
35
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
36:01
36
Paul Schmalschlager
IJsselstein Ut
38:06
37
Patricia Taams
Oostzaan
39:39
38
Maaike van den Berge
Amsterdam Zuidoost
39:40
39
Marjolein Huber
Amsterdam
39:44
40
Nancy Carels-Koorn
Amsterdam
40:42
41
Jacoline van Keulen
Amsterdam Zuidoost
41:53
42
Hanna Molly
Amsterdam
49:43
43
Carla van den Berge
Oostzaan
49:43
TL8, 8400M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Leerink
Nederland
29:37
2
Fantasia Gabriele
Amsterdam
30:16
3
Pim Brekelmans
Amsterdam
34:17
4
Max Mallee
Amsterdam
34:30
5
Xavier Bonet-Monroig
Amsterdam
34:38
6
Stefan Wisselink
Diemen
35:56
7
Jaap Groenenberg
Amsterdam Zuidoost
36:11
8
Jasper Groen
Amsterdam
37:48
9
Bart Weber
Diemen
38:27
10
Andre Hoekstra
Amsterdam
38:34
11
Koen van Kuijk
Amsterdam
38:41
12
Rob Niessen
Amsterdam
38:56
13
Ino Sohl
Haarlem
38:57
14
Taco de Haan
Purmerend
39:06
15
Pim Veeger
Nederland
39:35
16
Jan Gewakl
Weesp
39:39
17
Michel Jochems
Utrecht
39:47
18
Mark Van den Berg
Amsterdam
40:03
19
Bastiaan Adams
Amsterdam
40:17
20
Janne Kuipers
Amsterdam
40:30
21
Louis Herrema
Amsterdam
40:37
22
Lorenzo Baars
Amsterdam Zuidoost
40:48
23
Tom van den Brink
Haarlem
41:04
24
Jaap Meindersma
AV '23
41:20
25
Ludo de Haan
Purmerend
41:24
26
Peter de Vos
Amsterdam
41:40
27
John Dejesus
Schiedam
41:50
28
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
41:53
29
DaniŽl van Eeden
Breukelen Ut
42:47
30
Franc van Erck
Amstelveen
42:56
31
Henk Rozenhart
Amsterdam
42:59
32
Paul Blonk
Diemen
43:33
33
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Amstel
43:34
34
Roy Marinus
Amsterdam
43:34
35
Mark van de Bult
Weesp
43:41
36
Ronald Ramak
Weesp
43:45
37
Wouter Strengholt
IJsselstein Ut
43:50
38
Jan Paul van Nes
Abcoude
43:55
39
Natalie Strengholt
IJsselstein Ut
44:02
40
Arjan Marechal
Assendelft
44:27
41
Hidde van den Bos
Weesp
44:27
42
Marco Bertaccini
Amsterdam
44:34
43
Janke Mulder
Weesp
44:34
44
Wieger van den Bos
Weesp
44:40
45
Albert Zweers
Diemen
46:09
46
Jitske Meijering
Amsterdam
46:17
47
Roberto Rossinj
Amsterdam Zuidoost
46:20
48
Joris Rietman
Diemen
46:39
49
Maaike Gaastra
Amsterdam
46:46
50
Carel van Toot
Amsterdam
47:03
51
Alejandro Murrieta
Amsterdam
47:24
52
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
47:33
53
karen marks
Ouderkerk aan de Amstel
47:42
54
Irene van Wijk
AV '23
47:52
55
Laura Koopmans
Weesp
48:42
56
Martin Angell
Amsterdam
48:47
57
Rinus Callenbach
Amsterdam Zuidoost
48:47
58
Peter Brom
Amsterdam Zuidoost
48:50
59
Petra Bouwman
Haarlem
48:54
60
Jop Groen
Hoorn Nh
50:04
61
Marsha Caren Valencia
Schiedam
50:07
62
Laila Kouchi
Amsterdam
50:31
63
Paul Pluyter
Amsterdam
50:49
64
Angel Mendoza Gonzalez
Diemen
51:00
65
Lesley Pengel
Amsterdam
51:05
66
Piet Moes
Amsterdam Zuidoost
51:33
67
Kiki Pietersz
Amsterdam
51:38
68
Gerben Kiel
Almere
51:47
69
Gijs van Deuren
Feniks
52:00
70
Flore Wels
Hilversum
52:10
71
Fabianne Schulteis
Amsterdam Zuidoost
52:42
72
Inge Cornegoor
Amsterdam
53:03
73
Erik Meijer
Feniks
53:09
74
Isabella Leeuwaarden
Amsterdam
53:16
75
Alfons Knijn
avVN
53:20
76
Auke Bakker
Bussum
53:26
77
Monique Hoogland
Amsterdam
57:27
78
Olga Schuijt
Amsterdam Zuidoost
57:32
Opmerkingen: info@gaasperplascross.nl
Met dank aan alle sponsors, partners en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
12-01-2020 17:25