Uitslagenlijst 3e cross crosscompetitie tevens GOK

Epe - Zaterdag 11 januari 2020

MPUPC, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loueann Huijsmans
Isala '96
5:15
2
Carma Durieux
PEC 1910
5:26
3
Zoe de Haas
PEC 1910
5:31
4
Asmahan Essabani
Athlos
5:34
5
Nona Smit
Flevo Delta
5:58
6
Fleur Wijnands
Athlos
6:01
7
Anni Vosselman
Cialfo
6:04
8
Jamila Thielman
Isala '96
6:08
9
Marenthe van de Beek
Cialfo
6:26
10
Fem Hilberink
Flevo Delta
7:09
JPUPC, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Nijzink
AV Rijssen
4:33
2
Thijs den Besten
Athlos
4:53
3
Victor Duits
Athlos
4:54
4
Siemen Ribberink
Athlos
4:55
5
Thomas van der Weerd
Isala '96
5:01
6
Thijs Burgman
PEC 1910
5:21
7
Jorik Splinter
Cialfo
5:29
8
Jesper Wieten
Isala '96
5:31
9
Guus van der Valk
Cialfo
5:46
10
Brent Vos
Cialfo
5:47
11
Thomas Rankenberg
Athlos
6:02
12
Alan Doorneweerd
Isala '96
7:11
13
Daan Töller
Isala '96
7:14
14
Sam Hup
Cialfo
7:57
MPUPB, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Willems
AV Rijssen
4:25
2
Isa Schoonhoven
De Gemzen
4:48
3
Suze de Groot
PEC 1910
4:58
4
Iva Prins
De Gemzen
5:00
5
Lisette Veldkamp
Cialfo
5:06
6
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:11
7
Fenna Beket
Athlos
5:14
8
Hanne Singerling
Cialfo
5:23
9
Merel Geursen
Athlos
5:27
10
Sara Keijzers
Flevo Delta
5:28
11
Valerie de Vries
PEC 1910
5:28
12
Fleur Wubbeling
PEC 1910
5:31
13
Fenne Schipper
Flevo Delta
5:32
14
Sennah de Vlaming
Athlos
5:51
15
Arinya van 't Ende
Isala '96
5:52
16
Eva van de Dool
Isala '96
5:56
17
Thyrza van Tongeren
Cialfo
6:23
18
Rosa van den Buijs
De Gemzen
7:07
19
Julia Kaal
De Gemzen
7:13
JPUPB, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Delano Thielman
Isala '96
4:41
2
Pepijn van Putten
Isala '96
4:43
3
Federico Talen
Flevo Delta
4:49
4
Job Everaars
PEC 1910
4:49
5
Alain Luxembourg
Athlos
4:54
6
Jesse Koornstra
Athlos
4:55
7
Timo Huijsmans
Athlos
5:06
8
Sem Eenkhoorn
Isala '96
5:14
9
Mylan van Zijtveld
Flevo Delta
5:22
10
Levi Westerhof
NOP
5:23
11
Yaro de Kleine
Isala '96
5:24
12
Floris Rankenberg
Athlos
5:25
13
Brenn Doorneweerd
Isala '96
5:40
14
Robin de Vos
Athlos
5:41
15
Wout Kuis
NOP
5:47
16
Sem Rijlaarsdam
Athlos
5:57
17
Tijn Gorkink
Cialfo
6:11
18
Irjan van Ommen
De Gemzen
6:17
19
Friso Veldhuijsen
NOP
6:18
MPA1, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Seppenwoolde
Atletics Nijverdal
4:28
2
Naomi Bankole
Athlos
4:39
3
Demi Huijsmans
Athlos
4:59
4
Imke van Loon
PEC 1910
5:02
5
Fenne Korstanje
Athlos
5:08
6
Isa Goldsteen
PEC 1910
5:27
7
Tessel van der Valk
Cialfo
5:32
8
Evelien Abbink
PEC 1910
5:37
9
Naomi Withaar
PEC 1910
5:39
10
Robbin Scholtz
Athlos
5:46
11
Fleur Bastiaannet
Cialfo
5:48
12
Isabo Bleijenberg
