Uitslagenlijst Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 11 januari 2020

J-9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Pastoor
Hasselt
6:02
6:02
2
Joas van Wijngaarden
Hasselt
6:38
6:38
3
Hidde de Jonge
Hardenberg
6:49
6:49
4
Jort de Weerd
Ommen
7:01
7:01
5
Gijs de Lange
ACO Van Elderen
7:11
7:10
6
Jip Seinen
ACO Van Elderen
7:34
7:33
7
Giel Borger
ACO Van Elderen
7:49
7:49
8
Jurre de Jonge
Hardenberg
7:53
7:53
9
Gijs Dekker
ACO Van Elderen
8:38
8:37
10
Maro Fokke
Vroomshoop
8:45
8:45
11
Yu-Shan Reedijk
ACO Van Elderen
8:55
8:55
M-9, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
6:50
6:50
2
Noor Boldewijn
De Sprinter
6:56
6:56
3
Saline Waninge
Ruinerwold
7:03
7:03
4
Liz Meijer
ACO Van Elderen
7:35
7:34
5
Puck Seinen
ACO Van Elderen
8:04
8:03
6
Jasmijn Akkerman
Hasselt
8:20
8:20
J1012, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
5:28
5:28
2
Nout Meijer
ACO Van Elderen
5:58
5:58
3
Niek Geerligs
Twenterand
6:13
6:12
4
Jefta Pierik
Hasselt
6:14
6:14
5
Thijs Dorgelo
Spurt '88
6:16
6:16
6
Ruben Volkerink
Hasselt
6:20
6:20
7
Jurre de Weerd
Ommen
6:31
6:31
8
Robin Dunnink
Hasselt
6:46
6:46
9
Thijmen Lamberink
Hardenberg
7:40
7:40
M1012, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
6:04
6:04
2
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
6:17
6:17
3
Elise Martens
Hoogeveen
6:18
6:18
4
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:27
6:27
5
Nora Boer
ACO Van Elderen
6:40
6:40
6
Lotte van Sermondt
Vriezenveen
6:41
6:41
7
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
7:29
7:29
8
Liza Smalbrugge
Hasselt
7:36
7:36
9
Pien Doosje
ACO Van Elderen
7:52
7:52
J1315, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mikel Berenst
ACO Van Elderen
5:32
5:32
2
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
5:43
5:43
3
Sylvan Bosman
Hasselt
6:18
6:18
M1315, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
5:49
5:49
2
Mariëlle Lensen
HAC '63
6:14
6:14
3
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
8:53
8:53
5MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Leusink
HAC '63
16:58
16:58
2
William van Eeken
ACO Van Elderen
17:25
17:25
3
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:39
17:39
4
Gertin Roke
ACO Van Elderen
17:55
17:54
5
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
18:51
18:50
6
Manfred Boer
ACO Van Elderen
20:02
20:02
7
Dinand Hankamp
Vroomshoop
20:31
20:30
8
Mink de Jong
Vroomshoop
21:09
21:09
9
Sander Dijkstra
De Sperwers
21:29
21:28
10
Juan Oldehinkel
Spurt '88
21:33
21:26
11
Jelle Reinink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
21:45
21:44
12
Martijn Kolkman
Almelo
22:17
22:15
13
Christian Baarslag
Hardenberg
23:00
22:58
14
Elroy Dubbink
Vroomshoop
23:54
23:47
15
Sander Rozemuller
ACO Van Elderen
24:22
24:20
16
Henkjan Lamberink
Hardenberg
25:40
25:37
17
Hans Hoekman
Ommen
26:50
26:45
18
Martin Platenkamp
Marathon Pim Mulier
27:10
27:03
19
Rik Schutte
Vroomshoop
27:26
27:20
20
Erik Akkerman
Hasselt
28:26
28:19
21
Germen Dood
Den Ham Ov
33:29
33:21
22
Jan Stokzeef
Den Ham Ov
33:32
33:22
5M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:21
20:20
2
Marc Bakhuis
Vriezenveen
20:46
20:44
3
Henry Toerse
Balkbrug
21:38
21:37
4
Karel Prins
Veeningen
22:13
22:11
5
Arjan Landerink
Hardenberg
24:01
23:57
6
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:17
25:12
7
Bennie Boldewijn
Staphorst
26:02
25:58
8
H Reinders
Den Velde
