Uitslagenlijst 2e cross regio 1-5, poule Z

Amersfoort - Zaterdag 11 januari 2020

JA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Oron
Hellas
14:50
2
Jelle van der Schoot
U-Track
15:20
3
DaniŽl Vink
U-Track
15:22
4
Jelle Timmerman
Clytoneus
15:52
5
Yafet Yewhanes
Triathlon
16:17
6
Faas van der Ven
Triathlon
16:39
7
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
16:43
8
Thijs Straten
Hellas
17:21
9
Floran Groot
BAV
17:43
10
Tycho Schijf
Triathlon
17:48
11
Wessel Terpstra
BAV
18:49
12
Ivo van der Harst
Altis
19:02
13
Joris Luczak
BAV
20:00
14
Remco Martens
BAV
20:39
JB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Wild
Hellas
14:17
2
William Knol
U-Track
14:49
3
Max van Liempdt
Almere '81
14:58
4
Jarik van de Mast
Altis
15:42
5
Stijn Verheij
U-Track
15:48
6
Anton van Triest
Clytoneus
16:20
7
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
16:21
8
Oscar Meijer
Altis
16:22
9
Jonah Broer
Triathlon
16:24
10
Sven Druijff
Triathlon
16:30
11
Iker Bruggink
Phoenix
17:04
12
Pier van der Ploeg
Triathlon
17:12
13
Martijn Timmerman
Clytoneus
17:16
14
Dat de Kiefte
Phoenix
17:18
15
Erik Cana
Spirit Lelystad
17:27
16
Joppe Bakker
Clytoneus
17:32
17
Jorg Bomas
Altis
17:47
18
Jelle Swaanen
Altis
17:47
19
Guido Groenescheij
Hellas
17:47
20
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
17:52
21
Djimon de Groot
Almere '81
18:00
22
Pim Zeeman
Hellas
18:02
23
Bas van Groenestein
Almere '81
18:13
24
Bo Wierts
BAV
18:15
25
Thomas Schols
Atverni
18:21
26
Luc Nederpel
Atverni
18:27
27
Finn van Wordragen
Altis
19:05
28
Kevin Weerdenburg
Altis
19:33
29
Sem Kleijne
Fit
19:45
30
Eric Glas
Spirit Lelystad
19:56
31
Bjorn Boss
Atverni
19:58
32
Emile van der Veer
Altis
20:05
33
Gijs Broere
Triathlon
20:05
34
Koen Overbeek
Altis
20:06
35
Jesse van der Veen
Triathlon
20:26
36
Jeroen Visser
Atverni
21:06
37
Bart Huizinga
Altis
22:13
MA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Geytenbeek
U-Track
10:55
2
Maureen van Solinge
U-Track
11:28
3
Ines van den Berg
U-Track
11:43
4
Gabriela Riebeek
Almere '81
11:44
5
Maud Kaarsgaren
Fit
11:53
6
Noor Schepers
Altis
12:04
7
Sabien Hilhorst
BAV
13:37
MB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlot Groeneweg
Altis
11:13
2
Luna Zimnik
Clytoneus
11:13
3
Britt Jager
Altis
11:15
4
Myrthe Vernooij
Altis
11:18
5
Christine de Waal
Hellas
12:13
6
Dana Buitenhuis
Zeewolde Atletiek
12:28
7
Lena Broere
Triathlon
12:29
8
Nora Kwakman
Triathlon
13:03
9
Marit Jansons
Triathlon
13:04
10
Catharina van den Dungen
BAV
14:01
11
Estelle Hurts
Atverni
14:26
12
Kaixin Tensen
Triathlon
15:39
JC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo van Hoorn
Altis
11:06
2
Nathan Houwaard
Triathlon
11:38
3
Lars Molenkamp
Almere '81
11:39
4
Benjamin Post
Altis
12:01
5
Joris IJzinga
Altis
12:25
6
Rhune van Doorn
Triathlon
12:26
7
Finn van Ek
Hellas
12:28
8
Niels Hulsman
Altis
12:31
9
Thom van der Leest
Altis
12:39
10
Timo Straathof
Atverni
12:40
11
Harm Welleweerd
Atverni
12:42
12
Mees Overbeek
Altis
12:49
13
Bruno Stoon
U-Track
13:00
14
Jip van der Kieft
Altis
13:01
15
Rogier Groeneweg
Altis
13:04
16
Floris van der Vijgh
Pijnenburg
13:12
17
Edward Dijkstra
Fit
13:13
18
Arvid Jansons
Altis
13:15
19
Gijs Bomer
Hellas
13:16
20
Marijn van der Harst
Altis
13:20
21
Mats Medema
Altis
13:23
22
Levi Relyveld
Atverni
13:29
23
Teun Meijer
Hellas
13:30
24
Boris Hermsen
Atverni
13:31
25
Finn van der Maas
Fit
13:34
26
Rick Snijder
Triathlon
13:45
27
Sjoerd van Solinge
