Uitslagenlijst Halve van Westvoorne

Westvoorne - Zondag 5 januari 2020

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Riedijk
Rotterdam Atletiek
1:21:42
2
Joris van der Voort
Rotterdam
1:30:26
3
Mansens Marc
Rozenburg
1:30:29
4
Helmer Heijden
Rotterdam
1:31:41
5
Martijn Versteeg
Spijkenisse
1:33:02
6
Olaf Bons
Oostvoorne
1:37:15
7
Yamal Daems
Rotterdam
1:37:37
8
Niels Boot
Goedereede
1:37:59
9
Roel Groenewegen
Voorne Atletiek
1:40:43
10
Tromp Wouter
Hellevoetsluis
1:41:36
11
Olaf Lange
Zuidland
1:47:59
12
Martijn van den Boogaard
Spijkenisse
1:52:00
13
Joost Post
Den Hoorn Zh
1:59:15
14
Mark Swank
Dordrecht
1:59:49
15
Haas de Roland
Hellevoetsluis
2:00:01
16
Steven Tolhoek
Rockanje
2:00:02
17
Alwin van Alphen
Spijkenisse
2:00:47
18
Jan van der Meijs
Hellevoetsluis
2:03:09
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Strabbing
Rotterdam Atletiek
1:32:01
2
Jasper Reuvers
Roosendaal
1:36:57
3
Joost van Arum
Voorne Atletiek
1:39:01
4
Jeroen van der Veen
Barendrecht
1:43:58
5
Sander Woerdeman
Spark
1:46:04
6
Lub Martijn
Pallas '93
1:50:31
7
Menno Keilman
Zwijndrecht
1:51:03
8
Stefan Voogt
Hanzesport
1:52:50
9
Maarten Bijl
Rotterdam Running Ambassadors
1:55:35
10
Peter Hoogwerf
Rotterdam
1:59:04
11
Lukas Stein
Wassenaar
2:00:25
12
Peter Verhelst
Spijkenisse
2:03:08
13
Robbert Stuifzand
Hendrik-Ido-Ambacht
2:03:46
14
Oliinyk Volodymyr
Volendam
2:11:11
15
Mike Kreeuseler
Hellevoetsluis
2:18:58
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornelis Chatziioannou
Passaat
1:17:49
2
Sander Collignon
Mijnsheerenland
1:30:16
3
Bart Veelers
Rotterdam Atletiek
1:31:48
4
Geertse Ronald
Serooskerke
1:32:17
5
Robert van der Zanden
Brielle
1:35:23
6
Edwin de Jong
Zevenbergen
1:40:20
7
Jeroen van der Perk
Pallas '93
1:41:18
8
Loek Sistermans
Voorne Atletiek
1:44:34
9
Bart Sterkenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:45:56
10
Mark Capitein
Rotterdam
1:45:56
11
Michel de Heer
Rozenburg Zh
1:46:03
12
Rick Steggerda
Wijk bij Duurstede
1:47:43
13
Ruben Loman
Rotterdam
1:47:55
14
David Lodowica
AV '40
1:50:18
15
Martijn de Heer
Rotterdam Running Ambassadors
1:50:42
16
John van Enckevort
Breda
1:51:03
17
Mark van Iddekinge
Spijkenisse
1:52:04
18
Bram Verhagen
Papendrecht
1:53:42
19
Ferry Leutscher
Spado
1:53:44
20
Stijn Verstijnen
Rotterdam Running Ambassadors
1:55:35
21
Martijn Nefkens
Hellevoetsluis
2:01:07
22
Henk-Jan Benschop
Abbenbroek
2:03:09
23
Arjan Lubbe
Oostvoorne
2:06:31
24
Wilko Kleijwegt
Pallas '93
2:08:46
25
Martijn Kouwenhoven
Hellevoetsluis
2:11:29
26
Jacob Wiggers
Brielle
2:12:46
27
Patrick Klecker
Hendrik-Ido-Ambacht
2:15:33
28
Jaco van Giezen
Schiedam
2:16:48
29
Boom van de Jasper
Hellevoetsluis
2:21:52
30
Marco de Jong
Rotterdam
2:29:16
31
Ward Pruiin
Voorne Atletiek
2:32:54
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coppoolse Adriaan