Cialfo
5:56
13
Nora Kruize
PEC 1910
6:02
14
Noa de Haas
PEC 1910
6:18
MPA2, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magali Kanis
De Gemzen
4:28
2
Jenneke Heere
Cialfo
4:45
3
Julynn Huijsmans
Isala '96
4:52
4
Marlijn ter Maat
PEC 1910
4:53
5
Emma Everaars
PEC 1910
5:10
6
Fay prins
De Gemzen
5:11
7
Floortje Soboll
Athlos
5:13
8
Mara Schreuder
Athlos
5:16
9
Marli Anne van Rossum
Cialfo
5:20
10
Lise Singerling
Cialfo
5:22
11
Amber Veldkamp
Cialfo
5:23
12
Lara Dogu
PEC 1910
5:28
13
Janne van den Buijs
De Gemzen
5:29
14
Eva ter Haar
NOP
5:36
15
Lotte Doorneweert
Isala '96
6:10
JPA1, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Nijzink
AV Rijssen
4:11
2
Daimy van Beek
Fortuna
4:25
3
Tibo Pierik
Athlos
4:26
4
Koen de Vries
Isala '96
4:27
5
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:31
6
Thijs Metsemakers
PEC 1910
4:32
7
Lars van Dalfsen
NOP
4:40
8
Brend Pols
De Gemzen
4:44
9
Tristan van der weerd
Isala '96
4:52
10
Sam Panman
PEC 1910
4:54
11
Job Keppel
De Gemzen
4:55
12
Joris Wever
Athlos
5:04
13
Youday Heule
NOP
5:08
14
Niels Selhorst
PEC 1910
5:08
15
Jacuin Bart
PEC 1910
5:10
16
Ayoub Essabani
Athlos
5:14
17
Mees Hameetman
NOP
5:20
18
Mats Brouwer
De Gemzen
5:35
19
Louran Veldhuis
Cialfo
5:46
20
Timo Buitenhuis
Cialfo
6:00
JPA2, 1000 M PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Jager
Athlos
4:14
2
Sjoerd van der Steege
Isala '96
4:18
3
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:20
4
Roan Dreuning
PEC 1910
4:23
5
Daan vd Sluis
PEC 1910
4:37
6
Milo ter Mors
Athlos
4:50
7
Tjalle Bruining
Athlos
4:55
8
Cas Sanders
PEC 1910
4:55
9
Stan van Dalfsen
NOP
4:58
10
Joshua Konijnenberg
De Gemzen
4:59
11
Thijmen Hiemstra
Cialfo
5:01
12
Levi Westra
NOP
5:03
13
Wymar van Tongeren
Cialfo
5:06
14
Timo Westerhof
NOP
5:08
15
Joris Nusser
PEC 1910
5:10
16
Gerrit Wensink
De Gemzen
6:00
MJD1, 2000 M JD EN MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
9:08
2
Féline van der Wildt
PEC 1910
9:22
3
Mente Kommer
De Gemzen
9:49
4
Carlijn Scholte
Athlos
10:22
5
Sannah de Vries
PEC 1910
10:28
6
Ella Marie Kurzmann
Flevo Delta
10:29
7
Brecht van der Haar
Isala '96
10:56
8
Ellen Smit
PEC 1910
11:00
9
LoĎs Schuurman
Isala '96
11:00
10
Flore Kroes
De Gemzen
11:01
11
Evi Vosselman
Cialfo
11:32
12
Renée Blok
De Gemzen
11:54
13
Demi Rijnbout
PEC 1910
12:01
14
Brenda Wensink
De Gemzen
12:11
15
Carice van Arken
De Gemzen
12:39
16
Silke van den Berg
Athlos
13:11
17
Fenna Thijs
Athlos
13:20
18
Dagmar Boone
De Gemzen
13:23
MJD2, 2000 M JD EN MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlou Huijssoon
Atletics Nijverdal
9:07
2
Naëll Huijsmans
Isala '96
9:10
3
Dianthe scherphof
AV Rijssen
9:12
4
Isa van den Berg
Atletics Nijverdal