U-Track
13:49
28
Ivo Rots
Altis
13:51
29
Jonathan van Lien
Zeewolde Atletiek
13:51
30
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
13:52
31
Ilja van Ekkendonk
Altis
13:55
32
Jesse van de Beek
BAV
14:01
33
Mats van Dijk
U-Track
14:04
34
Hugo Kiers
U-Track
14:10
35
Ryan van Oudheusden
Hellas
14:13
36
Wytze de Jong
Fit
14:14
37
Philip Walraven
Altis
14:16
38
Jacob van Alstein
Fit
14:31
39
Tijmen Scheer
Pijnenburg
14:36
40
Jorn Heijmeskamp
Altis
14:40
41
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
14:42
42
Tim Niezink
Pijnenburg
14:43
43
Sven Huijnen
Altis
14:52
44
Stijn Beverwijk
Triathlon
15:06
45
Remy Vink
Altis
15:24
46
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
15:28
47
Jesse Hoogendijk
Altis
15:35
48
Siebe Westerhof
Zeewolde Atletiek
15:36
49
Finn Mesker
Phoenix
15:52
50
Joran Pijl
Altis
16:08
51
Jan Spekman
Hellas
16:14
52
Jan Pieter de Waal
Hellas
16:22
53
Marijn Keswiel
Pijnenburg
16:49
54
Balder Groen
Spirit Lelystad
16:52
55
Thorsten Huinink
Spirit Lelystad
17:00
56
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
17:03
57
Marten Krikken
Pijnenburg
17:34
58
Julian Kriek
Zeewolde Atletiek
17:43
59
Huub Olde Dubbelink
Altis
18:51
MC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
Zeewolde Atletiek
8:20
2
Jikke van der Ploeg
Triathlon
8:21
3
Loes Kempe
Altis
8:26
4
Anniek van Triest
Clytoneus
9:14
5
Lara van den Broek
Phoenix
9:19
6
Maartje Rinsema
Altis
9:22
7
Abigail Noruwa
Altis
9:31
8
Lidewij Boddeke
Hellas
9:33
9
Dajo Borgonjen
U-Track
9:41
10
Sanne Geurtsen
Hellas
9:42
11
Emily Verhoef
Pijnenburg
9:46
12
ZoŽ Hoogveld
U-Track
9:48
13
Rosalie Schouten
Almere '81
9:52
14
Isa Vera van Sintemaartensdijk
Altis
9:52
15
Jelke Steenbeek
Altis
9:56
16
Elin Buitenhuis
Zeewolde Atletiek
9:57
17
Anna Ingen-Housz
U-Track
9:57
18
Ireen Stoter
Triathlon
9:58
19
Willemijn Leiner
U-Track
9:58
20
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
9:59
21
Bo Engel
Spirit Lelystad
9:59
22
Nora Stemerding
Triathlon
10:04
23
Laia Bruggink
Phoenix
10:04
24
Indy Kortman
Altis
10:10
25
Floor Bomer
Hellas
10:15
26
Noor Tewes
Fit
10:22
27
Tessa Klein Holte
Fit
10:36
28
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
11:07
29
Katya Stappers
Altis
11:39
30
Tiara de Beet
Hellas
11:41
31
Senna Vroemen
Altis
11:47
32
Marieke Visser
Atverni
11:50
33
Aisha Meijer
Hellas
11:51
34
Elena Slagt
Altis
11:54
35
Elieke Kars
Zeewolde Atletiek
12:10
36
Sofie Klein Willink
Triathlon
12:11
37
Karlijn Rinsema
Altis
12:13
38
Imme Kleijne
Fit
12:15
39
Bente Wiggers
Fit
12:19
40
Renťe van de Mast
Altis
12:25
41
Fiep Janssen
U-Track
12:28
42
Mirthe Heinen
Pijnenburg
12:52
43
Anouk Wegerif
Pijnenburg
12:52
44
Sophie de Graaf
Pijnenburg
12:53
45
Famke Fonken
Pijnenburg
12:54
46
Robin van de Grijp
Altis
12:57
47
Erica de Lange
Spirit Lelystad
13:00
48
Janna Luijk
Fit
13:03
49
Valerie Dorland
Altis
13:12
50
Lieke Bakker
Triathlon
13:37
51
Maureen Baartmans
Altis
13:41
52
Indyra Jonkers
Triathlon
13:51
53
Noortje Feijen
Pijnenburg
13:52
JD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybe van Dijk
U-Track
8:36
2
William van Triest
Clytoneus
8:49
3
Jente van Geest
Altis
8:55
4
Thijs Kempe
Altis
8:59
5
Quirijn Pastoor
Zeewolde Atletiek
9:06
6
Emanuel van der Linden
Zeewolde Atletiek
9:08
7
Benjamin GŲtte
Triathlon
9:11
8
Sam Beens
Hellas
9:17
9
Jelle van der Heijden
Altis
9:22
10
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
9:28
11
Jochem Klein
Altis
9:29
12