Rhoon
1:26:47
2
Dennis Kaspori
Rotterdam Running Ambassadors
1:31:57
3
Griep Pieter Jan
Fortuna
1:36:49
4
Vasco Naudts
Rockanje
1:37:51
5
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:39:22
6
Dennis van Oudenaarden
Voorne Atletiek
1:40:21
7
Brons de Jasper
Oostvoorne
1:41:33
8
Peter Kramer
Brielle
1:41:50
9
Mark Boersma
Barendrecht
1:43:35
10
Martin Verhage
Spark
1:43:52
11
Jasper Wessels
Dordrecht
1:43:53
12
Alex Angenent
Vlaardingen
1:44:10
13
Patrick de Kreek
Willemstad Nb
1:44:42
14
Berry Eshuis
Spijkenisse
1:45:22
15
Michel Gouweleeuw
Spijkenisse
1:49:46
16
Martin D a f Drake
Pallas '93
1:50:16
17
Eduard Faro
Spijkenisse
1:51:03
18
Marcel van den Berg
Energie
1:51:53
19
Dennis Herrewijnen
Brielle
1:52:12
20
René Verspuij
Vierpolders
1:52:12
21
Carlo Pijnenburg
Spijkenisse
1:52:17
22
Koorneef Marcel
1:52:41
23
Herman Zoetmulder
Rotterdam
1:53:30
24
Maurice van der Weel
Spijkenisse
1:54:27
25
Steven Vinke
Zwartewaal
1:54:38
26
Jasenko Poljakovic
Heenvliet
1:54:47
27
Paul van der Leij
Hellevoetsluis
1:54:52
28
Robert Frederiks
Oostvoorne
1:57:09
29
Oscar Herrewijnen
Spijkenisse
1:59:41
30
Marcel Naaktgeboren
Zwijndrecht
1:59:51
31
Langbroek Danny
Oostvoorne
2:00:46
32
Marco van Toledo
Voorne Atletiek
2:00:46
33
Ronald Both
Sommelsdijk
2:01:51
34
Vincent Borst
Geervliet
2:03:58
35
Michael Rietdijk
Pallas '93
2:04:02
36
Schaik Antoine
Oostvoorne
2:05:39
37
Martijn Groenewegen
Rotterdam
2:06:22
38
Marcel Smith
Oostvoorne
2:06:39
39
Arnold Eijgelsheim
Hellevoetsluis
2:06:41
40
René van den Ende
Delft
2:08:42
41
Pieter Adriaanse
Brielle
2:14:19
42
Edwin Phernambucq
Hellevoetsluis
2:14:31
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Jansen
Olympus '70
1:26:52
2
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
1:37:05
3
Behroez Djafari Birdjani
Spark
1:40:46
4
Don Croes
Voorne Atletiek
1:41:04
5
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
1:41:13
6
Velden van der Remco
Fortuna
1:41:36
7
Michiel Fluit
Pallas '93
1:42:11
8
Jan Vermeulen
Hekelingen
1:42:57
9
Marcel Stam
Vlaardingen
1:44:22
10
Mark Schoonhoven
PAC
1:44:36
11
Stefan Buur
Spijkenisse
1:45:28
12
Jos Hoebeke
Spado
1:47:58
13
Gijsbert vd Kooij
Oud-Beijerland
1:49:45
14
Erik de Winkel
Pallas '93
1:50:16
15
Frank Olsthoorn
Schiedam
1:50:30
16
Verlaat van 't Jeroen
Spijkenisse
1:51:16
17
Jan Poldervaart
Oostvoorne
1:51:18
18
Chris Roeland
PAC
1:51:32
19
Juan Javier Caeiro Mouzo
Energie
1:52:24
20
John Nout
Spado
1:53:44
21
Edwin Berends
Hellevoetsluis
1:54:37
22
Arjan van der Zaan
Spark
1:56:40
23
Gerard Kraaijenbrink
Abbenbroek
1:57:31
24
Gert-Jan van der Reijden
Zwijndrecht
1:58:28
25
Ron de Haan
PAC
1:58:30
26
ERWIN Boer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:59:04
27
Frank Ocké
Oost-Souburg
1:59:07
28
John van de Watering
Bergen op Zoom
1:59:51
29
Pat Pas
's-Gravenhage
