Uitslagenlijst 37e Rabobank oliebollenloop

Schoonhoven - Dinsdag 31 december 2019

M 15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nixon Fernandes
PAC
46:52
46:52
2
Martijn Klaasse
AV Gouda
51:05
51:05
3
Arjan Kaashoek
Typhoon
53:19
53:19
4
Alexander Castanon
Utrecht
54:20
54:19
5
Volkan Bugur
Rotterdam
54:55
54:54
6
Joren Verstralen
Stolwijk
54:58
54:58
7
Robbie van der Hek
PAC
55:09
55:09
8
Freek van der Vlist
Gouda
55:28
55:27
9
Menno Lieven
Capelle a/d IJssel
55:35
55:34
10
Maurits Heikoop
Nieuwerkerk a/d IJssel
56:01
55:59
11
Reinier Schep
PAC
57:01
57:00
12
Johan Poppe
Woerden
57:09
57:08
13
Jacco van der Vliet
Typhoon
57:18
57:15
14
Lucas van der Veen
Antilope
57:23
57:21
15
M Harvey
Rotterdam
57:32
57:31
16
Niels van Buren
Schoonhoven
58:20
58:17
17
Jaco van Buren
Stolwijk
58:20
58:17
18
Claude Akkerman
Energie
58:50
58:45
19
Erik van Holland
Utrecht
58:51
58:49
20
René Korevaar
Passaat
58:52
58:50
21
Kees Prins
Fortius
59:19
59:15
22
Maurice Pieterson
Leiderdorp
59:26
59:23
23
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
59:38
59:36
24
Michel de Langen
Avantri
59:50
59:46
25
A van Eijk
Haastrecht
59:57
59:57
26
Jan Verwijs
Energie
59:57
59:56
27
Jordi van der Sanden
Tilburg
1:00:13
1:00:10
28
Eric Smits
Nieuwerkerk a/d IJssel
1:00:25
1:00:23
29
Rien Jongeneel
Capelle a/d IJssel
1:01:07
1:01:00
30
Jody Schinkel
Benschop
1:01:08
1:01:05
31
Douglas Ota
Haag Atletiek
1:01:44
1:01:40
32
Martijn Rodel
Bleiswijk
1:01:55
1:01:48
33
Freek van Zoest
Voorschoten '97
1:02:19
1:02:19
34
Lukas Balk
Avantri
1:03:03
1:02:59
35
Vincent Tuls
Avantri
1:03:19
1:03:14
36
Tonnie van den Heuvel
Lekkerkerk
1:03:21
1:03:16
37
Ab de Kluijver
Avantri
1:03:23
1:03:20
38
Rens de Kruijf
Stolwijk
1:03:57
1:03:42
39
Arie Visser
AV '47
1:04:05
1:04:01
40
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:04:09
1:04:06
41
Fred Noorlander
Triathlon
1:04:23
1:04:20
42
Martin den Hamer
Vlaardingen
1:05:17
1:05:14
43
Leon Slingerland
Schoonhoven
1:05:28
1:05:19
44
Arco Cooiman
Capelle aan den IJssel
1:05:38
1:05:36
45
Paul Streep
PAC
1:05:43
1:05:36
46
Arjan van Leeuwen
Cabauw
1:06:15
1:06:02
47
Arnoud Rijneveld
AV Gouda
1:06:19
1:06:11
48
Jeroen Schinkel
IJsselstein
1:06:26
1:06:22
49
Patrick Degnaar
Zoetermeer
1:06:27
1:06:27
50
Jurien van Duuren
Oudewater
1:06:31
1:06:23
51
Danny Jansne
Waddinxveen
1:06:44
1:06:25
52
Fatih Bouhotan
Rotterdam
1:06:49
1:06:40
53
William Steenbergen
Clytoneus
1:07:04
1:06:57
54
Aaron Pieterson
Leiderdorp
1:07:19
1:07:13
55
Jacob van Schaik
Haastrecht
1:07:25
1:07:22
56
Coen Wouda
Stolwijk
1:07:31
1:07:14
57
Rick Beekhuizen
Zoetermeer
1:07:33
1:07:24
58
Adriaan Schouls
Gouda
1:07:34
1:07:22
59
Drikus Haalboom
avVN
1:07:40
1:07:33
60
Rini de Jong
PAC
1:07:42
1:07:39
61
Nico Baas
Bleskensgraaf
1:08:17
1:08:06
62
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:08:26
1:08:21
63
Roelof Woering
Rozenburg Zh
1:08:52
1:08:45
64
Erik van der Hoog
Enspijk
1:09:04
1:09:02
65
Frank Plaggenborg
Nieuwegein
1:09:08
1:09:04
66
Peter Spruit
AV Gouda
1:09:10
1:09:00
67
Dannis van der Weij
Groot-Ammers
1:09:25
1:09:12
68
Ivan van Duuren
Benschop
1:09:28
1:09:20
69
Peter Kramer
Brielle
1:09:32
1:09:11
70
Andre Pruijssers
Lekkerkerk
1:09:35
1:09:30
71
Latif Aksu
Avantri
1:09:38
1:09:32
72
Martin Dales
Amsterdam
1:09:43
1:09:36
73
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:09:50
1:09:48
74
Cor Terlouw
Avantri
1:09:56
1:09:44
75
Anton Brand
Krimpen aan den IJssel
1:10:15
1:10:09
76
Martijn van den Berg
Groot-Ammers
1:10:33
1:10:22
77
Lars Hartemink
Rhoon
1:10:36
1:10:34
78
John Schot
Schoonhoven
1:10:46
1:10:37
79
Ariën Ritskes
Bergambacht
1:10:48
1:10:42
80
Kelvin Poot
Stolwijk
1:10:58
1:10:43
81
Marco van Straten
Woerden
1:11:00
1:10:44
82
Patrick Rutten
Rijsoord
1:11:07
1:10:55
83
Peter de Koning
Rijsoord
1:11:07
1:10:55
84
Ari van den Hoogen
Gouda
1:11:15
1:11:01
85
Huibert van der Vlist
Schoonhoven
1:11:50
1:11:41
86
Tom van Kleij
Rotterdam
1:11:52
1:11:39
87
Rob van Breukelen
Trecho
1:11:57
1:11:42
88
Jeroen van Netten
Capelle a/d IJssel
1:12:06
1:11:49
89
Jan Verdoes
Lekkerkerk
1:12:31
1:12:15
90
Cor Verburg
Lekkerkerk
1:12:31
1:12:14
91
Bouwe de Boer
Voorburg
1:12:41
1:12:19
92
Sander Verschoor
Groot-Ammers
1:12:45
1:12:31
93
Martijn de Kuijper
Schoonhoven
1:12:49
1:12:27
94
Kees Snoek
Groot-Ammers
1:12:52
1:12:42
95
Rob A Stofberg
Clytoneus
1:12:54
1:12:44
96
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:13:14
1:13:02
97
Peter Paludanus
Rotterdam
1:13:17
1:13:13
98
Wilfred van Es
Trecho
1:13:24
1:13:08
99
Ruud Warmer
Rotterdam
1:13:24
1:13:13
100
Jan van Oosten
Groot-Ammers
1:13:27
1:13:15
101
Michel van der Weij
Groot-Ammers
1:13:27
1:13:13
102
Ian Correljé
Gouda
1:13:28
1:13:13
103
Xander Alfrink
Alphen a/d Rijn
1:14:17
1:14:09
104
Richard Dijker
IJsselstein Ut
1:14:51
1:14:37
105
Jeroen Brouwers
Fortius
1:14:57
1:14:37
106
Pier Luigi Cavallari
Woerden
1:15:01
1:14:53
107
Bert van Buren
Schoonhoven
1:15:04
1:14:48
108
C Wustefiel
Vianen
1:15:24
1:15:05
109
Sjon de Roos
Woerden
1:15:30
1:15:19
110
Kees Groen
Lekkerkerk
1:15:38
1:15:21
111
Van den Heuvel
Avantri
1:15:45
1:15:41
112
Theo den Braanker
Sliedrecht
1:15:52
1:15:29
113
Martijn Boom
Krimpen a/d Lek
1:16:11
1:15:47
114
Hans Poot
Stolwijk
1:16:21
1:15:59
115
Andy Haagen
Stolwijk
1:16:29
1:16:21
116
Robbert Verkuijlen
's-Gravenhage
1:16:34
1:16:17
117
Sjoerd Wennekes
Gouda
1:16:35
1:16:16
118
Fred Spruit
Gouderak
1:17:01
1:16:46
119
Bart Reinders
Rotterdam
1:17:14
1:16:55
120
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:17:47
1:17:43
121
Aart de With
Benschop
1:18:00
1:17:47
122
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:18:03
1:17:54
123
Marinus Steenbergen
Papekop
1:18:18
1:18:11
124
Ed van Vianen
Nieuwpoort
1:18:30
1:18:17
125
Edwin Schellevis
Energie
1:18:38
1:18:32
126
Marien van Anoel
Langerak
1:18:52
1:18:44
127
Ricardo Dietvorst
Lopik
1:18:54
1:18:41
128
Dave Elbers
IJsselstein
1:19:05
1:18:50
129
Edwin Bakker
Oosterhout
1:19:21
1:19:08
130
Diko Boom
Rotterdam
1:19:38
1:19:14
131
Frits de Vries
Krimpen a/d Lek
1:19:47
1:19:23
132
Jos Cornelissen
Aalsmeer
1:20:31
1:20:08
133
Arie van der Heiden
Langerak Zh
1:20:49
1:20:34
134
Ab Schinkel
Benschop
1:20:59
1:20:46
135
Jan Schinkel
Benschop
1:21:00
1:20:47
136
Edward van der Pijl
Rotterdam
1:21:34
1:21:15
137
Erwin Vroegh
Statina
1:21:52
1:21:31
138
Gerrit Koerting
Statina
1:21:52
1:21:31
139
Jako Sterrenburg
Alblasserdam
1:21:55
1:21:34
140
Renie Hersilia
Capelle aan den IJssel
1:22:06
1:21:48
141
Arie Bunnik
AAV '36
1:22:13
1:22:03
142
Rob Zalendijk
Barendrecht
1:23:07
1:22:49
143
Erik Jan Rem
Fortius
1:23:28
1:23:09
144
Arie Pankras
Dordrecht
1:23:35
1:23:14
145
Koos Kruid
Antilope
1:23:36
1:23:13
146
Arnoud van Leenen
Rotterdam
1:23:47
1:23:23
147
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:24:03
1:23:53
148
Frank de Vreede
Gouda
1:24:09
1:23:50
149
Ferry van Pitterson
Sliedrecht
1:24:30
1:24:13
150
Jan de Boer
Bergambacht
1:24:44
