Uitslagenlijst Rabo Verlichte Cross

Oldebroek - Maandag 30 december 2019

M-8, 750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Schoonhoven
De Gemzen
3:18
2
Sara Slabbekoorn
Zwolle
3:29
3
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
3:30
4
Saline Waninge
De Sprinter
3:35
5
Puck Seinen
ACO Van Elderen
3:37
6
Maud Klein Heerenbrink
epe
3:41
7
Merel Schotten
Hattemerbroek
4:25
8
Femke verhoef
4:28
9
Fiep van Os
Zwolle
5:18
10
Roos Kroese
Wezep
5:51
11
Suze Bouwman
Elburg
5:59
J-8, 750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van Putten
Isala '96
3:19
2
Bram van Dalfsen
THOR
3:28
3
Jort de Weerd
Ommen
3:36
4
Thom Pullen
Zwolle
4:10
5
Irjan van Ommen
De Gemzen
4:20
6
Job Hartholt
't Harde
4:29
7
Milan Bruinewoud
Wezep
5:12
8
Ralf Pullen
Zwolle
5:24
M9-13, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Meijer
PEC 1910
6:11
2
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
6:21
3
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
6:33
4
Magali Kanis
Hattem
6:37
5
Michelle van Es
Wezep
6:41
6
Lisa Ponsteen
Leusden
6:42
7
Romy klein Heerenbrink
Epe
6:44
8
Mente Kommer
De Gemzen
6:46
9
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
6:51
10
Elodie van Arken
De Gemzen
7:02
11
Marlijn ter Maat
PEC 1910
7:18
12
Jenna van Tongen
Harderwijk
7:30
13
Suze Haverkamp
Heerde
7:44
14
Brenda Wensink
De Gemzen
8:00
15
Eva Slabbekoorn
Zwolle
8:17
16
Carice van Arken
De Gemzen
8:34
J9-13, 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs ter Maat
PEC 1910
5:57
2
Boyd Steur
PEC 1910
6:06
3
Jesper Pauw
PEC 1910
6:07
4
Dennis Alberts
Cialfo
6:08
5
Jelte Klein Heerenbrink
Epe
6:20
6
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
6:35
7
Sam van Os
Zwolle
6:39
8
Hendrik Olthuis
De Gemzen
6:40
9
Jurre de Weerd
Ommen
6:47
10
Jip Seinen
ACO Van Elderen
6:54
11
Xander Verhoef
7:03
12
Jurre van Es
Wezep
7:05
13
Luuk Schotten
Hattemerbroek
7:15
14
Yordi van Ommen
De Gemzen
7:25
15
Figo Mussche
PEC 1910
7:40
16
Kiran Rorije
De Gemzen
7:53
17
Gerrit Wensink
De Gemzen
8:58
VSEN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Bredewolt
Cialfo
17:04
2
Eveline Houtman
Cialfo
17:34
3
Malou Eisen
BB lopers
17:39
4
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
17:47
5
Nardie Mulder
Zwolle
18:23
6
Angelique van Ommen-Wiekens
De Gemzen
18:47
7
Marielle Lensen
HAC '63
18:54
8
Ella van den Bosch
De Gemzen
19:09
9
Claartje Boote
Zwolle
19:36
10
Esmee Vis
De Gemzen
19:40
11
Carine Aalbers
Zwolle
19:48
12
Hellen Simens
De Gemzen
19:51
13
Danielle Rorije
De Gemzen
20:05
14
Jolien Kleis
Hattemerbroek
20:14
15
Manon Huijssoon
De Gemzen
20:58
16
Debora van Boven-Flier
De Gemzen
21:46
17
Anneriek Plette
Oosterwolde Gld
21:57
18
Gerja Kouffeld
De Gemzen
22:03
19
Marieke Wolfsen
Elburg
22:52
20
Mirjam Beekman
De Gemzen
23:00
21
Eleonora Kogelman
De Gemzen
23:01
22
Lydia Waardenburg
Zwolle
23:11
23
Nikita Buitenhuis
Heerde
24:10
24
Gre Bleijenburg
De Gemzen
24:24
25
Elina Berghorst
Kampen
24:43
26
Ineke Riezebos
IJsselmuiden
24:59
27
Natascha Brandenburg
't Loo Oldebroek
25:04
28
Nadja Boers
De Gemzen
25:32
29
Alice Boer
De Gemzen
25:55
30
Sifra van Bottenburg
De Gemzen
26:07
31
Marlinda Eijbrink
Wezep
26:20
32
Annemarie Wagenaar
Doornspijk
27:19
33
Jacolien Kroese
Wezep
28:04