2:01:32
30
Jan Willem Rongen
Rosmalen
2:01:38
31
Jos van Leeuwen
Rotterdam Running Ambassadors
2:02:00
32
Roskamp Jaap
Tinte
2:02:52
33
Krogten van Remco
Rockanje
2:03:58
34
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
2:05:26
35
Jan Romeijn
Hoornaar
2:06:34
36
Arnold Thumann
Hellevoetsluis
2:06:43
37
Rudi Crabbé
Rotterdam Running Ambassadors
2:06:48
38
Hans Hameetman
Vlaardingen
2:07:23
39
Bart Don
Ouddorp Zh
2:07:45
40
Paul Moolenaar
Rotterdam
2:11:46
41
Paul Steinebach
Voorne Atletiek
2:16:54
42
Jan de Waal
Dordrecht
2:18:14
43
Mario Baartman
Oostvoorne
2:27:21
44
Henkjan Olthuis
Berkel en Rodenrijs
2:33:55
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferry Engel
Delta Sport
1:31:14
2
Ger Vis
PAC
1:38:42
3
Tuk Henk
Voorne Atletiek
1:39:53
4
Koedood Peter
rotterdam
1:40:16
5
Frits Berkhout
Rotterdam Running Ambassadors
1:42:23
6
Bob de Vos
Rotterdam
1:43:35
7
Rob van Pelt
Den Hoorn Zh
1:43:40
8
Ronald Nieuwenstein
PAC
1:44:36
9
Erwin van der Harst
Rotterdam Running Ambassadors
1:47:28
10
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:48:41
11
Jacob Biemond
Rosmalen
1:50:06
12
Bob Westerduijn
Spark
1:50:39
13
Frits Bol Raap
Stellendam
1:53:02
14
Peter van Geffen
Pallas '93
1:54:42
15
Peter Verhagen
Ouddorp Zh
1:55:08
16
Leo van Zielst
Pallas '93
1:57:41
17
Bob van Steenwijk
Gouda
1:58:09
18
Norbert Denninghoff
Oostvoorne
1:58:45
19
Nico de Jong
Rotterdam Running Ambassadors
2:00:01
20
Joel Maassen
Rockanje
2:04:41
21
Joop Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
2:06:20
22
Vink Jan
Noordeloos
2:06:37
23
Erik Kleine
Rotterdam Running Ambassadors
2:06:48
24
Joop Oskam
Spijkenisse
2:07:23
25
Wilco Looijen
Schiedam
2:08:57
26
Hans Gennissen
Rotterdam Running Ambassadors
2:11:02
27
Bopp van Dessel
Brielle
2:17:41
28
John Retel Helmrich
Voorne Atletiek
2:28:10
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Stroek
Rotterdam
1:39:54
2
Pieter Hamming
Rotterdam Running Ambassadors
1:40:35
3
Martien Blok
Voorne Atletiek
1:40:45
4
Ed de Graaf
Spark
1:42:53
5
Hans van der Mast
Schiedam
1:45:37
6
Rob Bosboom
PAC
1:49:36
7
Hans Griep
Spark
1:50:13
8
Egbert Roodbol
PAC
1:50:21
9
Kees Silvis
Barendrecht
1:50:52
10
Ron de Koning
Spijkenisse
1:54:47
11
Andre Jansen
Abbenbroek
1:54:48
12
Vette de Ruud
Pallas '93
1:55:09
13
Anthony Patterson
Delft
1:56:31
14
Paul de Groen
Rotterdam
1:57:13
15
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:58:08
16
Isto Knaap
Goes
1:58:25
17
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
1:59:29
18
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:00:50
19
Kanters Frans
Zuidland
2:01:56
20
John van Belle
Rotterdam Running Ambassadors
2:02:25
21
Chris den Hartog
Fortius
2:02:30
22
Peter Pijpers
Rockanje
2:02:33
23
Cok van Bodegom
Stellendam
2:05:01
24
Ton Valk
Voorne Atletiek
2:06:05
25
Jasper Monster