1:24:21
151
Johan van Wijngaarden
Polsbroek
1:25:54
1:25:41
152
Kornelis Mulder
Heukelum
1:28:55
1:28:34
153
Boudewijn Stouthart
Rotterdam
1:28:59
1:28:35
154
Ries van der Berg
Gouderak
1:31:06
1:30:57
155
Ronald Klaasse
Waddinxveen
1:33:11
1:32:48
156
Bas van Herpen
Rotterdam
1:34:34
1:34:10
157
Aart Oosterhuis
Capelle a/d IJssel
1:43:27
1:43:10
V 15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Rehorst
avVN
1:08:03
1:07:59
2
Esther Appeldoorn
Rotterdam
1:08:48
1:08:48
3
Francisca de Jong
Nieuwerkerk ad IJssel
1:09:50
1:09:48
4
Isabelle Heemskerk
Rotterdam
1:09:59
1:09:54
5
Linda Alexandra
Rotterdam
1:10:36
1:10:34
6
Wil Pieterse
Ter Aar
1:11:23
1:11:17
7
Astrid Skarp
Rotterdam
1:11:32
1:11:30
8
Maaike Singerland
PAC
1:11:46
1:11:40
9
Gerda Huiskamp
Fortius
1:12:30
1:12:12
10
Annemarie Meijers
AV Gouda
1:12:57
1:12:50
11
Annemarie Dekker
AV Gouda
1:14:50
1:14:43
12
Sonia Rynhout
Rotterdam
1:15:35
1:15:20
13
Hilly Agterberg
Stolwijk
1:16:29
1:16:20
14
Carolien van Dijck
Lekkerkerk
1:16:40
1:16:31
15
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
1:17:04
1:16:48
16
Hilda Brak
Clytoneus
1:18:54
1:18:44
17
Saskia Warmer
De Kieviten
1:19:19
1:19:08
18
Trees Vermeulen
Trecho
1:19:51
1:19:36
19
Monique van Laanen
Lopik
1:20:55
1:20:43
20
Violette Verweij
Statina
1:21:52
1:21:31
21
Petra Hamm-van Bodegraven
Gouda
1:22:08
1:21:51
22
Monique Kempee
Capelle a/d IJssel
1:22:08
1:21:52
23
Diana Schultz
Abbenbroek
1:22:37
1:22:21
24
Mariolein Hemelaar
Rotterdam
1:23:33
1:23:17
25
Michelle Bijkerk
Gouda
1:24:09
1:23:50
26
Laura Renes
Krimpen aan de Lek
1:24:43
1:24:29
27
Lenie de Visser
Waterweg
1:32:45
1:32:35
28
Lisanne de Roos
Woerden
1:32:53
1:32:43
29
E Leman
Schoonhoven
1:34:19
1:33:57
30
Heleen Huiskes
Schoonhoven
1:34:19
1:33:58
31
Francine van Elk
Schoonhoven
1:38:33
1:38:10
32
Quirine Mudde
Berkel en Rodenrijs
1:43:24
1:43:02
M 10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hidde Demoed
PAC
33:31
33:31
2
Mario Poldervaart
Zuidland
34:01
34:01
3
Flo van der Vlist
Haastrecht
35:17
35:17
4
Willem Anker
Antilope
35:26
35:26
5
Matthijs van den Berg
Maarssen
36:24
36:22
6
Melvin Vendrig
Benschop
36:27
36:25
7
Chris van Wamelen
Hendrik-Ido-Ambacht
36:31
36:31
8
Nick Pruijssers
PAC
37:00
36:57
9
Julian Vlasblom
Voorschoten
37:07
37:06
10
Jochem Warnaar
Rotterdam
37:30
37:28
11
Martin Kerkvliet
Sassenheim
37:37
37:37
12
Ferdinand Oldeman
Moordrecht
38:17
38:17
13
Nies van den Dool
Schoonhoven
38:19
38:17
14
Sander Wools
AV Gouda
38:22
38:18
15
Robert Hofman
Avantri
38:23
38:21
16
Dennis Hordijk
Bergambacht
38:26
38:21
17
Tom Prins
Haastrecht
38:39
38:26
18
Edward Molenaar
AV Gouda
38:41
38:38
19
Tjalling de Vries
Rotterdam
38:42
38:39
20
Benjamin de Bruijn
Woerden
39:00
38:59
21
Gerard Hagoort
Clytoneus
39:01
38:59
22
Mart Witvliet
Papendrecht
39:06
39:02
23
Robin Vergeer
Clytoneus
39:08
39:05
24
Max Bakker
Bergambacht
39:11
39:06
25
Gert Anker
Gouda
39:11
39:11
26
Michael Groen
Dordrecht
39:14
39:08
27
Pepijn van der Wiel
Gouda
39:29
39:24
28
Bernard Houweling
Rotterdam
39:30
39:11
29
Jaap Dekker
Clytoneus
39:32
39:32
30
Remco van Wijngaarden
Benschop
39:36
39:33
31
Koen van Klaren
Lopik
39:43
39:35
32
Gijs van der Welle
Rotterdam
39:46
39:42
33
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
39:49
39:46
34
Sem Bergstra
Lopik
39:55
39:47
35
Michel Barth
Doorn
40:01
39:57
36
Andy Koolmees
Nederlandse Triathlonbond
40:12
40:12
37
Toby Bergshoeff
Rotterdam
40:15
40:10
38
Wilko Rijneveld
Schoonhoven
40:17
40:11
39
Matthias Godijn
Avantri
40:20
40:20
40
Martin Smeets
Energie
40:27
40:24
41
Eric Verweij
Schiedam
40:28
40:27
42
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
40:36
40:30
43
Bert Koster
AV '47
40:40
40:37
44
Glenn Versteeg
Bergambacht
40:44
40:38
45
Ronald van den Berg
Avantri
40:49
40:43
46
Zen Barth
Doorn
40:53
40:49
47
Mark Rietveld
Stolwijk
40:59
40:48
48
Ernst Verdoold
Stolwijk
41:04
40:53
49
Remi Boon
Dordrecht
41:07
40:54
50
Bart Alst
Den Haag
41:20
41:16
51
Remco Haanstra
Avantri
41:25
41:25
52
Ardjan Anker
Waddinxveen
41:28
41:27
53
Raoul Smit Sibinga
2BFit
41:46
41:41
54
Geert Moelker
AV Gouda
41:48
41:43
55
Jeroen Vergeen
Woerden
41:50
41:47
56
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
41:53
41:51
57
Tim Peperkamp
AV Gouda
41:55
41:49
58
Rikkert Pilaar
Rotterdam
42:06
42:01
59
Tim Schenk
Lekkerkerk
42:08
42:02
60
Sander Kempkes
Utrecht
42:18
41:59
61
Hans Overbeek
Polsbroek
42:23
42:16
62
Mark Hoogendoorn
Bergambacht
42:29
42:13
63
Gerard-jan van D
Ruinerswoud
42:30
41:40
64
Bert van der Heide
Avantri
42:32
42:21
65
Sander van der Meer
AV Gouda
42:32
42:26
66
Gert-Jan Rozendaal
Passaat
42:35
42:25
67
Erik Booij
Lekkerkerk
42:48
42:30
68
Bas van den Brink
IJsselstein Ut
42:53
42:28
69
Khalid Bouna
Rotterdam Atletiek
42:58
42:54
70
Brendan Troost
Gouda
43:06
42:58
71
Anton Hogendoorn
Driebruggen
43:06
43:03
72
Jaap-Jeroen Flikweert
Titchmarsh/VK
43:08
42:41
73
Derk Roest
Avantri
43:11
43:11
74
Robert Vink
AV Gouda
43:11
43:05
75
Nils Heijkoop
Bergambacht
43:33
43:20
76
Rick Schenk
Lekkerkerk
43:41
43:35
77
Bastiaan Snoei
Krimen ad ijssel
43:43
43:34
78
Arian van Herk
Krimpen aan den IJssel
43:49
43:49
79
Marnix Vronik
Oudewater
43:52
43:27
80
Kees Benard
Krimpen aan de Lek
43:53
43:40
81
Sander Breur
Lekkerkerk
43:56
43:38
82
Tys de Vries
Bergambacht
44:04
43:58
83
Gerhard Bril
Bergambacht
44:08
43:50
84
Dennis Klos
Stolwijk
44:11
43:58
85
Ed Noorland
AV '47
44:13
44:06
86
Matthias Klop
Passaat
44:20
44:09
87
Andre Kraaijeveld
Avantri
44:22
44:10
88
Ruud Kleijendorst
Bergambacht
44:36
44:24
89
Arjan de Jong
Papekop
44:37
44:11
90
Rutger Peenstra
Montfoort
44:38
44:25
91
Ido Looren de Jong
IJsselstein
44:39
44:03
92
Emanuel Brokke
Apeldoorn
44:47
44:39
93
Richard Verstraten
Avantri
44:55
44:43
94
Jan van den Bergen
Vinkeveen
44:58
44:49
95
Dennis van de Pavert
Ridderkerk
45:00
44:25
96
Christian Brouwer
Ridderkerk
45:06
44:31
97
Max Diks
Ijsselstein
45:09
44:46
98
Jeffrey de Vries
Lekkerkerk
45:12
45:05
99
Ron Aret
Loopgroep Aart Stigter
45:20
44:56
100
Ruud van den Dool
Krimpen aan de Lek
45:20
45:16
101
Alain van Hoof
Gouda
45:22
45:08
102
Michiel Verkaik
Zoetermeer
45:23
45:19
103
Ronald Bode
Gouda
45:26
45:04
104
Wout Heslinga
Trecho
45:35
45:29
105
Bert Teeuwen
Stolwijk
45:41
45:26
106
Roy Verlaan
Den Haag
45:43
45:38
107
Erik Visser
Nederlandse Triathlonbond
45:43
45:32
108
Wim vd Heiden
Avantri
45:43
45:32
109
Ruben van Bruggen
Bunnik
45:45
45:12
110
Robbert van Erkel
Schoonhoven
45:47
45:03
111
Erik Kuiper
Schoonhoven
45:50
45:45
112
Gideon van IJzeren
Schoonhoven
45:56
45:21
113
Rob van Ipenburg
Schoonhoven
45:56
45:27
114
Tijn Helsloot
IJsselstein
46:02
45:28
115
Edwin Bakker
Benschoop
46:04
46:02
116
Bennie Broekhuizen
Sliedrecht
46:07
45:38
117
Rogier Ritter
IJsselstein
46:13
45:40
118
Ron van Lamoen
Houten
46:15
46:00
119
Kees Both
Krimpen ad IJssel
46:16
46:03
120
Bernard Schep
Krimpen aan den IJssel
46:18
46:02
121
Gerard van den Berg
Utrecht
