Uitslagenlijst 1e Mundo Nieuwjaarsloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 4 januari 2020

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Muller
Nieuw-Lekkerland
16:35
2
Mario Poldervaart
Zuidland
16:48
3
Ype Kerkstra
's-Gravendeel
18:24
4
André de Geus
Sliedrecht
18:57
5
Niels de Sonnaville
Maarssen
19:09
6
Martijn Ham
Olympus '70
19:29
7
Ralf Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
19:34
8
Niels van Deurzen
Spirit Oud Beijerland
21:05
9
Douwe van Hartingsveldt
Spirit Oud Beijerland
21:22
10
Stephan Eekman
21:42
11
Ramón Mol
Rotterdam
21:47
12
Willem Bosch
Spirit Oud Beijerland
22:20
13
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
22:20
14
Lars Hartemink
Rhoon
22:26
15
Arnold Kreukniet
Puttershoek
22:53
16
Maxwell Bayer
Zuidwal
23:18
17
Joost van der Krol
Puttershoek
23:19
18
Merijn Laban
Spirit Oud Beijerland
23:20
19
Erwin Moerland
Oud-Beijerland
23:55
20
Jeroen van Waardenburg
's-Gravendeel
24:19
21
Peter-Frank van der Ree
Spirit Oud Beijerland
24:28
22
Laurens Koomans
's-Gravendeel
24:33
23
Micha Koster
Heinenoord
25:59
24
Arjan Koster
Heinenoord
26:00
25
Daniël Koster
Spirit Oud Beijerland
26:03
26
Marvin Vogels
Schiedam
26:14
27
Tim van der Ree
Zuid-Beijerland
26:26
28
Leo Tuk
Strijen
26:38
29
Sjoerd Maasland
Spirit Oud Beijerland
26:53
30
Ad Maas
Etten-Leur
27:46
31
Wilco Fortuin
Strijen
30:34
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Stam
Hoek van Holland
17:27
2
Ali Shugul
Zwijndrecht
18:14
3
Matthijs Riemens
Fortuna
18:29
4
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
18:57
5
Fred Raymakers
Steenbergen Nb
20:58
6
Bastiaan Benz
Oud-Beijerland
21:55
7
Tony Gibson
Schiedam
22:33
8
Martin Augustinus
Spirit Oud Beijerland
22:38
9
Arno Pol
Capelle aan den IJssel
22:39
10
Teele Westerhuis
Strijen
22:43
11
Folkert van der Krol
Puttershoek
23:20
12
Roeland van Everdingen
Strijen
23:47
13
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
23:47
14
Wim Schutrups
Spirit Oud Beijerland
24:11
15
Dennis Oranje
Puttershoek
24:20
16
Matei Guttenberg
Spirit Oud Beijerland
24:26
17
Piet van der Meijden
Spirit Oud Beijerland
24:35
18
Marius van Nes
Oud-Beijerland
24:52
19
Ed de Wit
avVN
25:15
20
Anton Fennema
Oud-Beijerland
25:38
21
Hans Wesselink
Oud-Beijerland
25:44
22
Marcel op den Kelder
Oud-Beijerland
25:47
23
Danny den Hartog
Mijnsheerenland
26:04
24
Maurice Laban
Oud-Beijerland
26:36
25
Arie Mol
's-Gravendeel
26:45
26
Kees van Everdingen
Strijen
27:19
27
Jean Paul Lottering
Oud-Beijerland
27:45
28
Rob Boudewijns
Oud-Beijerland
27:45
29
Koen van Zomeren
Achilles
27:47
30
Coen van Dijk
Spirit Oud Beijerland
27:49
31
André van der Giessen
Spirit Oud Beijerland
27:50
32
Martijn Hordijk
Oud-Beijerland
28:34
33
Frans Chaulet
Achilles
28:34
34
D. P. Kooyman
Zuid-Beijerland
28:39
35
Cees den Hartigh
Nieuw-Beijerland
29:52
36
Martin Korstanje
Spirit Oud Beijerland
30:36
37
Arthur Ruigrok
Oud-Beijerland
30:58
38
Tommy Wolbrink
Hardlopen.nl
31:21
39
Jerry Tilro
Oud-Beijerland
31:22
40
Roel Schutrups
Oud-Beijerland
31:22
41
Jairo Orman
Hendrik-Ido-Ambacht
33:10
42
Richard Visser
Oud-Beijerland
33:29
43
Arjan van der Velde
Nieuw-Beijerland
33:41
44
Ron van den Berg
Numansdorp
34:01
45
Otto Kap
Zuid-Beijerland
34:01
46
Harrald Luijsterburg
Oud-Beijerland
34:32
47
Bouman bouman
Waardhuizen
34:33
48
Henk Lansbergen
Honselersdijk
35:38
49
Jan van Dongen
