Uitslagenlijst Jaspercross

Asten - Zondag 5 januari 2020

JPUPM, JPC MINI - 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brent Smetsers
Scopias
5:40
2
Dex Scheepers
ATH
5:46
3
Jor van den Munckhof
Scopias
5:50
4
Kick van de Graaf
ATH
6:07
5
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
6:13
6
Bram Geraats
Atletiek Leudal
6:25
7
Luuk van Asten
Asten
6:50
8
Enne Dinghs
Venlo
7:16
9
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
7:20
MPUPM, MPC MINI - 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Wassenberg
Unitas
6:22
2
Maud Geraats
Atletiek Leudal
6:31
3
Daniek Grommen
Atletiek Helden
6:36
4
Robin Bijsterveld
Eindhoven Atletiek
6:54
5
Isa van Havere
7:21
6
Jasmijn Dackus
Maastricht
7:34
7
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
8:56
8
Sanne Dackus
Maastricht
9:32
JPUPC, JPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Rijnen
Scorpio
5:28
2
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
5:30
3
Jur van Boekholdt
Scopias
5:33
4
Gijs van Bussel
Asten
5:49
5
Joep van der Linden
HAC
6:02
6
Jord Custers
HAC
6:06
7
Raven Huijts
Unitas
6:12
8
Kevin Mossaddaq
AV Weert
6:21
9
Stijn Fortuin
Atletiek Helden
6:28
10
Jip Verbeek
Lopersgroep Deurne
6:29
11
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
6:30
12
Marcus Buseyi
ATH
6:38
13
Pepijn van de Laar
ATV Venray
6:51
14
Stef Paulus
ATV Venray
7:00
15
Niek van Asten
Asten
7:38
16
Mika Koetsier
Lopersgroep Deurne
7:45
MPUPC, MPC - 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
5:46
2
Evi Schreurs
Scopias
5:52
3
Carlijn IJpelaar
ACW '66
6:00
4
Nouk Helmink
Scopias
6:03
5
Fien Houben
Atletiek Helden
6:05
6
Nina Kersten
ATH
6:07
7
Madelief Gnodde
AVV
6:16
8
Feliene Derijk
Scopias
6:20
9
Amber Bevers
GAC Gemert
6:24
10
Alix Ermers
GAC Gemert
6:27
11
Anna Dinghs
Venlo
6:43
12
Jole Marijnissen
Achilles-Top
6:48
13
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
6:50
14
Evelien Dackus
Maastricht
7:06
15
Emma Grandia
't Jasper Sport
7:48
16
Luna Claessens
ATV Venray
8:12
JPUPB, JPB - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
6:30
2
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
6:37
3
Tim de Kok
GVAC
6:46
4
Bram Rekmans
AV Weert
6:55
5
Aron Kovacs-Borbas
ATH
6:57
6
Floris Prins
HAC
7:05
7
Jari Kelder
DES
7:16
8
Wouter Kabel
Eindhoven Atletiek
7:21
9
Lars Geraats
Atletiek Leudal
7:31
10
Koen Verheijen
AV Weert
7:31
11
Lander Jansens
Gloria
7:40
12
Mats Gense
AV Weert
7:54
13
Bram Groot
Tilburg Road Runners
7:57
14
Michiel Klomp
ATV Venray
7:59
15
Luuk Maas
't Jasper Sport
8:15
16
Thijn Hilgers
AV Weert
8:27
17
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
8:38
18
Jort van den Hoef
ATV Venray
10:14
MPUPB, MPB - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
6:47
2
Tess Rennen
Sprint
7:01
3
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
7:16
4
Arden Veldman
Achilles-Top
7:17
5
Maud Jansen
GAC Gemert
7:20
6
Lotte Van Havere
Swift
7:21
7
Elise Grosfeld
AVV
7:26
8
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
7:30
9
Fenne Hurkens
GAC Gemert
7:38
10
Robin van den Bogaard
HAC
7:41
11
Nienke Bartels
Milheeze
7:45
12
Daphne Klomp
Scopias
7:48
13
Nikki Ermers
GAC Gemert
7:51
14
Anna Wilms
HAC
7:58
15
Saar de Koning
Bakel
7:59
16
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
8:00
17
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
8:21
18
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
8:23
19
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
8:25
20
Lune Verhofstadt
HAC
8:27
21
Felicia Kersten
't Jasper Sport
9:35
22
Lisa Meulendijks
Lopersgroep Deurne
9:55
JPUPA, JPA - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:35
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:38
3
Scott Romijn
Prins Hendrik
5:46
4
