Uitslagenlijst Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop

Kampen - Dinsdag 31 december 2019

J-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaimy Wolff
Kampen
4:19
4:18
2
Allard van Laar
Kampen
4:24
4:23
3
Koen de Vries
Kampen
4:25
4:24
4
Danyl Wolff
Kampen
4:37
4:35
5
Sjoerd van der Steege
Isala '96
4:37
4:35
6
Jort Penninkhof
Kampen
4:46
4:44
7
Delano Thielman
Isala '96
4:53
4:51
8
Sam Wammes
IJsselmuiden
5:06
5:05
9
Joep Flier
Kampen
5:07
5:04
10
Ivo Starke
5:09
5:07
11
Kai Barneveld
Kampen
5:10
5:09
12
Job van der Horst
Isala '96
5:16
5:14
13
Lars de Vries
Kampen
5:18
5:17
14
Bart Flentge
Kampen
5:22
5:20
15
Kasper Wezeman
Kampen
5:27
5:24
16
Hessel Penninkhof
Kampen
5:30
5:26
17
Harmen Selles
IJsselmuiden
5:42
5:41
18
Julian Trekop
IJsselmuiden
5:42
5:41
19
Yaro de Kleine
Isala '96
5:49
5:47
20
Levi van der Horst
Kampen
6:25
6:23
21
Fedde van Dijk
Kampen
6:28
6:26
22
Niek Pleiter
Kampen
6:29
6:27
23
Dilano Wolters
Kampen
6:31
6:26
24
Jayden Sijbesma
Kampen
6:36
6:34
25
Hugo Morris Zwakenberg
IJsselmuiden
6:37
6:33
26
Joris Selles
IJsselmuiden
7:13
7:12
27
Stijn Mulder
Kampen
7:22
7:18
28
Demian Wolters
Kampen
7:23
7:19
29
Milan Brouwer
Kampen
7:26
7:22
30
Menno Papegaaij
Deventer
7:46
7:40
M-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Valerie van Laar
Isala '96
4:36
4:34
2
Suleen Penninkhof
Isala '96
4:57
4:55
3
Sofie Wezeman
Kampen
5:16
5:12
4
Arinya Van 't Ende
Isala '96
5:25
5:22
5
Mila Jill Zwakenberg
IJsselmuiden
5:26
5:23
6
Lotte Schrijer
Isala '96
5:36
5:32
7
Lucie Spanninga
Kampen
5:43
5:38
8
Eva van den Dool
Isala '96
5:44
5:41
9
Eva Logtenberg
Isala '96
5:45
5:43
10
Sophie James
Kampen
5:46
5:44
11
Pien Flier
Kampen
5:50
5:46
12
Ayla Barneveld
Kampen
5:53
5:51
13
Fleur Rutten
Kampen
5:59
5:57
14
Tess Diender
Kampen
5:59
5:56
15
Jamila Thielman
Isala '96
6:03
6:01
16
Louise Flentge
Kampen
6:11
6:08
17
Isabel James
Kampen
6:15
6:12
18
Julia Kroeze
Kampen
6:16
6:10
19
Nynke Mulder
Kampen
6:25
6:21
20
Lauren Minnema
Kampen
6:33
6:29
21
Mirthe van den Dool
Kampen
6:36
6:33
22
Femke Papegaaij
Deventer
7:17
7:12
23
Lynn Papegaaij
Kampen
7:51
7:45
24
Sanne Looge
Kampen
8:13
8:08
25
Fien de Boer
Kampen
8:14
8:10
26
Rosah Bottenberg
Kampen
8:15
8:11
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Heldoorn
Kampen
1:19:54
2
Alwin Penninkhof
Isala '96
1:22:15
3
Michiel Broeksma
Kampen
1:23:47
4
Vincent auf der Haar
Kampen
1:24:03
5
Guy Slikker
Zwolle
1:26:58
6
Roel van der Steege
Isala '96
1:27:24
7
Karel van den Belt
IJsselmuiden
1:28:44
8
Martin Boersma
Kampen
1:29:05
9
Arjan de Ruijter
Almere
1:29:08
10
Willem Albers
Isala '96
1:32:41
11
Haci Ímer Bozkurt
Kampen
1:32:56
12
Harm Prins
Isala '96
1:35:02
13
Gertjan Wessels
Utrecht
1:36:12
14
Emond Papegaaij
Deventer
1:36:13
15
Dick Bergman
Kampen
1:36:17
16
Harold Post
Isala '96
1:37:53
17
Erwin van Dalen
Kampen
1:38:01
18
Bouke van der Veen
Zwolle
1:38:53
19
Arjan Hiemstra
Zwolle
1:39:20
20
Richard Kroon
Isala '96
1:39:48
21
Alex kraak
Kampen
1:40:03
22
Sjoerd Hamberg
Kampen
1:40:04
23
Henk Bart
Dronten
1:40:08
24
Martin van der Spek
Zwolle
1:40:21
25
Freddy Mulder
Zwolle
1:40:21
26
Bert van Olst
Zwolle
1:41:33
27
Erik van der Veen
Biddinghuizen
1:41:35
28
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:41:42
29
Wim Bijsterbosch
De Gemzen
1:42:18
30
Richard Heemskerk
Emmeloord
1:42:44
31
Jac Postma
's-Heerenbroek
1:42:49
32
Marco Groot
Diemen
1:43:08
33
Bastiaan Winkelaar
MarathonPlus
1:43:09
34
Erik bezema
Spirit Lelystad
1:43:27
35
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigter
1:43:37
36
Ryan Timms
IJsselmuiden
1:44:15
37
Diederik Wienen
Utrecht
1:44:36
38
Jack Graumans
Biddinghuizen
1:45:07
39
Berry Westendorp
Kampen
1:48:10
40
Joop de Zwaan
Running2000
1:48:30
41
Alfred Gaasbeek
Climax
1:48:43
42
Henk Kattenberg
Isala '96
1:49:20
43
Klaas Vrieswijk
IJsselmuiden
1:49:27
44
Johan van der Kolk
Isala '96
1:50:00
45
Robert Wijs
Isala '96
1:51:02
46
Adri Mansvelder
1:53:34
47
Kasper Riezebos
Kampen
1:54:01
48
Gerard van Heerwaarde
Jakarta
1:55:24
49
Erik van de Poll
Isala '96
1:55:46
50
Ben Hermeler
Sprint
1:56:10
51
Frans de Vos
IJsselmuiden
1:57:51
52
Jan Kaat
Oldebroek
1:59:08
53
Cees Nouma
Biddinghuizen
1:59:14
54
Ralph Hamminga
Kampen
1:59:49
55
Jeroen Boshuijzen
Hoogeveen
2:16:27
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Vromans
Diemen
1:38:34
2
Jetske van der Vegt
Isala '96
1:40:08
3
Evelien kern
Dronten
1:40:58
4
Elke Schinkel
Kampen
1:41:57
5
Bertine Engelsman
De Gemzen
1:42:17
6
Rianne Bakker
Zwolle
1:44:22
7
Bernadine van 't Ende
Amersfoort
1:44:36
8
Anita Visch
't Harde
1:45:46
9
Hester Van Oene
Hattemerbroek
1:47:48
10
Bianca van den Belt
Tilburg
1:53:33
11
Arianne Abbink
Wezep
2:09:25
12
Elske van 't Hof
Kampen
2:17:36
Benieuwd naar de rondetijden? Deze staan hier:
https://sites.google.com/avisala96.nl/oudejaarsloop
www.uitslagen.nl
02-01-2020 22:07