Oud-Beijerland
36:02
50
Louis Veringmeier
Piershil
36:35
51
Joop van Hoorn
Oud-Beijerland
37:13
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
19:34
2
Christel van Emmerik
Oud-Beijerland
21:30
3
Annieta Alblas
's-Gravendeel
22:33
4
Sandra van Duuren
Oud-Beijerland
23:07
5
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
23:24
6
Rosalie Scholtes
Oud-Beijerland
23:57
7
Nicole van Waardenburg
's-Gravendeel
24:34
8
Emma Vos
Kapelle
25:30
9
Wendy Zijderveld
Nieuw-Lekkerland
25:58
10
Nuria Slijkhuis
Rotterdam
26:00
11
Eveline Janse
Rotterdam
26:32
12
Cynthia van der Marel
Rotterdam
26:35
13
Mariella Bruinenberg
Rotterdam
26:45
14
Sandra Vink
Klaaswaal
27:03
15
Maaike Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
27:51
16
Ilona Hordijk-Bos
Oud-Beijerland
28:17
17
Eveline Sint-Nieklaas
's-Gravendeel
29:09
18
Tineke Dannenberg
Spirit Oud Beijerland
29:53
19
Simone Kranendonk
's-Gravendeel
29:54
20
Lotte Ruigrok
Oud-Beijerland
30:36
21
Farida Batenburg
Piershil
30:59
22
Kimmy Wolbrink
Rotterdam
31:17
23
Yara Schutrups
Spirit Oud Beijerland
31:25
24
Annjo Klop
Oud-Beijerland
31:26
25
Esmeralda Elbers
Zuid-Beijerland
31:49
26
Iris Houben
Oud-Beijerland
32:48
27
Arie van der Velde
Nieuw-Beijerland
33:34
28
Stephanie Dekkers
Oud-Beijerland
33:42
29
Jessica van den Berg
Numansdorp
33:46
30
Willemieke De Vos
Sleeuwijk
34:23
31
Amanda Lindenberg
Kruiningen
36:10
32
Marjuul Stekelenburg
Puttershoek
37:25
33
Paula van Haaren
Zuid-Beijerland
37:48
34
Noa van Mullem
Oud-Beijerland
39:04
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ina van Otzel
Roosendaal
21:58
2
Augüsta van Hoogdalem
Fortuna
22:15
3
Linda Alexandra
Hellevoetsluis
22:26
4
Lianne van der Giessen
Rotterdam
22:34
5
Coralida Baan
Willemstad Nb
23:35
6
Elles van Dillen
Spark
24:53
7
Marjoke Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
25:46
8
Brenda de Zeeuw
's-Gravendeel
26:28
9
Lea Melis
Oud-Beijerland
27:18
10
Diane Meinster
Numansdorp
27:31
11
Nell Eichhorn
Waterweg
27:42
12
Colinda Schuuring
's-Gravendeel
27:47
13
Corrie van Daalen
Oud-Beijerland
28:12
14
Marian Nijssen
Spirit Oud Beijerland
28:16
15
Jorien Quaak
's-Gravendeel
28:57
16
Hanja Slobbekoorn
Numansdorp
29:09
17
Roelie ten Kate
Spirit Oud Beijerland
29:40
18
Lenie de Visser
Waterweg
29:46
19
Greet van Gemert
Spirit Oud Beijerland
30:35
20
Mirjam Both
Oud-Beijerland
31:46
21
Jacqueline Hoogendoorn
Energie
32:38
22
Monique Hokke
Oud-Beijerland
32:48
23
Jolanda Koning
Oud-Beijerland
33:30
24
Carla van den Berg
Numansdorp
34:00
25
Angelique van Wijk
Oud-Beijerland
34:08
26
Ria van Deursen
Westmaas
34:52
27
Esther van Groenendael
Steenbergen Nb
34:52
28
Astrid Sinnema
Barendrecht
34:53
29
Netty Wesselink
Oud-Beijerland
35:19
30
Ellen Bosch
Spirit Oud Beijerland
35:31
31
Bianca Zuiderwijk
Numansdorp
35:56
32
Jelly Sinnema
Barendrecht
36:09
33
Jeanet van Es
Oud-Beijerland
36:16
34
Liesbeth van der Stokker
Spirit Oud Beijerland
37:12
35
Emerintia Grootscholten
Oud-Beijerland
37:13
36
Wilma van Eijmeren
Spirit Oud Beijerland
39:04
37
Annette van de Wulp
Westmaas
39:23
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
Fortius
32:40
2
Mark Lagendijk
Rotterdam
36:07
3
Steef Rosmolen
Strijen
37:15
4
Barend van der Giesen
Hendrik-Ido-Ambacht
37:21
5
Rolf Burke
Puttershoek
40:46
6
Jens Vogel
Oud-Beijerland
43:04
7
Dennis Blommendaal
Papendrecht
43:23
8
Maurits van S.