46:18
45:32
122
Lars van der Heiden
Giessenbug
46:26
46:15
123
Rick Cuistra
Schoonhoven
46:29
46:03
124
Robert de Smet
Atverni
46:33
46:26
125
Niels Vermeulen
Schoonhoven
46:35
46:10
126
Arie van Kooten
Lekkerkerk
46:37
46:30
127
Ronald Dekker
Woerden
46:41
46:28
128
Youri Deelen
Schoonhoven
46:46
46:23
129
John de Boer
Running AP
46:49
46:32
130
Jan Duel
Schoonhoven
46:54
46:45
131
Michel de Heer
Bergambacht
46:59
46:29
132
Tom van Steen
Ede Gld
47:01
46:24
133
Peter van Steen
Ede Gld
47:02
46:24
134
Noud Gademan
IJsseltein
47:08
46:59
135
Sjoerd Hoornweg
Gouda
47:22
46:58
136
Johan Bosma
Trecho
47:25
47:18
137
Albert Martens
Fortius
47:27
47:16
138
Martin van de Bijllaardt
Zoetermeer
47:29
47:26
139
Dennis Janmaat
Gouda
47:31
47:07
140
Bas de Haan
Krimpen ad IJssel
47:32
47:11
141
Goof van der Heuvel
Tienhoven aan de lek
47:35
47:29
142
Bastiaan Verhoef
AV Gouda
47:39
47:28
143
Bart van Vliet
avVN
47:41
47:25
144
Edo van Gink
Avantri
47:45
47:22
145
Wim Verkleij
Reeuwijk
47:50
47:43
146
Eric Schenk
Schoonhoven
47:50
47:45
147
Arie van Buren
Lekkerkerk
47:52
47:41
148
Hans Zevenhoven
AAV '36
47:53
46:56
149
Ivo Langbroek
Atverni
47:58
47:43
150
Thomas van Bruggen
Heidelberg
47:58
47:24
151
Martijn Levering
Atverni
47:58
47:44
152
Ko Heij
SC Reeuwijk
47:59
47:47
153
Johan Troost
AV Gouda
48:03
47:53
154
Arie Rooken
Schoonhoven
48:07
47:18
155
Vincent van Verseveld
IJssestein
48:11
47:46
156
Klaas van Linschoten
Krimpen a/d Lek
48:13
47:44
157
Vincent van Suylekom
Bergambacht
48:18
47:48
158
Cor Netto
Rotterdam
48:21
47:31
159
Tom Hoogerwaard
Bergambacht
48:23
48:07
160
Huub Zwart
Hellas
48:24
48:10
161
Henk van Soolingen
IJsselstein
48:28
48:10
162
Niels Biersteker
Den Haag
48:30
47:44
163
Weslie Saarloos
Dordrecht
48:31
48:20
164
Eric Pols
AV Gouda
48:32
48:12
165
Patrick Potuijt
Bergambacht
48:34
48:17
166
Wouter Rijneveld
Schoonhoven
48:38
48:04
167
Alex van de Leemput
Schoonhoven
48:38
48:04
168
Davey van Herk
Lekkerkerk
48:40
48:09
169
Aart-Jan van Ek
Nieuw Lekkerland
48:42
48:12
170
Arie Haasnoot
Haastrecht
48:46
48:15
171
C de Jong
Schoonhoven
48:51
48:03
172
Jasper Mater
IJsselstein
48:56
48:19
173
Marco Voorthuis
Utrecht
48:59
48:42
174
Tim Wuijster
Groot-Ammers
49:02
48:47
175
Arjan van der Ham
IJsselstein
49:02
48:36
176
Marco Nederlof
Avantri
49:04
48:44
177
Karel Ligtrink
Utrecht
49:07
48:52
178
Harry van Zuylen
Nieuwkoop
49:11
48:45
179
Bas van de Lest
Boskoop
49:18
49:03
180
André Blok
Gouda
49:26
48:58
181
Marcel de Vos
Cabauw
49:27
49:03
182
Hans de Jong
Strijen
49:29
49:24
183
Marnix Cornelisse
Nederlandse Triathlonbond
49:33
49:16
184
Gerard Dunnink
Giessenburg
49:35
49:01
185
Matthias Koudys
Woerden
49:35
48:59
186
Marcel Wiegand Bruss
IJsselstein
49:38
48:59
187
Bob Zeeuw
Linschoten
49:38
48:57
188
Jan van der Heide
Lopik
49:40
49:31
189
Michael van Eeuwijk
Gouda
49:40
49:24
190
Erik de Groot
Gouda
49:40
49:24
191
Rik van Breukelen
IJsselstein
49:44
49:04
192
Melvin Voskuijl
Zevenhuizen Zh
49:50
49:17
193
Guus Vergeer
Gouda
49:51
49:31
194
Jerry Weldam
de Meern
49:52
49:38
195
Pieter Molenaar
Gouda
49:58
49:01
196
Peter van Straten
Houten
49:59
49:45
197
Melvin van Twuijver
Rotterdam
50:00
49:31
198
Taco Davids
Schoonhoven
50:11
49:42
199
Pieter van Ipenburg
Schoonhoven
50:11
49:42
200
Joost van den Dool
Bergambacht
50:14
49:58
201
Ronald Kloet
Schoonhoven
50:17
49:18
202
Niels Groeneveldt
Barendrecht
50:22
50:03
203
Ruben van Loon
Nigtevecht
50:27
49:58
204
Wouter Hylkema
Schoonhoven
50:27
49:55
205
Maurits de Bruin
Schoonhoven
50:31
50:13
206
René Smulders
Antilope
50:34
50:17
207
Roy Vink
IJsselstein
50:38
50:10
208
Eric Cats
Utrecht
50:40
50:01
209
Henk van Driel
avVN
50:44
50:36
210
Steffan Polderman
Woerden
50:45
50:02
211
Arco Blanken
Bergambacht
50:46
50:23
212
Wim Vollenberg
Leiderdorp
50:48
50:00
213
Thierry Trampe
Ouderkerk aan den IJssel
50:49
49:58
214
Koen van Laar
Rotterdam
50:52
49:58
215
Marcel den Besten
Schoonhoven
50:53
50:26
216
Willem Meeuwsen
Gouda
50:53
50:37
217
Maarten Verhoeff
Krimpen aan den IJssel
50:53
50:32
218
Jacques Paul van Gils
Bergambacht
51:03
50:26
219
Werner Martens
Lekkerkerk
51:07
50:56
220
Andy Mater
IJsselstein
51:14
50:38
221
Piet van Herk
AV '47
51:17
51:02
222
Thijs van Achthoven
Bergambacht
51:19
50:39
223
T Smits
AV Gouda
51:22
50:30
224
Fred Erkel
Capelle a/d IJssel
51:23
50:34
225
Manuel van Dijk
Den Haag
51:32
50:47
226
Pieter van Rossum
Avantri
51:32
51:10
227
Frank van Bruggen
Avantri
51:34
51:07
228
Paul Heijligers
Eindhoven
51:39
51:30
229
Jan de Leede
Schoonhoven
51:43
50:32
230
Jan-Wim Verhoeff
Krimpen aan den IJssel
51:44
51:23
231
Hendrie Koenhein
Lopik
51:47
51:25
232
Rob Riedijk
Rotterdam
51:52
51:37
233
Niels Jongbloed
Lopik
51:52
51:07
234
Floor Groeneveldt
Barendrecht
51:54
51:35
235
Wim Van Herk
Bergambacht
51:54
51:13
236
Tom Van Herk
Bergambacht
51:54
51:18
237
Nick Van Herk
Bergambacht
51:54
51:14
238
Adri Boere
Oudewater
51:55
51:13
239
Gijs ter Stege
Schoonhoven
51:57
51:27
240
H van Veen
Schoonhoven
51:57
51:22
241
Jaap Verhoeff
Krimpen aan den IJssel
51:58
51:37
242
Peter Boerrioter
Schoonhoven
52:01
51:39
243
John Wiegersma
Schoonhoven
52:05
51:15
244
Wessel Zweers
Gouda
52:06
51:25
245
Terry Anders
Avantri
52:08
51:15
246
Ben de Wildt
Avantri
52:11
51:24
247
Johan de Lange
Bergambacht
52:22
51:47
248
Mike Lekkerkerker
Lopik
52:23
52:04
249
Mark van Loon
Nigtevecht
52:26
51:54
250
Bert Rijneveld
Schoonhoven
52:26
52:08
251
Robert Isendoorn
Rotterdam Atletiek
52:28
52:00
252
Alfred van de Hoogen
Oudewater
52:29
52:04
253
Robert Bekkema
Oudewater
52:29
52:05
254
Cees Anker
Waddinxveen
52:31
52:28
255
George Nikolakopoulos
Schoonhoven
52:33
51:33
256
Jonathan Molenaar
Rotterdam
52:33
51:36
257
Bart Malkus
Gorinchem
52:34
51:59
258
Jeroen Sanders
AAV '36
52:41
51:43
259
Dirk Kersbergen
Hei en Boekop
52:42
51:56
260
Rene van der Hoff
Lopik
52:43
52:20
261
J G Visser
Leiderdorp
52:44
52:34
262
Chris Jacobs
Utrecht
52:50
52:37
263
Albert Ponsioen
Polsbroek
52:55
52:09
264
Abdi Simsek
Schoonhoven
53:00
52:38
265
Joke van Schaaik
Avantri
53:11
52:43
266
Simon Bonouvrie
IJsselstijn
53:14
52:48
267
JO Ooms
Capelle aan den IJssel
53:14
52:47
268
Randy Van Vliet
Schoonhoven
53:16
52:53
269
Huib van der Zee
Haastrecht
53:17
52:56
270
Menno Rijkaart
Bergambacht
53:27
53:11
271
Gertpeter Noordegraaf
Krimpen aan de Lek
53:28
53:01
272
Patrick Belliot
IJsselstein
53:34
52:54
273
Nanne Fioole
Bodegraven
53:44
52:51
274
Sebastiaan Boelhouwer
Berkenwoude
53:55
53:04
275
Hans van der Aar
IJsselstein
53:59
53:06
276
Robin Maagdelijn
Rotterdam
54:13
53:52
277
Erik van Dam
Puttershoek
54:13
53:52
278
Mat Drummen
Gouda
54:16
54:07
279
Ardin Schenkel
Lopik
54:30
53:44
280
Jeroen Bommelé
Gouda
54:31
54:12
281
Maarten Elsinga
Gouda
54:42
54:26
282
Remco Kelder
Lekkerkerk
54:43
54:00
283
Teun Jager
Haastrecht
54:47
54:26
284
Peter van den Hoek
Montfoort
54:49
54:23
285
Wim Bol
Lekkerkerk
54:52
54:08
286
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