Rogier Gitz
Attila
6:02
5
Jasper Klok
AVV
6:04
6
Timo Wassenberg
Unitas
6:07
7
Thom Pelkmans
Sprint
6:15
8
Alain Ritten
Achilles-Top
6:18
9
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
6:20
10
Lars Custers
HAC
6:22
11
Guus Beumer
Prins Hendrik
6:23
12
Jasper van Bussel
Asten
6:24
13
Max Crutzen
Sprint
6:29
14
Koen Schiepers
Atletiek Maastricht
6:33
15
Joep van Casteren
ATH
6:34
16
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
6:36
17
Jarne Reijnen
HAC
6:37
18
Aron Szilagyi
AV Weert
6:39
19
Ravi Classen
Scopias
6:40
20
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:41
21
Mike van Tilburg
HAC
6:43
22
Rick Koppelmans
Mariahout
6:50
23
Noud Kessels
Scopias
6:56
24
Jan Aardenburg
Unitas
6:57
25
Tim Michiels
ATH
7:04
26
Noah Reek
Eindhoven Atletiek
7:05
27
Remco Adriaans
GAC Gemert
7:07
28
Casper Rekmans
AV Weert
7:11
29
Niels Gense
AV Weert
7:13
30
Kevin Kersten
ATH
7:16
31
Rens Gulickx
Gloria
7:17
32
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
7:19
33
Adam Kovacs-Borbas
ATH
7:20
34
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
7:22
35
Luuk Schreurs
Scopias
7:23
36
Timo Broekmans
Unitas
7:24
37
Jort Griep
Scorpio
7:30
38
Justin Smirk
HAC
7:32
39
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:37
40
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
7:41
41
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
7:44
42
Jens Pasmans
Geldrop
7:52
43
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
8:04
44
Tobias de Smit
't Jasper Sport
8:13
45
Ties Hartjes
AV Weert
8:17
46
Luke Hesen
't Jasper Sport
8:19
47
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
8:19
48
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
8:23
49
Stijn de Riet
ATV Venray
8:24
50
Eef Kirkels
AV Weert
8:29
51
Swen Mossaddaq
AV Weert
8:30
52
Stan Willemsen
Atletiek Helden
8:42
53
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
8:58
MPUPA, MPA - 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
6:14
2
Lieve Derks
ATH
6:24
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:26
4
Lot van Veghel
ATV Venray
6:31
5
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
6:36
6
Silke van de Ven
GVAC
6:37
7
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:39
8
Elin de Koeijer
Attila
6:40
9
Hedwig Tabor
HAC
6:45
10
Amber Jansens
Gloria
6:46
11
Lynn Schriks
GVAC
6:48
12
Tessa van Tilburg
Sprint
6:54
13
Fleur Joosten
AV Weert
6:55
14
Sien van Veghel
ATV Venray
6:56
15
Lise Kostons
HAC
6:57
16
Kyana Gomes
AV Weert
6:59
17
Maud Heygele
HAC
7:00
18
Renée Scholtissen
Achilles-Top
7:00
19
Sara Beumer
Prins Hendrik
7:03
20
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
7:11
21
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
7:12
22
Roos van Houts
't Jasper Sport
7:14
23
Saskia Grosfeld
AVV
7:15
24
Saar Verdonschot
't Jasper Sport
7:18
25
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
7:23
26
Luna Scheepers
ATH
7:30
27
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
7:33
28
Floortje Franken
GVAC
7:37
29
Rian Janssen
Scopias
7:41
30
Silke Hartjes
AV Weert
7:42
31
Lara van der Heijden
ATV Venray
7:52
32
Ranomi Rijntjes
AV Weert
7:58
33
Annika Dackus
Maastricht
8:00
34
Karlijn Sukel
HAC
8:07
35
Tess Aerts
Generaal Michaelis
8:07
36
Zenn Clignett
HAC
8:08
37
Imke Wijnen
AV Weert
8:16
38
Lara Peeters
Atletiek Helden
8:47
39
Yara van den Boomen
GVAC
9:23
JJUND, JD - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Hutjens
Venloop Running Team
8:12
2
Jorg Klomp
ATH
8:26
3
Boris Griep
Scorpio
8:31
4
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:39
5
Fergus Tabor
HAC
8:51
6
Mads Verhofstadt
HAC
8:55
7
Luuk Roubroeks
GVAC
9:01
8
Levi Withaar
Venloop Running Team
9:03
9
Gijs Deckers
Swift
9:06
10
Stan Hovens
Venloop Running Team
9:09