Ridderkerk
43:31
9
Kees Vlot
Gorinchem
44:38
10
Michiel de Roo
Oud-Beijerland
44:39
11
Stan Sipkes
Ridderkerk
45:07
12
Marijn Barendregt
Piershil
45:28
13
Arne Busink
Oud-Beijerland
45:51
14
Maarten Slavenburg
Spirit Oud Beijerland
47:56
15
Stanley Verschoor
's-Gravendeel
48:05
16
Emiel De Rouw
Westmaas
50:53
17
Dennis Terlouw
Westmaas
52:19
18
Bage Kolijn
Strijensas
53:30
19
Jeroen Boon
Oud-Beijerland
54:47
20
Robbert Barends
Numansdorp
55:09
21
Niels Schmidt
Oud-Beijerland
57:26
22
Daniël Hardenbol
Oud-Beijerland
57:32
23
Lesley van Reeuwijk
Rotterdam
57:33
24
Stephan Rozendaal
Schiedam
57:33
25
Myron Kolijn
Strijensas
59:43
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusichem
Barendrecht
31:09
2
Kees van der Voorden
Oud-Beijerland
36:06
3
Otman Fertoute
Oud-Beijerland
37:03
4
René Sundermeijer
Oud-Beijerland
37:25
5
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
39:53
6
Boudewijn Baan
Willemstad Nb
40:05
7
Erwin Commijs
PAC
40:10
8
Michel van Meurs
Barendrecht
40:23
9
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
41:35
10
Wouter van der Meide
Numansdorp
42:06
11
Joost Breukels
Oud-Beijerland
42:58
12
Arno de Heus
Oud-Beijerland
43:08
13
Mathieu Klijn
Willemstad Nb
43:21
14
Dion Polak
Willemstad Nb
45:12
15
Jeroen Hoek
Oud-Beijerland
45:46
16
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
46:07
17
Lars Lageweg
Spirit Oud Beijerland
46:24
18
Abbie van den Broek
Roosendaal
47:01
19
Gerto Hoek
Oud-Beijerland
47:04
20
Rik Pontier
Oud-Beijerland
47:42
21
Reny Stevens
Nieuw-Beijerland
47:46
22
Marco Vroegindeweij
Spirit Oud Beijerland
48:13
23
Arthur Bassant
Rotterdam
48:26
24
Patrick Visser
Oud-Beijerland
48:45
25
Erik van Dalen
Rotterdam
49:30
26
Guillauime van Eijmeren
Rotterdam
49:31
27
Pieter Lak
Mijnsheerenland
49:43
28
R. Ramasray
Rotterdam
50:13
29
Johan de Jong
Oud-Beijerland
50:34
30
Martijn De Rijke
Spirit Oud Beijerland
51:33
31
Arthur Viergever
Oud-Beijerland
52:33
32
P.J. Kolijn
Strijensas
53:41
33
Reza Vakeel
Oud-Beijerland
54:31
34
Jeroen Dekkers
Oud-Beijerland
54:57
35
Manuel Jumelet
Rotterdam
54:57
36
Marco Veth
Numansdorp
55:10
37
Robin Loohuis
Oud-Beijerland
55:23
38
Dave Huisman
Hellevoetsluis
57:32
39
Gerco Vijfhuize
Oud-Beijerland
1:00:04
40
Rene De Vos
Sleeuwijk
1:01:19
41
Jan Fix
Oud-Beijerland
1:01:41
42
Pieter van der Ree
Zuid-Beijerland
1:03:21
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Berendsen
Heenvliet
36:45
2
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
39:42
3
Theo Kraaijenbrink
Zuidland
39:49
4
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
41:20
5
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
43:01
6
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
44:08
7
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
44:34
8
Henk Vermaas
Rotterdam Atletiek
44:48
9
Carel Slijkhuis