26:03
26:00
9
Ferdinand Dam
Daarlerveen
30:39
30:36
10
Bert Toonstra
Vroomshoop
31:32
31:19
5M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
19:58
19:58
2
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:37
20:36
3
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
22:40
22:38
4
Robert Terlouw
Hardenberg
23:30
23:28
5
Wilko Kolkman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
23:36
23:35
6
Anne Marsman
ACO Van Elderen
23:48
23:45
7
Jan Hankamp
Vroomshoop
23:56
23:55
8
Marcel Hofman
De Sperwers
24:12
24:10
9
Ferdinand Hemme
De Sperwers
24:52
24:50
10
Herman Overmars
Ommen
25:51
25:46
11
Theo Oldehinkel
Spurt '88
26:16
26:12
12
Nico Leussink
SISU
26:27
26:25
13
Jan van der Molen
Rheezerveen
26:31
26:28
14
Gert Jansen
Vroomshoop
27:16
27:12
15
Henk Spoor
Vroomshoop
27:51
27:46
16
Jan Schuurs
Den Ham Ov
28:10
28:02
17
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
28:11
28:05
5VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
19:29
19:29
2
Harriët van 't Oever
ACO Van Elderen
21:00
20:59
3
Eva Heidema
ACO Van Elderen
21:24
21:22
4
Jolanda van Dam-Dijk
ACO Van Elderen
21:34
21:33
5
Marieke ten Brinke
ACO Van Elderen
21:52
21:52
6
Nienke van der Woude
Hasselt
24:25
24:22
7
Linda Pielman
ACO Van Elderen
24:33
24:30
8
Annemieke Wursten
Hasselt
28:20
28:16
9
Iris Sellies
Hasselt
28:22
28:16
10
Marjan van der Voet
Den Ham Ov
28:30
28:22
11
Maaike Paap
Hardenberg
28:43
28:38
12
Gerdienke Zielman
Hasselt
29:22
29:17
13
Susan Otter
Hardenberg
30:02
29:53
14
Marleen Hegeman
Hasselt
30:47
30:42
15
Danique Hutten
Vroomshoop
31:17
31:10
16
Irene Schunselaar
ACO Van Elderen
31:55
31:49
17
Andrea Tap
Den Ham Ov
32:43
32:35
18
Monique Dood
Den Ham Ov
33:02
32:54
19
Irene Smit
Kampen
34:39
34:34
20
Lise Stokreef
Den Ham Ov
35:56
35:47
5V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:52
20:52
2
Fiona Grootoonk
Hardenberg
25:31
25:29
3
Margreet van der Vecht
Hasselt
27:58
27:54
4
Carolien van Dam
Wijhe
29:28
29:22
5
Ria Smalbrugge
Hasselt
30:15
30:12
6
Riette Stokreef
Den Ham Ov
35:57
35:47
5V50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriët van Nuil
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:25
27:23
2
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
27:55
27:49
3
Mirjam Veenstra
Notter
29:53
29:50
4
Geertje Boelen
Zuidwolde Dr
37:32
37:26
10MSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
33:55
33:55
2
Abrha Gebreegziabher
Hardenberg
35:47
35:46
3
Harm-Jan Martens
HAC '63
37:55
37:55
4
Maarten Oosterhuis
Hasselt
40:58
40:57
5
Rick Harmsen
Rijssen
41:05
41:05
6
Emiel Willems
Vriezenveen
41:24
41:23
7
Mark de Leeuw
Ruinerwold
41:49
41:49
8
Lars Knol
Vroomshoop
43:27
43:24
9
Robin Brands
Brucht
43:52
43:52
10
Sonny Marsman
Daarlerveen
44:15
44:12
11
Mike de Boer
Borne
44:18
44:13
12
Henk Tamminga
Hardenberg
44:24
44:21
13
Jesse Oosterhuis
Hasselt
45:09
45:07
14
Herman Knol
Hardenberg
45:11
45:07
15
Ramon IJzebrink
Ommen
46:44
46:37
16
Justen Kamphuis
Vriezenveen
47:16
47:12
17
René Kuizenga
Hardenberg
47:35
47:31
18
Sjaak Kolthof
Vroomshoop
47:42
47:38
19
Daan Spoor
Vroomshoop
47:50
47:42
20
Jaap Sterken
Nieuwleusen
48:54
48:45
21
Erwin ten Thije
Vriezenveen
48:55
48:50
22
Joris Bosch
Vroomshoop
49:18
49:14
23
Kristiaan van Weezep
Nijverdal
49:23
49:21
24
Peter Kosse
Geerdijk
51:39
51:30
25
Simon Kosse
Geerdijk
52:30
52:21
26
John de Jager
Westerhaar-Vriezenv Wijk
55:33
55:27