11
Sjoerd Rikkers
GVAC
9:15
12
Splinter Ikkink
Geldrop
9:16
13
Jasper van Tilborg
Tilburg Road Runners
9:18
14
Bas Verheijen
AV Weert
9:25
15
Sjoerd Boosman
Geldrop
9:26
16
Cas Doensen
Venloop Running Team
9:33
17
Brecht Wijnholds
GVAC
9:37
18
Koen van de Ven
GVAC
9:40
19
Simon Goossens
Atletiek Helden
9:48
20
Milan Geerts
Kinrooi
9:50
21
Guus Lammers
't Jasper Sport
9:52
22
Pieke Billekens
AV Weert
9:56
23
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
10:00
24
Nils van Leipsig
Swift
10:02
25
Rens Heygele
HAC
10:03
26
Aiden Dictus
DJA
10:06
27
Juul van Eil
Gloria
10:08
28
Sven Theunissen
AV Weert
10:09
29
Ties van de Werken
AV Weert
10:09
30
Arvo van Hazen
AVV
10:11
31
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
10:12
32
Guido Janssen
ATV Venray
10:15
33
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
10:18
34
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
10:30
35
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:33
36
Rik de Wild
Tilburg Road Runners
10:37
37
Lennard Benelink
GAC Gemert
11:03
38
Jurre van Hout
Oss '78
11:06
39
Raf Wolters
Swift
11:07
40
Gijs op 't Root
AV Weert
11:09
41
Jordy Keijsers
Budel
11:17
42
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
11:32
43
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
11:36
44
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
11:40
45
Kevin Van Gerwen
't Jasper Sport
12:02
46
Mads van Mierlo
Asten
12:50
MJUND, MD - 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
7:07
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
7:17
3
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
7:22
4
Amina Dillmann
Achilles-Top
7:26
5
Sofie van Wouwe
ATH
7:30
6
Elien Smits
DAK
7:38
7
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
7:48
8
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
7:57
9
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
7:58
10
Sara van Ham
Achilles-Top
8:14
11
Freke van Eil
Gloria
8:17
12
Ella Sponselee
GAC Gemert
8:18
13
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
8:32
14
Danique Adriaans
GAC Gemert
8:42
15
Mirthe Reijnen
HAC
8:44
16
Saartje Litjens
Scopias
8:47
17
Lieke van Rengs
ATV Venray
8:58
18
Carlijn Rijntjes
AV Weert
9:08
19
Dagmar Oosting
ATV Venray
9:25
20
Robin Engelen
Someren
9:34
21
Fiene van de Werken
AV Weert
9:47
22
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
10:05
23
Sofie Soer
AV Weert
10:35
24
Lieke Hoogers
Lopersgroep Deurne
11:34
JJUNC, JC - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lans Timmermans
Prins Hendrik
11:45
2
Rick Smits
DAK
12:16
3
Timo Klomp
ATH
12:30
4
Sven vd Meerendonk
Prins Hendrik
12:41
5
Kamiel Watzeels
Attila
12:44
6
Rik Janssen
Venloop Running Team
12:51
7
Julian van Rens
ATV Venray
13:03
8
Gijs van de Ven
GAC Gemert
13:23
9
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
13:27
10
Tijn Bruins
ATV Venray
13:30
11
Loek Moons
Budel-Schoot
13:49
12
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
14:11
13
Finn Janssen
Atletiek Helden
14:33
14
John Linders
Lopersgroep Deurne
15:07
15
Vidar van Haren
AVV
15:08
16
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
15:57
17
Luc van Ham
Achilles-Top
16:05
18
Joris Besselink
GAC Gemert
16:15
19
Willem Klomp
ATV Venray
18:15
20
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
20:08
MJUNC, MC - 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
8:13
2
Gwen van Hest
Atledo
8:20
3
Lotte Griep
Scorpio
8:23
4
Eva Kok
GAC Gemert
8:45
5
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
9:05
6
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
9:23
7
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
9:23
8
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:27
9
Chayel Bletterman
ATV Venray
9:38
10
Sanne Michiels