54:57
54:04
287
Vincent Boere
Waddinxveen
55:00
54:42
288
Floris van der Hoeven
Antilope
55:00
54:43
289
Rob va der Zwet
Schoonhoven
55:08
54:15
290
Paul van Rooijen
Houten
55:18
54:54
291
Johan Gelderblom
Avantri
55:21
54:55
292
André Feenstra
Gouda
55:25
55:08
293
Laurens de Wit
Schoonhoven
55:34
54:59
294
Stefan van Wingerden
Bodegraven
55:35
54:42
295
Matthijs van der Burg
Rotterdam
55:48
54:54
296
Rinke Raven
Krimpen aan den IJssel
55:53
55:14
297
Robbert Oudendijk
Gouda
55:55
55:21
298
Jacco de Jong
Zevenhuizen Zh
55:56
55:14
299
Jan van Beusekom
Sliedrecht
55:57
55:19
300
Pieter Zorgman
Gouda
56:03
55:08
301
Harald Driesse
Avantri
56:04
55:33
302
Timon Versluis
Bergambacht
56:07
55:31
303
Mark Wildeboer
Groot-Ammers
56:08
55:53
304
Henk Jan Horstmanshoff
Schoonhoven
56:17
55:26
305
Kas van der Vlist
Haastrecht
56:17
56:05
306
René Steenkamen
Haastrecht
56:19
55:37
307
Sebastiaan Otter
Woerden
56:22
56:01
308
Andere Mijderwijk
Haastrecht
56:31
55:49
309
Maurits Hekman
PAC
56:39
56:24
310
Henk Raven
Krimpen aan den IJssel
56:44
56:03
311
Arjan Verhoeff
Lekkerkerk
56:45
56:13
312
Gerard van Baaren
Haastrecht
56:49
56:07
313
Siem Hornis
Gouda
56:49
56:07
314
Dennis Geurts
Lopik
56:50
55:56
315
Kees Sluijs
Lopik
56:55
56:31
316
Rob Molenaar
IJsselstein
56:56
56:03
317
Siebe de Vries
Stolwijk
56:59
56:36
318
W Hoogendoorn
IJsselsteijn
57:01
56:06
319
Reinier van Wijngaarden
Schoonhoven
57:28
57:07
320
Simon van Vliet
Gouda
57:31
56:35
321
John Borst
Gouda
57:45
57:16
322
Rens Mulder
Ravenswaaij
57:47
57:28
323
Edwin van Gruijthuijsen
Rotterdam Atletiek
57:55
57:24
324
Axel van Abkoude
Schoonhoven
57:55
57:33
325
Arie van Rijswijk
Ammerstol
58:10
57:29
326
Jan Matthesius
Schoonhoven
58:10
57:42
327
Frank Gijzen
Schoonhoven
58:23
57:45
328
Detlev König
AV Gouda
58:29
57:56
329
Wim van Beuzekom
Avantri
58:52
58:21
330
Rene Skouza
Krimpen aan den IJssel
59:07
58:30
331
Alex Pot
Schoonhoven
59:15
58:39
332
Jan van der Ham
Krimpen aan den IJssel
59:23
58:43
333
Peter van den IJssel
Oudewater
59:42
59:04
334
Danny Lambie
Capelle aan den IJssel
1:00:02
59:53
335
Henri Nafzger
Barendrecht
1:00:13
59:55
336
Piet de Vos
Cabauw
1:00:18
1:00:06
337
Matthias Meijer
Dordrecht
1:00:30
59:42
338
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:00:49
59:57
339
Huub Huijten
Waddinxveen
1:00:52
1:00:42
340
Gerrit Hoogerbrug
Werkendam
1:01:03
1:00:19
341
Harold van Aart
Linschoten
1:01:07
1:00:26
342
Tonie Voordendag
Strijen
1:01:16
1:00:32
343
Patrick van Gils
Schoonhoven
1:01:21
1:00:46
344
Jos Jager
Heerlen
1:01:21
1:01:01
345
Ahrend van Ipenburg
Schiedam
1:01:23
1:00:36
346
Theo Mattie
AAV '36
1:01:24
1:00:56
347
Esther Bieshaar
Gouda
1:01:27
1:00:41
348
Gerard Amsterdam
Leiderdorp
1:01:52
1:01:03
349
Alain Boer
Krimpen
1:01:58
1:01:12
350
Edmond Walma
Schoonhoven
1:02:07
1:01:22
351
Alex de Zwart
Rotterdam
1:02:08
1:01:39
352
Jeroen Addicks
Krimpen a/d Lek
1:02:10
1:01:28
353
Hans Ligthart
Houten
1:02:37
1:02:01
354
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1:02:50
1:02:20
355
Robert Van Herk
Bergambacht
1:02:50
1:02:08
356
Harry van den Bergh
Schoonhoven
1:03:36
1:02:51
357
Kevin Oosterlaken
Schoonhoven
1:03:38
1:02:46
358
Peter Saers
Uden
1:03:57
1:03:20
359
Pieter Koevermans
Ammerstol
1:04:02
1:03:26
360
Pavel Mokran
Delft
1:04:33
1:04:09
361
Arie de Vos
Lopik
1:04:41
1:03:40
362
Richard Driesse
Avantri
1:05:30
1:05:00
363
Ton Jeursen
Waddinxveen
1:05:46
1:04:52
364
Albert Johannes Theodorus
Krimpen aan den IJssel
1:05:59
1:05:20
365
Marco van Oorschot
Stolwijk
1:06:25
1:05:29
366
Hans Vergeer
Clytoneus
1:06:28
1:06:06
367
Vincent Deurloo
Lekkerkerk
1:06:42
1:06:01
368
Dick van Achthoven
Bergambacht
1:08:22
1:07:41
369
Koos Steenbergen
Stolwijk
1:08:37
1:08:17
370
Henk den Besten
Harmelen
1:09:56
1:09:25
371
Albert Doelwijt
Veenendaal
1:10:22
1:09:36
372
Hans Mudde
Lekkerkerk
1:15:56
1:15:22
V 10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabel Cadogan
PAC
40:29
40:26
2
Steffie Broere
Rotterdam
41:30
41:28
3
Sophie de Graaf
Barendrecht
41:34
41:27
4
Daphne Lamboo
Gouda
41:53
41:48
5
Ilona van Vliet
Lekkerkerk
42:56
42:52
6
Melissa de Bruin
Rotterdam
43:07
42:48
7
Marieke Walma
Utrecht
43:30
43:25
8
Mandy Milikan
Avantri
44:44
44:44
9
Lotte van Trigt
Rotterdam
44:44
44:26
10
Liza van der Haar
AV '34
44:46
44:39
11
Karin Vermeulen
Gouda
45:29
45:20
12
Nathalie de Boer
Gouda
45:59
45:41
13
Anja van Vliet
avVN
46:14
45:57
14
Inge Phernamburg
Hellas
47:05
46:53
15
Pauline van Norden
Avantri
47:12
46:50
16
Tess Oude Weemink
Utrecht
48:05
47:52
17
Mirjam Tuls-Booij
Lekkerkerk
48:18
47:59
18
Martine van Kemenade
Ouderkerk a/d IJssel
48:20
47:57
19
Cathy van Loon
Zoeterwoude
48:30
48:22
20
Kiki van Broeckhuijsen
Rotterdam
48:58
48:23
21
Noah Barth
Doorn
49:13
49:08
22
Emma Strien
Utrecht
49:42
49:29
23
Laura van Velzen
Rotterdam
49:48
49:23
24
Margreth de Bruijn
Schoonhoven
49:49
49:31
25
Petra Visser
Bergambacht
50:46
50:22
26
Nynke Smits
Wageningen
51:11
50:19
27
Marja van Santen
Lekkerkerk
52:04
51:54
28
Janneke Lindner
Utrecht
52:30
52:00
29
Esther Elbers
IJsselstein
52:32
51:52
30
Denise Biesheuvel
Dordrecht
52:39
52:33
31
Janneke van Brug
Avantri
53:09
52:43
32
Lianne Pols
Krimpen a/d IJssel
53:22
53:14
33
Rianne Both
Krimpen ad IJssel
53:37
53:25
34
Argen van Rijk
Avantri
54:03
53:31
35
Sara van Tuijl
Krimpen a/d Lek
54:25
54:15
36
Wendy Heeren
Gouda
54:56
54:28
37
Femke van der Zijden
Moordrecht
55:25
55:09
38
Lisa Jongbloed
Rotterdam
55:37
54:47
39
Anouk Hermans
AV Gouda
56:01
55:52
40
Annerieke Heuvelman
Capelle a/d IJssel
56:05
55:29
41
Gerda Heijs-Wagenaar
Utrecht
56:16
55:45
42
Vera van der Wel
Gouda
56:19
55:51
43
Ilse Aantjes
Vlist
56:20
56:00
44
Ellen van Herk
Bergambacht
56:25
55:44
45
Marja van Eijk
Bergamambacht
56:30
55:57
46
Cécile Malingre
Schoonhoven
56:44
56:18
47
Yvonne van der Hoeven
Avantri
56:45
56:19
48
Stefanie Lorwa
Avantri
56:45
56:20
49
Berna Schoonderwoerd
Ouderkerk a/d IJssel
56:45
56:14
50
Roos van Hoek
Lekkerkerk
56:45
56:13
51
Marjon de Jong
Bergambacht
56:58
56:25
52
Alexandra Lingen
Avantri
56:58
56:11
53
Joan Tuls
Schoonhoven
57:06
56:32
54
Mariëlle Maris
THOR
57:13
56:17
55
Jolanda van der Zwaag
Utrecht
57:27
57:08
56
Ilonka Neven
Avantri
57:41
57:13
57
Wendy Zijderveld
Nieuw lekkerland
57:44
56:56
58
Esther Jansen
Schoonhoven
57:47
56:58
59
Wilma van Zeijts
Gouda
57:50
57:05
60
Karianne van Eck -Moerman
Zevenhuizen Zh
58:25
57:42
61
Thessa van Hoorn
Rotterdam
58:31
58:03
62
Moniek Broekhuizen
Lopik
58:37
57:51
63
Judith Pieterse
Lopik
58:38
57:50
64
Leonore Hooimeijer
Zevenhuizen Zh
58:38
58:04
65
Ina Heikoop
Bergambacht
58:40
57:52
66
Ilse Faro
Sliedrecht
58:52
58:20
67
Martine Huisman
Bergambacht
58:54
58:21
68
Lisette Dibbets
Zevenhuizen Zh
59:08
58:25
69
Ans de Boer-Smits
De Meern
59:10
58:51
70
Annemarie van der Hoog
Enspijk
59:54
59:29
71
Jacqueline Ophorst
Avantri
59:58
59:19
72
Paulien van Dooremalen
Bergambacht
1:00:01
59:16
73
Linda de Vries