9:40
5
Jaira Gooijer
PEC 1910
9:42
6
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
9:42
7
Tynke Wielstra
NOP
9:58
8
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
10:17
9
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
10:26
10
Yvon Grimme
NOP
10:42
11
Sarah Schippers
Athlos
10:56
12
Merel van der Haar
De Gemzen
11:01
13
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
11:02
JJD1, 2000 M JD EN MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tomas Platje
NOP
8:56
2
Lars Hansman
Isala '96
8:57
3
Simon vd Pol
PEC 1910
9:02
4
Giel Scholte
Athlos
9:03
5
Luuk Selhorst
PEC 1910
9:03
6
Jelle van Loon
PEC 1910
9:31
7
Jesse Kuipers
Atletics Nijverdal
9:36
8
Axel Konijnenberg
Cialfo
9:38
9
Kas Meuleman
Isala '96
9:39
10
Patrick Duiveman
Isala '96
10:05
11
Sijmen de Vos
Athlos
10:15
12
Anas Essabani
Athlos
10:38
13
Fabian Onink
NOP
10:57
14
Teine Bonnema
Cialfo
11:06
15
Nathan vd Weerd
PEC 1910
11:26
JJD2, 2000 M JD EN MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
8:18
2
Merijn Sol
Flevo Delta
8:51
3
Twan van der Weiden
Athlos
8:52
4
Christian Kleermaker
Athlos
8:53
5
Jesper Pauw
PEC 1910
8:56
6
Roan Bruggeman
Atletics Nijverdal
9:02
7
Josse Kampen
Isala '96
9:13
8
Dennis Alberts
Cialfo
9:22
9
Luuk Verkerk
Athlos
9:39
10
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
9:50
11
Nick oosting
PEC 1910
10:06
12
Levi Goldtseen
PEC 1910
10:49
13
Sam Bolt
Isala '96
11:04
14
Joey Faassen
Flevo Delta
11:05
15
Jelle Pars
Athlos
11:20
16
Noach Singerling
Cialfo
11:30
17
Mark Delhez
Athlos
12:07
VSEN, 2500 M V KRT EN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Do Krol
AV '34
10:32
2
Angelique van Ommen-Wiekens
De Gemzen
11:56
3
Jolanda Regout
PEC 1910
12:10
4
Karin Hijmans
Flevo Delta
12:45
5
Hellen Simens
De Gemzen
12:52
6
Celeste den Besten
De Gemzen
13:07
V40, 2500 M V KRT EN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Zoon
Flevo Delta
13:17
2
Marieke Sol
Flevo Delta
13:27
3
Renate Kroes
De Gemzen
14:51
4
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
14:59
5
Stephanie Falkena
Flevo Delta
16:15
MSEN, 2500 M V KRT EN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Doornwaard
De Gemzen
8:35
2
Raimo Westerhof
Athlos
8:48
3
Bas Mekking
Cialfo
8:51
4
Sander Kloosterziel
PEC 1910
8:58
5
Lars van Surksum
PEC 1910
9:06
6
Gijs van de Wetering
De Gemzen
9:22
7
Bram Rouwen
BB lopers
9:23
8
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:32
9
Wouter Zandee
PEC 1910
9:37
10
Olav Koning
Athlos
9:42
11
Jurian Onderdijk
De Gemzen
9:48
12
Stefan Breet
Flevo Delta
10:20
13
Kjell Raaijmakers
Athlos
10:21
14
Giel Meijer
PEC 1910
10:49
15
Tom Bloemberg
Flevo Delta
11:38
16
Stefan Reurink
De Gemzen
11:52