ATH
9:53
11
Mirre Vissers
Atletiek Helden
10:03
12
Meike Janssen
AV Weert
10:07
13
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
10:21
14
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
10:33
15
Valerie Chu
AV Weert
10:43
16
Sophie van Hout
Oss '78
10:49
17
Marit Boosman
Geldrop
11:04
18
Eva Nagel
't Jasper Sport
11:20
19
Eef Classens
ATV Venray
11:30
20
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
14:50
JJUNB, JB - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
14:18
2
William Webster
GVAC
14:41
3
Noah Holten
Scopias
15:12
4
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
15:23
5
Fabio Dudink
Spado
15:39
6
Teun Nagel
't Jasper Sport
16:05
7
Jip Janissen
Venloop Running Team
16:26
8
Milan Watzeels
Attila
16:35
9
Mike van Wouwe
ATH
16:51
10
Thijs van de Heuvel
Lopersgroep Deurne
17:41
11
Lars van der Zanden
HAC
17:43
12
Martijn Gulickx
Gloria
17:57
13
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
18:05
14
Gijs van Lieshout
HAC
22:34
15
Kars Reijnen
HAC
22:40
MJUNB, MB - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
12:09
2
Danae Leemans
Eindhoven Atletiek
14:03
3
Emma Bijnen
HAC
14:06
4
Mare Frauenfelder
Cifla
14:20
5
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
14:31
6
Lynn van Ham
Achilles-Top
14:38
7
Anna Coerver
STB
14:54
8
Fenne Claassens
Helmond
19:23
9
Anke van Rooijen
Atletiek Leudal
19:34
10
Maud Seuren
AV Weert
20:51
JJUNA, JA - 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
14:29
2
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
14:35
3
Jesse Holten
Scopias
15:05
4
Awet Habteab
HAC
16:08
5
Daan Hendrikx
Scopias
16:20
6
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
16:44
7
Martijn Jansen
Scopias
17:28
8
Davy Schoeber
HAC
17:31
9
Man Baselier
Lopersgroep Deurne
17:39
10
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
18:14
11
Michiel Mestrom
Atletiek Helden
18:16
MJUNA, MA - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Attila
13:19
2
Anne van Mill
Eindhoven Atletiek
13:34
3
Jette Winkelman
't Jasper Sport
13:56
4
Anouk Bussemakers
Atletiek Helden
14:49
5
Resy van Iersel
't Jasper Sport
15:40
6
Nikki van Gool
Gloria
16:38
SEN M, SEN M (TM 34 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
27:56
2
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
28:41
3
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
29:09
4
Christoph Lohse
Oberhausen
29:17
5
Patryk Lukaszewski
Someren
30:09
6
Ahmed Abubakar
DAK
30:10
7
Kai Weyers
Niederkrüchten
31:11
8
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
31:30
9
Joost Bovee
ATV Venray
31:47
10
Twan Kops
GVAC
31:48
11
Teun van den Brand
Oss '78
32:05
12
Wouter Bierings
Asten
33:13
13
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
33:26
14
Pop Ionvt
Someren
34:06
15
Daniel Drummen
't Jasper Sport
35:15
16
Erik Indera
Eindhovcen
35:16
17
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
35:48
18
Jeroen Dael
Scopias
36:07
19
Piet Jansen
Someren
36:10
20
Jens Wijnants
Sittard
36:17
21
Roy Goossens
Bakel
36:32
22
Harm van Laanen
HAC
37:17
23
Nick van den Eng
Helmond
37:40
24
Rens van Oort
Venhorst
37:56
25
Olivier Vos
Tilburg
39:09
26
Jasper van Helmond
Eindhoven
40:12
27
Cristian Hanganut
Someren
40:37
28
Ben Peters
Someren
40:44
29
Peter van Meijl
Helmond
41:02
30
Marvin Chong
Nederweert
42:40
31
Marek Philippen
Selfkant-Suddern
45:57
32
Tom van Horrik
Someren
46:12
33
Toth Gabor
Someren
53:16
M35, M 35 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christoph Verhalen
Xanten
29:39
2
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
31:54
3
Jan de Kok
GVAC
34:55
4
Frans Bruijstens
't Jasper Sport
36:26
5
Robin van der Kruys
AV Weert
38:04
6
Frank Heuer
Willich (D)
39:21
7
Baslin van Atln
Vlierden
39:37
8
Tim Zeegers
