Uitslagenlijst Teuge runs for life

Teuge - Zondag 5 januari 2020

500 V, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linn Hagen
AV '34
1:59
2
Maud Lamfers
AV '34
2:06
3
Eva van Oorspronk
Twello
2:40
4
Puk Lamfers
AV '34
2:42
5
Charlotte Duijf
Apeldoorn
2:44
6
Nina van Riessen
Apeldoorn
2:45
7
Emma van Thiel
Apeldoorn
3:20
8
Eva van Heusden
Apeldoorn
3:20
9
Lian van Tillaart
Twello
3:20
500 M, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Klinkhamer
AV '34
1:46
2
Dees Harbers
Teuge
2:03
3
Pelle de Graaf
Beemte Broekland
2:12
4
Dirk Verhoek
Deventer
2:28
5
Max de Graaf
Beemte Broekland
2:35
6
Dylan Markvoort
Vaassen
2:43
7
Ben van Heusden
Apeldoorn
2:45
8
Sven van Riessen
Apeldoorn
3:00
9
Tijn van Tillaart
Twello
3:20
10
Arend Verhoek
Deventer
3:20
11
Ryan Markvoort
Vaassen
3:20
12
Tim Riep
Apeldoorn
3:20
1,2 K, 1,2 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Lantink
PEC 1910
5:02
2
Linn Hagen
AV '34
5:30
3
Femke van Dam
Apeldoorn
5:31
4
Eva Harbers
Teuge
5:56
5
Kim Prigge
Teuge
5:57
6
Lize vd Heuvel
AV '34
5:58
7
Amber van Veldhuizen
Apeldoorn
6:00
8
Norah van der Wal
Apeldoorn
6:15
9
Isa Hagen
Apeldoorn
6:20
10
Lies Heiner
AV '34
6:48
1,2 K, 1,2 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ziggy Peelen
Arnhem
4:40
2
Benthe de Vries
AV '34
4:41
3
Alec Pantus
AV '34
5:05
4
Justin Hagen
Apeldoorn
5:17
5
Daan Krijger
Teuge
5:21
6
Kaj van Riessen
Apeldoorn
5:21
7
Luuk van Oorspronk
Twello
5:42
8
Hugo van Thiel
AV '34
5:47
9
Willem Esselink
Twello
5:50
10
Finn van Riessen
Apeldoorn
6:08
11
Rafael Lengers
Apeldoorn
6:16
12
Willem Heiner
AV '34
6:18
13
Jens Ramakers
Teuge
6:41
14
Aron Horstman
Sc. Teuge
6:44
15
Jaap Esselink
Twello
6:48
16
Alexander Rodrigues
Apeldoorn
7:03
17
Wess te Wierik
Teuge
7:04
5 KM., 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
16:55
2
Marjon Pijl
Arnhem
21:45
3
Saskia Dhont
Teuge
22:24
4
Jolanda Rutgers
Wenum-Wiessel
22:25
5
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
22:41
6
Luna Wakkers
Deventer
22:57
7
Judith Postmus
Leusden
23:18
8
Esther van Riessen
Apeldoorn
23:19
9
Caitlin Pantus
AV '34
23:27
10
Evi Ziens
Apeldoorn
24:08
11
Manon Rodrigues
Apeldoorn
24:33
12
Sylvia Slijkhuis
Apeldoorn
24:43
13
Esther de Waard
Apeldoorn
26:55
14
Chantal Rozeboom
Apeldoorn
26:58
15
Carolien Esselink
Deventer
26:59
16
Stephanie Schaduw
Apeldoorn
27:09
17
Marjolein Nijland
Laren Gld
27:15
18
Maud Salomons
Wenum-Wiessel
27:23
19
Marjo Prigge van der Linden
AV '34
27:30
20
Letty Steunenberg
Apeldoorn
27:38
21
Els Veeneman
Beemte Broekland
28:12
22
Rianne Eekhuis
Twello
28:35
23
Nicole Veldhuis
Apeldoorn
28:45
24
Diana Wolters
Veluwe
29:05
25
Heidi de Vries
AV '34
29:30
26
Audrey Spoelman
AV '34
29:31
27
Ana Huijgen
Apeldoorn
29:53
28
Claudia Scholten
AV '34
29:55
29
Annette Postma
AV '34
30:01
30
Melanie Haveman
Apeldoorn
30:40
31
Naomi Hakkenberg
Apeldoorn
31:30
32
Nicolette Bierlaagh
Apeldoorn
31:45
33
Debbie Rib
Apeldoorn
32:00
34
Annemiek Dimmendaal
Arnhem
33:45
35
Judith van Mill-van Lith
Apeldoorn
34:05
36
Amy ter Braak
Apeldoorn
35:00
37
Rianne Eekhuis
Twello
35:05
5 KM., 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Verboven
Cuijk
17:06
2
Richard van Dusschoten
Leusden
18:28
3
Chris Frencken
Veluwelopers
18:40
4
Tim van Dam
Apeldoorn
18:41
5
Dick Postmus
Rijssen
19:38
6
Thomas Postmus
Rijssen
20:18
7
Bart Steens
Apeldoorn
20:20
8
Alex Koelink
Wenum-Wiessel