Bergambacht
1:00:01
59:17
74
Melanie Geurts
Schoonhoven
1:00:25
59:41
75
Annette Paling
Woerden
1:00:26
59:39
76
Charlotte Malkus
Gorinchem
1:00:48
1:00:12
77
Karin Koster-Heij
AV '47
1:00:49
1:00:10
78
Trudy Pols
Rotterdam
1:01:13
1:01:05
79
Tiny Driesse
Avantri
1:01:30
1:01:02
80
Nelleke Nicolai
Leiden
1:01:52
1:01:03
81
Nathalie Goemans
Zoeterwoude
1:01:52
1:01:03
82
Carla Zwijnenburg
Avantri
1:01:57
1:01:13
83
Ingrid Dekker
Woerden
1:02:06
1:01:54
84
Yvette Verweij
Duiven
1:02:09
1:01:40
85
Ingrid Addicks
Krimpen a/d Lek
1:02:10
1:01:25
86
Nienke Hylkema
Rotterdam
1:02:40
1:01:49
87
Nanne de Vries
Utrecht
1:02:40
1:01:49
88
Lianne van der Vlist
Schoonhoven
1:03:36
1:02:52
89
Ezra de Heer
Schoonhoven
1:03:38
1:02:45
90
Aria Wuijster
Avantri
1:03:40
1:03:08
91
Elly van Zwieten
AV '47
1:03:51
1:03:12
92
Jacolien Booij
Lekkerkerk
1:03:58
1:03:13
93
Larissa de Bruijn
Lekkerkerk
1:04:01
1:03:16
94
Mieke Schouten
Lopik
1:04:17
1:03:39
95
M vd Graaf
AV Gouda
1:04:24
1:03:56
96
Diewertje Daalhuizen
Stolwijk
1:04:33
1:04:03
97
Sylvia Verdood
Stolwijk
1:04:33
1:04:03
98
Darina Mokranova
Delft
1:04:34
1:04:10
99
Mirella Sterrenburg
Schoonhoven
1:04:34
1:03:55
100
Sylvia Teeuwen
Bergambacht
1:05:07
1:04:08
101
Froukje Boukes
Schoonhoven
1:05:45
1:05:08
102
Marlous Weber
Krimpen aan den IJssel
1:05:58
1:05:20
103
Martine van der Ruit
Sint Philipsland
1:06:05
1:05:09
104
Jantine van Soolingen
Berkel en Rodenrijs
1:06:21
1:05:27
105
Else de Graaf
Rotterdam
1:06:22
1:05:27
106
Karin van Etten
Rotterdam
1:06:33
1:05:46
107
Christien Ligtenbos
Snelrewaard
1:06:37
1:06:00
108
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
1:07:59
1:07:06
109
Jeanine Hoogerbrug
Werkendam
1:08:02
1:07:19
110
Colette Teeuwen- Buys
Bergambacht
1:09:06
1:08:08
111
Angelique Nihot
Moordrecht
1:12:16
1:11:26
M 6.4, 6.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natnael Meij
PAC
22:19
22:19
2
Dennis Buts
Avantri
22:21
22:21
3
Filimon Meles
Avantri
22:31
22:30
4
Joost de Jong
Berkenwoude
22:33
22:31
5
Ando Overbeek
Schoonhoven
22:53
22:52
6
Mart Koedood
PAC
23:09
23:09
7
Robbert de Rijk
Utrecht
23:36
23:31
8
Wilco Wajer
Veenendaal
23:57
23:54
9
Patrick Binnendijk
Bodegraven
24:17
24:17
10
Jacco van der Wel
Woerden
24:38
24:37
11
Maurits Mandemakers
Groot-Ammers
25:18
25:17
12
Arjan Monster
Sliedrecht
25:26
25:23
13
Johan van Buuren
Fortuna
25:29
25:28
14
Jan Zijderlaan
Benschop
25:44
25:44
15
Melvin Brouwer
Schoonhoven
25:52
25:52
16
Erik van Herk
Nieuwekerk ad ijssel
25:58
25:57
17
Glenn Vermeulen
Cabauw
26:24
26:21
18
Roef Eijzenga
Avantri
26:32
26:32
19
Mischa Rook
Avantri
26:32
26:31
20
Joeri Verlegh
Schoonhoven
26:32
26:29
21
Hans de Graaf
Duiven
26:34
26:30
22
Jiri Kok
Ouderkerk ad IJssel
26:34
26:32
23
Sjoer Zuijderduin
AKU
26:36
26:34
24
Patrick Lugt
Krimpen ad IJssel
26:44
26:42
25
Matthias Klop
Passaat
27:04
27:01
26
Nick van Kats
Cabouw
27:13
27:05
27
Rick Peltenburg
Schoonhoven
27:16
27:11
28
Gerben Blommsteijn
Schoonhoven
27:19
27:14
29
Guido Davids
Schoonhoven
27:20
27:18
30
Tom van Dijk
Schoonhoven
27:22
27:19
31
Edwin Evengroen
Gouderak
27:22
27:18
32
M Reuvers
Avantri
27:24
27:17
33
Carl Zwijnburg
Groot-Ammers
27:41
27:14
34
Jaap van Rotterdam
Gouda
27:49
27:45
35
Michiel van 't Spijker
Schoonhoven
27:51
27:39
36
Leon de Hoop
Ammerstol
27:51
27:49
37
Johan de Visser
Lekkerkerk
27:54
27:33
38
Martin van Buuren
Krimpen aan den IJssel
27:55
27:44
39
Thijmen van Loon
Nigtevecht
27:58
27:53
40
Joris Matthée
Culemborg
28:07
28:01
41
Toon van der Griendt
Bergambacht
28:11
28:08
42
Peter Penning
Berkenwoude
28:14
27:50
43
Martijn Spruit
Cabouw
28:20
28:11
44
Robbin Brouwer
Schoonhoven
28:21
28:21
45
Michiel Spruit
Lopik
28:26
28:23
46
Eelco Naarding
Gouda
28:29
28:26
47
Omran Alkashash
Schoonhoven
28:32
28:32
48
Mateo den Besten
Schoonhoven
28:50
28:47
49
Piet van Wijngaarden
Ammerstol
29:11
29:11
50
Jesse de Bruin
Schoonhoven
29:14
29:12
51
Jesper van Oostrom
Schoonhoven
29:18
28:47
52
Anton Snelle
Ede
29:24
29:20
53
Collin Boere
Schoonhoven
29:30
29:23
54
Jurgen Eijzenga
Jaarsveld
29:54
29:44
55
Wim de Groot
avVN
29:58
29:49
56
Arie van der Ham
avVN
29:58
29:49
57
Jos Koeleman
Avantri
30:01
29:59
58
Hugo van der Griendt
Bergambacht
30:02
29:59
59
Arend van Doorn
Schoonhoven
30:07
29:47
60
Cees Spruit
Cabouw
30:09
29:59
61
Jordi Boere
Lopik
30:13
30:03
62
Aad van der Poel
Avantri
30:16
30:07
63
Peter/Erik van der Born
Avantri
30:43
30:20
64
H van den Hil
Antilope
30:46
30:42
65
Erik van Dijk
Schoonhoven
30:50
30:11
66
Jasper Hoek
Schoonhoven
30:53
30:20
67
Wouter Sybrandi
Rotterdam Atletiek
31:07
30:59
68
Willem Buitendijk
Lekkerkerk
31:10
30:35
69
Michel van Nes
Schoonhoven
31:11
30:59
70
Kees van Buren
Lekkerkerk
31:14
31:11
71
Jeroen Eikelemboom
Schoonhoven
31:16
31:07
72
W de Bruin
Waddinxveen
31:19
31:16
73
Laurens de Boer
Dordrecht
31:33
30:48
74
Thijn van Hoeven
Bergambacht
31:33
31:04
75
Nathanael de Jong
Bergambacht
31:33
31:04
76
Jasper Vermond
Vleuten
31:43
31:34
77
Steven de Jong
Schoonhoven
31:46
31:36
78
Jort Kuijf
Schoonhoven
31:50
31:43
79
Daan Teunissen
Schoonhoven
31:51
31:21
80
Maarten van Ettinger
Nederlandse Triathlonbond
31:53
31:05
81
Louis Kuijf
Schoonhoven
31:57
31:51
82
Alex de Vos
32:00
31:50
83
Francois van der Hek
Schoonhoven
32:03
31:53
84
Ruud van der Meulen
Schoonhoven
32:07
32:00
85
Niels Wallet
Schoonhoven
32:07
32:00
86
Johan de Bruin
Gorinchem
32:08
32:00
87
Arjen Steehouwer
Schoonhoven
32:21
31:47
88
Tijmen Kuijf
Schoonhoven
32:25
32:19
89
Cristian Neven
Schoonhoven
32:27
32:14
90
Kris Houben
Schoonhoven
32:44
32:29
91
Youri Vroegop
Vianen
32:48
32:21
92
Erik Vellinga
Schoonhoven
32:48
32:25
93
Lennart de Graaf
Schoonhoven
32:56
32:36
94
Marco Lingen
Ouderkerk aan den IJssel
33:01
32:25
95
Jeroen Muijlwijk
Bergambacht
33:03
32:49
96
Hubert Mansvelt
Gouda
33:05
32:50
97
Wim Rook
Bergambacht
33:06
33:01
98
Jalal Ghadari
Hoofddorp
33:12
33:08
99
Ronald Versluis
Oudewater
33:32
33:23
100
Patrice Pauw
Montfoort
33:48
33:36
101
Youri Houben
Schoonhoven
33:49
33:34
102
Tion Verburg
Cabouw
34:01
33:52
103
Matthijs Oosterlaken
Dordrecht
34:03
33:18
104
Henk Jan Wildervanck
Vleuten
34:04
33:29
105
Heralt de Bie
Schoonhoven
34:07
33:57
106
Ronald Klaasse
Schoonhoven
34:11
33:52
107
Ramon van Buren
Schoonhoven
34:11
33:53
108
Lefterry van Baaren
Gouda
34:16
33:47
109
Mike Schouten
Gouda
34:16
33:49
110
René den Hartog
Avantri starter
34:20
33:36
111
Karel Matla
Avantri
34:29
34:00
112
Peter de Haay
Moordrecht
34:40
34:26
113
Nico Sleeuwenhoek
Stolwijk
34:43
34:34
114
Willem van 't Spijker
Rotterdam
34:57
34:43
115
Silvan van Vliet
Schaffhausen
35:26
34:47
116
Corne van Roest
Schoonhoven
35:33
34:59
117
Mark van der Waay
Capelle ad IJssel
35:34
35:16
118
Ruben Schellingerhout
Schoonhoven
35:35
35:11
119
Pascal Ooms
Nieuwpoort
35:42
35:21
120
Lemmert van Eijk
Bergambacht
35:51
35:41
121
R Epping
SC Reeuwijk
35:55
35:55
122
Petter Reijalt
Bergambacht
36:08
35:49
123
Chris Hoog Antink
Haaksbergen
36:14
35:55
124