17
Jim van Emmerik
Cialfo
12:35
M40, 2500 M V KRT EN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van den Bosch
De Gemzen
9:38
2
Joost Jansen
NOP
10:22
3
Aalt Wensink
De Gemzen
10:23
4
Remco de Vries
PEC 1910
10:30
5
Gerard Kroes
De Gemzen
10:35
6
Janko van Arken
De Gemzen
10:54
7
Murk Falkena
Flevo Delta
10:57
8
Harry Veldkamp
Cialfo
12:25
9
Erik Scholte
Flevo Delta
13:37
10
Harjan ter Haar
NOP
13:52
MJC, 3000 M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
12:38
2
Nora Assink
ACO Van Elderen
12:45
3
Laura Boers
AV Rijssen
12:52
4
Anniek Draaistra
NOP
13:21
5
Fien Molenberg
Athlos
13:35
6
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
13:42
7
Luena Spijkerboer
Cialfo
14:09
8
Naomi Gooijer
PEC 1910
14:10
9
Indy Broersma
Athlos
14:11
10
Vera Kruis
NOP
14:12
11
Sara Meijer
PEC 1910
14:18
12
Esmee Vis
De Gemzen
14:38
13
Kim Remijn
Flevo Delta
14:51
14
Elodie van Arken
De Gemzen
15:00
15
Guusje Koning
Athlos
15:30
16
Carolijn Remijn
Athlos
15:57
17
Emma Posthouwer
Athlos
16:01
18
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
16:16
19
Maud Schrijvers
Atletics Nijverdal
16:42
20
Julia Fahner
Isala '96
17:07
21
Eva Middelkamp
Athlos
17:48
22
Amber van Manen
Athlos
18:16
JJC, 3500 M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Zoon
Flevo Delta
13:55
2
Ids Peenstra
PEC 1910
14:18
3
Olivier van Benthem
PEC 1910
14:41
4
Mika van Mierlo
PEC 1910
14:44
5
Jochem Spoolder
Atletics Nijverdal
14:58
6
Bram Nusmeier
Athlos
15:11
7
Len Bakker
PEC 1910
15:32
8
Boyd Steur
PEC 1910
15:38
9
Lukas Smit
PEC 1910
15:39
10
Thijs ter Maat
PEC 1910
15:42
11
Matthijs Onink
NOP
15:55
12
Daan Scholte
Athlos
16:03
13
Olaf Souren
PEC 1910
16:52
14
Mohamed Bouzalmat
Athlos
16:57
15
Floris Remijn
Athlos
17:02
16
Isas Prinsen
NOP
17:09
17
Tygo Schuurkamp
Athlos
18:19
18
Mike Keizer
Athlos
19:16
19
Coen Bloemberg
Flevo Delta
19:18
20
Hendrik Olthuis
De Gemzen
19:35
21
Ruben Jacobs
Athlos
19:47
22
Ruben Scholte
Flevo Delta
20:00
23
Yordi van Ommen
De Gemzen
21:26
24
Maarten Scholte
Flevo Delta
22:10
MJB, 3500 M MAB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Harbrink
PEC 1910
14:33
2
Joanne Lehr
PEC 1910
14:35
3
Rianne Breugem
Athlos
14:37
4
Iris Bredewolt
Cialfo
14:48
5
Lieke Geerling
Athlos
15:19
6
Rosa Molenberg
Athlos
16:20
7
Lisa Zoon
Flevo Delta
18:05
8
Sarah Wolf
Cialfo
18:45
9
Maureen Wind
Isala '96
23:35
MJA, 3500 M MAB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eveline Houtman
Cialfo
15:02
2
Suzan Ruitenberg
PEC 1910
16:11
3
Emma van Emmerik
Cialfo
18:40
4
Femke Osinga
Flevo Delta
18:53
JJB, 6000 M JAB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijmen Wisselink
Argo
21:33
2
Filip Hofstede
PEC 1910
23:36
3