Zuidland
2:06:37
26
Herman Luinge
Rockanje
2:11:40
27
Fred Baas
Dordrecht
2:11:40
28
Piet Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:14:03
29
Becude Ed
Spirit Oud Beijerland
2:16:19
30
Egidius van Dongen
Voorne Atletiek
2:17:52
31
Nol van der Cor
Voorne Atletiek
2:21:34
32
Thierry van Dessel
Hilvarenbeek
2:25:09
33
Oosterhuis Aart
Capelle aan den Ijssel
2:32:17
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristie Kamphorst
PAC
1:43:53
2
Eva van Damme
Goedereede
1:52:00
3
Jolanda van Noord
Hellevoetsluis
1:52:09
4
Pauline van Kan
Abbenbroek
1:59:15
5
Sabine van Schilt
Halsteren
2:04:29
6
Marloes Tack
Rockanje
2:04:41
7
Sharon van Iwaarden
Flakkee
2:04:53
8
Jory de Zoete
Hellevoetsluis
2:08:30
9
Renes Annewien
oostvoorne
2:09:43
10
Leonie van der Ark
Hellevoetsluis
2:10:19
11
Angela Vermeij
Voorne Atletiek
2:15:37
12
Nicolien Meijer
Hellevoetsluis
2:18:00
13
Melissa De Kuijer
Hellevoetsluis
2:18:57
14
Annecarlijn de Vries
Heenvliet
2:22:17
15
Iris van Velzen
Rotterdam
2:26:10
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samantha van Tuijl
Dirksland
1:46:05
2
Judith van Groningen
Flakkee
1:46:11
3
Naomi Loosdrecht
Hellevoetsluis
1:52:32
4
Nicole van Bergeijk
Spijkenisse
1:56:04
5
Nanette Speelman
Rotterdam
1:56:27
6
Laurette van Ham
Breda
2:02:40
7
Monique van de Wassenberg
Oostvoorne
2:06:31
8
Joyce van Wintershoven
Spado
2:22:17
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivian Ruijters
Rotterdam Running Ambassadors
1:36:52
2
Marieke van Loon
De Koplopers
1:49:48
3
Baars Monique
Pallas '93
1:55:23
4
Gertine Quirijns
Hellevoetsluis
1:56:18
5
Carla Bastemeijer
Rotterdam Running Ambassadors
1:56:27
6
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
1:59:29
7
Simons-Tuk Jantine
Voorne Atletiek
2:01:16
8
Ariëla Bodenstedt
Rotterdam
2:04:04
9
Cathleen van den Ende
Ridderkerk
2:07:15
10
Astrid Wijnveldt
Oostvoorne
2:08:12
11
Ilja van Oerle
Hoogerheide
2:13:20
12
Chantal Schilperoordt
Terneuzen
2:17:51
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke van Mil
Vlaardingen
1:37:59
2
Carla Verwijs
De Koplopers
1:45:06
3
Anieke Wierenga
PAC
1:46:27
4
Annie Langeweg
AV Standdaarbuiten
1:55:55
5
Martine Schey
Rotterdam Running Ambassadors
1:57:50
6
Angélique Vrijmoet
Brielle
1:59:20
7
Kempff Monique
Capelle aan den IJssel
1:59:33
8
Gina Heuser
Ridderkerk
2:01:05
9
Miranda Poldervaart
Oostvoorne
2:02:52
10
Bea Tanis
Capelle aan den IJssel
2:03:41
11
Jessica Faber
Flakkee
2:04:53
12
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten
2:05:32
13
Bea De Jongh
Sleeuwijk
2:05:38
14
Silvia Brechler
Energie
2:06:48
15
Marilene van den Berg
Strijen
2:08:42
16
Yvon Schrama
Pallas '93
2:08:45
17
Sylvia Schinkel
Pallas '93
2:08:46
18
Gina Goedbloed
Energie
2:08:57
19
Margret Teeuwen
Rotterdam Running Ambassadors
2:09:40
20
Annette Koster
Extrarunners Gorinchem