21:29
9
Luuk Jansen
AV '34
21:30
10
Frank Jansen
Heerde
21:44
11
Ryan Blumink
Teuge
21:46
12
Teun Harbers
AV '34
22:07
13
Thijs Krijger
Teuge
22:23
14
Merten van Dam
Sc. Teuge
22:35
15
Wout de Haan
Sc. Teuge
22:41
16
Brent Voordes
Beemte Broekland
23:06
17
Wessel Verwaaijen
Teuge
23:10
18
Martien de Haas
AV '34
23:16
19
Erwin Oorspronk
Sc. Teuge
23:25
20
Lex Willemsen
Sc. Teuge
23:32
21
Jeroen Willemsen
Sc. Teuge
23:36
22
Michel de Haan
Sc. Teuge
23:48
23
Michel Bakkers
Deventer
23:51
24
Ynze Dhont
Sc. Teuge
23:52
25
Jens van der Lugt
Apeldoorn
23:53
26
Daan Leidekker
Sc. Teuge
23:53
27
Cas Hagen
Sc. Teuge
24:01
28
Steyn Rozeboom
Apeldoorn
24:07
29
Patrick vd Lugt
Apeldoorn
24:30
30
Rene Jansen
Apeldoorn
25:50
31
Siemen den Besten
Sc. Teuge
26:30
32
Jeroen Hendriks
Apeldoorn
26:35
33
Jesse Hagen
Apeldoorn
26:40
34
Sven Ramakers
Teuge
26:45
35
Niels Huidink
Apeldoorn
26:50
36
Jan Reuvekamp
AV '34
27:05
37
Timo Steunenberg
Apeldoorn
27:18
38
Rens Salomons
Vaassen
27:35
39
Thom van der Wal
Apeldoorn
27:45
40
Gerben van der Wal
Apeldoorn
28:00
41
Ronald Prigge
Aalten
28:05
42
Tim van Ekeren
Apeldoorn
28:37
43
John Kloezeman
Apeldoorn
28:48
44
Joost Klaaysun
Apeldoorn
29:00
45
Marcel Smaling
Apeldoorn
29:12
46
Erik Horstman
Teuge
29:40
47
Leon van Welie
Sc. Teuge
29:47
48
Mark Bierlaagh
Apeldoorn
30:30
49
Niels Vukkink
Sc. Teuge
30:57
50
Gradus van der Wal
Apeldoorn
31:05
51
Ron Dudink
Apeldoorn
31:50
52
Gerard Dimmendaal
Arnhem
32:55
53
Peter Verhoef
Apeldoorn
34:55
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Bleumink
Twello
44:19
2
Jolanda uit den Bogaard
Apeldoorn
45:15
3
Jessica Bronkhorst
Twello
46:41
4
Anke ten Velde
Apeldoorn
48:21
5
Danielle ter Haar
AV '34
51:20
6
Jacolien Vukkink
AV '34
52:00
7
Risca Baas
Apeldoorn
55:41
8
Mireille Weeldenburg
AV '34
55:56
9
Joke Menkveld
AV '34
56:00
10
Elmie Schut- van Middendo
Apeldoorn
58:00
11
Esther Salemink
AV '34
1:03:10
12
Lisanne van den Hof
AV '34
1:03:10
13
Debby Wubbolt
Apeldoorn
1:03:15
14
Sonja Streppel
Apeldoorn
1:03:30
15
Geeke Wiltink
Apeldoorn
1:05:40
16
Linda Cornelissen
Apeldoorn
10 KM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert Pannenkoek
Apeldoorn
36:28
2
Jeroen Hagen
Apeldoorn
38:21
3
Jeroen Lamfers
Veluwe
39:13
4
Patrick Ziens
Apeldoorn
39:55
5
Mark Pantus
Apeldoorn
40:04
6
Martie Westerink
Sc. Teuge
40:05
7
Jan Steegink
Deventer
42:35
8
René Kok
Apeldoorn
43:04
9
Manolito Hulsebos
Deventer
43:21
10
Devinio Bennink
Apeldoorn
43:26
11
Ferry Hagen
Apeldoorn
43:41
12
Ward Bloemhard
Apeldoorn
44:39
13
Melvin Peters
Daventria
44:45
14
Lucas Harbers
Teuge
44:46
15
Jari Weijers
Sc. Teuge
45:04
16
Ronald Kwint
Deventer
45:15
17
Cesar Krijger
Teuge
45:15
18
Henk Zegers
AV '34
47:32
19
David Hunink
Beemte Broekland
48:21
20
Jurgen Radstake
Apeldoorn
48:21
21
Jasper Esselink
Twello
48:21
22
Sander Bredewout
Apeldoorn
48:21
23
Ton Veldhuizen
AV '34
48:21
24
Jeroen Taalman
Apeldoorn
48:21
25
Eric Peelen
Arnhem
51:16
26
Peter Eerenbeemd
Deventer
53:25
27
Hans Luiten
Apeldoorn
54:00
28
Rudy Haverkamp
Sc. Teuge
54:10
29
Arie Huijgen
Apeldoorn
54:30
30
Gerwin Roke
Heerde
54:35
31
Erik de Waaldt
Eerbeek
55:50
32
Tako de Jong
Apeldoorn
58:10
33
Tjerk de Jong
Apeldoorn
58:12
34
Robin Verhoek
Deventer
58:30
35
Gerard Radstaat
Meerkerk
1:06:25
36
Roy Bisseling
Apeldoorn
Met dank aan DSFB, ATB Teuge, Stichting Hartenkind en AV '34
www.uitslagen.nl
07-01-2020 09:44