Oud-Beijerland
45:04
10
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
45:06
11
Leo Klaasse
avVN
46:14
12
Peter Veen
Oud-Beijerland
46:35
13
Ron Verhaar
Klaaswaal
47:18
14
Koos Overwater
Oud-Beijerland
47:30
15
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
47:47
16
Hans de Jong
avVN
47:55
17
Armand Osseweijer
Spirit Oud Beijerland
48:35
18
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
48:41
19
Hans Barendregt
Goudswaard
48:58
20
Paul Reedijk
Oud-Beijerland
49:57
21
Cees van Es
Oud-Beijerland
50:01
22
Jeroen de Lange
Barendrecht
50:05
23
Johan Meinster
Oud-Beijerland
50:06
24
Martin Hanszen
Oud-Beijerland
50:54
25
Frank de Lange
Oud-Beijerland
51:15
26
Gerard van Wissen
Nieuw-Beijerland
51:21
27
Marcel Frijmuth
Numansdorp
51:25
28
Gertjan van Dueren den Hollander
Oud-Beijerland
51:34
29
Willem de Jong
Barendrecht
52:34
30
Murk Blankevoort
Willemstad Nb
52:53
31
Albert Wijting
Spijkenisse
52:54
32
Arie Rozendaal
Oud-Beijerland
53:11
33
Leo Boelen
Papendrecht
53:21
34
Sjaak Blaak
Goudswaard
53:27
35
Vincent Verstegen
Spijkenisse
53:37
36
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerland
54:51
37
Marus van Gent
Oud-Beijerland
55:06
38
John Barends
Spirit Oud Beijerland
55:10
39
Bas Both
Spirit Oud Beijerland
55:18
40
Piet Brussé
Spirit Oud Beijerland
55:23
41
Hans de Swart
Zoetermeer
55:23
42
Jan Maarten Dank
Heinenoord
55:53
43
Jaap Klok
Spirit Oud Beijerland
56:51
44
Peter van Leeuwen
Energie
58:26
45
Ad Kraal
Moerkapelle
58:54
46
Michel van Zijl
Oud-Beijerland
59:09
47
Nico de Korte
Oud-Beijerland
59:10
48
Rene Schilperoord
Oud-Beijerland
59:10
49
John de Roo
Oud-Beijerland
59:13
50
Rudi de Reuver
Utrecht
1:00:03
51
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerland
1:01:58
52
Walter Rehaen
Spirit Oud Beijerland
1:02:57
53
John van Gilst
avVN
1:03:02
54
Ad v.d. Griend
Spirit Oud Beijerland
1:05:13
55
Herman Rennings
Numansdorp
1:07:20
56
Richard van der Mee
Oud-Beijerland
1:12:58
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen in 't Veld
Heinenoord
46:40
2
Karlijn Bovenberg
Spirit Oud Beijerland
54:52
3
Eline Reedijk
Oud-Beijerland
55:27
4
Floor Morsink
Oud-Beijerland
1:01:59
5
Anita Verschoor-Burke
's-Gravendeel
1:03:43
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rebekka Herkemij
Energie
48:02
2
Mijke de Groot
Nederlandse Triathlonbond
48:16
3
Aletta van Starrenburg
Rotterdam
49:05
4
Sandra Loohuis
Spirit Oud Beijerland
51:07
5
Elles van Dillen
Spark
52:16
6
Judith Vos-Meijer
Spirit Oud Beijerland
53:31
7
Esther Bisdom
Oud-Beijerland
54:26
8
Marloes Jonkman
Rotterdam
54:59
9
Caroline Smeets
Strijen
55:07
10
Bertina Fredrikze
Westmaas
55:08
11
Barbara Pitt
Spirit Oud Beijerland
55:22
12
Karen Ketting
Oud-Beijerland
56:53
13
Wendie Oorbeek
Nieuw-Beijerland
57:17
14
Evelyne Tol
Spirit Oud Beijerland
57:27