Sam Groennou
Boskoop
36:15
35:56
125
Hans Lekkerkerker
36:15
35:35
126
Benjamin den Boer
Schoonhoven
36:23
36:10
127
Rinus van Meijeren
Lekkerkerk
36:34
36:11
128
Bote de Vries
Vlist
36:38
36:22
129
Hans van der Bas
Bergambacht
36:38
36:12
130
A Koppe
Bergambacht
36:44
36:37
131
Roland van Ipenburg
Bilthoven
36:47
36:02
132
Hans Bernard
Capelle a/d IJssel
36:48
36:42
133
Ruud van der Velde
Krimpen ad IJssel
36:52
36:39
134
Patrick Nas
Avantri starter
37:08
36:25
135
Lennert Kraaijveld
Avantri starter
37:09
36:25
136
John Iseger
Berkewoude
37:16
36:50
137
Andreas van Vliet
Schaffhausen
37:20
36:42
138
Arjan Den Besten
Gouda
37:33
37:18
139
Wim Schreuder
Bodegraven
37:42
37:08
140
Kees Faay
Schoonhoven
37:45
37:27
141
Arno Hogenelst
Waddinxveen
37:52
37:35
142
Adriaan van 't Spijker
Schoonhoven
37:59
37:47
143
Jari van Rijswijk
Ammerstol
38:01
37:27
144
Rudi de Reuver
Utrecht
38:06
37:28
145
Marcel Balsters
Herwijnen
38:10
37:43
146
Michel du Chatinier
Hazerswoude-Rijndijk
38:19
38:08
147
Gerard Rietveld
Krimpen aan den IJssel
38:21
38:03
148
John van de Willik
Bergambacht
38:24
38:10
149
Kay van Rijswijk
Schoonhoven
38:43
38:11
150
Stephan Mosheuvel
Capelle ad ijssel
38:46
38:28
151
Ton den Toom
Schoohoven
38:47
38:15
152
Bert Heijkoop
Schoonhoven
38:50
38:32
153
Charles van IJsselmuide
Avantri
38:50
38:11
154
Kasper Stok
Schoonhoven
38:57
38:15
155
K van Vliet
Birmingham UK
38:59
38:19
156
Jan van Vliet
Birmingham UK
38:59
38:20
157
Koos Zieldorff
Avantri
39:00
38:20
158
Isja Tanis
Krimpen aan den IJssel
39:24
38:43
159
Martin Tanis
Krimpen aan den IJssel
39:24
38:43
160
Remco van Abkoude
PAC
39:35
39:18
161
Frank van Rij
Krimpen aan den IJssel
40:02
39:38
162
Eric Zuidhof
Krimpen aan den IJssel
40:03
39:37
163
Léon Hordijk
Krimpen aan den IJssel
40:03
39:37
164
Paul Looren de Jong
IJsselstein
40:15
39:54
165
Yuri de Groot
Avantri
40:21
39:51
166
John van Vliet
Rotterdam
40:34
39:52
167
Johan van den Akker
Woerden
40:39
40:02
168
Stefan Brandes
Polsbroek
40:46
40:37
169
Kurtis Memedov
Utrecht
40:47
40:38
170
Roger Kramer
Schoonhoven
40:54
40:14
171
Peter Versteeg
Schoonhoven
40:54
40:14
172
Alfred van Duren
Muiderberg
40:58
40:21
173
Peter de Laat
Den Bosch
41:01
40:37
174
Koen Hatigh
Rotterdam
41:18
40:40
175
Rob Zalendijk
Barendrecht
41:26
41:10
176
Paul de Gier
Rotterdam
41:30
41:16
177
Ruud Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
41:39
41:13
178
Albert Lammers
Krimpen aan den IJssel
41:40
41:14
179
Bertus de Heer
Schoonhoven
41:44
41:05
180
Frank Houdijk
Schoonhoven
41:44
41:05
181
Leo de Lange
Nieuwekerk
41:58
41:27
182
Gerard van Amstel
Rotterdam
41:58
41:29
183
Jouke Geurts
Bergambacht
42:00
41:17
184
Hans de Jong
Schoonhoven
42:12
41:38
185
Rob Mul
Ouderkerk ad ijssel
42:19
41:54
186
Martin van Wijnen
Lekkerkerk
42:44
42:07
187
Michiel Olislagers
Krimpen aan den IJssel
42:51
42:29
188
James Haak
Krimpen aan den IJssel
42:51
42:30
189
Henk Wiggemansen
Ter Aar
43:12
42:40
190
E Dees
Schoonhoven
43:18
42:33
191
A Klinkenberg
Cabauw
43:33
43:19
192
Marik Hoogendoorn
Rotterdam
44:24
43:49
193
Leen Prins
Avantri
44:59
44:20
194
Gert-Jan Bakker
Schoonhoven
46:22
45:35
195
Hans Dominicus
IJsselstein Ut
48:00
47:29
196
Yoran Belder
48:55
48:39
197
Ron de Jong
Avantri
48:57
48:39
198
Theo Heukels
Krimpen aan den IJssel
49:11
48:24
199
Kees Luijt
Krimpen ad IJssel
50:08
49:32
200
D Lodeweges
Bergambacht
50:50
50:06
201
Ron Bakker
Schoonhoven
53:33
52:55
202
Terry van Ooijen
Meerkerk
54:04
53:48
V 6.4, 6.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esra Zijderlaan
Polsbroek
25:54
25:54
2
Berdien Teeuwen
Ammerstol
27:34
27:28
3
Brenda Sleeuwenhoek
AKU
29:28
29:25
4
Janet Rietveld
Avantri
30:19
30:19
5
Annouk de Rijk
Utrecht
30:36
29:57
6
Astrid van der Born
Avantri
30:39
30:34
7
Lianne van Leeuwen
Lekkerkerk
30:54
30:49
8
Mieke Oorschot
Leiderdorp
31:01
30:44
9
Femke Sybrandi
Rotterdam Atletiek
31:07
31:00
10
Sigrid Oosterwegel
Rotterdam
31:29
31:16
11
Anne Visser
AV '47
31:49
31:43
12
Emilie Roy
Montreal
31:50
31:41
13
Deborah van der Meer
Avantri
32:07
32:05
14
Marloes van Overhagen
IJsselstein
32:35
32:15
15
Maaike van 't Spijker
Middelburg
32:41
32:27
16
Rianne Weerdmeester
PAC
32:41
32:25
17
Silia van den Broek
Schoonhoven
32:54
32:46
18
Erika Zijderlaan
Avantri
33:31
33:21
19
Lisette de Wit
Sliedrecht
33:43
33:23
20
Merel Kuijf
PAC
33:53
33:47
21
Patricia den Besten
Schoonhoven
33:59
33:53
22
Mariette Bonninga
Schoonhoven
34:07
34:00
23
Linde de Jong
Schoonhoven
34:08
33:58
24
Daphne Achterberg
Polsbroek
34:09
33:58
25
Corrie Hogenelst
Waddinxveen
34:25
34:09
26
Shayna Pauw
Montfoort
34:48
34:36
27
Kim Strien
Bergambacht
35:01
34:29
28
Claudia Du
Gouda
35:04
34:36
29
Louise Benjamins
Bergambacht
35:04
34:42
30
Saskia van der Stok
Bergambacht
35:09
35:03
31
David den Boer
Schoonhoven
35:18
35:05
32
Martine van Leerdam
Krimpen ad lek
35:27
35:04
33
Joyce Achterberg
Lopik
35:48
35:41
34
Ina Heikoop
Bergambacht
35:50
35:08
35
Moniqiek Stout
Bergambacht
35:58
35:42
36
Mandy Straver
Bergambacht
35:59
35:30
37
Angela Stout
Gouda
36:08
35:52
38
Madelon Bouw
Avantri
36:15
35:47
39
B de Jong-van Riesen
Gouda
36:17
35:49
40
Tara Busscher
Stolwijk
36:19
36:11
41
Joelle van der Poel
Avantri starter
36:19
35:48
42
Simona Kopecka
Lekkerkerk
36:24
36:01
43
Mariska Niemeijer
(uk)
36:30
36:10
44
Kimberley Lensen
Stolwijk
36:38
36:30
45
Lois Koppe
Bergambacht
36:43
36:37
46
Lotje Lomme
Schoonhoven
36:47
36:25
47
Hester Benschop
Schelluinen
36:48
36:40
48
Maaike van Vliet
Lelystad
37:23
36:45
49
Bastine Neven
Schoonhoven
37:36
37:18
50
Fieja Jansen
Lekkerkerk
37:48
37:24
51
Miranda van der Dool
Avantri
37:53
37:27
52
Ineke Visser
Bodegraven
38:08
37:35
53
Stacy Noorlander
Lopik
38:14
38:05
54
C van Nimwegen
Gouda
38:16
38:02
55
Rosanne Hogenelst
Waddinxveen
38:19
38:08
56
Josine Bulle
Schoonhoven
38:21
38:16
57
Monique Baan
Avantri
38:23
37:51
58
Saskia van Wijk
Avantri
38:23
37:51
59
Ashley Brouwer
Avantri
38:24
38:18
60
Diana van Zuylen
Stolwijk
38:24
38:17
61
R Baars
Avantri
38:25
38:00
62
Caroline Eeftink
Ouderkerk aan den IJssel
38:27
38:00
63
Corine van Milligen
Krimpen aan den IJssel
38:32
38:05
64
Anita Verwaal
Krimpen aan den IJssel
38:45
38:27
65
Esther Kortleve
Bergambacht
38:46
38:29
66
Francy Korevaar
Benschop
38:52
38:19
67
Abra Voets
Krimpen aan den IJssel
38:53
38:18
68
Karin te Winkel
Schoonhoven
38:53
38:29
69
Ingrid Epping
Gouda
39:05
38:49
70
Ellen Hermans
Gouda
39:05
38:49
71
J Bol
Lekkerkerk
39:15
38:55
72
Christa Revoort
Gouda
39:16
38:40
73
Helma Schinkel
Polsbroek
39:17
39:02
74
Ilse Febus
Avantri
39:18
38:50
75
Hilke Stibbe
Krimpen aan den IJssel
39:24
38:43
76
Sara Tanis
Krimpen aan den IJssel
39:24
38:43
77
Rosanne Vlot
Streefkerk
39:41
39:41
78
Karen Kapteijn
Schoonhoven
40:05
39:48
79
Karin Blom
Lopik
40:15
40:03
80
Conny van Hall
Benschop
40:17
39:43
81
Anita van Engelen-Sterren
Schoonhoven
40:19
39:45
82
Lotte van der Bas
Bergambacht
40:21
39:53
83
Aartine Hogendoorn
Polsbroek