Nijmegen
41:06
9
Marco Timmer
Asten
41:22
10
Harm Hoebergen
Asten
41:39
11
Geert Dinghs
Asten
43:40
12
Rory van Eck
Geldrop
43:42
13
Daan Driessen
Someren
49:12
M40, M 40 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
32:18
2
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
32:41
3
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
32:50
4
Krijn Bustraan
Eindhoven Atletiek
33:05
5
Jeroen Hendriks
Tegelen
33:10
6
Jules van Hensberg
Atletiek Leudal
34:48
7
Jan van de Broek
GAC Gemert
34:56
8
Wiljo Ermers
GAC Gemert
35:53
9
Wouter in 't Groen
Eindhoven
36:00
10
Cristian Kelders
Eersel
36:42
11
Andrew Leenen
Roggel
36:52
12
Stefan van Mierlo
Asten
37:21
13
Bort van Mierlo
Someren
38:12
14
Michiel Hoeben
Ommel
38:19
15
Manuel Eikens
AVON
38:44
16
Eddy Geboers
't Jasper Sport
39:00
17
Thomas Zegers
Asten
41:45
18
Radek Winiarski
Someren
41:51
19
Jeroen de Zeeuw
Den Haag
43:41
20
Sander Dinghs
Venlo
44:27
21
Adam Kudrewicz
Helmond
44:38
22
Adrie van Vlet
't Jasper Sport
45:42
M45, M 45 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
30:08
2
Joan School
GVAC
30:14
3
Edwin Achterberg
Nuenen
32:14
4
Erik de Laat
AV Weert
33:06
5
Tadesse Woldemesekel
ATV Venray
33:31
6
Edwin Kok
GAC Gemert
34:05
7
Angelo Jansen
GVAC
34:09
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
36:50
9
Bas van Loon
Asten
37:43
10
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
37:49
11
Jeroen Panhuizen
Eersel
39:16
12
Hans Steijaert
HAC
39:47
13
Stephan Qarimi
AV Weert
40:23
14
Mark de Vries
Helmond
41:24
15
Alfred Dortmans
Eindhoven Atletiek
41:55
16
Richard Hendrix
Tegelen
43:54
17
Wilfred van Heugten
Asten
44:24
18
Addy Raaijmakers
Asten
46:09
M50, M 50 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Thielen
Lopersgroep Deurne
32:16
2
Pascal Lucker
avVN
32:54
3
Dorus Jaspers
Gemert
34:30
4
Jos de Groot
GAC Gemert
35:10
5
Mark Jongeneelen
't Jasper Sport
35:19
6
Frans Hool
AVON
36:06
7
Wil Engels
Arcen
37:01
8
Henk Vos
Eindhoven Atletiek
37:41
9
Ferry Moonen
Eersel
37:44
10
Maurice Bosma
Nederlandse Triathlonbond
37:58
11
Theo Derix
't Jasper Sport
38:00
12
Maarten van den Akker
't Jasper Sport
38:05
13
Ton van Empel
Asten
39:54
14
Maarten Manders
GAC Gemert
40:38
15
Jones Ewalds
Venlo
41:41
16
Frank Julien
't Jasper Sport
43:16
17
Frans Teunissen
't Jasper Sport
43:20
18
Peter Mestrom
Panningen
44:21
19
Paul van den Heuvel
't Jasper Sport
44:51
20
Wilfred Loomans
Asten
1:00:26
M55, M 55 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
33:27
2
Bart Claessens
Caesar
34:54
3
Wim Janssen
Atletiek Helden
35:28
4
John Marijnissen
Sprint
36:31
5
John Kocken
HAC
36:35
6
Wim Setz
Geldrop
36:44
7
Willemjan van Golstein Brouwers
't Jasper Sport
37:04
8
Rene Wijnen
't Jasper Sport
38:34
9
Hans Peeters
Atletiek Helden
39:02
10
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
39:12
11
Jan Rietsema
LOGO
41:36
12
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
42:10
13
Jeffrey Schifferling
't Jasper Sport
42:12
14
Henri Koolen
't Jasper Sport
42:53
15
Perry Peeters
STB
43:28
16
Wim Driessen
Asten
43:48
17
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
43:53
18
Janteu Stap
't Jasper Sport
46:11
19
Jan Adriaans
't Jasper Sport
47:12
20
Arjan Robben
avVN
51:48
21
Jos Meeuws
't Jasper Sport
55:30
M60, M 60 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oehlen
Cifla
36:33
2
Henk Flipsen
Prins Hendrik
36:40
3
Geert Hertogs
AV Weert
37:13
4
Mario Felius
't Jasper Sport
41:15
5
Ad Meeuws
't Jasper Sport
42:08
6
Hennie van Deursen
Asten
42:39
7
Geert Fuchs
Asten
46:25
8
Henk van Moorsel
't Jasper Sport
46:37
M65, M 65 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
36:48
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
37:10
3
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