2:10:06
21
Margaretha Elbers
Spirit Oud Beijerland
2:11:46
22
Punt Monique
Energie
2:21:14
23
Marjon Rosmolen
Stad aan 't Haringvliet
2:22:00
24
Corrie Van Velzen
Voorne Atletiek
2:26:11
25
Anja Kajzer
Rotterdam
2:27:09
26
Angela Milder
Barendrecht
2:27:09
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tameris Nick
Hellevoetsluis
37:40
2
Martin Rohleder
Rockanje
39:44
3
Bras Pepijn
Amsterdam
45:04
4
Vincent de Vos
Spijkenisse
46:13
5
Wit de Arco
Rotterdam
47:01
6
Rowald Groenendaal
Oostvoorne
47:03
7
Danny Corbeau
Hellevoetsluis
47:22
8
Groeneveld Peter
Oostvoorne
47:40
9
Vonk Peter
Brielle
48:02
10
Remko Veldkamp
Brielle
48:14
11
Jaco Potkamp
Spijkenisse
49:04
12
Joop den Boer
Rotterdam
49:25
13
Velden van der Jurrie
Ridderkerk
49:59
14
Mischa Hooghuis
PAC
50:00
15
Cor van der Wel
Rotterdam Running Ambassadors
50:53
16
Ivo van der Gaag
Brielle
51:35
17
Mark Vogelenzang
Poortugaal
51:46
18
Michel Osseweijer
Rockanje
51:47
19
Huib van Damme
Oostvoorne
51:52
20
Hans Houps
Rockanje
52:05
21
Michel de Jong
Spijkenisse
52:15
22
EE van Aart
PAC
53:05
23
Veringmeter Norbert
Waterweg
53:14
24
Marco Huising
Brielle
53:18
25
Feike Cats
Vlaardingen
53:57
26
Dennis Van De Kooij
Hellevoetsluis
54:12
27
Ruud van Holland
Hoogvliet Rotterdam
54:14
28
Marco Ramak
Capelle aan den IJssel
54:15
29
René Hoogendam
Energie
54:18
30
Trip Laurens
Hellevoetsluis
54:34
31
Poldervaart Kevin
Hellevoetsluis
54:34
32
Sjoerd de Gier
Middelharnis
55:38
33
Bruin de Henk
Hellevoetsluis
55:52
34
Toon Janse
Rotterdam
55:58
35
Willem Hein Schenk
Rotterdam
56:02
36
Vinke Rik
Rockanje
56:06
37
Bert Hessel
Vlaardingen
56:28
38
Goedegebuuren Rik
Oostvoorne
57:53
39
Rob Smit
Hardlopen.nl
58:45
40
Leo Bras
Arnhem
59:26
41
Yme van Halsema
Barendrecht
59:47
42
Dennis Hofman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:02:29
43
Wouter van der Weijde
Barendrecht
1:03:00
44
Sander Klink
Hellevoetsluis
1:03:15
45
Est van Anthonie
Brielle
1:04:04
46
The Eduardo
PAC
1:11:21
47
Priester Peter
Voorne Atletiek
1:15:42
48
John Boontjes
Spado
1:16:00
49
Leo Bombaij
Spado
1:22:52
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Spruit
Papendrecht
52:10
2
Barbara van Halsema
Rotterdam
52:37
3
Carolien Landman
Hellevoetsluis
52:51
4
Jansen Sonja
Waterweg
53:29
5
Gabi Pronk
Hellevoetsluis
54:01
6
Ivonne Kassels
Voorne Atletiek
54:21
7
Verena van Halsema
Barendrecht
54:53
8
Marjolein Brooshooft
Flakkee
55:37
9
Eveline van Nellen
Den Hoorn Zh
55:51
10
Chantal Poldervaart
Voorne Atletiek
56:28
11
Liesbeth Kornaat
Hellevoetsluis
57:40
12
Brigitte Van Dongen
Oostvoorne
57:53
13
Lidia Bons
Rotterdam
57:53
14
Sita Hoogenboom
Voorne Atletiek
59:24
15
Nikki Claassen
Haarlem
59:35
16
Suzanne Brom
Oostvoorne
1:01:07
17
Terry Faasse
Rotterdam
1:02:29
18
Madalitso van Bruggen
Delft
1:02:50
19
Den Boef
Hellevoetsluis
