Uitslagenlijst Nieuwjaarsloop Runners

Stadskanaal - Zaterdag 4 januari 2020

MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Grelling
Stadskanaal
33:25
2
Jan Stuursma
Veendam
34:20
3
René Smith
Zuidbroek
37:16
4
Martien Wubs
Stadskanaal
37:46
5
Heiko Nijlaan
Stadskanaal
39:04
6
Bert-Jan Wever
Onstwedde
39:19
7
Rene Becker
Stadskanaal
39:32
8
Jurian Molenaar
Urk
39:36
9
Gerrit Duits
Groningen
39:53
10
Erik Kok
Scheemda
39:55
11
H. Stam
Winneweer
40:02
12
Tonnie Knigge
Onstwedde
40:36
13
Jos Rijblijwijs
emmen
41:02
14
Erik Jan Linstra
Eelde
41:17
15
Edwin Scheper
Blauwestad
41:30
16
S. Van Der Laan
Winschoten
41:37
17
Jan-Rienk Timmer
Groningen
41:47
18
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
42:00
19
Lucas Houwen
Bad Nieuweschans
42:08
20
Martin Lohof
Wildervank
42:12
21
Harry Faber
Veendam
42:19
22
Henk Helmantel
Sellingen
42:26
23
Sheku Turay
Stadskanaal
42:37
24
Hilbrand Bakker
Nieuw-Buinen
42:40
25
Jordy Heijne
Stadskanaal
42:47
26
Robert Orsel
Stadskanaal
43:09
27
Hans de Jonge
Stadskanaal
43:14
28
Teddy Veldkamp
Nieuwe Pekela
43:18
29
Ad van Beilen
Gieten
43:49
30
Herman Heijes
Nieuw-Buinen
43:55
31
Hans Schipper
Musselkanaal
43:57
32
Alwin Timmer
Exloo
44:02
33
Arjan Veldthuis
Emmen
44:09
34
Wim van Klinken
Ter Apel
44:15
35
Mark Sieders
Stadskanaal
44:18
36
Leonard Hordijk
Noordlaren
44:47
37
Wridzer Sybesma
Stadskanaal
45:13
38
Jan Zwiers
Gieten
45:48
39
Kevin Eefting
Grolloo
46:13
40
Bas Vonk
Stadskanaal
46:19
41
Bert van der Winden
Musselkanaal
46:43
42
Jerry Koorman
Ter Apel
46:48
43
Jos Tieks
Musselkanaal
47:14
44
Adriaan Mollema
Nieuwe Pekela
47:21
45
Richard Wijsbeek
Nieuwe Pekela
47:45
46
Rudy Boers
Winschoten
47:53
47
Heijo Dieterman
Scheemda
48:08
48
Jan Speelman
2e Exloermond
48:18
49
Jan Nieboer
Nieuw-Buinen
48:35
50
Erik Meijer
Winschoten
48:36
51
Erik Haverkamo
Nieuw-Buinen
48:37
52
Johan Mik
Nieuw Pekela
48:49
53
Gerard Franke
Oude Pekela
49:09
54
Hendrik Waijer
Winschoten
49:10
55
Bron Kort
Stadskanaal
49:15
56
René Tiktak
Borger
49:42
57
Mark Meijer
Onstwedde
50:28
58
Jans Kuik
Eexterzandvoort
50:37
59
Gert Koops
Musselkanaal
51:06
60
Jan Sligter
Stadskanaal
51:18
61
Jan Dilling
Stadskanaal
51:22
62
Ferry Goike
Winschoten
51:26
63
Johan Verhoeven
Stadskanaal
51:40
64
Peter Bos
Stadskanaal
51:47
65
Harold Sanders
Musselkanaal
51:54
66
Theo Schomaker
Musselkanaal
51:55
67
Klaas Van Der Wolde
Stadskanaal
51:58
68
Marcel Leegte
Stadskanaal
52:17
69
Peter Nijland
Blijham
52:40
70
Harrie Prins
Onstwedde
53:18
71
Jens Oolders
Ter Apel
53:40
72
Jan Gelling
Stadskanaal
53:49
73
Peter Zwiers
Stadskanaal
53:59
74
Leon Eikens
Ter Apel
54:21
75
Andreas Bos
Appingedam
54:25
76
Mans Hebels
Stadskanaal
54:27
77
Paul Abrahams
Gieten
54:39
78
Filip de Jonge
Stadskanaal
54:42
79
Hans Nijboer
Stadskanaal
55:00
80
Johan van Beilen
Stadskanaal
55:01
81
Gerharrd Over
Meppen
55:03
82
Bennie Pinkster
Oude Pekela
55:05
83
Huisman