38:14
4
Wiel van Lier
Atletiek Helden
38:48
5
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
40:38
6
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
45:03
7
Karel Tinnemans
Nederweert
47:43
8
Jan School
Heteren
51:14
9
Luud Zeegers
't Jasper Sport
52:38
SEN V, SEN V (TM 44 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
34:07
2
Anna-Lina Dahlbeck
Xanten
34:38
3
Nathalie Thijssen
Asten
35:41
4
Magda Winiarska
Someren
35:54
5
Angelique de Vries
Eindhoven Atletiek
37:30
6
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
40:01
7
Judith Gijbers
AV Weert
40:54
8
Demi Boerekamp
Someren
42:31
9
Ruthje Heinrichs
Tegelen
43:54
10
Peggy Geraerts
Someren
45:00
11
Erna Berkers
Someren
46:07
12
Mireille Winkelmolen
't Jasper Sport
48:06
V45, V 45 - 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
42:47
2
Magda Doumpas
Someren
46:31
3
Gonny Manders
't Jasper Sport
46:32
4
Dorien Boerekamp
Someren Heide
48:06
5
Els de Vries
Lierop
54:02
SEN M, SEN M (TM 44 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
10:50
2
Rik van de Steen
Lopersgroep Deurne
11:02
3
Jeroen Engels
Prins Hendrik
11:07
4
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
11:14
5
Niels Jacobs
ATH
11:37
6
Pieter Loeffen
Oss '78
12:06
7
Joost Blokland
Atletiek Helden
12:12
8
Stefan Maas
Someren-Eind
13:24
9
Tom Schouten
AV Weert
13:26
10
Stijn Boerekamp
Someren
13:33
11
Wilton Boerekamp
Someren-Heide
13:42
12
Stijn Verbruggen
NSAV 't Haasje
14:01
13
Jos van Vliet
AVV
14:26
14
Ralf van Oosterhout
Asten
14:48
15
Luc van Lierop
't Jasper Sport
15:15
16
Artie Haazen
Asten
15:31
17
Rob Snijders
Asten
16:34
18
Bjorn Berkvens
Asten
16:55
19
Koen van Bree
Someren-Eind
18:37
20
Mike van Bussel
Asten
21:58
M45, M 45 - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Lucker
avVN
12:15
2
Eduard Wanten
Beesel
12:58
3
Rüdiger Kebeck
Schwalmtal (D)
13:17
4
Jacques de Groot
Spado
13:25
5
Erwin Gulichx
Gloria
14:07
6
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
14:10
7
Arie Adriaans
Gemert
14:14
8
Bernie Nagel
't Jasper Sport
14:23
9
Wiel van Lier
Atletiek Helden
14:29
10
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
14:40
11
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
14:47
12
Peter van Dijk
Helenaveen
14:50
13
Ruud Langstraat
ATH
14:53
14
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
15:52
15
Lauran Bouwmans
't Jasper Sport
18:14
16
Hans Bos
Atletiek Helden
18:35
17
Paul van Rossum
Someren
20:22
SEN V, SEN V (TM 34 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmie Weekers
Eindhoven Atletiek
12:43
2
Fenna van Burg
Prins Hendrik
12:47
3
Melissa Bevers
Asterix
12:49
4
Femke van Gog
Ospel
13:03
5
Imke van Gog
Ospel
13:11
6
Anna Gommer
Achilles-Top
13:23
7
Hannah Clercx
Asterix
13:34
8
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
13:37
9
Jill Sarah Bernitz
Oberherfen
13:38
10
Nicky Arnoldussen
HAC
16:58
11
Karolina Saczyk
Helmond
17:56
12
Meike Boerekamp
Someren
18:36
13
Rianne Nijssen
Neerkant
22:08
V35, V 35 - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mechtild Dackus-Panhuujsen
Atletiek Maastricht
13:50
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
14:23
3
Linda Verstappen
't Jasper Sport
16:22
4
Malgorzata ML Furmanek
Helmond
18:19
5
Suzanne Meeuws
't Jasper Sport
19:55
V45, V 45 - 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
GAC Gemert
14:05
2
Barbara Saat
Eindhoven Atletiek
14:17
3
Nicole Loeve
HAC
14:27
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
16:25
5
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
17:13
6
Adriek de Man
Someren
17:32
7
Marion Loeffen
Oss
20:04
8
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
20:44
9
Tineke van Mullekom
Deurne
22:06
www.uitslagen.nl
13-01-2020 14:53