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
9:31
13
Jaouad Boussakout
Phoenix
9:37
14
Arvin dennis Bronder
Altis
9:44
15
Martijn van Doorn
Altis
9:49
16
Tim Verhagen
Hellas
9:52
17
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
9:57
18
Ruben Immerzeel
Phoenix
10:01
19
Bram Goossens
Atverni
10:04
20
Fynn Jacops
Zeewolde Atletiek
10:07
21
Idse van der Schoot
U-Track
10:11
22
Guus Boorsma
Altis
10:14
23
Yuri Vink
Phoenix
10:14
24
Sep Wanrooij
Altis
10:18
25
Lukas van der Linde
Fit
10:19
26
Navajo Nahumury
Altis
10:29
27
Mike Middelkoop
Triathlon
10:34
28
Sape van der Woude
Hellas
10:41
29
Satria Jansen
Triathlon
10:45
30
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
10:49
31
Floris van Tuijl
Almere '81
10:49
32
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
10:53
33
Koen Bruin
Phoenix
10:55
34
Wessel Meskers
Almere '81
11:00
35
Mees Hirsch
Pijnenburg
11:06
36
Jesse Cools
Altis
11:14
37
Siem van Tuyl
Altis
11:16
38
Joran Scholten
Spirit Lelystad
11:25
39
Quinn Jager
Pijnenburg
11:25
40
Jens Werner
Triathlon
11:30
41
Diogo van den Berg
Atverni
11:45
42
Timo Kieft
Pijnenburg
11:49
43
Teije Benschop
Pijnenburg
11:54
44
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
11:57
45
Kingston Schuld
Altis
12:13
46
Ruben Andriessen
Atverni
12:21
47
Ruben Laziev
Atverni
12:22
48
Rico Osnabrugge
Phoenix
12:26
49
Levi Bras
Altis
12:33
50
Bart Jansen
Altis
13:26
51
Ruben Middelaar
Altis
13:47
JD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dim Petrusma
Altis
8:49
2
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
9:04
3
Tim van de Burgwal
Altis
9:15
4
Roan Straathof
Atverni
9:16
5
Ewoud van Schaik
Zeewolde Atletiek
9:25
6
Jitte Ydema
Pijnenburg
9:31
7
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
9:33
8
Marijn de Vries
Clytoneus
9:34
9
Tijn van de Grijp
Altis
9:36
10
Luuk van Burgsteden
Triathlon
9:37
11
Lars Beijk
Phoenix
9:45
12
Sami Benali
Atverni
9:49
13
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
9:51
14
Chris de Jong
Pijnenburg
9:53
15
Koen van Kats
Hellas
9:54
16
Hidde de Jong
Fit
10:10
17
DaniŽl van der Leest
Altis
10:12
18
Sjoerd van Leeuwen
Atverni
10:16
19
Sven van Gelder
Triathlon
10:17
20
Luc Breton
Fit
10:18
21
Rembrandt Pool
U-Track
10:22
22
Tristan Pothof
Spirit Lelystad
10:23
23
Jonathan Bokhorst
Altis
10:24
24
Matthias de Waal
Hellas
10:31
25
Hielke van den Kieboom
Fit
10:32
26
David Knuth
Altis
10:32
27
Niels Karel
Altis
10:33
28
Pieter van der Zee
Hellas
10:33
29
Pierre Verhoosel
Triathlon
10:34
30
Thijmen Hatzmann
BAV
10:36
31
Noam Michiels
Clytoneus
10:38
32
Bjorn Klein
Zeewolde Atletiek
10:39
33
Sijmen van der Harst
Altis
10:43
34
Jeppe Meesters
Altis
10:46
35
Bilal Bounjoum
BAV
10:53
36
Mart van Kippersluis
Pijnenburg
10:53
37
Stijn Kroeze
Altis
10:54
38
Floris van Baar
Atverni
10:56
39
Noah Beens
Triathlon
10:57
40
Danilo Roest
Pijnenburg
10:58
41
Daniel Kuipers
Atverni
10:58
42
Quintin Landskroon
Altis
11:05
43
DaniŽl Jansen
Pijnenburg
11:12
44
Tom Westdijk
Altis
11:13
45
Thijs Berkhof
Triathlon
11:29
46
Alain Tourne
Triathlon
11:33
47
Hugo Sliedrecht
Triathlon
11:36
48
Finn Hart
Zeewolde Atletiek
11:48
49
Jurre Schoenmakers
Altis
11:53
50
Ivo SchŲls
Triathlon
13:00
51
Olivier Knook
Triathlon
13:03
52
Gijs van Dalen
Atverni
13:06
53
Luca Krijger
Zeewolde Atletiek
13:07
MD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Atverni
6:14
2
Maud te Pas
Atverni
6:29
3
Mette Hippe
Altis
6:36
4
Marit Elkerbout
Altis
6:40
5
Jackie Vissers