10M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
37:25
37:25
2
Serge Hofkamp
Ommen
41:33
41:32
3
Michiel Huzen
AG '85
41:43
41:42
4
Edwin Schrik
Nederlandse Triathlonbond
42:56
42:54
5
Igor van Elburg
Ommen
43:40
43:39
6
Johan de Gooijer
Hardenberg
43:59
43:56
7
Jan Hendrik Kollen
Den Ham Ov
45:12
45:04
8
René de Jager
sibculo
46:11
46:08
9
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
46:41
46:40
10
Ben Smith
Spurt '88
47:16
47:10
11
Herman Slot
Vroomshoop
47:17
47:09
12
Udo Waanders
Hellendoorn
47:33
47:32
13
Wouter Dirk de Jong
Ommen
47:39
47:35
14
Robert van der Meulen
Isala '96
48:16
48:13
15
Martin Veurink
Rheezerveen
49:29
49:23
16
Jannes Janssen
Hardenberg
49:44
49:37
17
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
52:53
52:48
18
Marcel Kroeze
Vroomshoop
54:28
54:19
19
Andre Schurink
Daarlerveen
59:26
59:16
10M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Dambrink
De Sprinter
42:29
42:28
2
René van Weezep
ACO Van Elderen
44:11
44:10
3
Bert Luchies
Daarle
44:28
44:25
4
Bennie Akkerman
AG '85
44:57
44:55
5
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
45:07
45:04
6
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
45:30
45:28
7
Roel Westert
Ruinerwold
46:29
46:26
8
Eize Wind
Radewijk
47:45
47:41
9
René Bosman
Hasselt
48:05
48:04
10
Theo Salomons
Bergentheim
49:34
49:28
11
Gerrit Veurink
Rheezerveen
49:59
49:54
12
Fred Koningstein
AG '85
51:09
51:03
13
Gert Goos
Dalfsen
51:13
51:08
14
Benno Braamhaar
AV Rijssen
51:14
51:11
15
Henk Korterink
Hasselt
51:15
51:11
16
Pieter Klein
Zuna
52:03
51:55
17
Peter Rooseboom
Hardenberg
52:14
52:10
18
Wil Derks
Ommen
53:14
53:09
19
Dick Remmers
ACO Van Elderen
54:10
54:04
20
Jan Altena
Bruchterveld
54:43
54:36
21
Fokke Wind
Den Ham Ov
55:27
55:20
22
Gert Maneschijn
Daarlerveen
1:05:28
1:05:18
10VSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien Jansen
De Sprinter
44:31
44:30
2
Christina Mulder
Nieuwleusen
46:01
45:59
3
Linda Eektimmerman
Zwolle
49:04
49:00
4
Marleen van Heerde
Cialfo
51:16
51:14
5
Nikki Geesink
Hardenberg
51:21
51:17
6
Judith Vogelzang
Ommen
58:45
58:41
7
Wobke IJmker
Den Ham Ov
59:42
59:34
10V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
43:19
43:18
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
45:56
45:54
3
Antien van der Vegt
HAC '63
47:02
47:00
4
Geke Tempelman
Vechtdallopers
51:29
51:25
5
Dayen Spijker
Kleinringe
57:57
57:56
6
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:06:55
1:06:48
10V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Akkerman
AG '85
51:17
51:13
2
Carla Geesink
Hardenberg
54:22
54:17
3
Marry de Lange
ACO Van Elderen
57:05
56:58
MCANI, 5 KM CANICROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egon Meuleman
Uden
16:52
2
Jan Knoppert
Zwolle
17:52
VCANI, 5 KM CANICROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Folbert
Vriezenveen
24:26
2
Milou Anthonisse
Hellendoorn
26:48
3
Nathalie Kappers
Bergentheim
26:49
4
Kim Verkade
Geesbrug
27:57
5
Samantha Nijkamp
Okkenbroek
28:07
6
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
29:15
7
Elisabeth van der Wal
Gieten
30:58
8
Alma de Weerd
Den Ham Ov
31:13
9
Iris Feenstra
Zwolle
31:42
10
Monique Sluijer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
32:06
11
Jeanet Hooyer
Noordscheschut
33:21
Met dank aan de sponsors en de vele vrijwilligers
Graag tot ziens bij de ACO van Elderen Crossloop op 29-02-2020
www.uitslagen.nl
16-01-2020 22:31