Stadskanaal
55:12
84
Wubbe Rendering
Bourtange
55:13
85
Gert Scholte-Aalbes
Musselkanaal
55:19
86
Tim Leegte
Groningen
55:21
87
Willem Drenth
Stadskanaal
55:34
88
Johnny Bartelds
Nieuw-Buinen
55:39
89
Egbert Geertsma
Groningen
55:49
90
Teko Scheppers
Veendam
55:59
91
Willem Meffert
Oude Pekela
56:08
92
Edwin Boelens
Musselkanaal
56:23
93
Peter Visser
Muntendam
57:06
94
Benny Scholtens
Muntendam
57:10
95
Pieter Fransens
Nieuwe Pekela
57:17
96
Ronald Fransens
Oude Pekela
57:17
97
Sjaak Schipper
Groningen
57:18
98
Kees Mooibroek
Stadskanaal
58:11
99
Rene Stel
Stadskanaal
59:27
100
Gerard Stiekema
Stadskanaal
59:53
101
Erik Docter
Gieten
59:56
102
Jos Zuidema
Stadskanaal
59:59
103
De Jonge
Stadskanaal
1:00:21
104
Chris Groenewold
Mussel
1:00:54
105
Geert Koster
Vledderveen Gn
1:01:56
106
Paul Slootweg
Stadskanaal
1:03:02
107
Chris Mulder
Stadskanaal
1:03:08
108
Dirman Hergati
Stadskanaal
1:03:26
109
W. Pathuis
Nieuwe Pekela
1:07:19
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annewil Schreuder
Veendam
42:49
2
Petra Faber
Veendam
43:53
3
Betty Rijnberg
Gasselte
45:30
4
Marlies De Jong
Stadskanaal
49:12
5
Lyda Bijma
Zuidbroek
49:43
6
Krystyna Kupiec
Steinbild
51:24
7
Petricia Wever-Wubs
Onstwedde
51:52
8
Sandra Haverkamp
Stadskanaal
53:10
9
Jacqueline van Beilen
Stadskanaal
53:10
10
Nikki Abrahams
Gieten
54:39
11
Trijnie Wesseling
Bourtange
54:44
12
Antina Ottens
Stadskanaal
55:07
13
Annemieke Weijling
Gieten
55:12
14
Liesbeth Smid
Stadskanaal
55:16
15
Karin Luining
Musselkanaal
55:29
16
Irma Wortelboer Fransens
Nieuwe Pekela
57:17
17
Marita de Groot
Gasselternijveen
57:29
18
Ineke Hoving
Gasselternijveen
58:33
19
Erna Kiel
Stadskanaal
58:57
20
Henny Nonkes
Onstwedde
59:53
21
Sanne Zuidema
Stadskanaal
59:58
22
Mw Renkema
Gieten
1:00:04
23
Ingrid Lamers
Stadskanaal
1:00:21
24
Greet Heikens
Stadskanaal
1:00:24
25
Willemijn Dieterman
Eext
1:02:04
26
Marieke Middelburg
Stadskanaal
1:03:05
27
Danielle Stam
Winneweer
1:05:25
28
Ina Veenstra
Buinerveen
1:05:26
29
Jos Betten
Assen
1:06:06
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Ten Caat
Klazienaveen
25:50
2
Bernard Bunskoek
Buinen
26:07
3
Tom Verschoor
Haren Gn
26:44
4
Jetsko Borg
Onstwedde
27:13
5
Leon Wever
Onstwedde
28:46
6
Mike Stel
Stadskanaal
28:47
7
Bjorn Boon
Stadskanaal
30:33
8
Thom de Jonge
Stadskanaal
31:21
9
Rick Drenth
Stadskanaal
31:56
10
Nils Sanders
Nieuw-Buinen
32:16
11
Tomas Vonk
Stadskanaal
33:12
12
Joeri Bakker
Stadskanaal
33:18
13
Fynn Becker
Stadskanaal
33:55
14
David Bakker
Sellingen
34:10
15
Thomas Groenewold
Stadskanaal
34:11
16
Andre Kamp
Buinerveen
34:53
17
Eric Haverkamp
Stadskanaal
34:55
18
Thom Martijn
Stadskanaal
35:05
19
Jesse Groenewold
Stadskanaal
35:06
20
Henk Wind
Nieuw-Buinen
35:16
21
Tonny Boon
Stadskanaal
35:20
22
Tinus Kamies
Valthermond
35:39
23
Erik vd Laan
Stadskanaal
36:21
24
G. Knigge
Onstwedde
37:05
25
Harrie Koning
Stadskanaal
37:05
26
Rob Jager