Hellas
6:40
6
Hannah Vos
Fit
6:41
7
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:45
8
Anna Braeken-Kristensen
Altis
6:53
9
Madelief van Leur
Altis
7:01
10
Ella Haaksman
Hellas
7:03
11
Faisa Nicolaas
Altis
7:03
12
Denise Kliphuis
Fit
7:04
13
Mara Schouw
Pijnenburg
7:05
14
Fenna van der Kooij
Altis
7:06
15
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
7:19
16
Sophie Blom
Spirit Lelystad
7:20
17
Bente Rutten
Altis
7:35
18
Daphne Boersma
Altis
7:35
19
Femke Verkerk
Atverni
7:38
20
Selene Janmaat
Spirit Lelystad
7:41
21
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
7:42
22
Jinte Jonker
Triathlon
7:44
23
Nynke Glas
Spirit Lelystad
7:47
24
Hannah van Boven
Phoenix
7:48
25
Danne Mossink
Altis
7:50
26
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
7:50
27
Rebecca van Pagťe
Zeewolde Atletiek
7:51
28
Hanne Pinxterhuis
Hellas
7:51
29
Carmen Schipper
Pijnenburg
7:52
30
Robin de Bruin
Altis
7:53
31
Kim van der Wal
Altis
7:56
32
Carmen Lijzenga
Triathlon
8:09
33
Eva van der Linden
Triathlon
8:11
34
Caya Mets
Pijnenburg
8:14
35
Esmee Kramer
Pijnenburg
8:16
36
Dilara Oktay
Pijnenburg
8:30
37
Ilana Akkerman
Pijnenburg
8:31
38
Ana van der Sande
Altis
8:33
39
Famke Willems
Altis
8:59
MD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Zwaal
Altis
6:30
2
Roos Verblauw
Altis
6:35
3
Sophie de Haan
U-Track
6:39
4
Donna Lokhorst
Altis
6:46
5
Sija Sikkema
U-Track
6:57
6
Noa Schut
Altis
6:59
7
Ronja van Oostenbrugge
Fit
7:01
8
Romy Bendanon
Triathlon
7:01
9
Linde Zijlstra
Altis
7:08
10
Iris Rietvelt
Pijnenburg
7:11
11
Jade Broer
Triathlon
7:13
12
Lieke Smit
Atverni
7:15
13
Vere Ingram
Fit
7:15
14
Yfke van der Meer
Altis
7:16
15
June Besuyen
Altis
7:20
16
Kim Scheffers
BAV
7:21
17
Roos van Oostveen
Altis
7:23
18
Marit Kleijnen
Pijnenburg
7:27
19
Mette Wiggers
Triathlon
7:30
20
Nikki Vroemen
Altis
7:32
21
Femi van Buuren
Phoenix
7:32
22
Eva Wagemakers
Altis
7:33
23
Meinou de Jong
Triathlon
7:39
24
Marlou Pronk
BAV
7:40
25
Philippa Faase
Fit
7:42
26
Iris van Eerde
Zeewolde Atletiek
7:43
27
Fť van der Weij
Altis
7:52
28
Renske Versteeg
Pijnenburg
7:53
29
Fenna Miedema
Altis
8:01
30
Majken Berends
BAV
8:03
31
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
8:06
32
Famke Brunt
Triathlon
8:06
33
Karlijn Mossink
Altis
8:12
34
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
8:20
35
Zosia Rasker
Triathlon
8:23
36
Dominique Poelhekke
Zeewolde Atletiek
8:29
37
Aimeť Pillen
Pijnenburg
8:32
38
Rosalie Kriek
Zeewolde Atletiek
8:35
39
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
8:36
40
NoŽll Visser
Phoenix
8:43
41
Mette van der Kolk
Altis
8:45
42
Isabel Groot Bruinderink
Clytoneus
8:47
43
Anna Brinkman
Altis
8:51
44
Lois Rijnders
Altis
8:53
45
Mayke van Lieshout
Triathlon
9:00
46
Neala Don
Altis
9:04
47
Mila Schaap
Triathlon
9:05
48
Aishani de Getrouwe
Almere '81
9:08
49
Anouk Bakker
Triathlon
9:23
50
Jorieke van Duinen
BAV
10:00
51
Julia Vastenburg
AV Nijkerk
10:37
52
Clarice van der Zanden
Altis
11:20
MPD, MEISJES MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Gustin
Altis
4:43
2
Jaloe Gerlings
Pijnenburg
4:46
3
Emma Gerbrands
Phoenix
4:49
4
Evi Wiersma
Pijnenburg
4:53
5
Benthe Walen
Pijnenburg
5:00
6
Nine van Gorkum
Altis
5:04
7
Bente Tonn
Altis
5:11
8
Liv Stronkhorst
Altis
5:14
9
Isa Silverentand
Triathlon
5:15
10
Elif Karakoc
Altis
5:15
11
Esmee Langbroek
Triathlon
5:35
12
Ziva Tebbens
Altis
5:37
JPD, JONGENS MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boyd Lankreijer