Wouter Seppenwoolde
Atletics Nijverdal
24:04
4
Duncan Mulder
PEC 1910
24:05
5
Imre ter Halle
Atletics Nijverdal
25:33
6
Geert van der Hulst
Cialfo
26:00
7
Daniel Kleermaker
Athlos
26:28
8
Niek ter Haar
NOP
27:09
9
Bram van Maare
Athlos
27:56
10
Tom ter Haar
NOP
28:52
11
Job Doornhof
Athlos
29:32
12
Roel Wielstra
NOP
30:33
JJA, 6000 M JAB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
21:13
2
Kibrom Hadgu Kiflai
PEC 1910
21:38
3
Daan Veenhuizen
PEC 1910
22:09
4
Thijs Zoon
Flevo Delta
22:19
5
David Koning
Athlos
22:51
6
Lex Hüther
Athlos
26:01
7
Arthur Jonker
NOP
28:32
8
Bastiaan Jong
Cialfo
29:32
VSEN, 8000 M V SEN +
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Boekema
Phanos
29:43
2
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
30:48
3
Lieve Tollet
BB lopers
31:40
4
Jantina Loosman
NOP
33:49
5
Rianne Niewold
BB lopers
35:43
6
Cindy hoekman
Isala '96
36:57
V40, 8000 M V SEN +
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
33:27
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
33:52
3
Annemiek Dekker
NOP
35:56
4
Krista van Os
BB lopers
35:59
5
Marjon Fidder
De Gemzen
41:22
6
Ylona Wolf
Cialfo
43:20
V50, 8000 M V SEN +
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Bultman
De Gemzen
32:26
2
Agnes Olgers
NOP
37:12
3
Lianne van de Guchte
NOP
37:26
4
Greet Vrijbloed
Isala '96
37:43
5
Annet Buitenhuis
De Gemzen
40:36
M50, 8000 M V SEN +
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ritsema
Gelre
29:56
2
Arjen Driesen
NOP
30:03
3
Robert Reitsema
Isala '96
30:20
4
Roel van der Steege
Isala '96
31:19
5
Izak Hiemstra
BB lopers
32:05
6
Cees Boeve
De Gemzen
32:06
7
Jaap van Riet
Hanzesport
33:23
8
Jaap Vlaming
NOP
33:46
9
Pieter Jan Vlaming
NOP
36:27
10
Didi van der Velde
De Gemzen
41:20
MSEN, 10.000 M MAN SR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark te Brake
AVA '70
33:41
2
Joep Emmen
BB lopers
34:36
3
Luc Beuckens
NOP
35:27
4
Tim den Besten
BB lopers
35:42
5
Falco Olivier
BB lopers
35:50
6
Remco Akse
BB lopers
36:42
7
Ruben Postma
Athlos
36:58
8
Marcel De Bats
Cialfo
37:31
9
Maurits Bloem
BB lopers
38:39
10
Gert Versteeg
BB lopers
39:46
11
Jacob Snoek
NOP
40:12
12
Thijs Krukkert
Vitalis
42:02
13
Matthijn ten Doeschot
BB lopers
42:19
14
Job van Iersel
BB lopers
42:20
15
Wilco Westendorp
Isala '96
42:54
16
Timo Hacquebord
Isala '96
44:19
M40, 10.000 M MAN SR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
35:41
2
Jan sinke
NOP
38:57
3
Frankwin Mussche
BB lopers
40:15
4
Jan loosman
NOP
40:25
5
Wim Wolf
Cialfo
40:59
6
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
41:04
7
Jan Blaauw
De Gemzen
43:00
8
Erik Rozeboom
BB lopers
44:51
9
Jaap van Dieren
Isala '96
48:29
www.uitslagen.nl
11-01-2020 19:57