15
Conny Fortuin
Oud-Beijerland
1:00:03
16
Colinda Riemens
Krimpen aan den IJssel
1:01:19
17
Bie Keiluhu
Mijnsheerenland
1:02:15
18
Sandra Kooij
Roosendaal
1:03:20
19
Simone van Wageningen
Oud-Beijerland
1:04:49
20
Wanida Nusairam
Puttershoek
1:05:18
21
Caroline van der Ree
Zuid-Beijerland
1:05:54
22
Daniëlle Bunk
Rotterdam
1:05:54
23
Astrid Oostdijk
Nieuw-Beijerland
1:06:24
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivonne van der Pad-Blanke
avVN
45:35
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
49:29
3
Marilene van den Berg
Strijen
50:50
4
Jeannette Vink
Nootdorp
52:30
5
Annemiek de Langen
IJsselrunners
53:19
6
Jacqueline Peper
Spirit Oud Beijerland
54:22
7
Joke Waltmans
Oud-Beijerland
54:41
8
Bertina Maasbach-de Laat
Spirit Oud Beijerland
55:08
9
Therese Schilperoord
Oud-Beijerland
55:22
10
Ada in 't Veld
Heinenoord
58:25
11
Yolanda Nobel
Heinenoord
58:48
12
Bianca van den Berg
Spirit Oud Beijerland
59:11
13
Joyce de lange
Spirit Oud Beijerland
1:00:47
14
Anja van Hamburg
Oud-Beijerland
1:06:24
15
Carla Edel-Moreel
Oud-Beijerland
1:09:12
J1/3, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Overwater
Oud-Beijerland
4:57
2
Wesley Toth
Oud-Beijerland
5:03
3
Vince van der Jagt
Spark
5:20
4
Bent Sundermeijer
Oud-Beijerland
5:34
5
Pepijn de Lange
Oud-Beijerland
5:48
6
Lars Hitsert
Oud-Beijerland
6:01
7
Jim Vreugdenhil
Zoetermeer
7:04
8
Hitsert
Oud-Beijerland
8:26
J4/6, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Vos
Fortius
3:50
2
Sten Tilro
Oud-Beijerland
4:08
3
Jelmer Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
4:09
4
Dean van der Jagt
Spark
4:10
5
Duco van Leeuwen
Oud-Beijerland
4:19
6
Thijmen den Otter
Spirit Oud Beijerland
4:20
7
Niek van Leeuwen
Oud-Beijerland
4:26
8
Senne Struik
Nieuw-Lekkerland
4:33
9
Lars Tilro
Oud-Beijerland
4:38
10
Finn Steinbach
Oud-Beijerland
4:51
11
Ivar Geerts
Spirit Oud Beijerland
5:02
12
Daan Sundermeijer
Oud-Beijerland
5:18
J7/8, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Vreugdenhil
Zoetermeer
3:55
2
Owen Hanszen
Oud-Beijerland
4:48
M1/3, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Barendregt
Piershil
5:34
2
Annemieke Toth
Oud-Beijerland
5:59
M4/6, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
4:17
2
Given Hanszen
Oud-Beijerland
5:03
3
Elianne Metz
Spijkenisse
8:21
M7/8, 1 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Koese
Oud-Beijerland
3:48
2
Fenne Ruigrok
Oud-Beijerland
3:52
3
Alysia Fertoute
Oud-Beijerland
4:36
4
Charlotte den Otter
Puttershoek
6:23
J, 2 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Ruigrok
Oud-Beijerland
7:25
2
Thijmen den Otter
Puttershoek
9:24
3
Stephan Hulhoven
Spirit Oud Beijerland
9:32
M, 2 KILOMETER JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie Holleman
Spirit Oud Beijerland
8:51
www.uitslagen.nl
06-01-2020 21:05