V40, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
17:54
2
Hermine van 't Hul
De Gemzen
18:09
3
Krista van Os
BB lopers
18:57
4
Marjan Dickhof
De Gemzen
20:00
5
Ylona Wolf
Cialfo
20:29
6
Gerda van 't Ende
De Gemzen
20:33
7
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
20:59
8
Clarine Velthuis
De Gemzen
21:02
9
Janet Neervoort
Kampen
21:25
10
Jantina van den Bosch
De Gemzen
21:27
11
Annet Buitenhuis
De Gemzen
21:35
12
Henny Puttenstein
De Gemzen
21:39
13
Marianne Gelderman
De Gemzen
21:41
14
Everien Karssing
De Gemzen
21:50
15
Nienke Boekhout
Kampen
21:56
16
Annemarie van der SLigt
Kampen
22:07
17
Margreet Otten
Atletics Nijverdal
22:17
18
Renate Kroes
De Gemzen
22:18
19
Elizabeth den Besten
De Gemzen
22:19
20
Carolien Meuleman
IJsselmuiden
22:28
21
Geriette Bredewold
De Gemzen
22:42
22
Gerrie van Hattem
De Gemzen
22:55
23
Ageet Berkenbosch
Heerde
23:41
24
Jeanette Mussche
Zwolle
24:16
25
Evelien Ossendrijver
Wezep
24:20
26
Esther Looge
Kampen
25:00
27
Monique van Weeghel
Oldebroek
25:29
28
Hester Woutersen
De Gemzen
25:48
29
Henriët Pronk
De Gemzen
26:01
30
Korine Lans
Elburg
26:08
31
Nicolien Koetsier
Wezep
26:10
32
Liane Lensink
Wezep
26:17
33
Ina van den Essenburg
De Gemzen
27:20
34
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
27:30
35
Esther Lokhorst
Wezep
27:32
MSEN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Bastiaan
't Loo Oldebroek
14:58
2
Gijs van de Wetering
De Gemzen
15:13
3
Daniel van den Esschot
De Gemzen
15:25
4
Rico Kleine xv
Hoogeveen
15:29
5
Mark Hogeboom
BB lopers
15:38
6
Roald Dickhof
Cialfo
15:57
7
Olivier van Benthem
PEC 1910
16:03
8
Erwin Veldkamp
Wezep
16:04
9
Nathan Kalle
Nunspeet
16:05
10
Niels Wieringa
Zwolle
16:18
11
Henri Slabbehoon
Zwolle
16:22
12
Jurrian van Dam
Zwolle
16:23
13
Andre Kragt
Wezep
16:40
14
Jonne Heeringa
PEC 1910
16:41
15
Cor Hartholt
't Harde
16:42
16
Jeroen Bolks
Zwolle
16:52
17
Ruben Vos
De Gemzen
16:59
18
Hugo-Martijn de Vries
Zwolle
17:03
19
Cornee Aschman
Nunspeet
17:05
20
Arjan Verhoef
Wezep
17:40
21
Nick Bastiaan
't Loo Oldebroek
17:45
22
Justin Houtman
Heerde
18:08
23
Cees Schreurs
Elburg
18:10
24
Jonas Bakker
De Gemzen
18:11
25
Martin Schrijver
Kampen
18:27
26
Martijn Lieferink
Doornspijk
18:28
27
Kilian Buitenhuis
Heerde
18:29
28
Rolf Lans
De Sprinter
18:29
29
Jasper Koopman
BB lopers
18:30
30
Ceryl van Loon
Doornspijk
18:31
31
Henco Pullen
Zwolle
18:41
32
Ivo Kooman
Isala '96
19:20
33
Erik Wijnne
Elburg
19:52
34
Louis Miguel Pijffers
Isala '96
21:07
35
Aw van asselt
Kampen
21:26
36
Ronald de Bruin
Elburg
21:51
37
Robin Jonker
Heerde
24:09
M40, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mekking
Cialfo
14:20
2
Mark Hakbijl
BB lopers
14:57
3
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
16:24
4
Gerrit Doornwaard
Heerde
16:33
5
Gerard Kroes
De Gemzen
16:49
6
Vincent Radewalt
BB lopers
16:58
7
Aalt Wensink
De Gemzen
17:27
8
Wynand Fokkert
BB lopers
17:31
9
Edwin Van Kolthoorn
De Gemzen
17:35
10
Janko van Arken
De Gemzen
17:38
11
Gerwin Vis
Wezep
17:55
12
Arnoud Lammers
Zwolle
18:28
13
Nico van Beest
De Gemzen
18:30
14
Cor van Werven
Oldebroek
18:42
15
Feike Koops
De Gemzen
19:03
16
Dennis van Ommen
De Gemzen
19:19
17
Gert Brussee
Nunspeet
19:43
18
Reint Scholten
De Gemzen
19:53
19
Jan Strik
De Gemzen