BAV
4:08
2
Thijs van Schaik
Zeewolde Atletiek
4:24
3
Kevin Juffer
Zeewolde Atletiek
4:29
4
Jip van Leur
Altis
4:37
5
Iza Verkruissen
Triathlon
4:48
6
Juliano Jamal - de Vries
Clytoneus
4:52
7
Moos Bramer
Altis
4:53
8
Sten de Raad
Pijnenburg
4:56
9
Cedric Hennequin
Triathlon
5:07
10
Naud van Borselen
Zeewolde Atletiek
5:10
11
Melle de Jong
Altis
5:11
12
Luuk Jochems
Altis
5:12
13
Teun Hofman
Altis
5:13
14
Tieme van Leeuwen
Triathlon
5:23
15
Bram van 't Veld
Altis
5:27
16
Epke Kruik
Triathlon
5:44
17
Gosse van Stralen
Altis
6:00
18
Simon van Wijk
Altis
6:07
JPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Versteeg
Zeewolde Atletiek
4:51
2
Floris Smulders
Zeewolde Atletiek
4:55
3
Noah van Kuijk
Almere '81
5:05
4
Pim Hamburger
Hellas
5:08
5
Daniel Verweij
Zeewolde Atletiek
5:10
6
Julyan Eccles
Altis
5:17
7
Manu Arts
Hellas
5:17
8
Mark Strang van Hees
Pijnenburg
5:18
9
Mats van Esschoten
Atverni
5:24
10
Sandor Abrahamse
Triathlon
5:27
11
Arthur Verhaak
Altis
5:31
12
Chris van Amerongen
BAV
5:34
13
Tiemen Ingram
Fit
5:37
14
Finn van der Flier
BAV
5:37
15
Robin Stuur
Triathlon
5:46
16
Melle van der Harst
BAV
5:50
17
Desley van Tol
Zeewolde Atletiek
5:51
18
Tom Cools
Altis
5:52
19
Lennard Smedema
Triathlon
5:53
20
Lars Mulder
Altis
5:54
21
Feiko Born
BAV
5:55
22
Joris Verhoeven
Triathlon
5:55
23
Joaz Proos
Pijnenburg
6:03
24
Niels Bachas
Altis
6:07
25
Lasse van den Akker
Pijnenburg
6:08
26
Myles Facey
Pijnenburg
6:11
27
Bram Geurtsen
Hellas
6:15
28
Basten Mellink
Fit
6:17
29
Boaz Bosveld
Zeewolde Atletiek
6:20
30
Mees Klarenbeek
Fit
6:20
31
Jens van den Hoven
Altis
6:25
32
Terre Hofland
Pijnenburg
6:27
33
Ole Kloppenberg
Triathlon
6:31
34
Ruben Swen
BAV
6:33
35
Bas van Arkel
Pijnenburg
6:34
36
Mees Hilhorst
Triathlon
6:34
37
Aidan Janssen
BAV
6:36
38
Elano Quispel
BAV
6:38
39
Sirius Bouwens
Triathlon
6:54
40
Sallah Ouahamdi
Zeewolde Atletiek
6:59
41
Zeid Al Ahmad
Altis
7:01
42
Otte de Kok
Triathlon
7:03
43
Surya Jansen
Triathlon
7:03
44
Daan Wittekamp
Altis
7:07
45
Julian Misset
Triathlon
7:09
46
Kyan Blaauw
Zeewolde Atletiek
7:13
47
Collin Cocheret de la MoriniŤre
Triathlon
7:35
48
Olof van der Zee
Triathlon
7:35
49
Dylan van Barlingen
Altis
8:08
MPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flore van Keulen
Clytoneus
5:10
2
Bente Smit
BAV
5:16
3
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
5:22
4
Amelie Brouwer
Spirit Lelystad
5:31
5
Sanne Boogaard
Phoenix
5:35
6
Majorie van Wegen
Fit
5:41
7
Meike Rodenhuis
Altis
5:52
8
Aniek van de Braak
AV Nijkerk
5:52
9
FabiŽnne van Duijn
Altis
5:54
10
Anne Kooistra
Altis
5:55
11
Chiara Lotto
Atverni
5:59
12
Pippa Dijkman
Altis
6:02
13
Kjirsten Berends
BAV
6:04
14
Amber Lemmers
Altis
6:09
15
Alexandra Dorst
Altis
6:11
16
Emelie van Nifterik
AV Nijkerk
6:14
17
Iza Hart
Zeewolde Atletiek
6:17
18
Romy van Gerven
Pijnenburg
6:18
19
Naomi Holterhues
Altis
6:18
20
Lieke Smedema
Pijnenburg
6:22
21
Jeslyn de Graaf
Atverni
6:23
22
Manar
Altis
6:33
23
Milou Schuurman
Pijnenburg
6:39
24
Anne-Roos van Drumpt
Altis
6:46
25
Saar Kingma
Triathlon
6:48
26
Anniek Verburgh
Altis
6:59
27
Sara de Putter
Altis
7:02
28
Sanne Huijgen
BAV
7:18
29
Sofie Claassens
Triathlon
8:00
JPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jayden Vredenburg
Atverni
5:32
2
Florian Jellesma
Pijnenburg
5:34
3
Eneas Verbakel
Pijnenburg
5:47
4
Lars Epema
Altis
5:51
5
Siem Kastelein
Clytoneus
5:56
6
Harm de Leeuw
Triathlon
5:57
7
Jesse Fonken
BAV
5:58
8