Wildervank
38:34
27
T v/d Schoot
Stadskanaal
38:41
28
Erik Moorlag
Stadskanaal
40:26
29
Ivan Hensens
Nieuw-Buinen
41:07
30
Rowin Hensens
Nieuw-Buinen
41:20
31
Ronny Heijne
Stadskanaal
41:58
32
Folkert Grond
2e Exloermond
46:26
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Langerijs
Schoningsdorf
24:48
2
Hillie Koops
Gasselte
25:22
3
Jolanda Ubels
Stadskanaal
30:57
4
Filiz Yigit
Blauwestad
33:10
5
Marloes Becker
Stadskanaal
33:56
6
Jolanda Bultstra
Stadskanaal
35:03
7
Yvonne de Jonge
Stadskanaal
35:36
8
Angelique Meijer-Ooosterling
Winschoten
35:37
9
Fenneke Mensinga
Stadskanaal
35:49
10
Judith Bakker
Stadskanaal
35:58
11
Marleen Symons
Zuidbroek
36:31
12
Wilma de Roo
Stadskanaal
36:32
13
Daniëlle Bekkering
Stadskanaal
37:04
14
Maria Putters
Stadskanaal
37:05
15
Ryanne van Dam
Stadskanaal
38:15
16
Astrid Jalving
Aalden
38:15
17
Anette Grooten
Stadskanaal
38:27
18
Nel Luth
Stadskanaal
38:36
19
Myrthe Sligter
Stadskanaal
39:29
20
Linda de Vries
Midwolda
40:34
21
Nathalie Kramer
Stadskanaal
40:39
22
Gea v/d Broecke
Stadskanaal
41:11
23
Monique Vonk
Stadskanaal
41:11
24
Angela Maria Tortora
Vlagtwedde
41:15
25
Theresa Kuperus
Vledderveen Gn
41:26
26
N Gelling
Stadskanaal
41:27
27
Marleen De Vries
Stadskanaal
41:27
28
Anita Kruiter
Stadskanaal
41:35
29
M. ter Arkel
Stadskanaal
41:45
30
Dominique Bakker
Stadskanaal
41:48
31
Janneke Riks
Vlagtwedde
41:53
32
Hedi Bos
Stadskanaal
41:53
33
Alida Farenhorst
Muntendam
41:59
34
Annemarie Ruzius
Nieuw-Buinen
42:04
35
Carola Haan
Stadskanaal
42:05
36
Annemarie Feiken
Stadskanaal
42:15
37
Elsa van Til
Stadskanaal
42:22
38
E van der Horst
Stadskanaal
42:23
39
Marieke Drenth
Stadskanaal
42:38
40
Marloes
Zuidbroek
43:12
41
Angelique de Jonge
Alteveer Gn
46:26
42
Esmay Rila
Veendam
54:20
43
Annet Mennega
Zuidbroek
54:24
JONG., 400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elvin Sol
Nieuwe Pekela
2:21
2
Jasper Kwant
Nieuw-Buinen
3:01
3
Sil Jager
Wildervank
MEISJ, 400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irisha Spreeuwers
Ter Apel
3:24
2
Esmee Kwant
Nieuw-Buinen
JONG., 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorn Meijer
Winschoten
6:13
MEISJ, 800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Becker
Stadskanaal
4:59
2
Roos Jager
Wildervank
6:47
3
Marijke Kwant
Nieuw-Buinen
7:21
4
Ophelie Depenbrock
Musselkanaal
5
Lana Hensens
Nieuw-Buinen
JONG., 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Terpstra
Ter Apelkanaal
7:04
2
Teun Sterenborg
Stadskanaal
7:38
3
Dorrien Depenbrock
Musselkanaal
8:00
4
Berend Timmermans
Gasselternijveenschemond
8:24
5
Nick Martijn
Stadskanaal
9:00
6
Salomon Putters
Stadskanaal
9:02
MEISJ, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Nanninga
Stadskanaal
8:58
2
Inke Meijer
Winschoten
9:09
Noorderpoort Stadskanaal, Verhoeven Witgoed service.
Huisman Warmtetechniek, Jan Luikens Banden & APK Centrum
www.uitslagen.nl
06-01-2020 08:28