19:59
20
Ronald Harbrink
Zwolle
20:23
21
Paul Termes
De Gemzen
21:03
22
Ton Koster
Heerde
21:08
23
Psacl Remmerts
De Gemzen
21:29
24
Wim Westerink
De Gemzen
21:42
25
Christiaan Koetsier
Wezep
21:53
26
Gerard de Jong
De Gemzen
21:55
27
Roelof Pepping
avVN
21:59
28
Ton Bello
De Gemzen
24:18
29
Frits Lautenbag
De Gemzen
24:42
30
Hein van Enk
De Gemzen
24:44
31
Fons van Loon
De Gemzen
25:01
32
Jan Duim
De Gemzen
25:33
33
Jan Mulder
Zwolle
25:59
34
Ben Kok
Kampen
26:00
35
Hein Ossendrijver
Wezep
27:08
36
Sjoert van der Veur
Wezep
27:10
37
Henk Jan van der Weerd
Kamperveen
27:11
VSEN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemiek Klein
BB lopers
37:57
2
Iris Bakker
De Gemzen
38:46
3
Chantal Lokhorst
Enschede
40:29
4
Evelien Karzijn
Doornspijk
43:31
V40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Bultman
De Gemzen
35:59
2
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
38:13
3
Germien Krul
BB lopers
38:28
4
Aaltje Post
De Gemzen
44:04
5
Jeannet Kommer
De Gemzen
44:20
6
Alice Zielhuis Warmloper
Wezep
44:37
7
Marjolijn Knegt Warmloper
Zwolle
45:34
8
Mirjam Braakensiek
De Gemzen
48:18
MSEN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taco Schaaf
BB lopers
29:20
2
Falco Olivier
BB lopers
30:28
3
Marcel de Bats
Cialfo
30:42
4
Ewout de Vos
De Gemzen
30:47
5
Rob Goutbeek
BB lopers
31:08
6
Gert Versteeg
BB lopers
31:12
7
Gijs Remmers
Wapenveld
31:38
8
Maurits Bloem
BB lopers
31:49
9
Edo Brouwer
DWLoopschool Hattem
32:48
10
Aarnout Huijssoon
De Gemzen
32:50
11
Jonoah
Dronten
32:59
12
Henk Bloemert
Rouveen
33:12
13
Jordy Grootkarzijn
Cialfo
33:51
14
Alexander van Dalfsen
Zwolle
34:02
15
Willem Hogenbirk
Zuidwal
34:55
16
Johan Plette
Oosterwolde Gld
35:09
17
Job van Iersel
BB lopers
35:31
18
Olaf Bögemann
Heerde
35:31
19
Matthijn ten Doeschot
BB lopers
35:58
20
John Eikelboom
Hattem
36:23
21
Henk-Jan van Boven
Wezep
36:37
22
Koen Zweers
Zwolle
38:12
23
Jaap Slump
Nederlandse Triathlonbond
38:14
24
Arne van de Streek
Hattem
39:12
25
Roger van Tongeren
Harderwijk
39:35
26
Gert Waardenburg
Zwolle
40:09
27
Chris van de Poll
Oldebroek
40:28
28
Anteun Braakman
Zwolle
40:32
29
David van de Geest
Zwolle
42:55
30
Werner van Lenthe
Hattem
43:18
M40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas van Pijkeren
Dronten
31:03
2
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
31:09
3
Andre Plette
Oosterwolde Gld
31:28
4
Jeroen Thalen
HAC '63
31:28
5
Martijn Schakelaar
BB lopers
33:03
6
Wim Wolf
Cialfo
33:37
7
Frankwin Mussche
BB lopers
33:56
8
Erwin Kreule
BB lopers
34:13
9
Jan Blaauw
De Gemzen
34:48
10
Cees Boeve
De Gemzen
35:18
11
Erik Rozeboom
Zwolle
35:29
12
Izak Hiemstra
BB lopers
36:22
13
Hubert Bögemann
De Gemzen
36:32
14
Nico Bakker
Hattem
36:34
15
Ronnie Krul
BB lopers
37:29
16
Carlo van Velde
Well Lb
38:17
17
Freek van de Graaf
De Gemzen
38:41
18
Martin van de Spek
Zwolle
38:56
19
Joost van den Brink
De Gemzen
39:00
20
Tom van Benthem
Zwolle
39:31
21
Bert Peters Warmloper
Zwolle
41:50
22
René Zoet
Nunspeet
42:01
23
Ruben Schaap
Isala '96
42:04
24
Gerard Krist
De Gemzen
42:16
25
Bas Zielhuis
Wezep
43:02
26
Aalt van het Goor
De Gemzen
43:25
27
Wieman Jan Willem
De Gemzen
43:32
28
Ard Gijsendorffe
Wezep
44:10
29
Marcel Kroon
Wezep
48:28
www.uitslagen.nl
03-01-2020 13:45