Nick van den Berg
Triathlon
6:00
9
Menno Walgemoed
Altis
6:07
10
Thomas Pasker
Altis
6:10
11
Hugo van Leeuwen
Atverni
6:11
12
Milo Valk
Atverni
6:12
13
Tymen Wouterse
BAV
6:15
14
Xabi Valencia
Altis
6:18
15
Alex van 't Wout
Altis
6:19
16
Gijs Wagemakers
Altis
6:22
17
Auke Binnekamp
Altis
6:22
18
Kai van Zijtveld
Altis
6:24
19
Jurre Bot
Pijnenburg
6:25
20
Marijn Berfelo
Altis
6:25
21
Nick Dekker
BAV
6:26
22
Lasse Faber
Altis
6:28
23
Tobias van Boven
AV Nijkerk
6:30
24
Sam Prinsen
Altis
6:34
25
DaniŽl van Veldhuizen
Pijnenburg
6:36
26
Joep Hofman
Altis
6:36
27
Tygo Spendel
Altis
6:39
28
Levi van Ginkel
Pijnenburg
6:44
29
Niels van Gorp
Triathlon
6:47
30
Emiel Breuls
Hellas
6:49
31
Erik van Heusden
Phoenix
6:57
32
Melle Dolstra
Pijnenburg
6:58
33
Yoram Fishatsion
BAV
7:11
34
Valentijn Braam
Pijnenburg
7:14
35
Roan de Kruif
Phoenix
7:17
36
Renzo Schouw
Pijnenburg
7:17
37
Levi Peters
Triathlon
7:20
38
Hugo van Wijk
Altis
7:21
39
Jesse Biesheuvel
AV Nijkerk
7:22
40
Floris Knook
Triathlon
7:26
41
Melle Bouma
Triathlon
7:39
42
Floris de Hoop
Pijnenburg
7:55
MPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Rothuizen
Altis
6:00
2
Rinke Scholten
Triathlon
6:07
3
Wende Geurtsen
Pijnenburg
6:11
4
EsmŽe van Lammeren
Almere '81
6:13
5
Victoria Buijs
Pijnenburg
6:14
6
Zee de Kiefte
Phoenix
6:16
7
Sari van de Pol
Hellas
6:24
8
June van Hooijdonk
Hellas
6:25
9
Elise Singels
Hellas
6:28
10
Lana Eccles
Altis
6:29
11
Noortje Boswinkel
Triathlon
6:33
12
Catolijne van den Berg
Almere '81
6:35
13
Philein Buitenhuis
Zeewolde Atletiek
6:39
14
Liz van Diepen
Triathlon
6:39
15
Isa Didden
Clytoneus
6:40
16
Benthe van Veen
Pijnenburg
6:42
17
Leonore van der Vijgh
Pijnenburg
6:45
18
Juliet Mateman
Triathlon
6:45
19
Evi Visser
Triathlon
6:46
20
Faye Kennedy
Almere '81
6:46
21
Doutze Gielbert
Altis
6:47
22
Anna Gijsbers
Fit
6:48
23
Sammie Postma
Altis
6:49
24
Amber Hendrikx
Triathlon
6:51
25
Liz Bast
Altis
6:52
26
Luna Meinten
Zeewolde Atletiek
6:52
27
Ellemijn Visscher
Altis
6:53
28
Quirine Winkel
U-Track
6:55
29
Fien Bramer
Altis
6:57
30
Annabel van Schagen
Pijnenburg
6:58
31
Iva Wijnberger
Pijnenburg
6:59
32
Julia Pronk
Atverni
6:59
33
Fťline Tournť
Triathlon
7:02
34
Maud Langendijk
Zeewolde Atletiek
7:02
35
Cato Kaljee
Altis
7:12
36
Floortje Uittenbogaard
Clytoneus
7:18
37
Ymke Valkonet
Triathlon
7:20
38
Irene Riesenkamp
Altis
7:28
39
Laila de Goijer
Phoenix
7:29
40
Fay van Eijkelenburg
Altis
7:30
41
Femke Jongema
Zeewolde Atletiek
7:48
42
Pheline Huijbers
Altis
7:48
43
Feline Poelhekke
Zeewolde Atletiek
7:53
44
Christel van der Haar
Zeewolde Atletiek
8:04
45
Isa Gustin
Altis
8:12
46
Ghislaine Pattiasina
Clytoneus
8:17
47
Jente Oosterwijk
Altis
8:23
48
Jenna de Lange
Spirit Lelystad
9:48
JPA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Atverni
5:17
2
Casper Holterhues
Altis
5:27
3
Sedic Wanders
Almere '81
5:32
4
Luuk van Meerveld
Altis
5:36
5
Luc Poissonnier
Phoenix
5:38
6
Daan Dirksen
AV Nijkerk
5:38
7
Lucas Hendrickx
Triathlon
5:39
8
Ole van der Grinten
Altis
5:40
9
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
5:42
10
Jasper van Schaik
Zeewolde Atletiek
5:45
11
Friso Leunk
Fit
5:50
12
Thijs van Amerongen
BAV
5:53
13
Martijn Kok
BAV
5:54
14
Sebastian Redel
Altis
5:57
15
Niek van Reen
Zeewolde Atletiek
5:58
16
Rutger Vloo
Triathlon
5:59
17
Simon Broek
Triathlon
5:59
18
Bram Ket
Hellas
6:00
19
Bas Nobel
Clytoneus
6:00
20
Nils Beijk
Phoenix
6:01
21
Floris van den Berg
Altis
6:02
22
Elan van de Pol