40:22
40:05
84
Thessa Schinkel
Polsbroek
40:26
39:56
85
Judith de Vries
Zwolle
40:33
40:21
86
Batja van den Akker
Woerden
40:39
40:02
87
Eva van der Meer
Schoonhoven
40:43
40:33
88
Marijne Rolloos
Bergambacht
40:47
40:12
89
Betty Vos
Haastrecht
40:52
40:52
90
Miluska Terlouw
Schoonhoven
40:57
40:51
91
Liesbeth de Jong
Avantri
40:58
40:34
92
Clara van Wijnen
Hedel
41:01
40:37
93
M van der Vlist
Polsbroek
41:01
40:57
94
J Zorge
Schoonhoven
41:01
40:58
95
Carla Straver
Bergambacht
41:06
40:37
96
M van Driel
Schoonhoven
41:09
40:56
97
Sandra de Wit
Schoonhoven
41:10
40:57
98
Nienke Molenaar
Ridderkerk
41:19
41:00
99
Henny Kreukniet-Honkoop
Avantri
41:20
40:55
100
Belinda de Ronde-Vermij
Avantri
41:20
40:54
101
Nelie Versluys
Schoonhoven
41:24
41:02
102
Mariëtte Kreukniet
Avantri
41:24
40:59
103
Diana de Ruijter
Spijkenisse
41:26
41:10
104
Kim Klomp
Gouda
41:26
41:11
105
Susanne Flux
Avantri starter
41:29
40:43
106
Ilse Florie
Avantri starter
41:30
40:59
107
Marjon Kuijlenburg
Schoonhoven
41:33
40:59
108
Leanne de Kool
Schoonhoven
41:41
41:04
109
Marleen Vermeij
Krimpen ad ijssel
41:41
41:04
110
Tiny Heerens
Bergambacht
41:44
41:14
111
Nina Balsers
Herwijnen
41:56
41:29
112
Diana Geurts
Bergambacht
41:59
41:17
113
Liesbeth van Overhagen
Benscop
42:04
41:30
114
Rebecca Hewett
Rotterdam
42:12
41:35
115
Maria Kraaijeveld
Schoonhoven
42:12
41:37
116
Arike Mijnlieff
Lekkerkerk
42:12
41:42
117
Anja van der Bas
Bergambacht
42:12
41:45
118
Christa Dietvorst
Lopik
42:14
42:02
119
Marjolein Frey
Lopikerkapel
42:15
42:02
120
Sonja Lawende
Schoonhoven
42:16
41:47
121
Desiree Simonis
Avantri starter
42:38
41:52
122
Mirjam van der Burgh
Schoonhoven
42:43
42:06
123
Miriam Lagerwaard
Krimpen aan den IJssel
43:12
42:45
124
Mirjam Lammers
Krimpen aan den IJssel
43:12
42:45
125
W van Andel
Groot Ammers
43:16
42:31
126
Anne Lee Edens
Avantri starter
44:05
43:24
127
Mariska Wit
Zuid-Beijerland
44:05
43:24
128
Emilie van der Spek
Schoonhoven
44:17
44:06
129
Lisette van Soest
Schoonhoven
44:17
44:06
130
Esther Bergmeier
Nigtevecht
44:27
43:50
131
Geke Boeringa
Krimpen aan den IJssel
44:43
44:15
132
G Sluis
Avantri
44:54
44:13
133
Wilmie Versluijs
Schoonhoven
46:10
45:49
134
Willeke Schaty
Benschop
46:21
46:10
135
Sanne Rijkelijkhuizen
Bergambacht
46:34
46:21
136
Corrie van Meijeren
Lekkerkerk
46:54
46:33
137
Jannie Monhemius
Berkenwoude
47:00
46:39
138
Desiree Toes
Bergambacht
47:14
47:14
139
Jolanda de Visser
Lekkerkerk
47:53
47:23
140
Lucía González Sota
Capelle aan den IJssel
47:56
47:26
141
Annemarie Ibelings
Avantri
48:05
47:34
142
Ria Kortleve
Avantri starter
48:38
48:03
143
Els van der Velde
Oude Tonge
48:56
48:41
144
Sabine de Vries
Langerak
49:14
48:32
145
Melissa Nobel
Alblasserdam
50:49
50:05
146
Roos de Ridder
Schoonhoven
50:49
50:05
147
Heleen Vlot
Streefkerk
51:26
50:56
148
Willemiek Brouwer
Avantri starter
53:32
52:57
149
Bea van Rossum
Avantri
53:40
53:08
150
Nathalie Glastra
Avantri starter
1:09:11
1:08:28
M 2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordi Hak
Schoonhoven
7:25
7:25
2
Swen van Schaik
Avantri
7:28
7:28
3
Kasper Bos
Gouda
7:36
7:36
4
Mitchel Koet
's Gravendeel
7:39
7:34
5
Twan Goudena
Clytoneus
7:43
7:43
6
Jayden van Gailegdie
Rotterdam
8:03
8:03
7
Sven Dekker
Clytoneus
8:04
8:04
8
Jari Goudena
Clytoneus
8:13
8:13
9
Luca van Buren
Avantri
8:14
8:14
10
Louis van Dam
Schoonhoven
8:27
8:19
11
Daan van Zwienen
Bergambacht
8:30
8:21
12
Noah Epping
Gouda
8:30
8:29
13
Abel Koedood
PAC
8:31
8:29
14
Twan van Duuren
Avantri
8:36
8:35
15
Jop Timmermans
Avantri
8:39
8:35
16
Wesley Hak
Schoonhoven
8:39
8:39
17
Bram Koedood
Rotterdam
8:43
8:43
18
Casper Bjørnå
Krimpen aan den IJssel
9:01
8:57
19
Bart Haverbeek
Ouderkerk a/d IJssel
9:01
8:56
20
Mark van Kleef
Schoonhoven
9:06
9:03
21
Daniek Eikelenboom
Avantri
9:11
9:09
22
Wouter de Bruin
Schoonhoven
9:14
9:11
23
Daan Peltenburg
Schoonhoven
9:17
9:12
24
Duncan Tronchet
Avantri
9:21
9:08
25
Casper Korpershoek
Lekkerkerk
9:26
9:14
26
Roan Minkema
Schoonhoven
9:28
9:25
27
Kaja van Buren
Avantri
9:31
9:31
28
Luca van Dam
Schoonhoven
9:36
9:28
29
Kees Muijlwijk
Schoonhoven
9:37
9:37
30
Pelle Bjørnå
Krimpen aan den IJssel
9:42
9:38
31
Guus Schinkel
Benschop
9:42
9:40
32
Sydney Epping
SC Reeuwijk
9:46
9:45
33
Sebastiaan Sterrenburg
Schoonhoven
9:49
9:44
34
Sietse Stok
Schoonhoven
9:51
9:51
35
Dean Korbee
Avantri
9:53
9:48
36
Matt van Duren
Muiderberg
9:55
9:38
37
Ischa Bril
Bergambacht
10:00
9:57
38
Mame Diallo
Schoonhoven
10:02
9:41
39
Owen Korbee
Avantri
10:02
9:57
40
Jorn Scherrenberg
Schoonhoven
10:07
9:49
41
Joep Jongsma
Avantri
10:09
10:06
42
Jurre van der Hek
Avantri
10:12
10:09
43
Liam Huiskes
Schoonhoven
10:13
10:10
44
Zekios Kapoen
Schoonhoven
10:13
10:10
45
Levi Lanser
Giessenburg
10:20
10:19
46
Cas Noomen
Schoonhoven
10:21
10:19
47
Stijn van Zijtveld
Schoonhoven
10:23
10:21
48
Lukas Bergstra
Bergambacht
10:25
10:22
49
Thijn Matthee
Statina
10:26
10:09
50
Seppe Lindner
Utrecht
10:26
10:17
51
Oene Eyzinga
Jaarsveld
10:26
10:21
52
Mees Bodegom
Lekkerkerk
10:28
10:17
53
Maurits Kop
Schoonhoven
10:29
10:18
54
Arnoud Kop
Schoonhoven
10:32
10:20
55
Sven van Roest
Schoonhoven
10:36
10:25
56
Ivanka Nagelman
Haastrecht
10:37
10:28
57
Tygo Schimmel
Schoonhoven
10:44
10:41
58
Jochem de Bruijn
Schoonhoven
10:52
10:33
59
Klaas Teeuwen
Bergambacht
10:54
10:51
60
Luuk Schinkel
Benschop
10:57
10:55
61
Job van der Horst
Avantri
10:59
10:44
62
Ralph Blijleven
Schoonhoven
11:02
10:44
63
Pepijn de Bruijn
Schoonhoven
11:03
10:44
64
Youri Hartmann
Schoonhoven
11:04
10:54
65
Sill Hobo
Schoonhoven
11:10
10:57
66
Wessel Jansen
Avantri
11:29
11:19
67
Guido van Duuren
Polsbroek
11:29
11:24
68
Roan de Bruin
Schoonhoven
11:35
11:25
69
Ties van de Velden
Lekkerkerk
11:42
11:37
70
Niels van de Velden
Lekkerkerk
11:42
11:38
71
Lorenzo Hoornweg
AV Gouda
11:43
11:26
72
Ronald Vennix
Schoonhoven
11:48
11:27
73
Imre den Hartog
Groot-Ammers
11:50
11:36
74
Thom van der Wal
Bergambacht
11:50
11:44
75
Ben Werrie
Lopik
11:53
11:45
76
Anne Marijn Ramdani
11:54
11:44
77
Mike van der Velden
Krimpen aan den IJssel
11:56
11:47
78
Patrick van der Velden
Krimpen aan den IJssel
11:58
11:49
79
Lars Pouw
Schoonhoven
11:58
11:37
80
Jort Schouten
Krimpen aan den IJssel
11:59
11:52
81
Frank Muijlwijk
Schoonhoven
11:59
11:59
82
Nout Noomen
Schoonhoven
12:00
11:53
83
Rowan Tronchet
Avantri
12:00
11:48
84
Jorrit van Doorn
Schoonhoven
12:00
11:42
85
Leonard Tronchet
Schoonhoven
12:01
11:48
86
Paul Noomen
Schoonhoven
12:05
11:57
87
Jayden Swijnenburg
Lekkerkerk
12:07
11:51
88
Roel Hartmann
Schoonhoven
12:10
12:00
89
Aswin Hartmann
Schoonhoven
12:10
12:00
90
Jurre Minkema
Schoonhoven
12:19
12:12
91
Geert Minkema
Schoonhoven
12:20
12:12
92
Daan Spelt
Bergambacht
12:26
12:16
93
Nick Spelt
Bergambacht
12:27
12:16
94
Fabian Muntendam
Schoonhoven
12:28
12:16
95
Steven Rijs
Schoonhoven
12:29
12:16
96
Lukas Kroes
Schoonhoven
12:29
12:14
97
Sem Bodegom
Lekkerkerk
12:30
12:19
98
Tycho de Koning
Schoonhoven
12:32
12:15
99