1:02:50
20
Arja van Tienen
Barendrecht
1:03:00
21
Gwen Groeneveld
Hellevoetsluis
1:03:15
22
Suzanne Verduyn
Oostvoorne
1:03:28
23
Berte Simons
Oostvoorne
1:03:29
24
Erica Bouman
Waterweg
1:03:32
25
Laura de Vos
Spijkenisse
1:04:04
26
Miranda Gerssen
Spark
1:04:30
27
Mandy Drent
Spark
1:04:31
28
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
1:05:34
29
Arina Kloet- de Oude
Scharendijke
1:06:50
30
Karin van Etten
Rotterdam
1:06:57
31
Lia Snoeij
Rockanje
1:07:04
32
Femke Ewald
Brielle
1:07:32
33
Yvonne Ammerdorffer
Rotterdam
1:09:23
34
Carin Franken
Spado
1:15:59
35
Mariella Leutscher
Spado
1:22:51
36
Jolanda de Koning
Bodegraven
1:24:10
37
Angela Flux
Hellevoetsluis
1:30:05
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
20:00
2
Nol van der Edwin
Brielle
21:27
3
Rumpt van Marcel
Pallas '93
25:17
4
Michael Hendriks
Hellevoetsluis
26:14
5
Leo van der Nol
Oostvoorne
26:59
6
Ernst de Jong
Hellevoetsluis
27:18
7
Pieter Claassen
Haarlem
29:33
8
Voogt Arie
Pallas '93
30:46
9
Danny Groenendaal
Hellevoetsluis
31:38
10
Edwin van Dessel
Bilthoven
32:26
11
Steef Verver
Brielle
35:52
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Franken
Voorne Atletiek
28:01
2
Thera van Beusekom
Spijkenisse
28:06
3
Elke Dag
PAC
28:20
4
Marloes Westerman
Oostvoorne
28:58
5
Bruin de pascalle
Hellevoetsluis
30:11
6
Iris Verkeste
Hellevoetsluis
30:14
7
Esmay Grootveld
Hellevoetsluis
31:27
8
Annemarie Nagtegaal
Pallas '93
33:31
9
Desiree Sekeris
Zwartewaal
34:11
10
Sara Bruins
Hilversum
36:36
11
Vera Prinsen
Oostvoorne
36:38
12
Esther van Leest
Rotterdam Running Ambassadors
40:00
0-16, JEUGDLOOP 1000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bahnerth Junior
Oostvoorne
5:10
2
Larissa Rodenburg
Voorne Atletiek
5:16
3
Velden van der Sebby
Energie
5:57
4
Lise Kempers
Oostvoorne
6:27
5
Paardekooper Thijs
Hellevoetsluis
6:27
6
Jasmijn Paardekooper
Hellevoetsluis
6:34
7
Lieuwe Rientjes
Voorne Atletiek
7:24
8
Theissen Cato
Voorne Atletiek
7:28
9
Quintus van Beusekom
Spijkenisse
7:28
10
Verduyn Jalou
oostvoorne
7:59
11
Khloé van der Ark
Hellevoetsluis
8:20
12
Jessa Corbeau
Hellevoetsluis
10:23
0-16, JEUGDLOOP 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jay van der Gaag
Brielle
10:15
2
Willemse Ties
Voorne Atletiek
10:43
3
Vince van der Zanden
Brielle
11:09
4
Suzanne Rodenburg
Voorne Atletiek
11:18
5
Rachel Joosten
Spark
12:02
6
Beau Koster
Hellevoetsluis
15:39
10-99, 21.1 KM WANDELI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hennie Koorn
Hoogvliet Rotterdam
3:38:42
2
Reny Tertoolen
Vlaardingen
3:38:42
3
Miriam Oomen
Brielle
3:50:48
4
Nel van der Knaap
Hellevoetsluis
3:50:48
5
Karen 't Hart
Hellevoetsluis
3:56:00
6
Sylvia Varekamp
Energie
3:56:00
7
Rob Gordijn
De Koplopers
4:26:00
8
Ingrid Schrik
Delft
4:26:00
9
Carmen Malcorps
PAC
4:26:00
www.uitslagen.nl
06-01-2020 19:49