Hellas
6:03
23
Nino Magliozzi
Clytoneus
6:09
24
Jelte ten Brave
Altis
6:10
25
Guus van de Burgwal
Altis
6:11
26
Rens Boogaard
Phoenix
6:12
27
Siem van den Akker
Pijnenburg
6:13
28
Vriend Allom
Triathlon
6:14
29
Lucas Hoek
BAV
6:16
30
Jachi Nwanne
BAV
6:16
31
Roan Nieuwenhuijsen
Altis
6:17
32
Sven Gerlings
Pijnenburg
6:17
33
Olivier Zwaal
Altis
6:19
34
Giel Hompes
BAV
6:21
35
Koen van Diepen
Clytoneus
6:23
36
Rubin Michiels
Clytoneus
6:24
37
Teun Hompes
BAV
6:24
38
Abe van Stralen
Altis
6:25
39
Nout Kroeze
Altis
6:26
40
Ole Hakkeling
BAV
6:31
41
RaphaŽl Jansen
Pijnenburg
6:31
42
Bram Hiemstra
Spirit Lelystad
6:35
43
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
6:36
44
Christian Dijkerman
Almere '81
6:37
45
Jayden Blaauw
Zeewolde Atletiek
6:37
46
Mees Otto
Clytoneus
6:38
47
Fedde Spruijt
Atverni
6:39
48
Thom Straub
Phoenix
6:40
49
Julian Dierdorp
Pijnenburg
6:45
50
Tijn Klarenbeek
Fit
6:48
51
Melle Hagmolen of ten Have
Pijnenburg
6:50
52
Bas Vastenburg
AV Nijkerk
6:51
53
Brent Holwerda
Triathlon
6:51
54
Akram Pinard
Altis
6:53
55
Finn Tebbens
Altis
6:57
56
Jonas Rijkenberg
Hellas
6:57
57
Seth Demmendaal
Atverni
6:57
58
Mick Lablans
Triathlon
6:58
59
Rik Burgel
Clytoneus
6:58
60
Anouar Ouahamdi
Zeewolde Atletiek
6:59
61
Rogier van 't Klooster
BAV
7:02
62
Desmond Boel
Atverni
7:04
63
Yoel Fishatsion
BAV
7:06
64
Thorsten Bouwens
Triathlon
7:12
65
Boris van der Zee
Triathlon
7:46
66
Jakob van Dijk
Triathlon
8:42
MPA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
5:21
2
Alana Dijkman
Altis
5:26
3
ZoŽy Fonken
Altis
5:35
4
Elske Dunnink
Altis
5:41
5
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
5:48
6
Myrte Straathof
Atverni
5:48
7
Nune Olde Dubbelink
Altis
5:51
8
Julia Hoogendoorn
Clytoneus
5:53
9
Leena van Dijk
U-Track
5:53
10
Stella Paulusma
Triathlon
6:02
11
Tessa van Panhuis
AV Nijkerk
6:09
12
Marije Kars
Zeewolde Atletiek
6:11
13
Itske van der Ploeg
Triathlon
6:11
14
Hinde Wunderink
BAV
6:12
15
Laure Steenis
Spirit Lelystad
6:15
16
Aarna Thakare
Atverni
6:19
17
Lena Driessen
Pijnenburg
6:22
18
Iris Kooistra
Altis
6:25
19
Darlene Krijtenburg
Altis
6:26
20
Jayda Verhaar
Pijnenburg
6:27
21
Luce van der Lee
Pijnenburg
6:28
22
Moyra Tissingh
Pijnenburg
6:30
23
Jet van Oostenbrugge
Fit
6:30
24
Emely Bronder
Altis
6:31
25
Hanne van der Meer
Altis
6:32
26
Louise Oosterhuis
Zeewolde Atletiek
6:32
27
Carina Pastoor
Zeewolde Atletiek
6:37
28
Nora van Aalst
Clytoneus
6:39
29
Marie de Groot
Hellas
6:46
30
Milou van Bruxvoort
Triathlon
6:52
31
Eva Buitenkamp
Altis
6:53
32
Suze Kennedy
Almere '81
6:54
33
Lisa Verblauw
Altis
6:57
34
Melissa van Duijn
Altis
6:57
35
Eline van Duinen
BAV
7:00
36
Anissa el Ouakili
Altis
7:00
37
Isabelle Snijder
Triathlon
7:01
38
Elin Hamberg
Triathlon
7:03
39
Meis Kingma
Triathlon
7:04
40
Joosje Arentsen
Triathlon
7:04
41
Daantje Snelder
Triathlon
7:17
42
Sara van der Knaap
AV Nijkerk
7:28
43
Fleur van Gorkum
Altis
7:28
44
Eleanore Joosse
Altis
7:31
45
Daphne Hogervorst
BAV
7:44
46
Sofie van Drie
BAV
7:48
JPA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
4:49
2
Gijs Merckx
Almere '81
5:15
3
Teun Westein
Phoenix
5:17
4
Jesse Nieuwenhuisen
Almere '81
5:21
5
Guus Lemmens
U-Track
5:22
6
Zeki Mihci
BAV
5:24
7
Pelle de Raad
Altis
5:24
8
Daan Beeks
Altis
5:27
9
Samuel Post
Altis
5:28
10
Melle Pietersma
Fit
5:29
11
Finn Speckmann
Altis
5:32
12
Pieter Huneker
U-Track
5:34
13
Joek Boonstra
BAV
5:34
14
Casper Slagt
Altis
5:35
15
Pepijn Keppel
Phoenix
5:38