Max van Kleef
Schoonhoven
12:36
12:30
100
Marco van Kleef
Schoonhoven
12:37
12:31
101
Jeroen Middag
Schoonhoven
12:38
12:27
102
Floris Buter
Schoonhoven
12:39
12:20
103
Floris Mondriaan
Schoonhoven
12:40
12:15
104
Tim Lansbergen
Avantri
12:43
12:28
105
Harry Buter
Schoonhoven
12:47
12:28
106
Hugo Flikweert
Titchmarsh, UK
12:48
12:43
107
Jay Vrieselaar
Schoonhoven
13:05
12:56
108
Joost van Kasteel
Lekkerkerk
13:09
12:52
109
Menno Goemans
Avantri
13:15
13:06
110
Liam van Rees
Schoonhoven
13:15
12:59
111
Alex van Buren
Schoonhoven
13:15
12:52
112
Willem van Rees
Schoonhoven
13:16
13:01
113
Mike Niestadt
Schoonhoven
13:22
12:57
114
Luuk Muijlwijk
Schoonhoven
13:24
13:19
115
Max van der Horst
Schoonhoven
13:24
13:10
116
Jochem Boot
Schoonhoven
13:30
13:08
117
Arjan Schouten
Krimpen aan den IJssel
13:33
13:25
118
Duuk Schouten
Krimpen aan den IJssel
13:33
13:26
119
Gijs Nas
Avantri
13:34
13:21
120
Felix van der Velde
Schoonhoven
13:34
13:09
121
Dion den Boer
13:35
13:13
122
Kees Neven
Schoonhoven
13:40
13:33
123
Sieb Neven
Schoonhoven
13:40
13:33
124
Gérard van Duren
Muiderberg
13:48
13:31
125
Joel Lanser
Giessenburg
13:54
13:54
126
Laurens de Graaf
Willige Langerak
14:06
13:51
127
Pavel Mokran
Delft
14:12
13:54
128
Cor Kraaijeveld
Clytoneus
14:15
13:53
129
Abel van Bassing
Schoonhoven
14:26
14:06
130
Felix vd Zee
Schoonhoven
14:48
14:22
131
Nasseem van Vliet
Schoonhoven
15:00
14:36
132
Gijs Muijlwijk
Schoonhoven
15:10
15:06
133
Benjamin van der Horst
Schoonhoven
15:39
15:24
134
Melle Stuurman
Schoonhoven
15:43
15:25
135
Florian Vonk
Schoonhoven
16:02
15:38
136
Bastiaan Bogaard
Schoonhoven
16:22
15:57
137
Matthijs Verheij
Schoonhoven
16:22
16:03
138
Patrick Lanser
Giessenburg
16:27
16:14
139
Midas van der Ree
Schoonhoven
16:28
16:03
140
Martin van der Ham
Schoonhoven
16:28
16:03
141
Jens Griffioen
Schoonhoven
16:35
16:11
V 2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meike Zijderlaan
Benschop
7:43
7:43
2
Fleur Rietveld
PAC
8:31
8:30
3
Suze Reissenweber
Lopik
8:45
8:43
4
Aiden de Koster
Avantri
8:57
8:56
5
Finne Haanstra
Avantri
9:23
9:21
6
Minke van Dijk
Avantri
9:26
9:24
7
Lotte Peltenburg
Schoonhoven
9:38
9:32
8
Yara van Buren
Avantri
9:46
9:46
9
Sara Meles
Avantri
9:52
9:38
10
Mariska Vianen
Polsbroek
9:55
9:51
11
Hannah van Toor
Polsbroek
9:56
9:52
12
Elena van Kleef
Avantri
9:57
9:56
13
Sophie van Hattem
Alblasserdam
10:01
9:58
14
Emma Anker
Antilope
10:08
10:05
15
Rosanna de Jong
Berkenwoude
10:10
10:06
16
Myla van Buren
Avantri
10:16
10:14
17
Fieke Schouten
Krimpen aan den IJssel
10:16
10:10
18
Lise van Dijk
Schoonhoven
10:24
10:21
19
Annika Korpershoek
Lekkerkerk
10:24
10:13
20
Pieter Vennix
Schoonhoven
10:26
10:16
21
Fenna Neven
Schoonhoven
10:29
10:21
22
Tess de Jong
Haastrecht
10:37
10:28
23
Lente Rietveld
Haastrecht
10:37
10:28
24
Demi Wallet
Avantri
10:42
10:40
25
Rosa Stok
Avantri
10:42
10:40
26
Marieke Delhaas
Krimpen aan den IJssel
10:44
10:39
27
Evi Trijssenaar
Schoonhoven
10:59
10:57
28
Sara van Doorn
Schoonhoven
11:05
10:47
29
Isabel Anders
Avantri
11:06
10:51
30
Tess Pouw
Schoonhoven
11:07
10:48
31
Dewi van Duuren
Benschop
11:13
11:09
32
Dieke van Schaik
Benschop
11:19
11:09
33
Lieke Kral
Benschop
11:21
11:19
34
Anouk Eikelenboom
Avantri
11:24
11:20
35
Nadine Kroes
Schoonhoven
11:25
11:19
36
Juliette Haverbeke
Ouderkerk a/d IJssel
11:25
11:17
37
Annemiek Haverbeke
Ouderkerk a/d IJssel
11:25
11:17
38
Roos Graafland
Bergambacht
11:26
11:13
39
Jonna van Duuren
Avantri
11:29
11:24
40
Fenne van der Sloot
Avantri
11:38
11:35
41
Nelleke Aantjes
Polsbroek
11:39
11:35
42
Noor Graafland
Bergambacht
11:40
11:29
43
Sofie Mondriaan
Schoonhoven
11:53
11:32
44
Dionne van Zaal
Lopik
11:59
11:55
45
Maaike Versteeg
IJsselstein
12:00
11:53
46
Susanne van der Spek
Schoonhoven
12:00
11:59
47
Valerie Jansen
Schoonhoven
12:02
11:52
48
Olivia Huiskes
Schoonhoven
12:08
11:54
49
Elle van Wegen
Lopik
12:10
11:58
50
Elise Rijs
Avantri
12:11
11:59
51
Linne Letterie
Hardinxveld-Giessendam
12:11
12:05
52
Brisea Bijman
Lopik
12:12
12:02
53
Eowyn Bijman
Lopik
12:12
12:03
54
Elise Scherrenberg
Schoonhoven
12:20
11:59
55
Hedwig den Hartog
Groot-Ammers
12:22
12:08
56
Inge van Wegen
Lopik
12:22
12:10
57
Roos Verstraten
Avantri
12:25
12:15
58
Monique Verstraten
Avantri
12:26
12:15
59
Imre van Roest
Schoonhoven
12:28
12:17
60
Floortje Korpershoek
Lekkerkerk
12:30
12:19
61
Jette Koenheim
Lopik
12:31
12:27
62
Machteld van Roest
Schoonhoven
12:31
12:20
63
Dorien Vonk
Schoonhoven
12:32
12:14
64
Sanne Klaasse
Schoonhoven
12:32
12:15
65
Helen van Vliet
Birmingham, UK
12:34
12:28
66
Lara van Vliet
Birmingham, UK
12:34
12:34
67
Kyra Bogaard
Avantri
12:36
12:20
68
Fiore Middag
Avantri
12:38
12:27
69
Violetta van der Laan
Schoonhoven
12:48
12:32
70
Magda Magnée
Schoonhoven
12:48
12:32
71
Lilly Magnée
Schoonhoven
12:48
12:32
72
Sara Nas
Avantri
12:49
12:35
73
Lynn Stolk
Avantri
12:51
12:35
74
Naomi van den Bergh
Schoonhoven
12:56
12:40
75
Lika van den Bergh
Schoonhoven
12:56
12:40
76
Lotte Neven
12:57
12:34
77
Senna Hak
Schoonhoven
13:01
12:38
78
Judith Koudstaal
Schoonhoven
13:05
12:58
79
Mirthe Jongsma
Schoonhoven
13:05
12:59
80
Saar Buter
Schoonhoven
13:13
12:54
81
Silke de Wit
Schoonhoven
13:13
13:00
82
Mirjam Buter
Schoonhoven
13:13
12:54
83
Anna Goemans
Avantri
13:13
13:05
84
Mirianne Vennix
13:14
12:51
85
Meghan van der Most
Schoonhoven
13:17
13:04
86
Annette van den Bergh
Schoonhoven
13:23
13:07
87
Lisa Boot
Schoonhoven
13:25
13:04
88
Yara den Boer
Schoonhoven
13:35
13:12
89
Karin Nas
Avantri
13:36
13:23
90
Margreet Werrie
Lopik
13:38
13:31
91
Mariska van der Wal
Bergambacht
13:38
13:31
92
Annelijn Yvonne Smale
Schoonhoven
13:42
13:34
93
Romy Berndina Smale
Schoonhoven
13:42
13:35
94
Lauren de Kool
Schoonhoven
13:43
13:27
95
Emma Sterrenburg
Schoonhoven
13:45
13:38
96
Céleste Muntendam
Schoonhoven
13:49
13:35
97
Lieke de Graaf
Willige Langerak
14:06
13:51
98
Eline van Engelen
Schoonhoven
14:07
13:48
99
Alena Mokranova
Delft
14:12
13:54
100
Darina Mokranova
Delft
14:14
13:56
101
Lize Griffioen
Schoonhoven
14:15
13:51
102
Jeannette Boot
Schoonhoven
14:15
13:53
103
Karlijn den Hartog
Groot-Ammers
14:19
14:05
104
Roos Pouw
Schoonhoven
14:37
14:16
105
Alyssia Hoornweg
AV Gouda
14:47
14:29
106
Isis van Leerdam
Lekkerkerk
14:53
14:39
107
Sija van Leerdam
Lekkerkerk
14:54
14:40
108
Nadine Kroes
Schoonhoven
15:15
14:54
109
Nour van Vliet
Schoonhoven
15:21
14:57
110
Rosalie Hartog
Schoonhoven
15:28
15:05
111
Caitt-Lynn van Deuveren
Schoonhoven
15:32
15:07
112
Isabella Sofie Driessen
Schoonhoven
15:33
15:13
113
Marianne Venderbos
Schoonhoven
15:33
15:08
114
Natasja Ketelaar
Schoonhoven
15:35
15:12
115
Cato van Meurs
15:35
15:14
116
Benthe de Bruin
Avantri
15:38
15:21
117
Bregje van Banning
Schoonhoven
15:50
15:29
118
Nienke Koorevaar
16:01
15:37
119
Julia Horstmanshoff
16:14
15:50
120
Mila van der Horst
Schoonhoven
16:14
16:00
121
Tirza Lanser
Giessenburg
16:28
16:14
122
Ameria Akhdim
Schoonhoven
16:28
16:05
www.uitslagen.nl
01-01-2020 12:01