16
Tijn Zwart
Pijnenburg
5:42
17
Mees Ruitenbeek
Altis
5:42
18
Kjell Berends
BAV
5:43
19
Damian Verweij
Zeewolde Atletiek
5:43
20
Niels Dusoswa
Atverni
5:46
21
Pepijn Wagenaar
Almere '81
5:47
22
Sven Dekker
Clytoneus
5:47
23
Kyano Lankreijer
BAV
5:49
24
Matthias Maasse
Zeewolde Atletiek
5:50
25
Maarten Pierik
U-Track
5:51
26
Lars van der Spek
Fit
5:51
27
Sem Evers
Almere '81
5:53
28
Hugo van Rens
BAV
5:54
29
Rolan Iking
Altis
5:56
30
Sil Zaayer
Phoenix
5:57
31
Lode Sanders
Phoenix
6:00
32
Jens van de Wetering
Triathlon
6:02
33
Ivar Vink
Phoenix
6:03
34
Yuri Ris
Hellas
6:05
35
Lucas van Lien
Zeewolde Atletiek
6:06
36
Tim Pieneman
Pijnenburg
6:07
37
Hielke van Gelder
Altis
6:07
38
Thomas Pronk
Atverni
6:08
39
Menno Tolen
Altis
6:08
40
Wessel Siezen
Fit
6:10
41
Nils Medema
Altis
6:11
42
Mels van Stratum
Triathlon
6:11
43
Jasper van Eck
Atverni
6:14
44
Luke Uyleman
Altis
6:17
45
Claudio Schiavon
Almere '81
6:21
46
David Louwe Kooijmans
Altis
6:24
47
Floris Valkonet
Triathlon
6:26
48
Kai Balk
AV Nijkerk
6:27
49
Oscar Overbeek
Fit
6:27
50
GIjs Langendijk
Zeewolde Atletiek
6:28
51
Oscar Jongema
Zeewolde Atletiek
6:32
52
Liu Spijker
Triathlon
6:35
53
Maarten Koop
Altis
6:36
54
Julian krist
Zeewolde Atletiek
6:42
55
Tycho Pureveen
Pijnenburg
6:44
56
Ruben Baartmans
Altis
6:47
57
Jim Vreman
Pijnenburg
6:51
58
Damian Scholten
Triathlon
6:55
59
Beer Goense
Altis
7:01
60
Sjoerd van Schaick
Hellas
7:01
61
Alek Baggerman
Hellas
7:03
62
Alex Dijkhuizen
Triathlon
7:05
63
Silas van Wierst
Zeewolde Atletiek
7:10
64
Niek Lippinkhof
Zeewolde Atletiek
7:17
65
Mees Blijenberg
Triathlon
7:18
66
Wouter Kooij
Zeewolde Atletiek
7:21
67
Roan Versteegen
Altis
7:21
68
Thijs van Doren
Almere '81
7:28
69
Sep van Diepen
Triathlon
7:34
70
Mingus Dijkman
Pijnenburg
7:36
71
Onno Hoekstra
Triathlon
7:45
72
Tobias Hilhorst
Triathlon
7:50
MPA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aniek Grezel
Hellas
5:25
2
Dot Pouw
BAV
5:34
3
Kyara Lankheet
Altis
5:37
4
Wies Schmitz
Almere '81
5:41
5
Fiene van Maanen
Pijnenburg
5:45
6
Anniek Mateman
Triathlon
5:46
7
Carlijn Kannegieter
Altis
5:49
8
Noena van den Berg
Almere '81
5:50
9
Nola van der Loos
Hellas
5:50
10
Alexandra Koenis
Almere '81
5:53
11
Evy Roose
Hellas
5:54
12
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
5:55
13
Cato Hompes
BAV
5:55
14
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
5:56
15
Mai-linh Bouwens
Atverni
5:58
16
Britte Wijnberger
Pijnenburg
5:58
17
Laura Duits
Pijnenburg
5:59
18
Robin de Cock
Hellas
6:00
19
Mirthe Petra
Pijnenburg
6:00
20
Bodine Roza
Altis
6:01
21
Lucia van der Linden
Almere '81
6:04
22
Roos Kempe
Altis
6:06
23
Eva van Lammeren
Almere '81
6:07
24
Ivana Marzec
Pijnenburg
6:09
25
Solene de Haan
Atverni
6:16
26
Roos Liefhebber
Zeewolde Atletiek
6:22
27
Kate van Heusden
Altis
6:24
28
Dana Weisscher
Phoenix
6:24
29
Sanne Linckens
Hellas
6:26
30
Ilse Jonkman
Spirit Lelystad
6:27
31
Thiebe van Doorn
Triathlon
6:33
32
Caithlyn van der Wiel
Altis
6:34
33
Juna van Sonderen
Altis
6:35
34
Lauren van der Haar
Zeewolde Atletiek
6:36
35
Cato Klein Willink
Triathlon
6:45
36
Ella Cools
Altis
6:47
37
Lies Vogelzang
Triathlon
6:49
38
Annet Kamp
Fit
6:51
39
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
6:57
40
Esmee van Arkel
Altis
6:59
41
Anouk van Nifterik
AV Nijkerk
7:01
42
Maureen Smedema
Triathlon
7:14
43
Lotte Winter
BAV
7:21
44
Senne Doeland
Pijnenburg
7:26
45
Bente van Schalkwijk
Altis
8:15
www.uitslagen.nl
12-01-2020 00:58